Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
151 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 151 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 41]

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χα χα χα χα!!!!Τι να κανουμε,ο νηστικος καρβελια ονειρευεται Wink Wink Wink !!!!! Πρωτη φορα το ακουω...Ακου γλυφτης... χα χα χα χα χα !!!!!!!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερααααααααααααααααααααααα!!!!

με το καλο το μωρακι μας αυριο ειμαι πολυ χαρουμενη !!! με το καλο σουπερμαμα αραξε σημερα βγαλε ριζες στον καναπε! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 19 215994

εχω ενα πονοκεφαλο ισα με το μποι μου ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 19 534787

καλημερα σε ολες! cat

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:καλημερααααααααααααααααααααααα!!!!

με το καλο το μωρακι μας αυριο ειμαι πολυ χαρουμενη !!! με το καλο σουπερμαμα αραξε σημερα βγαλε ριζες στον καναπε! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 19 215994

εχω ενα πονοκεφαλο ισα με το μποι μου ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 19 534787

καλημερα σε ολες! cat


Καλημερα Σωτηριακι μου!!!Παρε ενα ντεπον καλε να σου περασει...απο κρυωμα ειναι...?

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερουδια Αλεξακι, μπαααα δε νομιζω απο κρυωμα, σαν ημικρανιες περασα μπολικες κατα τη διαρκεια της εγκυμοσυνης Rolling Eyes

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:καλημερουδια Αλεξακι, μπαααα δε νομιζω απο κρυωμα, σαν ημικρανιες περασα μπολικες κατα τη διαρκεια της εγκυμοσυνης Rolling Eyes


Παρε ενα ντεπον να ανακουφιστεις λιγο απο τον πονο...εγω ειμαι 3 μερες τωρα με πονολαιμο κ τα ζεστα δεν βοηθανε.... Mad Mad πλεον με ποναει πολυ ο λαιμος απο τον πολυ βηχα κ δεν μπορω να παρω κ τιποτα γμτ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 19 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 19 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 19 679259

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωχ την αρπαξες πουθενα? προλαβε το με μπολικους χυμους και ΠΟΛΥ νερο!
δεν περνω παυσιπονα Αλεξακι γενικα Rolling Eyes ποσο μαλλον τωρα Razz

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πολακι μου τι κανεις κοκονα μου? τωρα ειδα το μυνηματακι σου εχω κουτιανει απ τον πονοκεφαλο! ολα καλα με τον ντοκτορ ε? μπραβο το αγορι μας!!!
παμε για φυσιολογικα εκτος απροοπτου δηλαδη? ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 19 215994

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεν ξερω που κρυωσα Σωτηρια μου,κ ελπιζω να μην γεννησω τωρα που ειμαι κρυωμενη ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 19 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 19 534787 Παντως αν δεις οτι ζοριζεσαι πολυ απο πονοκεφαλους,το ντεπον δεν βλαπτει,μου το εχει πει κ ο γιατρος...

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλε,η Στελλιτσα που εξαφανιστηκε παλι...?Η Πηνελοπη...?

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι επιτρεπετε το ντεπονακι!
ελα ντε που ειναι τα κοριτσια μας?
βασικα εχουμε γινει και πολλες και ψαχνομαστε! Laughing Laughing η μια χανει την αλλη!
κοριτσια εμφανιστητε ολες για μια καλημερα! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 19 536304

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εντομεταξυ τι ωραιο ηλιο μας κανει? ασχετα υπο σκια οτι τσιμπαει.. ειδε καμια για αυριο καιρο?

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΤΣΟΥΠΠΠΠΠΠ
ΝΑ ΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ .... ΑΛΕΞΑΚΙ ΜΟΥ ΑΝΥΣΗΧΗΣΕΣ????? 1-2 ΜΕΡΕΣ ΠΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΜΠΕΙ....
ΜΕ ΕΦΑΓΕ Η ΑΓΩΝΙΑ, ΛΕΩ ΒΡΕ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΓΕΝΝΗΣΕ ΚΑΜΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΑΣΑ????
ΣΟΥΠΕΡΜΑΜΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΚΡΑΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΤΟΝ ΥΙΟ king ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟΣ.....ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ !!!!
ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ .... ΟΠΟΤΕ ΕΡΙΞΑ ΕΝΑΝ ΞΕΓΥΡΙΣΜΕΝΟ ΥΠΝΟ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 11!!!!! ΧΘΕΣ ΨΩΝΙΣΑ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΗΣ ΒΑΛΙΤΣΑΣ...ΣΟΥΤΙΕΝ ΘΗΛΑΣΜΟΥ, ΕΣΩΡΟΥΧΑ ΜΙΑΣ ΧΡΗΣΕΩΣ ΚΑΙ ΕΠΙΘΕΜΑΤΑ ΣΤΗΘΟΥΣ... ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΩ ΤΩΡΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΑΞΙΩΘΩ ΝΑ ΤΑ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΩ!!!! Η ΣΤΕΛΛΑ ΘΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕΙ ΤΗΝ ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΤΗΣ....
ΕΣΕΙΣ ΤΣΟΥΠΡΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

katarina

katarina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημερα κοριτσοπουλα και περαστικα στις κρυωμενες!!!Ρε κοριτσια η aylin που γενναμε μαζι που ειναι?

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tattooed_snowhite έγραψε:ναι επιτρεπετε το ντεπονακι!
ελα ντε που ειναι τα κοριτσια μας?
βασικα εχουμε γινει και πολλες και ψαχνομαστε! Laughing Laughing η μια χανει την αλλη!
κοριτσια εμφανιστητε ολες για μια καλημερα! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 19 536304

ΒΡΕ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ, ΕΧΤΕ ΓΕΜΙΣΕΙ ΑΛΛΕΣ ΤΟΣΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΣΑΣ ΑΑΝΤΗΣΩ....ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΕΧΟΥΝ ΜΠΑΓΙΑΤΕΨΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil !!!!!

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα Πηνελοπη!!!!Τουλαχιστον τελειωσες με τα ψωνια,αντε μετο καλο ωρα να ετοιμασεις κ την βαλιτσουλα...βρε θηριο,μεχρι ποτε θα δουλευεις πια affraid ????

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλως τα κοριτσια! τι κανετε?
Πηνελοπακι στανταρ ουτε γω προλαβαινω πολλες φορες και ξεχναω και μερικα κοριτσια! Embarassed

πηρες βλεπω τα τελευταια για τη βαλιτσα?
εγω το pig ακομα τιποτα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 19 4872

με την ΠΗΤ που εχω χριστουγεννιατικα θα την φτιαξω τη βαλιτσα , και θα μιλαω και μονη μου -πλεον- Laughing Laughing Laughing

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:καλως τα κοριτσια! τι κανετε?
Πηνελοπακι στανταρ ουτε γω προλαβαινω πολλες φορες και ξεχναω και μερικα κοριτσια! Embarassed

πηρες βλεπω τα τελευταια για τη βαλιτσα?
εγω το pig ακομα τιποτα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 19 4872

με την ΠΗΤ που εχω χριστουγεννιατικα θα την φτιαξω τη βαλιτσα , και θα μιλαω και μονη μου -πλεον- Laughing Laughing Laughing



Εδω θα ειμαστε ολες Σωτηριακι μου,σιγα μην σε αφησουμε μονη σου... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 19 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 19 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 19 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 19 417472

PoLaKi

PoLaKi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΩΤΗΡΙΑ ΜΟΥ...ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΚΑΛΑ Ε????
ΕΜΕΙΣ ΝΑΙ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ,ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ...ΝΑΙ ΓΙΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΠΑΩ...ΤΩΡΑ ΘΑ ΔΟΥΜΕ... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ...
ΣΟΡΡΥ ΠΟΥ ΑΡΓΗΣΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΑΛΛΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ...ΤΟ ΠΑΙΖΩ ΚΑΛΗ ΝΟΙΚΟΚΥΡΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΠΙΤΙ... Wink Wink Wink Wink

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΣΩΤΗΡΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΓΛΙΤΩΣΕΙΣ ΕΥΚΟΛΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ!!!!


ΕΦΤΙΑΞΑ ΜΙΑ ΣΟΚΟΛΑΤΟΠΙΤΑ ΚΑΙ ΞΕΡΟΓΛΥΦΩΜΕΑΙ!!! ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ Ή ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ???

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παω να φαω! εκανε η μαμα κατω γιουβαρλακια!!! ειπα να μη λερωνω κουζινα και σημερα..θα φαω πολυ γιατι ως το βραδυ θα λιγοστευουν.. το βραδυ ισως φαω ενα μονο τοστακι με κασερι σκετο. το πρωι λεει ουτε καφε!!!! Mad

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mora έγραψε:ΣΩΤΗΡΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΓΛΙΤΩΣΕΙΣ ΕΥΚΟΛΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ!!!!


ΕΦΤΙΑΞΑ ΜΙΑ ΣΟΚΟΛΑΤΟΠΙΤΑ ΚΑΙ ΞΕΡΟΓΛΥΦΩΜΕΑΙ!!! ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ Ή ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ???
πολυ μεγαλη πληγη ξυνεις!!!και γω θελω!καλε δοκιμασε και μετα ξαναφαε με τον αντρα σου!αλοιμονο σε μας με το σακχαρο

http://stefxon@gmail.com

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΗ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΤΟΙΜΑΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ...ΜΟΝΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ, ΑΛΕΞΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΚΛΕΙΣΑΜΕΑΚΟΜΑ , ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΤΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΔΩΡΩΝ... ΠΗΓΑ ΣΕ 3-4 ΜΕΓΑΛΑ ΠΟΛΥΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΜΕ ΕΙΔΗ ΒΡΕΦΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ, ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΕ ΕΝΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΝΑ ΤΑ ΚΛΕΙΣΩ ΟΛΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΩ, ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΑΠΟΦΑΣΗ, ΟΣΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟΣΟ ΜΕΡΔΕΥΕΣΑΙ!!!
ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑ ΠΟΥ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΩ ΜΕΤΑ...
ΑΝ ΚΑΙ ΒΛΕΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΞΥΡΙΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΚΛΥΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΤΕ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΦΡΙΚΑΡΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ !!!!
ΑΣΕ ΑΛΕΞΙΑ ΑΚΟΜΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ....ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ Α ΗΘΕΛΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΘΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΡΧΟΜΟ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ....
ΤΩΡΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ...13 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΟΥ, 12 ΝΑ ΣΤΟΛΙΣΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΑ ΠΟΥ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΝΑ ΤΟ ΒΡΕΙ ΣΤΟΛΙΣΜΕΝΟ!!!
ΕΣΕΙΣ ΘΑ ΤΟ ΕΤΟΙΜΑΣΕΤΕ????

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
12 δεν ειναι λιγο νωρις?και γω το σκεφτομαι που μπαινω 3/11 στο μηνα μου αλλα συνενοηθηκα με τον αντρα μου αν γεννησω πριν το στολισμα (γιατι γυρω στις 30/11 το στολιζω) να το στολισει αυτος.ενοειται να τα βρουν στολισμενα

http://stefxon@gmail.com

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
penelope26 έγραψε:ΜΗ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΤΟΙΜΑΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ...ΜΟΝΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ, ΑΛΕΞΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΚΛΕΙΣΑΜΕΑΚΟΜΑ , ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΤΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΔΩΡΩΝ... ΠΗΓΑ ΣΕ 3-4 ΜΕΓΑΛΑ ΠΟΛΥΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΜΕ ΕΙΔΗ ΒΡΕΦΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ, ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΕ ΕΝΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΝΑ ΤΑ ΚΛΕΙΣΩ ΟΛΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΩ, ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΑΠΟΦΑΣΗ, ΟΣΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟΣΟ ΜΕΡΔΕΥΕΣΑΙ!!!
ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑ ΠΟΥ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΩ ΜΕΤΑ...
ΑΝ ΚΑΙ ΒΛΕΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΞΥΡΙΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΚΛΥΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΤΕ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΦΡΙΚΑΡΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ !!!!
ΑΣΕ ΑΛΕΞΙΑ ΑΚΟΜΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ....ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ Α ΗΘΕΛΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΘΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΡΧΟΜΟ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ....
ΤΩΡΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ...13 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΟΥ, 12 ΝΑ ΣΤΟΛΙΣΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΑ ΠΟΥ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΝΑ ΤΟ ΒΡΕΙ ΣΤΟΛΙΣΜΕΝΟ!!!
ΕΣΕΙΣ ΘΑ ΤΟ ΕΤΟΙΜΑΣΕΤΕ????


Να τα κλεισεις να τελειωνεις,οπως τα λες ειναι...οσο πιο πολλα βλεπεις οσο πιο πολυ μπερδευεσαι...οσο για το θεμα της δουλειας,πιο πολυ να χαλαρωσεις βρε παιδι μου,γιαυτο το λεω....και φυσικα θα στολισουμε κ εμεις το δεντρο μας κ γενικα το σπιτι ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 19 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 19 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 19 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 19 328109 τα πρωτα μας Χριστουγεννα θα ειναι με το μωρο,ετσι θα το αφησουμε....? ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 19 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 19 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 19 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 19 215994

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η Στελλίτσα σήμερα θα πήγαινε για να δει τον γιατρό, ελπίζω να μην γυρίσει πάλι φρικαρισμένοι!Αυτοί οι γιατροί ώρες ώρες δεν πιάνονται από πουθενά!!!

Αθηνούλα πως είσαι??Τα ετοίμασες όλα ε??

Τέλειος καιρός σήμερα αν και κρυώνω και η μυτούλα μου τρέχει..Και έλεγα τι καλά θα έχω τον ανδρούλη μου 3 μέρες σπίτι και πατήσαμε ένα συγυρισμένο καβγά το πρωί για βλακείες και μου χάλασε η διάθεση!!!Για να μην αναφέρω την παλιοδυσκοιλιότητα που με έχει τσακίσει 3 μέρες τώρα Embarassed Embarassed Embarassed Τι να κάνω η γυναίκα μου λέτε??Τώρα έκανα να πιω λίγο καφέ..Ούτε δαμάσκηνα μπορώ να φάω λόγω του σακχάρου!!

Επίσης σχετικά με τα νύχια που λέγατε εμένα μου είπανε μόνο των ποδιών βαμμένα μπορώ να έχω όχι των χεριών. Τελικά μάλλον είναι ανάλογα με την κλινική Rolling Eyes Rolling Eyes

Όσο για τα χριστούγεννα εμείς θα είμαστε σπίτι ως τότε οπότε θα το στολίσουμε οι 3 μας!!Ο μπέμπης θα κοιτάει και η μαμά με τον μπαμπά θα στολίζουν!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις