Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
55 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 55 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 41]

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΦΡΟΔΗΤΗ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ!! ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΙ ΚΑΙ ΕΥΤΗΧΙΣΜΕΝΟΙ!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΑΚΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ!
ΜΟΡΑ ΧΙΟΝΙΖΕΙ Ε;;ΑΣ ΜΗΝΕΙ ΕΚΕΙ ΤΟ ΧΙΟΝΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ ΜΑΚΑΡΙ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΕΙΧΑΜΕ ΑΝΟΙΞΗ-ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!
ΣΗΜΕΡΑ ΗΡΘΕ ΚΑΙ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΠΑΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ!

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
PoLaKi έγραψε:
mora έγραψε:POLAKI ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!

ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΧΙΟΝΙ ΝΑ ΚΑΘΕΣΑΙ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΝΑ ΠΙΝΕΙΣ ΖΕΣΤΟ ΚΑΚΑΟ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΝΝΙΑ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΦΟΥΣΚΩΣΕ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 10 4872 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 10 4872 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 10 4872 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 10 4872 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 10 4872

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΜΟΡΑΑΑ...ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΛΕΣ!!!!
ΑΑΑΧΧΧΧ ΧΘΕΣ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ...''ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΕΞ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ???''
ΑΜΑΝ ΤΙ ΤΟ ΗΘΕΛΑ???ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ???ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΩΡΑ???ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΤΟΥΜΠΑΝΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΝΑ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ???? affraid affraid affraid affraid ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΣΚΟΤΩΣΕ ΜΑΣ...ΑΠΑΠΑΑΑ...ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ??? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΗ ''ΜΟΝΟ ΣΑΤ ΟΝΕΙΡΑ''ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ???
ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΤΩΡΑ...


χαχαχαχ εμείς ακριβώς το αντίθετο! μετράει τις μέρες να πάμε στην 35η που του είπε ο γιατρός οτι κάνουμε "ελεύθερα"! αλλά και εγώ δεν μπορώ αισθάνομαι πολύ άβολα, και πονάω κ ολας!
Καλή ξεκούραση τώρα που κάθεσαι!!

PoLaKi

PoLaKi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΤΣΙ ΑΛΕΞΑΚΙ ΕΕΕ???ΕΣΥ ΔΕΝ ΚΑΘΕΣΑΙ ΕΕΕ??? ΝΑΙ ΜΩΡΕ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΘΕΛΩ ΛΙΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΟΜΑΚΡΙΝΟΜΑΣΤΕ...ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ???ΟΧΙ ΑΛΛΑ ΕΛΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΡΟΛΟ ΤΟΥ... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κουκλιτσες μου κοιλιτσες μου.........

τι κανετε πως ειστε???εγω σημερα πριν λιγο δηλ ηρθα σπιτακι μου ,,ειμαι λιγο κομματια παω να φαω κ να κοιμηθω κ θα μπω το απογευμα να σας διαβασω κ να σας πω τα νεα μου!!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

PoLaKi

PoLaKi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χαχαχ εμείς ακριβώς το αντίθετο! μετράει τις μέρες να πάμε στην 35η που του είπε ο γιατρός οτι κάνουμε "ελεύθερα"! αλλά και εγώ δεν μπορώ αισθάνομαι πολύ άβολα, και πονάω κ ολας!
Καλή ξεκούραση τώρα που κάθεσαι!![/quote]

ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ...ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΠΟΝΑΩ...(ΑΦΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΕΙ ΚΑΤΙ ΕΚΕΙ ΚΑΤΩ...ΕΧΕΙ ΚΛΕΙΣΕΙ ΧΑΧΑΧΑ)ΝΤΡΟΠΗ ΜΟΥ Embarassed Embarassed Embarassed

PoLaKi

PoLaKi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tatianoula έγραψε:γεια σας κουκλιτσες μου κοιλιτσες μου.........

τι κανετε πως ειστε???εγω σημερα πριν λιγο δηλ ηρθα σπιτακι μου ,,ειμαι λιγο κομματια παω να φαω κ να κοιμηθω κ θα μπω το απογευμα να σας διαβασω κ να σας πω τα νεα μου!!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΑΓΑΠΗ ΜΟΥΥΥ ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ ΠΑΛΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΙΤΣΑ ΜΑΣ...ΚΑΝΕ ΝΑΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ...ΣΕ ΦΙΛΩΩΩ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 10 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 10 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 10 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 10 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 10 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 10 417472

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatianoula έγραψε:γεια σας κουκλιτσες μου κοιλιτσες μου.........

τι κανετε πως ειστε???εγω σημερα πριν λιγο δηλ ηρθα σπιτακι μου ,,ειμαι λιγο κομματια παω να φαω κ να κοιμηθω κ θα μπω το απογευμα να σας διαβασω κ να σας πω τα νεα μου!!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Καλώς ήρθες τατιανούλα Very Happy Very Happy
Χαίρομαι που είστε καλά, περιμένουμε νέα!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatianoula έγραψε:γεια σας κουκλιτσες μου κοιλιτσες μου.........

τι κανετε πως ειστε???εγω σημερα πριν λιγο δηλ ηρθα σπιτακι μου ,,ειμαι λιγο κομματια παω να φαω κ να κοιμηθω κ θα μπω το απογευμα να σας διαβασω κ να σας πω τα νεα μου!!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Tατιανουλα καλωσορισες γλυκια μου.!!!!Χαιρομαι που εισαι καλα κ εσυ κ το μωρο!!!!Περιμενουμε νεα σου ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 10 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 10 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 10 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 10 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 10 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 10 417472

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τατιανουλα καλωσηρθες και παλι!!

http://stefxon@gmail.com

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και για να μου φτιάξει κ άλλο η μέρα, η πεθερά μου θα κάτσει 2 μέρες και οχι 1 !
ΕΕΕ τι άλλο να ζητήσω σήμερα? Very Happy
Τουλάχιστον ΕΛΠΙΖΩ να μου κάνει καμιά δουλειά!!

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΤΑΤΙΑΝΟΥΛΑ!!ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ! ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatianoula έγραψε:γεια σας κουκλιτσες μου κοιλιτσες μου.........

τι κανετε πως ειστε???εγω σημερα πριν λιγο δηλ ηρθα σπιτακι μου ,,ειμαι λιγο κομματια παω να φαω κ να κοιμηθω κ θα μπω το απογευμα να σας διαβασω κ να σας πω τα νεα μου!!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Καλώς ήρθες Τατιάνα!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 10 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 10 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 10 215994 Άντε μας έλειψες!!!Σε περιμένουμε να μας πεις τι έγινε!!

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλως μας γυρισες, ξεκουρασου και εμεις εδω ειμαστε ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 10 417472

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοπελιές όσες αερίσατε τα στρωματάκια σας, τα βγάλατε στο μπαλκόνι? η απλά τα βγάλατε απο το ναυλον και τα βάλατε στο κρεβάτι? ανοίξατε το φερμουαρ τους?

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pumpkin έγραψε:Κοπελιές όσες αερίσατε τα στρωματάκια σας, τα βγάλατε στο μπαλκόνι? η απλά τα βγάλατε απο το ναυλον και τα βάλατε στο κρεβάτι? ανοίξατε το φερμουαρ τους?


Eγω το εβγαλα απο το ναυλον κ το αφησα 1 μερα στο μπαλκονι.Δεν μυριζε βεβαια καθολου,ουτε καν μυρωδια απο το ναυλον...

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ηρθα!!! ψωνισα!τελικα πηρα αυτη τη μπλουζα http://www.oysho.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/oyshogr/en/oysho/29562/115116/Contrasting%2Bflap%2Btop

ηθελα να παρω και το παντελονι της αλλα ειχαν μεινει μονο τα small! Mad οποτε τη συνδιασα με ενα αλλο παντελονι στο ιδιο χρωμα με μικρα λουλουδακια αλλα δε μπορω να το βρω στο σαιτ Rolling Eyes

τεσπα! αυτα! μετραω ωρες να παω στη γιατρο! 6,30 εχω ραντεβου

Τατιανουλα περαστικουλια. ξεκουρασου οσο μπορεις!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την supermama στις Δευ Οκτ 17, 2011 4:01 am, 1 φορά

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΤΑΤΙΑΝΑ ΚΟΙΜΗΣΟΥ ΚΟΥΚΛΑ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!


ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ!!!!


ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΗΡΘΕ Η ΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΣΟΥ!!!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 10 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 10 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 10 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 10 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 10 679259

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τατιανα καλος μας ηρθες παλι πισω.περιμενουμε νεα σου!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ ποσο μου ελειψε το σπιτακι μου,το κρεβατακι μου κ ΟΛΑ εδω μεσα...αυτη η καθημερινοτητα το προγραμμα που καναμε τα ιδια κ τα ιδια ακομα κ αυτο μου ελειψε !!!!



Η ιστορια μου ξεκινησε με μερικους πονους περιοδου κατα της 12 τα μεσανυχτα,κ λεω ενταξει φυσικο ειναι μπαινω κ στον 9...Μετα αρχισα να ποναω πολυ εντονα κατω χαμηλα απο την αρισερη μερια που δεν μπορουσα ουτε να κατσω ουτε να ξαλπωσο τιποτα κ το μονο που ελεγα ηταν αχαχαχαχα ποναω,ταυτοχρονα κρυωνα πολυ...ειπα θα περασει οποτε να κανω λιγη υπομονη να δω πως παει ελα μου ντε που δεν περνουσε με τιποτα κ ειχα κ τρομερη συχνοουρια απο το μπανιο μεχρι το σαλονι κ ξανα στο μπανιο κ δεν μπορουσα να κανω τιποτα,{απλα με πατουσε το μωρο}...αφου περασε το 40λεπτο λεω δεν γινετε ας παρουμε τον γιατρο κ μας λεει αμεσως στο Ιπποκρατειο οπου παμε εκει μου κανουν καρδιοταχογραφο κ φενεται να εχω συσπασεις πολυ δυνατες καθε 3 λεπτα,κ μου λενε θα γινει Εισαγωγη,,ευτυχως ο τραχηλος ηταν κλειστος οποτε με ξυρισανε Embarassed Embarassed Embarassed σε περιπτωση που γεννησω κ μεσα!!

2 ορους συνολικα μου βαλανε ,,μετα περασαμε στα χαπια ,,καθε 6 ωρες μισο χαπι ''για να μην εχω συσπασεις''...καθημερινα καναμε καρδιοταχογραφο 2 φορες την ημερα +ακουγαμε καρδουλα 3-4 φορες την ημερα ,,μου βαρεσαν κ δυο Κορτιζονες σε περιπτωση που γεννησω προωρα για να ειναι ετοιμα τα πνευμονια του μωρου!!!!



αυτα τα λιγα τωρα ξαπλα μαμ κακα κ νανι...δουλιες πανω πανω οσα βλεπει η πεθερα κ ακομα λιγοτερες ....

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ κ τι δεν ειδαν τα ματακια μου,,μια γεννουσε στα σκαλοπατια ''της εβγαινε το μωρο''...Η αλλη ειχε αιμοραγια ,,γεννησαν 2 κοπελες απο τον θαλαμο μου η μια ηταν προγγραματισμενη η αλλη την επιασαν η πονοι.....Ελεγα αμαν να βγω απο''κει μεσα γιατι θα γεννουσα και''γω απο το ανχος μου!!!!!!



τα μωρακια μας να ειναι καλα μονο κ τιποτα αλλο!!!!αλλα κουραστηκα παρα πολυ εκει μεσα κ ο αντρουλης μου ο καημενος να πηγαινοερχοταν συνεχεια να με δει!!!



οποτε κοριτσια Προσοχη μεγαλη Προσοχη λιγο μας εμεινε οποτε απολευστε το!!!!!!

katarina

katarina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα κοριτσια και καλως ηρθες τατιανα.Εγώ πηγα στη γιατρο σημερα καναμε και ενα nst και μετα μου λεει την αλλη Πεμπτη μπαινω για να γεννησω.27/10.Θα ξανακανω αλλο ενα nst την αλλη Δευτερα και τελος οι εξετασεις.

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
katarina έγραψε:Καλησπέρα κοριτσια και καλως ηρθες τατιανα.Εγώ πηγα στη γιατρο σημερα καναμε και ενα nst και μετα μου λεει την αλλη Πεμπτη μπαινω για να γεννησω.27/10.Θα ξανακανω αλλο ενα nst την αλλη Δευτερα και τελος οι εξετασεις.

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΠΩΣ ΠΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ?ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΟΥ ΚΑΛΑ?Σ ΕΧΑΣΑ!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
katarina έγραψε:Καλησπέρα κοριτσια και καλως ηρθες τατιανα.Εγώ πηγα στη γιατρο σημερα καναμε και ενα nst και μετα μου λεει την αλλη Πεμπτη μπαινω για να γεννησω.27/10.Θα ξανακανω αλλο ενα nst την αλλη Δευτερα και τελος οι εξετασεις.





καλως σας βρηκα!!!ΑΓΑΠΗ μου ολα καλα θα πανε μεσα απο την καρδια μου...με το καλο να παρεις αγκαλια το μωρακι σου!!!

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ποπο ρε συ τατιανα θα πρεπει να ηταν καπως ολα αυτα που περασες αλλα απο την αλλη εκανες και μια γενικη προβα πιστευω οτι οταν ερθει η μεγαλη ωρα θα πας με λιγοτερο ανγχος.ετσι δεν ειναι?

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αφου δεν βγήκε το μωρό με τόσο άγχος και τόσες γέννες δίπλα σου, πάλι καλά! Very Happy
ΑΣΕ τις δουλειές, ΟΥΤΕ όσα βλέπει η πεθερά! δεν θα πάθετε τίποτα με λίιιιγη σκονίτσα μωρέ σιγά λίγες μέρες έμειναν! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 10 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 10 328109

Καταρίνα με το καλό το κοριτσάκι σου!!Είχες προηγούμενες καισαρικές γιαυτό πας προγραματισμένη? δεν θυμάμαι :S

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις