Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
177 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 177 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Την καλημερα μου κοριτσια!!!!Αρετουλα ευχαριστουμε πολυ,με το καλο να ερθει κ η μπεμπα σου...απ'οτι βλεπω στο τικερακι σου το αλλο Σ/Κ λογικα θα την εχεις αγκαλιτσα..!!!!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια μου καλημερούδια όμορφες!!!

Τι υπέροχος καιρός είναι αυτός, καιρός για χουχούλιασμα, για ζεστή σοκολάτα ή ζεστό καφεδάκι, και απλώς να κάθεσαι να κοιτάς την βροχή και να απολαμβάνεις τον ήχο της(romantic spirit Razz Razz Razz )...

Χθές ψωνίσαμε στην μπεμπούλα μας την πρώτη της κορδέλα για τα μαλλάκια.

http://www.mybabycenter.eu/index.php?target=products&product_id=31130

ωραία δεν είναι?Να την χαρεί το μωρό μου, παρήγγειλα και μια ίδια σε στυλ στέκας για μένα για να είμαστε ασορτί-ψώνιο μανούλα...χιχιχι

Σας αφήνω προς το παρόν πάω να φάω πρωινούλι!!!

Φιλιά σε όλες!!!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
aylin έγραψε:Κορίτσια μου καλημερούδια όμορφες!!!

Τι υπέροχος καιρός είναι αυτός, καιρός για χουχούλιασμα, για ζεστή σοκολάτα ή ζεστό καφεδάκι, και απλώς να κάθεσαι να κοιτάς την βροχή και να απολαμβάνεις τον ήχο της(romantic spirit Razz Razz Razz )...

Χθές ψωνίσαμε στην μπεμπούλα μας την πρώτη της κορδέλα για τα μαλλάκια.

http://www.mybabycenter.eu/index.php?target=products&product_id=31130

ωραία δεν είναι?Να την χαρεί το μωρό μου, παρήγγειλα και μια ίδια σε στυλ στέκας για μένα για να είμαστε ασορτί-ψώνιο μανούλα...χιχιχι

Σας αφήνω προς το παρόν πάω να φάω πρωινούλι!!!

Φιλιά σε όλες!!!



Αχουυυυυυυυυυ,η κορδελιτσα ειναι πανεμορφη,πολυ γλυκια.........με το καλο να βγαλεις φωτο με την Μαριζουλα να την φοραει...!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 2 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 2 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 2 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 2 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 2 215994

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα και απο εμενα. Απο χτες ξεκινησα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 2 93981 με τα μωρουδιακα και εχω φτασει τα 2 πλυντηρια, με βλεπω να βαζω 1-2 ακομα αλλα με αυτον το καιρο θα μου παρει αρκετες μερες να στεγνωσουν.
Αλεξια ολα πολυ ωραια, με το καλο να κρατησετε το μικρουλι σας στην αγκαλια σας. Εμαθα οτι γενναει και η ζυγουλη μαλλον σημερα, ασχετο. Aylin πεθαινω με κατι τετοια, και δεν ειναι καθολου ψωνιστικο να φορατε ιδια κοκκαλακια εγω θελω να ψωνισω απο man&manetti ιδια μπλουζακια/πουκαμισα για γιο και πατερα
Σημερα εχει ικεα γιατι αν ολα πανε καλα το αλλο σκ εχει μετακομιση. Ο μικρος απο εκει που ηταν μια χαρα στις 4 το πρωι ανεβασε 39 και ακομα να του πεσει.
Αυτα ελπιζω να καταφερω απο θεμα χρονου να ανεβασω τις γωτο πιο μετα
Τα λεμε, φιλακια ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 2 417472

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ!
ΑΛΕΞΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ Η ΑΛΑΞΙΕΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΡΗΣΙΜΗ.ΑΝ ΜΑΘΕΙ ΕΚΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΕΧΡΙ ΜΕΓΑΛΟ ΝΑ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ!!! ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΟΛΑ!!!
ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ΤΙ ΣΤΥΛΑΤΗ ΚΟΡΔΕΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ;;; ΝΑ ΜΩΡΕ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΗΘΕΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙ.ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΤΙ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΕΙΣ;
ΤΟΤΥΛΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ.ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ
ΠΑΩ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΠΡΩΙΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΙΑ ΠΟΥ ΡΕΠΑΡΕΙ ΣΗΜΕΡΑ!!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ομορφίες ευχαριστώ πάρα πολύ για τα καλά σας λόγια!

Τοτούλα περαστικά να είναι, καλή βόλτα στα ΙΚΕΑ...Κικίτσο τι καλό του ετοιμάζεις?Είναι καλύτερα?

Φιλια πολλά

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σας ευχαριστω πολυ ολες!!!Τοτουλα περαστικα στον μικρο...Θα παω σε λιγο να ετοιμαστω γιατι περιμενω παρεα για κφεδακι στις 10

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα κοριτσια.Ωραιος καιρος για υπνοοοοοοοο!Αλεξια πολυ ωραια τα επιπλακια και τα αυτοκολλητακια με το καλο το μωρακι σου να τα χαρειτε ολα!
γαμωτο νομιζω οτι ειμαι λιγο αρρωστουλα με συναχι?ιωση?θα δειξει Sleep Sleep Sleep

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Στελλιτσα ξαναμιλησες με την Τατιανα?Θα βγει τελικα σημερα?

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τί τρελλοστέκα είναι αυτή!!!!!θα τρελλαθώ!είναι τέλεια!!!σαν μπισκοτάκι θα είναι η Μαρίζα με την κορδελίτσα της!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 2 597524 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 2 884648 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 2 9664

Τοτούλα περαστικά στον μικρούλη σου...Εχει και παλιόκαιρο έξω.... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 2 868444

Αλεξία μου για γέννα έχω περιθώριο 2 εβδομάδες ακόμα σχεδόν...Τώρα, όποτε θέλει βέβαια θα σκάσει μύτη η δεσποινιδούλα μας...Εμείς είμαστε έτοιμοι και την περιμένουμε!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 2 451948

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα!!!!Αλεξία μου τι τέλειτα πραγματάκια φτιάξατε!!!Φτουφτου και στην τρελοκοιλίτσα σου!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 2 990599 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 2 990599 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 2 990599 Πανέμορφη!!!!

Pumpkin λες και εγώ αυτό να παθαίνω που κάνω κάτι ταχυκαρδίες στο άσχετο κατά τη διάρκεια της μέρας?? Shocked Shocked Χωρίς εννοώ να πάιρνς τα χάπια για τις συσπάσεις..Θα το παρακολουθήσω!!!

Στελλίτσα η κορδέλλα είναι ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!!Κάτι τέτοια βλέπω και τρελαίνομαι!!!!Καλά που έχουμε μπέμπη γιατί αν είχαμε κόρη θα είχαμε χρεωκοπησει ήδη όπως λέει και ο άνδρας μου!!!

Μας τα χάλασε ο καιρός σήμερα αλλά.....είναι ιδανικός για βόλτα και καφεδάκι!!Το μεσημέρι θα πάμε για ουζάκι με τους κουμπάρους μας και το απόγευμα χαλάααααρωμα!!!

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερουδια κοριτσακια και κοιλιτσες!Στο #7 σας αφησα στο #8 σας βρισκω!Αντε να τα χιλιασουμε!

Αλεξια μου,φανταστικα τα πραγματακια σας!Μα δεν ειναι υπεροχα ολα οσα υπαρχουν για τα μωρα!? ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 2 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 2 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 2 215994 Και η κουνιτσα σας πολυ ομορφη αλλα πιο πολυ μου αρεσει η προικα σας με το λαχανι και το κιτρινο!Ειναι ΤΕΛΕΙΑΑΑΑ!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 2 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 2 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 2 328109

Στελλιτσα,τα μεγαλα πνευματα συναντιωνται!Χτες ακριβως κοιτουσα αυτες τις κορδελιτσες απο το συγκεκριμενο μαγαζι και για τη δικη μας την μπεμπα!Ακομα δεν εχω αποφασισει(λες και θα αγορασω σπιτι!)αλλα η δικαι σας ειναι πολυ ωραια και ηταν αναμεσα στις υποψηφιες.Σημερα μπορει και να καταληξω!Αχ,οι κορες μας θα μας τα φανεεεεε!!!Εγω του ειπα του Θανου να βρει και 3η δουλεια(!)γιατι δεν μας βλεπω καλα!

Αρετουλι,δλδ σε καμια βδομαδα γεννας!?Αχ,με το καλο,με το καλοοοο!

Ο καιρος ειναι οντως ο,τι πρεπει για χουζουρι,ανυπομονω να τελειωνε τις δουλεις να παω σπιτι και να πεεεεεεεεσω σε οποιον καναπε,κρεβατι βρω μπροστα μου! Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!!!
καλα που εχω γιο γιατι με τοσο ωραια πραγματα για κοριτσακια θα ειχα φαλιρησει.
τοτουλα περαστικα!!!οσο για τα ρουχα εχεις σκεφτει την ιδεα του στεγνωτηριου?σωζει!ασε που γλυτωνεις και πολυ σιδερο.
η τατιανα βγηκε?

http://stefxon@gmail.com

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
2 φορές πήρα τηλ. αλλά δεν απαντάει η Τατιανούλινα, μάλλον θα περνούν ιατροί ή μπορεί να κοιμάται!!! Smile Smile Smile

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ΤΠΤ ΤΟ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ 2 ΤΟΣΤΑΚΙΑ ΕΚΑΝΕ ΚΙ ΕΦΑΓΕ!!ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΒΡΑΣΤΡΟ ΑΠΟ ΧΘΕΣ.
ΚΑΘΑΡΗΣΑ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΚΙ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΜΕΡΑ ΞΑΠΛΟΠΟΥΛΟΣ.
ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΣΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΣΑΣ ΝΑ ΜΑΣ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΕΤΣΙ;;

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αγαπω πολυ τη μαμα μου I love you I love you I love you I love you I love you ...μολις μας παρηγγειλε αυτο(που σας το ελεγα και βλεφαριαζα ολα αυτον τον καιρο)σε κοκκινο για την μπουμπου!

http://www.alouetteshop.gr/el/categories/320782695-%CE%A0%CF%81%CE%BF%CE%AF%CE%BA%CE%B1/products/18423

θα το εχουμε μαλλον απο βδομαδα! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 2 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 2 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 2 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 2 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 2 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 2 328109

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέραα!!

Carrie έγραψε:Στελλίτσα η κορδέλλα είναι ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!!Κάτι τέτοια βλέπω και τρελαίνομαι!!!!Καλά που έχουμε μπέμπη γιατί αν είχαμε κόρη θα είχαμε χρεωκοπησει ήδη όπως λέει και ο άνδρας μου!!!
[/color]

Εγώ αυτό λέω συνέχεια στον άντρα μου! χαχα.Στέλλα τέλεια η ασορτί κορδελίτσα Very Happy
Περαστικά τοτουλα και λαμπρουλα!

χαμομηλάκι τέλεια η κουβερτούλα σου! Εγώ πήγα την πεθερά μου στο ζαρα χομε ΜΠΑΣ και μου πάρει μια κουβερτούλα με κουκουβάγια που μου άρεσε αλλά έκανε την πάπια χαχαχ

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
απαπα! πολυ χωρο πιανουμε! καλως σας βρηκα στο 8!
ελπιζω να μας βρουν εδω τα πρωτα γεννητουρια μας με το καλο και να μην σας ψαχνω σε κανα 9-10 ! χιχιχ

Αρετουλα μου επεσε το ματι μου στο τικερακι σου και ενιωσα ενα φφτερουγισμα και μια χαρα! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 2 215994
κοντευουμε κοριτσαρα μας!
πως νιωθεις? I love you

Αλεξακι μου πανεμορφα τα επιπλακια και τα παππουτσακια ολα τα λευτα! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 2 654316

Στελλακι μου πολυ ομορφη η κορδελιτσα σας ε?? μαζι με ενα τσαχπινικο φορεματακι με παλαμακια και γελακια να σας παρει τα μυαλα το Μαριζακι χιχιχιχιχιχ

κοριτσια και γω τη συνταγη που εδωσε η Pumpkin μας με τα m&m's κανω δοκιμασμενη πολλα χρονια και ειναι τελεια! μονο που θελουν λιγο ψησιμο σε δυνατη φωτια για να βγουν soft pig

εκανα και γω τη μπεμπεδομπουγαδα μυρισε ολο το σπιτι I love you I love you I love you I love you

καλημερεςςςςςςς

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γειααα!!! αα δεν ειναι να σας αφηνωγια πολυ! σας χανω! εκοψα τα καρτελακια για τα κερασματα. θατα τελειωσωσε λιγο και θα βαλω φωτο.

Αλεξια μου ολα τελεια!!! με γεια σας!!! το ποδηλατακι γιατα κερασματα απλα υπεροχο! το ζηλεψα!!!

βρε pumpkin εβαλες που εβαλες τη λιστα, βαλε την τελευταια που εβαλα χθες που λεει για τις 19 που περιμενω... Very Happy

α! τωρα το πρωι οσο εφτιαχνα τα καρτελακια επειδη ο αντρας μου τα εκτυπωσε σε πολλες σελιδες με διαφορα χρωματα να διαλέξω (να μην τον τρεχω συνεχεια τον καημενο,βαρεθηκε Laughing )λοιπον εφοσον αοφασισα περισεψαν σελιδες. εκανα με την κορη μου αυτο.. σας το δειχνω λοιπον.. βρε λετε να το κανω χομπυ? Razz

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
supermama έγραψε:α! τωρα το πρωι οσο εφτιαχνα τα καρτελακια επειδη ο αντρας μου τα εκτυπωσε σε πολλες σελιδες με διαφορα χρωματα να διαλέξω (να μην τον τρεχω συνεχεια τον καημενο,βαρεθηκε Laughing )λοιπον εφοσον αοφασισα περισεψαν σελιδες. εκανα με την κορη μου αυτο.. σας το δειχνω λοιπον.. βρε λετε να το κανω χομπυ? Razz

Δεν κάνεις ένα blog λέω εγώ να φτιάχνεις μπομπονιέρες βάφτισης?Τίποτα δεν έχουν να ζηλέψουν!! Very Happy Very Happy

Έχεις ασχοληθεί με scraptobooking? θα είχες ωραία αποτελεσματα!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pumpkin έγραψε:
Δεν κάνεις ένα blog λέω εγώ να φτιάχνεις μπομπονιέρες βάφτισης?Τίποτα δεν έχουν να ζηλέψουν!! Very Happy Very Happy

Να πω πως δεν το σκεφτηκα? ψεματα θα πω.. Very Happy μου αρεσουν πολυ αυτα! ειχα ξεκινησει ενα μπλογκ αλλα προεκυψε κατι αλλο και εμεινε με βιντεακια τα οποια κανω αραια και που.. ισως ξεκινησω να προσθεσω και τιποτα τετοιο.. απλα θελει να βρω χρονο ωστε να παρω καποια υλικα και να κανω κανα δυο δειγματα. θα δουμε..
αυτο ειναι. http://art4baby.blogspot.com/

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Smile https://www.dailymotion.com/video/xgv45c_family-tree_people

ετοιμαζω τη συνεχεια με το νεο μελος..

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια γεννησε και η Ζυγουλη αντε και στα δικα μας.Με το καλο! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 2 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 2 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 2 536304

katarina

katarina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα κοπελιές πως μου ειστε?όλες βλέπω μπουγαδα βαλαμε τωρα με τη βροχη!!!Εμείς πηγαμε σημερα για υπερηχο να δουμε τη μπεμπούλα κ μειναμε με ανοιχτο το στομα και οι 2!!! Shocked 3100 εχει παει το θρεφτάρι.Εκει που δεν επαιρνε βαρος στις αρχες τωρα δεν λεει να σταματησει.Κ ρωταω το γιατρο δηλ σε 15 μερες που ειναι να γεννησω ποσο θα ειναι κ μου λεει 3500 σιγουρα!!!Που να γεννιοταν κ στην ωρα της δηλ σε 1 μηνα!!!Ημαρτον.Γι αυτο κ οι πονοι μου ειπε που εχω χαμηλα διοτι ειναι μεγαλο μωρο κ αυξηθηκε κ το αμνιακο μας οχι πολυ απλα στα ανωτερα φυσιολογικα τη Δευτερα που θα παω στη δικια μου γιατρο θα μου πει πως κ τι!!!Εντωμεταξυ εχω λιώσει στον υπνο!!!Για πολλες ωρες μιλαμε περιπου 16 τη μερα και... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 2 966307

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χιονάτη μου άργησα λιγουλάκι να δω το μήνυμά σου....Πώς νιώθω λοιπόν που κοντεύει "η ώρα";
Μια χαρά!Δεν φοβάμαι καθόλου τη διαδικασία του τοκετού.Ανυπομονώ για την ακρίβεια...
Εχω βέβαια κάποιες σκέψεις για το πώς θα είναι η ζωή μου μετά (δηλ. συρρίκνωση ελεύθερου χρόνου, πώς θα το συνδυάζω με τη δουλειά μου κτλ.) και επίσης υπάρχουν αρκετές απορίες που πιστεύω πως θα προκύψουν, όσον αφορά την φροντίδα της μπεμπούλας, ωστόσο πιστεύω πως με τη συνεργασία της παιδιάτρου και τις συμβουλές μαμάς-πεθερούλας και άλλων φιλενάδων-μανούλων, θα τη βρώ κι εγώ την άκρη, όπως όλες!!!
Προς το παρόν θέλω να γεννήσω γιατί δεν μπορώ τις μεταβατικές φάσεις στη ζωή μου, και θέλω να τελειώνει αυτό το στάδιο και να αρχίσει ένα άλλο!!Δεν μπορώ άλλο να κάθομαι σπίτι σαν την κυράτσα και να μην κάνω κάτι!Αντε, το πολύ και το λίγο!!!!¨Ηγγικεν η ώρα!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 2 125586 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 2 125586 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 2 125586 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 2 334590 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 2 883208 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 2 669659 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 2 40746

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις