Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
84 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 84 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 25 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 41]

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια, να ζήσετε πάντα ευτυχισμένοι Αφροδίτη και με το καλό το μπεμπάκι σας!!!!!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αφροδιτη να ζησετε κοριτσι μου κ να ειστε παντα ευτυχισμενοι κ ερωτευμενοι!!!!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσια χρειαζομαι την βοηθεια σας!!!! Δεν μπορω εδω κ μερες να βαλω τις φατσουλες κλπ στα σχολια μου κ απο χθες δεν μπορω να δω τις φωτο που εχετε ανεβασει γιαυτο δεν μπορω να σχολιασω....Τι να κανω...? Ειμαι ασχετη.....

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα, απο οσο βλεπω ολες ειστε μια χαρα. Εγω εκανα ντοπλερ σημερα και ευτυχως ολα ειναι μια χαρα ο τραχηλος αν και μικρος ειναι σταθερος απο τον ιουλιο και ο γιαννης εφτασε τα 1971 γρ. Σε 2-3 βδομαδες θα τον ξαναδουμε
Αφροδιτη να ζησετε παντα ευτυχισμενοι και με πολλα πολλα παιδακια.
Το πρωι ειχε παρα πολυ κρυο, χτες μαζεψα τα καλοκαιρινα μου και εβγαλα κατι ζακετες και κατι μακο μπλουζακια φαρδια. Εχω κατι νευρα με τις απεργιες δεν ξερω ακομα ποτε θα μπουμε σπιτι γιατι εχουν κανει καταληψη στα κεντρικα της δεη και δεν μπορουμε να παρουμε ρευμα. Οσο για το απλωμα μπηκαμε στο τρυπακι να παρουμε στεγνωτηριο και το ψαχνουμε τωρα

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα μανουλες και κοιλιτσες,

Με πηρε ο υπνος σημερα και μετα ετρεχα να προλαβω ολες τις δουλειες και ενα μαθημα που ειχα πρωινο!Δεν αντεχω αλλο,θελω να σταματησω τη δουλεια Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad αλλα ακομα δεν μπορω! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Στελλα μου,δεν φανταζεσαι ποσο εχω χαρει με το Μαριζακι!Δεν ειναι τοσοδουλι καν,μια χαρα εχει αναπτυχθει!Αφου ξεπερασατε τα 2 κιλα μην φοβασαι τπτ.Σκεψου μονο οτι σε 2 βδομαδες θα την κρατας στην αγκαλια σου! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 9 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 9 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 9 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 9 215994

Αφροδιτακι,η ωρα η καλη και να να ειστε παντα ευτυχισμενοι!Με το καλο και το μπεμπε σας!

Αρετη,καλη τυχη με το NST σημερα!πωπω,κοντευει ο καιρος!θελω να μπω και εγω στο μηνα μου! Cool Cool Cool

σουπερμαμα,ειναι καταπληκτικο να ξερεις ποτε ακριβως θα εχεις το μωρακι σου!Ευχομαι να γινει την Τεταρτη αυτη η κορυφαια συναντηση!

πολακι τα πραγματακια σας ειναι καταπληκτικα,ιδιως τα σεντονακια τα κεντημενα! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 9 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 9 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 9 328109

επειδη ειμαι καπως τρελαμενη σημερα ζηταω συγνωμη σε οποιο κοριτσακι ξεχναω.Να εχετε ολες μια ομορφη μερα,ελπιζω να προλαβω να σας ξαναδιαβασω σημερα!

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ...
Χ Ι Ο Ν Ι Ζ Ε Ι !!!!!!!!!!!

ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ!!!!!

ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Η ΠΕΜΠΤΗ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ????

ΦΙΛΙΑ

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τι καλά που χιονίζει!!!
Διαβάζω για το δημόσια νοσοκομεία που έχει πάει 1000€ η γέννα και με έπιασε απελπισία... Υποτίθεται για οικονομία πάμε να γεννήσουμε εκεί ΕΛΕΟΣ........

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μηπως βλεπει κανεις πρωινο στο μεγκα? ειναι μια μανουλα με ενα παιδακι που εμεινε εγκυος φυσιολογικα σε τετραδυμα affraid affraid affraid affraid affraid

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pumpkin έγραψε:Τι καλά που χιονίζει!!!
Διαβάζω για το δημόσια νοσοκομεία που έχει πάει 1000€ η γέννα και με έπιασε απελπισία... Υποτίθεται για οικονομία πάμε να γεννήσουμε εκεί ΕΛΕΟΣ........
συμφωνω απολυτα μαζι σου!αν και θα γεννησω σε ιδιωτικη κλινικη το θεωρω απαραδεκτο να πληρωνουμε στο δημοσιο.που ειναι το κρατος προνοιας?

http://stefxon@gmail.com

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ποιο κρατος?????????? ποια προνοια??????????????????? γιασ οσες δεν το θυμαστε (ειναι και η εγκυμοσυνη στην μεση) στην ελλαδα ζουμε

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
να μη μας κρατανε τοτε τοσα λεφτα και να ασφαλιζομαστε μονοι μας σε ιδιωτικες εταιριες

http://stefxon@gmail.com

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μην το ψαχνεις...

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
totula έγραψε:μηπως βλεπει κανεις πρωινο στο μεγκα? ειναι μια μανουλα με ενα παιδακι που εμεινε εγκυος φυσιολογικα σε τετραδυμα affraid affraid affraid affraid affraid

ΑΝΤΕ ρε!!!!!!! ΠΩ ΠΩ!!
Θα ήθελα πολύ δίδυμα, αλλά τετράδυμα με την μια?!

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μου ήρθαν σήμερα κουπονάκια babylino για 4-4-2€ μέχρι 30/11! και είχα ακριβώς τα ίδια για 31/10, να τα πάρω λέτε? μήπως είναι πολλά?

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
pumpink ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΙΟΝΙ ΑΛΛΑ ΑΝ ΜΕ ΠΙΑΣΟΥΝ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΘΑ ΠΑΩ ΜΕ ΤΑ ΣΚΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ!!! ΑΣΕ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ!!!!!!!!!!! ΚΑΙ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ??? ΕΛΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΗΝ ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΙΔΕΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΗΛΑΔΗ!!!!!!!!!!!

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mora έγραψε:pumpink ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΙΟΝΙ ΑΛΛΑ ΑΝ ΜΕ ΠΙΑΣΟΥΝ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΘΑ ΠΑΩ ΜΕ ΤΑ ΣΚΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ!!! ΑΣΕ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ!!!!!!!!!!! ΚΑΙ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ??? ΕΛΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΗΝ ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΙΔΕΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΗΛΑΔΗ!!!!!!!!!!!

Άσε και εμείς στην πολυκατοικία έχουμε ένα θέμα με το πετρέλαιο, παρόλο που οι 4 απο τους 6 είναι νοικάριδες και οι 2 ιδιοκτήτες όλων των σπιτιών!
Πήραν προσφορά για συντήρηση 100€ (πέρισυ 40€!!!) και έγινε ένας χαμός απο τους ενοικιαστές και λογικό..
Και περιμένουμε τώρα να βρούμε άλλη προσφορά για συντήρηση ΠΡΙΝ μπορέσουμε να ανάψουμε τον καυστήρα!
Μας ήρθε και η ΔΕΗ σήμερα, αλλά δεν έχει χρεωθεί το έκτακτο μέτρο μέσα :o
Περιμένουν μάλλον να μας έρθει εγκεφαλικό μαζί με τον εκκαθαριστικό?(αυτός είναι έναντι) τι να πω...

PoLaKi

PoLaKi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ???
ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΗΛΙΟ ΑΛΛΑ ΜΕ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΚΑΝΕΙ ΛΙΓΟ ΚΡΥΟ...
ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΠΡΩΙΝΑΔΙΚΑΑΑ... Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΟ ΜΑΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 9 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 9 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 9 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 9 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 9 328109 ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΣΑΜΕΕΕ...
ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΣΟΥΠΙΤΣΑ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ.

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
PoLaKi έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ???
ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΗΛΙΟ ΑΛΛΑ ΜΕ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΚΑΝΕΙ ΛΙΓΟ ΚΡΥΟ...
ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΠΡΩΙΝΑΔΙΚΑΑΑ... Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΟ ΜΑΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 9 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 9 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 9 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 9 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 9 328109 ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΣΑΜΕΕΕ...
ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΣΟΥΠΙΤΣΑ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ.



Καλη ξεκουραση Πολακι!!!!!Περιμενουμε νεα σου απο τον γιατρο!!!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
afroditi1006 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΚΑΛΑ ΠΟΤΕ ΠΡΟΛΑΒΑΤΕ ΠΗΓΑΤΕ ΣΤΟ 8 ΚΑΙ ΓΕΜΙΣΑΤΕ 10 ΣΕΛΙΔΕΣ???ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΕΔΩΣΑ ΑΙΜΑ..ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΧΟΥΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ..
ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙΑ ΣΑΣ ΤΕΛΕΙΑ..
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 13:00 ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΑΙ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ ΜΕ ΠΟΛΙΤΙΚΟ..
ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΕΣ,ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΕΣ...ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΕΛΗ ΤΩΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΩΝ ΜΑΣ..ΑΣΤΟ ΚΑΛΟ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ...
ΦΙΛΑΚΙ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.


Αφροδιτάκι να ζήσετε!!!Οί ώρες οι καλές και να είστε πάντα ευτυχισμένοι!!Με το καλό να υποδεχτείτε και το νέο μέλος της οικογένειας!!!


mora έγραψε:ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ...
Χ Ι Ο Ν Ι Ζ Ε Ι !!!!!!!!!!!

Θέλω και γω ΧΙΟΝΙ!!!!!!!!!Και ας πάω με τα παγοπέδιλα στην κλινική,δεν με πειράζει καθόλου!!!!! Razz Razz Razz

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμενα παλι δεν μου αρεσει καθολου ο χειμωνας....... No No No No No

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
POLAKI ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!

ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΧΙΟΝΙ ΝΑ ΚΑΘΕΣΑΙ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΝΑ ΠΙΝΕΙΣ ΖΕΣΤΟ ΚΑΚΑΟ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΝΝΙΑ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΦΟΥΣΚΩΣΕ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 9 4872 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 9 4872 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 9 4872 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 9 4872 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 9 4872

PoLaKi

PoLaKi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mora έγραψε:POLAKI ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!

ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΧΙΟΝΙ ΝΑ ΚΑΘΕΣΑΙ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΝΑ ΠΙΝΕΙΣ ΖΕΣΤΟ ΚΑΚΑΟ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΝΝΙΑ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΦΟΥΣΚΩΣΕ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 9 4872 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 9 4872 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 9 4872 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 9 4872 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 9 4872

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΜΟΡΑΑΑ...ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΛΕΣ!!!!
ΑΑΑΧΧΧΧ ΧΘΕΣ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ...''ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΕΞ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ???''
ΑΜΑΝ ΤΙ ΤΟ ΗΘΕΛΑ???ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ???ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΩΡΑ???ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΤΟΥΜΠΑΝΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΝΑ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ???? affraid affraid affraid affraid ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΣΚΟΤΩΣΕ ΜΑΣ...ΑΠΑΠΑΑΑ...ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ??? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΗ ''ΜΟΝΟ ΣΑΤ ΟΝΕΙΡΑ''ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ???
ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΤΩΡΑ...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την PoLaKi στις Δευ Οκτ 17, 2011 2:12 am, 1 φορά

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
PoLaKi έγραψε:
mora έγραψε:POLAKI ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!

ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΧΙΟΝΙ ΝΑ ΚΑΘΕΣΑΙ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΝΑ ΠΙΝΕΙΣ ΖΕΣΤΟ ΚΑΚΑΟ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΝΝΙΑ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΦΟΥΣΚΩΣΕ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 9 4872 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 9 4872 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 9 4872 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 9 4872 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 9 4872

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΜΟΡΑΑΑ...ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΛΕΣ!!!!
ΑΑΑΧΧΧΧ ΧΘΕΣ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ...''ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΕΞ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ???''
ΑΜΑΝ ΤΙ ΤΟ ΗΘΕΛΑ???ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ???ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΩΡΑ???ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΤΟΥΜΠΑΝΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΝΑ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ???? affraid affraid affraid affraid ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΣΚΟΤΩΣΕ ΜΑΣ...ΑΠΑΠΑΑΑ...ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ??? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes



Χα χα χα !!!! Δεν ντρεπεστε λιγο,αποπλανειτε τους αντρες σας....!!!!

PoLaKi

PoLaKi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!

Χα χα χα !!!! Δεν ντρεπεστε λιγο,αποπλανειτε τους αντρες σας....!!!![/quote]

ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΘΟΝΤΑΙ... Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
PoLaKi έγραψε:
Χα χα χα !!!! Δεν ντρεπεστε λιγο,αποπλανειτε τους αντρες σας....!!!!

ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΘΟΝΤΑΙ... Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile [/quote]



Χα χα χα χα !!!! Εμεις παλι εχουμε το ακριβως αντιθετο προβλημα...προσπαθει εκεινος αλλα δεν του καθομαι εγω....νιωθω αβολα με την κοιλαρα βρε κοριτσια κ δεν το ευχαριστιεμαι....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 25 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις