Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
84 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 84 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 42]

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
minubaki έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
spapastamou έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
spapastamou έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΙΝΟΥΛΑ!ΧΑΧΑ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΑΝ Κ ΑΒΑΠΤΙΣΤΗ..Η ΦΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ..


αχου δεν λεω χρονια της πολλα δεν ξερω αν κανει...αλλα θα σου πω παντα να την καμαρωνεις και παντα να ειναι γερη και ευτιχισμενη αν και με τοσο καλη μανουλα σιγουρα θα ειναι... Wink

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΟΦΑΚΙ Κ ΣΥ ΤΗΝ ΒΑΛΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΗΝΚΑΜΑΡΩΝΕΙΣ..ΚΑΛΗΜΕΡΑ..Α!!ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ Η ΜΠΕΜΠΕ 5Η ΜΕΡΑ ΧΩΡΙΣ ΞΕΝΟ ΓΑΛΑ.ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΠΙΝΕΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ Ή ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΦΑΓΗ.ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΟΜΩΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ 6 ΩΡΕΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΦΑΙ.ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΗΝ ΑΛΛΑΞΩ ΤΟ ΓΑΛΑ Ή ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΦΑΓΗ Κ ΤΗΣ ΦΤΑΙΝΕ Κ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ Ή ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ..ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ Κ ΠΡΙΝ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΗΘΕΛΕ 90 ΓΡ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΔΕ ΞΕΡΩ.ΤΕΣΠΑ ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΩ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΗ ΖΥΓΙΣΕΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ..ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΠΟΥ ΔΕ ΠΗΡΕ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΤΟΣΟ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΦΑΕΙ ΤΙ ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΩ..ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΜΗΝΕΣ Κ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΜΑΘΕΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ?ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ..ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΝ ΠΑΧΥΝΕ..ΟΥΦ..ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΛΑ ΒΡΙΣΕ ΛΙΓΟ ΝΑ ΙΣΙΩΣΩ..


μπραβο κουκλα μου...φυσικα και μπορει να θηλαζει αποκλειστικα ασχετα με το αν επαιρνε πριν κ ξενο...ξεκολλα πια βρε μινα μια χαρα τα πας......!!!

ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΠΗΡΕ ΛΙΓΑ ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ Κ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΓΧΩΘΗΚΑ ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΘΕΛΕΙ ΤΡΩΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Κ ΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΟΡΕΞΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.Κ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΟΛΩΣΕ ΟΤΑΝ ΤΗ ΖΥΓΙΣΕ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΗΣΩ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΤΠΤ.ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΡΗΞΩ..


να την χαιρεσται μινακι μου....
ναι βεβαιως και μπορεις να την θηλασεις αποκλειστικα...εξαλλου οσο περισσοτερο θηλαζεις τοσο περισσοτερο θα εχεις γαλα αυτο ειναι κανονας...
προσφορα και ζητηση...!!
οσο για το αγχος σου με το βαρος σε καταλαβαινω αλλα μην το βαζεις κατω...
εμενα που εδειξε 120γρ... σε 12 μερες? αφου ολα καλα λεει η γιατρος... την παρασκευη να δω τι καναμε... εχουμε κ το 2ο εμβολιο...
σε αυτο σου ανεβασε 38 πυρετο?

ΜΙΝΑ ΤΩΡΑ ΚΑΝΑΜΕ 2 ΕΜΒΟΛΙΑ ΜΑΖΙ.ΠΝΕΥΜΟΝΙΟΚΟΚΟΥ Κ ΜΗΝΙΓΓΙΤΙΔΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΕΤΑΞΑ Κ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΑΛΛΑ 2 ΕΜΒΟΛΙΑ.Κ ΝΑΙ ΕΚΑΝΕ ΠΥΡΕΤΟ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΕΠΕΣΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΗΡΕΜΗ.ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΙΔΙΟ ΟΠΩΣ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΔΟΣΗ..


εδωσες σιροπακι για να πεσει?

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
minubaki έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
minubaki έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
spapastamou έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
spapastamou έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΙΝΟΥΛΑ!ΧΑΧΑ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΑΝ Κ ΑΒΑΠΤΙΣΤΗ..Η ΦΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ..


αχου δεν λεω χρονια της πολλα δεν ξερω αν κανει...αλλα θα σου πω παντα να την καμαρωνεις και παντα να ειναι γερη και ευτιχισμενη αν και με τοσο καλη μανουλα σιγουρα θα ειναι... Wink

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΟΦΑΚΙ Κ ΣΥ ΤΗΝ ΒΑΛΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΗΝΚΑΜΑΡΩΝΕΙΣ..ΚΑΛΗΜΕΡΑ..Α!!ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ Η ΜΠΕΜΠΕ 5Η ΜΕΡΑ ΧΩΡΙΣ ΞΕΝΟ ΓΑΛΑ.ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΠΙΝΕΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ Ή ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΦΑΓΗ.ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΟΜΩΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ 6 ΩΡΕΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΦΑΙ.ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΗΝ ΑΛΛΑΞΩ ΤΟ ΓΑΛΑ Ή ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΦΑΓΗ Κ ΤΗΣ ΦΤΑΙΝΕ Κ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ Ή ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ..ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ Κ ΠΡΙΝ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΗΘΕΛΕ 90 ΓΡ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΔΕ ΞΕΡΩ.ΤΕΣΠΑ ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΩ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΗ ΖΥΓΙΣΕΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ..ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΠΟΥ ΔΕ ΠΗΡΕ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΤΟΣΟ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΦΑΕΙ ΤΙ ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΩ..ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΜΗΝΕΣ Κ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΜΑΘΕΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ?ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ..ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΝ ΠΑΧΥΝΕ..ΟΥΦ..ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΛΑ ΒΡΙΣΕ ΛΙΓΟ ΝΑ ΙΣΙΩΣΩ..


μπραβο κουκλα μου...φυσικα και μπορει να θηλαζει αποκλειστικα ασχετα με το αν επαιρνε πριν κ ξενο...ξεκολλα πια βρε μινα μια χαρα τα πας......!!!

ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΠΗΡΕ ΛΙΓΑ ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ Κ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΓΧΩΘΗΚΑ ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΘΕΛΕΙ ΤΡΩΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Κ ΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΟΡΕΞΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.Κ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΟΛΩΣΕ ΟΤΑΝ ΤΗ ΖΥΓΙΣΕ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΗΣΩ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΤΠΤ.ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΡΗΞΩ..


να την χαιρεσται μινακι μου....
ναι βεβαιως και μπορεις να την θηλασεις αποκλειστικα...εξαλλου οσο περισσοτερο θηλαζεις τοσο περισσοτερο θα εχεις γαλα αυτο ειναι κανονας...
προσφορα και ζητηση...!!
οσο για το αγχος σου με το βαρος σε καταλαβαινω αλλα μην το βαζεις κατω...
εμενα που εδειξε 120γρ... σε 12 μερες? αφου ολα καλα λεει η γιατρος... την παρασκευη να δω τι καναμε... εχουμε κ το 2ο εμβολιο...
σε αυτο σου ανεβασε 38 πυρετο?

ΜΙΝΑ ΤΩΡΑ ΚΑΝΑΜΕ 2 ΕΜΒΟΛΙΑ ΜΑΖΙ.ΠΝΕΥΜΟΝΙΟΚΟΚΟΥ Κ ΜΗΝΙΓΓΙΤΙΔΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΕΤΑΞΑ Κ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΑΛΛΑ 2 ΕΜΒΟΛΙΑ.Κ ΝΑΙ ΕΚΑΝΕ ΠΥΡΕΤΟ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΕΠΕΣΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΗΡΕΜΗ.ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΙΔΙΟ ΟΠΩΣ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΔΟΣΗ..


εδωσες σιροπακι για να πεσει?

ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΒΓΑΛΕ ΟΛΟ ΤΟ ΦΤΥΝΕ.ΞΑΝΑΒΑΛΑ ΠΙΟ ΛΙΓΟ Κ ΟΣΟ ΗΠΙΕ.ΤΟ ΜΙΣΟ ΑΠ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΗΣ..

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
minubaki έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
minubaki έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
spapastamou έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
spapastamou έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΙΝΟΥΛΑ!ΧΑΧΑ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΑΝ Κ ΑΒΑΠΤΙΣΤΗ..Η ΦΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ..


αχου δεν λεω χρονια της πολλα δεν ξερω αν κανει...αλλα θα σου πω παντα να την καμαρωνεις και παντα να ειναι γερη και ευτιχισμενη αν και με τοσο καλη μανουλα σιγουρα θα ειναι... Wink

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΟΦΑΚΙ Κ ΣΥ ΤΗΝ ΒΑΛΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΗΝΚΑΜΑΡΩΝΕΙΣ..ΚΑΛΗΜΕΡΑ..Α!!ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ Η ΜΠΕΜΠΕ 5Η ΜΕΡΑ ΧΩΡΙΣ ΞΕΝΟ ΓΑΛΑ.ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΠΙΝΕΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ Ή ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΦΑΓΗ.ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΟΜΩΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ 6 ΩΡΕΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΦΑΙ.ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΗΝ ΑΛΛΑΞΩ ΤΟ ΓΑΛΑ Ή ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΦΑΓΗ Κ ΤΗΣ ΦΤΑΙΝΕ Κ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ Ή ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ..ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ Κ ΠΡΙΝ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΗΘΕΛΕ 90 ΓΡ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΔΕ ΞΕΡΩ.ΤΕΣΠΑ ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΩ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΗ ΖΥΓΙΣΕΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ..ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΠΟΥ ΔΕ ΠΗΡΕ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΤΟΣΟ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΦΑΕΙ ΤΙ ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΩ..ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΜΗΝΕΣ Κ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΜΑΘΕΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ?ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ..ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΝ ΠΑΧΥΝΕ..ΟΥΦ..ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΛΑ ΒΡΙΣΕ ΛΙΓΟ ΝΑ ΙΣΙΩΣΩ..


μπραβο κουκλα μου...φυσικα και μπορει να θηλαζει αποκλειστικα ασχετα με το αν επαιρνε πριν κ ξενο...ξεκολλα πια βρε μινα μια χαρα τα πας......!!!

ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΠΗΡΕ ΛΙΓΑ ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ Κ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΓΧΩΘΗΚΑ ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΘΕΛΕΙ ΤΡΩΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Κ ΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΟΡΕΞΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.Κ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΟΛΩΣΕ ΟΤΑΝ ΤΗ ΖΥΓΙΣΕ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΗΣΩ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΤΠΤ.ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΡΗΞΩ..


να την χαιρεσται μινακι μου....
ναι βεβαιως και μπορεις να την θηλασεις αποκλειστικα...εξαλλου οσο περισσοτερο θηλαζεις τοσο περισσοτερο θα εχεις γαλα αυτο ειναι κανονας...
προσφορα και ζητηση...!!
οσο για το αγχος σου με το βαρος σε καταλαβαινω αλλα μην το βαζεις κατω...
εμενα που εδειξε 120γρ... σε 12 μερες? αφου ολα καλα λεει η γιατρος... την παρασκευη να δω τι καναμε... εχουμε κ το 2ο εμβολιο...
σε αυτο σου ανεβασε 38 πυρετο?

ΜΙΝΑ ΤΩΡΑ ΚΑΝΑΜΕ 2 ΕΜΒΟΛΙΑ ΜΑΖΙ.ΠΝΕΥΜΟΝΙΟΚΟΚΟΥ Κ ΜΗΝΙΓΓΙΤΙΔΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΕΤΑΞΑ Κ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΑΛΛΑ 2 ΕΜΒΟΛΙΑ.Κ ΝΑΙ ΕΚΑΝΕ ΠΥΡΕΤΟ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΕΠΕΣΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΗΡΕΜΗ.ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΙΔΙΟ ΟΠΩΣ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΔΟΣΗ..


εδωσες σιροπακι για να πεσει?

ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΒΓΑΛΕ ΟΛΟ ΤΟ ΦΤΥΝΕ.ΞΑΝΑΒΑΛΑ ΠΙΟ ΛΙΓΟ Κ ΟΣΟ ΗΠΙΕ.ΤΟ ΜΙΣΟ ΑΠ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΗΣ..


ρωταω γιατι κ εμεις καναμε λιγο βεβαια δεκατα βασικα...στο πρωτο εμβολιο κ εδωσα σιροπακι κ επεσε απλα καποια μου ειχε πει οτι της ειπε η παιδιατρος να μην δωσει ουτε σε πυρετο...

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
minubaki έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
minubaki έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
minubaki έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
spapastamou έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
spapastamou έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΙΝΟΥΛΑ!ΧΑΧΑ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΑΝ Κ ΑΒΑΠΤΙΣΤΗ..Η ΦΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ..


αχου δεν λεω χρονια της πολλα δεν ξερω αν κανει...αλλα θα σου πω παντα να την καμαρωνεις και παντα να ειναι γερη και ευτιχισμενη αν και με τοσο καλη μανουλα σιγουρα θα ειναι... Wink

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΟΦΑΚΙ Κ ΣΥ ΤΗΝ ΒΑΛΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΗΝΚΑΜΑΡΩΝΕΙΣ..ΚΑΛΗΜΕΡΑ..Α!!ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ Η ΜΠΕΜΠΕ 5Η ΜΕΡΑ ΧΩΡΙΣ ΞΕΝΟ ΓΑΛΑ.ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΠΙΝΕΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ Ή ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΦΑΓΗ.ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΟΜΩΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ 6 ΩΡΕΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΦΑΙ.ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΗΝ ΑΛΛΑΞΩ ΤΟ ΓΑΛΑ Ή ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΦΑΓΗ Κ ΤΗΣ ΦΤΑΙΝΕ Κ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ Ή ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ..ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ Κ ΠΡΙΝ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΗΘΕΛΕ 90 ΓΡ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΔΕ ΞΕΡΩ.ΤΕΣΠΑ ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΩ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΗ ΖΥΓΙΣΕΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ..ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΠΟΥ ΔΕ ΠΗΡΕ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΤΟΣΟ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΦΑΕΙ ΤΙ ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΩ..ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΜΗΝΕΣ Κ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΜΑΘΕΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ?ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ..ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΝ ΠΑΧΥΝΕ..ΟΥΦ..ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΛΑ ΒΡΙΣΕ ΛΙΓΟ ΝΑ ΙΣΙΩΣΩ..


μπραβο κουκλα μου...φυσικα και μπορει να θηλαζει αποκλειστικα ασχετα με το αν επαιρνε πριν κ ξενο...ξεκολλα πια βρε μινα μια χαρα τα πας......!!!

ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΠΗΡΕ ΛΙΓΑ ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ Κ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΓΧΩΘΗΚΑ ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΘΕΛΕΙ ΤΡΩΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Κ ΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΟΡΕΞΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.Κ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΟΛΩΣΕ ΟΤΑΝ ΤΗ ΖΥΓΙΣΕ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΗΣΩ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΤΠΤ.ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΡΗΞΩ..


να την χαιρεσται μινακι μου....
ναι βεβαιως και μπορεις να την θηλασεις αποκλειστικα...εξαλλου οσο περισσοτερο θηλαζεις τοσο περισσοτερο θα εχεις γαλα αυτο ειναι κανονας...
προσφορα και ζητηση...!!
οσο για το αγχος σου με το βαρος σε καταλαβαινω αλλα μην το βαζεις κατω...
εμενα που εδειξε 120γρ... σε 12 μερες? αφου ολα καλα λεει η γιατρος... την παρασκευη να δω τι καναμε... εχουμε κ το 2ο εμβολιο...
σε αυτο σου ανεβασε 38 πυρετο?

ΜΙΝΑ ΤΩΡΑ ΚΑΝΑΜΕ 2 ΕΜΒΟΛΙΑ ΜΑΖΙ.ΠΝΕΥΜΟΝΙΟΚΟΚΟΥ Κ ΜΗΝΙΓΓΙΤΙΔΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΕΤΑΞΑ Κ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΑΛΛΑ 2 ΕΜΒΟΛΙΑ.Κ ΝΑΙ ΕΚΑΝΕ ΠΥΡΕΤΟ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΕΠΕΣΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΗΡΕΜΗ.ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΙΔΙΟ ΟΠΩΣ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΔΟΣΗ..


εδωσες σιροπακι για να πεσει?

ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΒΓΑΛΕ ΟΛΟ ΤΟ ΦΤΥΝΕ.ΞΑΝΑΒΑΛΑ ΠΙΟ ΛΙΓΟ Κ ΟΣΟ ΗΠΙΕ.ΤΟ ΜΙΣΟ ΑΠ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΗΣ..


ρωταω γιατι κ εμεις καναμε λιγο βεβαια δεκατα βασικα...στο πρωτο εμβολιο κ εδωσα σιροπακι κ επεσε απλα καποια μου ειχε πει οτι της ειπε η παιδιατρος να μην δωσει ουτε σε πυρετο...


εμας η παιδιατρος μας μας εχει πει απο 37.4 το θεωρουμε πυρετο και απο 37.8 δινουμε ντεπον...εμας στο πρωτο εμβολιο εκανε 37.4 και μετα επεσε...τωρα στο δευτερο θα δουμε εχουμε 7 δεκεμβρη ραντεβου....κι αυριο εχω ραντεβου στο ικα να μας το γραψουνε....

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΒΑΣΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΠΥΡΕΤΟΣ ΓΙΑ ΝΤΕΠΟΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ 38 Κ ΠΑΝΩ.ΕΜΕΝΑ ΕΙΧΕ 37 5 Κ ΔΕΝ ΕΔΩΣΑ ΟΤΑΝ ΠΗΓΕ 38 ΕΔΩΣΑ.

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΒΑΣΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΠΥΡΕΤΟΣ ΓΙΑ ΝΤΕΠΟΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ 38 Κ ΠΑΝΩ.ΕΜΕΝΑ ΕΙΧΕ 37 5 Κ ΔΕΝ ΕΔΩΣΑ ΟΤΑΝ ΠΗΓΕ 38 ΕΔΩΣΑ.

εμενα μου ειπε μεχρι 37.5 να μη δωσω...
απο 37.5 και πανω να δωσω...
εμεις καναμε 37.8 οποτε εδωσα

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Η παιδίατρος εμένα στο πρώτο εμβόλιο μου είπε να μην της δώσω τίποτα και μου τόνισε ότι δεν θα φτάσει πάνω από 38. Αν έβλεπα ότι κόντευε το 38 να της το έριχνα μόνο με χλιαρό μπανάκι. Τελικά δεν έκανε καθόλου και δεν χρειάστηκε ούτε μπανάκι... αλλά ήτανε κοιμισμένη για 12 συνεχόμενες ώρες!!!

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΒΑΣΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΠΥΡΕΤΟΣ ΓΙΑ ΝΤΕΠΟΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ 38 Κ ΠΑΝΩ.ΕΜΕΝΑ ΕΙΧΕ 37 5 Κ ΔΕΝ ΕΔΩΣΑ ΟΤΑΝ ΠΗΓΕ 38 ΕΔΩΣΑ.


οχι για να μην παρεξηγηθω δεν εδωσα...μονο αν κανει πανω απο 37.8 μου ειχε πει να δωσω....

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
spapastamou έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΒΑΣΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΠΥΡΕΤΟΣ ΓΙΑ ΝΤΕΠΟΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ 38 Κ ΠΑΝΩ.ΕΜΕΝΑ ΕΙΧΕ 37 5 Κ ΔΕΝ ΕΔΩΣΑ ΟΤΑΝ ΠΗΓΕ 38 ΕΔΩΣΑ.


οχι για να μην παρεξηγηθω δεν εδωσα...μονο αν κανει πανω απο 37.8 μου ειχε πει να δωσω....

δηλ εγω που εδωσα στο 37,8 δεν επρεπε?
βεβαια το βαλαμε ποπο η μαμα μου δηλ κ οταν ειδαμε 38,3 αγχωθηκαμε κ δωσαμε την επομενη εμαθα οτι απο ποπο αφερεις 5δεκατα οποτε ειχαμε 37,8... αλλα η παιδιατρος μου ειχε πει να δωσω πανω απο 37,5

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οχι καλε καλα εκανες...απλα το ειπα νην νομιζετε οτι εδωσα στο 37.4...αν εβλεπα 37.8 και πανω θα εδινα κι εγω.... Very Happy

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα μινα ολες σε βριζουμε απο οτι καταλαβες ΧΑΛΑΡΩΣΕ!!!!!!!!!!!!!!!! ολα θα πανε καλα.Στο πρωτο εμβολιο εκανε 37,4 το βραδυ και της εδωσα depon ηταν παρα πολυ ανησυχη, εκλαιγε και δε κοιμοταν και μου ειπε ο παιδιατρος οτι τα παιδικα σιροπακια δεν ειναι μονο για τον πυρετο αλλα και οταν δεν ειναι ηρεμο το μωρο εννοειτε οταν υπαρχει καποιος λογος να της το δινω οπως εμβολιο ,δοντι.

http://www.worldjamboree.gr

angel-1

angel-1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
astero2000 έγραψε:Η παιδίατρος εμένα στο πρώτο εμβόλιο μου είπε να μην της δώσω τίποτα και μου τόνισε ότι δεν θα φτάσει πάνω από 38. Αν έβλεπα ότι κόντευε το 38 να της το έριχνα μόνο με χλιαρό μπανάκι. Τελικά δεν έκανε καθόλου και δεν χρειάστηκε ούτε μπανάκι... αλλά ήτανε κοιμισμένη για 12 συνεχόμενες ώρες!!!


ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΕΤΣΙ ΑΣΤΕΡΟ Τ ΕΙΔΙΟ..ΥΠΝΗΛΙΑ ΤΟΝ ΕΦΕΡΕ ΤΝ ΜΙΚΡΟ..ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ..ΣΤΗΝ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΗ ΔΟΣΗ ΜΠΟΡΕΙ Κ Ν ΚΑΝΕΙ?ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ?? μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 13 325318 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 13 325318

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα μανουλες....!!!
ειμαι τοσο ξεκουραστη σημερα...
λοιπον η μπουμπου μου χθες εσπασε το ρεκορ...
κοιμηθηκε απο της 8μεχρι9..μετα απο 10παρα μεχρι 6παρα κ απο της 6μεχρι της 10...
13 ωρες...συνεχομενα... απιστευτο?
μονο για φαι κ για το βραδυνο μπανακι που τη ξυπνησα εγω στης 9

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
minubaki έγραψε:καλημερα μανουλες....!!!
ειμαι τοσο ξεκουραστη σημερα...
λοιπον η μπουμπου μου χθες εσπασε το ρεκορ...
κοιμηθηκε απο της 8μεχρι9..μετα απο 10παρα μεχρι 6παρα κ απο της 6μεχρι της 10...
13 ωρες...συνεχομενα... απιστευτο?
μονο για φαι κ για το βραδυνο μπανακι που τη ξυπνησα εγω στης 9


καλημερα μινακι...!!!τελεια η μπουμπου σου,αφησε την μανουλα να κοιμηθει....!!! Razz

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
να ρωτησω βρε κοριτσια, μπανακι ποτε τα κανετε? εγω την εκανα παντα βραδυ πριν τον υπνο αλλα επειδη την αλλη εβδομαδα φευγει η μητερα μου κ ο αντρας μου ερχεται μονο τα μεσημερια σπιτι σκεφτομαι να την κανω τα μεσημερια γιατι θελω βοηθεια... λετε να της αλλαξω το προγγραμα κ να μην κοιμαται το βραδυ μετα?

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
minubaki έγραψε:να ρωτησω βρε κοριτσια, μπανακι ποτε τα κανετε? εγω την εκανα παντα βραδυ πριν τον υπνο αλλα επειδη την αλλη εβδομαδα φευγει η μητερα μου κ ο αντρας μου ερχεται μονο τα μεσημερια σπιτι σκεφτομαι να την κανω τα μεσημερια γιατι θελω βοηθεια... λετε να της αλλαξω το προγγραμα κ να μην κοιμαται το βραδυ μετα?


δεν νομιζω βρε μινακι μου...εδω εγω πολλες φορες επειδγ κανει κρυο δεν την κανω καν καθε μερα αλλα μερα παρα μερα και μια χαρα μου κοιμαται...μην ανησυχεις ετσι κι αλλιως δεν εχουν ουσιαστικη βρωμα τα παιδακια.... Very Happy

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
spapastamou έγραψε:
minubaki έγραψε:να ρωτησω βρε κοριτσια, μπανακι ποτε τα κανετε? εγω την εκανα παντα βραδυ πριν τον υπνο αλλα επειδη την αλλη εβδομαδα φευγει η μητερα μου κ ο αντρας μου ερχεται μονο τα μεσημερια σπιτι σκεφτομαι να την κανω τα μεσημερια γιατι θελω βοηθεια... λετε να της αλλαξω το προγγραμα κ να μην κοιμαται το βραδυ μετα?


δεν νομιζω βρε μινακι μου...εδω εγω πολλες φορες επειδγ κανει κρυο δεν την κανω καν καθε μερα αλλα μερα παρα μερα και μια χαρα μου κοιμαται...μην ανησυχεις ετσι κι αλλιως δεν εχουν ουσιαστικη βρωμα τα παιδακια.... Very Happy


δεν το κανω για θεμα μην μειενι βρωμικο το μωρο αλλα πιο πολυ σαν προγραμματακι να ξερει οτι στης 9κανουμε μπανιο μετα τρωμε και κοιμομαστε...αυτο φοβαμαι μην χαλασω τωρα που φτιαξαμε κ ερθουν τα πανω κατω παλι...
οσο για κρυο την ωρα του μπανιου δυναμωνω καλοριφερ,βαζω κ ενα αεροθερμο στο μπανιο οποτε δεν τιθεται θεμα να κρυωσει...

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
minubaki έγραψε:να ρωτησω βρε κοριτσια, μπανακι ποτε τα κανετε? εγω την εκανα παντα βραδυ πριν τον υπνο αλλα επειδη την αλλη εβδομαδα φευγει η μητερα μου κ ο αντρας μου ερχεται μονο τα μεσημερια σπιτι σκεφτομαι να την κανω τα μεσημερια γιατι θελω βοηθεια... λετε να της αλλαξω το προγγραμα κ να μην κοιμαται το βραδυ μετα?

Καλημέρα και από μένα! Εγώ δεν έχω συγκεκριμένη ώρα για το μπάνιο. Άλλες φορές γύρω στις 12 το πρωί και άλλες γύρω στις 8 το απόγευμα. Η αλήθεια είναι ότι μετά το μπάνιο χαλαρώνει και κοιμάται καλύτερα, αλλά όχι ότι τις άλλες φορές δεν κοιμάται! Θα το συνηθίσει και η δική σου και δε νομίζω να αλλάξει κάτι στον ύπνο της.......τώρα που άρχισε και κοιμάται τόσες ώρες..... Smile Smile Smile
Κάνε ότι σε βολεύει καλύτερα γιατί αν δεν είσαι σίγουρη ότι μπορείς να την κάνεις μπάνιο μόνη σου, θα το καταλάβει η μικρή και ίσως να είναι χειρότερα. Στο λέω αυτό γιατί τα μωρά θέλουν να αισθάνονται ασφάλεια όπου και να είναι

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
panta έγραψε:
minubaki έγραψε:να ρωτησω βρε κοριτσια, μπανακι ποτε τα κανετε? εγω την εκανα παντα βραδυ πριν τον υπνο αλλα επειδη την αλλη εβδομαδα φευγει η μητερα μου κ ο αντρας μου ερχεται μονο τα μεσημερια σπιτι σκεφτομαι να την κανω τα μεσημερια γιατι θελω βοηθεια... λετε να της αλλαξω το προγγραμα κ να μην κοιμαται το βραδυ μετα?

Καλημέρα και από μένα! Εγώ δεν έχω συγκεκριμένη ώρα για το μπάνιο. Άλλες φορές γύρω στις 12 το πρωί και άλλες γύρω στις 8 το απόγευμα. Η αλήθεια είναι ότι μετά το μπάνιο χαλαρώνει και κοιμάται καλύτερα, αλλά όχι ότι τις άλλες φορές δεν κοιμάται! Θα το συνηθίσει και η δική σου και δε νομίζω να αλλάξει κάτι στον ύπνο της.......τώρα που άρχισε και κοιμάται τόσες ώρες..... Smile Smile Smile
Κάνε ότι σε βολεύει καλύτερα γιατί αν δεν είσαι σίγουρη ότι μπορείς να την κάνεις μπάνιο μόνη σου, θα το καταλάβει η μικρή και ίσως να είναι χειρότερα. Στο λέω αυτό γιατί τα μωρά θέλουν να αισθάνονται ασφάλεια όπου και να είναι


ειχα την μητερα μου συνεχεια κοντα μου τοσο καιρο κ ειχε αναλαβει αυτη το μπανιο,αλλα σε 1 εβδομαδα που θα φυγει θα το κανω εγω κ ναι θελω αλλο ενα ατομο να με βοηθαει σε αυτο... α δεν εχετε ωραριο εσεις ε? και κοιμαται μια χαρα το βραδυ, δεν σοπυ κανει νουμερα?

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια υστερα απο 13 ωρες υπνου κοιμαται παλι εδω κ 1ωρα...!!!
??????????????
μα δεν μου τα κανε αυτα τοσο υπνο

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
minubaki έγραψε:κοριτσια υστερα απο 13 ωρες υπνου κοιμαται παλι εδω κ 1ωρα...!!!
??????????????
μα δεν μου τα κανε αυτα τοσο υπνο

Επειδή δεν έχουμε ωράριο για το μπάνιο δεν κάνει και νούμερα! Είναι όπως τα μάθεις. Γενικά εμένα είναι λίγο δύσκολη με τον ύπνο οπότε είτε κάνει μπάνιο είτε όχι με ζορίζει λίγο μέχρι να κοιμηθεί.....
Κάπως έτσι ήμουν κι εγω όταν η μικρή άρχισε να κοιμάται πολλές ώρες. Δεν το πίστευα, έλεγα κάτι έπαθε το παιδί.....άντε θα ξεκουράζεσαι καλύτερα από δω και πέρα. Μακάρι να συνεχίσετε έτσι...

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
panta έγραψε:
minubaki έγραψε:κοριτσια υστερα απο 13 ωρες υπνου κοιμαται παλι εδω κ 1ωρα...!!!
??????????????
μα δεν μου τα κανε αυτα τοσο υπνο

Επειδή δεν έχουμε ωράριο για το μπάνιο δεν κάνει και νούμερα! Είναι όπως τα μάθεις. Γενικά εμένα είναι λίγο δύσκολη με τον ύπνο οπότε είτε κάνει μπάνιο είτε όχι με ζορίζει λίγο μέχρι να κοιμηθεί.....
Κάπως έτσι ήμουν κι εγω όταν η μικρή άρχισε να κοιμάται πολλές ώρες. Δεν το πίστευα, έλεγα κάτι έπαθε το παιδί.....άντε θα ξεκουράζεσαι καλύτερα από δω και πέρα. Μακάρι να συνεχίσετε έτσι...


MAKARI lev k egv....
σημερα να δουμε... γιατι κ εμενα ειναι πολυ δυσκολη στον υπνο αλλα απο χθες το βραδυ με εξεπληξε....

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δημητρα σου εστειλα πμ....
το πηρες?
χρειαζομαι την βοηθεια σου για το αμαζον

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ Κ ΜΕΝΑ Η ΜΠΕΜΠΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΑΠΙΣ 11 ΩΣ ΤΙΣ 6 ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΤΗ ΣΗΚΩΣΑ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙ Κ ΜΕΤΑ ΞΑΝΑ ΤΟΥΜΠΑ ΩΣ ΤΙΣ 9 30.ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΛΑ ΝΕΑ ΧΘΕΣ 5 ΩΡΕΣ ΞΕΡΝΑΓΑ ΣΟΡΥ Κ Μ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ Κ ΠΗΓΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ Κ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ.Η ΧΟΛΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΗ ΠΕΤΡΕΣ Κ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΠΙΠΛΟΚΕΣ.ΠΗΓΑΝ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΟΥΝ ΤΑ ΖΟΥΜΙΑ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΕ Κ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΩ ΑΛΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΘΑ ΠΑΩ ΑΘΗΝΑ..ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΦΛΕΓΜΟΝΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΠΩ ΑΜΕΣΩΣ ΑΝΟΧΙ ΤΕΛΟΣ ΓΕΝΑΡΗ..ΑΥΤΑ..

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ Κ ΜΕΝΑ Η ΜΠΕΜΠΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΑΠΙΣ 11 ΩΣ ΤΙΣ 6 ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΤΗ ΣΗΚΩΣΑ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙ Κ ΜΕΤΑ ΞΑΝΑ ΤΟΥΜΠΑ ΩΣ ΤΙΣ 9 30.ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΛΑ ΝΕΑ ΧΘΕΣ 5 ΩΡΕΣ ΞΕΡΝΑΓΑ ΣΟΡΥ Κ Μ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ Κ ΠΗΓΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ Κ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ.Η ΧΟΛΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΗ ΠΕΤΡΕΣ Κ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΠΙΠΛΟΚΕΣ.ΠΗΓΑΝ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΟΥΝ ΤΑ ΖΟΥΜΙΑ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΕ Κ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΩ ΑΛΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΘΑ ΠΑΩ ΑΘΗΝΑ..ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΦΛΕΓΜΟΝΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΠΩ ΑΜΕΣΩΣ ΑΝΟΧΙ ΤΕΛΟΣ ΓΕΝΑΡΗ..ΑΥΤΑ..


Αμάν μωρέ πάνω που έστρωσες με το θηλασμό....μακάρι να μη χρειαστείς αμέσως το χειρουργείο και όχι τόσο για το θηλασμό αλλά περισσότερο γιατί το μωρό είναι μικρούλι ακόμη και θέλει τη μαμά του 24 ώρες το 24ωρο. Όλα να σου πάνε καλά με τις εξετάσεις

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις