Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
176 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 176 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχα λες? κοιτα δε λεω μεγαλες κουβεντες αλλα εχουμε τοσο καλοκαι σταθερο προγραμμα με τα μικρα στην καθημερινονοτητα οποτε το θεμα ειναι να μην αλλαξει. αυτο μονο θα προσπαθησω να κανω. ασχετα με τις ωρες δικες μου και μωρου να μην αλλαξω τιποτα απο τα δικα τους.. εκει νομιζω ειναι η παγιδα. μεχρινα προσαρμοστεις χανεις λιγο το προγραμμα που ειχες και μαζι με σενα και οι υπολοιποι οποτε μετα ειναι δυσκολα..καλη ηθεωρια βεβαια αλλα ελπιζω νατα καταφερωκαι στην πραξη. εχω και ενα ονομα να υποστηριξω ε!

elpisrex

elpisrex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
supermama έγραψε:και επειδη μετα θα εχω τομυαλο μου στον μπεμπη μονο σας βαζω και την πριγκιπισσα μου που σας τη χρωσταω.. κοιτουσε κατι στο pc αλλα μαρεσε πολυ και τη εβγαλα χθες κρυφα! Laughing
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Very Happy


τι όμορφη που είναι η κοράκλα σου! φτου φτου φτου να μην το ματιάσω! τυχερή μανούλα με τα 2 κουκλάκια. εύχομαι και το τρίτο να μοιάσει στα αδερφάκια του! Very Happy

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αν μοιασει στα αδερφια του ταυτοχρονα θα σημαινει οτι και αυτο θα μοιαζει στον μπαμπα!!!! ΕΕΕ ΟΧΙ!!!!τζαμπα τοσοι μηνες δηλ???

elpisrex

elpisrex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
supermama έγραψε:αν μοιασει στα αδερφια του ταυτοχρονα θα σημαινει οτι και αυτο θα μοιαζει στον μπαμπα!!!! ΕΕΕ ΟΧΙ!!!!τζαμπα τοσοι μηνες δηλ???

χαχαχα! χτύπησα ευαίσθητο σημείο; φιλική συμμετοχή είχες στα 2 προηγούμενα; τότε σου εύχομαι να μη μοιάσει στα αδέρφια του αλλά σε σένα Wink

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αθηνα η κορη σου ειναι ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ!!!!Με το καλο βρε να σου μοιασει ο Κωνσταντινος...να μην εχεις τουλαχιστον κ στο τριτο μονο φιλικη συμμετοχη χι χι χι χι !!!!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ,αυριο τετοια ωρα θα εισαι ηδη μανουλα......αντε να ερθει κ εμας η ωρα μας.......

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σουπερμαμα(που οντως με 3 σουπερ πρεπει να εισαι)χρειαζεται εξουσιοδοτηση πηγα και ρωτησα

http://stefxon@gmail.com

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα και απο εμενα.
Supermama τελεια ειναι τα πιτσιρικια σου αντε και με το καλο το 3ο αυριο.
Εμεις παλι ικεα σημερα για τα τελευται ψωνια, ευτυχως δωσανε του αντρα μου 3 μερες αδεια και ετσι ο αμοιρος τρεχει ολη μερα. Εγω αισθανομαι μια χαρα και ειδικα τωρα δεν θελω να γεννησω με τιποτα. Να φανταστειτε οτι παρολη την κοιλια κοιμαμαι ακομα μπρουμητα...
Και εγω στολιζω συνηθως νωρις αλλα παιζεται απο ποτε θα μπουμε σπιτι και απο ποτε θα γεννησω. Σε 15 μερες θα μιλησω με την ξαδελφη μου για αυτο το θεμα

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
totula πως μπορεις κ κοιμασαι μπρουμητα πες τον τροπο γιατι μου ελειψε πολυ!!!!!!!!!!με το που παω λιγο να γυρισω αρχιζει το κλωτσιδι!!!!!!!!!!!!Κοριτσια κανω παστα φλωρα αλλα με παραλλαγη μερεντας οποια ειναι κοντα οριστε για παρεα!!!!!!!!!!!

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
βαλθηκατε να μου ανεβασετε το σακχαρο σημερα!

http://stefxon@gmail.com

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
φωτεινουλα έγραψε:totula πως μπορεις κ κοιμασαι μπρουμητα πες τον τροπο γιατι μου ελειψε πολυ!!!!!!!!!!με το που παω λιγο να γυρισω αρχιζει το κλωτσιδι!!!!!!!!!!!!Κοριτσια κανω παστα φλωρα αλλα με παραλλαγη μερεντας οποια ειναι κοντα οριστε για παρεα!!!!!!!!!!!

τι να σου πω, και εγω ακομα απορω γιατι στον πρωτο δεν μπορουσα

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσακια μου δεν σας προλαβαινω αν κ η αληθεια ειναι οτι ποναει η μεση μου γι''αυτο δεν πολυ καθομαι στο γραφειο΄.....



σουπερμαμα με το καλο κ το νεο μελλος στην οικογενεια...Καλη αρχη λοιπον....

πηγα στο νοσοκομειο με συσπασεις κ βγηκα αρρωστη εχω βηχα συναχη + την νυχτα βουλωνει η μυτη!!!πηγα με ενα κουσουρι βγηκα με 3....Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ολοι μερα ειμαι ξαπλα κ πινω τσαγακια με μελι....

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γειά σας και απο εμένα κορίτσια!!!

Αθηνά-Σούπερ Μανούλα με το καλό και όλα να πάνε τέλεια αύριο!!!Είμαι σίγουρη πως και ο μικρός θα είναι κουκλίνος όπως και τα αδερφια του!

Λοιπόν τα νέα μας---η μπεμπα αισίως 2,300, 33+5 μας έβγαλε σήμερα.Την Δευτέρα πάμε για εισαγωγή, φοβάται ο γιατρός πως η υπολειπόμενη ανάπτυξη οφείλεται σε τοξιναιμία(ούτε ξέρω τι είναι ούτε θέλω να το ψάξω)...και θέλει να μου κάνει πολλές πολλές εξετάσεις!Την τρίτη το μεσημερι λογικά θα έχουμε κλινική εικόνα και εαν είναι καλή 31/10 στις 8,30 το πρωί θα είμαι επισήμως μανούλα, εαν πάλι οι εξετάσεις δείξουν κάτι το ανησυχητικό μέσα της επομένης εβδομάδας θα την έχω αγκαλίτσα!Καταρίνα μαζί είμαστε, ναι στο ίδιο μαιευτήριο Very Happy Very Happy Very Happy

Σας φιλώ πολύ κορίτσια Smile Smile Smile

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatianoula έγραψε:κοριτσακια μου δεν σας προλαβαινω αν κ η αληθεια ειναι οτι ποναει η μεση μου γι''αυτο δεν πολυ καθομαι στο γραφειο΄.....



σουπερμαμα με το καλο κ το νεο μελλος στην οικογενεια...Καλη αρχη λοιπον....

πηγα στο νοσοκομειο με συσπασεις κ βγηκα αρρωστη εχω βηχα συναχη + την νυχτα βουλωνει η μυτη!!!πηγα με ενα κουσουρι βγηκα με 3....Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ολοι μερα ειμαι ξαπλα κ πινω τσαγακια με μελι....

Περαστικά κουκλίνα, γάλα χλιαρό με μέλι κάνει θαύματα!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 21 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 21 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 21 417472

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aylin έγραψε:Γειά σας και απο εμένα κορίτσια!!!

Αθηνά-Σούπερ Μανούλα με το καλό και όλα να πάνε τέλεια αύριο!!!Είμαι σίγουρη πως και ο μικρός θα είναι κουκλίνος όπως και τα αδερφια του!

Λοιπόν τα νέα μας---η μπεμπα αισίως 2,300, 33+5 μας έβγαλε σήμερα.Την Δευτέρα πάμε για εισαγωγή, φοβάται ο γιατρός πως η υπολειπόμενη ανάπτυξη οφείλεται σε τοξιναιμία(ούτε ξέρω τι είναι ούτε θέλω να το ψάξω)...και θέλει να μου κάνει πολλές πολλές εξετάσεις!Την τρίτη το μεσημερι λογικά θα έχουμε κλινική εικόνα και εαν είναι καλή 31/10 στις 8,30 το πρωί θα είμαι επισήμως μανούλα, εαν πάλι οι εξετάσεις δείξουν κάτι το ανησυχητικό μέσα της επομένης εβδομάδας θα την έχω αγκαλίτσα!Καταρίνα μαζί είμαστε, ναι στο ίδιο μαιευτήριο Very Happy Very Happy Very Happy

Σας φιλώ πολύ κορίτσια Smile Smile Smile

Είδες που ανησυχούσες?Μια χαρά βάρος!!Smile Άντε παίρνουμε σειρά σιγά σιγά!Εγώ με την Αλεξία τελευταίες μας βλέπω να γεννάμε!!! Razz Razz Razz

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΤΟΤΟΥΛΑ ....ΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΜΠΡΟΥΜΗΤΑ ΑΚΟΜΑ Shocked , ΕΜΕΝΑ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΠΛΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ, ΑΝ ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΓΥΡΙΣΩ ΣΤΟ ΠΛΑΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ, ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΚΛΟΤΣΙΔΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΡΩ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΣΤΑΣΗ ΑΝΑΣΚΕΛΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΒΟΛΕΥΕΙ ΤΟΝ ΠΑΣΣΑΚΟ ΜΟΥ!!!! ΕΣΥ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΝΕΟ ΣΠΙΤΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΟΡΤΙΝΟ...
ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΣΤΕΙΛΕ ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΠΑΣΤΑ ΦΛΩΡΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΔΩ...
ΤΑΤΙΑΝΑ , ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ? ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΔΙΟΤΙ ΜΕΤΑ ΣΟΥ ΠΡΟΚΥΠΤΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ! ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ... ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΑΡΙΖΟΥΛΙΝΙ ΣΤΟ ΡΟΖ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ...ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟ!
ΟΣΟ ΓΙ' ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΙ ΕΓΩ ΣΟΥ ΛΕΩ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΨΑΞΕΙΣ.... ΝΑ ΤΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΕΙΣ ΓΙΑ 1-2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!! (ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕΙ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΤΟ ΑΤΙΜΟ...ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΚΟΥΡΑΖΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ...ΜΟΛΙΣ ΠΕΡΠΑΤΑΩ ΛΊΓΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΝΙΩΘΩ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΤΡΑΒΑΕΙ...ΣΑΝ ΓΡΙΑ 80 ΧΡΟΝΩΝ ΠΕΡΠΑΤΑΩ! ΚΑΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΠΕΘΑΙΝΕΙ-ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΙΛΙΑ?-....)

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αθηνά κούκλα η κορούλα σου! Και η βαλιτσούλα πολύ όμορφη, ανυπομονώ να χρειαστώ και εγώ την δική μου γιατί είναι έτοιμη, αλλά κάθεται και περιμένει Very Happy

Στέλλα μια χαρά το Μαριζάκι!Μακάρι όλα να είναι καλά και να κάτσει μέσα καμιά βδομαδούλα ακόμα!Ελπίζω να μας ενημερώνεις μέσω καμιάς κοπέλας, μην σκάσουμε τόσες μέρες! Smile

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κάποιας κοπέλας το ticker (μάλλον κάποια που έγραψε και στο θέμα "ψάχνω για κουβέρτα") έχει πρόβλημα και μου βγάζει οτι το φορουμ έχει ιο!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια ευχαριστώ πολύ εννοείται πως θα έχετε νέα μου!!!

Χρύσα το ίδιο ακριβώς μου βγάζει και εμένα ότι το φόρουμ 'εχει ιό.Χρύσα μου και κάτι άλλο ήθελα να σε ρωτήσω επειδί τέθηκε ερώτημα περί λευκώματος...πως το καταλαβαίνουμε?Κανοντας ας πούμε μια γενική ούρων ή είναι κάποια πιο εξειδικευμένη εξέταση?

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναμαι παλιι!!!!! ολα ειναι ετοιμα! εχω εναν τρελλο εκνευρισμο=νευρα!!! ισως υποσυνηδητα να εχω π[ολυ αγχος μαλλον. κατα τις 7 με επιασαν πολυ δυνατοι πονοι!!!! Shocked κοιλια και μεση! οπως στην περιοδο! κρατησε κανα τεταρτο και περασε.. αργοτερα μιλησα με τη γιαρο μου και την ειπα. μιλησαμε γιατις λεπτομεριες βασικα αλλα μου ειπε αν ξανανιωσω κατι να τηνπαρωτηλ. ελπιζω να μηννιωσω. λετε να εχω καμια εκλπηξη τελευταιο βραδυ?αχαχαχα
αυτο που με ανησυχησε αμεσως ηταν μηπως κρυωσα γιατι ενιωθα οτι ηθελα να παω τουαλετα.. τελικα πηγα αλλα τζιφος αρα δεν ηταναυτο.. Rolling Eyes τεσπα. απο τοτε τιποτα.ηρεμησα.κατα φαντασιαν ασθενης που λενε.. μπηκα γι α λιγο να δειξω και στο αμορε που μπαινω να σας γραψει νεα αυριο! οχι που θα γλιτωνε!!!! Laughing

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
aylin λες να εχεις το μωρακι νουμερο2????????????

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΣΟΥΠΕΡΜΑΜΑ ΛΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΕΚΠΛΗΞΗ??? Shocked Shocked Shocked
ΛΕΣ Ο ΜΠΑΓΑΣΑΚΟΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΕΚΠΛΗΞΗ??? ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 21 215994 ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ 'ΜΑΙ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΣΟΥ!
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΟΛΑ ΕΤΟΙΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΡΕΧΕΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 21 328109

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια μολις μπηκα και με συγκινησατε πολυ σιγα σιγα θα αρχισουν να γεννιουντε τα μωρακια μας στο γκρουπ!!!
σουπερ μαμα με το καλο με εναν πονο και ενα υγιες μωρακι!!! προσεχε μην σε προλαβει κανεις στην στροφη!!!μην ξεχνας εχω στοιχιματισει σεσενα!!!
ανυπομονουμε να μπει ο αντρουλης σου να μας πει τα ευχαριστα!!!!
αυλιν χαρηκα πολυ που πηρε βαρος το μωρουλη σου τωρα ολα θα πανε καλα μην ανχονεσε.
ασχετο οι μπαμπαδες δικαιουντε καθολου αδεια κοριτσια?

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπαμωρε δε νομιζω... παντως ναι ολα ετοιμα! οτιθελει ας κανει!!! Very Happy
βρε κοριτσια! παλι ερωτηση.. αλλο ειναι το επιδομα λοχειας και αλλο τα λεφτα που θα παρω πισω για τα εξοδα που θα κανω στην κλινικη???εχουμε μπερδευτει με τον αντρα μου

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
supermama και εγω εχω μπερδευτει με τα επιδοματα. την προηγουμενη φορα δουλευα και με ειχε ενημερωσει για ολα ο λογιστης. αν σου πω οτι αισθανομαι οτι θα γεννησω εγω απο την αγωνια. αχ, καλη τυχη για αυριο. τα μικρα τι λενε?
mamax ναι δικαιουντε νομιζω 3 μερες

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις