Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
90 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 90 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 42]

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
EvaggeliaV έγραψε:Και εμεις θα παμε μαλλον την Δευτερα για το πρωτο μας εμβολιο..
σου εκανε πυρετο καθολου..??
α και κατι εντελς ασχετο οι αντρες σας σας βοηθανε..?\

ΟΥΤΕ ΓΚΡΙΝΙΑ ΟΥΤΕ ΠΥΡΕΤΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ..

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
EvaggeliaV έγραψε:Και εμεις θα παμε μαλλον την Δευτερα για το πρωτο μας εμβολιο..
σου εκανε πυρετο καθολου..??
α και κατι εντελς ασχετο οι αντρες σας σας βοηθανε..?\

Οχι πυρετο δεν μου εκανε καθολου ουτε η μια μπεμπα ουτε η αλλη ...δεν καταλαβαν τιποτα ...Εμενα ο αντρας μου με βοηθαει παρα πολυ αλλα και τι να κανει ο κακομοιρης με τρια παιδια??? λογικο ειναι

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΑ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΩΣ,ΤΟΥ ΔΙΝΕΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΒΡΑΔΥΝΟ 'Η ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΓΕΥΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΚΑΙ ΓΩ ΛΙΓΟ,ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΕΙ ΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΓΩ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ,ΜΑΖΙ ΤΟΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΠΑΝΙΟ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ¨ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ" ΑΚΟΜΗ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΝ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΤΟ ΚΡΑΤΑΝΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑΙΣΜΕΝΟ ΑΛΛΑΓΜΕΝΟ ΚΑΙ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ..ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΒΟΗΘΟΥΝ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΤΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΥΤΟ

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
EvaggeliaV έγραψε:Και εμεις θα παμε μαλλον την Δευτερα για το πρωτο μας εμβολιο..
σου εκανε πυρετο καθολου..??
α και κατι εντελς ασχετο οι αντρες σας σας βοηθανε..?\

ΟΥΤΕ ΓΚΡΙΝΙΑ ΟΥΤΕ ΠΥΡΕΤΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ..
ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΛΕ..ΝΑΙ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ Κ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ Ή ΝΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΑΚΟΜΑ Κ ΤΟ ΧΑΜΟΜΗΛΙ ΤΗΣ ΔΙΝΕΙ.

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
EvaggeliaV έγραψε:Και εμεις θα παμε μαλλον την Δευτερα για το πρωτο μας εμβολιο..
σου εκανε πυρετο καθολου..??
α και κατι εντελς ασχετο οι αντρες σας σας βοηθανε..?\

ΟΥΤΕ ΓΚΡΙΝΙΑ ΟΥΤΕ ΠΥΡΕΤΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ..

εμενα μου εκανε 37,8 το πρωτο βραδυ κ επειδη μου ειπε η παιδιατρος αν ανεβασει πανω απο 37,5 να δωσω 2,5μλ ντεπον σιροπι το εκανα κ ολα μια χαρα...
Πηρα βεβαια 1τρομαρα εκεινο το βραδυ κ τη θερμομετρουσα ανα μισαωρο μεχρι να πεσει αλλα αυτο ηταν...
Εγω εχω τη μαμα μου εδω κ με βοηθαει,μεχρι μεσα νοεμβρη οποτε εγω την ταιζω γιατι θηλαζω κ η μητερα μου την κραταει να ρευτει κ το αλλαγμα οποτε ο συζηγος κοιμαται ολη νυχτα...
Λειπει κ αρκετες ωρες λογο δουλειες κανα παμπερ αλλαζει που κ που... Μετα που θα φυγει η μητερα μου θα εχω τα ζορια, ελπιζω τοτε να μπορει κ να με βοηθαει...

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εμάς η μόνη παρενέργεια που μας έκανε το εμβόλιο είναι ένας συνεχόμενος ύπνος 24 ωρών σχεδόν. Και το φαγητό κοιμισμένες το τρώγαμε... αλλά όλα κι όλα το τρώγαμε!!! Η παιδίατρος μου είπε ότι μπορεί να μου έκανε πυρετό μέχρι 39 αλλά να μην της δώσω κανένα φάρμακο παρά μόνο να της κάνω ζεστά μπανάκια για να την ανακουφίζω...
Οσο για τον μπαμπά μας βοηθάει όσο μπορεί, όλα μαζί τα κάνουμε όταν είναι σπίτι εκτός από το ξεσκάτωμα!!!
Ευαγγελία 6*210!!! μου φαίνεται υπερβολικά πολύ... εμάς μας είπε να πάμε στα 5 γεύματα από τα οποία τα θα είναι 2*180 και 3*150 και αν δεν τα καταφέρουμε και μείνουμε στα έξι το απογευματινό 150 να τα κάνω 2*120 και μάλιστα αραιωμένο!!!! Και είμαστε και πιο ψηλές και πιο βαριές λίγο, μήπως τα αγόρια τρώνε περισσότερο;;;

EvaggeliaV

EvaggeliaV
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
astero2000 έγραψε:εμάς η μόνη παρενέργεια που μας έκανε το εμβόλιο είναι ένας συνεχόμενος ύπνος 24 ωρών σχεδόν. Και το φαγητό κοιμισμένες το τρώγαμε... αλλά όλα κι όλα το τρώγαμε!!! Η παιδίατρος μου είπε ότι μπορεί να μου έκανε πυρετό μέχρι 39 αλλά να μην της δώσω κανένα φάρμακο παρά μόνο να της κάνω ζεστά μπανάκια για να την ανακουφίζω...
Οσο για τον μπαμπά μας βοηθάει όσο μπορεί, όλα μαζί τα κάνουμε όταν είναι σπίτι εκτός από το ξεσκάτωμα!!!
Ευαγγελία 6*210!!! μου φαίνεται υπερβολικά πολύ... εμάς μας είπε να πάμε στα 5 γεύματα από τα οποία τα θα είναι 2*180 και 3*150 και αν δεν τα καταφέρουμε και μείνουμε στα έξι το απογευματινό 150 να τα κάνω 2*120 και μάλιστα αραιωμένο!!!! Και είμαστε και πιο ψηλές και πιο βαριές λίγο, μήπως τα αγόρια τρώνε περισσότερο;;;

το υψος ηταν στις 40 μερες που ειχαμε παει στον παιδιατρο τα κιλα ειναι τωρα.. ναι μου πινει πολυ γαλα, αλλα δεν ξερω μηπως επειδη εχουμε παλλινδρομιση και του δινω το frisolac comfort να μην τον κραταει..

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΜΙΝΑΚΙ ΠΟΛΥ ΦΑΤΣΟΝΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ!!ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΣΕΡΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ?ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ?ΕΜΕΝΑ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΩΡΑ Κ ΞΥΠΝΑΕΙ ΓΙΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΝΩ ΚΑΝΑ ΤΑΜΑ Ή ΣΤΑΥΡΟ.. affraid affraid affraid affraid

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Θα σου πούμε αλλά να μας φτύσετε μη μας ματιάσετε!!!!!
εμείς είμαστε πολύ καλά κορίτσια. Κατά τις 12-13 θέλει οπωσδήποτε να κοιμηθεί αγκαλιά. Το ίδιο και κατά τις 20-21. Την υπόλοιπη μέρα παιχνίδι στην κούνια και δεκάλεπτα ύπνου από μόνη της ανάμεσα στα αγκού και στα παιχνίδια... Στις 21 κάνουμε μπανάκι στις 22 τρώμε το τελευταίο μας γεύμα και το επόμενο δεν το τρώμε πριν τις 6 με 7 το πρωί!!! Καμιά φορά ξυπνάει κατά τις 5 και την παίρνω αγκαλίτσα την βάζω και λίγο στο στήθος και ξανακοιμάται...Αυτά είναι τα θετικά του μπουκαλιού... Αλλά ας μπορούσα να την θηλάσω και ας ξυπνούσα κάθε 2 ώρες!

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΝΑ ΜΗ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑΣΟΥΜΕ!!ΕΛΠΙΖΩ Κ ΜΕΙΣ ΝΑ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΩΡΕΣ..ΒΕΒΑΙΑ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΠΕΙΝΑΕΙ Κ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΙΑΤΙ Η ΣΚΟΝΗ ΤΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΑ ΜΩΡΑ ΕΝΩ ΤΟΔΙΚΟ ΜΑΣ ΓΑΛΑ ΧΩΝΕΥΕΤΑΙ ΕΥΚΟΛΑ..

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΝΑ ΜΗ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑΣΟΥΜΕ!!ΕΛΠΙΖΩ Κ ΜΕΙΣ ΝΑ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΩΡΕΣ..ΒΕΒΑΙΑ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΠΕΙΝΑΕΙ Κ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΙΑΤΙ Η ΣΚΟΝΗ ΤΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΑ ΜΩΡΑ ΕΝΩ ΤΟΔΙΚΟ ΜΑΣ ΓΑΛΑ ΧΩΝΕΥΕΤΑΙ ΕΥΚΟΛΑ..

Καλε τι ωραια φωτο ειναι αυτη φτου φτου φτου να σου ζησει η κουκλιτσα!!!!!!!!

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
lidiaki έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΝΑ ΜΗ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑΣΟΥΜΕ!!ΕΛΠΙΖΩ Κ ΜΕΙΣ ΝΑ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΩΡΕΣ..ΒΕΒΑΙΑ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΠΕΙΝΑΕΙ Κ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΙΑΤΙ Η ΣΚΟΝΗ ΤΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΑ ΜΩΡΑ ΕΝΩ ΤΟΔΙΚΟ ΜΑΣ ΓΑΛΑ ΧΩΝΕΥΕΤΑΙ ΕΥΚΟΛΑ..

Καλε τι ωραια φωτο ειναι αυτη φτου φτου φτου να σου ζησει η κουκλιτσα!!!!!!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΔΕ ΞΕΡΩ ΠΟΙΑ ΝΑ ΠΡΩΤΟΒΑΛΩ..Κ ΣΕΝΑ Ο ΓΙΟΣ ΚΟΥΚΛΟΣ ΕΙΝΑΙ!

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
lidiaki έγραψε:Καλε τι ωραια φωτο ειναι αυτη φτου φτου φτου να σου ζησει η κουκλιτσα!!!!!!!!

μεγαλώσατε πολύ!!!!

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
astero2000 έγραψε:
lidiaki έγραψε:Καλε τι ωραια φωτο ειναι αυτη φτου φτου φτου να σου ζησει η κουκλιτσα!!!!!!!!

μεγαλώσατε πολύ!!!!

ΓΙΑ ΜΑΣ ΤΟ ΛΕΤΕ?ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟ ΕΦΕΡΑ ΣΠΙΤΙ 2600.ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΟΝ 1.5 ΜΗΝΑ ΝΑ ΤΗΣ ΜΕΙΩΣΩ ΣΤΟ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΤΟ ΞΕΝΟ Κ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΘΗΛΑΖΟΥΜΕ.ΑΣΕ ΤΙ ΠΕΡΑΣΑ ΑΓΧΟΣ ΚΛΑΜΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΔΩ ΟΤΙ ΠΑΧΑΙΝΕΙ Κ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ. μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 5 215994

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
για εσάς το λέμε... γίνατε μεγάλα κορίτσια πια!!!!

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
astero2000 έγραψε:για εσάς το λέμε... γίνατε μεγάλα κορίτσια πια!!!!

ΕΜ ΠΩΣ ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΑΣΤΕ ΣΑΜΙΑΜΙΔΙ ΠΙΑ!!ΠΛΑΚΑ ΠΛΑΚΑ ΕΧΕΤΕ ΣΚΕΦΤΕΙ ΟΤΙ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΒΡΕΘΕΙ Κ ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΜΕ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ?ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΝΑ ΠΑΝΕ ΣΧΟΛΕΙΟ Κ ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ Κ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ..

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
astero2000 έγραψε:για εσάς το λέμε... γίνατε μεγάλα κορίτσια πια!!!!

ΕΜ ΠΩΣ ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΑΣΤΕ ΣΑΜΙΑΜΙΔΙ ΠΙΑ!!ΠΛΑΚΑ ΠΛΑΚΑ ΕΧΕΤΕ ΣΚΕΦΤΕΙ ΟΤΙ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΒΡΕΘΕΙ Κ ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΜΕ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ?ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΝΑ ΠΑΝΕ ΣΧΟΛΕΙΟ Κ ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ Κ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ..

μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 5 893968 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 5 893968 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 5 893968
πόσο γράψατε στα μαθηματικά;;;; τι;;;; θα την σκίσω την δικιά μου και μου είπε ότι είναι δύσκολη η φετινή ύλη... μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 5 311356 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 5 311356 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 5 311356 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 5 311356

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
astero2000 έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
astero2000 έγραψε:για εσάς το λέμε... γίνατε μεγάλα κορίτσια πια!!!!

ΕΜ ΠΩΣ ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΑΣΤΕ ΣΑΜΙΑΜΙΔΙ ΠΙΑ!!ΠΛΑΚΑ ΠΛΑΚΑ ΕΧΕΤΕ ΣΚΕΦΤΕΙ ΟΤΙ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΒΡΕΘΕΙ Κ ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΜΕ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ?ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΝΑ ΠΑΝΕ ΣΧΟΛΕΙΟ Κ ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ Κ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ..

μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 5 893968 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 5 893968 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 5 893968
πόσο γράψατε στα μαθηματικά;;;; τι;;;; θα την σκίσω την δικιά μου και μου είπε ότι είναι δύσκολη η φετινή ύλη... μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 5 311356 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 5 311356 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 5 311356 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 5 311356

Α ΡΕ ΓΛΕΝΤΙΑ!!! μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 5 654316 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 5 654316 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 5 654316 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 5 654316

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΜΙΝΑΚΙ ΠΟΛΥ ΦΑΤΣΟΝΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ!!ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΣΕΡΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ?ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ?ΕΜΕΝΑ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΩΡΑ Κ ΞΥΠΝΑΕΙ ΓΙΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΝΩ ΚΑΝΑ ΤΑΜΑ Ή ΣΤΑΥΡΟ.. affraid affraid affraid affraid

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
minubaki έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
minubaki έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
minubaki έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
astero2000 έγραψε:μόλις κάναμε το πρώτο μας εμβόλιο και όπως βλέπω τα πράγματα θα κοιμόμαστε το επόμενο εικοσιτετράωρο!!!
Και ναι φτάσαμε τα 6 κιλά και 61cm!!! και ειμαστε πολύ χαρούμενες γιατί η γιατρός μας έδωσε το ΟΚ να τρώμε 180ml μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 5 654316 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 5 654316

ΜΠΡΑΒΟ ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΟΡΕΞΗ!!ΠΩΠΩ ΔΛΔ ΠΟΣΑ ΕΚΑΤΟΣΤΑ ΠΗΡΑΤΕ Σ ΕΝΑ ΜΗΝΑ?ΨΗΛΕΣ ΕΙΣΤΕ!!!

CANDY ΕΓΩ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝ ΤΗΣ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΜΕΝΟ Κ ΧΑΖΕΥΕΙ Μ ΑΥΤΟ...


ουαου αστερο μπραβοοοο...!
Και εμεις πριν 1εβδ. Ειμασταν 62εκατοστα αλλα στο βαρος μας περνατε πολυ ειμαστε 5200... Μηπως ειναι λιγο?δεν μας ειπε κατι η γιατρος αλλα εγω αγχονομαι...
Candy εμεις εχουμε το γυμναστηριο της fischer price δεν εχει ομως τοσα πολλα οσα το δικο σου,καθεται αλλα δεν ξετρελαινεται κ πολυ

ΕΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ 56 ΕΚ??



μινακ δεν νομιζω οτι υπαρχει λογος να ανησυχεις... Εμενα μου το ειχαν πει πριν γεννηθει στους υπερηχους απο τις μετρησεις οτι θα βγει ψηλη κ θυμαμαι που ειπα στην γυναικολογο πως κ ετσι ουτε κ εγω ουτε κ ο πατερας της ειμαστε πολυ ψηλη κ μου ειπε δεν εχει σημασια...
Απλα ειμαστε ψηλουλες νομιζω κ εσυ μεσα στα ορια εισαι εμεις απλως στα πιο υψηλα...
Κ ΜΑΣ ΨΗΛΕΣ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ.50 ΕΚ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Κ ΠΗΡΕ 4 ΣΕ 25 ΗΜΕΡΕΣ ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΕΥΟΜΑΙ.


αμαν μ'αυτες΅τις μετρησεις ποια εχω μπερδευτει....
Εμας μας εβγαλε σε 12μερες μερες οτι ψηλωσαμε 4ποντους κ βαρος 90γρ.΄:o... Εμενα μου φαινεται περιεργο τοσους πολλους ποντους κ τοσο λιγο βαρος... :>



γεια σας κοριτσακια μου....!!!εμεις γεννηθηκαμε 3.120 και 55 εκατοστα...(ναι πηραμε του μπαμπα μας ευτυχως!!!)βγηκαμε απο την κλινικη 3.200(ω ναι ειμαστε απο τις σπανιες περιπτωσεις που τα μωρα βγαινουν απο την κλινικη πιο βαρια απ'οτι γεννηθηκαν)οταν ηταν 8 ημερων η μικρη(10 σεπτεμβριου)που ηρθε η παιδιατρος,ειμασταν 3.440!!!(ειχε παρει 240γρ.μεσα σε 3 μονο μερες)οταν ηταν 28 ημερων η μικρη μας(30 σεπτεμβριου) που μας ειχε δει τελευταια η παιδιατρος μας ειμασταν 4.330(900 γρ. πανω μεσα σε 20 μερες...!!!) και 58 εκατοστα....!!!τωρα ηδη εχει περασει 1 μηνας απο την τελευταια φορα που μας ειδε αλλα θα μας δει 7 νοεμβριου που εχουμε κι εμβολιο κι εχω μεγαλη αγωνια να δω ποσο βαρος και υψος θα εχει η νταρντανα μας....!!! Very Happy

EvaggeliaV

EvaggeliaV
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπερα κοριτσακια μου... απο πονους στα ουλα πως τα πατε..?? εμενα εχει πολλα σαλια...

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
επειδη στο θεμα σεπτεμβριου εχει ιο γραφω εδω κοριτσια εχω αγχωθει λιγακι απο χτες το απογευματακι ειχα καποιες ενοχλησεις στην κοιλια χαμηλα και σημερα το πρωι ειδα στο σερβιατακι μου υγρα σαν να ειναι πρωτη μερα περιοδου. σαν ροζουλι. και τωρα παλι που πηγα και σκουπιστικα το ιδιο υγρα ροζουλι σαν αχνο αιμα και ενοχλησεις παλι στην κοιλια.

εφοσον θηλαζω μπορει να μου ερθει πριοδος? ή μπορει να ειναι κατι αλλο?

με αγχωσε

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΜΙΝΑΚΙ ΠΟΛΥ ΦΑΤΣΟΝΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ!!ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΣΕΡΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ?ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ?ΕΜΕΝΑ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΩΡΑ Κ ΞΥΠΝΑΕΙ ΓΙΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΝΩ ΚΑΝΑ ΤΑΜΑ Ή ΣΤΑΥΡΟ.. affraid affraid affraid affraid

ευχαριστω πολυ μινουλα μου..
και η δικια σου δεν φατσουλα απιστευτη κ μεγαλωσε πολυ...
εμενα μινα μου κοιμαται απο της δεκα το βραδυ μεχρι της 4 τωρα με την αλλαγη ωρας το καναμε 9.3 με 3.3 και αυτο ειναι ξυπναμε για τα καλα κ δεν φτανει αυτο νθελει αγκαλια αυτη την ωρα και να της μιλαμε αλλιως σκαει στο κλαμα... ευτυχως ειναι ακομα η μαμα μου εδω κ κοιμαμαι μεχρι της 7... την μερα αναλογως μπορει να κοιμηθει 1-2-3 ωρες σε 2 δοσεις πρωι απογευμα μπορει και καθολου...
αν ομως την βγαλω βολτα με το καροτσι κοιμαται συνεχεια οσο κ αν ειμαστε εξω... την πιανει ο θαλασσινος αερας φαινεται...

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
EvaggeliaV έγραψε:Καλησπερα κοριτσακια μου... απο πονους στα ουλα πως τα πατε..?? εμενα εχει πολλα σαλια...


και εμενα πολλα πολλα ομως...
αφου της φοραω σαλιαρα γιατι κανουμε μουσκεμα τα φορμακια μας απο τα σαλια κ την αλλαζουμε συνεχεια...

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evvi έγραψε:επειδη στο θεμα σεπτεμβριου εχει ιο γραφω εδω κοριτσια εχω αγχωθει λιγακι απο χτες το απογευματακι ειχα καποιες ενοχλησεις στην κοιλια χαμηλα και σημερα το πρωι ειδα στο σερβιατακι μου υγρα σαν να ειναι πρωτη μερα περιοδου. σαν ροζουλι. και τωρα παλι που πηγα και σκουπιστικα το ιδιο υγρα ροζουλι σαν αχνο αιμα και ενοχλησεις παλι στην κοιλια.

εφοσον θηλαζω μπορει να μου ερθει πριοδος? ή μπορει να ειναι κατι αλλο?

με αγχωσε

καλημερα ευακι...
και εγω θηλαζω κ εχω μια απο τα ιδια χωρις ομως τις ενοχλησεις στην κοιλια... ολα καλα μην αγχωνεσαι...
εκανα κ τεστ παπ και βγηκε μια χαρα...
μαλλον ειναι κατι συνηθισμενο σε οσες θηλαζουν γιατι κ εγω εχω αυτα τα υγρα καθε μερα...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις