Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
31 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 31 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 23 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 42]

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
minubaki έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
astero2000 έγραψε:μόλις κάναμε το πρώτο μας εμβόλιο και όπως βλέπω τα πράγματα θα κοιμόμαστε το επόμενο εικοσιτετράωρο!!!
Και ναι φτάσαμε τα 6 κιλά και 61cm!!! και ειμαστε πολύ χαρούμενες γιατί η γιατρός μας έδωσε το ΟΚ να τρώμε 180ml μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 4 654316 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 4 654316

ΜΠΡΑΒΟ ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΟΡΕΞΗ!!ΠΩΠΩ ΔΛΔ ΠΟΣΑ ΕΚΑΤΟΣΤΑ ΠΗΡΑΤΕ Σ ΕΝΑ ΜΗΝΑ?ΨΗΛΕΣ ΕΙΣΤΕ!!!

CANDY ΕΓΩ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝ ΤΗΣ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΜΕΝΟ Κ ΧΑΖΕΥΕΙ Μ ΑΥΤΟ...


ουαου αστερο μπραβοοοο...!
Και εμεις πριν 1εβδ. Ειμασταν 62εκατοστα αλλα στο βαρος μας περνατε πολυ ειμαστε 5200... Μηπως ειναι λιγο?δεν μας ειπε κατι η γιατρος αλλα εγω αγχονομαι...
Candy εμεις εχουμε το γυμναστηριο της fischer price δεν εχει ομως τοσα πολλα οσα το δικο σου,καθεται αλλα δεν ξετρελαινεται κ πολυ

ΕΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ 56 ΕΚ??

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
minubaki έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
astero2000 έγραψε:μόλις κάναμε το πρώτο μας εμβόλιο και όπως βλέπω τα πράγματα θα κοιμόμαστε το επόμενο εικοσιτετράωρο!!!
Και ναι φτάσαμε τα 6 κιλά και 61cm!!! και ειμαστε πολύ χαρούμενες γιατί η γιατρός μας έδωσε το ΟΚ να τρώμε 180ml μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 4 654316 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 4 654316

ΜΠΡΑΒΟ ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΟΡΕΞΗ!!ΠΩΠΩ ΔΛΔ ΠΟΣΑ ΕΚΑΤΟΣΤΑ ΠΗΡΑΤΕ Σ ΕΝΑ ΜΗΝΑ?ΨΗΛΕΣ ΕΙΣΤΕ!!!

CANDY ΕΓΩ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝ ΤΗΣ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΜΕΝΟ Κ ΧΑΖΕΥΕΙ Μ ΑΥΤΟ...


ουαου αστερο μπραβοοοο...!
Και εμεις πριν 1εβδ. Ειμασταν 62εκατοστα αλλα στο βαρος μας περνατε πολυ ειμαστε 5200... Μηπως ειναι λιγο?δεν μας ειπε κατι η γιατρος αλλα εγω αγχονομαι...
Candy εμεις εχουμε το γυμναστηριο της fischer price δεν εχει ομως τοσα πολλα οσα το δικο σου,καθεται αλλα δεν ξετρελαινεται κ πολυ

ΕΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ 56 ΕΚ??



μινακ δεν νομιζω οτι υπαρχει λογος να ανησυχεις... Εμενα μου το ειχαν πει πριν γεννηθει στους υπερηχους απο τις μετρησεις οτι θα βγει ψηλη κ θυμαμαι που ειπα στην γυναικολογο πως κ ετσι ουτε κ εγω ουτε κ ο πατερας της ειμαστε πολυ ψηλη κ μου ειπε δεν εχει σημασια...
Απλα ειμαστε ψηλουλες νομιζω κ εσυ μεσα στα ορια εισαι εμεις απλως στα πιο υψηλα...

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
minubaki έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
minubaki έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
astero2000 έγραψε:μόλις κάναμε το πρώτο μας εμβόλιο και όπως βλέπω τα πράγματα θα κοιμόμαστε το επόμενο εικοσιτετράωρο!!!
Και ναι φτάσαμε τα 6 κιλά και 61cm!!! και ειμαστε πολύ χαρούμενες γιατί η γιατρός μας έδωσε το ΟΚ να τρώμε 180ml μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 4 654316 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 4 654316

ΜΠΡΑΒΟ ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΟΡΕΞΗ!!ΠΩΠΩ ΔΛΔ ΠΟΣΑ ΕΚΑΤΟΣΤΑ ΠΗΡΑΤΕ Σ ΕΝΑ ΜΗΝΑ?ΨΗΛΕΣ ΕΙΣΤΕ!!!

CANDY ΕΓΩ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝ ΤΗΣ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΜΕΝΟ Κ ΧΑΖΕΥΕΙ Μ ΑΥΤΟ...


ουαου αστερο μπραβοοοο...!
Και εμεις πριν 1εβδ. Ειμασταν 62εκατοστα αλλα στο βαρος μας περνατε πολυ ειμαστε 5200... Μηπως ειναι λιγο?δεν μας ειπε κατι η γιατρος αλλα εγω αγχονομαι...
Candy εμεις εχουμε το γυμναστηριο της fischer price δεν εχει ομως τοσα πολλα οσα το δικο σου,καθεται αλλα δεν ξετρελαινεται κ πολυ

ΕΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ 56 ΕΚ??



μινακ δεν νομιζω οτι υπαρχει λογος να ανησυχεις... Εμενα μου το ειχαν πει πριν γεννηθει στους υπερηχους απο τις μετρησεις οτι θα βγει ψηλη κ θυμαμαι που ειπα στην γυναικολογο πως κ ετσι ουτε κ εγω ουτε κ ο πατερας της ειμαστε πολυ ψηλη κ μου ειπε δεν εχει σημασια...
Απλα ειμαστε ψηλουλες νομιζω κ εσυ μεσα στα ορια εισαι εμεις απλως στα πιο υψηλα...
Κ ΜΑΣ ΨΗΛΕΣ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ.50 ΕΚ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Κ ΠΗΡΕ 4 ΣΕ 25 ΗΜΕΡΕΣ ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΕΥΟΜΑΙ.

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
minubaki έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
minubaki έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
astero2000 έγραψε:μόλις κάναμε το πρώτο μας εμβόλιο και όπως βλέπω τα πράγματα θα κοιμόμαστε το επόμενο εικοσιτετράωρο!!!
Και ναι φτάσαμε τα 6 κιλά και 61cm!!! και ειμαστε πολύ χαρούμενες γιατί η γιατρός μας έδωσε το ΟΚ να τρώμε 180ml μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 4 654316 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 4 654316

ΜΠΡΑΒΟ ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΟΡΕΞΗ!!ΠΩΠΩ ΔΛΔ ΠΟΣΑ ΕΚΑΤΟΣΤΑ ΠΗΡΑΤΕ Σ ΕΝΑ ΜΗΝΑ?ΨΗΛΕΣ ΕΙΣΤΕ!!!

CANDY ΕΓΩ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝ ΤΗΣ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΜΕΝΟ Κ ΧΑΖΕΥΕΙ Μ ΑΥΤΟ...


ουαου αστερο μπραβοοοο...!
Και εμεις πριν 1εβδ. Ειμασταν 62εκατοστα αλλα στο βαρος μας περνατε πολυ ειμαστε 5200... Μηπως ειναι λιγο?δεν μας ειπε κατι η γιατρος αλλα εγω αγχονομαι...
Candy εμεις εχουμε το γυμναστηριο της fischer price δεν εχει ομως τοσα πολλα οσα το δικο σου,καθεται αλλα δεν ξετρελαινεται κ πολυ

ΕΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ 56 ΕΚ??



μινακ δεν νομιζω οτι υπαρχει λογος να ανησυχεις... Εμενα μου το ειχαν πει πριν γεννηθει στους υπερηχους απο τις μετρησεις οτι θα βγει ψηλη κ θυμαμαι που ειπα στην γυναικολογο πως κ ετσι ουτε κ εγω ουτε κ ο πατερας της ειμαστε πολυ ψηλη κ μου ειπε δεν εχει σημασια...
Απλα ειμαστε ψηλουλες νομιζω κ εσυ μεσα στα ορια εισαι εμεις απλως στα πιο υψηλα...
Κ ΜΑΣ ΨΗΛΕΣ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ.50 ΕΚ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Κ ΠΗΡΕ 4 ΣΕ 25 ΗΜΕΡΕΣ ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΕΥΟΜΑΙ.


αμαν μ'αυτες΅τις μετρησεις ποια εχω μπερδευτει....
Εμας μας εβγαλε σε 12μερες μερες οτι ψηλωσαμε 4ποντους κ βαρος 90γρ.΄:o... Εμενα μου φαινεται περιεργο τοσους πολλους ποντους κ τοσο λιγο βαρος... :>

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΧΧΑ ΕΜΕΙΣ ΜΙΝΑΚΙ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ!!

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εμένα η ανιψιά μου που είναι 2 μήνες μεγαλύτερη και την θεωρούσαμε ψηλό μωρό είχε το ίδιο ύψος και βάρος με εμάς στον 3ο μήνα! Την πειράζω από εχθές την νύφη μου και γελάμε... μου έλεγε και η γιατρός εχθές που καμάρωνα, μην νομίζεις ότι είναι μόνο θετικό να είναι τόσο μεγάλο το μωρό έχει και αρνητικά, βασικό ότι του δημιουργεί πρόβλημα ο μεγάλος του όγκος γιατί δεν μπορεί να ελέγξει τόσο καλά το σώμα του όσο ένα μικρό μωρό. Το κεφάλι μας δηλαδή για να καταλάβεις ενώ το κρατάμε, δυσκολεύετε να το ισορροπήσει με ευκολία (κάνει σαν εκείνα τα σκυλάκια που βάζαν στα αυτοκίνητα και κουνούσαν το κεφάλι)Μας το έφερε σαν παράδειγμα η γιατρός ότι ένα μικροκαμωμένο μωρό στην ηλικία της ελέγχει το κεφάλι του καλύτερα αλλά τέτοια κεφάλα που έχουμε εμείς πρέπει να γυμνάσουμε πολύ περισσότερο τους μύες μας για να το κουμαντάρουμε...

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
astero2000 έγραψε:Εμένα η ανιψιά μου που είναι 2 μήνες μεγαλύτερη και την θεωρούσαμε ψηλό μωρό είχε το ίδιο ύψος και βάρος με εμάς στον 3ο μήνα! Την πειράζω από εχθές την νύφη μου και γελάμε... μου έλεγε και η γιατρός εχθές που καμάρωνα, μην νομίζεις ότι είναι μόνο θετικό να είναι τόσο μεγάλο το μωρό έχει και αρνητικά, βασικό ότι του δημιουργεί πρόβλημα ο μεγάλος του όγκος γιατί δεν μπορεί να ελέγξει τόσο καλά το σώμα του όσο ένα μικρό μωρό. Το κεφάλι μας δηλαδή για να καταλάβεις ενώ το κρατάμε, δυσκολεύετε να το ισορροπήσει με ευκολία (κάνει σαν εκείνα τα σκυλάκια που βάζαν στα αυτοκίνητα και κουνούσαν το κεφάλι)Μας το έφερε σαν παράδειγμα η γιατρός ότι ένα μικροκαμωμένο μωρό στην ηλικία της ελέγχει το κεφάλι του καλύτερα αλλά τέτοια κεφάλα που έχουμε εμείς πρέπει να γυμνάσουμε πολύ περισσότερο τους μύες μας για να το κουμαντάρουμε...

ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΤΗΣ ΚΟΥΝΗΘΗΚΕ Η ΜΕΖΟΥΡΑ Κ ΕΝΑ ΔΥΟ ΕΚ ΝΑ ΕΧΑΣΕ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ..

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΧΧΑ ΕΜΕΙΣ ΜΙΝΑΚΙ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ!!

δεν ξερω τι να πω...
Ισως καποιες φορες να αναπτυσουν μονο το βαρος,αλλες μονο το υψος κ αλλες κ τα 2... Η οπως ειπες να τους ξεφευγει λιγο κ κανα ποντος γιατι κ εγω ειχα αυτη τη διαφορα αλλα αλλαξα παιδιατρος γιατι της φανηκε κ της γιατρου πολυ 4ποντοι για 12μερες κ προφανως υπηρχε καποια διαφορα στη μετρηση...
Εγω εχω κολλησει με τα κιλα παντως,θα σκασω μεχρι μεσα νοεμβρη που θα παμε παιδιατρο να ζυγηστουμε...

motheroula 30

motheroula 30
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ....ΕΧΩ ΑΥΠΝΙΕΣ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΕΛΕΟΣ!!!!ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ,ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ,ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΙΑ 3 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ 6 ΚΙΛΑ,ΟΛΟΚΛΗΡΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΓΙΝΑΜΕ!!!ΕΧΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΤΗΝ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΜΩΡΟΥ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΟΥ,ΞΕΚΑΡΔΙΖΟΜΑΣΤΕ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΜΑΣ ΑΚΟΥΝΕ ΝΑ ΛΥΝΟΝΤΑΙ ΚΙ ΕΚΕΙΝΟΙ...ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟ ΓΕΛΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΜΙΛΑΜΕ ΠΟΟΟΟΛΥ ΚΛΑΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΙΧΑΜΕ ΚΛΑΨΕΙ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΑΡΑ ΚΛΑΨΑΜΕ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΙΠΛΟ,ΕΤΣΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΔΙΠΛΟ ΕΝΝΟΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟΝ ΤΣΙΜΠΗΣΕΙ 2 ΦΟΡΕΣ?ΩΩΩΧ ΤΙ ΘΑ ΤΡΑΒΗΞΟΥΜΕ!!!!
ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΜΕ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ ΔΕΝ ΕΦΤΑΙΓΑ ΕΓΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΗΘΕΛΕ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΛΕΥΩ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ,ΕΝΑΝ ΜΗΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΕΒΓΑΖΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΟ ΕΔΙΝΑ,ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΟΥΣΙΑ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΝΙΩΘΑ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕ ΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΚΙ ΕΤΣΙ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΓΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΟΥ ΛΙΓΟΣΤΕΥΕ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΩΣΠΟΥ ΕΦΤΑΣΑ ΝΑ ΒΓΑΖΩ ΜΟΝΟ 10ml ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΛΩ,ΚΑΙ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΜΟΥ ΕΤΡΩΓΑ ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΟΜΟΥΝ ΚΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΑΦΗΣΑ!!!!
ΕΧΩ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΤΟ ΦΑΝΤΑΖΟΜΟΥΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΘΗΛΑΖΩ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 6 ΜΗΝΩΝ,ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΜΩΣ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΗΘΕΛΕ!!!ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟ ΒΥΖΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΕΔΙΝΑ ΤΟ ΓΑΛΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΝΑ ΠΙΝΕΙ 150ml ΣΕ ΧΡΟΝΟ ΡΕΚΟΡ...ΕΛΕΓΑ ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΓΕΥΣΗ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΕΤΡΩΓΕ ΜΕ ΛΑΙΜΑΡΓΙΑ...ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙ ΕΦΤΑΙΞΕ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΜΕ ΤΡΩΕΙ!!!!
ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΠΕΡΑΣΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΑΠΕΤΥΧΑ ΣΑΝ ΜΑΝΑ,ΕΚΛΑΨΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΝΑΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ!!!ΣΤΟ ΚΑΠΑΚΙ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΚΑΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ,ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΙ ΕΣΑΣ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΙ ΚΙ ΑΝ ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΛΥ ΑΙΜΑ?ΕΓΩ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΥΤΟ?ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΤΑΜΙ,ΠΑΝΤΑ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣΕ 7 ΜΕ 10 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΕΤΣΙ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΜΕΤΑΓΓΙΣΗ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΛΙΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΙΠΟΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΩΡΑ...ΚΑΙ ΤΙ ΔΗΛΑΔΗ ΤΩΡΑ ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ?Η ΑΥΤΟ ΕΓΙΝΕ ΜΟΝΟ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ???ΟΣΟ ΓΙΑ ΠΟΝΟ?ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΠΟΝΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΔΕΝ ΠΟΝΑΓΑ ΠΟΤΕ,ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΤΩΡΑ????ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ!!!
ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ...ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ 11 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕ 9 ΤΟ ΠΡΩΙ...ΠΙΝΟΥΜΕ ΕΝΑ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΣΕ ΧΡΟΝΟ ΤΕΤΕ ΚΑΙ ΞΑΝΑΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ 9.30 ΜΕ 12 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΛΟ Ε????ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΑΙΜΑ ΜΟΥ ΠΙΣΩ ΕΙΜΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΙΑ!!!!ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΤΕ ΟΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΤΑ ΒΑΣΑΝΑ ΣΑΣ ΜΟΛΙΣ ΠΑΤΕ 2,5 ΜΗΝΩΝ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ... ΣΑΣ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΔΗΛΑΔΗ!!!!
ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ΔΙΑΙΤΑ...ΓΚΡΡΡ ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΧΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΧΑΣΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΑΛΛΑ ΓΚΡΡ ΓΙΑ ΤΑ 5 ΚΙΛΑ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΣΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ ΓΚΡΡ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΝΕΥΡΑ ΓΚΡΡ ΑΦΗΣΤΕ ΔΕ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ!!!!ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΛΑΚΩΣΕ Η ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΛΑΠΑΣ????Η ΜΗΠΩΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΗΤΑΝΕ ΤΟΥΜΠΑΝΟ ΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΓΙΝΕ ΟΠΩΣ ΗΤΑΝ ΠΡΙΝ???ΕΤΣΙ ΗΤΑΝ ΟΜΩΣ???ΤΟΟΟΣΟ ΛΑΠΑΣ???ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΞΕΝΕΡΩΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙ???ΕΧΩ ΤΑΒΕΡΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΙΑ ΕΓΚΥΟΣ....ΟΣΟ ΝΑ ΝΑΙ Μ'ΑΥΤΑ ΚΑΙ Μ'ΑΥΤΑ ΕΧΩ ΠΕΣΕΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΨΑΞΩ ΝΑ ΒΡΩ ΑΑΑΑΑΧ ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ...ΔΕΝ ΘΕΛΩΩΩΩΩ,ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ!!!!
ΣΑΣ ΕΠΡΗΞΑ ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΝΑ ΤΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΝΥΧΤΑ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΒΡΕ ...ΦΙΛΑΚΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΤΑ ΜΠΕΜΠΟΝΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΑΥΤΟΥΣ ΣΑΣ!!!!

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΕΜΕΝΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 58ΠΟΝΤΟΥΣ ΚΑΙ 5,200ΑΠΟ ΚΙΛΑ,ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ...ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΟ ΚΑΙ ΝΑΙ,ΘΑ ΤΟΝ ΤΡΥΠΗΣΕΙ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ(ΓΚΡΡΡΡ)...
ΑΣΤΕΡΟΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΑΖΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΞΑΠΛΩΝΕΙ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ,ΕΤΣΙ ΣΗΚΩΝΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΓΥΜΝΑΖΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΟΥΣ ΡΑΧΙΑΙΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΗΡΙΖΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ,ΑΣΕ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ,ΞΕΠΙΑΝΕΤΕ ΤΟ ΣΩΜΑΤΑΚΙ ΤΟΥ
ΜΙΝΟΥΜΠΑΚΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ,ΤΡΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙΑ ΚΡΕΜΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ,Ο ΠΛΟΥΤΟ Ο ΝΤΟΝΑΤ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΥ,ΕΙΝΑΙ 13 ΧΡΟΝΩΝ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟ ΕΙΧΕ Η ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΤΗΣ ΓΙΟ(ΑΠ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΕΣΥ ΜΑΛΛΟΝ ΑΝΑΦΕΡΕΣΕ ΣΤΟ ΣΤΡΩΜΑΤΑΚΙ ΤΗΣ ΦΙΣΕΡ)
ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΜΟΔΕΡΟΥΡΑΕΧΩ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΟΝΤΑΣ ΟΣΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΔΙΒΑΖΩ ΕΜΕΝΑ...ΝΑΙ ΚΑΙ ΓΩ ΠΕΡΑΣΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ, ΝΑΙ Κ ΕΓΩ ΕΝΟΙΩΘΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΝΟΙΩΘΩ, "ΑΧΡΗΣΤΗ" ΜΑΝΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΟΠΩΣ ΗΘΕΛΑ...ΠΙΣΤΕΨΕΜΕ ΟΜΩΣ, ΕΚΑΝΕΣ Ο,ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ, ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΕΣ ΕΥΚΟΛΑ,ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΣ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΓΩ ΓΙΑ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ,ΑΛΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΘΕΛΕΙ Η ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΥΤΟ ΚΑΛΑ...ΕΤΣΙ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΕΓΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ,ΤΙ ΕΧΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΣΗΜΑΣΙΑ, ΝΑ ΠΙΝΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΓΑΛΑ ΠΟΥ ΜΕ ΚΟΠΩΝ ΚΑΙ ΒΑΣΣΑΝΩΝ ΤΟ ΒΓΑΖΩ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΚΑΙ ΚΛΑΙΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ?Η ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ?ΜΕ ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΕΠΕΛΕΞΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΕΝΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΕΠΙΜΕΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΟΥΝ ΜΕ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ,ΤΙΣ ΘΑΥΜΑΖΩ!!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΠΙΛΕΓΕΙ ΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΗ8ΟΣ,ΙΣΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΤΟ ΓΑΛΑ ΤΡΕΧΕΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΛΙΓΟΤΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΑΠ'ΟΤΙ ΣΤΟ ΣΤΗ8ΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΛΑΙΜΑΡΓΟΣ ΟΠΩΣ ΛΕΣ, ΟΠΩΣ ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ,ΤΟΤΕ ΜΕ ΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΒΡΗΚΕ ΤΗ ΧΑΡΑ ΤΟΥ
ΤΕΛΟΣ, ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ,ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΙΜΑ ΤΙΣ ΔΥΟ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΝΟ, ΕΝΩ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΟΝΟ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΠΡΟΣ....

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι καντι το στρωματακι ερχω που εχει 2κρεμαστα αλλα δεν τρελλαινεται ισως επειδη ακομα δεν τα φτανει με τα ποδαρακια της...
Μοδερουλα δεν χρειαζεται να νιωθεις ασχημα εξαλου ειναι κατι για το οποιο δεν φταις εσυ... Εγω θηλαζω αποκλειστικα κ ναι ειναι πολυ δυσκολο τωρα εχει αρχισει νσα γινεται παιχνιδακι οπως μου ελεγαν. Σε 5με10λεπτακια εχουμε τελειωσει... Ειναι ομως κατι μερες που θελει να τρωει ασταματητα ανα 1 πολλες φορες κ μιση ωρα...κανω υπομονη κ σε 3με4μερες ξαναμπαινει στο ρυθμο της... Εγω εχω αλλο προβλημα με το θηλασμο...την πεθερα μου να μου λεει συνεχεια πως το μωρο δεν χορταινει κ μενα τρεχει το γαλα κ να μουσκευω κ τα ρουχα μου πολλες φορες κ αυτη εκει κ με τρελαινει... Τοσοι κοποι 2μιση μηνων τι σε συμβουλους θηλασμου πηγα κ τωρα που ολα καλα εχω τη πεθερα να λεει για συμπληρωμα με ξενο... Αλλα δεν θα της κανω την χαρη...
Οσο για την περιοδο μην αγχωνεσαι της 2με3 πρωτες φορες μπορει να εχεις παρα πολυ...εγω στη πρωτη γεννα μου οταν μου ηρθε η περιοδος πρωτη φορα νομιζα πως ειχα αιμορραγια κ πηγα γυναικολογο γιατι φοβηθηκα για τοσο πολυ αιμα μιλαμε ενω πριν στην περιοδο ειχα πολυ λιιγο... Τωρα μαλον λογο θηλασμου ακομα δεν ηρθε...
Στον υπνο εισαι πολυ τυχερη...εμενα ειναι βραδια που ξυπναει συνεχεια οπως χθες κ βραδυα που ξυπναει 1φορα, συνηθως ομως ξυπναμε...κοιμαται κ νωρις 8με9 οποτε απο της 5με6 ξαγρυπναμε για τα καλα ενω ξυπναμε κ στο ενδιαμεσο...υπνος μου λειπει πολυ...
Κ εμεις κλαψαμε στο πρωτο εμβολιο,το δευτερο μεσα νοεμβρη τωρα...
Κ για τα κιλα ετσι ειμαι κ εγω...
Εχασα ολα οσα πηρα δεν εβαλα καθολου με το θηλασμα αλλα αυτη η κοιλια εκει παραμενει...
Αυτα κ οσο για το θηλασμο δεν πρεπει να αισθανεσαι ασχημα εσυ εδωσες το καλυτερο σου εαυτο κ αυτο εχει σημασια...

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Α ξεχασα να σου πω γι'αυτο που ειπες πως δεν το επινε απο το στηθος κ το επινε απο το μπουκαλι... Περα απο αυτο που πολυ σωστα ειπε η καντι για τη ροη μηπως η θηλη σου ηταν προς τα μεσα κ δεν μπορουσε να τη πιασει ο μικρος!

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!ΜΟΔΕΡΟΥΛΑ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΙΧΑΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ!!ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ Κ ΓΩ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΩ ΗΜΟΥΝ ΑΛΛΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΟ ΔΩ Κ ΚΑΝΑ 2 ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ Κ ΤΟ ΠΑΛΕΨΑ ΑΠ ΤΗ ΜΙΑ ΕΙΣΑΙ ΛΙΓΟ ΤΥΧΕΡΗ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΣΟΥ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ ΠΙΟ ΚΑΛΑ ΕΜΕΝΑ ΞΥΠΝΑΕΙ ΑΝ ΚΟΙΜΗΘΕΙ 9 ΣΤΙΣ 2 Κ ΣΤΙΣ 5 Ή 6 2 ΦΟΡΕΣ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΑΝ;Α 4 Ή 5 ΩΡΕΣ.ΕΙΜΑΣΤΕ 2.5 ΜΗΝΩΝ..ΕΙΜΑΣΤΕ 5100.ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΑΣ ΒΛΕΠΩ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΙΜΑ ΕΧΩ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΙ 2 ΦΟΡΕΣ 7 8 ΜΕΡΕΣ Κ ΑΙΜΑ ΠΟΤΑΜΙ ΩΣ ΤΗΝ 3 4Η ΜΕΡΑ.

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Με κάνετε και ανησυχώ βρε κορίτσια... εγώ δεν αδιαθέτησα μάλλον ακόμη και δεν θα έλεγα ότι θηλάζω (άλλη πονεμένη ιστορία αυτή). Να σας εξηγήσω...
Στις 50 μέρες σχεδόν από τον τοκετό και ενώ είχα καθαρίσει καμιά δεκαριά μέρες από τα λόχεια, είχα λίγο αίμα και στην αρχή φαντάστηκα ότι ήταν περίοδος κράτησε 3-4 μέρες αλλά ήταν σταγόνες οπότε τελικά κατέληξα παρόλο που ήταν αίμα-αίμα ότι ήταν λόχεια πάλι που είχαν κατά κάποιο τρόπο ξεμείνει. Εδώ διαβάζω, αλλά και από φίλες μου ξέρω, ότι η πρώτη αν όχι οι πρώτες περίοδοι είναι πλημμύρες!!! Τόσο ελαφριά την έβγαλα εγώ;
Όσο για την πονεμένη ιστορία του θηλασμού... δεν είχα καθόλου γάλα, στην κλινική με πίεσαν για συμπλήρωμα γιατί φτάσαμε να χάσουμε το 10% του βάρους μας και είχαμε φόβο να μην πάρουμε εξιτήριο, έβαλα και θήλαστρο για να το επιβεβαιώσω και δεν έβγαλα ούτε 5g... εγώ βέβαια επέμενα και την έβαζα στο στήθος πριν από κάθε γεύμα μπας και βελτιωθεί η παραγωγή μου αλλά σταγόνες... Στις 40 μέρες που με είδε ο γυναικολόγος και ενώ είχαμε κόψει εντελώς το "τζιτζί" επειδή πίστευα ότι ταλαιπωρούσα το μωρό με το κόλλημα μου να θηλάσω, μου είπε ότι αυτό το λίγο γάλα που έχω μου προκαλούσε την εξάντληση και την κακή διάθεση που ένοιωθα επειδή μου ανέβαζε δέκατα και μου ζήτησε επειδή είναι κρίμα να πάρω χάπια με τόσο λίγο γάλα και αφού το θέλω κιόλας, να συνεχίσω να την βάζω στο στήθος τουλάχιστον μια φορά την ημέρα. αλήθεια - ψέμματα δεν ξέρω αλλά μου είπε ότι και στο μωρό καλό θα κάνει και αποκλείεται να μην το θέλει έστω για παιχνίδι αλλά ακόμη πιο καλό για την ψυχολογία μου που με είχε πιάσει μαύρη κατάθλιψη... Τελικά ένα μήνα σχεδόν μετά πιστεύω ότι μάλλον για να με βοηθήσει ψυχολογικά το έκανε... ένοιωθα τόσο ανίκανη που δεν κατάφερα να γεννήσω φυσιολογικά και στο καπάκι να μην μπορώ να ταΐσω το μωρό μου... Δεν ξέρω πως με ξύπνησε έτσι εκείνη την μέρα ο γιατρός! Από τότε την βάζω πια κάθε μέρα μια-δυο φορές στο στήθος σε ώρες εκτός γευμάτων όταν έχουμε γκρίνια ή τα βράδια όταν ξυπνάμε καμιά φορά και είναι οι σταγόνες αυτές είναι το καλύτερο ηρεμιστικό μας!!!

motheroula 30

motheroula 30
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Α ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΕ ΣΤΗΡΙΖΕΤΕ....ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΑΣ ΕΙΝΑΙ....ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΚΑΝΤΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΕΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ,ΜΙΝΑ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΛΕΨΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΞΙΖΕΙ Η ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ ΤΟ ΕΝΙΩΘΑ ΚΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΘΗΛΑΖΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ,,MINUBAKI ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΚΟΥΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΥΠΟΘΕΣΗ ΚΑΘΑΡΑ,ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΕΤΟΙΟ ΘΕΜΑ ΟΙ ΘΗΛΕΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΟΙ ΙΔΑΝΙΚΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΙΣ ΕΠΙΑΝΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ,ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΟΛΕΣ ΟΙ ΜΑΙΕΣ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΔΥΟ ΣΑΣ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ,ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΑ ΚΑΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΑΜΕΣΩΣ ΑΦΟΥ ΘΗΛΑΣΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΝΑΝΗΨΗ,ΟΤΑΝ ΘΗΛΑΖΑΜΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΣΕ ΔΕ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΑ ΚΑΙ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΑΔΕΙΑΖΩ....ΜΕΤΑ ΤΟΥ ΕΔΙΝΑ ΠΑΛΙ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΥΜΠΗΡΩΜΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΒΓΑΛΕΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ,ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΙΔΕΑ ΠΩΣ ΓΙΝΟΝΤΟΥΣΑΝ ΟΙ ΘΗΛΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΜΙΛΑΜΕ ΤΟΥΜΠΑΝΑ,Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΑΦΗΝΙΑΣΕΙ!!!!ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΙ ΕΦΤΑΙΞΕ,Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟΓΑΛΑΚΤΙΖΟΝΤΑΙ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΟΧΙ,ΟΤΙ ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΕΦΤΑΙΓΑ ΣΕ ΚΑΤΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΠΕΛΕΞΕ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΤΟΝ ΒΟΛΕΨΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ,ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΚΟΥΡΑΖΟΤΑΝ!!!!ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΦΤΑΙΓΑ ΕΓΩ ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ 3 ΜΗΝΩΝ ΠΟΥ ΕΠΙΝΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΙΑΤΙ Η ΟΥΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΛΥΨΟΥΜΕ ΚΥΡΙΩΣ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΡΙΜΗΝΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΟΥΣ....ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΗΡΕΜΗΣΑ ΚΑΠΩΣ ΚΑΙ ΔΕΧΤΗΚΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ...ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ,
ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΣΟΡΥ ΠΟΥ ΧΑΝΟΜΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την motheroula 30 στις Τετ Οκτ 26, 2011 3:24 am, 1 φορά

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
astero2000 έγραψε:Με κάνετε και ανησυχώ βρε κορίτσια... εγώ δεν αδιαθέτησα μάλλον ακόμη και δεν θα έλεγα ότι θηλάζω (άλλη πονεμένη ιστορία αυτή). Να σας εξηγήσω...
Στις 50 μέρες σχεδόν από τον τοκετό και ενώ είχα καθαρίσει καμιά δεκαριά μέρες από τα λόχεια, είχα λίγο αίμα και στην αρχή φαντάστηκα ότι ήταν περίοδος κράτησε 3-4 μέρες αλλά ήταν σταγόνες οπότε τελικά κατέληξα παρόλο που ήταν αίμα-αίμα ότι ήταν λόχεια πάλι που είχαν κατά κάποιο τρόπο ξεμείνει. Εδώ διαβάζω, αλλά και από φίλες μου ξέρω, ότι η πρώτη αν όχι οι πρώτες περίοδοι είναι πλημμύρες!!! Τόσο ελαφριά την έβγαλα εγώ;
Όσο για την πονεμένη ιστορία του θηλασμού... δεν είχα καθόλου γάλα, στην κλινική με πίεσαν για συμπλήρωμα γιατί φτάσαμε να χάσουμε το 10% του βάρους μας και είχαμε φόβο να μην πάρουμε εξιτήριο, έβαλα και θήλαστρο για να το επιβεβαιώσω και δεν έβγαλα ούτε 5g... εγώ βέβαια επέμενα και την έβαζα στο στήθος πριν από κάθε γεύμα μπας και βελτιωθεί η παραγωγή μου αλλά σταγόνες... Στις 40 μέρες που με είδε ο γυναικολόγος και ενώ είχαμε κόψει εντελώς το "τζιτζί" επειδή πίστευα ότι ταλαιπωρούσα το μωρό με το κόλλημα μου να θηλάσω, μου είπε ότι αυτό το λίγο γάλα που έχω μου προκαλούσε την εξάντληση και την κακή διάθεση που ένοιωθα επειδή μου ανέβαζε δέκατα και μου ζήτησε επειδή είναι κρίμα να πάρω χάπια με τόσο λίγο γάλα και αφού το θέλω κιόλας, να συνεχίσω να την βάζω στο στήθος τουλάχιστον μια φορά την ημέρα. αλήθεια - ψέμματα δεν ξέρω αλλά μου είπε ότι και στο μωρό καλό θα κάνει και αποκλείεται να μην το θέλει έστω για παιχνίδι αλλά ακόμη πιο καλό για την ψυχολογία μου που με είχε πιάσει μαύρη κατάθλιψη... Τελικά ένα μήνα σχεδόν μετά πιστεύω ότι μάλλον για να με βοηθήσει ψυχολογικά το έκανε... ένοιωθα τόσο ανίκανη που δεν κατάφερα να γεννήσω φυσιολογικά και στο καπάκι να μην μπορώ να ταΐσω το μωρό μου... Δεν ξέρω πως με ξύπνησε έτσι εκείνη την μέρα ο γιατρός! Από τότε την βάζω πια κάθε μέρα μια-δυο φορές στο στήθος σε ώρες εκτός γευμάτων όταν έχουμε γκρίνια ή τα βράδια όταν ξυπνάμε καμιά φορά και είναι οι σταγόνες αυτές είναι το καλύτερο ηρεμιστικό μας!!!

μην ανησυχεις κ 1φιλη μου που δεν θηλασε καθολου δεν ειχε περιοδο για 1τριμηνο πηγε γυναικολογο κ ολο μια χαρα... Περασε κ μια μεγαλη περιοδο στρες...
Μηπως κ εσυ στρεσαριστηκες με κατι παρα πολυ?

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
motheroula 30 έγραψε:Α ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΕ ΣΤΗΡΙΖΕΤΕ....ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΑΣ ΕΙΝΑΙ....ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΚΑΝΤΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΕΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ,ΜΙΝΑ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ,ΜΗΝ ΑΚΟΥΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΥΠΟΘΕΣΗ ΚΑΘΑΡΑ,MINUBAKI ΜΟΥ ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΕΤΟΙΟ ΘΕΜΑ ΟΙ ΘΗΛΕΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΟΙ ΙΔΑΝΙΚΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΙΣ ΕΠΙΑΝΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ,ΟΤΑΝ ΘΗΛΑΖΑΜΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΘΕΜΑ ΑΣΕ ΔΕ ΠΟΥ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΙΔΕΑ ΠΩΣ ΓΙΝΟΝΤΟΥΣΑΝ ΜΙΛΑΜΕ ΤΟΥΜΠΑΝΑ,Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΑΦΗΝΙΑΣΕΙ!!!!
ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΣΟΡΥ ΠΟΥ ΧΑΝΟΜΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ

ναι ξερω γινονται τουμπανο γιατι κ εγω χρησιμοποιησα κσαποιο διαστημα...
Δεν χρειαζεται να απογοητευεσαι ομως... Μια μαια ξερεις τι μου ειχε πει οτι για καθε μερα που θηλαζεις ειναι οφελος για το μωρο...εστω κ 1 μερα να θηλασεις παλι καλο θα κανεις στο μωρο μου ειπε...
Οποτε να νιωθεις υπερηφανη για οσο καιρο κ αν θηλασες

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
motheroula 30 έγραψε:Α ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΕ ΣΤΗΡΙΖΕΤΕ....ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΑΣ ΕΙΝΑΙ....ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΚΑΝΤΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΕΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ,ΜΙΝΑ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ,ΜΗΝ ΑΚΟΥΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΥΠΟΘΕΣΗ ΚΑΘΑΡΑ,MINUBAKI ΜΟΥ ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΕΤΟΙΟ ΘΕΜΑ ΟΙ ΘΗΛΕΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΟΙ ΙΔΑΝΙΚΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΙΣ ΕΠΙΑΝΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ,ΟΤΑΝ ΘΗΛΑΖΑΜΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΘΕΜΑ ΑΣΕ ΔΕ ΠΟΥ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΙΔΕΑ ΠΩΣ ΓΙΝΟΝΤΟΥΣΑΝ ΜΙΛΑΜΕ ΤΟΥΜΠΑΝΑ,Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΑΦΗΝΙΑΣΕΙ!!!!
ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΣΟΡΥ ΠΟΥ ΧΑΝΟΜΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ

ΝΑ ΣΟΥΠ Ω ΚΑΤΙ ΔΕ ΘΑ ΠΕΘΑΝΟΥΜΕ Κ ΑΝ ΔΕ ΘΗΛΑΣΟΥΜΕ!!Κ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΤΟ ΛΕΩ ΑΣΤΕΡΟ.ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΣΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΜΙΑ ΥΓΙΗ ΜΑΜΑ Κ ΓΥΝΑΙΚΑ Κ ΟΧΙ ΜΕ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ!Κ ΓΩ ΚΟΝΤΕΨΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΘΩ ΜΙΑ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΜΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ Κ ΔΕΝ ΕΝΙΩΘΑ ΟΤΙ ΓΕΝΝΗΣΑ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΓΛΙΤΩΣΑ.ΛΟΙΠΟΝ ΣΥΝΕΛΘΕΤΕ Κ ΧΑΡΕΙΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΗ ΤΑ ΠΑΡΩ!!!!ΕΙΣΤΕ Κ ΤΥΧΕΡΕΣ ΒΡΕ ΚΟΙΜΑΣΤΕ ΤΗ ΝΥΧΤΑ!!!ΓΙΑ ΡΩΤΗΣΤΕ Κ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΠΑΡΑΚΑΛΑΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΛΙΓΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ Κ ΓΩ Ή ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΜΠΑΝΙΟ!!!

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ μινακι κ εμεις δεν κοιμομαστε πολυ... Χθες βεβαια κοιμηθηκε απο της 12το πρωι μεχρι της 3.30 κ απο της 4μεχρι της 7που τη ξυπνησα εγω για να κοιμηθουμε το βραδυ αλλα δεν... Και σημερα κοιμαται κανα τεταρτακι κ ξυπναει παλι...

EvaggeliaV

EvaggeliaV
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπερα κοριτσακια μου... πως τα πατε με τα μπεμπακια σας..??
Εμενα ο μπεμπης ειναι 56 ποντους κ 5950 κιλα...
το βραδυ, μου κοιμαται απο τις 12 μεχρι τις 07.15..!! κολικους δεν καναμε γιατι μου εδωσε η παιδιατρος κατι σταγονες..
το εμβολιο το πρωτο το κανατε..?? στις ποσες εβδομαδες..?? Very Happy

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
minubaki έγραψε:Αχ μινακι κ εμεις δεν κοιμομαστε πολυ... Χθες βεβαια κοιμηθηκε απο της 12το πρωι μεχρι της 3.30 κ απο της 4μεχρι της 7που τη ξυπνησα εγω για να κοιμηθουμε το βραδυ αλλα δεν... Και σημερα κοιμαται κανα τεταρτακι κ ξυπναει παλι...

ΕΜΕΝΑ Η ΚΥΡΙΑ ΧΘΕΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 11 ΞΥΠΝΗΣΕ 2,30 ΞΑΝΑΞΥΠΝΗΣΕ 5,30 6 Κ ΞΑΝΑ 10 affraid affraid affraid affraid affraid affraid
ΕΓΩ ΔΕ Sleep Sleep Sleep

ΝΑΙ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΕΜΒΟΛΙΟ ΣΤΙΣ 11 ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ.. μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 4 654316 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 4 654316 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 4 654316

EvaggeliaV

EvaggeliaV
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
astero2000 έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
astero2000 έγραψε:αχ βρε κορίτσια... εμείς έχουμε το αντίθετο πρόβλημα με το φαγητό... είμαστε λίγο χοντρούλες και έχω άγχος τι θα μας πει αύριο η παιδίατρος που θα πάμε για το πρώτο εμβόλιο. Τρώμε 6 γεύματα σε σύνολο 810ml και επειδή είναι πολύ καλόβολο μωρό και δεν κλαίει μου είπε να μην της το αυξήσω... αλλά την λυπάμαι τόσο πολύ που πάντα στεγνώνει το μπουκάλι και της το τραβάω για να μη ρουφήξει αέρα. Και μετά με κοιτάει όλο παράπονο σαν να με παρακαλάει για λίγο γάλα ακόμη. Μακάρι να μην πήρε πολύ βάρος και να μας αφήσει να της δώσουμε λίγο παραπάνω γαλατάκι γιατί δεν αντέχω άλλο να ταλαιπωρώ έτσι τη μπέμπα μου...

ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΓΡΑΨΕΣ Κ ΒΛΕΠΩ Κ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΜΕΧΡΙ Κ ΓΩ ΣΤΕΝΑΧΟΡΗΘΗΚΑ!!ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΤΟΣΟ ΜΩΡΟ Κ ΝΑ ΜΗ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙΣ?ΠΩΣ ΑΝΤΕΧΕΙΣ?ΞΕΓΕΛΑΣΕ ΤΟ ΜΕ ΧΑΜΟΜΗΛΙ.Κ ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΕΙΣΤΕ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΧΟΝΤΡΟΥΛΕΣ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ??

γεννηθήκαμε 4 κιλά χάσαμε 400 σχεδόν βγαίνοντας από την κλινική (παραλίγο να μην πάρουμε εξιτήριο) στις 10 μέρες την πλάκωσα στο έτοιμο από φόβο που είχε χάσει τόσο πολύ και ξαναγίναμε 4, στον μήνα ήμασταν ήδη 5 και τώρα στους 2 μήνες θα το μάθω αύριο αλλά πρέπει να είμαστε πάνω από 6...

εμενα σε καθε γευμα τρωει 210ml x 6 γευματα.. η παιδιατρος μου ειπε οτι ειναι φυσιολογικο γιατι μονο αυτο τρωει...

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
EvaggeliaV έγραψε:Καλησπερα κοριτσακια μου... πως τα πατε με τα μπεμπακια σας..??
Εμενα ο μπεμπης ειναι 56 ποντους κ 5950 κιλα...
το βραδυ, μου κοιμαται απο τις 12 μεχρι τις 07.15..!! κολικους δεν καναμε γιατι μου εδωσε η παιδιατρος κατι σταγονες..
το εμβολιο το πρωτο το κανατε..?? στις ποσες εβδομαδες..?? Very Happy

κ εσεις μια χαρα τα πατε με τον υπνο... Εμεις οχι κ τοσο...
Το πρωτο εμβολιο το καναμε οταν γιναμε 2μηνων κ 6ημερων

EvaggeliaV

EvaggeliaV
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Και εμεις θα παμε μαλλον την Δευτερα για το πρωτο μας εμβολιο..
σου εκανε πυρετο καθολου..??
α και κατι εντελς ασχετο οι αντρες σας σας βοηθανε..?\

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
minubaki έγραψε:Αχ μινακι κ εμεις δεν κοιμομαστε πολυ... Χθες βεβαια κοιμηθηκε απο της 12το πρωι μεχρι της 3.30 κ απο της 4μεχρι της 7που τη ξυπνησα εγω για να κοιμηθουμε το βραδυ αλλα δεν... Και σημερα κοιμαται κανα τεταρτακι κ ξυπναει παλι...

ΕΜΕΝΑ Η ΚΥΡΙΑ ΧΘΕΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 11 ΞΥΠΝΗΣΕ 2,30 ΞΑΝΑΞΥΠΝΗΣΕ 5,30 6 Κ ΞΑΝΑ 10 affraid affraid affraid affraid affraid affraid
ΕΓΩ ΔΕ Sleep Sleep Sleep

ΝΑΙ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΕΜΒΟΛΙΟ ΣΤΙΣ 11 ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ.. μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 4 654316 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 4 654316 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 4 654316


χα μινακι κ εμεις χθες κοιμηθηκαμε απο της 9μεχρι της 1.30 μετα στης 4 μετα στης 6

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 23 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις