Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
279 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 279 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 28 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 42]

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
panta έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ Κ ΜΕΝΑ Η ΜΠΕΜΠΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΑΠΙΣ 11 ΩΣ ΤΙΣ 6 ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΤΗ ΣΗΚΩΣΑ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙ Κ ΜΕΤΑ ΞΑΝΑ ΤΟΥΜΠΑ ΩΣ ΤΙΣ 9 30.ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΛΑ ΝΕΑ ΧΘΕΣ 5 ΩΡΕΣ ΞΕΡΝΑΓΑ ΣΟΡΥ Κ Μ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ Κ ΠΗΓΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ Κ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ.Η ΧΟΛΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΗ ΠΕΤΡΕΣ Κ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΠΙΠΛΟΚΕΣ.ΠΗΓΑΝ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΟΥΝ ΤΑ ΖΟΥΜΙΑ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΕ Κ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΩ ΑΛΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΘΑ ΠΑΩ ΑΘΗΝΑ..ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΦΛΕΓΜΟΝΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΠΩ ΑΜΕΣΩΣ ΑΝΟΧΙ ΤΕΛΟΣ ΓΕΝΑΡΗ..ΑΥΤΑ..


Αμάν μωρέ πάνω που έστρωσες με το θηλασμό....μακάρι να μη χρειαστείς αμέσως το χειρουργείο και όχι τόσο για το θηλασμό αλλά περισσότερο γιατί το μωρό είναι μικρούλι ακόμη και θέλει τη μαμά του 24 ώρες το 24ωρο. Όλα να σου πάνε καλά με τις εξετάσεις

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ..ΑΥΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΠΤ.

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ Κ ΜΕΝΑ Η ΜΠΕΜΠΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΑΠΙΣ 11 ΩΣ ΤΙΣ 6 ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΤΗ ΣΗΚΩΣΑ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙ Κ ΜΕΤΑ ΞΑΝΑ ΤΟΥΜΠΑ ΩΣ ΤΙΣ 9 30.ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΛΑ ΝΕΑ ΧΘΕΣ 5 ΩΡΕΣ ΞΕΡΝΑΓΑ ΣΟΡΥ Κ Μ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ Κ ΠΗΓΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ Κ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ.Η ΧΟΛΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΗ ΠΕΤΡΕΣ Κ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΠΙΠΛΟΚΕΣ.ΠΗΓΑΝ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΟΥΝ ΤΑ ΖΟΥΜΙΑ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΕ Κ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΩ ΑΛΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΘΑ ΠΑΩ ΑΘΗΝΑ..ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΦΛΕΓΜΟΝΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΠΩ ΑΜΕΣΩΣ ΑΝΟΧΙ ΤΕΛΟΣ ΓΕΝΑΡΗ..ΑΥΤΑ..


τι λες ρε μινακι τωρα...
ποπο ευχομαι να'ναι ολα περαστικα κ γρηγορα... αχ μωρε μινακι στεναχωρηθηκα τωρα... ολα θα γινουν... αν φυγεις αθηνα το μωρο θα το αφησεις λευκαδα?

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μινα περαστικα ολα θα πανε καλα θα τα καταφερεις μονο μην αγχωνεσαι και στεναχωριεσαι. minubaki δεν εστειλες μηνυμα σε μενα δε ηρθε τιποτα καπου αλλου το εστειλες............

http://www.worldjamboree.gr

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δημητρα σε ευχαριστω....
με εσωσες σημερα κ αν δεν ειχα βιαστει θα ειχα λιγα παραπανω ευρω στην τσεπη μου να κανω κι αλλες αγορες...!!!
μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 14 40746

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kalispera koritsia ti moy kanete emeis kala xathika alla toso kairo den eixa internet.ti moy kanete ta mora sas?emeis ola kala exoyme ena mono thema kathe mia ora einai sto stithos moy kai thelei gala otan einai ksipnios ston ypno pame poly kala.diabasa oti i perisoteres exete mpei se programma kai trone kathe 3 me 4 ores ta mora sas.posi ora peripoy otan ta thilazete trone?emena thelei peripoy otan einai ksipnios kathe 1 ora alla kathete to poly 10 lepta.ti simainei ayto.

331μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 14 Empty θελω να κοιμηθω! Τρι Νοε 15, 2011 12:39 pm

mpizoudaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Shocked ειμαι κ εγω μανουλα του αυγουστου!!να σας ζησουν τα αγγελουδακια σας..εμεις ακομη δεν εχουμε μπει σε προγραμμα..δε κοιμαται το μικρο μου πλασματακι..κ να πω οτι τον ενοχλει κατι,,ουτε κολικους εχει ουτε γκρινια ουτε τιποτα..ειναι μεσα στην καλη χαρα μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 14 536304 .ανα τεσσερις ωρες που τρωει ζητημα να κοιμηθει 20 λεπτα..τι να κανωωωωω????

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
fotini2705 έγραψε:kalispera koritsia ti moy kanete emeis kala xathika alla toso kairo den eixa internet.ti moy kanete ta mora sas?emeis ola kala exoyme ena mono thema kathe mia ora einai sto stithos moy kai thelei gala otan einai ksipnios ston ypno pame poly kala.diabasa oti i perisoteres exete mpei se programma kai trone kathe 3 me 4 ores ta mora sas.posi ora peripoy otan ta thilazete trone?emena thelei peripoy otan einai ksipnios kathe 1 ora alla kathete to poly 10 lepta.ti simainei ayto.

καλησπερα φωτεινουλα κ απο εδω.. που αν δεν με επαιρνες τηλ σημερα θα αρχιζα να σε ψαχνω στην νικολουλη...
ξεχασα να σου πω κ απ'το τηλ τον παρατηρεις τον μπομπιρα οταν τρωει καταπινει??? μηπως τρωει λιγο στην αρχη μετα κουραζεται κ απλα πεζει με το στηθος με αποτελεσμα να μην πινει πολυ γαλα κ μετα απο λιγο να πειναει παλι?

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mpizoudaki έγραψε: Shocked ειμαι κ εγω μανουλα του αυγουστου!!να σας ζησουν τα αγγελουδακια σας..εμεις ακομη δεν εχουμε μπει σε προγραμμα..δε κοιμαται το μικρο μου πλασματακι..κ να πω οτι τον ενοχλει κατι,,ουτε κολικους εχει ουτε γκρινια ουτε τιποτα..ειναι μεσα στην καλη χαρα μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 14 536304 .ανα τεσσερις ωρες που τρωει ζητημα να κοιμηθει 20 λεπτα..τι να κανωωωωω????

καλησπερα κ να σου ζησει κ εσενα το μωρακι σου...
αγορακι η κοριτσακι εχεις?
δεν ξερω αν μπορεις να κανεις κατι κ μενα απο μονη της το εκανε το προγραμματακι αλλα δεν το δενω κ κομπο... θηλαζεις?

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα μανουλες!!!!
δυστυχως το χθεσινο μας προγγραμματακη δεν συνεχιστηκε κ σημερα το βραδυ αλλα παλι καλη ηταν η μικρη... το 8ωαρο το καναμε 4ωρο σημερα ευτυχως ομως μονο για φαι κ μετα καπακι αλλο ενα 4ωρο....

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΕΝΑ ΡΑΚΟΣ ΔΥΔΤΥΧΩΣ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΔΕΙΞΑΝ ΦΛΕΓΜΟΝΗ ΣΤΗ ΧΟΛΗ Κ ΟΠΑΘΟΛΟΓΟΣ ΠΗΡΕ ΧΘΕΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΗΡΘΑΜΕ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΒΙΑΣΤΙΚΑ.ΑΦΗΣΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ ΒΓΑΖΩ Κ ΤΟ ΓΑΛΑ Κ ΤΟ ΠΕΤΑΩ ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΚΛΑΜΑ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΣΩ Κ 5 ΜΕΡΕΣ.

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
minubaki έγραψε:καλημερα μανουλες!!!!
δυστυχως το χθεσινο μας προγγραμματακη δεν συνεχιστηκε κ σημερα το βραδυ αλλα παλι καλη ηταν η μικρη... το 8ωαρο το καναμε 4ωρο σημερα ευτυχως ομως μονο για φαι κ μετα καπακι αλλο ενα 4ωρο....

Καλημέρα κι από μένα Smile
Φάση περνάν τα μπεμπάκια μας? τι να πω..... εμένα πάλι έχει μέρες που κοιμάται 8 ωρο και τώρα κανα δυο βραδια μου κάνει πάλι νερά....τα νεύρα μου......πού θα πάνε ..........θα στρώσουν

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΕΝΑ ΡΑΚΟΣ ΔΥΔΤΥΧΩΣ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΔΕΙΞΑΝ ΦΛΕΓΜΟΝΗ ΣΤΗ ΧΟΛΗ Κ ΟΠΑΘΟΛΟΓΟΣ ΠΗΡΕ ΧΘΕΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΗΡΘΑΜΕ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΒΙΑΣΤΙΚΑ.ΑΦΗΣΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ ΒΓΑΖΩ Κ ΤΟ ΓΑΛΑ Κ ΤΟ ΠΕΤΑΩ ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΚΛΑΜΑ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΣΩ Κ 5 ΜΕΡΕΣ.


μη στεναχωριέσαι καλή μου...απλά να σκέφτεσαι το μπεμπάκι σου και ότι γρήγορα θα γίνεις καλά και θα ξαναείστε και πάλι μαζί Smile
περαστικά και όλα να πάνε καλά με την επέμβαση και γρήγορα να γυρίσεις σπίτι και να σε ζαλίζει το αγγελούδι σου

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΕΣ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΟΥ Κ ΝΑ ΦΥΓΩ ΑΥΡΙΟ ΤΟΥΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΣΠΙΤΙ ΤΗΝ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ.Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ ΚΟΥΜΑΤΑΙ 7 ΩΡΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΞΥΠΝΑΕΙ ΤΡΩΕΙ Κ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΑΛΛΟ ΕΝΑ 4ΩΡΟ 5 ΩΡΟ..

katerinabio

katerinabio
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κοριτσια γεια σας. εμεις γεννηθηκαμε 25-08. υπαρχει καποια απο εσασ που να δινει ετοιμο γαλα?

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια. minubaki τον ξαδερφο σου τον ξερει πολυ καλα ο αντρας μου,ο αντρας σου πως αντεδρασε οταν εμαθε τι εκανες στο amazon? οτι χρειαστεις παρε τηλ. Μινα μου τη να σου πω τωρα δε μπορω να σε βρισω που μου εισαι αρρωστουλα........για αρχη μη κλαις και μη στεναχωριεσαι γιατι θα σου κοπει το γαλα πρεπει να κανεις υπομονη η μπουμπου σου ειναι μια χαρα και εσυ πρεπει να ηρεμησεις για να γινεις γρηγορα καλα και να γυρισεις στη ΘΕΑ σου. οτι καινουργιο μαθεις ενημερωσε μας και οτι χρειαστεις και μπορω να βοηθησω στειλε μου μηνυμα.

http://www.worldjamboree.gr

pf


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλημέρα κοριτσάκια μου! Τι κάνετε?
Αρχικά, να καλωσορίσω κι εγώ τα νέα κορίτσια και να τους ευχηθώ να χαίρονται τα μπεμπάκια τους Very Happy Very Happy
Μίνα μου, περαστικά σου. Εύχομαι να γυρίσεις γρήγορα κοντά στο ζουζούνι σου. Περαστικά.
Katerinabio, καλώς ήρθες. Εμείς γεννηθήκαμε 09-08 και τώρα πια τρεφόμαστε αποκλειστικά με ξένο γάλα! Αν μπορώ να σε βοηθήσω σε κάτι ευχαρίστως…
Λοιπόν την προηγούμενη Τετάρτη, που γίναμε 3 μηνών, κάναμε και δυο εμβόλια…Ανεβάσαμε λίγο πυρετό, αλλά ευτυχώς δεν ταλαιπωρηθήκαμε! Είμαστε αισίως 6.400 και 60 πόντοι!!! Εσείς πώς τα πάτε??

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΑ ΠΜ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..

katerinabio

katerinabio
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
πλεον και εγω σχεδον αποκλειστικα ξενο γαλα.. ξεκινησα με σημπληρωμα και πλεον μας πηρε η κατω βολτα. ξερεις προσφορα και ζητηση... ποιο γαλα του δινεις? ξεκινησα με frezylac αλλα ειναι πολυ ακριβο γμτ.

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΚΑΛΩΣΗΡΘΑΝ ΟΙ ΝΕΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ...ΚΑΤΕΡΙΝΑΒΙΟ ΕΓΩ ΔΙΝΩ ΓΑΛΑ ΣΕ ΣΚΟΝΗ,ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΤΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ.....ΜΙΝΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ?ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΥΕΙΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΛΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΣΟΥ,ΠΑΝΤΩΣ ΧΟΛΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΠΟΙΑ ΣΧΕΣΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΑΡΚΕΤΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ Ή ΜΕΤΑ ΕΙΧΑΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΕΝΑΝ ΕΝΤΟΝΟ ΠΟΝΟ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΛΙΣ ΕΜΑΘΕ ΠΩΣ ΓΕΝΝΗΣΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΜΕΣΩΣ ΠΗΓΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΧΟΛΗ....ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΣΑΚΑΛΑΚΙ Κ ΕΓΩ ΕΨΑΧΝΑ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΜΑΖΟΝ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΤΥΦΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑ(ΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΜΟΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΝΗΠΙΑΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ)ΑΝ ΘΕΛΗΣΩ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΚΑΤΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΑΖΙ?ΕΣΥ ΤΙ ΑΓΟΡΑΣΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΔΩ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΑΚΡΙΒΟΤΕΡΟ?
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΕΝΤΟΝΑ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΠΩΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΕΙΡΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΙΠΙΛΑΕΙ,ΕΓΩ ΤΟΥ ΒΑΖΩ ΠΙΠΙΛΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΟΥ ΦΕΥΓΕΙ,ΤΗΝ ΨΑΧΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΒΡΕΙ ΒΑΖΕΙ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ...Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΕΙΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΤΟΥ ΤΟ ΒΓΑΖΩ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΡΝΑΩ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΠΩΣ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΤΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΤΟΝ ΑΚΥΡΩΝΩ...ΕΞΑΛΛΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ,ΠΩΣ ΑΠΟ ΤΟΝ 5-6 ΜΗΝΑ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΡΙΣΚΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ...ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ? ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΓΙ'ΑΥΤΟ?

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΣΤΑ CANDY ΜΟΥ..ΕΛΠΙΖΩ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΒΓΩ Κ ΝΑ ΜΗ ΜΕ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ 5 ΜΕΡΕΣ..

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
minubaki έγραψε:
fotini2705 έγραψε:kalispera koritsia ti moy kanete emeis kala xathika alla toso kairo den eixa internet.ti moy kanete ta mora sas?emeis ola kala exoyme ena mono thema kathe mia ora einai sto stithos moy kai thelei gala otan einai ksipnios ston ypno pame poly kala.diabasa oti i perisoteres exete mpei se programma kai trone kathe 3 me 4 ores ta mora sas.posi ora peripoy otan ta thilazete trone?emena thelei peripoy otan einai ksipnios kathe 1 ora alla kathete to poly 10 lepta.ti simainei ayto.

καλησπερα φωτεινουλα κ απο εδω.. που αν δεν με επαιρνες τηλ σημερα θα αρχιζα να σε ψαχνω στην νικολουλη...
ξεχασα να σου πω κ απ'το τηλ τον παρατηρεις τον μπομπιρα οταν τρωει καταπινει??? μηπως τρωει λιγο στην αρχη μετα κουραζεται κ απλα πεζει με το στηθος με αποτελεσμα να μην πινει πολυ γαλα κ μετα απο λιγο να πειναει παλι?


den kathetai poly sto stithos kanena 5 me 10 lepta meta bgenei kai pezei mazi moy kai xamogelaei.esy posi oRA TIN THILAZEIS?

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
candy οταν θελεις στειλε μου μηνυμα και εγω θα σου δωσω το τηλ μου για να το κανουμε μαζι ετσι καναμε και με τη minubaki. μινα πηρες το καινουργιο μου μηνυμα?

http://www.worldjamboree.gr

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dimitra37 έγραψε:candy οταν θελεις στειλε μου μηνυμα και εγω θα σου δωσω το τηλ μου για να το κανουμε μαζι ετσι καναμε και με τη minubaki. μινα πηρες το καινουργιο μου μηνυμα?

ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ!

angel-1

angel-1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
panta έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ Κ ΜΕΝΑ Η ΜΠΕΜΠΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΑΠΙΣ 11 ΩΣ ΤΙΣ 6 ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΤΗ ΣΗΚΩΣΑ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙ Κ ΜΕΤΑ ΞΑΝΑ ΤΟΥΜΠΑ ΩΣ ΤΙΣ 9 30.ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΛΑ ΝΕΑ ΧΘΕΣ 5 ΩΡΕΣ ΞΕΡΝΑΓΑ ΣΟΡΥ Κ Μ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ Κ ΠΗΓΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ Κ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ.Η ΧΟΛΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΗ ΠΕΤΡΕΣ Κ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΠΙΠΛΟΚΕΣ.ΠΗΓΑΝ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΟΥΝ ΤΑ ΖΟΥΜΙΑ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΕ Κ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΩ ΑΛΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΘΑ ΠΑΩ ΑΘΗΝΑ..ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΦΛΕΓΜΟΝΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΠΩ ΑΜΕΣΩΣ ΑΝΟΧΙ ΤΕΛΟΣ ΓΕΝΑΡΗ..ΑΥΤΑ..


Αμάν μωρέ πάνω που έστρωσες με το θηλασμό....μακάρι να μη χρειαστείς αμέσως το χειρουργείο και όχι τόσο για το θηλασμό αλλά περισσότερο γιατί το μωρό είναι μικρούλι ακόμη και θέλει τη μαμά του 24 ώρες το 24ωρο. Όλα να σου πάνε καλά με τις εξετάσεις

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ..ΑΥΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΠΤ.


περαστικα σου ευχομαι να πανε ολα καλα..μην ανησυχεισ για το θηλασμο θα βρεισ τν λυση..περιμενουμε νεα σου μινακι!!!

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dimitra37 έγραψε:καλημερα κοριτσια. minubaki τον ξαδερφο σου τον ξερει πολυ καλα ο αντρας μου,ο αντρας σου πως αντεδρασε οταν εμαθε τι εκανες στο amazon? οτι χρειαστεις παρε τηλ. Μινα μου τη να σου πω τωρα δε μπορω να σε βρισω που μου εισαι αρρωστουλα........για αρχη μη κλαις και μη στεναχωριεσαι γιατι θα σου κοπει το γαλα πρεπει να κανεις υπομονη η μπουμπου σου ειναι μια χαρα και εσυ πρεπει να ηρεμησεις για να γινεις γρηγορα καλα και να γυρισεις στη ΘΕΑ σου. οτι καινουργιο μαθεις ενημερωσε μας και οτι χρειαστεις και μπορω να βοηθησω στειλε μου μηνυμα.


οταν του το πα εχασε στην αρχη το χρωμα του γιατι τωρα ζοριζομαστε λιγο απλα μου λεει αν τα χρειαζομασταν οοοοοοοοοοολα αυτα οκ... ηρθε κ η συνηφαδα μου σημερα που τα ξερει καλα αυτα κ ελενξε την παραγγελια κ ευτυχως την ωρα που μιλουσαμε μαζι ακυρωσα τη μεγαλη παραγγελια κ κρατησα μονο την αλλαξιερα με ενα παιχνιδακι... μου κοστησε λιγο παραπανω αλλα τουλαχιστον γλυτωσα 170ε με την βοηθεια σου...
το ριλαξ που πηρες ολα τα λεφτα ειδα κ βιντεακι αλλα πολλε βρε συ...
ξερει τον Στρατη ο αντρας σου τελικα... αν τον δω θα του πω... τον αντρα σου πως τον λενε?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 28 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις