Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
91 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 91 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 24 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 42]

ΝΑΣΙΑ

ΝΑΣΙΑ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
spapastamou έγραψε:
ΝΑΣΙΑ έγραψε:Καλησπέρα μανούλες! Τι κάνετε; Πως είναι τα μωράκια σας; Να καλοσωρίσω και 'γω με τη σειρά μου το νέο μέλος που ήρθε στην όμορφη παρέα μας! Να σου ζήσει ο γιόκας σου!!! Εμείς αισίως γίναμε 3 μηνών! μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 7 215994
Τα πράγματα έχουν φτίαξει αρκετά θα έλεγα. Όχι πολλές γκρίνιες, όχι πολλά κλάματα πια. Το μόνο θέμα μας είναι που ξυπνάμε ακόμα τη νύχτα για γάλα! Twisted Evil
Που θα πάει όμως θα το κόψουμε και αυτό, εύχομαι σύντομα! Εσάς τα μωράκια σας ξυπνάνε το βράδυ; Α και κάτι ακόμα. Τα έχετε βάλει στο δωμάτιό τους ή όχι ακόμα; Εμείς επειδή ξυπνάει το βράδυ τον έχουμε στο δικό μας δωμάτιο.


θα βρει το ρυθμο του το μπεμπακι σας νασια μου...το καθε μπεμπε εχει τον δικο του ρυθμο....εμας ας πουμε κοιμαται ολη την νυχτα απο 40 ημερων περιπου....κι εμεις στο δωματιο μας την εχουμε γιατι δεν εχουμε αλλο δωματιο ετσι κι αλλιως... Very Happy

Και μένα η κόρη μου από 40 ημερών κοιμόταν όλο το βράδυ! Αχ πόσο σε ζηλεύω (με την καλή έννοια)!!! Το ρυθμό του θα τον βρεί, το πότε δεν ξέρω!!!

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΝΑΣΙΑ έγραψε:Μίνα μου, αν και θηλάζει μια χαρά ξυπνάει! Εμένα που πίνει ξένο γάλα στις 3,5 ώρες πεινάει. Και 'μεις την άλλη βδομάδα πάμε για το 2ο εμβόλιο.

ΝΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΑΠ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ..ΘΑ ΣΤΡΩΣΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟ..

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
minubaki έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
minubaki έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
pf έγραψε:Ο μπομπιρακος μου γεννηθηκε 9 Αυγουστου! Δυστυχώς, πέρασα τεσσερις μηνες στο κρεβατάκι μου προσευχόμενη να πάνε όλα καλά...Minubaki όντως σας διάβαζα αλλά δίσταζα να σας γραψω μην έχοντας την καταλληλη ψυχολογία. Ομολογω πάντως ότι ήσασταν μια πολύ καλή παρέα Very Happy

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ..ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ.ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΟΥ ΕΙΜΑΙ Η ΜΙΝΑ Κ ΣΤΙΣ 6 Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ 3 ΜΗΝΩΝ..ΑΧ ΜΕΓΑΛΩΣΑΝΕ..

αντε μινουλα σε 2 μερες κλεινει τον 3ο μηνα...
εμενα στης 12...
μεγαλωσανε δεν λεσ τιποτα...
τα αδερφια μου που ειμαστε μακρια κ τους εστειλα φωτο επαθαν πλακα με το πως μεγαλωσε...!!! απο χθες αρχισαμε να μιλαμε κ στο skype... χακερ θα το κανουμε το μωρο...

Κ ΓΩ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΣΤΟ ΛΑΠΤΟΠ ΕΙΜΑΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ Κ ΔΕ ΚΑΝΕΙ ΛΕΝΕ!!ΤΥΧΕΡΗ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΟ SKYPE ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΟΣΟ ΣΗΜΑ..ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ!!!

καλημερα...δεν ειπα...
αν σηκωνεσε απο της 6 τωρα μου φαινεται μεσημερι...
εχουμε καλο σημα ναι...
αληθεια δεν κανει να τα εχουμε κοντα στο λαπτοπ τα μωρα?

ΟΧΙ ΔΕ ΚΑΝΕΙ..ΕΜΕΝΑΑ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΓΕ Κ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΚΡΥΑ ΑΠ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ.Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑΕΙ ΑΝΤΕ ΘΑ ΣΤΟΠΑΡΩ ΤΟ ΣΤΙΚΑΚΙ ΛΕΕΙ..

sthn egkymosynh moy to xrhsimopoioysa para poly to laptop...
meta den eixa syndesh k den thn evazaa th mikrh mprosta twra 3meres exoume pou kaname sundesh k th vazw kamia fora mprosta gia na thn doun k oi dikoi mou pou einai makria...mhn fantasteis polu wra alla an den kanei...na to stamathsw ayto

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΝΑΣΙΑ έγραψε:Καλησπέρα μανούλες! Τι κάνετε; Πως είναι τα μωράκια σας; Να καλοσωρίσω και 'γω με τη σειρά μου το νέο μέλος που ήρθε στην όμορφη παρέα μας! Να σου ζήσει ο γιόκας σου!!! Εμείς αισίως γίναμε 3 μηνών! μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 7 215994
Τα πράγματα έχουν φτίαξει αρκετά θα έλεγα. Όχι πολλές γκρίνιες, όχι πολλά κλάματα πια. Το μόνο θέμα μας είναι που ξυπνάμε ακόμα τη νύχτα για γάλα! Twisted Evil
Που θα πάει όμως θα το κόψουμε και αυτό, εύχομαι σύντομα! Εσάς τα μωράκια σας ξυπνάνε το βράδυ; Α και κάτι ακόμα. Τα έχετε βάλει στο δωμάτιό τους ή όχι ακόμα; Εμείς επειδή ξυπνάει το βράδυ τον έχουμε στο δικό μας δωμάτιο.


γεια σου κ απο μενα νασια μου...
ναι κ εμενα ξυπναει την νυχτα...την θηλαζω αποκλειστικα... κοιμαται απο της 9τοβραδυ μεχρι της 3 η 10με 4 εδω κ μια εβδομαδα περιπου αλλα μετα απο αυτο ξυπναει ανα μια ωρα μεχρι της 7 αλλεσ φορεσ κ καθολου...
την μερα αναλογως αλλες φορες κοιμαται αρκετα κ αλλες σχεδον καθολου χτυπαει κατι μισαωρακια κ αυτο ειναι ολο ενω αλλες φορες κοιμαται 2 3ωρα μεσα στην μερα...
γκρινια ειχε λιγο την προηγουμενη εβδομαδα το βραδυ που ξυπνουσε τωρα οχι... εχει αρχισει κ τα γελακια κ ειναι τρελα... Very Happy

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμας ας πουμε κοιμαται ολη την νυχτα απο 40 ημερων περιπου....κι εμεις στο δωματιο μας την εχουμε γιατι δεν εχουμε αλλο δωματιο ετσι κι αλλιως...


απο 40 ημερων???
τι καλα....
α οσο για το δωματιο εχει το δικο της αλλα τωρα που ειναι κ η μαμα μου εδω κοιμαται μαζι της κ με φωναζει οταν ξυπναει για να την θηλασω..μετα που θα φυγει θα κοιμαμαι εγω μαζι τησ αν κ τα δωματια μας ειναι διπλα διπλα κ αν εχω ανοιχτη την πορτα με το παραμικρο την ακουω κ ξυπναω αλλα για σιγουρια θα κοιμαμαι στο ιδιο δωματιο μαζι της...
η παιδιατρος μου ειπε απο 5το πολυ 6μηνων να την βαλω σε δικο της δωματιο αλλιως δεν θα θελει να μεινει μονη της...

pf


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλησπέρα κοριτσάκια.Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την υποδοχή!Λοιπόν και ο δικός μου μπόμπιρας κοιμάται συνεχόμενα (συνήθως από τη 01.00 έως και τις 08.00)στο δικό του δωμάτιο παρέα είτε με το μπαμπά του είτε με εμένα. Σε όσες καταφέρνουν και θηλάζουν ακόμα, απλά κάντε υπομονή.Σε λίγο καιρό θα είστε και εσείς στην ευχάριστη θέση να απολαμβάνετε τον ύπνο σας...Καλό σας βράδυ

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καταρχήν καλώς ήρθες pf!!!και καλημέρα σε όλα τα τα μωρά από την μικρή και χοντρή της παρέας!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Ήρθε εχθές η ξαδέλφη μας που είναι 2 μήνες πιο μεγάλη από μας και κόλλησα τρελά. Άμα την βάλουμε κάτω την πλακώνουμε στο ξύλο... άνετα κιόλας!!! Έχω το μωρό γίγαντα... αφήστε τις χαρές και τα αγού που της κάναμε. Η άλλη η μεγάλη μας αγνοούσε επιδεικτικά... μάλλον επειδή της κλέψαμε τόσο γρήγορα τον τίτλο μπέμπα της οικογένειας...
Για το θέμα του βραδινού φαγητού εμείς από 1 μηνός που μας είπε η παιδίατρος να μην την ξυπνάμε τα βράδια και να την ταΐζουμε μόνο αν ξυπνήσει έτρωγε το τελευταίο στις 11 και ξυπνούσε κατά τις 4.30-5. εγώ προσπάθησα να της το τραβήξω προσπαθώντας να την κοιμίσω στην αγκαλιά ή με πιπίλα. Μέσα σε 3-4 μέρες το συνήθισε και δεν ξυπνούσε... Σήμερα πια φτάσαμε στο άλλο άκρο!!! Τρώμε το τελευταίο γεύμα στις 10 το βράδυ, την βάζω στην κούνια και παίζει καμιά ώρα τουλάχιστον, την παίρνει τελικά ο ύπνος και μερικές φορές δεν λέει να ξυπνήσει η τεμπέλα. Sleep Συνήθως ξυπνάει από εμάς που σηκωνόμαστε κατά τις 7. Αλλά δεν ξέρω πόσο μπορεί να κρατηθεί επειδή ρώτησα σχετικά την παιδίατρο και μου είπε να μην την αφήσω ποτέ πάνω από 10 ώρες ατάιστη. Οπότε έχει τύχει 4-5 φορές να την ξυπνάω στις 7.55 με το μπουκάλι στο χέρι!!!

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα σας εχασα τρεις μερες χωρις laptop.Τι μου κανετε? Εμεις κοιμομαστε στις 11 με 11μιση και ξυπναμε 7 με 7μιση, 8 νοεμβριου κλεινουμε τον 3ο μηνα και περιμενω να μαθω αν περασαμε τα 6 κιλα!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.worldjamboree.gr

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΝΑΜΕ 3ΜΗΝΩΝ...Ω ΝΑΙ!!!ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ ΠΕΡΑΣΑΝ 3 ΜΗΝΕΣ...ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ,ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 130mL ΣΤΟ ΓΕΥΜΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥ ΕΡΧΕΤΕ "ΒΑΡΥ"ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΧΑΚΙ ΚΑΙ ΔΥΣΑΝΑΣΧΕΤΕΙ'Η ΤΟ ΒΓΑΖΕΙ,'Η ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΡΕΥΤΕΙ,ΕΝΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΙΕΙ ΚΑΙ 180ML ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ...ΟΠΟΤΕ,ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΓΕΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΑΙΖΩ ΚΑ8Ε 3 ΩΡΕΣ.....ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΠΙΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ 8Α ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΣΕΡΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΡΩΙ....
ΑΣΤΕΡΟ ΜΠΡΑΒΟ..ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΚΟΠΕΛΑ Η ΚΟΡΗ ΣΟΥ ΒΡΕ
Α! ΞΕΧΑΣΑ..ΕΧ8ΕΣ "ΚΟΠΑΝΗΘΗΚΕ" Ο ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΗΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΔΟΥΝΙΣΤΡΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ,(ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΧΤΥΠΗΜΑ )ΤΟΝ ΕΠΙΑΣΕ ΕΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΚΛΑΙΕ,ΠΑΡΟΛΙΓΟ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΟΥΝ Κ ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΖΟΥΜΙΑ..ΚΑΛΕ ΤΙ 8Α ΚΑΝΩ ΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΚΑΙ ΧΤΥΠΑΕΙ?ΑΧ

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμεις κανουμε 6 γευματα τη μερα απο 160 εως 180 τη φορα τρωμε πολυ!

http://www.worldjamboree.gr

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εμείς 6 κιλά είμαστε από την εξέταση του 2ου μήνα!!! τρώμε 5 γεύματα... πρωί, μεσημέρι, βράδυ από 180ml και τα ενδιάμεσα 120-150ml

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!ΕΓΩ ΤΗ ΘΗΛΑΖΩ ΟΠΟΤΕ ΔΕ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΠΙΝΕΙ ΑΛΛΑ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 150 ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ ΓΙΑΤΙ ΠΙΝΕΙ ΠΛΕΟΝ Κ 60 ΓΡ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΔΕ ΤΟ ΓΛΙΤΩΣΑΜΕ..ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥΝΟ ΞΥΠΝΗΜΑ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΣ ΚΟΨΩ ΤΟ ΓΕΥΜΑ ΜΕ ΠΙΠΙΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΥΠΝΑΕΙ.ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΙΟ ΛΙΓΑ ΑΠΟ 6 ΚΙΛΑ ΓΙΑΤΙ ΗΡΘΑΜΕ 2600ΣΠΙΤΙ.. Shocked

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ 5,600....ΜΙΝΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΑΝ ΠΙΝΕΙ ΛΙΓΟ ΓΑΛΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΝ ΞΥΠΝΑΕΙ,,,

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μινα και εμεις 2600 ηρθαμε στο σπιτι αλλα την ειχα σε διαδικασια παχυνσης στην αρχη τις πρωτες 20 μερες βαλαμε 1200γρ. Προχθες πηγαμε στην αδερφη του αντρα μου που γεννησε πριν απο λιγες μερες και ειναι 3350 ειναι μια σταλιτσα τη πηρα αγκαλια και νομιζα οτι θα σπασει.Πολυ γρηγορα περναει ο καιρος ξεχασα ποσο μικρη ηταν η μπουμπου μου και φοβομουν να την παρω αγκαλια.

http://www.worldjamboree.gr

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
candycandy έγραψε:ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ 5,600....ΜΙΝΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΑΝ ΠΙΝΕΙ ΛΙΓΟ ΓΑΛΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΝ ΞΥΠΝΑΕΙ,,,

ΘΗΛΑΖΕΙΣ Κ ΣΥ?ΚΟΙΤΑ ΓΙΑ ΔΩ ΠΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΙΝΕΙ ΠΟΣΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΙΣ ΤΙΣ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ 1 2 ΦΟΡΕΣ ΜΟΝΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ Κ ΠΙΝΕΙ ΑΠΟ 140 ΩΣ 170 ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΛΕΣ?ΔΕ ΞΕΡΩ ΜΟΝΟ ΜΕ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΠΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΙΝΟΥΝ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΣΕ ΡΩΤΑΩ..

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dimitra37 έγραψε:μινα και εμεις 2600 ηρθαμε στο σπιτι αλλα την ειχα σε διαδικασια παχυνσης στην αρχη τις πρωτες 20 μερες βαλαμε 1200γρ. Προχθες πηγαμε στην αδερφη του αντρα μου που γεννησε πριν απο λιγες μερες και ειναι 3350 ειναι μια σταλιτσα τη πηρα αγκαλια και νομιζα οτι θα σπασει.Πολυ γρηγορα περναει ο καιρος ξεχασα ποσο μικρη ηταν η μπουμπου μου και φοβομουν να την παρω αγκαλια.

Κ ΓΩ ΑΥΤΟ ΕΚΑΝΑ ΚΑΘΕ 3 ΩΡΕΣ ΞΥΠΝΗΤΗΡΙ Κ ΤΑΙΣΜΑ 1 ΚΙΛΟ ΠΗΡΑΜΕ Κ 1,5 ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕΤΡΗΣΗ 2 ΜΗΝΩΝ Κ 8 ΗΜΕΡΩΝ..

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα μανουλες...
εμεις στης 18οκτωμβριου ημασταν 5200 τωρα δεν ξερω ποσο στης 18του μηνα θα παμε κ το εχω ενα αγχος γιατι θηλαζω αποκλειστικα κ δεν ξερω ποσο τρωει...
γενικως ειμαι ευχαριστημενη κ απο το φαι που κανει κ απο τον υπνο για μωρο που θηλαζει αποκλειστικα...
κατι αλλο βρα κοριτσια να σας ρωρτησω αν το κανουν κ εσας τα μωρακια¨ εμενα που κ που αλληθοριζει..οχι συνεχεια αλλα καποιες φορες μεσα στη μερα το κανει... μου ειχε πει η παιδιατρος οτι ειναι φυσιολογικο μεχρι καποια ηλικια αλλα δεν θυμαμαι μεχρι ποτε κ επειδη μου το αναφερε ο αντρας μου σημερα οτι το παρατηρησε κ τον φοβιζει με αγχωσε... εσας το κανουν καθολου αυτο τα μωρακια σας με τα ματια?

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
minubaki έγραψε:καλησπερα μανουλες...
εμεις στης 18οκτωμβριου ημασταν 5200 τωρα δεν ξερω ποσο στης 18του μηνα θα παμε κ το εχω ενα αγχος γιατι θηλαζω αποκλειστικα κ δεν ξερω ποσο τρωει...
γενικως ειμαι ευχαριστημενη κ απο το φαι που κανει κ απο τον υπνο για μωρο που θηλαζει αποκλειστικα...
κατι αλλο βρα κοριτσια να σας ρωρτησω αν το κανουν κ εσας τα μωρακια¨ εμενα που κ που αλληθοριζει..οχι συνεχεια αλλα καποιες φορες μεσα στη μερα το κανει... μου ειχε πει η παιδιατρος οτι ειναι φυσιολογικο μεχρι καποια ηλικια αλλα δεν θυμαμαι μεχρι ποτε κ επειδη μου το αναφερε ο αντρας μου σημερα οτι το παρατηρησε κ τον φοβιζει με αγχωσε... εσας το κανουν καθολου αυτο τα μωρακια σας με τα ματια?


ναι μινακι και ειναι απολυτα φυσιολογικό...μην ανησυχείς καθόλου και ο δικός μου το κάνει

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
candycandy έγραψε:ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ 5,600....ΜΙΝΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΑΝ ΠΙΝΕΙ ΛΙΓΟ ΓΑΛΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΝ ΞΥΠΝΑΕΙ,,,

ΘΗΛΑΖΕΙΣ Κ ΣΥ?ΚΟΙΤΑ ΓΙΑ ΔΩ ΠΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΙΝΕΙ ΠΟΣΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΙΣ ΤΙΣ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ 1 2 ΦΟΡΕΣ ΜΟΝΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ Κ ΠΙΝΕΙ ΑΠΟ 140 ΩΣ 170 ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΛΕΣ?ΔΕ ΞΕΡΩ ΜΟΝΟ ΜΕ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΠΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΙΝΟΥΝ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΣΕ ΡΩΤΑΩ..
Α! ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΩ ΤΟΥ ΕΔΙΝΑ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΓΑΛΑ ΜΕΧΡΙ 40ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΟΠΟΤΕ ΗΞΕΡΑ ΠΟΣΟΤΗΤΑ

ΜΙΝΑ 8Α ΣΟΥ ΠΩ ΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ..,,,ΤΟ ΚΑ8Ε ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΤΟΥ ΑΝΑΓΚΕΣ....ΣΑΝ ΑΡΧΗ ΠΑΝΤΟΣ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΕΞΗΣ: ΠΟΛΛΑΠΛΑΣΙΑΖΟΥΝ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΕΠΙ ΤΟ 150 ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΤΗΝ ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΙΝΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΛΥΨΕΙ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΒΑΡΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 800ΓΡ ΤΟ ΜΗΝΑ ...ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ....ΑΝ ΕΙΝΑΙ 5,500ΚΙΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΕΞΗΣ..5,5*150=825 ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΟΙΡΑΖΕΙΣ ΣΕ ΓΕΥΜΑΤΑ ...ΑΝ ΚΑΝΕΙ 6 ΓΕΥΜΑΤΑ ΔΙΝΕΙΣ 140ΜΛ ΑΝΑ ΓΕΥΜΑ......ΑΥΤΑ ΤΑ ΤΥΠΙΚΑ...ΤΩΡΑ ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ ΠΟΛΥ ΤΕΧΝΙΚΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΝΣΤΕΡΝΙΖΟΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ..ΠΑΡΕΚΛΙΝΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΝΟΝΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΚΑΙ 7 ΓΕΥΜΑΤΑ ΑΝ ΘΕΛΗΣΕΙ...ΡΩΤΗΣΕ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΔΩ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
candycandy έγραψε:
minubaki έγραψε:καλησπερα μανουλες...
εμεις στης 18οκτωμβριου ημασταν 5200 τωρα δεν ξερω ποσο στης 18του μηνα θα παμε κ το εχω ενα αγχος γιατι θηλαζω αποκλειστικα κ δεν ξερω ποσο τρωει...
γενικως ειμαι ευχαριστημενη κ απο το φαι που κανει κ απο τον υπνο για μωρο που θηλαζει αποκλειστικα...
κατι αλλο βρα κοριτσια να σας ρωρτησω αν το κανουν κ εσας τα μωρακια¨ εμενα που κ που αλληθοριζει..οχι συνεχεια αλλα καποιες φορες μεσα στη μερα το κανει... μου ειχε πει η παιδιατρος οτι ειναι φυσιολογικο μεχρι καποια ηλικια αλλα δεν θυμαμαι μεχρι ποτε κ επειδη μου το αναφερε ο αντρας μου σημερα οτι το παρατηρησε κ τον φοβιζει με αγχωσε... εσας το κανουν καθολου αυτο τα μωρακια σας με τα ματια?


ναι μινακι και ειναι απολυτα φυσιολογικό...μην ανησυχείς καθόλου και ο δικός μου το κάνει


ποπο σημερα το εκανε αρκετες φορες κ τρελαθηκα... ειδικα σημερα που ανακαλυψαμε τα χερακια μας κ παιζουμε με αυτα τα κοιταει κ αλληθοριζει...
με αγχοσε πολυ κ ο αντρας μου παρε τη παιδιατρο παρε τη παιδιατρο αλλα θυμαμαι πως μου το ειχε αναφερει...
μεχρι ποτε θα το κανουν αυτο ξερεις?

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
minubaki έγραψε:
candycandy έγραψε:
minubaki έγραψε:καλησπερα μανουλες...
εμεις στης 18οκτωμβριου ημασταν 5200 τωρα δεν ξερω ποσο στης 18του μηνα θα παμε κ το εχω ενα αγχος γιατι θηλαζω αποκλειστικα κ δεν ξερω ποσο τρωει...
γενικως ειμαι ευχαριστημενη κ απο το φαι που κανει κ απο τον υπνο για μωρο που θηλαζει αποκλειστικα...
κατι αλλο βρα κοριτσια να σας ρωρτησω αν το κανουν κ εσας τα μωρακια¨ εμενα που κ που αλληθοριζει..οχι συνεχεια αλλα καποιες φορες μεσα στη μερα το κανει... μου ειχε πει η παιδιατρος οτι ειναι φυσιολογικο μεχρι καποια ηλικια αλλα δεν θυμαμαι μεχρι ποτε κ επειδη μου το αναφερε ο αντρας μου σημερα οτι το παρατηρησε κ τον φοβιζει με αγχωσε... εσας το κανουν καθολου αυτο τα μωρακια σας με τα ματια?


ναι μινακι και ειναι απολυτα φυσιολογικό...μην ανησυχείς καθόλου και ο δικός μου το κάνει


ποπο σημερα το εκανε αρκετες φορες κ τρελαθηκα... ειδικα σημερα που ανακαλυψαμε τα χερακια μας κ παιζουμε με αυτα τα κοιταει κ αλληθοριζει...
με αγχοσε πολυ κ ο αντρας μου παρε τη παιδιατρο παρε τη παιδιατρο αλλα θυμαμαι πως μου το ειχε αναφερει...
μεχρι ποτε θα το κανουν αυτο ξερεις?

ΜΙΝΑΚΙ Κ ΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΝΥΧΙΑ ΤΗΣ ΤΡΑΓΟΥΔΑΩ ΒΑΖΩ ΜΟΥΣΙΚΗ Κ ΠΙΠΙΛΑ Κ ΤΟ ΚΟΒΩ ΤΑΚΑ ΤΑΚΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.CANDY ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΑΝ ΕΤΡΩΓΕ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΚΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΟΣΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ..

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
minubaki έγραψε:
candycandy έγραψε:
minubaki έγραψε:καλησπερα μανουλες...
εμεις στης 18οκτωμβριου ημασταν 5200 τωρα δεν ξερω ποσο στης 18του μηνα θα παμε κ το εχω ενα αγχος γιατι θηλαζω αποκλειστικα κ δεν ξερω ποσο τρωει...
γενικως ειμαι ευχαριστημενη κ απο το φαι που κανει κ απο τον υπνο για μωρο που θηλαζει αποκλειστικα...
κατι αλλο βρα κοριτσια να σας ρωρτησω αν το κανουν κ εσας τα μωρακια¨ εμενα που κ που αλληθοριζει..οχι συνεχεια αλλα καποιες φορες μεσα στη μερα το κανει... μου ειχε πει η παιδιατρος οτι ειναι φυσιολογικο μεχρι καποια ηλικια αλλα δεν θυμαμαι μεχρι ποτε κ επειδη μου το αναφερε ο αντρας μου σημερα οτι το παρατηρησε κ τον φοβιζει με αγχωσε... εσας το κανουν καθολου αυτο τα μωρακια σας με τα ματια?


ναι μινακι και ειναι απολυτα φυσιολογικό...μην ανησυχείς καθόλου και ο δικός μου το κάνει


ποπο σημερα το εκανε αρκετες φορες κ τρελαθηκα... ειδικα σημερα που ανακαλυψαμε τα χερακια μας κ παιζουμε με αυτα τα κοιταει κ αλληθοριζει...
με αγχοσε πολυ κ ο αντρας μου παρε τη παιδιατρο παρε τη παιδιατρο αλλα θυμαμαι πως μου το ειχε αναφερει...
μεχρι ποτε θα το κανουν αυτο ξερεις?

ΜΙΝΑΚΙ Κ ΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΝΥΧΙΑ ΤΗΣ ΤΡΑΓΟΥΔΑΩ ΒΑΖΩ ΜΟΥΣΙΚΗ Κ ΠΙΠΙΛΑ Κ ΤΟ ΚΟΒΩ ΤΑΚΑ ΤΑΚΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.CANDY ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΑΝ ΕΤΡΩΓΕ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΚΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΟΣΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ..


στο κανει ακομα?
πιπιλα δεν πιανει με τιποτα την επιασε καμια βδομαδα κ μετα παλι πουφ... μα να μην την θελει καθολου?

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΜΕΙΣ ΤΟΥ ΤΑ ΚΟΒΟΥΜΕ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ,ΕΓΩ ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΩ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΑ ΚΟΒΕΙ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ ΜΙΝΑ ΕΜΕΝΑ ΤΗΝ ΘΕΛΕΙ ΜΕ ΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΥ ΑΡΧΙΣΕ ΚΑΙ ΚΟΛΠΑΚΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΕΙΡΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΒΑΖΕΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΙΠΙΛΑΕΙ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΟΟΟΟΛΟΥ ΑΥΤΟ..ΑΝΗΣΥΧΩ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΣΥΝΗΘΕΙΑ

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
candycandy έγραψε:ΕΜΕΙΣ ΤΟΥ ΤΑ ΚΟΒΟΥΜΕ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ,ΕΓΩ ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΩ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΑ ΚΟΒΕΙ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ ΜΙΝΑ ΕΜΕΝΑ ΤΗΝ ΘΕΛΕΙ ΜΕ ΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΥ ΑΡΧΙΣΕ ΚΑΙ ΚΟΛΠΑΚΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΕΙΡΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΒΑΖΕΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΙΠΙΛΑΕΙ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΟΟΟΟΛΟΥ ΑΥΤΟ..ΑΝΗΣΥΧΩ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΣΥΝΗΘΕΙΑ

ουτε οταν κοιμαται ουτε ποτε... αλλα στον υπνο μου λες που το καταλαβαινει?
α εμενα βαζει ολη τη χουφτιτσα μεσα στο στομα αλλα οταν βαζω πιπιλα νευρααααααααααα δεν την θελει με τιποτα... κ την ηθελα λιγο για τον υπνο μονο...

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
minubaki έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
minubaki έγραψε:
candycandy έγραψε:
minubaki έγραψε:καλησπερα μανουλες...
εμεις στης 18οκτωμβριου ημασταν 5200 τωρα δεν ξερω ποσο στης 18του μηνα θα παμε κ το εχω ενα αγχος γιατι θηλαζω αποκλειστικα κ δεν ξερω ποσο τρωει...
γενικως ειμαι ευχαριστημενη κ απο το φαι που κανει κ απο τον υπνο για μωρο που θηλαζει αποκλειστικα...
κατι αλλο βρα κοριτσια να σας ρωρτησω αν το κανουν κ εσας τα μωρακια¨ εμενα που κ που αλληθοριζει..οχι συνεχεια αλλα καποιες φορες μεσα στη μερα το κανει... μου ειχε πει η παιδιατρος οτι ειναι φυσιολογικο μεχρι καποια ηλικια αλλα δεν θυμαμαι μεχρι ποτε κ επειδη μου το αναφερε ο αντρας μου σημερα οτι το παρατηρησε κ τον φοβιζει με αγχωσε... εσας το κανουν καθολου αυτο τα μωρακια σας με τα ματια?


ναι μινακι και ειναι απολυτα φυσιολογικό...μην ανησυχείς καθόλου και ο δικός μου το κάνει


ποπο σημερα το εκανε αρκετες φορες κ τρελαθηκα... ειδικα σημερα που ανακαλυψαμε τα χερακια μας κ παιζουμε με αυτα τα κοιταει κ αλληθοριζει...
με αγχοσε πολυ κ ο αντρας μου παρε τη παιδιατρο παρε τη παιδιατρο αλλα θυμαμαι πως μου το ειχε αναφερει...
μεχρι ποτε θα το κανουν αυτο ξερεις?

ΜΙΝΑΚΙ Κ ΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΝΥΧΙΑ ΤΗΣ ΤΡΑΓΟΥΔΑΩ ΒΑΖΩ ΜΟΥΣΙΚΗ Κ ΠΙΠΙΛΑ Κ ΤΟ ΚΟΒΩ ΤΑΚΑ ΤΑΚΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.CANDY ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΑΝ ΕΤΡΩΓΕ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΚΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΟΣΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ..


στο κανει ακομα?
πιπιλα δεν πιανει με τιποτα την επιασε καμια βδομαδα κ μετα παλι πουφ... μα να μην την θελει καθολου?

ΟΧΙ ΜΙΝΑΚΙ ΔΕ ΤΟ ΚΑΝΕΙ.Κ ΓΩ ΔΥΣΚΟΛΕΥΤΗΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΜΑΘΕΙ ΣΤΗΘΟΣ!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 24 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις