Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
86 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 86 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 41]

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatianoula έγραψε:καουρες λεει?????/και''γω χαλια Mad Mad Mad Mad ..

δεν ξερω αν ισχυει αλλα εχω ακουσει οτι οταν εχεις καουρες προς το τελος της εγκυμοσυνης συμαινει πως το μωρακι βγαζει μαλλακια!!!!




Αυτο ειναι ενας μυθος!!!!!Απλα το στομαχι μας εχει μετατοπιστει κ ανεβει τοσο ψηλα,που τα γαστρικα υγρα του στομαχου μας προκαλουν αυτες τις καουρες...!!!!!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
στελλιτσα λογικο ειναι να φοβασαι ,,οποτε κ να σου πουνε ελα να γεννησεις θα φοβασαι...Αλλα σκεψου οτι θα κανεις καισαρικη οποτε δεν θα καταλαβεις κ πολλα κ σε μιση ωρα θα εχεις την μαριζουλα αγκαλια σου!!!!



ενω εμεις εχουμε ακομα κ ενα μηνα που λεει ο λογος ...

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="alexia-marinosκαουρες

Αυτο ειναι ενας μυθος!!!!!Απλα το στομαχι μας εχει μετατοπιστει κ ανεβει τοσο ψηλα,που τα γαστρικα υγρα του στομαχου μας προκαλουν αυτες τις καουρες...!!!!![/quote]



ευτυχως αλεξια μου γιατι με τοσες καουρες λεω εγω δεν θα βγαλω παιδι αλλα ΑΡΚΟΥΔΑ Laughing Laughing Laughing

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στελλίτσα θα πάνε όλα καλάSmile Εγώ δεν θα ανησυχούσα στην θέση σου, μέσα στους γιατρούς θα είσαι δεν πρόκειται να συμβεί τίποτα άσχημο. Και στην τελική είτε τώρα είτε σε 10 μέρες δεν θα το αποφύγουμε Wink Wink Τι ώρα θ πας αύριο?? Θα σου στέλνω ε?να έχεις το κιν σου μαζί!! Very Happy Very Happy Επίσης όσον αφορά τις καούρες μπορώ να πω ότι μόνο κάποιες φορές με πιάνουν και είναι πολύ πιο ήπιες από αυτές που είχα στην αρχή της εγκυμοσύνης. Ίσως φταίει που ακολουθώ και την διαβητολογική διατροφή και τρέφομαι πολύ ελαφριά γενικώς..

Να μην αγχώνεσαι να σκέφτεσαι ότι ΟΛΑ θα πάνε καλά και θα είσαι μιά ευτυχισμένη μαμά κουκουβάγια - όπως όλες μας άλλωστε!!!- sooner or later!!Και να πεις του Στεφ αν γεννήσετε να μπει να μας το γράψει ε?? Wink Wink Wink Razz Razz Razz

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatianoula έγραψε:[quote="alexia-marinosκαουρες

Αυτο ειναι ενας μυθος!!!!!Απλα το στομαχι μας εχει μετατοπιστει κ ανεβει τοσο ψηλα,που τα γαστρικα υγρα του στομαχου μας προκαλουν αυτες τις καουρες...!!!!!



ευτυχως αλεξια μου γιατι με τοσες καουρες λεω εγω δεν θα βγαλω παιδι αλλα ΑΡΚΟΥΔΑ Laughing Laughing Laughing[/quote]




ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ !!!! Ακου αρκουδα ...... !!!!!!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Στελλιτσα,ειπαμε....θετικη σκεψη κ ολα θα πανε καλα...δεν εχεις να φιβηθεις τιποτα!!!!Η Μαριζα ειναι μια χαρα οποτε κ τωρα να γεννηθει,ισα ισα που θα την εχεις κ πιο γρηγορα στην αγκαλια σου....θα περιμενουμε νεα σου ετσι κ αλλιως ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 35 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 35 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 35 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 35 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 35 417472

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Carrie έγραψε:Να μην αγχώνεσαι να σκέφτεσαι ότι ΟΛΑ θα πάνε καλά και θα είσαι μιά ευτυχισμένη μαμά κουκουβάγια - όπως όλες μας άλλωστε!!!- sooner or later!!Και να πεις του Στεφ αν γεννήσετε να μπει να μας το γράψει ε?? Wink Wink Wink Razz Razz Razz



θα σε παιρνω και''γω τηλεφωνο να σου κανω παρεα ,,οπως εκανες και''συ !!Sad Sad Laughing

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ!!!!!ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΣΑΝ ΤΟ ΒΟΔΙ!
10 ΞΥΠΝΗΣΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΜΟΥ ΒΛΕΠΑΝΕ ΠΑΙΔΙΚΑ ΟΥΤΕ ΜΕ ΕΝΟΧΛΗΣΑΝ....
ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ!
ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΝΑΤΑΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΕΛΟΣ Η ΑΝΥΠΟΝΗΣΙΑ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ!!!
ΚΙ ΕΓΩ ΤΑΤΙΑΝΑ ΕΤΣΙ ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΜΑΛΛΙΑ.ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ ΓΙΑΤΙ ΣΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΒΓΗΚΑΝ ΓΛΟΜΠΟΙ!!!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μικρά μου μωράκια...με συγκινήσατε πάλι!!!

Τόσα και τόσα έχουμε μοιραστεί!!!

Θυμάσαι Νατάσα όταν λέγαμε για τα αποτελέσματα των χοριακών και που λέγαμε πότε θα πάμε να ακούσουμε καρδούλα?

Αχ ρε παιδιά...πως πέρασαν έτσι οι μήνες?Και τώρα γινόμαστε μανούλες...ώρες ώρες δεν το πιστεύω...

Με ε΄χουν πάρει τα ζουμιά, και περιμένουμε και κόσμο...και προσπαθώ να συνειδητοποιήσω ότι τίποτε πια δεν θα είναι το ίδιο στη ζωή μου...

Καλά το είχε πει η Αρετή "όταν αποφασίζεις να γίνεσαι μάνα, η καρδιά σου θα χτυπάει για πάντα έξω από το σώμα σου"...

Πάω να πλύνω το πρόσωπό μου γιατί για τρελή θα με περάσουν οι άνθρωποι και δεν θα έχουν άδικο!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
aylin έγραψε:Μικρά μου μωράκια...με συγκινήσατε πάλι!!!

Τόσα και τόσα έχουμε μοιραστεί!!!

Θυμάσαι Νατάσα όταν λέγαμε για τα αποτελέσματα των χοριακών και που λέγαμε πότε θα πάμε να ακούσουμε καρδούλα?

Αχ ρε παιδιά...πως πέρασαν έτσι οι μήνες?Και τώρα γινόμαστε μανούλες...ώρες ώρες δεν το πιστεύω...

Με ε΄χουν πάρει τα ζουμιά, και περιμένουμε και κόσμο...και προσπαθώ να συνειδητοποιήσω ότι τίποτε πια δεν θα είναι το ίδιο στη ζωή μου...

Καλά το είχε πει η Αρετή "όταν αποφασίζεις να γίνεσαι μάνα, η καρδιά σου θα χτυπάει για πάντα έξω από το σώμα σου"...

Πάω να πλύνω το πρόσωπό μου γιατί για τρελή θα με περάσουν οι άνθρωποι και δεν θα έχουν άδικο!



Εχουμε μοιραστει τοσα πολλα τους τελευταιους μηνες μεταξυ μας.....σε λιγο καιρο θα κραταμε τα μωρουλινια μας στην αγκαλια μας κ θα μοιραζομαστε πλεον νεες ανησυχιες αλλα κ χαρες..γιαυτο ειμαστε εδω...τοσο καιρο στηριζουμε η μια την αλλη κ θελω να πιστευω οτι θα συνεχιστει για πολυ καιρο ακομα...

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 35 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 35 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 35 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 35 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 35 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 35 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 35 417472

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aylin έγραψε:τίποτε πια δεν θα είναι το ίδιο στη ζωή μου...

Πόσο δίκαιο έχεις..Σκίρτησε η καρδία μου πάλι προχθές όταν άκουσα τον γιατρό να λέει ότι πρώτα έχει σημασία η δική μου ασφάλεια και μετά του μωρού μου..Όλα θα πάνε καλάSmile Και θα δεις που αργά ή γρήγορα όλα όσα πέρασες στην εγκυμοσύνη θα σου φαίνονται τόσο μικρά και ανούσια μπροστά σε αυτό το θαύμα της ζωής..Ούτε που θα τα σκέφτεσαι,θα τα θυμάσαι και θα γελάς!!Είναι αμαρτία που το λέω ακόμη και που το σκέφτομαι καν αλλά έρχονται στιγμές που λιγοψυχώ και λέω ότι δεν θέλω να περάσω ξανά όλα αυτά για ένα δεύτερο παιδάκι αλλά είμαι σίγουρη ότι μετά όλα μα όλα αυτά θα είναι τόσο ανούσια και θα έρθει η στιγμή που δεν θα σε νοιάζει αν τα ξαναζήσεις αυτά και περισσοτερα ακόμη!!Σκέψου ότι μόλις θα πάρεις αγκαλιά το μωράκι σου ΤΟΤΕ είναι που ο κόσμος θα αρχίσει στ'αλήθεια να έχει σημασία και ΤΟΤΕ είναι στ'αλήθεια που η Γη θα αρχίσει να γυρίζει και τότε θα νιώσουμε τι είναι αληθινή ανιδιοτελής αγάπη προς ένα πλασμά..

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλε,τι μας επιασε πρωι πρωι.....?Νατασα με εκανες κ εκλαψα βρε παλι....

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!! ΚΑΛΕ ΤΙ ΠΑΘΑΤΕ ΟΛΕΣ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ???? ΑΝΑΠΟΛΕΙΤΕ ΤΑ ΠΕΡΙ ΕΓΓΥΜΟΣΥΝΗΣ ΕΝΩ ΑΚΟΜΑ ΕΧΕΤΕ ΤΑ ΦΑΣΟΛΑΚΙΑ ΣΑΣ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΟΥΜΠΙΤΣΕΣ ΣΑΣ??? ΝΟΜΙΖΩ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΟΣΟ ΦΤΑΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΠΑΘΑΙΝΟΥΝ ΤΑΡΑΚΟΥΛΟ!!!!
ΣΤΕΛΛΑΚΙ ΜΟΥ....ΜΗ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ , ΜΕΣΑ ΣΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ!!!! ΣΤΗΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΤΩΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΩΝ (!!!!!!!) ΘΑ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ Η ΜΑΡΙΖΟΥΛΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΝΩΡΙΤΕΡΑ!!!!!! ΤΙ ΤΩΡΑ ΤΙ ΣΕ ΜΙΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.... ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΛΕΩ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΨΥΧΡΑΙΜΗ ΚΤΛ, ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΑΓΧΩΝΕΙ Η ΔΙΑΔΙΑΚΑΣΙΑ ΑΥΤΗ, ΑΛΛΑ ΠΧ ΑΝ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΙ ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΚΤΛ...ΤΙ ΤΩΡΑ ΤΙ ΣΕ ΜΙΑ-ΔΥΟ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ!!!! ΜΗ ΜΟΥ ΑΝΓΧΩΝΕΣΑΙ...
ΝΑΤΑΣΣΑΚΙ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΥΟΝ ΜΠΑΜΠΑ .... ΦΙΑ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΝΑ ΕΡΧΟΝΤΟΥΣΑΝ ΟΜΩΣ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ...ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΖΕΙΣ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΣΠΙΤΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΣΟΥ , ΣΟΥ "ΧΑΛΑΝΕ" ΛΙΓΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ...ΑΛΛΑ ΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΕΙΑΙ ΦΟΒΕΡΗ ΒΟΗΘΕΑ Η ΜΑΜΑ ΣΟΥ , ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΘΗΛΑΣΕΙΣ Ο ΠΡΩΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ , ΟΥΤΕ ΝΟΙΚΟΚΥΡΙΟ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ , ΟΥΤΕ ΦΑΓΗΤΟ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ! ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΘΑ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ...
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΥ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ????
ΤΟΤΟΥΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΣΟΥ, ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΥΓΕΙΗΣ!!1

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα!!! Καλημερα!!! Ειμαι που ειμαι συναισθηματικα φορτισμενη με γ......ε και εσεις.

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
totula έγραψε:Καλημερα!!! Καλημερα!!! Ειμαι που ειμαι συναισθηματικα φορτισμενη με γ......ε και εσεις.

ΧΑΧΑΧΑΧΑ...ΜΗ ΣΕ ΧΑΛΑΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟΤΟΥΛΑΚΙ ....ΕΜΕΙΣ ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΔΡΟΜΟ!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 35 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 35 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 35 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 35 215994

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πόσο δίκαιο έχεις..Σκίρτησε η καρδία μου πάλι προχθές όταν άκουσα τον γιατρό να λέει ότι πρώτα έχει σημασία η δική μου ασφάλεια και μετά του μωρού μου..Όλα θα πάνε καλάSmile Και θα δεις που αργά ή γρήγορα όλα όσα πέρασες στην εγκυμοσύνη θα σου φαίνονται τόσο μικρά και ανούσια μπροστά σε αυτό το θαύμα της ζωής..Ούτε που θα τα σκέφτεσαι,θα τα θυμάσαι και θα γελάς!!Είναι αμαρτία που το λέω ακόμη και που το σκέφτομαι καν αλλά έρχονται στιγμές που λιγοψυχώ και λέω ότι δεν θέλω να περάσω ξανά όλα αυτά για ένα δεύτερο παιδάκι αλλά είμαι σίγουρη ότι μετά όλα μα όλα αυτά θα είναι τόσο ανούσια και θα έρθει η στιγμή που δεν θα σε νοιάζει αν τα ξαναζήσεις αυτά και περισσοτερα ακόμη!!Σκέψου ότι μόλις θα πάρεις αγκαλιά το μωράκι σου ΤΟΤΕ είναι που ο κόσμος θα αρχίσει στ'αλήθεια να έχει σημασία και ΤΟΤΕ είναι στ'αλήθεια που η Γη θα αρχίσει να γυρίζει και τότε θα νιώσουμε τι είναι αληθινή ανιδιοτελής αγάπη προς ένα πλασμά..[/quote]

και εγω μετα τον αντωνη δεν ηθελα να ακουσω για αλλο παιδι αλλα μετα ηθελα να ξαναπερασω ολη την φαση της εγκυμοσυνης γιατι δεν ειχα χαρει καθολου. Δυστυχως ουτε αυτη την χαρηκα αλλα οπως και να εχει την ζεις τελειως διαφορετικα

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα ομορφιες! καλε γιατι πεσατε τοσο πολυ! ααα δε θελω τετοια χαρες ερχονται!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 35 215994

τοτουλα μου να σου ευχηθω ξανα για το αγορακι σου χιλιοχρονο και τυχερο να ειναι παντα κοριτσι μου και με το καλο το αδερφακι του ! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 35 215994

Στελλακι μου κατι διαβασα αλλα δεν καταλαβα -ξανθια- θα πας νοσ. και θα περιμενεις να γεννησεις¨? οπως και να εχει μην μου αγχωθεις κοκονα μου! εφτασε η μεγαλη στιγμη!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 35 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 35 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 35 328109

οι αλλες κοπελινες τι κανετε?
εδω βρεχει και χουχουλιαζουμε χιχιχ.

κανενα νεο απ την Αθηνουλα ειχαμε???

Αρετουλι καλα αποτελεσματααα

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια!!!
carrie ολα θα πανε καλα!!! τον φαγαμε τον γα'ί'δαρο τωρα τιποτα δεν θα στραβοσει για καμια μας.
αυλιν θα πας να γεννησεις αυριο καταλαβα καλα?

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια πρεπει να βρουμε ενα τροπο να εποικηνονουμε η μια με την αλλη να μαθαινουμε τα νεα απ τις γεννες μας, εγω προσωπικα αγωνιω και ΘΑ αγωνιω για ολες! Embarassed

να ρωτησω και κατι ψιλοασχετο...
εγω θα γεννησω ιδιωτικα... αυτη τη βδομαδα λεω σιγα σιγα να μαζευω πραγματακια για τη βαλιτσα, να βαλω και πανες μεσα? Rolling Eyes

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σε κλινικη μονο 1 πανα για το μωρο θελει για την εξοδο, για σενα ομως παρε λοχιας μην τυχον δεν δινουν.

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οι σερβιετες οι μεγαλες λετε να μην κανουν? Rolling Eyes ελπιζω να μην ειμαι και εγω λες και φοραω πανα και ειμαι ασορτι με την κορη μου Laughing Laughing Laughing Laughing
εσυ πηρες λοχιας , απο φαρμακειο να φανταστω?

μονο μια πανα για το νινι??? Shocked σκεφτομουν οτι στην ιδιωτικη θα μου χρεωσουν μεχρι και τον αερα που θα αναπνεω ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 35 4872

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι μονο για την εξοδο θα χρειαστει το μωρο σου,
για σενα πανες λοχειας θα παρεις απο το σουπερ αλλα προσοχη για να μην εχεις ατυχηματα παρε πολυ αποροφητικες και οσο πιο μεγαλες βρεις!!!
αλλιως αν παρεις σερβιετες κλασικες συγουρα θα λερωθεις!!!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πωπω χοντρο-αβολες παιζει να ειναι ε? Laughing Laughing Laughing ειδικα εγω που χρησιμοποιουσα και ταμπον, θα μου φανει καπως Laughing

εσυ μαμαχ πηρες?
εσωρουχα μιας χρησης πηρατε? τα εχει δοκιμασει καμια? ψηνομαι να μην παρω δεν τα θεωρω σουπερ απαρετητα Rolling Eyes

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!


ε καλα δεν τοπιστευω εκτος οτι ειμαστε στις ιδιες εβδομαδες και εμεις το αλλο σαββατο γινομαστε κουμπαροι. εσεις ποτε με το καλο?[/quote]

Καλημερα συγνωμη που απανταω με μια μερα καθηστερηση αλλα εχθες με τις δουλειες δεν ξανα μπηκα !!!!!!!!Γινομαστε κουμπαροι στις 5 νοεμβριου!Εσυς?Τα εχετε ολα ετοιμα?Εγω το σκεφτομαι πως θα σκαρφαλωσω πανω στα τακουνια αλλα κ ορθια στην εκκλησια αλλα εμα δεν την παλεψω εχω παρει κ μπαλαρινες για αντικατασταση!!!!!Σημερα τα δυο πρωτα πληντηρια απο ρουχα περιμενω να στεγνωσουν μετα σιδερο κ αυριο αλλα δυο κ τελος!!!!!!!!!!!!!

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χιονατουλα δεν ειναι απαραιτητα τα εσωρουχα μιας χρησης.και τα δικα σου μια χαρα ειναι.απλως ειναι ευκολια.αν παρεις να παρεις ενα νουμερο μεγαλυτερα γιατι θα εχεις και τις τεραστιες σερβιετες.και για το μωρο μονο μια πανα και τα ρουχαλακια που θα το βγαλεις.δε σου χρεωνουν τα φορμακια και τις πανες

http://stefxon@gmail.com

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις