Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
166 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 166 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:
κοριτσια εγω εβλεπα στον υπνο μου οτι θηλαζα και ηταν πολυ μαγικο ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 4 534787

εσυ λες αυτο... εγω το βραδυ ειχα δει μεσα σε πολλα εναν επιταφιο!
διαβασα το μεσημερι εναν ονειροκρητη που εχω και ελεγε οτι ειναι ειναι απο τα καλητερα ονειρα.. ''Η ευλογια του θεου θα ερθει στη ζωη σας'' ανατριχιασα εκεινη την ωρα και βουρκωσα.. δεν ειμαι τοσο φαν... αλλα με αγγιξε η φραση πολυ Smile

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αντε επιτελους!!!!!!!
ανχοθηκα αλλα μου ειπαν οτι εισαι τετια και να μην ανυσιχω ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 4 4872

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και τωρα θα ξαναφυγω, παω να παρω απο μια φιλη καλαθουνα και μπανιερακι, οποτε θα τα πουμε αργοτερα μαλλον..καλοριζικο το no 8!!φιλακια πολλα!

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamita έγραψε:και τωρα θα ξαναφυγω, παω να παρω απο μια φιλη καλαθουνα και μπανιερακι, οποτε θα τα πουμε αργοτερα μαλλον..καλοριζικο το no 8!!φιλακια πολλα!
ωραια με γειαααααα!!!!!

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ηρθε η ωρα να γελασουμε λιγο!Καθε φορα που διαβαζω το χιονατουλινι μου ερχετε στο μυαλο η κερκυρα και ενα αστειο περιστατικο που μου ειχε τυχει εκει παλια.Θα σας το πω για να μην γελαω μονη μου! Very Happy Πριν απο πολλα χρονια ειχαμε παει εκδρομη με τους γονεις μου στη Κερκυρα.Εκει λοιπον που περπατουσαμε στα καντουνια με τα τουριστικα(εγω ημουν περιπου εκτη δημοτικου)ενα μαγαζακι εχει εξω κρεμασμενα κατι κουκλακια σε σχημα ανδρικου μοριου!ε δεν ξερω τι μου ηρθε και χωρις να εχω καταλαβει τι ειναι αυτο το κουκλακι αρχιζω να το τραβαω συνεχεια πανω κατω και να το περιεργαζομαι.Η μητερα μου αλλαξε εκατο χρωματα με προτιμηση στο κοκκινο καθως μας κοιταζε και ο κυριος με το μαγαζι και τραβοντας με απο το χερι μου λεει.Τι κανεις παιδακι μου εκει παμε γρηγορα στο ξενοδοχειο και θα τα πουμε εκει!χαχαχα ελπιζω να γελασατε και εσεις με τα χα'ι'ρια μου.Πεστε και εσεις τιποτα να γελασουμε cheers Razz Razz Razz

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΙ ΕΓΩ ΟΤΙ ΝΑ´ΝΑΙ ΑΠΟ ΟΝΕΙΡΑ.ΜΕ ΕΙΔΑ ΝΥΦΗ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΜΕ ΟΛΟΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΙ Ο ΓΑΜΠΡΟΣ ΗΡΘΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΦΗΣΕ 1 ΣΗΜΕΙΩΜΑ ΟΤΙ ΦΕΥΓΕΙ ΓΕΡΜΑΝΙΑ. ΚΛΑΜΑ ΣΤΕΝΑΧΙΩΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΛΜΩ ΝΑ ΔΩ ΟΝΕΙΡΟΚΡΙΤΗ ΓΙΑΤΙ ΝΥΦΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΚΑΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΛΕΝΕ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ. ΠΟΝΑΩ ΚΙΟΛΑΣ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ. ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΑΘΗΝΑ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ!!

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΓΕΙΤΩΝΙΣΣΕΣ?????
ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ ???? ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΑ ΝΕΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΑΤΙΑΝΑ? ΕΓΩ ΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΝΤΟΚΤΟΡ ΓΙΑ ΝΤΟΠΛΕΡ ΚΑΙ ΒΙΟΦΥΣΙΚΟ ΠΡΟΦΙΛ, ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΑΥΤΟΣ ΤΟΝ ΒΡΙΣΚΕΙ 300 ΓΡΜ "ΕΛΑΦΡΥΤΕΡΟ" Shocked ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΝΤΟΚΤΟΡ ... ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΡΙΑΚΑ ΣΤΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΠΛΑΙΣΙΑ ΚΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΥΗΣΗΣ ΑΛΛΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΦΑΓΕ ΕΝΑ ΦΡΙΚΟΥΛΟ affraid ΠΟΥ ΜΕ ΠΗΡΕ ΑΡΩΝ-ΑΡΩΝ ΚΑΙ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ , ΝΑ ΔΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.
ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΝΤΟΚΤΟΡ ΣΑΛΤΑΡΕ "ΛΙΓΟ" ... ΜΟΥ ΕΙΠΕ ..."ΜΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΑΦΟΥ Η ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΤΟΥ ΕΜΒΡΥΟΥ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΤΑΤΗ,ΤΟ ΑΜΝΙΑΚΟ ΥΓΡΟ ΣΕ ΙΔΑΝΙΚΗ ΑΝΑΛΟΓΙΑ, Ο ΠΛΑΚΟΥΝΤΑΣ ΤΡΟΦΟΔΟΤΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΝΑ ΣΑΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΩ ΣΕ ΒΑΡΟΣ???"
ΚΑΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΦΑΓΑ ΤΗΝ ΦΡΙΚΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΛΙΓΟ"ΕΠΕΣΑ"
ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ!!!! ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΒΛΑΣΤΑΡΙ ΜΟΥ ΕΝΩ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΘΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΕ ΣΕ ΙΣΧΙΑΚΗ Shocked , ΟΠΟΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΜΕΝΟ ΝΑ ΜΕ "ΤΡΕΞΕΙ" ΣΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!
ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ , ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΛΕΕΙ (ΜΕ ΤΙΣ ΛΑΜΠΡΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ-ΜΑΙΕΥΤΚΗΣ-ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ-ΕΜΒΡΥΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΥ ΔΙΑΘΕΤΕΙ)ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΚΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΤΡΩΩ ΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ ΔΕΝ ΠΑΧΑΙΝΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ Twisted Evil --ΝΑΙ ΝΑΙ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΤΟΝ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΦΑΝΤΑΡΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΘΕΛΟΥΜΕ 5-6 ΚΙΛΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΣΚΑΣΕΙ ΜΥΤΗ--
ΕΙΔΩΜΕΝ ΒΕΒΑΙΑ...

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια καλά ειναι η Τατιάνα πριν λίγο μιλήσαμε με μηνύματα, το πρωί εκανε καρδιοτοκογράφημα και δεν είχε συσπάσεις,οπότε μάλλον αύριο βγαίνει!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 4 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 4 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 4 215994

Νατάσα με γειά τα καινούργια ρουχαλάκι!!! Smile Smile Smile

Λαμπρούλα πολύ γέλασα...πλάκα είχες!Φρίκαρε η καημένη η μανούλα...χιχιχι

Πηνελόπη λογικό είναι αν αγχώνεσαι για το βάρος αλλά εφόσον ο μπέμπης δεν υπολείπεται στην ανάπτυξή του τότε να μην φοβάστε τίποτα!!!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα κοριτσια!!!! Νατασσα,με γεια τα ρουχαλακια,ειναι πολυ ομορφα!!!Με το καλο να τα φορεσει!!!Μην αγχωνεσαι πια,εγω επαψα πλεον να αγχωνομαι για το ποτε θα ερθει...

Πηνελοπη,μην ανησυχεις για το βαρος...να ξερεις οτι ποτε δεν ειναι ακριβες οι μετρησεις,υπαρχει παντα μια αποκλιση οποτε αφου ειναι ολα καλα το βαρος ειναι σχετικο....

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πηνελόπη εμάς στην 30 εβδομάδα ήταν κανονικά με το κεφαλάκι κάτω, 32 με το κεφάλι πάνω και 34 με το κεφάλι πάλι κάτω! οπότε μην ανησυχείς μπορεί να γυρίσει!
Τι βάρος σας είπε οτι έχει?

Στέλλα ποτε πας γιατρό? ξεκουράζεσαι? Smile

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
supermama τέλειο το videaki σας! Very Happy
Εγώ απο πάνες έχω 3 πακετάκια απο τα διαφημιστικά.
Έχω και κάτι κουπόνια για οικονομικές συσκευασίες babylino μέχρι 30/10 και λέω να τα πάρω.Χαμένα θα πάνε? είναι 4+4+2 ευρώ δηλαδή για 3 συσκευασίες.Τι λέτε οι πιο έμπειρες είναι καλά τα babylino?
Επίσης έχω για baby soft libero 1-2-3-4 νούμερο νούμερο.Αυτές καλές είναι? Θέλει κάποια κοπέλα να τις στείλω τα 4? ειναι για 2 συσκευασίες 1.5€ μέχρι 31/01

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pumpkin έγραψε:Πηνελόπη εμάς στην 30 εβδομάδα ήταν κανονικά με το κεφαλάκι κάτω, 32 με το κεφάλι πάνω και 34 με το κεφάλι πάλι κάτω! οπότε μην ανησυχείς μπορεί να γυρίσει!
Τι βάρος σας είπε οτι έχει?

Στέλλα ποτε πας γιατρό? ξεκουράζεσαι? Smile



Υπαρχει περιπτωση τελευταια στιγμη να ξαναγυρισει με το κεφαλι πανω...?

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αθηνα κ τα 2 βιντεο ειναι τελεια!!!!Σε αυτο ομως με το οικογενειακο δεντρο,συγκινηθηκα....

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pumpkin έγραψε:Πηνελόπη εμάς στην 30 εβδομάδα ήταν κανονικά με το κεφαλάκι κάτω, 32 με το κεφάλι πάνω και 34 με το κεφάλι πάλι κάτω! οπότε μην ανησυχείς μπορεί να γυρίσει!
Τι βάρος σας είπε οτι έχει?

Στέλλα ποτε πας γιατρό? ξεκουράζεσαι? Smile

Όσο μπορώ ματάκια μου ξεκουράζομαι απο αύριο καλύτερα αφου θα έρθει και η μαμά μου οπότε όσο να'ναι βοηθάει!!!

Μακάρι να έχουμε πάρει βάρος!!! Smile Smile Smile

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
alexia-marinos έγραψε:Υπαρχει περιπτωση τελευταια στιγμη να ξαναγυρισει με το κεφαλι πανω...?

Λογικά ναι, αλλά όσο περνάει ο καιρός μάλλον στενεύουν τα πράγματα εκεί μέσα και ίσως πιο δύσκολα απο οτι είπε ο γιατρός μου.(δεν του είπα οτι είχε γυρίσει ισχiακό γιατί το είχε δει άλλος γιατρός, οπότε γι αυτόν είναι σαν να μην έφερε τούμπα ποτέ Razz)

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pumpkin έγραψε:
alexia-marinos έγραψε:Υπαρχει περιπτωση τελευταια στιγμη να ξαναγυρισει με το κεφαλι πανω...?

Λογικά ναι, αλλά όσο περνάει ο καιρός μάλλον στενεύουν τα πράγματα εκεί μέσα και ίσως πιο δύσκολα απο οτι είπε ο γιατρός μου.(δεν του είπα οτι είχε γυρίσει ισχiακό γιατί το είχε δει άλλος γιατρός, οπότε γι αυτόν είναι σαν να μην έφερε τούμπα ποτέ Razz)


Α,μαλιστα...γιατι τωρα σκεφτομουν εαν υπαρχει περιπτωση να γυρισει με το καφαλι πανω τωρα που θελω ακομα το πολυ 3 εβδομαδες...εμας ειναι με το καεφαλι κατω απο τον 7ο γιαυτο αναρωτιομουν..!!!

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="pumpkin"]
Τι λέτε οι πιο έμπειρες είναι καλά τα babylino?
ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
alexia-marinos έγραψε:Α,μαλιστα...γιατι τωρα σκεφτομουν εαν υπαρχει περιπτωση να γυρισει με το καφαλι πανω τωρα που θελω ακομα το πολυ 3 εβδομαδες...εμας ειναι με το καεφαλι κατω απο τον 7ο γιαυτο αναρωτιομουν..!!!

εεε λογικά δύσκολα μωρέ! εμάς έχει ακόμα χώρο, απο οτι είδα με τεντωμένα ποδαράκια ήταν.Με έχει φάει το άγχος να φτάσει 2500! Mad

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΒΑΣΙΚΑ ΜΑΣ ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΕ ΚΑΙ Ο ΕΙΔΙΚΟΣ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΟΣ ΟΤΙ ΑΥΤΗ Η ΜΕΤΡΗΣΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΠΟΚΛΙΣΗ +200ΓΡΜ Η'
-200 ΓΡΜ ΟΠΟΤΕ ΕΥΕΛΠΙΣΤΩ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΣΤΟ +200, 1600ΓΡΜ ΤΟΝ ΕΒΓΑΛΕ ΕΝΩ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΟΥ ΤΟΝ ΕΒΓΑΛΕ 1870 ΓΡΜ ...
ΑΛΛΑ ΜΕ ΕΙΧΑΝ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΣΗΣΕΙ ΟΤΙ Ο ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΟΣ ΟΣΟ ΚΑΛΕΣ ΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΤΙ ΘΑ ΒΡΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΜΙΑ "ΠΙΣΙΝΗ", ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΤΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ,ΜΟΥ ΛΕΕΙ:"ΜΑ ΜΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟΥΡΜΠΟ!!!! 'Η ΣΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ Η' ΣΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ... Η' ΑΝ ΤΗΝ ΓΛΥΤΩΣΟΥΝ ΣΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΔΥΟ ΤΟΤΕ ΣΤΗΝ Γ' ΕΠΙΠΕΔΟΥ"
ΤΕΣΠΑ, Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΤΣΙΛΗΒΗΘΡΑΚΙ flower ΟΠΟΤΕ ΜΙΚΡΟ ΤΟ ΚΑΚΟ!!!
ΘΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΣΑΝ ΝΤΟΛΜΑΔΑΚΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 4 446177 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 4 401147
ΑΛΕΞΙΑ, ΜΑ ΤΙ ΦΟΒΕΡΑ ΧΡΩΜΑΤΑΚΙΑ ΔΙΑΛΕΞΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ... Μ'ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ, ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ ΧΡΩΜΑ, ΚΙ ΕΓΩ ΤΟΥ ΥΙΟΥ ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΑ ΠΡΑΣΙΝΑΚΙΑ! ΑΣΧΕΤΟ, ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΜΠΙΝΟ ΤΑ ΨΩΝΙΣΕΣ?
ΑΥΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ, ΤΟ ΜΑΡΙΖΑΚΙ ΜΕ ΤΙΣ ΚΟΡΔΕΛΙΤΣΕΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΑΚΙ! PUMKIN ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΟΝ ΕΧΩ ΙΚΑΝΟ, ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΙΣΚΩ ΕΝΑΛΛΑΞ ΙΣΧΙΑΚΗ-ΚΑΤΩ... ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΔΕΛΦΙΝΙ ... ΑΤΑΚΤΟΥΛΗΣ ΕΙΝΑΙ! ΣΕ ΑΥΤΟ ΕΧΟΥΝ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΝΤΟΚΤΟΡΕΣ ΠΑΝΤΩΣ...ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙ ΥΠΕΡΚΙΝΗΤΙΚΟΣ!!!!

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
alexia-marinos έγραψε:
pumpkin έγραψε:Πηνελόπη εμάς στην 30 εβδομάδα ήταν κανονικά με το κεφαλάκι κάτω, 32 με το κεφάλι πάνω και 34 με το κεφάλι πάλι κάτω! οπότε μην ανησυχείς μπορεί να γυρίσει!
Τι βάρος σας είπε οτι έχει?

Στέλλα ποτε πας γιατρό? ξεκουράζεσαι? Smile



Υπαρχει περιπτωση τελευταια στιγμη να ξαναγυρισει με το κεφαλι πανω...?

ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΜΠΕΙ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΠΑΝΩ, ΕΧΕΙ ΣΤΡΙΜΩΧΤΕΙ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ...

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
penelope26 έγραψε:
alexia-marinos έγραψε:
pumpkin έγραψε:Πηνελόπη εμάς στην 30 εβδομάδα ήταν κανονικά με το κεφαλάκι κάτω, 32 με το κεφάλι πάνω και 34 με το κεφάλι πάλι κάτω! οπότε μην ανησυχείς μπορεί να γυρίσει!
Τι βάρος σας είπε οτι έχει?

Στέλλα ποτε πας γιατρό? ξεκουράζεσαι? Smile



Υπαρχει περιπτωση τελευταια στιγμη να ξαναγυρισει με το κεφαλι πανω...?

ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΜΠΕΙ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΠΑΝΩ, ΕΧΕΙ ΣΤΡΙΜΩΧΤΕΙ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ...


Μακαρι,γιατι ειναι το μονο πραγμα που δεν θελω να συμβει γιατι μετα θα παω αναγκαστικα καισαρικη...τα επιπλα,την προικα κ την λιστα τα εχω παρει ολα απο το cotton club Πηνελοπη μου...κ ειμαι πολυ ευχαριστημενη μεχρι στιγμης!!!!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!


εεε λογικά δύσκολα μωρέ! εμάς έχει ακόμα χώρο, απο οτι είδα με τεντωμένα ποδαράκια ήταν.Με έχει φάει το άγχος να φτάσει 2500! Mad [/quote]




θα φτασει κ δεν θα το πιστευεις,θα το δεις....

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα κοριτσαρες εγω εχθες λιγο τα ψιλο επαιξα!!!!!!!!!!!ειχα πολλες συσπασεις κ πηρα τηλ τον γιατρο μου κ μου εδωσε 2 τροφοκαρντ την ημερα απο 3 φορες κ 1 ανταλατ παλι 3 φορες την ημερα μου ειπε πολυ ξεκουραση (κατι που δεν ειναι εφικτο)κ βλεπουμε !!!!!!!!!!!Ο μικρος μεσα σε 20 λεπτα εσφιγγε γυρω στις 15 φορες μιλαμε τα ειδα ολα απο τον φοβο μου!!!!!!!!!!!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!

Μαμά, μπαμπάς.
Μητέρα, πατέρας.
Μάνα.

Εννιά μήνες σ΄ έχει μέσα της. Αλλάζει όλη τη ζωή της. Τι θα φάει, τι θα πιεί, πως θα καθήσει, πως θα ξαπλώσει. Εμετούς, ζαλάδες, αυπνίες, νεύρα, εξάψεις. Κάθε 20 μέρες εξετάσεις αίματος. Κάθε μήνα γυναικολογικές εξετάσεις. “Είναι καλά; Ακούγεται η καρδιά;“

Έχει το άγχος 24 ώρες το 24ωρο αν δεν σε νιώσει για λίγο. Έχει και τους γύρω της: άντε με ένα κορίτσΙ! - Τι λες (λέει ο άλλος) αγόρι να κάνεις.

Η καημένη το μόνο που την ενδιαφέρει είναι να έχει γερό παιδί.

Σπάζουν τα νερά, έρχονται και οι πόνοι…. επιτέλους το γεννάει. Το βλέπει, το αγκαλιάζει, το φιλάει, δακρύζει.

Ξεκινάει ο αγώνας. Θηλάζει, δεν θηλάζει. Κλαίει το μωρό, γιατί κλαίει τώρα; Έχει κάτι που δεν καταλαβαίνω; Έχει πυρετό, ξενύχτι η μάνα όλη νύχτα. Βήχει, όρθια και εκείνη. Χτυπάει, κλαίει και εκείνη μαζί. Κοιμάται το μωρό την νύχτα αλλά εκείνη βάζει το χέρι της στην καρδιά του να δει άμα χτυπάει, ή το δαχτυλό της κάτω απο την μύτη του… άγχος άγχος..

Μεγαλώνει, σηκώνεται από τις 6 το πρωί να προλάβει να μαγειρέψει πριν φύγει για δουλειά. Άλλο φαγητό για εκείνους, άλλο για το μωρό. Ξυπνάει…. τρέχει να κάνει το γάλα…

Έρχεται το βράδυ. Το χαζεύει ώρες ατελείωτες… Αναρωτιέται: είναι δικό μου αυτό το πλάσμα; Πόσο το λατρεύω!!!

Μεγαλώνει, πηγαίνει σχολείο.. Διαβάσματα από την αρχή και η μάνα. Ξεκινάει να βγαίνει τα βράδΙα, η μάνα ξενυχτάει στο κρεβάτι της μέχρι να ακούσει το κλειδί στην πόρτα. Τότε ηρεμεί και κοιμάται και εκείνη. Ξεκινάνε και οι καυγάδες.

-Άσε με ρε μάνα με την γκρίνια σου!!!

Κρατάει μούτρα η καημένη από 1 λεπτό έως μια μέρα.. όχι παραπάνω.

Έρχεται η ώρα να παντρέψει το παιδί της…. τρέχει όλη μέρα…
Επιτέλους βγαίνει στη σύνταξη, ώρα για ξεκούραση και ταξίδια!!

-Μάνα θα γίνεις γιαγιά, οπότε μην κανονίζεις τίποτα άλλο, εσύ θα το μεγαλώσεις!!
-Καλά παιδί μου, ότι θες εσύ. Δίπλα σου θα είμαι στον αγώνα σου.

Περνάνε τα χρόνια……. και φεύγει η μάνα .
- Που σαι ρε μάνα να δεις το εγγόνι σου πόσο μεγάλωσε.
-Μου λείπεις μανούλα, δεν σου είπα ποτέ πόσο σ΄αγαπώ.
-Καλό ταξίδι μάνα!!

Γι ΄αυτό ΜΑΝΑ είναι μόνο ΜΙΑ !!!

ΣΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ !!!!!!!!

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σημερα οταν μπηκα στο δωματιο του μπεμπη εβαλα τα κλαματα, σας το παρουσιαζω λοιπον
το φωτιστικο μας
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Uploaded with ImageShack.us
το δωματιακι μας
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Uploaded with ImageShack.us

και τα δυο αδελφακια
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Uploaded with ImageShack.us
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Uploaded with ImageShack.us

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις