Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
59 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 59 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 41]

PoLaKi

PoLaKi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΛΗΘΕΙΑ???ΕΜΕΙΣ ΠΡΙΝ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΗΤΑΝ 2300...ΑΡΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ...
ΟΣΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΙΣΕ ΛΙΓΟ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟ....
ΠΑΝΤΟΣ ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΑ ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΛ. ΑΥΡΙΟ
..ΚΛΕΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ....ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 8 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 8 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 8 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 8 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 8 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 8 417472

zizi23


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
penelope26 έγραψε:ΖΙΖΙ23 ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕ...ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ, ΝΑ ΥΠΟΔΕΚΤΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ...ΒΛΕΠΩ ΚΟΝΤΕΥΕΙΣ ΚΙ ΟΛΑΣ... ΤΙ ΕΙΝΑΙ? ΠΟΤΕ ΕΧΕΙΣ ΠΗΤ?
ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΠΡΕΠΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΣΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ...
Κοριτσακι ειναι πητ εχω 24-11 αλλα την βλεπω να ερχεται νωριτερα..παιρνω yotopar ηδη...ελπιζω να βγαλω ακρη η ασχετη με το τικερ Shocked Laughing

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamax έγραψε:ο μπεμπης πριν 2 βδομαδες ηταν 2700
εγω πηρα συνολο 6 και τωρα εχασα το ενα μηση.
επειδη ειμαι στεναχορεμενη τα χασα γιαυτο δεν τον ρωτησα τον γιατρο αλλα αμα συνεχισει μια δυο μερες θα του τηλ καλου κακου

Mamax δεν είναι καλό να χάνεις..Στο λέω εγώ που όταν είχα πει στον ενδοκρινολόγο ότι είχα χάσει 1,5 κιλό είχε φρικάρει!!!!Μην αφήνεις τον εαυτό σου μωρέ να στεναχωριέται..τώρα στο τέλος φτάνουμεSmile (Στο λέω εγώ που έχω χ***** από το φόβο μου!!)

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zizi23 έγραψε:
Κοριτσακι ειναι πητ εχω 24-11 αλλα την βλεπω να ερχεται νωριτερα..παιρνω yotopar ηδη...ελπιζω να βγαλω ακρη η ασχετη με το τικερ Shocked Laughing

Zizi23 καλώς μας ήρθες!!Έχουμε ίδια ΠΗΤSmile Αλλά και εγώ θα πάω νωρίτερα αφενός γιατί και εγώ παίρνω yutopar ήδη ένα μήνα τώρα αφετέρου λόγω διαβήτη κύησης..Γερά να είναι μωρέ τα παιδάκια μας και ας έρθουν όποτε είναι..

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΕΛΛΕΙΨΑ ΚΑΙ ΟΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ!ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΣΟΥ!!
ΚΙ ΕΣΥ ΠΟΛΑΚΙ ΤΙ ΤΕΛΕΙΟ ΔΩΜΑΤΙΟ!
ΚΑΙ ΤΑ ΚΕΡΑΣΜΑΤΑ ΣΟΥΠΕΡΜΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΚΤΙ ΑΛΛΟ!ΧΡΥΣΙΧΕΡΑ! ΣΗΜΕΡΑ ΕΔΩΣΑ ΣΤΗΝ ΜΟΔΙΣΤΡΑ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΙΚΑ ΤΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥΝΑΣ! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΠΩΣ ΘΕΛΩ.
ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΕΜΑΣ Σ....Α.ΑΠΟ ΠΟΝΟΥΣ ΑΛΛΟ ΤΠΤ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΩΣ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ.

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΙΛΙΤΣΕ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ.
ΤΕΛΕΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΣΑΣ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΞΙΩΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ.

ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΑΡΙΖΑΚΙ!!!

ΣΟΠΕΡΜΑΜΑ ΕΙΣΑΙ ΧΡΥΣΟΧΕΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΩ!!!

ΗΡΘΕ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΧΘΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΜΕ 2,5 ΩΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ!!! ΠΙΑΣΤΗΚΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ. ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ JUMBO ΓΙΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΨΩΝΙΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΕΛΟΥΝ ΠΛΥΣΙΜΟ ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΣΤΕΓΝΩΣΟΥΝ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 8 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 8 679259

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
supermama έγραψε:νατα!!!! θα βαλω και αλλες φωτο στο αλλο τοπικ μετα κερασματα..σας αρεσει?[/color]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Supermama πολύ ωραία τα κερασματα σας και ο γιος σου κουκλάκι.Άντε να βάλουμε και εμείς τα παιδάκια μας Very Happy
zizi καλώς ήρθες!(πανω κάπου λέει profil, μετά πας στην 3η καρτέλα που λέει υπογραφή, κάνεις επικόληση το tickeraki σου εκεί στο κενό, και πατάς υποβολή)
Στέλλα μια χαρά βρίσκω το βάρος της Μαριζούλας!
Εμάς στις 32w ήταν 1700 και στις 34w 2100, οπότε μια χαρά είναι και η μικρή σας!και μέσα σε 2 εβδομάδες άνετα θα έχει πάει 2500! Θα πας με πρόκληση η κατευθείαν καισαρική?
Polaki το δωμάτιο σας φανταστικό!!!Με το καλό να το χαρεί ο μπομπιράκος!
Τα σεντονάκια της μαμάς σου πολύ όμορφα, ξεφεύγουν απο τα συνηθισμένα παπάκια και πουλάκια Razz

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια μου καλισπέρα,
Η Τατιανούλα μας είναι καλά εάν και λιγάκι στενοχωρημένη καθώς και σήμερα δεν κατάφερε να βγει και να της δώσουν εξιτήριο!

Νυχτοπουλίασα απόψε, έφτιαξα κιμαδόπιτα και μετά μηλόπιτα-τάρτα με μήλα...καλά βγήκανε, πρώτη φορά τα έφτιαξα μη νομίζετε!

Αθηνά τα κεράσματα είναι πολύ ωραία!Μπράβο για το γούστο σου, (δεν ξέρω εαν συνδέεται με το αντικείμενο των σπουδών σου) αλλά θα σου ταίριαζε πολύ να ασχοληθείς επαγγελματικά με handmade πραγματάκια!Τι τρυφερούλης που είναι ο γιός...την αδερφούλα τους να δείς που θα την έχουν βασίλισσα όπως και την μαμά! Very Happy

Πολάκι μου, το πήρα το μήνυμα αλλά έπεσα με τα μούτρα στις γαστρονομικές καταστροφές-δημιουργίες μου οπότε πέρασε η ώρα και δεν απάντησα-σόρυ...Ονειρεμένο, καλόγουστο και πολύ πριγκιπικό και το δικό σας δωμάτιο!Τα σεντόνια της μαμάς σου πολύ ιδιαίτερα και ξεχωριστά!!!

Κολοκυθάκι μου γλυκό ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον...καισαρική κατ'ευθείαν...η περίπτωσή μας είναι λιγάκι ιδιαίτερη οπότε ο φυσιολογικός τοκετός αποτελεί "όνειρο θερινής νυκτός"...όχι πως ήθελα φυσιολογικά έτσι?είμαι πολύ φοβητσιάρα για να μπορέσω να αντεπεξέλθω ψυχολογικά,συναισθηματικά και πρακτικά στην όλη διαδικασία!!!χιχιχι

Για άλλη μια φορά ευχαριστώ απο καρδιάς για τις ευχές, τα καλά σας λόγια και το ενδιαφέρον σας!!!

Σας φιλώ πολύ, όνειρα γλυκά και καραμελένια ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 8 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 8 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 8 215994

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα κοριτσόπουλα!!!Καλημέρα Πολάκι με το όμορφο δωμάτιο!!Να το χαρείτε!!!Ολα είναι πανέμορφα και πολύ γουστόζικα!
Καλημέρα σούπερ μαμά με τα σουπερ κεράσματα!Εχω χάσει επεισόδια; Γιατί έβαλες αυτή την ημερομηνία; Εκλεισες ημερομηνία για καισαρική ή απλά....ένστικτο;;;
Καλημέρα στο στρουμπουλό Μαριζάκι 2017 και στη γλυκιά μανουλίτσα του!!!
Καλημέρα σε όλες τις μανουλίτσες, χθες δεν διάβασα τα νέα σας γιατί είχαμε επισκέψεις φίλους και γενικότερα...λιώσαμε στους καναπέδες!!!Ευνοούσε και ο καιρός.... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 8 868444 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 8 868444 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 8 868444 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 8 868444
Πίνω τη φραπεδιά μου και ετοιμάζομαι για το 3ο ΝST.Πάω να βολιδοσκοπήσω τις διαθέσεις της μπέμπας: "Να βγει κανείς, ή να μη βγεί;" ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 8 125586 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 8 125586
Καλημερούδια!!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα, πως είστε??Καλύτερα μωρέ που την κρατάνε την τατιάνα μέσα έστω και προληπτικά,δεν έχει νόημα να παέι σπίτι και να συμβεί κάτι και να γυρίσει πίσω. Μία μέρα είναι δεν χάθηκε ο κόσμος..

Τι καιρός και ο σημερινός!Λέω να κατεβάσω το λεπτό πάπλωμα σιγά σιγά γιατί κρυώνω το βράδυ!Θα μιλήσω και με τον γιατρό να δούμε πότε θα μου κλείσει ραντεβού να παω..

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ! ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ΧΡΥΣΟΧΕΡΑ!ΜΕ ΤΙ ΦΥΛΟ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕΣ ΤΗΝ ΚΙΜΑΔΟΠΙΤΑ; ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΑΚΑΡΟΝΑΔΑ ΦΟΥΡΝΟΥ.ΕΥΚΟΛΟ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ.

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
https://www.youtube.com/watch?v=WE7xQh-4evs
καλημερα!!!! σημερα εχει καθαριοτητα. οτι μπορω να αφησω οκ καινα εχουν τα απλα μετα κανα ξεσκονησμα και τετοια..
σημερα εχω το τελευταιο ραντεβου μεσω ''τηλεορασης'' με τον μπεμπη. και σε 2 μερες εχω το επισημο ραντεβουυυ!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 8 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 8 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 8 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 8 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 8 875502 Laughing

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kikitso έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ! ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ΧΡΥΣΟΧΕΡΑ!ΜΕ ΤΙ ΦΥΛΟ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕΣ ΤΗΝ ΚΙΜΑΔΟΠΙΤΑ; ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΑΚΑΡΟΝΑΔΑ ΦΟΥΡΝΟΥ.ΕΥΚΟΛΟ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ.

Καλημέρα Κική μου, με δικό μου φύλλο-ήταν να μη πάρω φόρα...χιχιχι...Φιλιά πολλά Smile Smile Smile

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κάτσε βρε σούπερ μαμά γιατί έχω χάσει επεισόδια τελικα΄!!!γεννάς μεθαύριο; στάνταρ;;;; πού και πότε;; ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 8 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 8 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 8 328109

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχα κοιτα σημερα εχω ραντεβου με τη γιατρο μου! αλλα επειδη την ειχα πει ποιες ημερομηνιες θελω την τελευταια φορα μιλησαμε για 19-20 του μηνα. αλλα τελικα θελω 19! εβγαλα και τα κερασματα εξαλλου!απλα ειχαμε πει να το αφησουμε. επειδη ομως το μωρο προεκυψε μεγαλο σχετικα δε θελουμε να ξεφυγει πολυ να μη τεντοσουμε τη μητρα (εχω 2 καισαρικες πισω= 2 τομες..) Razz θα σας πω το βραδυ σιγουρα αλλα προετοιμαζομαστε ολοι για Τεταρτη!!!

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ας αρχίσουν οι χοροί λοιπόν!!!!!!!!
με το καλό!!!περιμένουμε νέα σήμερα!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 8 379767 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 8 379767 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 8 379767 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 8 531909 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 8 522194 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 8 315810 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 8 125586 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 8 228222 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 8 804467 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 8 315810

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
να μαι και εγω καλημερουδια!! πραγματικα τελειο το δωματιο του πολακιου!!
Σημερα εχει τρελο ηλιο εδω και εβαλα ακομη ενα πλυντηριο της μουμους ετσι για να μην ξεχνιομαστε!! κουβερτουλες μια ροζ και μια σομον!!
Σουπερμαμα εφτασε η ωρα λοιπον ε?? πως αισθανεσαι??φανταζομαι δεν ειναι τοσος ο φοβος οπως στο πρωτο ε? η κανω λαθος? εγω αγχωθει λες και γενναω εγω.

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamita έγραψε:Σουπερμαμα εφτασε η ωρα λοιπον ε?? πως αισθανεσαι??φανταζομαι δεν ειναι τοσος ο φοβος οπως στο πρωτο ε? η κανω λαθος? εγω αγχωθει λες και γενναω εγω.

στο πρωτο να πω την αληθεια ηταν ενας τρελλος ενθουσιασμος! αλλα ολα τα αλλα αγνωστα. αυτο και μονο εφτανε να το κανει μαγικο. απο ανυσηχιες δεν ειχα. ημουν στονκοσμο μου!!!
στο 2ο δεν καταλαβα πολλα. ειχα ηδη μικρη την κορη μου.22 μηνων ηταν οποτε περασε ετσι.. τωρα στο 3ο. ειμαι πιο συνηδητοποιημενη και ενημερωμενη οποτε εχω ανησυχιες ας πουμε.. επισης εχω το αισθημα οτικλεινει ενα κοματι γιαμενα μια που κατα τα δικα μας θελω δε θα παμε και για 4ο!! κοιταω την κοιλια μου και λεω δεν θα το ξαναζησω αυτο.. ο ενθουσιασμος ειναι το ιδιο με το πρωτο να μη σου πω πιο πολυ.. επισης εχω το μητρικο ενστικτο πλεον πιο δυνατο!

μου λεει χθες η κορη μου! ελεγα για τηνκοιλια στον αντρα μου οτι δε θα ξαναεχω.. και μου λεει η ατιμη: ''ΚΟΙΛΙΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΜΑΜΑ! ΝΙΝΙ ΔΕ ΘΑΧΕΙΣ ΜΕΣΑ!!!'' Twisted Evil

ΑΚΟΥΣ??? ΑΚΟΥ ΝΑΛΕΣ!!!

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Απιστευτη..και τι να απαντησεις? μενεις μ@λ@κας..
ευχομαι να πανε ολα καλα.Γενεσις γεννας ε? αντε γραψε νεα το απογευμα.

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κανε κορη να δεις καλο! ναι γενεσις.. παω να παρω μια πιτζαμουλα. καλε τι πγωνια ειναι αυτη! κριμα τα καλοκαιρινα που εβαλα στη βαλιτσα. εχω χειμωνιατικες αλλα ειναι χοντρε βελουτε. ευκαιρια για ψωνια!!! να βγω και λιγο στον ηλιο γιατι θα κανω μερες μετα..τα λεμε μετα! φιλιααααα

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!σουπερ μαμα με το καλο!!!!αλλες 2 μερουλες μεινανε!

http://stefxon@gmail.com

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλα ψωνακια βρε φιλακια!!

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΚΑΛΑ ΠΟΤΕ ΠΡΟΛΑΒΑΤΕ ΠΗΓΑΤΕ ΣΤΟ 8 ΚΑΙ ΓΕΜΙΣΑΤΕ 10 ΣΕΛΙΔΕΣ???ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΕΔΩΣΑ ΑΙΜΑ..ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΧΟΥΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ..
ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙΑ ΣΑΣ ΤΕΛΕΙΑ..
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 13:00 ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΑΙ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ ΜΕ ΠΟΛΙΤΙΚΟ..
ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΕΣ,ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΕΣ...ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΕΛΗ ΤΩΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΩΝ ΜΑΣ..ΑΣΤΟ ΚΑΛΟ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ...
ΦΙΛΑΚΙ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
afroditi1006 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΚΑΛΑ ΠΟΤΕ ΠΡΟΛΑΒΑΤΕ ΠΗΓΑΤΕ ΣΤΟ 8 ΚΑΙ ΓΕΜΙΣΑΤΕ 10 ΣΕΛΙΔΕΣ???ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΕΔΩΣΑ ΑΙΜΑ..ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΧΟΥΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ..
ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙΑ ΣΑΣ ΤΕΛΕΙΑ..
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 13:00 ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΑΙ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ ΜΕ ΠΟΛΙΤΙΚΟ..
ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΕΣ,ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΕΣ...ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΕΛΗ ΤΩΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΩΝ ΜΑΣ..ΑΣΤΟ ΚΑΛΟ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ...
ΦΙΛΑΚΙ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.
να ζησετε!!και να ειστε παντα ευτυχισμενοι!

http://stefxon@gmail.com

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημερα κ απο εμενα κ καλη εβδομαδα!!!Καλε,τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα Στελλιτσα...!!!!!Ειδες που η Μαριζουλα ειναι μια χαρα κ εχει κ καλο βαρος...?Ακομα δεν μπορω να πιστεψω οτι ερχονται τα μωρακια μας....!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις