Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
154 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 154 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 41]

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μια χαρά τα νέα και των 2 δηλαδή Very Happy
Καλά ΤΟΣΕΣ ώρες νηστική? θα πέσεις κάτω !!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αρετούλα έχει Ιφιγενείας με Δεκελείας ένα στοκ Βιοκαρπέτ νομίζω είναι!!Αλλιώς όντως κανένα ΙΚΕΑ δεν είναι άσχημο!

Pumpkin είναι πολύ καλή μου φιλή και συνάδελφος.Είχε προσφερθεί κάποια στιγμή αλλά τώρα που πλησιάζει η γέννα είπαμε να δούμε υποψήφιους νονούς και να τους προτείνουμε εμείς και έτσι και κάναμε.Άλλωστε ήτανε πρώτοι στη λίστα μας αυτοί Very Happy Very Happy

Καταρίνα με το καλό και εσύ λοιπόν!!Άλλα δύο γεννητούρια αυτή τη βδομάδα ε?

katarina

katarina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
pumpkin έγραψε:Μια χαρά τα νέα και των 2 δηλαδή Very Happy
Καλά ΤΟΣΕΣ ώρες νηστική? θα πέσεις κάτω !!!!
Αυτό λέω και γω ότι είναι πάρα πολλές οι ώρες και ένας Θεός ξέρει πότε θα ξαναφάω μετά!!! Crying or Very sad ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 40 534787

katarina

katarina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Carrie έγραψε:

Καταρίνα με το καλό και εσύ λοιπόν!!Άλλα δύο γεννητούρια αυτή τη βδομάδα ε?
Thank u!!!Τουλάχιστον θα μαστε και οι δυο μαζί οπότε θα μαθαίνετε νέα και για τις 2 ταυτόχρονα

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πω πω!!!αλλα 2 μωρακια!θα εχετε και η μια την αλλη παρεα!με το καλο!!!

http://stefxon@gmail.com

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οπως σας τα ειπε η Καταρινα..μιλησα το μεσημερι με την στελλα δεν ειχε κατι νεοτερο ,,επειδη δεν ειχε ερθει ο γιατρος της...απλως της κανανε καρδιοταχογραφο κ της ειχανε παρει αιμα.....

τελικα την βαλανε σε 8κλινο μαζι με την σαρα κ την μαρα '''αφου το γρουσουζεψε''' κ μετα αλλαξε δωματιο κ πηγε σε 2κλινο!!!!



θα την παρω τηλ το βραδακυ να μαθω νεοτερα κ θα ενημερωσο!!!!!Εγω καλα την ακουσα '''οσο μπορεις να εισαι καλα μεσα στο νοσοκομειο''',,τουλαχιστον εχει την μανουλα της κοντα!!!!



Υ.Γ. γκρινιαξε για τα ανοστα φαγητα του νοσοκομειο χαχαχχχαχα Laughing Laughing Laughing

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καταρινα οντως πολλες ωρες για να μεινεις νηστικη ,,,εγω που ημουνα στο νοσοκομειο κ ηταν να παει μια κοπελα να γεννησει την επομενη της ειπαν να μην φαει τιποτα μετα της 00.00 τα μεσανυχτα ''ουτε νερο'' κ την πηραν την επομενη μερα το πρωι 8 η 9 ...εσυ τοσες ωρες θα αντεξεις?????

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καταριναααααα??? τι τελεια νεα!!! με το καλο και συ κοριτσαρα μου!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 40 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 40 215994
και το στελακι μας και η αρετουλα μας πωπω 3 γεννες στα σκαρια! τρελλενομαιιιιι ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 40 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 40 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 40 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 40 328109
αντε πηραμε φορα μου φαινετε ηταν να μην παρουμε μπρος! Laughing Laughing Laughing

κανενα νεο απο την Αθηνα εχουμε? λετε να βγηκε?

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σήμερα δεν βγαίνει και η Αθηνά λογικά? 20 του μηνός γέννησε.Εκτός αν πάει 5 μέρες η καισαρική!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
4 νυχτες ειναι με καισαρικη εκτος κ αν μεινει παραπανω λογω μωρου.....

μακαρι ολα να πανε καλα!!!!



καταρινα σειρα σου ε????

πω πω απο''δω κ περα ετσι θα ημαστε μια μια θα φευγει να γεννησει κ θα επιστρεφει με το μωρουλινι της εμεις κολλημενες εδω να μαθουμε νεα !!!!

αχ ολες να εχουμε εναν ευκολο τοκετο μονο αυτο ευχομαι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αργησα να μπω αλλα μαθαινω ευχαριστα! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy δλδ θα εχουμε 2 καινουρια ή και 3 μεσα στην εβδομαδα? ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 40 446177 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 40 446177 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 40 446177 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 40 446177 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 40 446177 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 40 446177 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 40 446177 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 40 446177 αντε συντομα και περισσοτερα,ηταν να μην γινει η αρχη.

Απ'ο,τι βλεπω,η Στελλιτσα ειναι μια χαρα,εγω θα αισθανομουν πολυ ασφαλης μεσα στο μαιευτηριο...τωρα για το θεμα του φαγητου,θα κανουμε υπομονη αλλα μολις γεννησω θα παραγγειλω πιτσες!!! pig pig pig pig και γλυκαααααααα pig pig pig pig

Αχ,θεε μου,να μας πανε ολα καλα,να γεννησουμε και τα μωρουδελια μας να ειναι γερα,τπτ αλλο! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 40 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 40 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 40 534787

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Βρηκαμε και εμεις πιθανοτατα νονα!Η κολλητη μου φιλη εθεσε σοβαρη υποψηφιοτητα και εκτος (δυσαρεστου) απροοπτου θα γινει η νονουλα της Μυρτους μας!Χτες μας εφερε κιολας αυτο μαξιλαρακι-διακοσμητικο για το δωματιο της μπουμπουκας.Δεν ειναι υπεροχο?

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/155/29890310150340439691643.jpg/

katarina

katarina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Σας ευχαριστω κορίτσια,τώρα οσων αφορά το φαγητό και γω αυτο ξέρω οτι δεν πρέπει μετα τις 00:00 να φας όταν είναι να γεννήσεις την επόμενη αλλα όχι τόσο πολύ!!!Εχω και έλλειψη σιδήρου και με έχει πιάσει από τωρα και ζαλίζομαι που σκέφτομαι ότι θα μείνω νηστικιά!!!!Κατά φαντασίαν ασθενής!!! Razz Τα δικά μου τα νέα θα τα μαθαίνετε από τη Στέλλα όταν μπω γιατί ο άντρας μου θα είναι όλες τις μέρες εκεί μαζί μου οπότε αποκλείεται να μπει να ενημερώσει πως και τι!!Μακάρι να πάνε όλα καλα σε όλες μας!!! Smile

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τι γλυκο!!και με το ονοματακι της!!!εμας θα το βαφτισει η κολητη μου που μας παντρεψε κιολας

http://stefxon@gmail.com

katarina

katarina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
χαμομηλακι έγραψε:Βρηκαμε και εμεις πιθανοτατα νονα!Η κολλητη μου φιλη εθεσε σοβαρη υποψηφιοτητα και εκτος (δυσαρεστου) απροοπτου θα γινει η νονουλα της Μυρτους μας!Χτες μας εφερε κιολας αυτο μαξιλαρακι-διακοσμητικο για το δωματιο της μπουμπουκας.Δεν ειναι υπεροχο?

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/155/29890310150340439691643.jpg/
Φανταστικό το μαξιλάρι!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 40 215994

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαμομηλάκι είναι ΤΕΛΕΙΟ!!!!

Καταρίνα και της Στέλλας πως θα τα μαθαίνουμε όταν θα μπεις και εσύ?? Razz Razz Razz

Στεφανία είσαι τυχερή γιατί και εμένα η κολλητή μου μας πάντρεψε αλλά... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
η αληθεια ειναι οτι δεν το συζητησαμε κιολας.οταν εμαθα οτι ειμαι εγκυος ηταν μπροστα(εγω και αυτη καναμε το τεστ)και με ρωτησε η ιδια.το βαφτηστιρι μου?οποτε εκλεισε.τωρα περιμενουμε και απο τον κολλητο του ανδρεα που επισης ηταν κουμπαρος μας αν θελει και αυτος.

http://stefxon@gmail.com

katarina

katarina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Carrie έγραψε:Χαμομηλάκι είναι ΤΕΛΕΙΟ!!!!

Καταρίνα και της Στέλλας πως θα τα μαθαίνουμε όταν θα μπεις και εσύ?? Razz Razz Razz

Νομίζω έχει μια κοπέλα συγνωμη αλλά δεν θυμαμαι όνομα το κινητό της Στέλλας

elpisrex

elpisrex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπέρα κι από μένα! τι βλέπω; ετοιμαζόμαστε για νέα γεννητούρια σιγά σιγά; μπράβο μας κορίτσια, άντε λίγη υπομονή ακόμη με τις καούρες και τα πονάκια και την αϋπνία και θα έρθει και η σειρά μας! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 40 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 40 654316

να ευχηθώ και χρόνια πολλά στην τοτούλα για το γιό της. να το χαίρεσαι το μαναράκι σου καλή μου και να είστε πάντα ευτυχισμένοι! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 40 417472

κι εμάς την μπέμπα θα τη βαφτίσει η κολλητή μου. την είχε καπαρώσει από πριν αποφασίσω να κάνω παιδί χαχαχαχα!

το σαββατοκύριακο πήγαμε με το σύζυγο στο εξοχικό και χαλαρώσαμε πολύ. φάγαμε και τα φρέσκα ψαράκια μας, ήπιαμε και τα καφεδάκια μας κάτω από τα πλατάνια της πλατείας, ωραία ήταν.

αχ, κορίτσια μου, άραγε ποιος ξέρει πότε θα ξαναμπορέσουμε να πάμε, τώρα που θα ρθει η μπέμπα; και γενικώς, πόσο θα κλειστούμε στο σπίτι τουλάχιστον στην αρχή; έλεγε και η στεφανία για καφέ στην αριστοτέλους και σκέφτηκα ότι θα είναι τα πρώτα χριστούγεννα μετά από 3 χρόνια που δε θα ανεβούμε με το παρεάκι Θεσ/νίκη ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 40 534787 θα μου λείψουν λίγο αυτά...


Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και εμείς είχαμε και ένα φιλό του άνδρα μου που αποποιήθηκε τα της κουμπαριάς όταν του προτίναμε να βαφτίσει.Η δε κολλητή μου όταν έμαθε ότι είμαι έγκυος έδεσε κόμπο ότι ήτανε κορίτσι -γιατί έχει βαφτίσει ήδη κορίτσι- και όταν της είπα ότι είναι αγόρι όταν το μάθαμε η απάντηση της ήτανε "ααα ωραία..στον νονό του -τον άλλο κουμπάρο μας- το είπατε?"!Γίναμε κ**** όπως μπορείς να φανταστείς..Εγώ δεν είχα δέσει ποτέ κόμπο ότι επειδή είχε ήδη βαφτίσει κορίτσι δεν θα μπορούσε να βαφτίσει και εμάς αλλά εκείνη το χειρίστηκε πολύ λάθος το πράγμα και πλέον έχω παγώσει απέναντι της και ακόμη και αν μου πρότεινε τώρα δεν θα την ήθελα..Είναι κρίμα να χαλάνε έτσι σχέσεις από ανώριμες συμπεριφορές..

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katarina έγραψε:
Carrie έγραψε:Χαμομηλάκι είναι ΤΕΛΕΙΟ!!!!

Καταρίνα και της Στέλλας πως θα τα μαθαίνουμε όταν θα μπεις και εσύ?? Razz Razz Razz

Νομίζω έχει μια κοπέλα συγνωμη αλλά δεν θυμαμαι όνομα το κινητό της Στέλλας

Το έχω και εγώ αλλά δεν την βρήκα το πρωί που την πήρα!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
διαβαζω και ξαναδιαβαζω και δεν το πιστευω! ποτε λεγαμε για την αυχενικη.. για την β επιπεδου.. ποτε φτασαμε εδω! μετα θα λεμε για κολικους και δοντακια Laughing Laughing Laughing
με το καλο ολες μας! ειμαι πολυ συγκινημενη....

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Carrie έγραψε:
katarina έγραψε:
Carrie έγραψε:Χαμομηλάκι είναι ΤΕΛΕΙΟ!!!!

Καταρίνα και της Στέλλας πως θα τα μαθαίνουμε όταν θα μπεις και εσύ?? Razz Razz Razz

Νομίζω έχει μια κοπέλα συγνωμη αλλά δεν θυμαμαι όνομα το κινητό της Στέλλας

Το έχω και εγώ αλλά δεν την βρήκα το πρωί που την πήρα!



εγω εχω το κινητο της στελλας...οποτε θα μαθαινω απο την στελλα κ τα δικα σου νεα κ θα ενημερωνο!!!Ωραια βρηκα δουλεια !!!Very Happy Very Happy Very Happy Χαμομηλακι το μαξιλαρακι ειναι σουπερ τελειο...ειδες νονα απο τωρα αρχισε τα δωρα!!!εμας λογικα θα το βαφτισει το ζευγαρι που μας παντρεψε ''φιλοι μου''

katarina

katarina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote="tatianoula"][quote="Carrie"]
katarina έγραψε:
Carrie έγραψε:[color=blue]

Το έχω και εγώ αλλά δεν την βρήκα το πρωί που την πήρα!



εγω εχω το κινητο της στελλας...οποτε θα μαθαινω απο την στελλα κ τα δικα σου νεα κ θα ενημερωνο!!!Ωραια βρηκα δουλεια !!!Very Happy Very Happy Very Happy ''
ΧΑ ΧΑ αμα δεν βαριέσαι κοπέλα μου σε ευχαριστούμε πολύ

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμεις ειχαμε μοιρασει τους φιλους, η κολλητη μου με ενα κολλητο του δημητρη μας παντρεψαν και ο αλλος κολλητος του μας βαφτισε τον αντωνη. το γιαννη θα τον βαφτισει η αδερφη μου καθως εγω δεν εχω και πολλες φιλες κολλητες και ειδικα το θεμα στου νονου/νονας δινω μεγαλη σημασια
elpisrex σε ευχαριστω για τις ευχες σου
μην ακουω κουταμαρες μια χαρα θα μπορειτε να βγαλετε τα μωρακια σας βολτα με το κορατσι ολα μεσα στο μυαλο μας ειναι

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις