Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
165 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 165 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 41]

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευχαριστω πολυ Αλεξακι μου! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 20 379767

μορα μας κολαζεις ε????? καλα καλα! χαχαχαχα

Πολακι μου με το καλο κοριτσι μου και γω αυτο λεω! τελικα οπως να ειναι αρκει να την εχω αγκαλιτσα μου οσο περνανε οι μερες ανυπομονω ολο και πιο πολυ! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 20 90233

Πηνελοπη και γω σκεφτομουνα για την 1 Δεκεμβρη που μπαινω στο μηνα μου, εννοειτε να το βρουνε στολισμενο!

κοριτσια θα ποερασουμε τις πιο ομορφες γιορτες φετος!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 20 379767 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 20 379767

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα!
Όντως θα είναι οι πιο όμορφες γιορτές!
Και πέρυσι όλοι μας εύχονταν "και του χρόνου με ένα παιδάκι", και ακόμα δεν το πιστεύω οτι έρχεται χαχα Very Happy Very Happy

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι να σας πω εγώ ήδη βρίσκομαι σε αναζήτηση για Χριστουγεννιάτικο φορμάκι για τον μπεμπάκο μας!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 20 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 20 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 20 215994

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας κοκονελιδια!!αντε να γεννησουμε!! βαρεθηκα, ασε που δεν μπορω να υπολογισω ποση ειναι η κοιλια μου και παντα βρισκω σε διαφορα επιπλα, πορτα αυτοκινητου και καρεκλα- γραφειο. Τα δοντια μου καλε δυσκολευομαι να πλυνω, δεν μπορω να σκυψω στο νιπτηρα!!
Σουπερμαμα καλως να υποδεχτουμε το πρωτο μωρο της ομαδας μας!!

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ'ΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ! ΤΑ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ!ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΟΦΕΙΛΟΝΤΑΙ ΣΤΟΝ ΜΠΕΜΠΑΚΟ ΠΟΥ ΜΕ ΖΟΡΙΖΕΙ ΚΙ ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΜΗΤΡΑ.ΕΥΤΗΧΩΣ.ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΕΙΜΑΣΤΕ 3100 ΚΑΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΔΛΔ ΣΤΙΣ 14 Η'17 ΝΟΕΜΒΡΗ. Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΓΙΑ ΡΗΞΗ ΤΗΣ ΜΗΤΡΑΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ!ΑΦΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΟΥΝΗΘΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ.
ΑΘΗΝΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΑΥΡΙΟ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΟΛΕΣ ΘΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗΘΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΝΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ! ΤΕΛΙΚΑ ΑΓΟΡΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΕΠΩ ΣΩΤΗΡΙΑ ΘΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΑΚΛΑ ΣΟΥ!! ΠΙΑ ΑΛΛΗ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ 14 17/11;

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κικιτσο στην πρώτη σελίδα είναι η λίστα μας!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kikitso έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ'ΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ! ΤΑ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ!ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΟΦΕΙΛΟΝΤΑΙ ΣΤΟΝ ΜΠΕΜΠΑΚΟ ΠΟΥ ΜΕ ΖΟΡΙΖΕΙ ΚΙ ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΜΗΤΡΑ.ΕΥΤΗΧΩΣ.ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΕΙΜΑΣΤΕ 3100 ΚΑΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΔΛΔ ΣΤΙΣ 14 Η'17 ΝΟΕΜΒΡΗ.

Very Happy Very Happy Very Happy 3100 στις 33 βδομάδες???Μπράβο!!!Θρεφταράκι ε??εμείς 33+1 ήμασταν 2047!!!Εμένα με βλέπω στις ίδιες ημερομηνίες αν όλα πάνε καλά την Παρασκευή και δεν έχω γεννήσει φυσικά ως μέσα ΝοέμβρηSmile Δεν νομίζω να μας αφήσει να πάμε μετά τις 38 με τον διαβήτη..

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Carrie έγραψε:Αθηνούλα πως είσαι??Τα ετοίμασες όλα ε??


εννοητε! και οτανλεμε ολα εννουμε ολα!!!! ρουχα για τα μικρα ρουχα για ολους! το σπιτι, τα πραγματα που θα χρειαστουν ολοι. τα χαρτια για τονμπεμπη να μη ψαχνει ο αντρας μου. σεντονια γιανα τα αλλαξει πανω πανω παλι να μη ψαχνει! ναναι και αυτα που θελω Wink επισης του εκανα και λιτσα με τις δουλειες που θα κανει τηντελευταια μερα στο σπιτι πριν ερθω. ακομακαι τα παορυπαντικα του διευκρινιζω! Laughing οχι τιποτα εχω τη μαμα μου κατω αλλα καλητερα νατα κανει αυτος. εκεινη θα εχει και τα μικρα και θα κουραστει πολυ! μιλαμε για οργανωση παντως γενικα!!! οχι αστεια...χαχαχα
παω να κανω ενα ντουζακι τελευταιο με κοιλιτσα!καινα χαζεψω λιγο τβ.

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπραβο κικιτσακι!!!!!! ολοκληρος αντρακλας! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 20 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 20 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 20 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 20 654316

με το καλο!!!

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΝΑΤΑΣΑ ΕΣΕΙΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΣΑΣΤΕ!ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ.ΕΜΕΝΑ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΟΤΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΚΟΥΝΙΕΤΕ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΝΑ ΚΛΑΙΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ.ΑΦΟΥ ΑΝ ΜΕ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΠΕΡΠΑΤΑΩ ΣΑΝ ΓΡΙΑ 80 ΕΤΩΝ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΙΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ.ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΜΟΥ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΘΑ ΜΟΙΑΖΕΙ!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kikitso έγραψε:ΝΑΤΑΣΑ ΕΣΕΙΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΣΑΣΤΕ!ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ.ΕΜΕΝΑ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΟΤΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΚΟΥΝΙΕΤΕ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΝΑ ΚΛΑΙΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ.ΑΦΟΥ ΑΝ ΜΕ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΠΕΡΠΑΤΑΩ ΣΑΝ ΓΡΙΑ 80 ΕΤΩΝ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΙΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ.ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΜΟΥ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΘΑ ΜΟΙΑΖΕΙ!!!

Μπράβο που αντέχεις!Εδώ εγώ με τόσο λίγο βάρος και πάλι δυσκολεύομαι και στην μετακίνηση και στον ύπνο!Εμας αν ήτανε τόσο τον βλέπω τον γιατρό να με έβαζε την επόμενη μέρα για γέννα Razz Razz

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kikitso να σου ευχηθω κ απο εδω με το καλο να γεννηθει ο αντρακλας!!!!Εφτασε η ωρα μας κοριτσια,μια μια παιρνουμε σειρα.... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 20 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 20 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 20 654316 Εγω μολις πηρα τον γιατρο τηλ. για να τον ρωτησω αν μπορω να παρω τιποτα αλλο για τον βηχα που με εχει διαλυσει,κ μου ειπε να παω το απογευμα να με δει να δουμε κ το μωρο!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 20 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 20 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 20 215994 Για να δουμε τι θα μας πει σημερα...... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΠΟΙΟΣ ΡΩΤΑΕΙ ΑΝ ΑΝΤΕΧΩ;;;ΑΛΛΑ ΓΙΝΕΤΕ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ;Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΚΟΥΝΙΑΔΟ ΜΟΥ 5400 ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΓΕΝΝΑ ΤΗΝ ΞΕΣΚΙΣΕ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ.
ΑΛΕΞΙΑ ΘΑ ΣΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙ ΚΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ;

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kikitso έγραψε:ΠΟΙΟΣ ΡΩΤΑΕΙ ΑΝ ΑΝΤΕΧΩ;;;ΑΛΛΑ ΓΙΝΕΤΕ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ;Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΚΟΥΝΙΑΔΟ ΜΟΥ 5400 ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΓΕΝΝΑ ΤΗΝ ΞΕΣΚΙΣΕ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ.
ΑΛΕΞΙΑ ΘΑ ΣΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙ ΚΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ;


Ναι,αυτο συζητουσαμε κ χθες...τις τελευταιες 3 φορες που πηγαινω με εξεταζει κ απο κατω...ψηλαφιζει τον τραχηλο κ βλεπει αν εχει μαλακωσει κ απο εκει υπολογιζει στο περιπου ποσες μερες εχουμε ακομα...την περασμενη εβδομαδα μου ειχε πει οτι δεν με βλεπει να γενναω μεχρι τελος του μηνα Crying or Very sad Crying or Very sad

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
alexia-marinos έγραψε: Εγω μολις πηρα τον γιατρο τηλ. για να τον ρωτησω αν μπορω να παρω τιποτα αλλο για τον βηχα που με εχει διαλυσει

εχεις βηχα? τι παιρνεις? ρωτα τον να παρεις το φυτικο σιροπακι λεμοβιξ!!! αυτο με το πορτοκαλι! κανει θαυματα!!!!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
supermama έγραψε:
alexia-marinos έγραψε: Εγω μολις πηρα τον γιατρο τηλ. για να τον ρωτησω αν μπορω να παρω τιποτα αλλο για τον βηχα που με εχει διαλυσει

εχεις βηχα? τι παιρνεις? ρωτα τον να παρεις το φυτικο σιροπακι λεμοβιξ!!! αυτο με το πορτοκαλι! κανει θαυματα!!!!


Ασε Αθηνα,3-4 μερες τωρα με εχει διαλυσει...κ τα ζεστα που πινω δεν εχουν βοηθησει σχεδον καθολου Sad Sad Sad ειχα δοκιμασει κ αρχες καλοκαιριου που ειχα κρυωσει παλι ενα φυτικο σιροπι κ παρολο που ηπια ολο το μπουκαλι παλι δεν ειδα διαφορα...αφου ειναι καλο αυτο που μου λες θα τον ρωτησω..ευχαριστω παντως...μακαρι να κανω δουλεια γιατι ζοριζομαι πολυ,τα βραδια δεν μπορω να αναπνευσω ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 20 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 20 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 20 534787

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ημουν στον 2ο μηνα κατι.. κολησα ιωση καιημουν 3 μερες διπλωμενη με τρελλο βηχα! πονουσα στα πλευρα απο τον βηχα. ειχα και μια μικρη αποκολληση.. καποια αστιγμη μια φαρμακοποιος μου το εδωσε και με σωσε σου λεω!!!! ρωτα τον!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
supermama έγραψε:ημουν στον 2ο μηνα κατι.. κολησα ιωση καιημουν 3 μερες διπλωμενη με τρελλο βηχα! πονουσα στα πλευρα απο τον βηχα. ειχα και μια μικρη αποκολληση.. καποια αστιγμη μια φαρμακοποιος μου το εδωσε και με σωσε σου λεω!!!! ρωτα τον!


καπως ετσι ειμαι κ εγω...πονανε τα πλευρα μου κ το στομαχι μου απο τον βηχα...σε ευχαριστω !!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 20 417472

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βρε κοριτσια! κατι ασχετο. σιγουρα το εχετε πει αλλα μη ψαχνω τωρα.. κοιτουσα τωρα τι δικαιολογητικα θελει για το επιδομα τοκετου ικα.. ειναι το ιδιο με αυρτο που λεμε επιδομα λοχεια??? διαβασα θελει μονο το βιβλιαριο και τη ληξ.πραξη γεννησης του μωρου?(το βιβλιαριο ειναι σε μενα μονο.δεν ειμαι δικαιουχος δηλ του αντρα μου.)
αν ειναι αυτα τα χαρτια που θελει, τοτε μπορει να παει ο αντρας μου η θελει εξουσιοδοτηση γιανα τα καταθεσει? εεεε????

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kikitso έγραψε:ΠΟΙΟΣ ΡΩΤΑΕΙ ΑΝ ΑΝΤΕΧΩ;;;ΑΛΛΑ ΓΙΝΕΤΕ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ;Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΚΟΥΝΙΑΔΟ ΜΟΥ 5400 ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΓΕΝΝΑ ΤΗΝ ΞΕΣΚΙΣΕ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ.
ΑΛΕΞΙΑ ΘΑ ΣΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙ ΚΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ;

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ...
ΤΑΤΙΑΝΟΥΛΗ ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ ΤΩΡΑ...
SUPERMAMA ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ...
ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ..
ΛΟΙΠΟΝ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ..Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ 2300 ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΓΕΡΕΣ..ΕΓΩ ΣΤΑ +7 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΣΑΚΧΑΡΟ..ΜΕΧΡΙ 18 ΝΟΕΜΒΡΗ ΘΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ(ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΒΓΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ)..ΚΑΤΑ Τ'ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΠΑΩ ΝΑ ΦΑΩ ΤΩΡΑ...ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ..

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχα σας εβαλα τη βαλιτσα να βλεπετε να σας βαλω στο κλιμα!!! Razz

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και επειδη μετα θα εχω τομυαλο μου στον μπεμπη μονο σας βαζω και την πριγκιπισσα μου που σας τη χρωσταω.. κοιτουσε κατι στο pc αλλα μαρεσε πολυ και τη εβγαλα χθες κρυφα! Laughing
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Very Happy

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα κοριτσια σημερα μιλαμε για πολυ κλωτσια δεν ξερω τι γινεται!!!!!!!!!!Εχω πιει μεχρι τωρα 4 τροφοκαρντ κ το σφυξιμο παει συννεφο εχω αρχισει να κουραζομαι ψυχολογικα!!!!!!!!!!!Εχθες κ η μικρη ειχε ανυσηχω υπνο κ δεν εκλεισα ματι κλωτσια κ κλαμα η μικρη τελειος συνδιασμος!!!!!!!!Supermama με το καλο να υποδεχτεις το νινακι σου κ πες μου κ εμενα μετα με 2 παιδια κ 1 βρεφακι μεσα στο σπιτι πως εισαι γιατι εγω νομιζω θα καταρευσω τοτε!!!!!!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις