Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
226 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 226 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 24 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 42]

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΝΑ ΜΗ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑΣΟΥΜΕ!!ΕΛΠΙΖΩ Κ ΜΕΙΣ ΝΑ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΩΡΕΣ..ΒΕΒΑΙΑ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΠΕΙΝΑΕΙ Κ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΙΑΤΙ Η ΣΚΟΝΗ ΤΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΑ ΜΩΡΑ ΕΝΩ ΤΟΔΙΚΟ ΜΑΣ ΓΑΛΑ ΧΩΝΕΥΕΤΑΙ ΕΥΚΟΛΑ..

ετσι ακριβως ειναι γιατι κ εμενα μου ειπαν ξυπναει πιο συχνα λογο θηλασμου...
αλλα αξιζει τον κοπο πιστευω,,,

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
minubaki έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΜΙΝΑΚΙ ΠΟΛΥ ΦΑΤΣΟΝΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ!!ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΣΕΡΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ?ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ?ΕΜΕΝΑ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΩΡΑ Κ ΞΥΠΝΑΕΙ ΓΙΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΝΩ ΚΑΝΑ ΤΑΜΑ Ή ΣΤΑΥΡΟ.. affraid affraid affraid affraid

ευχαριστω πολυ μινουλα μου..
και η δικια σου δεν φατσουλα απιστευτη κ μεγαλωσε πολυ...
εμενα μινα μου κοιμαται απο της δεκα το βραδυ μεχρι της 4 τωρα με την αλλαγη ωρας το καναμε 9.3 με 3.3 και αυτο ειναι ξυπναμε για τα καλα κ δεν φτανει αυτο νθελει αγκαλια αυτη την ωρα και να της μιλαμε αλλιως σκαει στο κλαμα... ευτυχως ειναι ακομα η μαμα μου εδω κ κοιμαμαι μεχρι της 7... την μερα αναλογως μπορει να κοιμηθει 1-2-3 ωρες σε 2 δοσεις πρωι απογευμα μπορει και καθολου...
αν ομως την βγαλω βολτα με το καροτσι κοιμαται συνεχεια οσο κ αν ειμαστε εξω... την πιανει ο θαλασσινος αερας φαινεται...

ΑΣΕ ΡΕ ΜΙΝΑ ΤΑ ΧΩ ΠΑΙΞΕΙ..Κ ΜΕΝΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ Ή ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ 9 ΜΕ 2 Ή 3 ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ Κ ΜΙΑ ΜΕΤΑ ΞΑΝΑΚΟΙΜΑΤΑΙΚ ΞΥΠΝΑΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 4 ΩΡΕΣ ΣΥΝΗΘΩΣ 3.ΓΙΑ ΦΑΙ.ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΟΜΩΣ ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ 1 2 ΩΡΕΣ..Κ ΓΚΡΙΝΙΑ ΚΛΑΜΑ..

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
minubaki έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΜΙΝΑΚΙ ΠΟΛΥ ΦΑΤΣΟΝΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ!!ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΣΕΡΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ?ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ?ΕΜΕΝΑ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΩΡΑ Κ ΞΥΠΝΑΕΙ ΓΙΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΝΩ ΚΑΝΑ ΤΑΜΑ Ή ΣΤΑΥΡΟ.. affraid affraid affraid affraid

ευχαριστω πολυ μινουλα μου..
και η δικια σου δεν φατσουλα απιστευτη κ μεγαλωσε πολυ...
εμενα μινα μου κοιμαται απο της δεκα το βραδυ μεχρι της 4 τωρα με την αλλαγη ωρας το καναμε 9.3 με 3.3 και αυτο ειναι ξυπναμε για τα καλα κ δεν φτανει αυτο νθελει αγκαλια αυτη την ωρα και να της μιλαμε αλλιως σκαει στο κλαμα... ευτυχως ειναι ακομα η μαμα μου εδω κ κοιμαμαι μεχρι της 7... την μερα αναλογως μπορει να κοιμηθει 1-2-3 ωρες σε 2 δοσεις πρωι απογευμα μπορει και καθολου...
αν ομως την βγαλω βολτα με το καροτσι κοιμαται συνεχεια οσο κ αν ειμαστε εξω... την πιανει ο θαλασσινος αερας φαινεται...

ΑΣΕ ΡΕ ΜΙΝΑ ΤΑ ΧΩ ΠΑΙΞΕΙ..Κ ΜΕΝΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ Ή ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ 9 ΜΕ 2 Ή 3 ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ Κ ΜΙΑ ΜΕΤΑ ΞΑΝΑΚΟΙΜΑΤΑΙΚ ΞΥΠΝΑΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 4 ΩΡΕΣ ΣΥΝΗΘΩΣ 3.ΓΙΑ ΦΑΙ.ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΟΜΩΣ ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ 1 2 ΩΡΕΣ..Κ ΓΚΡΙΝΙΑ ΚΛΑΜΑ..

παλι καλα που σου ξανακοιμαται...εμενα στης 3 η στης 4 που θα ξυπνησει αυτο ειναι δεν ξανακοιμαται αντε καμια ωριτσα μετα κ αν... και μενα εχει αρχισει την γκρινια κλαμα ενω δεν ηταν ετσι...!!!
γιατι? τι συμβαινει?
μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 6 522194 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 6 522194 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 6 522194 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 6 522194 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 6 522194 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 6 522194 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 6 522194

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αλήθεια κορίτσια πόσες είμαστε και πότε ακριβώς γεννήσαμε; Γέννησε καμιά άλλη στις 24;

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ..Ω ΝΑΙ Η ΜΠΕΠΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΜΙΣΗ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΩΡΑ Κ ΠΡΟΛΑΒΑ ΣΙΔΕΡΩΣΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΗΣ ΕΚΑΝΑ ΝΤΟΥΣ Κ ΑΛΛΑΞΑ ΣΕΝΤΟΝΙΑ..ΕΓΩ ΑΣΤΕΡΟ ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 6..ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ 2ο ΕΜΒΟΛΙΟ Κ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟ Σ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙ.

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κ απο μενα....
ο ναι κ μενα κοιμηθηκε 2 ολοκληρα μισαωρα σε 2 δοσεις σημερα...
εγω στης 12 γεννησα κ σε 2εβδομαδες εχουμε το 2ο εμβολιο...
μινακι ορθοπεδικο γιατι?

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΗΣ 5..ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ.

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ..Ω ΝΑΙ Η ΜΠΕΠΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΜΙΣΗ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΩΡΑ Κ ΠΡΟΛΑΒΑ ΣΙΔΕΡΩΣΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΗΣ ΕΚΑΝΑ ΝΤΟΥΣ Κ ΑΛΛΑΞΑ ΣΕΝΤΟΝΙΑ..ΕΓΩ ΑΣΤΕΡΟ ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 6..ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ 2ο ΕΜΒΟΛΙΟ Κ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟ Σ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙ.

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΠΑΣΑΜΕ ΡΕΚΟΡ Η ΜΠΕΜΠΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 2 ΩΡΕΣ Κ ΓΩ ΜΑΖΙ!!!ΞΑΝΑΡΘΑ..ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ Σ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΠΙΟ ΕΙΔΙΚΟΣ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ.

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ..Ω ΝΑΙ Η ΜΠΕΠΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΜΙΣΗ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΩΡΑ Κ ΠΡΟΛΑΒΑ ΣΙΔΕΡΩΣΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΗΣ ΕΚΑΝΑ ΝΤΟΥΣ Κ ΑΛΛΑΞΑ ΣΕΝΤΟΝΙΑ..ΕΓΩ ΑΣΤΕΡΟ ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 6..ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ 2ο ΕΜΒΟΛΙΟ Κ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟ Σ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙ.

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΠΑΣΑΜΕ ΡΕΚΟΡ Η ΜΠΕΜΠΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 2 ΩΡΕΣ Κ ΓΩ ΜΑΖΙ!!!ΞΑΝΑΡΘΑ..ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ Σ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΠΙΟ ΕΙΔΙΚΟΣ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ.

σοβαρα???
εμενα δεν μου ανεφερε τιποτα???
που θα την πας? εχει λευκαδα?

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
minubaki έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ..Ω ΝΑΙ Η ΜΠΕΠΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΜΙΣΗ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΩΡΑ Κ ΠΡΟΛΑΒΑ ΣΙΔΕΡΩΣΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΗΣ ΕΚΑΝΑ ΝΤΟΥΣ Κ ΑΛΛΑΞΑ ΣΕΝΤΟΝΙΑ..ΕΓΩ ΑΣΤΕΡΟ ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 6..ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ 2ο ΕΜΒΟΛΙΟ Κ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟ Σ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙ.

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΠΑΣΑΜΕ ΡΕΚΟΡ Η ΜΠΕΜΠΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 2 ΩΡΕΣ Κ ΓΩ ΜΑΖΙ!!!ΞΑΝΑΡΘΑ..ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ Σ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΠΙΟ ΕΙΔΙΚΟΣ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ.

σοβαρα???
εμενα δεν μου ανεφερε τιποτα???
που θα την πας? εχει λευκαδα?

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΝΑΙ ΕΧΕΙ ΡΩΤΗΣΑ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ Κ ΜΟΥ ΣΥΣΤΗΣΕ ΕΝΑΝ..

pf


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλησπέρα κορίτσια!Είμαι κι εγώ μία μανούλα Αυγούστου Very Happy
Η αλήθεια είναι ότι σας παρακολουθώ από το Πάσχα και ύστερα και σας ευχαριστώ που μου κρατησατε συντροφιά αυτούς τους δύσκολους για μένα μήνες!
Anyway, αυτή τη στιγμή εχω ενα ανθρωπάκο τριών μηνών που είναι ό,τι καλυτερο μου έχει συμβει. Ευχομαι να είστε καλά και εσεις μα πανω απ' όλα τα ζουζουνάκια σας!!!

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
pf έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια!Είμαι κι εγώ μία μανούλα Αυγούστου Very Happy
Η αλήθεια είναι ότι σας παρακολουθώ από το Πάσχα και ύστερα και σας ευχαριστώ που μου κρατησατε συντροφιά αυτούς τους δύσκολους για μένα μήνες!
Anyway, αυτή τη στιγμή εχω ενα ανθρωπάκο τριών μηνών που είναι ό,τι καλυτερο μου έχει συμβει. Ευχομαι να είστε καλά και εσεις μα πανω απ' όλα τα ζουζουνάκια σας!!!


ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ...ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ,,,,ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ...ΠΟΤΕ ΓΕΝΝΗΣΕΣ?

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pf έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια!Είμαι κι εγώ μία μανούλα Αυγούστου Very Happy
Η αλήθεια είναι ότι σας παρακολουθώ από το Πάσχα και ύστερα και σας ευχαριστώ που μου κρατησατε συντροφιά αυτούς τους δύσκολους για μένα μήνες!
Anyway, αυτή τη στιγμή εχω ενα ανθρωπάκο τριών μηνών που είναι ό,τι καλυτερο μου έχει συμβει. Ευχομαι να είστε καλά και εσεις μα πανω απ' όλα τα ζουζουνάκια σας!!!

καλησπερα κ καλσορησες στην παρεα μασ...
γιατι δυσκολοι μηνες?δεν ειχες καλη εγκυμοσυνη? σημασια εχει οτι κ εσυ εχεις το μωρακι σου τωρα...
πως κ δεν συμετηχες τοσο καιρο?
απλα μας διαβαζες?

pf


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ο μπομπιρακος μου γεννηθηκε 9 Αυγουστου! Δυστυχώς, πέρασα τεσσερις μηνες στο κρεβατάκι μου προσευχόμενη να πάνε όλα καλά...Minubaki όντως σας διάβαζα αλλά δίσταζα να σας γραψω μην έχοντας την καταλληλη ψυχολογία. Ομολογω πάντως ότι ήσασταν μια πολύ καλή παρέα Very Happy

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pf έγραψε:Ο μπομπιρακος μου γεννηθηκε 9 Αυγουστου! Δυστυχώς, πέρασα τεσσερις μηνες στο κρεβατάκι μου προσευχόμενη να πάνε όλα καλά...Minubaki όντως σας διάβαζα αλλά δίσταζα να σας γραψω μην έχοντας την καταλληλη ψυχολογία. Ομολογω πάντως ότι ήσασταν μια πολύ καλή παρέα Very Happy

κακως δισταζες...!!!
ισα ισα που θα προσπαθουσαμε κ εμεις να σε βοηθησουμε εστω κ απο εδω να σου δωσουμε δυναμη κ ψυχολογικη στηριξη γι'αυτους τους δυσκολους μηνες...
σημασια εχει που πηγαν ολα καλα κ απο εδω κ περα να μην δισταζεις να πεις κ να πωτησεις το οτιδηποτε...

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pf έγραψε:Ο μπομπιρακος μου γεννηθηκε 9 Αυγουστου! Δυστυχώς, πέρασα τεσσερις μηνες στο κρεβατάκι μου προσευχόμενη να πάνε όλα καλά...Minubaki όντως σας διάβαζα αλλά δίσταζα να σας γραψω μην έχοντας την καταλληλη ψυχολογία. Ομολογω πάντως ότι ήσασταν μια πολύ καλή παρέα Very Happy

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ..ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ.ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΟΥ ΕΙΜΑΙ Η ΜΙΝΑ Κ ΣΤΙΣ 6 Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ 3 ΜΗΝΩΝ..ΑΧ ΜΕΓΑΛΩΣΑΝΕ..

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
pf έγραψε:Ο μπομπιρακος μου γεννηθηκε 9 Αυγουστου! Δυστυχώς, πέρασα τεσσερις μηνες στο κρεβατάκι μου προσευχόμενη να πάνε όλα καλά...Minubaki όντως σας διάβαζα αλλά δίσταζα να σας γραψω μην έχοντας την καταλληλη ψυχολογία. Ομολογω πάντως ότι ήσασταν μια πολύ καλή παρέα Very Happy

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ..ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ.ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΟΥ ΕΙΜΑΙ Η ΜΙΝΑ Κ ΣΤΙΣ 6 Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ 3 ΜΗΝΩΝ..ΑΧ ΜΕΓΑΛΩΣΑΝΕ..

αντε μινουλα σε 2 μερες κλεινει τον 3ο μηνα...
εμενα στης 12...
μεγαλωσανε δεν λεσ τιποτα...
τα αδερφια μου που ειμαστε μακρια κ τους εστειλα φωτο επαθαν πλακα με το πως μεγαλωσε...!!! απο χθες αρχισαμε να μιλαμε κ στο skype... χακερ θα το κανουμε το μωρο...

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
minubaki έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
pf έγραψε:Ο μπομπιρακος μου γεννηθηκε 9 Αυγουστου! Δυστυχώς, πέρασα τεσσερις μηνες στο κρεβατάκι μου προσευχόμενη να πάνε όλα καλά...Minubaki όντως σας διάβαζα αλλά δίσταζα να σας γραψω μην έχοντας την καταλληλη ψυχολογία. Ομολογω πάντως ότι ήσασταν μια πολύ καλή παρέα Very Happy

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ..ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ.ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΟΥ ΕΙΜΑΙ Η ΜΙΝΑ Κ ΣΤΙΣ 6 Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ 3 ΜΗΝΩΝ..ΑΧ ΜΕΓΑΛΩΣΑΝΕ..

αντε μινουλα σε 2 μερες κλεινει τον 3ο μηνα...
εμενα στης 12...
μεγαλωσανε δεν λεσ τιποτα...
τα αδερφια μου που ειμαστε μακρια κ τους εστειλα φωτο επαθαν πλακα με το πως μεγαλωσε...!!! απο χθες αρχισαμε να μιλαμε κ στο skype... χακερ θα το κανουμε το μωρο...

Κ ΓΩ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΣΤΟ ΛΑΠΤΟΠ ΕΙΜΑΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ Κ ΔΕ ΚΑΝΕΙ ΛΕΝΕ!!ΤΥΧΕΡΗ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΟ SKYPE ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΟΣΟ ΣΗΜΑ..ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ!!!

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pf έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια!Είμαι κι εγώ μία μανούλα Αυγούστου Very Happy
Η αλήθεια είναι ότι σας παρακολουθώ από το Πάσχα και ύστερα και σας ευχαριστώ που μου κρατησατε συντροφιά αυτούς τους δύσκολους για μένα μήνες!
Anyway, αυτή τη στιγμή εχω ενα ανθρωπάκο τριών μηνών που είναι ό,τι καλυτερο μου έχει συμβει. Ευχομαι να είστε καλά και εσεις μα πανω απ' όλα τα ζουζουνάκια σας!!!


καλως ηρθες στην παρεα μας κοριτσακι....!!!να σου ζησει το μωρακι σου...!!!εγω εχω μια μπεμπα που προχθες εγινε 2 μηνων....!!!γεννησα 2 σεπτεμβριου αλλα εμεινα στις μανουλες αυγουστου(ειχα π.η.τ 27/8 και να φανταστεις οτι εγω ανοιξα το θεματακι,αλλα η μικρη μας μας την εσκασε....!!!)καθως ολα τα κοριτσια ειναι γλυκητατα και εχω δεθει μαζι τους....θα τα λεμε εδω ολες μαζι τα εσωψυχα μας και θα χαλαρωνουμε...φιλακια και παλι καλως μας ηρθες.... Very Happy

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
minubaki έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
pf έγραψε:Ο μπομπιρακος μου γεννηθηκε 9 Αυγουστου! Δυστυχώς, πέρασα τεσσερις μηνες στο κρεβατάκι μου προσευχόμενη να πάνε όλα καλά...Minubaki όντως σας διάβαζα αλλά δίσταζα να σας γραψω μην έχοντας την καταλληλη ψυχολογία. Ομολογω πάντως ότι ήσασταν μια πολύ καλή παρέα Very Happy

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ..ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ.ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΟΥ ΕΙΜΑΙ Η ΜΙΝΑ Κ ΣΤΙΣ 6 Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ 3 ΜΗΝΩΝ..ΑΧ ΜΕΓΑΛΩΣΑΝΕ..

αντε μινουλα σε 2 μερες κλεινει τον 3ο μηνα...
εμενα στης 12...
μεγαλωσανε δεν λεσ τιποτα...
τα αδερφια μου που ειμαστε μακρια κ τους εστειλα φωτο επαθαν πλακα με το πως μεγαλωσε...!!! απο χθες αρχισαμε να μιλαμε κ στο skype... χακερ θα το κανουμε το μωρο...

Κ ΓΩ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΣΤΟ ΛΑΠΤΟΠ ΕΙΜΑΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ Κ ΔΕ ΚΑΝΕΙ ΛΕΝΕ!!ΤΥΧΕΡΗ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΟ SKYPE ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΟΣΟ ΣΗΜΑ..ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ!!!

καλημερα...δεν ειπα...
αν σηκωνεσε απο της 6 τωρα μου φαινεται μεσημερι...
εχουμε καλο σημα ναι...
αληθεια δεν κανει να τα εχουμε κοντα στο λαπτοπ τα μωρα?

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
minubaki έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
minubaki έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
pf έγραψε:Ο μπομπιρακος μου γεννηθηκε 9 Αυγουστου! Δυστυχώς, πέρασα τεσσερις μηνες στο κρεβατάκι μου προσευχόμενη να πάνε όλα καλά...Minubaki όντως σας διάβαζα αλλά δίσταζα να σας γραψω μην έχοντας την καταλληλη ψυχολογία. Ομολογω πάντως ότι ήσασταν μια πολύ καλή παρέα Very Happy

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ..ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ.ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΟΥ ΕΙΜΑΙ Η ΜΙΝΑ Κ ΣΤΙΣ 6 Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ 3 ΜΗΝΩΝ..ΑΧ ΜΕΓΑΛΩΣΑΝΕ..

αντε μινουλα σε 2 μερες κλεινει τον 3ο μηνα...
εμενα στης 12...
μεγαλωσανε δεν λεσ τιποτα...
τα αδερφια μου που ειμαστε μακρια κ τους εστειλα φωτο επαθαν πλακα με το πως μεγαλωσε...!!! απο χθες αρχισαμε να μιλαμε κ στο skype... χακερ θα το κανουμε το μωρο...

Κ ΓΩ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΣΤΟ ΛΑΠΤΟΠ ΕΙΜΑΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ Κ ΔΕ ΚΑΝΕΙ ΛΕΝΕ!!ΤΥΧΕΡΗ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΟ SKYPE ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΟΣΟ ΣΗΜΑ..ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ!!!

καλημερα...δεν ειπα...
αν σηκωνεσε απο της 6 τωρα μου φαινεται μεσημερι...
εχουμε καλο σημα ναι...
αληθεια δεν κανει να τα εχουμε κοντα στο λαπτοπ τα μωρα?

ΟΧΙ ΔΕ ΚΑΝΕΙ..ΕΜΕΝΑΑ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΓΕ Κ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΚΡΥΑ ΑΠ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ.Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑΕΙ ΑΝΤΕ ΘΑ ΣΤΟΠΑΡΩ ΤΟ ΣΤΙΚΑΚΙ ΛΕΕΙ..

ΝΑΣΙΑ

ΝΑΣΙΑ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα μανούλες! Τι κάνετε; Πως είναι τα μωράκια σας; Να καλοσωρίσω και 'γω με τη σειρά μου το νέο μέλος που ήρθε στην όμορφη παρέα μας! Να σου ζήσει ο γιόκας σου!!! Εμείς αισίως γίναμε 3 μηνών! μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 6 215994
Τα πράγματα έχουν φτίαξει αρκετά θα έλεγα. Όχι πολλές γκρίνιες, όχι πολλά κλάματα πια. Το μόνο θέμα μας είναι που ξυπνάμε ακόμα τη νύχτα για γάλα! Twisted Evil
Που θα πάει όμως θα το κόψουμε και αυτό, εύχομαι σύντομα! Εσάς τα μωράκια σας ξυπνάνε το βράδυ; Α και κάτι ακόμα. Τα έχετε βάλει στο δωμάτιό τους ή όχι ακόμα; Εμείς επειδή ξυπνάει το βράδυ τον έχουμε στο δικό μας δωμάτιο.

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΝΑΣΙΑ έγραψε:Καλησπέρα μανούλες! Τι κάνετε; Πως είναι τα μωράκια σας; Να καλοσωρίσω και 'γω με τη σειρά μου το νέο μέλος που ήρθε στην όμορφη παρέα μας! Να σου ζήσει ο γιόκας σου!!! Εμείς αισίως γίναμε 3 μηνών! μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 6 215994
Τα πράγματα έχουν φτίαξει αρκετά θα έλεγα. Όχι πολλές γκρίνιες, όχι πολλά κλάματα πια. Το μόνο θέμα μας είναι που ξυπνάμε ακόμα τη νύχτα για γάλα! Twisted Evil
Που θα πάει όμως θα το κόψουμε και αυτό, εύχομαι σύντομα! Εσάς τα μωράκια σας ξυπνάνε το βράδυ; Α και κάτι ακόμα. Τα έχετε βάλει στο δωμάτιό τους ή όχι ακόμα; Εμείς επειδή ξυπνάει το βράδυ τον έχουμε στο δικό μας δωμάτιο.


θα βρει το ρυθμο του το μπεμπακι σας νασια μου...το καθε μπεμπε εχει τον δικο του ρυθμο....εμας ας πουμε κοιμαται ολη την νυχτα απο 40 ημερων περιπου....κι εμεις στο δωματιο μας την εχουμε γιατι δεν εχουμε αλλο δωματιο ετσι κι αλλιως... Very Happy

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΝΑΣΙΑ έγραψε:Καλησπέρα μανούλες! Τι κάνετε; Πως είναι τα μωράκια σας; Να καλοσωρίσω και 'γω με τη σειρά μου το νέο μέλος που ήρθε στην όμορφη παρέα μας! Να σου ζήσει ο γιόκας σου!!! Εμείς αισίως γίναμε 3 μηνών! μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 6 215994
Τα πράγματα έχουν φτίαξει αρκετά θα έλεγα. Όχι πολλές γκρίνιες, όχι πολλά κλάματα πια. Το μόνο θέμα μας είναι που ξυπνάμε ακόμα τη νύχτα για γάλα! Twisted Evil
Που θα πάει όμως θα το κόψουμε και αυτό, εύχομαι σύντομα! Εσάς τα μωράκια σας ξυπνάνε το βράδυ; Α και κάτι ακόμα. Τα έχετε βάλει στο δωμάτιό τους ή όχι ακόμα; Εμείς επειδή ξυπνάει το βράδυ τον έχουμε στο δικό μας δωμάτιο.

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ..ΕΜΕΙΣ ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ ΤΟΥΣ 3 ΜΕΘΑΥΡΙΟ.Κ ΕΜΕΝΑ ΞΥΠΝΑΕΙ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΘΗΛΑΖΩ ΟΠΟΤΕ Κ ΞΥΠΝΑΕΙ.ΤΡΩΕΙ ΚΑΘΕ 4 5 ΩΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ Κ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΩΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΓΕΝΙΚΩΣ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΚΟΨΑ ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΕΧΕΙ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΕΥΡΙΚΙΑ ΠΛΕΟΝ.ΟΥΤΕ ΓΚΡΙΝΙΑ ΟΠΟΤΕ ΤΣΑΜΠΑ ΤΗΣ ΧΡΕΩΒΑ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΑΤΙΜΕ ΝΕΣ!!ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΧΩ Κ 2οΕΜΒΟΛΙΟ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΚΟΒΕΙ Κ ΤΟ ΒΡΑΔΥΝΟ ΞΥΠΝΕΙ ΚΑΘΕ 4 5 ΩΡΕΣ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ Κ 6..

ΝΑΣΙΑ

ΝΑΣΙΑ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μίνα μου, αν και θηλάζει μια χαρά ξυπνάει! Εμένα που πίνει ξένο γάλα στις 3,5 ώρες πεινάει. Και 'μεις την άλλη βδομάδα πάμε για το 2ο εμβόλιο.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 24 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις