Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
26 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 26 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 42]

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μ
minubaki έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
minubaki έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
minubaki έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
minubaki έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
minubaki έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
minubaki έγραψε:Ποσο βαρος πρεπει να παιρνει την εβδομαδα περιπου γνωριζετε? Η παιδιατρος δεν μου ανεφερε κατι για το βαρος κ απο το αγχος του εμβολιου εκεινη την ημερα δεν την ρωτησα ουτε κ εγω κ μετα οταν γυρισα σπιτι τα ειδα κ μεπιασε πανικος... Εγω δεν εχω ζυγαρια για να βλεπω το βαρος καθε εβδομαδα κ μεχρι 18νοεμβ.που εχουμε παλθ ραντεβου θα σκασω... Αφου τρωει κ βλεπω κ στα ρουχαλακια της οτι δεν χωρανε οπως πριν...


ΜΙΝΑ ΑΝ ΣΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ 150 ΕΩΣ 200 ΓΡ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ..30 ΓΡ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΕΜΕΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ 32 34 ΕΚΕΙ ΜΕ ΒΑΣΕΙΤΟ ΖΥΓΙΣΜΑ..ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ..ΑΝ ΒΡΕΧΕΙ ΤΙΣ ΠΑΝΕΣ ΠΑΧΑΙΝΕΙ..ΣΤΑ ΛΕΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΤΡΑΒΗΞΑ ΛΟΥΚΙ ΜΕΓΑΛΟ ΑΠ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑΤΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ..

που ξερω βρε μινακι δεν μέχει ο τοπος... Κ εγω θηλαζω αποκλειστικα κ δεν μπορω να ξερω ποσο τρωει αλλα μεχρι τωρα τα πηγαιναμε περιφημα...
Βεβαια η παιδιατρος στα γιαννενα μου ειχε πει οτι απο εδω κ περα δεν θα παιρνει βαρος οπως επερνε θα περνει πιο λιγο...αλλα κ τα 90γραμ. Μου φανηκαν πολυ λιγο για 12μερες...
Κ σκεφτομαι επειδη αλλαξα παιδιατρο τωρα στο νησι κ εχει αλλαγη η 1 ζυγαρια με τημ αλλη, αλλα παλι ποσο διαφορα να εχει? Θα σκασω σου λεω μεχρι να ζυγιστουμε παλι

ΒΡΕ ΣΟΥ ΛΕΩ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΧΑ 80 ΓΡ!!ΛΙΓΑ ΕΙΝΑΙ??ΠΗΓΕ Κ ΗΡΘΕ Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ!!ΑΛΛΑ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΕ ΔΙΕΨΕΥΣΕ..

τι ειχε 80γρ. Παρει σε τοσες μερες?

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΣΦΕΡΟΥΝ ΟΙ ΖΤΓΑΡΙΕΣ ΕΝΝΟΩ.80 ΓΠ ΠΙΣΩ ΠΗΓΑΙΝΕ Η ΖΥΓΑΡΙΑ ΜΟΥ ΑΠ ΤΗΣ ΓΙΑΤΡΟΥ..

καλημερα μινα μου...
Ναι αλλα ξερεις τι σκεφτομαι?
Και 100γρ. Να εχουν διαφορα κ αντι για 90 να εχει παρει 200γραμ. Παλι δεν ειναι λιγο για 12μερες? Αν κ η μικρη δεν εχει αλλαξει κατι στις συνηθειες της τρωει οπως ετρωγε...

ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΜΙΝΑΚΙ..ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΚΑΛΗΜΕΡΑ..ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠ ΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ Κ ΗΔΙΚΙΑ ΜΟΥ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΠΟ 150 ΓΡ..ΘΑ ΕΙΧΕΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΝ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΤΕΡΑ..ΤΟ ΜΗΝΑ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 800 ΓΡ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ.. Laughing

ποπο τι αγχος κ αυτο με το βαρος ποια... Καθε φορα μεχρι να παμε παιδιατρο μου εχει φυγει η ψυχη... 800γρ. Μεχρι ποτε? Γιατι μετα απο καποιο διαστημα αρχιζουν να επιβραδυνουν....

ΜΕΧΡΙ Ν ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΟΙ ΣΤΕΡΕΕΣ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ..Κ ΓΩ ΤΟ ΧΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ..ΤΗ ΖΥΓΙΣΑ ΟΜΩΣ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΠΗΡΕ 180 ΓΡ ΑΥΤΗ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ..

μια χαρα η μπουμπουκα σου...
Ποσο την πηρες τη ζυγαρια? Ειναι αξιοπιστες? Κ σε βοηθαει, αξιζει να παρω αν ειναι...

ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΗΡΕ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΑ ΤΖΑΜΠΟ 40 ΕΥΡΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΕΙ Κ ΠΙΟ ΦΤΗΝΕΣ..ΕΙΝΑΙ ΨΗΦΙΑΚΗ ΑΠΛΑ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΕΧΕΙ ΑΥΤΗ ΜΕ ΤΟ ΒΑΡΙΔΙ ΑΛΛΑ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΔΕ ΒΡΗΚΕ ΤΕΤΟΙΑ..ΧΑΝΕΙ ΑΠ ΤΗΣ ΓΙΑΤΡΟΥ 70 ΓΡ Κ ΤΑ ΠΡΟΣΘΕΤΩ ΚΑΘΕ ΒΔΟΜΑΔΑ...

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:Μ
minubaki έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
minubaki έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
minubaki έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
minubaki έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
minubaki έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
minubaki έγραψε:Ποσο βαρος πρεπει να παιρνει την εβδομαδα περιπου γνωριζετε? Η παιδιατρος δεν μου ανεφερε κατι για το βαρος κ απο το αγχος του εμβολιου εκεινη την ημερα δεν την ρωτησα ουτε κ εγω κ μετα οταν γυρισα σπιτι τα ειδα κ μεπιασε πανικος... Εγω δεν εχω ζυγαρια για να βλεπω το βαρος καθε εβδομαδα κ μεχρι 18νοεμβ.που εχουμε παλθ ραντεβου θα σκασω... Αφου τρωει κ βλεπω κ στα ρουχαλακια της οτι δεν χωρανε οπως πριν...


ΜΙΝΑ ΑΝ ΣΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ 150 ΕΩΣ 200 ΓΡ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ..30 ΓΡ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΕΜΕΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ 32 34 ΕΚΕΙ ΜΕ ΒΑΣΕΙΤΟ ΖΥΓΙΣΜΑ..ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ..ΑΝ ΒΡΕΧΕΙ ΤΙΣ ΠΑΝΕΣ ΠΑΧΑΙΝΕΙ..ΣΤΑ ΛΕΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΤΡΑΒΗΞΑ ΛΟΥΚΙ ΜΕΓΑΛΟ ΑΠ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑΤΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ..

που ξερω βρε μινακι δεν μέχει ο τοπος... Κ εγω θηλαζω αποκλειστικα κ δεν μπορω να ξερω ποσο τρωει αλλα μεχρι τωρα τα πηγαιναμε περιφημα...
Βεβαια η παιδιατρος στα γιαννενα μου ειχε πει οτι απο εδω κ περα δεν θα παιρνει βαρος οπως επερνε θα περνει πιο λιγο...αλλα κ τα 90γραμ. Μου φανηκαν πολυ λιγο για 12μερες...
Κ σκεφτομαι επειδη αλλαξα παιδιατρο τωρα στο νησι κ εχει αλλαγη η 1 ζυγαρια με τημ αλλη, αλλα παλι ποσο διαφορα να εχει? Θα σκασω σου λεω μεχρι να ζυγιστουμε παλι

ΒΡΕ ΣΟΥ ΛΕΩ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΧΑ 80 ΓΡ!!ΛΙΓΑ ΕΙΝΑΙ??ΠΗΓΕ Κ ΗΡΘΕ Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ!!ΑΛΛΑ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΕ ΔΙΕΨΕΥΣΕ..

τι ειχε 80γρ. Παρει σε τοσες μερες?

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΣΦΕΡΟΥΝ ΟΙ ΖΤΓΑΡΙΕΣ ΕΝΝΟΩ.80 ΓΠ ΠΙΣΩ ΠΗΓΑΙΝΕ Η ΖΥΓΑΡΙΑ ΜΟΥ ΑΠ ΤΗΣ ΓΙΑΤΡΟΥ..

καλημερα μινα μου...
Ναι αλλα ξερεις τι σκεφτομαι?
Και 100γρ. Να εχουν διαφορα κ αντι για 90 να εχει παρει 200γραμ. Παλι δεν ειναι λιγο για 12μερες? Αν κ η μικρη δεν εχει αλλαξει κατι στις συνηθειες της τρωει οπως ετρωγε...

ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΜΙΝΑΚΙ..ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΚΑΛΗΜΕΡΑ..ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠ ΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ Κ ΗΔΙΚΙΑ ΜΟΥ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΠΟ 150 ΓΡ..ΘΑ ΕΙΧΕΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΝ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΤΕΡΑ..ΤΟ ΜΗΝΑ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 800 ΓΡ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ.. Laughing

ποπο τι αγχος κ αυτο με το βαρος ποια... Καθε φορα μεχρι να παμε παιδιατρο μου εχει φυγει η ψυχη... 800γρ. Μεχρι ποτε? Γιατι μετα απο καποιο διαστημα αρχιζουν να επιβραδυνουν....

ΜΕΧΡΙ Ν ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΟΙ ΣΤΕΡΕΕΣ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ..Κ ΓΩ ΤΟ ΧΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ..ΤΗ ΖΥΓΙΣΑ ΟΜΩΣ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΠΗΡΕ 180 ΓΡ ΑΥΤΗ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ..

μια χαρα η μπουμπουκα σου...
Ποσο την πηρες τη ζυγαρια? Ειναι αξιοπιστες? Κ σε βοηθαει, αξιζει να παρω αν ειναι...

ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΗΡΕ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΑ ΤΖΑΜΠΟ 40 ΕΥΡΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΕΙ Κ ΠΙΟ ΦΤΗΝΕΣ..ΕΙΝΑΙ ΨΗΦΙΑΚΗ ΑΠΛΑ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΕΧΕΙ ΑΥΤΗ ΜΕ ΤΟ ΒΑΡΙΔΙ ΑΛΛΑ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΔΕ ΒΡΗΚΕ ΤΕΤΟΙΑ..ΧΑΝΕΙ ΑΠ ΤΗΣ ΓΙΑΤΡΟΥ 70 ΓΡ Κ ΤΑ ΠΡΟΣΘΕΤΩ ΚΑΘΕ ΒΔΟΜΑΔΑ...


πολυ καλα νομιζα οτι ηταν πολυ πιο ακριβες... Αχ που να τα βρω τα τζαμπο εδω...
Και εμενα αυτη με το βαριδι εχει...
Θα πω στο συζηγο να δει εδω μπας κ παρω κ εγω κ ηρεμησω...
Μινακι μου σε καληνυχτω...κοιμηθηκε η μικρουλα οποτε τη πεφτω κ εγω... Φιλακια'καλο βραδυ....

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα μανουλες...
Να σας ρωτησω,τι θερμοκρασια βαζετε στο σπιτι για τα μωρακια σας?
Η παιδιατρος στα γιαννενα μου ειχε πει 23με24 κ αργοτερα 22 κ στο οταν τη κανω μπανιο να βαζω 1αεροθερμο για λιγο...
Η παιδιατρος στο νησι μου ειπε 18με21 το μαξιμουμ αεροθερμο στο μπανιο κ σκουφακι στα μαλλια για μιση ωρα η να στεγνωνω τα μαλλια της απο μακρια με πιστολακι.ηταν αυστηρη με το θεμα της θερμοκρασιας κ μου ειπε αν τα καταφερω κ την ιδρωσω την εχω φτασει στα ορια της θερμοπληξιας γιατι μεχρι τον 4ομηνα κατι για την θερμοκρασια δεν θυμαμαι πως το ειπε...
Εμενα μου φαινεται πολυ λιγο το 18με21 κ εχω την αισθηση πως η μικρη κρυωνει κυριως το βραδυ οποτε εχω γυρω στους 23με24...
Η συνηφαδα μου λεει οτι ειναι πολυ ζεστη κ ολοι οι γιατροι στην αγγλια λενε 18με21...
Εσεις τη θερμοκρασια εχετε στο σπιτι?

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ..ΚΑΝΑΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΠΡΟΧ8ΕΣ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ ΕΜΒΟΛΙΟ..ΕΥΤΥΧΩΣ ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ..Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΠΗΡΕ 800ΓΡ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 5,200...ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΖΥΓΑΡΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΖΥΓΙΖΩ ΚΑΘΕ ΕΒΔΟΜΑΔΑ..ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΖΥΓΥΖΕΙΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΩΡΑ Π.Χ ΒΡΑΔΥ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΧΩΡΙΣ ΡΟΥΧΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΚΑΚΙΑ..ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΡΙΒΕΣ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ....ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΣΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΓΑΛΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΙΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΗΜΕΡΙΣΙΩΣ?ΣΕ ΠΟΣΑ ΓΕΥΜΑΤΑ?...ΕΜΕΝΑ ΠΙΝΕΙ 130ΜL/ΓΕΥΜΑ ΣΕ 6-7 ΓΕΥΜΑΤΑ ΚΑΙ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΓΙΑ 2,5 ΜΗΝΩΝ ΠΑΙΔΙ, ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΙΝΕΙ 150-180ΓΡ, ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΣΤΡΑΓΓΙΖΕΙ ΤΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΙΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΛΛΑ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΤΑ ΒΓΑΖΕΙ Ή ΔΥΣΚΟΛΕΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΧΩΝΕΨΕΙ ΚΑΙ ΔΥΣΦΟΡΕΙ....

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα η δικια μου πινει στο συνολο απο 900 μεχρι 1100 γρ τη μερα η μπεμπα απο μονη της κανονιζει ποσο θελει και κανουμε 8 γευματα τη μερα τωρα ενα γευμα μπορει να ειναι 120 και αλλο 160 εξαρταται απο το ποση ωρα εχει περασει απο τοτε που εφαγε. Στο σπιτι η θερμοκρασια που εχουμε ειναι περιπου 23 βαθμοι δε ρωτησα το παιδιατρο αλλα νομιζω οτι σε πιο χαμηλη θερμοκρασια θα ειναι κρυο το σπιτι μας.

http://www.worldjamboree.gr

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κ εγω εκει γυρω στους 23πιστευω πως ειναι καλα αλλα ακουω διαφορα κ μπερδευομαι...
Κ το βραδυ τι σκεπαζω με 1 κουβερτα...
Οσο για τα γευματα κ τη ποσοτητα δεν μπορω να σας απαντησω γιατι θηλαζω απικλειστικα οποτε τρωμε οποτε κ οσο θελουμε χωρις να γνωριζω...

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ..ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΝΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ ΚΑΛΟΡΙΦΕΡ Κ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ 23 ΜΕ 21 ΠΕΡΙΠΟΥ.ΤΗΣ ΦΟΡΑΩ ΠΑΝΤΑ ΕΝΑ ΕΣΩΡΟΥΧΑΚΙ Κ ΜΑΚΡΥΜΑΝΙΚΟ ΦΟΡΜΑΚΙ ΣΚΕΠΑΣΜΕΝΗ ΜΕ ΚΟΥΒΕΡΤΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΗΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΝΑΙ ΚΡΥΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΕΧΕΙ ΕΞΩ ΑΠ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΡΤΑ ΔΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΑ ΚΡΥΩΝΕΙ.Κ ΓΩ ΔΕ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΠΙΝΕΙΑΛΛΑ ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΣΤΑ 120 ΛΕΩ..

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κ ΕΜΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΥΡΩ ΣΤΟ 23 Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ...ΦΟΡΑΩ ΚΟΝΤΟΜΑΝΙΚΟ ΕΣΩΡΟΥΧΑΚΙ, ΚΑΛΤΣΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΑΚΡΥΜΑΝΙΚΟ ΦΟΡΜΑΚΙ...ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΕ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΑ..ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΑΡΩ ΥΠΝΟΣΑΚΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ 21-23 ΓΙΑΤΙ ΤΙΣ ΦΟΒΑΜΑΙ ΛΙΓΟ ΤΙΣ ΚΟΥΒΕΡΤΕΣ...ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΟΥΝΙΕΤΕ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΣΚΕΠΑΣΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΤΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΡΤΑ...ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΒΑΖΕΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΒΑΖΕΙ ΟΛΟ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΤΟΥ..ΕΙΝΑ ΑΝΥΣΥΧΗΤΙΚΟ ΑΥΤΟ?
ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΤΡΕΨΩ ΤΟΥ ΒΑΖΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ, ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗ Η ΛΥΣΗ Μ ΑΡΕΣΕΙ..

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχ βρε κορίτσια... εμείς έχουμε το αντίθετο πρόβλημα με το φαγητό... είμαστε λίγο χοντρούλες και έχω άγχος τι θα μας πει αύριο η παιδίατρος που θα πάμε για το πρώτο εμβόλιο. Τρώμε 6 γεύματα σε σύνολο 810ml και επειδή είναι πολύ καλόβολο μωρό και δεν κλαίει μου είπε να μην της το αυξήσω... αλλά την λυπάμαι τόσο πολύ που πάντα στεγνώνει το μπουκάλι και της το τραβάω για να μη ρουφήξει αέρα. Και μετά με κοιτάει όλο παράπονο σαν να με παρακαλάει για λίγο γάλα ακόμη. Μακάρι να μην πήρε πολύ βάρος και να μας αφήσει να της δώσουμε λίγο παραπάνω γαλατάκι γιατί δεν αντέχω άλλο να ταλαιπωρώ έτσι τη μπέμπα μου...

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
candycandy έγραψε:Κ ΕΜΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΥΡΩ ΣΤΟ 23 Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ...ΦΟΡΑΩ ΚΟΝΤΟΜΑΝΙΚΟ ΕΣΩΡΟΥΧΑΚΙ, ΚΑΛΤΣΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΑΚΡΥΜΑΝΙΚΟ ΦΟΡΜΑΚΙ...ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΕ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΑ..ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΑΡΩ ΥΠΝΟΣΑΚΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ 21-23 ΓΙΑΤΙ ΤΙΣ ΦΟΒΑΜΑΙ ΛΙΓΟ ΤΙΣ ΚΟΥΒΕΡΤΕΣ...ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΟΥΝΙΕΤΕ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΣΚΕΠΑΣΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΤΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΡΤΑ...ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΒΑΖΕΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΒΑΖΕΙ ΟΛΟ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΤΟΥ..ΕΙΝΑ ΑΝΥΣΥΧΗΤΙΚΟ ΑΥΤΟ?
ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΤΡΕΨΩ ΤΟΥ ΒΑΖΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ, ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗ Η ΛΥΣΗ Μ ΑΡΕΣΕΙ..

ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΡΤΑ Κ ΔΕ ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΟΝ ΥΠΝΟΣΑΚΟ?ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΡΤΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΗΚΩΣΕΙ Κ ΤΟ ΧΕΡΙ ΟΠΩΗ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ Κ ΝΑ ΤΗΝ ΔΙΩΞΕΙ ΛΙΓΟ,ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΚΛΕΙΣΤΑ ΤΙ ΣΕ ΦΟΒΙΖΕΙ?Κ ΜΕΝΑ ΤΟ ΠΙΠΙΛΑΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑΤΙ ΠΕΙΝΑΙ Ή ΘΕΛΕΙ ΣΤΗΘΟΣ ΛΕΩ ΕΓΩ...

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
astero2000 έγραψε:αχ βρε κορίτσια... εμείς έχουμε το αντίθετο πρόβλημα με το φαγητό... είμαστε λίγο χοντρούλες και έχω άγχος τι θα μας πει αύριο η παιδίατρος που θα πάμε για το πρώτο εμβόλιο. Τρώμε 6 γεύματα σε σύνολο 810ml και επειδή είναι πολύ καλόβολο μωρό και δεν κλαίει μου είπε να μην της το αυξήσω... αλλά την λυπάμαι τόσο πολύ που πάντα στεγνώνει το μπουκάλι και της το τραβάω για να μη ρουφήξει αέρα. Και μετά με κοιτάει όλο παράπονο σαν να με παρακαλάει για λίγο γάλα ακόμη. Μακάρι να μην πήρε πολύ βάρος και να μας αφήσει να της δώσουμε λίγο παραπάνω γαλατάκι γιατί δεν αντέχω άλλο να ταλαιπωρώ έτσι τη μπέμπα μου...

ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΓΡΑΨΕΣ Κ ΒΛΕΠΩ Κ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΜΕΧΡΙ Κ ΓΩ ΣΤΕΝΑΧΟΡΗΘΗΚΑ!!ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΤΟΣΟ ΜΩΡΟ Κ ΝΑ ΜΗ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙΣ?ΠΩΣ ΑΝΤΕΧΕΙΣ?ΞΕΓΕΛΑΣΕ ΤΟ ΜΕ ΧΑΜΟΜΗΛΙ.Κ ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΕΙΣΤΕ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΧΟΝΤΡΟΥΛΕΣ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ??

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
astero2000 έγραψε:αχ βρε κορίτσια... εμείς έχουμε το αντίθετο πρόβλημα με το φαγητό... είμαστε λίγο χοντρούλες και έχω άγχος τι θα μας πει αύριο η παιδίατρος που θα πάμε για το πρώτο εμβόλιο. Τρώμε 6 γεύματα σε σύνολο 810ml και επειδή είναι πολύ καλόβολο μωρό και δεν κλαίει μου είπε να μην της το αυξήσω... αλλά την λυπάμαι τόσο πολύ που πάντα στεγνώνει το μπουκάλι και της το τραβάω για να μη ρουφήξει αέρα. Και μετά με κοιτάει όλο παράπονο σαν να με παρακαλάει για λίγο γάλα ακόμη. Μακάρι να μην πήρε πολύ βάρος και να μας αφήσει να της δώσουμε λίγο παραπάνω γαλατάκι γιατί δεν αντέχω άλλο να ταλαιπωρώ έτσι τη μπέμπα μου...

ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΓΡΑΨΕΣ Κ ΒΛΕΠΩ Κ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΜΕΧΡΙ Κ ΓΩ ΣΤΕΝΑΧΟΡΗΘΗΚΑ!!ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΤΟΣΟ ΜΩΡΟ Κ ΝΑ ΜΗ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙΣ?ΠΩΣ ΑΝΤΕΧΕΙΣ?ΞΕΓΕΛΑΣΕ ΤΟ ΜΕ ΧΑΜΟΜΗΛΙ.Κ ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΕΙΣΤΕ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΧΟΝΤΡΟΥΛΕΣ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ??

Εγω ειμαι της αποψης να δωσεις στο μωρο να πιει οσο γαλα θελει ..τι ειναι χοντρουλα αν ειναι δυνατον σε αυτη την ηλικια δεν υπαρχουν παχυσαρκα μωρα οταν αρχισουν να μπουσουλανε και να περπατανε τα χανουν ολα...πες στον γιατρο σου οτι πειναει το παιδι διαιτα απο τωρα θα του κανω???? Να δεις τι θα σου πει!! εγω παντως στον γιο μου του εδινα οσο ηθελε ηταν στρουμπουλης με μαγουλακια και μπουτακια και τωρα που ειναι 20 μηνων ειναι κορμαρα....

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
candycandy έγραψε:Κ ΕΜΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΥΡΩ ΣΤΟ 23 Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ...ΦΟΡΑΩ ΚΟΝΤΟΜΑΝΙΚΟ ΕΣΩΡΟΥΧΑΚΙ, ΚΑΛΤΣΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΑΚΡΥΜΑΝΙΚΟ ΦΟΡΜΑΚΙ...ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΕ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΑ..ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΑΡΩ ΥΠΝΟΣΑΚΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ 21-23 ΓΙΑΤΙ ΤΙΣ ΦΟΒΑΜΑΙ ΛΙΓΟ ΤΙΣ ΚΟΥΒΕΡΤΕΣ...ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΟΥΝΙΕΤΕ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΣΚΕΠΑΣΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΤΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΡΤΑ...ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΒΑΖΕΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΒΑΖΕΙ ΟΛΟ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΤΟΥ..ΕΙΝΑ ΑΝΥΣΥΧΗΤΙΚΟ ΑΥΤΟ?
ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΤΡΕΨΩ ΤΟΥ ΒΑΖΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ, ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗ Η ΛΥΣΗ Μ ΑΡΕΣΕΙ..

ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΡΤΑ Κ ΔΕ ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΟΝ ΥΠΝΟΣΑΚΟ?ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΡΤΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΗΚΩΣΕΙ Κ ΤΟ ΧΕΡΙ ΟΠΩΗ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ Κ ΝΑ ΤΗΝ ΔΙΩΞΕΙ ΛΙΓΟ,ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΚΛΕΙΣΤΑ ΤΙ ΣΕ ΦΟΒΙΖΕΙ?Κ ΜΕΝΑ ΤΟ ΠΙΠΙΛΑΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑΤΙ ΠΕΙΝΑΙ Ή ΘΕΛΕΙ ΣΤΗΘΟΣ ΛΕΩ ΕΓΩ...

και εγω εχω υπνοσακο μου το φεραν δωρο οχι δεν υπαρχει κανενας κινδυνος να εγκλωβιστει η νε σκεπαστει με αυτο που εχω εγω τουλαχιστον γιατι το πανω μερος ειναι με μανικια σαν κορμακι κ εφαρμοστο κ το κατω απλα δεν εχει 2ποδαρακια ειναι εννιαιο,βεβαια κ εγω κουβερτα βαζω αυτες τις ισπανικες απλα με τρομαζουν ολα αυτα που ακουω λιγο...
Οσο για το χερακι κ εμενα το βαζει στο στομα κ μαλιστα ολη τη χουφτιτσα,η παιδιατρος μου ειπε οτι δεν σημαινει πως πειναει αυτο ειναι φυσιολογικο αντανακλαστικο....

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
candycandy έγραψε:Κ ΕΜΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΥΡΩ ΣΤΟ 23 Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ...ΦΟΡΑΩ ΚΟΝΤΟΜΑΝΙΚΟ ΕΣΩΡΟΥΧΑΚΙ, ΚΑΛΤΣΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΑΚΡΥΜΑΝΙΚΟ ΦΟΡΜΑΚΙ...ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΕ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΑ..ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΑΡΩ ΥΠΝΟΣΑΚΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ 21-23 ΓΙΑΤΙ ΤΙΣ ΦΟΒΑΜΑΙ ΛΙΓΟ ΤΙΣ ΚΟΥΒΕΡΤΕΣ...ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΟΥΝΙΕΤΕ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΣΚΕΠΑΣΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΤΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΡΤΑ...ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΒΑΖΕΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΒΑΖΕΙ ΟΛΟ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΤΟΥ..ΕΙΝΑ ΑΝΥΣΥΧΗΤΙΚΟ ΑΥΤΟ?
ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΤΡΕΨΩ ΤΟΥ ΒΑΖΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ, ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗ Η ΛΥΣΗ Μ ΑΡΕΣΕΙ..

ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΡΤΑ Κ ΔΕ ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΟΝ ΥΠΝΟΣΑΚΟ?ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΡΤΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΗΚΩΣΕΙ Κ ΤΟ ΧΕΡΙ ΟΠΩΗ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ Κ ΝΑ ΤΗΝ ΔΙΩΞΕΙ ΛΙΓΟ,ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΚΛΕΙΣΤΑ ΤΙ ΣΕ ΦΟΒΙΖΕΙ?Κ ΜΕΝΑ ΤΟ ΠΙΠΙΛΑΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑΤΙ ΠΕΙΝΑΙ Ή ΘΕΛΕΙ ΣΤΗΘΟΣ ΛΕΩ ΕΓΩ...


ΜΙΝΑ Η ΚΟΥΒΕΡΤΑ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕΤΕ ΕΠΙΚΥΝΔΙΝΗ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΤΗΝ ΦΕΡΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΑΝΑΣΑ Ή ΝΑ ΑΝΑΠΝΕΕΙ ΤΟ ΔΙΟΞΕΙΔΙΟ ΤΟΥ ΑΝΘΡΑΚΑ ΠΟΥ ΕΚΠΝΕΕΙ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΠΑΘΕ ΑΣΦΥΞΙΑ...ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ...Ο ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΡΑΝΤΕΣ ΕΠΑΝΩ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΝΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΑΠ ΕΞΩ,ΟΠΟΤΕ ΤΟΥ ΦΟΡΑΣ ΤΟ ΦΟΡΜΑΚΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ...ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΕΣ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΣΩΜΟΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΖΕΣΤΟΙ

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
astero2000 έγραψε:αχ βρε κορίτσια... εμείς έχουμε το αντίθετο πρόβλημα με το φαγητό... είμαστε λίγο χοντρούλες και έχω άγχος τι θα μας πει αύριο η παιδίατρος που θα πάμε για το πρώτο εμβόλιο. Τρώμε 6 γεύματα σε σύνολο 810ml και επειδή είναι πολύ καλόβολο μωρό και δεν κλαίει μου είπε να μην της το αυξήσω... αλλά την λυπάμαι τόσο πολύ που πάντα στεγνώνει το μπουκάλι και της το τραβάω για να μη ρουφήξει αέρα. Και μετά με κοιτάει όλο παράπονο σαν να με παρακαλάει για λίγο γάλα ακόμη. Μακάρι να μην πήρε πολύ βάρος και να μας αφήσει να της δώσουμε λίγο παραπάνω γαλατάκι γιατί δεν αντέχω άλλο να ταλαιπωρώ έτσι τη μπέμπα μου...

ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΓΡΑΨΕΣ Κ ΒΛΕΠΩ Κ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΜΕΧΡΙ Κ ΓΩ ΣΤΕΝΑΧΟΡΗΘΗΚΑ!!ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΤΟΣΟ ΜΩΡΟ Κ ΝΑ ΜΗ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙΣ?ΠΩΣ ΑΝΤΕΧΕΙΣ?ΞΕΓΕΛΑΣΕ ΤΟ ΜΕ ΧΑΜΟΜΗΛΙ.Κ ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΕΙΣΤΕ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΧΟΝΤΡΟΥΛΕΣ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ??

γεννηθήκαμε 4 κιλά χάσαμε 400 σχεδόν βγαίνοντας από την κλινική (παραλίγο να μην πάρουμε εξιτήριο) στις 10 μέρες την πλάκωσα στο έτοιμο από φόβο που είχε χάσει τόσο πολύ και ξαναγίναμε 4, στον μήνα ήμασταν ήδη 5 και τώρα στους 2 μήνες θα το μάθω αύριο αλλά πρέπει να είμαστε πάνω από 6...

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
astero2000 έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
astero2000 έγραψε:αχ βρε κορίτσια... εμείς έχουμε το αντίθετο πρόβλημα με το φαγητό... είμαστε λίγο χοντρούλες και έχω άγχος τι θα μας πει αύριο η παιδίατρος που θα πάμε για το πρώτο εμβόλιο. Τρώμε 6 γεύματα σε σύνολο 810ml και επειδή είναι πολύ καλόβολο μωρό και δεν κλαίει μου είπε να μην της το αυξήσω... αλλά την λυπάμαι τόσο πολύ που πάντα στεγνώνει το μπουκάλι και της το τραβάω για να μη ρουφήξει αέρα. Και μετά με κοιτάει όλο παράπονο σαν να με παρακαλάει για λίγο γάλα ακόμη. Μακάρι να μην πήρε πολύ βάρος και να μας αφήσει να της δώσουμε λίγο παραπάνω γαλατάκι γιατί δεν αντέχω άλλο να ταλαιπωρώ έτσι τη μπέμπα μου...

ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΓΡΑΨΕΣ Κ ΒΛΕΠΩ Κ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΜΕΧΡΙ Κ ΓΩ ΣΤΕΝΑΧΟΡΗΘΗΚΑ!!ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΤΟΣΟ ΜΩΡΟ Κ ΝΑ ΜΗ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙΣ?ΠΩΣ ΑΝΤΕΧΕΙΣ?ΞΕΓΕΛΑΣΕ ΤΟ ΜΕ ΧΑΜΟΜΗΛΙ.Κ ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΕΙΣΤΕ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΧΟΝΤΡΟΥΛΕΣ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ??

γεννηθήκαμε 4 κιλά χάσαμε 400 σχεδόν βγαίνοντας από την κλινική (παραλίγο να μην πάρουμε εξιτήριο) στις 10 μέρες την πλάκωσα στο έτοιμο από φόβο που είχε χάσει τόσο πολύ και ξαναγίναμε 4, στον μήνα ήμασταν ήδη 5 και τώρα στους 2 μήνες θα το μάθω αύριο αλλά πρέπει να είμαστε πάνω από 6...


ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΑΝΑΓΚΕΣ..ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 4 ΚΙΛΑ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΣΕ ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 2,5..ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΠΤΥΓΜΕΝΟ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΓΙΑΥΤΟ..ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΩΣΤΟΥ ΟΣΟ ΓΑΛΑ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΞΕΡΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΘΑ ΦΑΕΙ..ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΕΣΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΜΑΡΩΝΕΙΣ

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
astero2000 έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
astero2000 έγραψε:αχ βρε κορίτσια... εμείς έχουμε το αντίθετο πρόβλημα με το φαγητό... είμαστε λίγο χοντρούλες και έχω άγχος τι θα μας πει αύριο η παιδίατρος που θα πάμε για το πρώτο εμβόλιο. Τρώμε 6 γεύματα σε σύνολο 810ml και επειδή είναι πολύ καλόβολο μωρό και δεν κλαίει μου είπε να μην της το αυξήσω... αλλά την λυπάμαι τόσο πολύ που πάντα στεγνώνει το μπουκάλι και της το τραβάω για να μη ρουφήξει αέρα. Και μετά με κοιτάει όλο παράπονο σαν να με παρακαλάει για λίγο γάλα ακόμη. Μακάρι να μην πήρε πολύ βάρος και να μας αφήσει να της δώσουμε λίγο παραπάνω γαλατάκι γιατί δεν αντέχω άλλο να ταλαιπωρώ έτσι τη μπέμπα μου...

ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΓΡΑΨΕΣ Κ ΒΛΕΠΩ Κ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΜΕΧΡΙ Κ ΓΩ ΣΤΕΝΑΧΟΡΗΘΗΚΑ!!ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΤΟΣΟ ΜΩΡΟ Κ ΝΑ ΜΗ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙΣ?ΠΩΣ ΑΝΤΕΧΕΙΣ?ΞΕΓΕΛΑΣΕ ΤΟ ΜΕ ΧΑΜΟΜΗΛΙ.Κ ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΕΙΣΤΕ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΧΟΝΤΡΟΥΛΕΣ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ??

γεννηθήκαμε 4 κιλά χάσαμε 400 σχεδόν βγαίνοντας από την κλινική (παραλίγο να μην πάρουμε εξιτήριο) στις 10 μέρες την πλάκωσα στο έτοιμο από φόβο που είχε χάσει τόσο πολύ και ξαναγίναμε 4, στον μήνα ήμασταν ήδη 5 και τώρα στους 2 μήνες θα το μάθω αύριο αλλά πρέπει να είμαστε πάνω από 6...


ΑΣΤΕΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΣΑ mL ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΙΝΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΗΜΕΡΗΣΙΩΣ ΠΟΛΛΑΠΛΑΣΙΑΖΕΙΣ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΟΥ ΜΕ ΤΟ 150...ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ 5.800ΓΡ ΤΟΤΕ ΚΑΝΕΙΣ 5,8*150=870ML ΚΑΙ ΣΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΤΑ ML ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΙΝΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ....ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ ΠΟΛΥ ΤΕΧΝΙΚΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ, ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΑΠΛΑ ΣΑΝ ΟΔΗΓΟ ΓΙΑΤΙ ΚΑΘΕ ΜΩΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΑΛΛΕΣ ΑΝΑΓΚΕΣ, ΟΠΟΤΕ 5ΠΑΝΩ 10 ΚΑΤΩ ΔΕΝ ΧΑΘΗΚΕ Ο ΚΟΣΜΟΣ

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΔΩΣΕ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΦΑΕΙ Κ ΑΣΤΗΝ.Κ ΜΕΝΑ ΜΟΥ ΛΓΕ ΝΑ ΤΗΝ ΞΥΠΝΑΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΤΑΙΖΩ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΗΣ ΧΑΛΑΩ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΕΔΩ Κ ΚΑΙΡΟ..

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
astero2000 έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
astero2000 έγραψε:αχ βρε κορίτσια... εμείς έχουμε το αντίθετο πρόβλημα με το φαγητό... είμαστε λίγο χοντρούλες και έχω άγχος τι θα μας πει αύριο η παιδίατρος που θα πάμε για το πρώτο εμβόλιο. Τρώμε 6 γεύματα σε σύνολο 810ml και επειδή είναι πολύ καλόβολο μωρό και δεν κλαίει μου είπε να μην της το αυξήσω... αλλά την λυπάμαι τόσο πολύ που πάντα στεγνώνει το μπουκάλι και της το τραβάω για να μη ρουφήξει αέρα. Και μετά με κοιτάει όλο παράπονο σαν να με παρακαλάει για λίγο γάλα ακόμη. Μακάρι να μην πήρε πολύ βάρος και να μας αφήσει να της δώσουμε λίγο παραπάνω γαλατάκι γιατί δεν αντέχω άλλο να ταλαιπωρώ έτσι τη μπέμπα μου...

ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΓΡΑΨΕΣ Κ ΒΛΕΠΩ Κ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΜΕΧΡΙ Κ ΓΩ ΣΤΕΝΑΧΟΡΗΘΗΚΑ!!ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΤΟΣΟ ΜΩΡΟ Κ ΝΑ ΜΗ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙΣ?ΠΩΣ ΑΝΤΕΧΕΙΣ?ΞΕΓΕΛΑΣΕ ΤΟ ΜΕ ΧΑΜΟΜΗΛΙ.Κ ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΕΙΣΤΕ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΧΟΝΤΡΟΥΛΕΣ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ??

γεννηθήκαμε 4 κιλά χάσαμε 400 σχεδόν βγαίνοντας από την κλινική (παραλίγο να μην πάρουμε εξιτήριο) στις 10 μέρες την πλάκωσα στο έτοιμο από φόβο που είχε χάσει τόσο πολύ και ξαναγίναμε 4, στον μήνα ήμασταν ήδη 5 και τώρα στους 2 μήνες θα το μάθω αύριο αλλά πρέπει να είμαστε πάνω από 6...

ενταξει μωρε 2 κιλα δεν ειναι τοσο τραγικο εμενα ουτε δυο μηνων δεν ειναι και την προηγουμενη βδομαδα που πηγαμε και τον ζυγισε ηταν 5.500 και γεννηθηκε 3.200 δλδ στο διμηνο 2.500 κιλα. και δεν μου πε τπτ η παιδιατρος ισα ισα μου λεει ωραια αναπτυσετε καλα.μηπως σε πανικοβαλει η παιδιατρος χωρις λογο?
γνωμη μου ειναι να κανεις παραπανω γαλα 50 μλ για παραδειγμα που ειναι αρκετο και αστο μωρακι σου να φαει οσο θελει να δεις και εσυ στα ποσα περιπου χορτενει.

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟ ΡΙΛΑΞ ΤΟΥ ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΤΗΣ ΝΤΙΣΝΕΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ Η ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ...ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΠΩΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΕ..ΠΑΙΖΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕ ΤΑ ΖΩΑΚΙΑ, ΤΑ ΧΤΥΠΑΕΙ ΤΑ ΚΟΥΝΑΕΙ ΜΕ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΩΣΤΟΥ ΚΑΙ ΤΣΙΡΙΖΕΙ,ΤΑ ΑΓΚΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΑΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ,ΧΑΙΡΕΤΕ ΠΟΛΥ...ΣΑΣ ΤΟ ΣΥΝΙΣΤΩ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΤΕ 8Α ΞΕΤΡΕΛΑΘΕΙΤΕ

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μόλις κάναμε το πρώτο μας εμβόλιο και όπως βλέπω τα πράγματα θα κοιμόμαστε το επόμενο εικοσιτετράωρο!!!
Και ναι φτάσαμε τα 6 κιλά και 61cm!!! και ειμαστε πολύ χαρούμενες γιατί η γιατρός μας έδωσε το ΟΚ να τρώμε 180ml μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 3 654316 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 3 654316

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
astero2000 έγραψε:μόλις κάναμε το πρώτο μας εμβόλιο και όπως βλέπω τα πράγματα θα κοιμόμαστε το επόμενο εικοσιτετράωρο!!!
Και ναι φτάσαμε τα 6 κιλά και 61cm!!! και ειμαστε πολύ χαρούμενες γιατί η γιατρός μας έδωσε το ΟΚ να τρώμε 180ml μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 3 654316 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 3 654316

ΜΠΡΑΒΟ ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΟΡΕΞΗ!!ΠΩΠΩ ΔΛΔ ΠΟΣΑ ΕΚΑΤΟΣΤΑ ΠΗΡΑΤΕ Σ ΕΝΑ ΜΗΝΑ?ΨΗΛΕΣ ΕΙΣΤΕ!!!

CANDY ΕΓΩ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝ ΤΗΣ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΜΕΝΟ Κ ΧΑΖΕΥΕΙ Μ ΑΥΤΟ...

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
astero2000 έγραψε:μόλις κάναμε το πρώτο μας εμβόλιο και όπως βλέπω τα πράγματα θα κοιμόμαστε το επόμενο εικοσιτετράωρο!!!
Και ναι φτάσαμε τα 6 κιλά και 61cm!!! και ειμαστε πολύ χαρούμενες γιατί η γιατρός μας έδωσε το ΟΚ να τρώμε 180ml μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 3 654316 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 3 654316

ΜΠΡΑΒΟ ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΟΡΕΞΗ!!ΠΩΠΩ ΔΛΔ ΠΟΣΑ ΕΚΑΤΟΣΤΑ ΠΗΡΑΤΕ Σ ΕΝΑ ΜΗΝΑ?ΨΗΛΕΣ ΕΙΣΤΕ!!!

CANDY ΕΓΩ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝ ΤΗΣ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΜΕΝΟ Κ ΧΑΖΕΥΕΙ Μ ΑΥΤΟ...

άστα να πάνε 1 κιλό και 5 εκατοστά πήραμε... που θα βρούμε άντρα δεν ξέρω είναι και είναι είδος υπό εξαφάνιση!!! όλοι θα φοβούνται μη φάνε ξύλο τέτοια θεριά που είμαστε!!!!

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
astero2000 έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
astero2000 έγραψε:μόλις κάναμε το πρώτο μας εμβόλιο και όπως βλέπω τα πράγματα θα κοιμόμαστε το επόμενο εικοσιτετράωρο!!!
Και ναι φτάσαμε τα 6 κιλά και 61cm!!! και ειμαστε πολύ χαρούμενες γιατί η γιατρός μας έδωσε το ΟΚ να τρώμε 180ml μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 3 654316 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 3 654316

ΜΠΡΑΒΟ ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΟΡΕΞΗ!!ΠΩΠΩ ΔΛΔ ΠΟΣΑ ΕΚΑΤΟΣΤΑ ΠΗΡΑΤΕ Σ ΕΝΑ ΜΗΝΑ?ΨΗΛΕΣ ΕΙΣΤΕ!!!

CANDY ΕΓΩ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝ ΤΗΣ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΜΕΝΟ Κ ΧΑΖΕΥΕΙ Μ ΑΥΤΟ...

άστα να πάνε 1 κιλό και 5 εκατοστά πήραμε... που θα βρούμε άντρα δεν ξέρω είναι και είναι είδος υπό εξαφάνιση!!! όλοι θα φοβούνται μη φάνε ξύλο τέτοια θεριά που είμαστε!!!!


ΜΠΡΑΒΟ ΑΣΤΕΡΟ...ΕΙΔΕΣ ΑΔΙΚΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΟΣΟΥΝ...ΔΩΣΕ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΚΑΛΕ ....ΜΙΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΓΕΛΑΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ..ΠΡΙΝ 10 ΜΕΡΕΣ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΤΑ ΕΔΙΝΕ ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΑ ΠΕΡΙΣΤΡΟΦΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΙ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΧΑΙΡΕΤΕ...ΚΑΛΕ ΠΩΣ ΜΕΓΑΛΩΣΑΝ ΕΤΣΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΑΧ

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
astero2000 έγραψε:μόλις κάναμε το πρώτο μας εμβόλιο και όπως βλέπω τα πράγματα θα κοιμόμαστε το επόμενο εικοσιτετράωρο!!!
Και ναι φτάσαμε τα 6 κιλά και 61cm!!! και ειμαστε πολύ χαρούμενες γιατί η γιατρός μας έδωσε το ΟΚ να τρώμε 180ml μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 3 654316 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 3 654316

ΜΠΡΑΒΟ ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΟΡΕΞΗ!!ΠΩΠΩ ΔΛΔ ΠΟΣΑ ΕΚΑΤΟΣΤΑ ΠΗΡΑΤΕ Σ ΕΝΑ ΜΗΝΑ?ΨΗΛΕΣ ΕΙΣΤΕ!!!

CANDY ΕΓΩ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝ ΤΗΣ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΜΕΝΟ Κ ΧΑΖΕΥΕΙ Μ ΑΥΤΟ...


ουαου αστερο μπραβοοοο...!
Και εμεις πριν 1εβδ. Ειμασταν 62εκατοστα αλλα στο βαρος μας περνατε πολυ ειμαστε 5200... Μηπως ειναι λιγο?δεν μας ειπε κατι η γιατρος αλλα εγω αγχονομαι...
Candy εμεις εχουμε το γυμναστηριο της fischer price δεν εχει ομως τοσα πολλα οσα το δικο σου,καθεται αλλα δεν ξετρελαινεται κ πολυ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις