Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
82 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 82 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 37 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 41]

maraki-baby


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κοριτσια εμεις παραγγειλαμε απο το εξωτερικο το maclaren..το εχει χρησιμοποιησει κ ο ξαδερφος μου κ εμειναν πολυ ευχαριστημενοι...
ελλδα σε οσα καταστηματα πηγαμε το ειχαν 450 ευρω affraid affraid ...τελικα με τα μεταφορικα απο αγγλια μας ηρθε στην πορτα μας με 280 ευρω συνολο!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 34 654316
κατα τα αλλα δνε εχουμε αγορασει κατι γιατι τα ανηψια μου γεννηθηκαν προσφατα κ μας εφοδιασαν με τα παντα!!!!

maraki-baby


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!

FANTASTIKO KAI TO DIKO SAS MARAKI KAI TELEIO XRVMA!!!! FAINETAI POLY BOLIKO.... ETOIMAZOMAI GIA THN DOYLEIA...
SAS FILV OLES!!!!

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mamax είπε θα μου κάνει nst λόγω διαβήτη πρέπει πιο συχνά..ξέρω και γω?? Rolling Eyes Rolling Eyes scratch scratch

Πηνελόπη μου το είπε πιο γενικά για το σεξ..δεν ξέρω γιατί.΄Αμα φτάσω 37+ λέω όμως να αρχίσω να κάνω Razz Razz Razz

Μαράκι & εμείς από εκέι πήραμε το καρότσι μας!!!SmileΜεγεια σας!!

Χαμομηλάκι θα το ψάξω και στο ιντερνετ μήπως το βρω. Σε ροζ έλεγα να το πάρω..Smile




tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπεραααααα τι κανετε ομορφονιες???
εμεις μολις τελιωσαμε το βαψιμο και απο δευτερα λαου λαου θα παμε για τα επιπλακια που ηρθαν! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 34 215994
σκεφτομαι μετα το στησιμο να τα βγαλω φωτο και να σας τα δειξω! Very Happy

ωρη μαμιτα και συ μια κουκλα εισαι παναθεμα σε και η δικια σου δεν θα πηγαινει πισω! Laughing Laughing
μωρε τοσο υπερκινιτικες που ειναι, αυτες θα μας πανε βολτα , οχι εμεις! χαχαχαχα

Πηνελοπακι καλωστηνε καλε μην αγχωνεσαι αφου βλεπεις γινετε ενας πανζουρλισμος με τα ποστς, βροχη πεφτουν οσο πλησιαζει η ωρα μας! Razz Razz

μαρακι το καροτσι τα σπαει και φοβερο χρωμα εννοειτε Razz Razz Razz Razz

οι αλλες κοκονες τι κανετε?

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΤΙ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΡΟΤΣΙΑ ΒΛΕΠΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ! ΝΑ ΤΑ ΧΑΡΕΙΤΕ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ.
ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ Η ΒΟΛΤΑ ΚΙΟΧΙ ΟΙ ΚΛΕΙΣΤΟΙ ΧΩΡΟΙ.ΜΕΣΑ ΣΕ ΤΣΙΓΑΡΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥΚΟΣΜΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΤΙ ΕΧΕΙ ΚΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΑ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΥΓΡΑΣΙΑ - ΒΡΟΧΗ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΒΓΑΛΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΟ.ΚΑΙ ΧΙΟΝΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΒΟΛΤΙΤΣΑ 10´ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΘΑΡΟ ΑΕΡΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ!
ΓΙΑ ΣΕΞ ΜΗΝ ΜΙΛΑΤΕ.ΑΛΛΟ ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΟ.ΤΩΡΑ ΟΣΕΣ ΠΑΤΗΣΑΤΕ ΤΙΣ 36W ΑΦΟΒΑ.ΒΟΥΡ ΣΤΟΝ ΠΑΤΣΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ!!!ΚΙ ΕΓΩ ΤΟΥ ΕΙΠΑ 2-3 ΠΡΙΝ ΜΠΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ (ΔΛΔ.ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ)

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας και παλι κοριτσια και κοιλιτσες!

Μολις γυρισαμε απο τα ΛΗΤΩ οπου καναμε τα τελευταια ψωνια(προσ το παρον παντα...)για την μπουμπου.Πηραμε κατι τελευταιες πετσετες,κατωσεντονα με λαστιχο,μια κουβερτουλα για το νοσοκομειο και ενα μπανακι.Τωρα ειμαι πτωμα και σερνομαι.... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 34 585182 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 34 585182 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 34 585182 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 34 585182 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 34 585182

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κλαησπερα κοριτσια τι κανετε?εμεις σημερα ειπαμε να βγαλουμε τα χειμωνιατικα οποτε ψιλο κουραστικα!!!!!!!Ρηξαμε κ για καμια ωριτσα εναν υπνακο κ τωρα επριμενω να ξυπνησει κ ο αντρας μου κ να παμε να δωσουμε προσκλητηρια για τον γαμο που γινομαστε κουμπαροι!!!!!!!Αντε να περασει κ αυτο γιατι δεν ξερω πως θα τα καταφερω εκεινη την ημερα!!!!!!!!

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
φωτεινουλα έγραψε:Κλαησπερα κοριτσια τι κανετε?εμεις σημερα ειπαμε να βγαλουμε τα χειμωνιατικα οποτε ψιλο κουραστικα!!!!!!!Ρηξαμε κ για καμια ωριτσα εναν υπνακο κ τωρα επριμενω να ξυπνησει κ ο αντρας μου κ να παμε να δωσουμε προσκλητηρια για τον γαμο που γινομαστε κουμπαροι!!!!!!!Αντε να περασει κ αυτο γιατι δεν ξερω πως θα τα καταφερω εκεινη την ημερα!!!!!!!!

ε καλα δεν τοπιστευω εκτος οτι ειμαστε στις ιδιες εβδομαδες και εμεις το αλλο σαββατο γινομαστε κουμπαροι. εσεις ποτε με το καλο?

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τι να πω νατασσα μου ισως να εχει να κανει με το ζαχαρο οι συσπασεις για να το λεει ο γιατρος...
εσυ πως πας εχει ρυθμιστει?

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamax έγραψε:τι να πω νατασσα μου ισως να εχει να κανει με το ζαχαρο οι συσπασεις για να το λεει ο γιατρος...
εσυ πως πας εχει ρυθμιστει?

Σκατά..είμαι 10 μέρες με αρύθμιστο σάκχαρο και ο ενδοκρινολόγος λείπει Αμερική και δεν μπορώ να τον βρω και εχθές μέσω της γραμματέως του μου είπε να αυξήσω και αλλο την ινσουλίνη αλλά @@-σόρρυ κιόλας!!Σκέφτομαι ειλικρινά μήπως επειδή άλλαξα μηχάνημα και δεν το έχω τεστάρει ότι δείχνει σωστά μήπως δείχνει άλλα αντί άλλων,τι να πω..Είναι δυνατόνσήμερα το πρωί με ένα φλιτζάνι του τσαγιού γαλά να πήγα 188??? Shocked Shocked Δηλ αυτό το yutopar μου είπαν ότι ανεβάζει αλλά πόσο πια??Να δούμε τι θα γίνει..δεν ξέρω..και το αμνιακό υγρό άρχισε να αυξάνεται πάλι Rolling Eyes Rolling Eyes

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ποσα yutopar περνεις?
εγω περνω 8 χαπια και ειμαι στο 98 περιπου...
οτι ανεβεβενει ανεβενει αλλα τοσο δεν νομιζω...
παρε και συγγκρινε το μηχανιματακι...

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Παίρνω 3 μισά την ημέρα κάθε 8ωρο αλλά από την άλλη βδομάδα τέλος..Δεν ξέρω πάντως πάω με πολλάαααα νεύρα την Δευτέρα στον ενδοκρινολόγο!!!Είναι δυνατόν να έχει φύγει 10 μέρες κια να μην υπάρχει τρόπος να επικοινωνήσω μαζί του??? ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 34 654655 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 34 654655 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 34 654655 Άντε μην τον αλλάξω και αυτόν μου φαίνεται!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 34 186566 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 34 186566 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 34 186566

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
φιλεναδα δεν ξερω ειναι οντος τραβηγμενο...
καλητερα παρε καμια γνομη ακομα.

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερούδια κοριτσάκια,

Πως τα περνάτε?Χθες δεν ήμουν και στα καλυτερα μου, συσπάσεις σε συνδιασμό με συχνοουρία κάθε 3 λεπτά...εκεί που ετοιμάστηκα να πάρω τον γιατρό σταμάτησαν απο μόνες τους...δεν είχα πόνο μόνο αυτή την αίσθηση του πετρώματος!...αλλά πολύ κουραστικό σαν αίσθηση και στη συνέχεια κοιμήθηκα.Εβλεπα πολύ περίεργα όνειρα το βράδυ...τελευταία μέρα μαζί σας σήμερα και κάπως νοιώθω...

Σας φιλώ πάω για μαμ!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 34 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 34 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 34 215994

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Στελλάκι τί εννοείς τελευταία μέρα παιδί μου;;;!!!!!πού θα πας βρε; (αν εννοείς στο νοσοκομείο, σκέψου ότι θα μείνεις μόνο 1-2 μέρες και μετά home again!).Ασε που είναι για καλό, και θα νιώθεις ασφάλεια εκεί μέσα...
Οσο για τον ύπνο, έχει γίνει δυσεύρετο αγαθό!!!Σήμερα πχ. κοιμήθηκα 3-5!that's it!Από τότε το μάτι γαρίδα!!! Shocked Shocked

Καλημέρα εντούτοις κοριτσόπουλα και sweet bellies!Σήμερα (ω, ναι, Κυριακάτικα!)πάμε για non stress και "τραχηλοσκόπηση"(δεν ξέρω αν λέγεται έτσι, αλλά ταιριάζει!).Μετά σε μια βάφτιση (άντε, του χρόνου και στα δικά μας βρε!)

καλημέρα λοιπόν!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 34 315810

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κ απο εμενα!!!!!Χαιρομαι που ειστε ολες καλα,δεν μπηκα χθες καθολου κ σκεφτομουν μηπως προεκυψε καμια αλλη γεννα!!!!!Με γεια τα καινουρια πραγματακια σε ολες κ Τοτουλα,να χαιρεσαι τον Αντωνη σου ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 34 130627 !!!!! Τα φιλια μου σε ολες !!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Στελλίτσα. Είσαι καλύτερα σήμερα? Και εγώ χθες ένα μαύρο χάλι!Είχε πάρει περίεργη στάση ο μπέμπης και δεν μπορούσα ούτε να περπατήσω όλη τη μέρα!Χθές πραγματικά καταλάβα γιατί λένε καλή λευτεριά στις εγκύους..Παρόλα αυτά μήπως να πάρεις τον γιατρό σου να τον ενημερώσεις καλού κακού? Αύριο μπαίνεις για τις εξετάσεις?

Μαμαχ θα δω τι θα μου πει αύριο ο γιατρός και αναλόγως θα κρίνω..Τι να πω..Ελπίζω να μην στραβώσει το πράγμα τώρα στο τέλος που πάμε τόσο καλά Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Μας συννέφιασε σήμερα ε?Μία βδομάδα ακόμη έμεινε και το επόμενο Σαββ έρχονται οι γονείς μου.Δεν έχω ιδεά πόσο θα καθήσουν ,σίγουρα για καιρό αφού γεννήσω..Να δω πως θα παλέψω την κατάσταση Very Happy Very Happy Ελπίζω να είστε όλες καλά,φιλάκια στις κοιλίτσες σας!!!

Υ.Γ. Η Αθηνά πότε βγαίνει από το νοσοκομείο? scratch scratch

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια και κοιλιτσες!Μια απο τα ιδια και εγω με τον υπνο χτες,δεν βολευομουνα,πονουσα,χτυπιοταν η μπουμπου,ξυπνησα 100 φορες,κατουρησα 1000...και τωρα περιμενω τον αντρουλη που ειναι ακομα τεζα να ξυπνησει να φαμε πρωινο γιατι εχω λυσσαξει η γκαστρουλα!

Στελλιτσα,ολα θα πανε καλα με τις εξετασεις αυριο και θα ειχαι και παλι σπιτι σου,μην ανησυχεις!και σε λιγες μερες θα εχεις και Μαριζουλα,τι καλα! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 34 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 34 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 34 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 34 215994

αρετουλα,καλη τυχη με τις εξετασεις και να περασετε καλα στην βαφτιση!

Ελπιζω η μερα να ειναι καλη για ολες μας και να μην εχουμε κανενα αναπαντεχο...Μακαρι να εχουμε και αλλα γεννητουρια συντομα! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 34 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 34 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 34 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 34 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 34 654316

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κουκλες!!!

εμεις χτες γυρισαμε κατα της 10 η 11 απ''την βολτα μας οποτε ειδαμε λιγο τηλεοραση κ μετα νανι....παει κ το σαββατο αλλα το ευχαριστηθηκα ειχαμε παει επισκεψη ,,αλλα περασε η μερα ευχαριστα!!!!

Στελλακι σε καταλαβαινω αλλα μην πεφτεις ψυχολογικα ,,πανε πρωτα κ μετα τα λεμε απο τωρα μην φερνεις διαφορα στο κεφαλι σου!!οσο για της συσπασεις κ τον πονο πες το στον γιατρο αυριο ετσι!!δες το αλλιως θα ακους κ θα βλεπεις την μπουμπου στο νοσοκομειο καθε τρεις κ λιγο!!!



παω να κανω καφεδακι κ επανερχομαι!!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αμ δε που θα βγώ...μιλήσαμε τώρα πριν λίγο και μου λέει πως μάλλον το πέτρωμα οφείλετε σε συσπάσεις που κάνει η μήτρα, εαν συνεχιστούν ανά τακτά χρονικά διαστήματα να πάω κατευθείαν απο εκεί, εάν πάλι όχι θα δούμε και τις εξετάσεις.Πάντως κάτι μου λέει πως την Τετάρτη θα την έχω την μικρή μου...δεν το βλέπω να βγαίνω χωρίς να έχω γίνει μάνα...χιχιχι

Φοβάμαι κορίτσια..-λογικό θα μου πείτε,α και το κορυφαίο, επειδί είμαι γκάου ενώ τα πήρα όλα μα όλα ξέχασα τα επιθέματα στήθους, άντε τώρα να τρέχει η μαμά μου ή ο καημένος ο Στέφανος!

Ψυχολογικά σήμερα είμαι πολύ καλά...α μου είπε ο γιατρός σήμερα μετά τις 12 το βράδυ να μην φάω τίποτε απολύτως...

Μάααααααακιαααααααα

Υ.Γ-Έχετε καθόλου καούρες?Χθες το βράδυ νόμιζα πως θα πάρει φωτιά το στομάχι μου και ο οισοφάγος

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αρετουλιν καλά αποτελέσματα!Εύχομαι όλα να πάνε καλά!!!

Με το καλό να τους δεχτείς του γονείς σου Νατάσα μου!Που θα κοιμούνται?Εμένα η μαμά κοιμάται στις μπέμπας μιας και θα την έχω στο δωμάτιο!

Χαμομηλίνο Αλεξάκι και σε όλες τις υπόλοιπες....Φιλάαααααααακιααααααα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 34 215994

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
aylin έγραψε:αμ δε που θα βγώ...μιλήσαμε τώρα πριν λίγο και μου λέει πως μάλλον το πέτρωμα οφείλετε σε συσπάσεις που κάνει η μήτρα, εαν συνεχιστούν ανά τακτά χρονικά διαστήματα να πάω κατευθείαν απο εκεί, εάν πάλι όχι θα δούμε και τις εξετάσεις.Πάντως κάτι μου λέει πως την Τετάρτη θα την έχω την μικρή μου...δεν το βλέπω να βγαίνω χωρίς να έχω γίνει μάνα...χιχιχι

Φοβάμαι κορίτσια..-λογικό θα μου πείτε,α και το κορυφαίο, επειδί είμαι γκάου ενώ τα πήρα όλα μα όλα ξέχασα τα επιθέματα στήθους, άντε τώρα να τρέχει η μαμά μου ή ο καημένος ο Στέφανος!

Ψυχολογικά σήμερα είμαι πολύ καλά...α μου είπε ο γιατρός σήμερα μετά τις 12 το βράδυ να μην φάω τίποτε απολύτως...

Μάααααααακιαααααααα

Υ.Γ-Έχετε καθόλου καούρες?Χθες το βράδυ νόμιζα πως θα πάρει φωτιά το στομάχι μου και ο οισοφάγος



Στελλιτσα μου,εγω εδω κ μια εβδομαδα περιπου εχω τρελλες καουρες,ακομα κ νερο οταν πινω..... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 34 534787 οσες δεν ειχα σε ολη την εγκυμοσυνη,εχω τωρα......

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!καλα που ολοι μας λενε κοιμησου τωρα!αυτες μπορουσανε?και γω απο τις 5.30 ξυπνησα.στελιτσα μην στεναχωριεσαι.ολα θα πανε καλα!!!προσπαθησε να το δεις σαν διακοπες....(λεμε τωρα)

http://stefxon@gmail.com

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καουρες λεει?????/και''γω χαλια Mad Mad Mad Mad ..

δεν ξερω αν ισχυει αλλα εχω ακουσει οτι οταν εχεις καουρες προς το τελος της εγκυμοσυνης συμαινει πως το μωρακι βγαζει μαλλακια!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 37 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις