Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
87 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 87 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 32 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 42]

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ολοι ειμαστε μια χαρα και η μπουμπου ακομη καλυτερα απλα τις τελευταιες μερες εχουμε ξεκινησει τις βολτες και με τη μπουμπου και χωρις τη μπουμπου, κατεβαινω τσιμισκη για καφε, καθε δυο μερες, και τη κραταει η μαμα μου,και οταν γυρναω ασχολουμαι συνεχεια με τη μπουμπου γιατι την εχω χασει για κανα τριωρο και μου λειπει. εσυ πως εισαι? εισαι καλυτερα ψυχολογικα που εφυγε η μαμα σου?

http://www.worldjamboree.gr

angel-1

angel-1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!ΠΩΣ ΤΑ ΠΕΡΝΑΤΕ...ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΛΕΤΕ Ν ΠΟΥΜΕ ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΕΞΟΔΟΥΣ Μ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ??ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ Ν ΣΚΕΦΤΩ ΠΟΥ Ν ΤΟΝ ΠΑΩ...ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΠΝΙΖΟΥΝ...ΠΛΕΟΝ ΜΟΝΟ COSMOS ΠΑΜΕ... μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 23 893968 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 23 893968 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 23 893968

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dimitra37 έγραψε:ολοι ειμαστε μια χαρα και η μπουμπου ακομη καλυτερα απλα τις τελευταιες μερες εχουμε ξεκινησει τις βολτες και με τη μπουμπου και χωρις τη μπουμπου, κατεβαινω τσιμισκη για καφε, καθε δυο μερες, και τη κραταει η μαμα μου,και οταν γυρναω ασχολουμαι συνεχεια με τη μπουμπου γιατι την εχω χασει για κανα τριωρο και μου λειπει. εσυ πως εισαι? εισαι καλυτερα ψυχολογικα που εφυγε η μαμα σου?


ναι πολυ καλυτερα...!!!
μου λειπει αλλα πλεον ειμαι καλα, μπηκαμε σε ενα ρυθμο κ με τη μπουμπουκα τωρα τα 2 μας... τον ιανουαριο μαλλον λεμε να την βαφτισουμε οποτε θα ρθουνε ολοι οι δικοι μου κ τη μαμα θα τη κρατησω κανα μηνα... κ αντε παλι μετα απο την αρχη... ειμαστε μακρια τι να καναω

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
minubaki έγραψε:καλημερα κοριτσια...
που εισαι βρε δημητρα καιρο ειχες να μπεις... η μπουμπου τι κανει?
φωτεινη μου το ειπες στο γιατρο αυτο γιατι απ'οτι βλεπω στο κανει σχεδον παντα... παζει να ειναι πονακια? δεν ξερω αλλα καλο θα ηταν να μιλησεις κ με τον παιδιατρο....
toy to eixa pei mina moy kai moy eipe na toy dino sixna geymata mikra kai na eimaste orthioi poly ora gia repsimo einai leei mallon palindromisi.ego omos stenaxoriemai poy to bazo kai klaiei sinexeia afoy me pianei kai klaio kai ego kai merikes fores oyte orthio ton kano kala.ti na kano pragmatika den ksero

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Φωτεινή κουκλάκι ο γιος σου. Να τον χαίρεσαι!!
Αυτό με το τέντωμα μου το κάνει κι εμένα καμιά φορά και την σηκώνω, την αλλάζω στήθος και αν δω ότι συνεχίζει, απλά σταματώ να τη θηλάζω. Ευτυχώς δε γκρινιάζει και την κρατάω όρθια για λίγο.
Μετά από λίγη ώρα ξαναπεινάει οπότε την ξαναβάζω στο στήθος. Σε ένα άλλο θέμα εδώ διάβασα πως αυτό το τέντωμα είναι σύμπτωμα της παλινδρόμησης.
Σου το κάνει σε κάθε γεύμα και για πόσο καιρό τώρα;
Εμένα το κάνει πολύ λίγες φορές και από 2 μηνών περίπου. Ίσως παίζει ρόλο που τρώνε περισσότερο γάλα τώρα... δεν ξέρω

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
fotini2705 έγραψε:
minubaki έγραψε:καλημερα κοριτσια...
που εισαι βρε δημητρα καιρο ειχες να μπεις... η μπουμπου τι κανει?
φωτεινη μου το ειπες στο γιατρο αυτο γιατι απ'οτι βλεπω στο κανει σχεδον παντα... παζει να ειναι πονακια? δεν ξερω αλλα καλο θα ηταν να μιλησεις κ με τον παιδιατρο....
toy to eixa pei mina moy kai moy eipe na toy dino sixna geymata mikra kai na eimaste orthioi poly ora gia repsimo einai leei mallon palindromisi.ego omos stenaxoriemai poy to bazo kai klaiei sinexeia afoy me pianei kai klaio kai ego kai merikes fores oyte orthio ton kano kala.ti na kano pragmatika den ksero


αχου το καλε ειναι γλυκας....
χαλαρωσε φωτεινουλα γιατι το μεταδιδεις κ στο μωρο το αγχος σου... ξερω οτι ειναι δυσκολο απλα οσο μπορεις να εισαι ηρεμη για να ηρεμει κ ο μικρουλης σου... για παλινδρομηση δεν ξερω πολλα απλα λενε οτι μετα τον 6ο σταματαει νομιζω δηλ... κανε υπομονη κ ολα θα περασουν...
ισως να ρωταγες κ την γνωμη κ ενος αλλου γιατρου..

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
eyxaristo poly koritsia mina tin dikia soy den tin exoyme dei.xxaaa ma poy xathikate oles kale?

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΙ ΓΕΛΑΣΤΟ ΠΑΙΔΙ Ο ΜΠΕΜΠΟΥΚΟΣ ΣΟΥ,ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΕΛΑΕΣΙ ΕΤΣΙ ΣΕ ΟΛΗ ΤΟΥ ΤΗ ΖΩΗ...ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;
ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΜΕΛΟΜΑΚΑΡΟΝΑ ΚΑΙ ΜΟΣΧΟΒΟΛΗΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ… ΜΜΜΜ μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 23 564595
ΝΑΙ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ…

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Elena84 έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;
ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΜΕΛΟΜΑΚΑΡΟΝΑ ΚΑΙ ΜΟΣΧΟΒΟΛΗΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ… ΜΜΜΜ μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 23 564595
ΝΑΙ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ…


μμμμμμ θέκω κι εγώ μελομακάρονα.......στείλε μου λίγα.....με καρυδάκι τριμμένο!!!!
Κι εμεις θα κάνουμε αλλά από βδομάδα μάλλον......

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΛΕΤΕ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΝΑ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΜΟΝΑ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΔΩΜΑΤΙΟ?(ΕΚΑΝΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΧΕΤΙΚΟ ΘΕΜΑ,ΙΣΩΣ ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΑ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΕΔΩ,ΑΝ ΝΑΙ,ΣΥΓΧΩΡΕΣΤΕΜΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ)

ΜΕΛΟΜΑΚΑΡΟΝΑ Ε..ΜΜΜΜ ΓΙΑΜΙ ΓΙΑΜΙ

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΧΑΧΑ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΚΕΡΑΣΩ...
μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 23 215994

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εμένα η παιδίατρος ήταν απόλυτη. Μόλις κλείσει τον 6ο μήνα. Εγώ υπολόγιζα νωρίτερα αλλά ήταν αδιαπραγμάτευτη. Η ίδια παιδίατρος, την μεγάλη μου ανιψιά που είναι τώρα 2 χρονών, τους είχε πει να την πάνε στον 3ο! Και όταν την ρώτησα γιατί μου είπε ότι έτσι συμβούλευε πριν 2 χρόνια και ότι πολλά έχουν αλλάξει από τότε.
Εγώ πάντως έχω το κρεβατάκι της στο δωμάτιό μου αλλά την βάζω μόνο για τον βραδινό ύπνο. Έχω αγοράσει ένα παρκοκρέβατο και όλη την ημέρα είναι στο δωμάτιό της για να το συνηθίζει.

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
fotini2705 έγραψε:eyxaristo poly koritsia mina tin dikia soy den tin exoyme dei.xxaaa ma poy xathikate oles kale?


την ειχα βαλει φωτεινη μου αλλα κατι με ετρωγε κ τις εβγαλα... ειχα κ ολοκληρο αλμπουμ στο facebook αλλα δεν θα προλαβες να τις δεις... ο αντρας μου εκανε την αρχη κ την εβαλε αλλα δε μπορω βρε εσυ να εχω το μωρο στο internet ξερω εγω ... οποτε τις διεγραψα τις φωτο με την μικρη... θα σου στειλω μια σε προσωπικο μνμ στο φεις αν θελεις να την δεις...

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Elena84 έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;
ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΜΕΛΟΜΑΚΑΡΟΝΑ ΚΑΙ ΜΟΣΧΟΒΟΛΗΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ… ΜΜΜΜ μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 23 564595
ΝΑΙ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ…



τα ζηλευω τα μελομακαρονα παρ α πολυυυυυυυυυυυυ.... εγω να δω ποτε θα κανω...

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και εμανα 5ο με 6ο μου ειχε πει η παιδιτρος... εμενα κοιμαται ηδη στο δικο της δωματιο αλλα εχω κ ενα κρεβατι κ κοιμαμαι κ εγω εκει... τωρα δεν ξερω ποτε θα την αφηνω εντελως μονη αλλα προς το παρον δεν μπορω με τπτ...

angel-1

angel-1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΕΜΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΟΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΝΗΣΥΧΕΙ ΟΠΟΤΕ..ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΟΥ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΕΚΕΙ..ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΛΩ ΚΑΤΑ ΤΟΝ 7-8..

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
astero2000 έγραψε:Εμένα η παιδίατρος ήταν απόλυτη. Μόλις κλείσει τον 6ο μήνα. Εγώ υπολόγιζα νωρίτερα αλλά ήταν αδιαπραγμάτευτη. Η ίδια παιδίατρος, την μεγάλη μου ανιψιά που είναι τώρα 2 χρονών, τους είχε πει να την πάνε στον 3ο! Και όταν την ρώτησα γιατί μου είπε ότι έτσι συμβούλευε πριν 2 χρόνια και ότι πολλά έχουν αλλάξει από τότε.
Εγώ πάντως έχω το κρεβατάκι της στο δωμάτιό μου αλλά την βάζω μόνο για τον βραδινό ύπνο. Έχω αγοράσει ένα παρκοκρέβατο και όλη την ημέρα είναι στο δωμάτιό της για να το συνηθίζει.

ΑΣΤΕΡΟ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΕΙ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΑΛΛΑ 8Α ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΧΡΗΣΙΜΟ ΝΑ ΜΑΣ ΕΛΕΓΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΤΕΛΙΚΑ Η ΙΔΙΑ ΕΠΙΛΕΓΕΙ ΤΟΝ 6ο ΜΗΝΑ...ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΑ (ΒΑΣΙΣΜΕΝΗ ΣΕ ΕΡΕΥΝΕΣ) ΠΩΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΧΡΟΝΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΦΡΟΝΤΙΖΕΙ ΑΥΣΤΗΡΑ ΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΝΕΙ ΣΕ ΚΟΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟΥΣ 12ΜΗΝΕΣ, ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ...ΑΛΛΟΙ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΝΩΡΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΠΟΙΕΙΤΕ ΕΥΚΟΛΟΤΕΡΑ...ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΙΣΧΥΕΙ?
ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΝΟΜΙΖΩ "ΨΙΛΟΕΙΜΑΙ" ΕΤΟΙΜΗ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΤΟΝ "ΑΠΟΧΩΡΙΣΤΩ" ΤΟ ΒΡΑΔΥ,ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ Ε...ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.. ΛΕΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΩ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΞΑΝΑΦΕΡΩ ΠΙΣΩ? ΧΑΧΑΧ

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
candycandy έγραψε:
astero2000 έγραψε:Εμένα η παιδίατρος ήταν απόλυτη. Μόλις κλείσει τον 6ο μήνα. Εγώ υπολόγιζα νωρίτερα αλλά ήταν αδιαπραγμάτευτη. Η ίδια παιδίατρος, την μεγάλη μου ανιψιά που είναι τώρα 2 χρονών, τους είχε πει να την πάνε στον 3ο! Και όταν την ρώτησα γιατί μου είπε ότι έτσι συμβούλευε πριν 2 χρόνια και ότι πολλά έχουν αλλάξει από τότε.
Εγώ πάντως έχω το κρεβατάκι της στο δωμάτιό μου αλλά την βάζω μόνο για τον βραδινό ύπνο. Έχω αγοράσει ένα παρκοκρέβατο και όλη την ημέρα είναι στο δωμάτιό της για να το συνηθίζει.

ΑΣΤΕΡΟ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΕΙ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΑΛΛΑ 8Α ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΧΡΗΣΙΜΟ ΝΑ ΜΑΣ ΕΛΕΓΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΤΕΛΙΚΑ Η ΙΔΙΑ ΕΠΙΛΕΓΕΙ ΤΟΝ 6ο ΜΗΝΑ...ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΑ (ΒΑΣΙΣΜΕΝΗ ΣΕ ΕΡΕΥΝΕΣ) ΠΩΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΧΡΟΝΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΦΡΟΝΤΙΖΕΙ ΑΥΣΤΗΡΑ ΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΝΕΙ ΣΕ ΚΟΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟΥΣ 12ΜΗΝΕΣ, ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ...ΑΛΛΟΙ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΝΩΡΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΠΟΙΕΙΤΕ ΕΥΚΟΛΟΤΕΡΑ...ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΙΣΧΥΕΙ?
ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΝΟΜΙΖΩ "ΨΙΛΟΕΙΜΑΙ" ΕΤΟΙΜΗ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΤΟΝ "ΑΠΟΧΩΡΙΣΤΩ" ΤΟ ΒΡΑΔΥ,ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ Ε...ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.. ΛΕΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΩ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΞΑΝΑΦΕΡΩ ΠΙΣΩ? ΧΑΧΑΧ


ο λογος ειναι πιστευω για να μαθουν να μενουν μονα τους... τουλαχιστον εχει μου ειχε πει εμενα... πως αν δεν την βγαλω τοτε δεν θα θελει να βγει ποτε απο το δωματιο μας... εγω ομως δεν θα το ακολουθησω.... πιστευω πως δεν υπαρχουν κανονες σε αυτο το θεμα... η καθε μανουλα ξερει ποτε και θα το κανει οταν θα ειναι ετοιμη...

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;
ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΤΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΑΣ, ΕΠΕΙΔΗ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΥΤΕΡΟ ΔΩΜΑΤΙΟ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΜΩΣ ΑΝ ΕΙΧΑΜΕ ΘΑ ΤΗΝ ΕΒΑΖΑ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ. ΙΣΟΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΝΑ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΤΗΣ… ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ…. ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ… ΧΑΧΑΧΑ

μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 23 215994

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια!!!
Τι ωραίες μέρες μας κάνει καλέ;;;
Από την Μίνα ακόμη δεν υπάρχουν νέα;;;;

angel-1

angel-1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ..ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΟΥΝΤΟ ΚΑΙΡΟ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΔΕΝ ΞΥΠΝΟΥΣΕ...ΧΑΑΧΑ..ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ ΑΠΟ ΤΝ ΜΙΝΑ!!

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
στο νησι εχουμε πολυ ζεστη αλλα κ αερα....!!!
η μινα κοριτσια ειχα ξαναγραψει νομιζω... ειχε πει στο φειςνστον τοιχο της πως δεν εχει ινερνετ... δεν ανεφερε κατι με την υγεια της αλλα ευχομαι να πηγαν ολα καλα...

angel-1

angel-1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
minubaki έγραψε:στο νησι εχουμε πολυ ζεστη αλλα κ αερα....!!!
η μινα κοριτσια ειχα ξαναγραψει νομιζω... ειχε πει στο φειςνστον τοιχο της πως δεν εχει ινερνετ... δεν ανεφερε κατι με την υγεια της αλλα ευχομαι να πηγαν ολα καλα...


ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΡΥΟ ΑΠΛΑ ΣΥΝΝΕΦΑΑΑΑ μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 23 534787 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 23 534787 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 23 534787 ΜΑΚΑΡΙ Ν ΠΗΓΑΝ ΟΛΑΑ ΚΑΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ!!!

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια...
πως εισται? τα νινακια σας?
εδω εχουμε τοσο ζεστη θα ξαναβγαλουμε τα μαγιω μου φαινεται... χθες ειχαμε 23βαθμους... κ σημερα το πρωι που ξυπνησα να αερισω το σπιτι τα ειχα ολα ανοιχτα κ το σπιτι ζεστοοοοοοοοοοοο....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 32 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις