Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
162 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 162 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 41]

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
totula έγραψε:σημερα οταν μπηκα στο δωματιο του μπεμπη εβαλα τα κλαματα, σας το παρουσιαζω λοιπον
το φωτιστικο μας
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Uploaded with ImageShack.us
το δωματιακι μας
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Uploaded with ImageShack.us

και τα δυο αδελφακια
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Uploaded with ImageShack.us
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Uploaded with ImageShack.us
το φωτιστικο τελειο αλλα το φιλακι στην κοιλιτσα ολα τα λεφτα!!!

http://stefxon@gmail.com

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
alexia-marinos έγραψε:
Μαμά, μπαμπάς.
Μητέρα, πατέρας.
Μάνα.

Εννιά μήνες σ΄ έχει μέσα της. Αλλάζει όλη τη ζωή της. Τι θα φάει, τι θα πιεί, πως θα καθήσει, πως θα ξαπλώσει. Εμετούς, ζαλάδες, αυπνίες, νεύρα, εξάψεις. Κάθε 20 μέρες εξετάσεις αίματος. Κάθε μήνα γυναικολογικές εξετάσεις. “Είναι καλά; Ακούγεται η καρδιά;“

Έχει το άγχος 24 ώρες το 24ωρο αν δεν σε νιώσει για λίγο. Έχει και τους γύρω της: άντε με ένα κορίτσΙ! - Τι λες (λέει ο άλλος) αγόρι να κάνεις.

Η καημένη το μόνο που την ενδιαφέρει είναι να έχει γερό παιδί.

Σπάζουν τα νερά, έρχονται και οι πόνοι…. επιτέλους το γεννάει. Το βλέπει, το αγκαλιάζει, το φιλάει, δακρύζει.

Ξεκινάει ο αγώνας. Θηλάζει, δεν θηλάζει. Κλαίει το μωρό, γιατί κλαίει τώρα; Έχει κάτι που δεν καταλαβαίνω; Έχει πυρετό, ξενύχτι η μάνα όλη νύχτα. Βήχει, όρθια και εκείνη. Χτυπάει, κλαίει και εκείνη μαζί. Κοιμάται το μωρό την νύχτα αλλά εκείνη βάζει το χέρι της στην καρδιά του να δει άμα χτυπάει, ή το δαχτυλό της κάτω απο την μύτη του… άγχος άγχος..

Μεγαλώνει, σηκώνεται από τις 6 το πρωί να προλάβει να μαγειρέψει πριν φύγει για δουλειά. Άλλο φαγητό για εκείνους, άλλο για το μωρό. Ξυπνάει…. τρέχει να κάνει το γάλα…

Έρχεται το βράδυ. Το χαζεύει ώρες ατελείωτες… Αναρωτιέται: είναι δικό μου αυτό το πλάσμα; Πόσο το λατρεύω!!!

Μεγαλώνει, πηγαίνει σχολείο.. Διαβάσματα από την αρχή και η μάνα. Ξεκινάει να βγαίνει τα βράδΙα, η μάνα ξενυχτάει στο κρεβάτι της μέχρι να ακούσει το κλειδί στην πόρτα. Τότε ηρεμεί και κοιμάται και εκείνη. Ξεκινάνε και οι καυγάδες.

-Άσε με ρε μάνα με την γκρίνια σου!!!

Κρατάει μούτρα η καημένη από 1 λεπτό έως μια μέρα.. όχι παραπάνω.

Έρχεται η ώρα να παντρέψει το παιδί της…. τρέχει όλη μέρα…
Επιτέλους βγαίνει στη σύνταξη, ώρα για ξεκούραση και ταξίδια!!

-Μάνα θα γίνεις γιαγιά, οπότε μην κανονίζεις τίποτα άλλο, εσύ θα το μεγαλώσεις!!
-Καλά παιδί μου, ότι θες εσύ. Δίπλα σου θα είμαι στον αγώνα σου.

Περνάνε τα χρόνια……. και φεύγει η μάνα .
- Που σαι ρε μάνα να δεις το εγγόνι σου πόσο μεγάλωσε.
-Μου λείπεις μανούλα, δεν σου είπα ποτέ πόσο σ΄αγαπώ.
-Καλό ταξίδι μάνα!!

Γι ΄αυτό ΜΑΝΑ είναι μόνο ΜΙΑ !!!

ΣΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ !!!!!!!!


ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 5 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 5 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 5 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 5 534787 Πως το βλέπετε με την Αθηνά??θα μας κάνετε να γεννήσουμε πριν την ώρα μας από την συγκίνηση??? Razz Razz

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
totula έγραψε:σημερα οταν μπηκα στο δωματιο του μπεμπη εβαλα τα κλαματα, σας το παρουσιαζω λοιπον
το φωτιστικο μας
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Uploaded with ImageShack.us
το δωματιακι μας
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Uploaded with ImageShack.us

και τα δυο αδελφακια
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Uploaded with ImageShack.us
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Uploaded with ImageShack.us

Τι όμορφο δωμάτιο είναι αυτό????Καλά ο γιος σου δεν υπάρχει!!!!!Τι γλυκός που είναι!!!!!

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλέ τι γλυκούλης που είναι!Το γελάκι που φιλάει την κοιλίτσα είναι τρέλα χαχαχα
Το δωμάτιο τέλειο και ο τοίχος πολύ πρωτότυπος!

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Με πήρε η θεία μου να μου πει να μην κανονίζω τον γάμο μας στις 26 Μαίου γιατί έχουν τον γάμο της κουμπάρας τους.........ΤΗΝ μια και μοναδική μέρα που ήθελα να κλείσω εγώ....
Εμείς λέγαμε για 25 Παρασκευή που είναι 1 μέρα μετά τα γενέθλια μου, ΑΛΛΑ θα έχουν το γλέντι τους στο σπίτι και ΠΑΛΙ δεν βολεύει.......
ΚΑΙ δεν φτάνουν ΟΛΑ αυτά, με ρωτάει πήγατε στον γιατρό? λέω ναι γύρισε κτλπ και με ρωτάει το κουλό της "αγοράκι είναι τελικά σίγουρα ε??" ΠΟΥ τους το έχω πει 100 ΦΟΡΕΣ
Ε ΑΙ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ.Ξέρω οτι ΟΛΟΙ θέλανε κοριτσάκι, αλλα ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ αγοράκι μας έτυχε!
Με κάνουν και νιώθω οτι το μωρό μου είναι ανεπιθύμητο ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ δεν τις αντέχωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια πλέον με τα δωμάτια μας έχω πάθει πλάκα, το ένα πιο ωραίο απο το άλλο , οι μανούλες Νοεμβρίου θα μείνουν αξέχαστες στο φόρουμ κυρίως για 2 λόγους
1).άγχος,(τόσες σελίδες γεμίσαμε Smile ) και 2). γούστο και απίστευτες ιδέες διακόσμησης!!!

Σοφάκι υπέροχο δωμάτιο, και πολύ συγκινητικές φωτογραφίες!!!Αυτά είναι...

Αλεξία και Αθηνά προφανώς φταίνε οι ορμόνες(για όλα φταίνε οι ορμόνες...χοχοχο) πολύ συγκινήθηκα...

Κολοκυθάκι μας, κάτι τέτοια πλέον τα ακούω και έχει γίνει συνήθεια μπενάκης βγαινάκης...μη ξεχνάς το κορυφαίο...η μπέμπα μου είναι μικρούλα γιατί η μανούλα είναι χοντρή-υπάρχουν και χειρότερα...αλλά κοντεύουμε και σκέψου πως τώρα δεν κάνει να συγχύζεσαι, μην υπολογίζεις κανέναν, αλλά ο'τι σε ενοχλεί να το λες είναι καλύτερο γιατί βγαίνει και απο μέσα σου!

Χαμομηλάκι με γειά η κουβερτούλα σας!καλοφόρετη...Σόρυ εαν ξεχνάω κάτι αλλά ένα μυαλό έχω και αυτό καής ποιότητας...χιχιχι

σας φιλώ

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σήμερα μου λέει η πεθερά μου "εεε μεγάλο μωρό θα βγεί", εννοώντας οτι επειδή εγώ είμαι χοντρή θα βγάλω μεγάλο μωρό.ΟΧΙ της λέω μικρός είναι για την εβδομάδα του, θα μας βγει Minion και το βούλωσε.
Δεν είναι οτι τσατίζομαι, κάθομαι μετά 2-3 μέρες τα σκέφτομαι και με πιάνει στεναχώρια κατάλαβες?
ας παίξω λίγο facebook να ξεχαστώ λολ

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="kikitso"] ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΛΕΝΕ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ. quote]

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 5 654316

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pumpkin έγραψε:Σήμερα μου λέει η πεθερά μου "εεε μεγάλο μωρό θα βγεί", εννοώντας οτι επειδή εγώ είμαι χοντρή θα βγάλω μεγάλο μωρό.ΟΧΙ της λέω μικρός είναι για την εβδομάδα του, θα μας βγει Minion και το βούλωσε.
Δεν είναι οτι τσατίζομαι, κάθομαι μετά 2-3 μέρες τα σκέφτομαι και με πιάνει στεναχώρια κατάλαβες?
ας παίξω λίγο facebook να ξεχαστώ λολ

Γιατί δεν σε έχω στους φίλους μου?Ακούγομαι απειλητική!!!Πως θα σε βρω?
Πόσο είναι βρε Κολοκυθάκι μου?Εμάς η μπέμπα που είναι σχεδόν 2-3 εβδομάδες πίσω τι να πούμε? ... αλλα είπαμε η δικιά μου έχει φρικάρει με την μαμά και θέλει να το παίξει next top model... Smile Smile Smile

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
aylin έγραψε:Γιατί δεν σε έχω στους φίλους μου?Ακούγομαι απειλητική!!!Πως θα σε βρω?
Πόσο είναι βρε Κολοκυθάκι μου?Εμάς η μπέμπα που είναι σχεδόν 2-3 εβδομάδες πίσω τι να πούμε? ... αλλα είπαμε η δικιά μου έχει φρικάρει με την μαμά και θέλει να το παίξει next top model... Smile Smile Smile

χαχαχαχαχ
Δεν είναι πολύ μικρός οκ, αλλά για να της την πω το είπα που μου λέει οτι θα βγάλω χοντρό παιδί!
roidodimou xrysa αυτή με την φωτο Very Happy

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!μονο εγω κουκουβαγια κυριακατικα!!!!και εχω και μια βαφτιση και ενα γαμο σημερα.μην τις δινετε σημασια ρε κοριτσια!
αν δε θελουν ας μην ασχοληθουν με τα μωρακια σας...και ακομα καλυτερα!

http://stefxon@gmail.com

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pumpkin έγραψε:Με πήρε η θεία μου να μου πει να μην κανονίζω τον γάμο μας στις 26 Μαίου γιατί έχουν τον γάμο της κουμπάρας τους.........ΤΗΝ μια και μοναδική μέρα που ήθελα να κλείσω εγώ....
Εμείς λέγαμε για 25 Παρασκευή που είναι 1 μέρα μετά τα γενέθλια μου, ΑΛΛΑ θα έχουν το γλέντι τους στο σπίτι και ΠΑΛΙ δεν βολεύει.......
ΚΑΙ δεν φτάνουν ΟΛΑ αυτά, με ρωτάει πήγατε στον γιατρό? λέω ναι γύρισε κτλπ και με ρωτάει το κουλό της "αγοράκι είναι τελικά σίγουρα ε??" ΠΟΥ τους το έχω πει 100 ΦΟΡΕΣ
Ε ΑΙ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ.Ξέρω οτι ΟΛΟΙ θέλανε κοριτσάκι, αλλα ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ αγοράκι μας έτυχε!
Με κάνουν και νιώθω οτι το μωρό μου είναι ανεπιθύμητο ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ δεν τις αντέχωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Very Happy Very Happy Very Happy Join the club my dear!!!Έχω ακούσει τα απίστευτα από την μάνα μου γιατί προτιμούσε να κάνω κορίτσι!!!!!Και όχι μόνο αλλά αφού είδε πως τελικά δεν βγάζει άκρη τώρα μου λέει για το δεύτερο Shocked Shocked Shocked Απάλευτη κατάσταση σου λέω. Τους τον έχω κόψει τον βήχα βέβαια αλλά ξέρεις, στην άρχή ένιωθα και εγώ αυτό ακριβώς..Και αυτός φυσικά είναι και ο λόγος που παρεξηγηθήκαμε με την κουμπάρα μου ε?Γιατί το είχε δέσει κόμπο ότι το μωρό θα είναι κορίτσι -για να βαφτίσει= και όταν της είπα ότι είναι αγοράκι δεν χάρηκε καθόλου και το έδειξε. Τώρα βέβαια άλλαξε στάση αλλά τώρα πέταξε το πουλάκι!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Τι καιρός είναι αυτός σήμερα??Ξυπνήσαμε από το χάραμα Κυριακάτικα για να δει ο καλός μου Moto GP και μόλις τελειώσει θα πάμε για καφεδάκι. Υποτίθεται θα πηγαίναμε να φάμε σε ένα φιλικό ζευγάρι το μεσημερί και είπα τι καλά δεν έχω μαγείρεμα σήμερα αλλά τελικά δεν ξέρω πως κατέληξαν να έρθουν σε εμάς για καφέ και τώρα όλο και κάτι θα πρέπει να ετοιμάσω για το απόγευμα Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Άνδρες!!!Από συνεννόηση δεν σκαμπάζουν μία!! Razz Razz Razz Να περάσετε όλες μία όμορφη Κυριακή!!!!

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΠΙΝΟΥΜΕ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ!
ΝΑΤΑΣΣΑΚΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΣΥΝΝΕΝΟΗΣΕΙΣ...ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΛΕΣ ΑΥΤΟ;;;ΧΑΧΑΧΑ
ΑΛΛΟ ΤΟΥΣ ΛΕΣ ΚΙ ΑΛΛΟ ΚΑΝΟΥΝ.
ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΕΙ ΚΑΙ Η ΤΑΤΙΑΝΑ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ!!
ΤΑΤΙΑΝΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΑΝ ΘΑ ΜΠΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ!!

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 5 438696

maraki-baby


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Carrie έγραψε:
pumpkin έγραψε:Με πήρε η θεία μου να μου πει να μην κανονίζω τον γάμο μας στις 26 Μαίου γιατί έχουν τον γάμο της κουμπάρας τους.........ΤΗΝ μια και μοναδική μέρα που ήθελα να κλείσω εγώ....
Εμείς λέγαμε για 25 Παρασκευή που είναι 1 μέρα μετά τα γενέθλια μου, ΑΛΛΑ θα έχουν το γλέντι τους στο σπίτι και ΠΑΛΙ δεν βολεύει.......
ΚΑΙ δεν φτάνουν ΟΛΑ αυτά, με ρωτάει πήγατε στον γιατρό? λέω ναι γύρισε κτλπ και με ρωτάει το κουλό της "αγοράκι είναι τελικά σίγουρα ε??" ΠΟΥ τους το έχω πει 100 ΦΟΡΕΣ
Ε ΑΙ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ.Ξέρω οτι ΟΛΟΙ θέλανε κοριτσάκι, αλλα ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ αγοράκι μας έτυχε!
Με κάνουν και νιώθω οτι το μωρό μου είναι ανεπιθύμητο ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ δεν τις αντέχωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Very Happy Very Happy Very Happy Join the club my dear!!!Έχω ακούσει τα απίστευτα από την μάνα μου γιατί προτιμούσε να κάνω κορίτσι!!!!!Και όχι μόνο αλλά αφού είδε πως τελικά δεν βγάζει άκρη τώρα μου λέει για το δεύτερο Shocked Shocked Shocked Απάλευτη κατάσταση σου λέω. Τους τον έχω κόψει τον βήχα βέβαια αλλά ξέρεις, στην άρχή ένιωθα και εγώ αυτό ακριβώς..Και αυτός φυσικά είναι και ο λόγος που παρεξηγηθήκαμε με την κουμπάρα μου ε?Γιατί το είχε δέσει κόμπο ότι το μωρό θα είναι κορίτσι -για να βαφτίσει= και όταν της είπα ότι είναι αγοράκι δεν χάρηκε καθόλου και το έδειξε. Τώρα βέβαια άλλαξε στάση αλλά τώρα πέταξε το πουλάκι!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Τι καιρός είναι αυτός σήμερα??Ξυπνήσαμε από το χάραμα Κυριακάτικα για να δει ο καλός μου Moto GP και μόλις τελειώσει θα πάμε για καφεδάκι. Υποτίθεται θα πηγαίναμε να φάμε σε ένα φιλικό ζευγάρι το μεσημερί και είπα τι καλά δεν έχω μαγείρεμα σήμερα αλλά τελικά δεν ξέρω πως κατέληξαν να έρθουν σε εμάς για καφέ και τώρα όλο και κάτι θα πρέπει να ετοιμάσω για το απόγευμα Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Άνδρες!!!Από συνεννόηση δεν σκαμπάζουν μία!! Razz Razz Razz Να περάσετε όλες μία όμορφη Κυριακή!!!!

ΟΥ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΑ ΠΟΣΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ...ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΤΟ ΕΙΠΕ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΧΙΛΙΕΣ ΦΟΡΕΣ,ΤΟ ΕΙΠΑΝ ΣΤΗ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑΝ Κ ΣΤΟ DOPPLER ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ...Η ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ..''ΠΑΝΤΩΣ Η ΚΟΙΛΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΗ Κ ΜΥΤΕΡΗ..ΑΓΟΡΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ'',ΜΕΧΡΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΨΑΛΙΔΙΑ Κ ΜΑΧΑΙΡΙΑ ΜΕ ΕΒΑΛΑΝ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΕΡΗΜΗΝ ΜΟΥ...Κ ΒΓΗΚΕ ΑΓΟΡΙ...ΣΕ ΕΝΑ ΓΑΜΟ ΣΥΓΓΕΝΗ ΠΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ''ΑΓΟΡΑΚΙ Ε ?'' ΜΗΝ ΧΑΣΟΥΝ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ Η ΔΥΝΑΣΤΕΙΑ!!!! Mad
ΑΠΟΡΙΕΣ:
ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΝ ΑΓΟΡΑΣΩ ΓΙΑ ΜΕΤΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ ΕΝΑ ΛΑΣΤΕΞ ΓΙΑ ΜΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΛΕΕΙ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΕΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ..ΙΣΧΥΕΙ? ΤΙ ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ? ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ?

ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΡΕΙ...ΠΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ?

ΤΙ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΕΠΙΣΗΣ ΟΙ ΠΙΟ ΕΜΠΕΙΡΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΕΣ? ΛΙΜΠΕΡΟ,ΠΑΜΠΕΡΣ Η BABYLINO?

ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ,ΟΥΤΕ ΧΩΡΑΕΙ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΑΣ Η ΚΟΥΝΙΑ..ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΛΗΤΑ ΜΕ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ(ΠΙΟ ΚΟΛΛΗΤΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ)..ΠΕΙΡΑΖΕΙ?ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΑΣ?

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΓΕΙΤΩΝΙΣΣΕΣ!!!
ΒΡΕ ΤΟΤΟΥΛΑ ΜΑ ΤΙ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ???? ΕΙΝΑΙ ΓΙΟΣ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΤΥΠΙΚΟΤΑΤΟΣ!!! ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΜΕΜΠΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ! ΠΟΤΕ ΜΠΑΙΝΕΤΕ ΜΕΣΑ ΤΕΛΙΚΑ? ΑΑΑ...Κ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΝΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ, ΟΤΙ Ο ΑΔΕΛΦΟΣ ΣΟΥ ΣΟΥ ΕΔΙΝΕ ΦΙΛΑΚΙΑ ΑΠ' ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ!
PUMPKIN ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 5 966307 ΓΙΑ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ...ΤΙ ΑΔΙΑΚΡΙΤΟΙ ΚΑΙ ΧΟΝΤΡΟΠΕΤΣΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ (ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΝΝΟΩ ΣΕ ΚΙΛΑ)ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΕΞΩ... ΠΑΙΔΕΙΑ ΜΗΔΕΝ!!! ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΝΑ ΠΟΥΝ ΚΑΤΙΑΛΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΡΙΧΝΟΥΝ ΣΕ ΑΗΔΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΝΙΩΣΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ... ΤΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΑΓΟΡΙ-ΚΟΡΙΤΣΙ???
ΓΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΔΛΔ???ΑΕΙ ΣΙΧΤΙΡ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ!

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσακια μου, χθες πηρα την καλαθουνα και ενα μπανακι απο μια φιλη και ειναι πολυ γλυκα..

τελειωσαμε και το δωματιο μας και ολα τελεια..
Ρε κοριτσια ξυπνησα απο πονους στα δαχτυλα των χεριων ειναι πολυ πολυ πρησμενα με πονανε και οι καρποι και οι κλειδωσεις στους αγκωνες, μιλαμε πολυ πονος, αλλη μια φορα εχω ξυπνησει απο πονο στα χερια.
Λετε επειδη χθες το βραδυ εφαγα τυροπιτακια που ηταν αλμυρα? δεν αντεξα με τα αναλατα..και την εκανα!

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαρακι, απο την στιγμη που δεν εχεις χωρο για διπλα απο το κρεβατι σου μην αγχωνεσαι. περισσοτερο το λενε απο θεμα ευκολια για τη νυχτα αλλα οπως ειπες ειναι πολυ κοντα οποτε δεν θα εχεις προβλημα. Οσο για πανες εχω δοκιμασει απο ολες και να σου πω την μαυρη μου αληθεια ποτε μα ποτε δεν αλλαξα το μωρο απο τσισα και να ειναι στεγνος. Θα σου ελεγα για αρχη παρε να δοκιμασεις και τις 3 και οτι σε βολεψει
aylin και ολα τα κοριτσια σας ευχαριστω για τα κοπλιμεντα δωματιου και γιου. Κοριτσαρα μου μην σε ξεγελαει δεν ειναι καθολου κολλημενος πανω μου ειναι μοιρασμενα τα πραγματα στο σπιτι μας. Κοντευουμε να μπουμε, σημερα ειναι το συνεργειο και το καθαριζει. Πρεπει μεχρι τελος της αλλης βδομαδας να εχουμε μπει μεσα ελπιζω να εχουμε τελειωσει με τα διαδικαστικα νερο δεη και φυσικο αεριο. Την αλλη κυριακη δεν μπορουμε να κανουμε μετακομιση γιατι εχουμε το παρτυ γενεθλιων του μικρου και στις 29 εχουμε το γαμο οποτε 2 μερες off.

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερουδια,κοριτσια μου και κοιλιτσες!

Τι κανετε?εδω εχει πολυ βροχη σημερα αλλα ψοφαω να βγω για ενα καφεδακι.Ο αντρουλης εχει σηκωθει απο τις 8 και βλεπει F1 και δεν θελει καμια ενοχληση μεχρι να τελειωσει. Rolling Eyes Rolling Eyes

Τοτουλα,το δωματιο του μπεμπη σας ειναι πολυ ομορφο με τα συννεφακια και τον ουρανο!Με το καλο να πατε σπιτι σας και να ειστε στο χωρο σας,ειναι πολυ ωραιο το αισθημα.Ελπιζω κι εμεις να τα καταφερουμε καποια στιγμη.Ο μεγαλος σου ο γιος ειναι γλυκας! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 5 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 5 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 5 328109

Οσον αφορα την κουβεντα που ειδα πριν για τα στεγνωτηρια,ενα θα σας πω:με εχει σωσει!Το πηραμε πριν 2 χρονια και ειναι ενεργειακης κλασης Α που σημαινει οτι εχει χαμηλη καταναλωση ρευματος.Ειναι λιγο πιο ακριβο απο αλλα που ειναι ενεργειακης κλασης β η γ αλλα το γλιτωνεις απο τη ΔΕΗ.Εχει διαφορα προγραμματα,και τα ρουχα τα βγαζει ζεστα και πολλες φορες χωρις να θελουν σιδερο.Συνηθως τα μονα που ειναι για σιδερο ειναι τα πουκαμισα και παλι γιατι ο αντρας μου τα θελει κολλαρισμενα για τη δουλεια. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil εγω τα δικα μου δεν τα σιδερωνω μετα εκτος αν ειναι τοοοοσο χαλια!

Σημερα θα ερθουν σπιτι γονεις μου και πεθερα να φαμε,θα εχει μαγειρεψει η πεθερα μου αυτη τη φορα.Ειναι λιγο κωμικο το θεαμα να ερχονται εδω με το φαι τους,χαχαχα!!!Χτες το βραδυ ηρθαν κατι φιλοι για πιτσα και dvd,φερανε και κατι γλυκα του θανατου και γουρουνιασαμε pig pig pig pig pig τρομακτικα.Αφου σημερα το πρωι δεν πεινουσα για πρωινο!

παω να μαζεψω λιγο την κουζινα,μην ειμαι και τελειως ανεπροκοπη! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 5 587529 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 5 587529

zizi23


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημερα κ απο εμενα...Μολις εβαλα τικερ κ εγω...συνεχεια copy paste πρεπει να το κανουμε????Ειμαι ασχετη!!!

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κ απο εμενα!!!Χαιρομαι που ειστε ολες καλα!!!!

ΣΟΦΑΚΙ το δωματιο ειναι τελειο κ πιο τελεια ακομα ειναι η φωτο του γιου να φιλαει την κοιλιτσα...!!!!!

ΝΑΤΑΣΣΑ δεν ξερεις ακομα τις συνεννοησεις των αντρων ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 5 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 5 679259 ?? Αλλα τους λες κ αλλα καταλαβαινουν...ελπιζω να σε βοηθησει η κοπελα τουλαχιστον...καλα να περασετε!!!

ΧΡΥΣΑ μην δινεις σημασια κοριτσι μου...το επομενο μωρο της οικογενεια να τους πεις να το παραγγειλουν απο το e-bay να ειναι ακριβως οπως το θελουν...!!!!

ΚΙΚΙΤΣΟ,ΣΟΦΑΚΙ Κ ΧΑΜΟΜΗΛΑΚΙ καλα να περασετε στις βολτς σας...!!!!

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 5 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 5 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 5 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 5 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 5 417472

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αλεξια το παραγγελνεις οπως ακριβως το θελεις???να τους πω να μου κρατησουν ενα κανελι με βουλες!!!!

http://stefxon@gmail.com

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΖΙΖΙ23 ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕ...ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ, ΝΑ ΥΠΟΔΕΚΤΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ...ΒΛΕΠΩ ΚΟΝΤΕΥΕΙΣ ΚΙ ΟΛΑΣ... ΤΙ ΕΙΝΑΙ? ΠΟΤΕ ΕΧΕΙΣ ΠΗΤ?
ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΠΡΕΠΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΣΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ...
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΛΕΞΑΚΙ...!!!!
ΧΑΜΟΜΗΛΑΚΙ ΚΙ ΕΓΩ ΤΕΤΟΙΑ ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΕΧΩ ΣΤΟΥΣ ΜΟΥΣΑΦΙΡΕΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ....ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΚΡΑΤΑΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΑΠΕΡΑΚΙ ΤΟΥ...ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΠΙΚ ΝΙΚ ΑΣ ΠΟΥΜΕ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΙ' ΑΥΤΟ! ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΤΟ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΟΜΑΙ ΣΤΟ ΕΠΑΚΡΟ!
ΑΥΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΙΛΗΣΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΤΑΤΙΑΝΑ?

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stefaniandreas έγραψε:αλεξια το παραγγελνεις οπως ακριβως το θελεις???να τους πω να μου κρατησουν ενα κανελι με βουλες!!!!


Ναι ναι!!!!!Και εγω παραγγειλα ενα καρο..!!!! χα χα χα !!!!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
penelope26 έγραψε:ΖΙΖΙ23 ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕ...ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ, ΝΑ ΥΠΟΔΕΚΤΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ...ΒΛΕΠΩ ΚΟΝΤΕΥΕΙΣ ΚΙ ΟΛΑΣ... ΤΙ ΕΙΝΑΙ? ΠΟΤΕ ΕΧΕΙΣ ΠΗΤ?
ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΠΡΕΠΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΣΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ...
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΛΕΞΑΚΙ...!!!!
ΧΑΜΟΜΗΛΑΚΙ ΚΙ ΕΓΩ ΤΕΤΟΙΑ ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΕΧΩ ΣΤΟΥΣ ΜΟΥΣΑΦΙΡΕΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ....ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΚΡΑΤΑΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΑΠΕΡΑΚΙ ΤΟΥ...ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΠΙΚ ΝΙΚ ΑΣ ΠΟΥΜΕ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΙ' ΑΥΤΟ! ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΤΟ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΟΜΑΙ ΣΤΟ ΕΠΑΚΡΟ!
ΑΥΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΙΛΗΣΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΤΑΤΙΑΝΑ?


Καλημερα Πηνελοπη!!!Και εγω τετοια περιποιηση εχω κ σε οποιον αρεσει...αν δεν τους αρεσει να πηγαινουμε εμεις στα σπιτια τους χι χι χι !!! Δουλευεις ακομα..?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις