Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
27 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 27 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 27 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 42]

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
minubaki έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
minubaki έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
candycandy έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!ΛΟΙΠΟΝ ΠΗΓΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ Η ΜΙΚΡΗ ΤΑ ΕΙΔΕ ΟΛΑ ΜΕ 2 ΕΝΒΟΛΙΑ ΕΓΩ ΑΥΠΝΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ Κ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΛΙΓΟ ΠΥΡΕΤΟ..ΕΙΜΑΣΤΕ 60 ΠΟΝΤΟΥΣ Κ 5500 ΚΙΛΑ.Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ Κ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΑΜΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ 800 ΩΣ 900 ΓΡ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΔΕ ΜΑΣ ΧΡΕΙΖΑΟΝΤΑΙ ΑΚΟΜΑ..ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΤΟ ΤΡΙΜΗΝΟ 700 800 ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΘΕ ΛΙΓΟ ΜΕΙΩΝΟΝΤΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΝ ΤΗΣ ΕΔΙΝΑ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΙΝΕΙ ΣΥΝΟΛΙΚΑ 600 ΓΡ Κ ΟΧΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ..ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ..Α!ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΤΑ ΕΙΔΕ Κ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΤΗΝ ΑΛΟΙΦΗ ΓΙΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ Κ ΕΝΑ ΜΑΣΗΤΙΚΟ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΗΣ ΒΓΑΖΩ ΤΗ ΜΠΟΥΝΙΤΣΑ ΑΠ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΗ ΜΑΘΕΙ ΔΕΧΤΥΛΟ..Η ΓΚΡΙΝΙΑ Κ Η ΑΦΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ 3 ΜΕΡΕΣ ΜΟΝΟ ΘΗΛΑΖΩ..ΧΕΧΕ


ΜΠΡΑΒΟ ΜΙΝΑ ΕΙΔΕΣ,ΑΔΙΚΑ ΑΝΗΣΥΧΟΥΣΕΣ ΧΑΖΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΒΑΖΕΣ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ...ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΚΙ ΣΟΥ ΑΝΑΠΤΥΣΕΤΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ...
ΤΙ ΜΑΣΗΤΙΚΟ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ?

ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΨΥΓΕΙΟΥ ΝΑ ΔΡΟΣΙΖΕΤΑΙ Ή ΕΚΤΟΣ ΨΥΓΕΙΟΥ.ΕΙΧΑ ΠΑΡΙ ΤΗΣ ΚΙΚΟ ΚΑΤΙ ΡΟΖ ΣΤΡΟΓΓΥΛΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΔΕ ΤΗ ΒΟΛΕΥΟΥΝ ΑΚΟΜΑ Κ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΦΑΡΜΑΚΙΟ ΕΙΧΕ ΤΟ ΚΕΡΑΣΙ ΤΗΣ ΚΙΚΟ ΑΛΛΑ ΑΠΟ 4 Κ ΤΗΣ ΝΥΚ ΚΑΤΙ ΚΡΙΚΟΥΣ Κ ΠΗΡΑ ΑΥΤΟ.ΜΠΑΙΝΕΙ Κ ΕΝΤΟΣ ΨΤΓΕΙΟΥ Κ ΕΚΤΟΣ.ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΣ ΒΑΖΩ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ ΑΠ ΤΟ ΨΥΓΕΙΟ Κ ΠΑΓΩΝΕΙ.ΝΑΙ ΗΣΥΧΑΣΑ ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΠΗΡΕ 100 ΓΡ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΦΟΣΟΝ ΤΗΝ ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΩΕΙ ΠΟΛΥ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΧΑΝΕΙ ΓΕΥΜΑΤΑ ΠΕΡΑΝ 4 ΩΡΟΥ.


καλημερα μινακι μου...!!!
ολα καλα η μπουμπουκα σου,κοιτα που βγαζει κ δοντακια... τουλαχιστον ηρεμησες που ξερεις απο τι ηταν ολα αυτα... οταν σου ειπε να μην χανεις γευματα περα 4ωρου,δηλ? θα την ξυπνας? και νυχτα?

ΚΟΙΤΑ ΜΙΝΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙ ΕΤΣΙΚ ΑΛΛΙΩΣ ΞΥΠΝΑΕΙ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙ Η ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΔΕ ΤΟ ΚΑΝΕΙ?Κ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ Κ 20 ΜΗΝΩΝ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΞΥΠΝΑΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙ.ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΔΕ ΤΟ ΞΥΠΝΑΓΣ ΤΟΠΑΙΔΙ ΤΟ ΤΑΙΖΑ ΚΟΙΜΗΣΜΕΝΟ ΠΑΝΤΑ ΑΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ 5 6 ΩΡΕΣ ΔΕ ΤΗ ΣΗΚΩΝΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΝΑΙ ΑΝ Κ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ.ΤΩΡΑ ΕΜΕΝΑ ΕΙΧΕ ΜΑΘΕΙ ΠΡΙΝ 3 ΒΔΟΜΑΔΕΣ Κ ΕΠΙΝΕ ΑΠΟ 69 ΩΣ 129 ΓΡ ΞΕΝΟ ΜΕΤΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ Κ ΕΛΕΓΑ ΔΕΧΟΡΤΑΙΝΕΙ ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑΜΕ ΚΟΨΕΙ..ΛΟΙΠΟΝ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΤΑ ΜΕΙΩΝΕΙ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ 10 ΜΕΡΕΣ Κ ΛΟΓΙΚΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΓΙΑΥΤΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΝΕΙ ΓΕΥΜΑΤΑ.ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΟΤΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΕΙΝΑΙ Η 3Η ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝΠΙΝΕΙ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΚΟΨΩ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ Κ Ν ΑΡΧΙΣΩ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΧΥΝΕΙ Κ ΜΟΥ ΕΘΠΕ ΟΧΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΓΑΛΑ ΘΑ ΔΙΝΕΙΣ Κ ΑΝ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΣΤΑ 5 ΛΕΠΤΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΧΟΡΤΑΣΕ.ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ Κ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝ ΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΤΟ ΔΗΛΩΣΑ Κ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.ΒΕΒΑΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ Κ ΕΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΙ ΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ.

ναι ξυπναει αλλα ασ πουμε χθες το βραδυ κοιμηθηκε 6+ ωρες την αφησα...αυτο περιμενω να κοιμαται λιγο...!!! δεν υπαρχει περιπτωση να την σηκωσω απ'τον υπνο να φαει κ να μην ξυπνησει ποτε δεν το καταφερα πιο παλια τουλαχιστον που την ξυπναγα...
και εμενα μινακι δεν ημουν καθολου ικανοποιημενη με το βαρος την προηγουμενη φορα εμενα μου φανηκε πολυ λιγο της παιδιατρου οχι...
τωρα μου φαινεται οτι πηρε αρκετα αλλα την παρασκευη θα δουμε...
εγω ειμαι διατεθημενη να το παλεψω 6μηνο το λιγοτερο με τον αποκλειστικο θηλασμο και μετα θα δω πως θα παει αλλα το 6μηνο ηταν απο την αρχη ο στοχος μου...
θα τα καταφερεις ειμαι σιγουρη... ασε που ειναι πιο ευκολο κυριως τη νυχτα ουτε να ζεστανεις το γαλα ουτε να αποστειρωνεις κ πλενεις μπουκαλια ουτε να κουβαλας χιλια δυο οταν βγαινεις εξω...
μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 401147 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 401147 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 401147 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 401147 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 401147 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 401147 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 401147 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 401147 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 401147 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 401147


καλημερα κουκλες...συμφωνω απολυτα μινακι κι εμενα ο στοχος μου για αποκλειστικο θηλασμο ειναι το λιγοτερο 6μηνο...κι απο εκει κι επειτα μακαρι να μπορω μαζι με το φαγακι να της δινω και το γαλα μου μεχρι να παει 2 χρονων.... Very Happy

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
spapastamou έγραψε:
minubaki έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
minubaki έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
candycandy έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!ΛΟΙΠΟΝ ΠΗΓΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ Η ΜΙΚΡΗ ΤΑ ΕΙΔΕ ΟΛΑ ΜΕ 2 ΕΝΒΟΛΙΑ ΕΓΩ ΑΥΠΝΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ Κ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΛΙΓΟ ΠΥΡΕΤΟ..ΕΙΜΑΣΤΕ 60 ΠΟΝΤΟΥΣ Κ 5500 ΚΙΛΑ.Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ Κ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΑΜΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ 800 ΩΣ 900 ΓΡ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΔΕ ΜΑΣ ΧΡΕΙΖΑΟΝΤΑΙ ΑΚΟΜΑ..ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΤΟ ΤΡΙΜΗΝΟ 700 800 ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΘΕ ΛΙΓΟ ΜΕΙΩΝΟΝΤΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΝ ΤΗΣ ΕΔΙΝΑ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΙΝΕΙ ΣΥΝΟΛΙΚΑ 600 ΓΡ Κ ΟΧΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ..ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ..Α!ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΤΑ ΕΙΔΕ Κ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΤΗΝ ΑΛΟΙΦΗ ΓΙΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ Κ ΕΝΑ ΜΑΣΗΤΙΚΟ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΗΣ ΒΓΑΖΩ ΤΗ ΜΠΟΥΝΙΤΣΑ ΑΠ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΗ ΜΑΘΕΙ ΔΕΧΤΥΛΟ..Η ΓΚΡΙΝΙΑ Κ Η ΑΦΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ 3 ΜΕΡΕΣ ΜΟΝΟ ΘΗΛΑΖΩ..ΧΕΧΕ


ΜΠΡΑΒΟ ΜΙΝΑ ΕΙΔΕΣ,ΑΔΙΚΑ ΑΝΗΣΥΧΟΥΣΕΣ ΧΑΖΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΒΑΖΕΣ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ...ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΚΙ ΣΟΥ ΑΝΑΠΤΥΣΕΤΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ...
ΤΙ ΜΑΣΗΤΙΚΟ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ?

ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΨΥΓΕΙΟΥ ΝΑ ΔΡΟΣΙΖΕΤΑΙ Ή ΕΚΤΟΣ ΨΥΓΕΙΟΥ.ΕΙΧΑ ΠΑΡΙ ΤΗΣ ΚΙΚΟ ΚΑΤΙ ΡΟΖ ΣΤΡΟΓΓΥΛΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΔΕ ΤΗ ΒΟΛΕΥΟΥΝ ΑΚΟΜΑ Κ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΦΑΡΜΑΚΙΟ ΕΙΧΕ ΤΟ ΚΕΡΑΣΙ ΤΗΣ ΚΙΚΟ ΑΛΛΑ ΑΠΟ 4 Κ ΤΗΣ ΝΥΚ ΚΑΤΙ ΚΡΙΚΟΥΣ Κ ΠΗΡΑ ΑΥΤΟ.ΜΠΑΙΝΕΙ Κ ΕΝΤΟΣ ΨΤΓΕΙΟΥ Κ ΕΚΤΟΣ.ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΣ ΒΑΖΩ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ ΑΠ ΤΟ ΨΥΓΕΙΟ Κ ΠΑΓΩΝΕΙ.ΝΑΙ ΗΣΥΧΑΣΑ ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΠΗΡΕ 100 ΓΡ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΦΟΣΟΝ ΤΗΝ ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΩΕΙ ΠΟΛΥ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΧΑΝΕΙ ΓΕΥΜΑΤΑ ΠΕΡΑΝ 4 ΩΡΟΥ.


καλημερα μινακι μου...!!!
ολα καλα η μπουμπουκα σου,κοιτα που βγαζει κ δοντακια... τουλαχιστον ηρεμησες που ξερεις απο τι ηταν ολα αυτα... οταν σου ειπε να μην χανεις γευματα περα 4ωρου,δηλ? θα την ξυπνας? και νυχτα?

ΚΟΙΤΑ ΜΙΝΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙ ΕΤΣΙΚ ΑΛΛΙΩΣ ΞΥΠΝΑΕΙ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙ Η ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΔΕ ΤΟ ΚΑΝΕΙ?Κ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ Κ 20 ΜΗΝΩΝ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΞΥΠΝΑΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙ.ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΔΕ ΤΟ ΞΥΠΝΑΓΣ ΤΟΠΑΙΔΙ ΤΟ ΤΑΙΖΑ ΚΟΙΜΗΣΜΕΝΟ ΠΑΝΤΑ ΑΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ 5 6 ΩΡΕΣ ΔΕ ΤΗ ΣΗΚΩΝΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΝΑΙ ΑΝ Κ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ.ΤΩΡΑ ΕΜΕΝΑ ΕΙΧΕ ΜΑΘΕΙ ΠΡΙΝ 3 ΒΔΟΜΑΔΕΣ Κ ΕΠΙΝΕ ΑΠΟ 69 ΩΣ 129 ΓΡ ΞΕΝΟ ΜΕΤΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ Κ ΕΛΕΓΑ ΔΕΧΟΡΤΑΙΝΕΙ ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑΜΕ ΚΟΨΕΙ..ΛΟΙΠΟΝ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΤΑ ΜΕΙΩΝΕΙ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ 10 ΜΕΡΕΣ Κ ΛΟΓΙΚΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΓΙΑΥΤΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΝΕΙ ΓΕΥΜΑΤΑ.ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΟΤΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΕΙΝΑΙ Η 3Η ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝΠΙΝΕΙ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΚΟΨΩ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ Κ Ν ΑΡΧΙΣΩ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΧΥΝΕΙ Κ ΜΟΥ ΕΘΠΕ ΟΧΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΓΑΛΑ ΘΑ ΔΙΝΕΙΣ Κ ΑΝ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΣΤΑ 5 ΛΕΠΤΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΧΟΡΤΑΣΕ.ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ Κ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝ ΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΤΟ ΔΗΛΩΣΑ Κ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.ΒΕΒΑΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ Κ ΕΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΙ ΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ.

ναι ξυπναει αλλα ασ πουμε χθες το βραδυ κοιμηθηκε 6+ ωρες την αφησα...αυτο περιμενω να κοιμαται λιγο...!!! δεν υπαρχει περιπτωση να την σηκωσω απ'τον υπνο να φαει κ να μην ξυπνησει ποτε δεν το καταφερα πιο παλια τουλαχιστον που την ξυπναγα...
και εμενα μινακι δεν ημουν καθολου ικανοποιημενη με το βαρος την προηγουμενη φορα εμενα μου φανηκε πολυ λιγο της παιδιατρου οχι...
τωρα μου φαινεται οτι πηρε αρκετα αλλα την παρασκευη θα δουμε...
εγω ειμαι διατεθημενη να το παλεψω 6μηνο το λιγοτερο με τον αποκλειστικο θηλασμο και μετα θα δω πως θα παει αλλα το 6μηνο ηταν απο την αρχη ο στοχος μου...
θα τα καταφερεις ειμαι σιγουρη... ασε που ειναι πιο ευκολο κυριως τη νυχτα ουτε να ζεστανεις το γαλα ουτε να αποστειρωνεις κ πλενεις μπουκαλια ουτε να κουβαλας χιλια δυο οταν βγαινεις εξω...
μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 401147 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 401147 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 401147 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 401147 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 401147 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 401147 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 401147 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 401147 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 401147 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 401147


καλημερα κουκλες...συμφωνω απολυτα μινακι κι εμενα ο στοχος μου για αποκλειστικο θηλασμο ειναι το λιγοτερο 6μηνο...κι απο εκει κι επειτα μακαρι να μπορω μαζι με το φαγακι να της δινω και το γαλα μου μεχρι να παει 2 χρονων.... Very Happy


μεχρι 2 χρονων ουαου...
στην αρχη να σου πω την αληθεια ουτε το σκεφτομουν ηθελα μονο το 6μηνο...
οταν αρχισα να θηλαζω τον πρωτο 1μηνα με 1μιση δυσκολευτηκα παααααααααααρα πολυ κ λεω α καλα ουτε 2μηνο δεν θα παω...
αλλα τωρα που εχει γινει παιχνιδακι κ βλεπω ολα αυτα τα οφελη μακαρι οπως λες κ εσυ να μπορεσω να το τραβηξω τοσο καιρο... απλα στο 6μηνο θα εχω εκπληρωσει το στοχο μου...

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα μινα μην τυχον και αφησεις το θηλασμο, μια χαρα τα πας ,ολα ειναι στο μυαλο σου και η μπουμπου σου ειναι τελεια μην το βαζεις κατω και να εχεις σαν στοχο τη καθε μερα και θα δεις οτι θα τα καταφερεις. Πανες δεν στελνουν ελλαδα δυστυχως!!!!!!!!!! minubaki αν τα στειλουν με ups ερχονται σε δυο μερες αν τα στειλουν με το ταχυδρομειο περιπου 10 μερες, αυτοι το κανονιζουν.

http://www.worldjamboree.gr

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dimitra37 έγραψε:Καλημερα μινα μην τυχον και αφησεις το θηλασμο, μια χαρα τα πας ,ολα ειναι στο μυαλο σου και η μπουμπου σου ειναι τελεια μην το βαζεις κατω και να εχεις σαν στοχο τη καθε μερα και θα δεις οτι θα τα καταφερεις. Πανες δεν στελνουν ελλαδα δυστυχως!!!!!!!!!! minubaki αν τα στειλουν με ups ερχονται σε δυο μερες αν τα στειλουν με το ταχυδρομειο περιπου 10 μερες, αυτοι το κανονιζουν.

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ..ΚΟΙΤΑ ΟΣΟ ΓΑΛΑ ΕΧΩ ΘΑ ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΑΝ ΔΩ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΔΕ ΠΗΡΕ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ...Κ ΓΩ ΠΟΛΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΗ ΘΗΛΑΣΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΑΣ...ΒΕΒΑΙΑ ΤΗΝ ΕΙΔΕ ΟΤΙ ΠΟΝΑΓΕ ΑΠ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΦΑΓΕ ΑΡΚΕΤΑ.

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αι μωρη ξεκολλα αν δεν εχεις γαλα πως εφτασε η μπουμπου σου εδω που ειναι?????????????????????????????????

http://www.worldjamboree.gr

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dimitra37 έγραψε:Καλημερα μινα μην τυχον και αφησεις το θηλασμο, μια χαρα τα πας ,ολα ειναι στο μυαλο σου και η μπουμπου σου ειναι τελεια μην το βαζεις κατω και να εχεις σαν στοχο τη καθε μερα και θα δεις οτι θα τα καταφερεις. Πανες δεν στελνουν ελλαδα δυστυχως!!!!!!!!!! minubaki αν τα στειλουν με ups ερχονται σε δυο μερες αν τα στειλουν με το ταχυδρομειο περιπου 10 μερες, αυτοι το κανονιζουν.


τι ειναι τα ups?
επειδη τωρα το ψαχνω και θελω να παραγγειλω αυτες τις μερες αν χρειαστω κατι θα σου στειλω μνμ να μου πεις...

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dimitra37 έγραψε:αι μωρη ξεκολλα αν δεν εχεις γαλα πως εφτασε η μπουμπου σου εδω που ειναι?????????????????????????????????

ΕΝΤΑΞΕΙ ΣΑΛΟΝΙΚΙΑ.ΤΩΡΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΠ ΤΑ 60 ΓΡ ΓΑΛΑ ΔΕ ΘΑ ΣΤΟΠΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΤΑΠΙΝΕΙ..ΘΑ ΤΗ ΖΥΓΙΣΩ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΞΑΝΑ ΣΕ 3 4 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΔΩ..ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΩ Κ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΤΡΩΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.ΕΧΩ ΤΗΝ ΠΙΟ ΚΟΡΜΑΡΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΧΑΧΑ!! μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 604962 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 604962

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
minubaki έγραψε:
spapastamou έγραψε:
minubaki έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
minubaki έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
candycandy έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!ΛΟΙΠΟΝ ΠΗΓΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ Η ΜΙΚΡΗ ΤΑ ΕΙΔΕ ΟΛΑ ΜΕ 2 ΕΝΒΟΛΙΑ ΕΓΩ ΑΥΠΝΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ Κ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΛΙΓΟ ΠΥΡΕΤΟ..ΕΙΜΑΣΤΕ 60 ΠΟΝΤΟΥΣ Κ 5500 ΚΙΛΑ.Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ Κ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΑΜΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ 800 ΩΣ 900 ΓΡ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΔΕ ΜΑΣ ΧΡΕΙΖΑΟΝΤΑΙ ΑΚΟΜΑ..ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΤΟ ΤΡΙΜΗΝΟ 700 800 ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΘΕ ΛΙΓΟ ΜΕΙΩΝΟΝΤΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΝ ΤΗΣ ΕΔΙΝΑ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΙΝΕΙ ΣΥΝΟΛΙΚΑ 600 ΓΡ Κ ΟΧΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ..ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ..Α!ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΤΑ ΕΙΔΕ Κ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΤΗΝ ΑΛΟΙΦΗ ΓΙΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ Κ ΕΝΑ ΜΑΣΗΤΙΚΟ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΗΣ ΒΓΑΖΩ ΤΗ ΜΠΟΥΝΙΤΣΑ ΑΠ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΗ ΜΑΘΕΙ ΔΕΧΤΥΛΟ..Η ΓΚΡΙΝΙΑ Κ Η ΑΦΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ 3 ΜΕΡΕΣ ΜΟΝΟ ΘΗΛΑΖΩ..ΧΕΧΕ


ΜΠΡΑΒΟ ΜΙΝΑ ΕΙΔΕΣ,ΑΔΙΚΑ ΑΝΗΣΥΧΟΥΣΕΣ ΧΑΖΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΒΑΖΕΣ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ...ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΚΙ ΣΟΥ ΑΝΑΠΤΥΣΕΤΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ...
ΤΙ ΜΑΣΗΤΙΚΟ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ?

ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΨΥΓΕΙΟΥ ΝΑ ΔΡΟΣΙΖΕΤΑΙ Ή ΕΚΤΟΣ ΨΥΓΕΙΟΥ.ΕΙΧΑ ΠΑΡΙ ΤΗΣ ΚΙΚΟ ΚΑΤΙ ΡΟΖ ΣΤΡΟΓΓΥΛΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΔΕ ΤΗ ΒΟΛΕΥΟΥΝ ΑΚΟΜΑ Κ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΦΑΡΜΑΚΙΟ ΕΙΧΕ ΤΟ ΚΕΡΑΣΙ ΤΗΣ ΚΙΚΟ ΑΛΛΑ ΑΠΟ 4 Κ ΤΗΣ ΝΥΚ ΚΑΤΙ ΚΡΙΚΟΥΣ Κ ΠΗΡΑ ΑΥΤΟ.ΜΠΑΙΝΕΙ Κ ΕΝΤΟΣ ΨΤΓΕΙΟΥ Κ ΕΚΤΟΣ.ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΣ ΒΑΖΩ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ ΑΠ ΤΟ ΨΥΓΕΙΟ Κ ΠΑΓΩΝΕΙ.ΝΑΙ ΗΣΥΧΑΣΑ ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΠΗΡΕ 100 ΓΡ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΦΟΣΟΝ ΤΗΝ ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΩΕΙ ΠΟΛΥ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΧΑΝΕΙ ΓΕΥΜΑΤΑ ΠΕΡΑΝ 4 ΩΡΟΥ.


καλημερα μινακι μου...!!!
ολα καλα η μπουμπουκα σου,κοιτα που βγαζει κ δοντακια... τουλαχιστον ηρεμησες που ξερεις απο τι ηταν ολα αυτα... οταν σου ειπε να μην χανεις γευματα περα 4ωρου,δηλ? θα την ξυπνας? και νυχτα?

ΚΟΙΤΑ ΜΙΝΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙ ΕΤΣΙΚ ΑΛΛΙΩΣ ΞΥΠΝΑΕΙ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙ Η ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΔΕ ΤΟ ΚΑΝΕΙ?Κ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ Κ 20 ΜΗΝΩΝ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΞΥΠΝΑΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙ.ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΔΕ ΤΟ ΞΥΠΝΑΓΣ ΤΟΠΑΙΔΙ ΤΟ ΤΑΙΖΑ ΚΟΙΜΗΣΜΕΝΟ ΠΑΝΤΑ ΑΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ 5 6 ΩΡΕΣ ΔΕ ΤΗ ΣΗΚΩΝΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΝΑΙ ΑΝ Κ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ.ΤΩΡΑ ΕΜΕΝΑ ΕΙΧΕ ΜΑΘΕΙ ΠΡΙΝ 3 ΒΔΟΜΑΔΕΣ Κ ΕΠΙΝΕ ΑΠΟ 69 ΩΣ 129 ΓΡ ΞΕΝΟ ΜΕΤΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ Κ ΕΛΕΓΑ ΔΕΧΟΡΤΑΙΝΕΙ ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑΜΕ ΚΟΨΕΙ..ΛΟΙΠΟΝ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΤΑ ΜΕΙΩΝΕΙ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ 10 ΜΕΡΕΣ Κ ΛΟΓΙΚΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΓΙΑΥΤΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΝΕΙ ΓΕΥΜΑΤΑ.ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΟΤΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΕΙΝΑΙ Η 3Η ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝΠΙΝΕΙ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΚΟΨΩ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ Κ Ν ΑΡΧΙΣΩ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΧΥΝΕΙ Κ ΜΟΥ ΕΘΠΕ ΟΧΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΓΑΛΑ ΘΑ ΔΙΝΕΙΣ Κ ΑΝ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΣΤΑ 5 ΛΕΠΤΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΧΟΡΤΑΣΕ.ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ Κ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝ ΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΤΟ ΔΗΛΩΣΑ Κ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.ΒΕΒΑΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ Κ ΕΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΙ ΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ.

ναι ξυπναει αλλα ασ πουμε χθες το βραδυ κοιμηθηκε 6+ ωρες την αφησα...αυτο περιμενω να κοιμαται λιγο...!!! δεν υπαρχει περιπτωση να την σηκωσω απ'τον υπνο να φαει κ να μην ξυπνησει ποτε δεν το καταφερα πιο παλια τουλαχιστον που την ξυπναγα...
και εμενα μινακι δεν ημουν καθολου ικανοποιημενη με το βαρος την προηγουμενη φορα εμενα μου φανηκε πολυ λιγο της παιδιατρου οχι...
τωρα μου φαινεται οτι πηρε αρκετα αλλα την παρασκευη θα δουμε...
εγω ειμαι διατεθημενη να το παλεψω 6μηνο το λιγοτερο με τον αποκλειστικο θηλασμο και μετα θα δω πως θα παει αλλα το 6μηνο ηταν απο την αρχη ο στοχος μου...
θα τα καταφερεις ειμαι σιγουρη... ασε που ειναι πιο ευκολο κυριως τη νυχτα ουτε να ζεστανεις το γαλα ουτε να αποστειρωνεις κ πλενεις μπουκαλια ουτε να κουβαλας χιλια δυο οταν βγαινεις εξω...
μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 401147 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 401147 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 401147 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 401147 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 401147 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 401147 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 401147 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 401147 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 401147 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 401147


καλημερα κουκλες...συμφωνω απολυτα μινακι κι εμενα ο στοχος μου για αποκλειστικο θηλασμο ειναι το λιγοτερο 6μηνο...κι απο εκει κι επειτα μακαρι να μπορω μαζι με το φαγακι να της δινω και το γαλα μου μεχρι να παει 2 χρονων.... Very Happy


μεχρι 2 χρονων ουαου...
στην αρχη να σου πω την αληθεια ουτε το σκεφτομουν ηθελα μονο το 6μηνο...
οταν αρχισα να θηλαζω τον πρωτο 1μηνα με 1μιση δυσκολευτηκα παααααααααααρα πολυ κ λεω α καλα ουτε 2μηνο δεν θα παω...
αλλα τωρα που εχει γινει παιχνιδακι κ βλεπω ολα αυτα τα οφελη μακαρι οπως λες κ εσυ να μπορεσω να το τραβηξω τοσο καιρο... απλα στο 6μηνο θα εχω εκπληρωσει το στοχο μου...


κοιτα κι εμενα ο στοχος μου το 6μηνο ειναι αλλα εφοσον εχω παραπανω καιρο γαλατακι γιατι να μην της το δωσω και να της δινω ξενο...???θεου θελοντος αν εχω γαλα ναι,θα το εφτανα και μεχρι 2 χρονων.... Very Happy μινα+μπεμπα μην αγχωνεσαι μια χαρα ειναι η μπουμπου σου και μια χαρα παει ο θηλασμος,συνεχισε ετσι...!!! μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 215994

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
dimitra37 έγραψε:αι μωρη ξεκολλα αν δεν εχεις γαλα πως εφτασε η μπουμπου σου εδω που ειναι?????????????????????????????????

ΕΝΤΑΞΕΙ ΣΑΛΟΝΙΚΙΑ.ΤΩΡΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΠ ΤΑ 60 ΓΡ ΓΑΛΑ ΔΕ ΘΑ ΣΤΟΠΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΤΑΠΙΝΕΙ..ΘΑ ΤΗ ΖΥΓΙΣΩ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΞΑΝΑ ΣΕ 3 4 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΔΩ..ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΩ Κ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΤΡΩΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.ΕΧΩ ΤΗΝ ΠΙΟ ΚΟΡΜΑΡΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΧΑΧΑ!! μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 604962 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 604962


xaxa... δες το απο τι θετικη πλευρα...!!!
μια χαρα ειναι η κορακλα σου και εγω εχω αυτες τις φοβιες με το βαρος αλλα αφου κ οι γιατροι λενε οτι ειναι οκ...
keep going μινακι... θα τα καταφερεις με το θηλασμο!!! μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 564595 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 564595 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 564595 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 564595 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 564595

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσάρες και από μένα. Μίνα μόνη σου αγχώνεσαι μου φαίνεται! Είδες μια χαρά είναι το κοριτσάκι σου! Απλά έχω την εντύπωση πως επειδή βγήκε μικρούλα, αγχώνεσαι αν μεγαλώνει σωστά! Το κάθε παιδί όμως είναι διαφορετικό οπότε όλα καλά!! Στο είπε εξάλλου και ο παιδίατρος. Εγώ στην αρχή έλεγα αχ γιατί τρώει συνέχεια και όχι ανά τρίωρα, αχ γιατί τα άλλα μωρά κανουν το ένα ή το άλλο; μήπως δεν φτάνει το γάλα και τέτοια... Μόλις μου έλεγε ο γιατρός όλα οκ με την ανάπτυξη τα ξεχνούσα όλα και ηρεμούσα. Τώρα πλέον χαλάρωσα και το απολαμβάνω. Αλήθεια τι εμβόλιο έκανε η μικρή;
Πάντως μπράβο σας που βάζεται στόχο το 6μηνο. Εγώ δεν έθεσα ακόμη στόχο! Από την αρχή έλεγα ότι θα θηλάσω όσο αντέξω (γιατί ζορίστικα στην αρχή πολύυυυ με όλα όσα σκεφτόμουν και αγχωνώμουν χωρίς λόγο). Πάντως όσο περνάει ο καιρός, τόσο πιο εύκολο γίνεται.

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα η ups ειναι κουριερ οτι θελεις minubaki στειλε μηνυμα η' αν θελεις σου δινω και τηλ και το κσνουμε μαζι ταυτοχρονα. Μινα γιατι δεν περιμενεις μια βδομαδα με 10 μερες για να τη ζυγισεις γιατι ταλαιπωρειτε και απο τα δοντια η μπουμπου σου.

http://www.worldjamboree.gr

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dimitra37 έγραψε:καλησπερα η ups ειναι κουριερ οτι θελεις minubaki στειλε μηνυμα η' αν θελεις σου δινω και τηλ και το κσνουμε μαζι ταυτοχρονα. Μινα γιατι δεν περιμενεις μια βδομαδα με 10 μερες για να τη ζυγισεις γιατι ταλαιπωρειτε και απο τα δοντια η μπουμπου σου.

ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΩΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Κ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΖΥΓΙΣΜΑ.ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕ ΤΡΩΕΙ Κ ΣΗΜΕΡΑ..

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
panta έγραψε:Γεια σας κοριτσάρες και από μένα. Μίνα μόνη σου αγχώνεσαι μου φαίνεται! Είδες μια χαρά είναι το κοριτσάκι σου! Απλά έχω την εντύπωση πως επειδή βγήκε μικρούλα, αγχώνεσαι αν μεγαλώνει σωστά! Το κάθε παιδί όμως είναι διαφορετικό οπότε όλα καλά!! Στο είπε εξάλλου και ο παιδίατρος. Εγώ στην αρχή έλεγα αχ γιατί τρώει συνέχεια και όχι ανά τρίωρα, αχ γιατί τα άλλα μωρά κανουν το ένα ή το άλλο; μήπως δεν φτάνει το γάλα και τέτοια... Μόλις μου έλεγε ο γιατρός όλα οκ με την ανάπτυξη τα ξεχνούσα όλα και ηρεμούσα. Τώρα πλέον χαλάρωσα και το απολαμβάνω. Αλήθεια τι εμβόλιο έκανε η μικρή;
Πάντως μπράβο σας που βάζεται στόχο το 6μηνο. Εγώ δεν έθεσα ακόμη στόχο! Από την αρχή έλεγα ότι θα θηλάσω όσο αντέξω (γιατί ζορίστικα στην αρχή πολύυυυ με όλα όσα σκεφτόμουν και αγχωνώμουν χωρίς λόγο). Πάντως όσο περνάει ο καιρός, τόσο πιο εύκολο γίνεται.


και εγω ζοριστηκα πολυ στην αρχη αλλα ναι αυτο που μου ελεγαν κ αλλες μανουλες οτι οσο περναει ο καιρος γινεται ολο και πιο ευκολο ισχυει...
για μενα πλεον ειναι παιχνιδακι κ για τη μικρη...!!! μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 328109 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 328109 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 328109

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dimitra37 έγραψε:καλησπερα η ups ειναι κουριερ οτι θελεις minubaki στειλε μηνυμα η' αν θελεις σου δινω και τηλ και το κσνουμε μαζι ταυτοχρονα. Μινα γιατι δεν περιμενεις μια βδομαδα με 10 μερες για να τη ζυγισεις γιατι ταλαιπωρειτε και απο τα δοντια η μπουμπου σου.


σ'ευχαριστω πολυ...
πιστευω ναι θα με βοηθουσε πολυ αν το καναμε μαζι... μεσα στην εβδομαδα θα τα κοιταξω ολα να δω τη χρειαζομαι κ θα σου στειλω μνμ να μου δωσεις το τηλ σου...
μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 40746 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 40746 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 40746 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 40746 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 40746 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 40746 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 40746 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 40746 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 40746

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημεραααααααααααα.......!!!!!!!!!!!!!
μανουλες αυγουστου που εισται????????????
μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 209536 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 209536 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 209536 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 209536 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 209536 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 209536 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 209536 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 209536 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 209536 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 12 209536

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα μινακι....!!! Very Happy

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΙΝΟΥΛΑ!ΧΑΧΑ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΑΝ Κ ΑΒΑΠΤΙΣΤΗ..Η ΦΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ..

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΙΝΟΥΛΑ!ΧΑΧΑ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΑΝ Κ ΑΒΑΠΤΙΣΤΗ..Η ΦΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ..


αχου δεν λεω χρονια της πολλα δεν ξερω αν κανει...αλλα θα σου πω παντα να την καμαρωνεις και παντα να ειναι γερη και ευτιχισμενη αν και με τοσο καλη μανουλα σιγουρα θα ειναι... Wink

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
spapastamou έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΙΝΟΥΛΑ!ΧΑΧΑ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΑΝ Κ ΑΒΑΠΤΙΣΤΗ..Η ΦΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ..


αχου δεν λεω χρονια της πολλα δεν ξερω αν κανει...αλλα θα σου πω παντα να την καμαρωνεις και παντα να ειναι γερη και ευτιχισμενη αν και με τοσο καλη μανουλα σιγουρα θα ειναι... Wink

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΟΦΑΚΙ Κ ΣΥ ΤΗΝ ΒΑΛΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΗΝΚΑΜΑΡΩΝΕΙΣ..ΚΑΛΗΜΕΡΑ..Α!!ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ Η ΜΠΕΜΠΕ 5Η ΜΕΡΑ ΧΩΡΙΣ ΞΕΝΟ ΓΑΛΑ.ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΠΙΝΕΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ Ή ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΦΑΓΗ.ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΟΜΩΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ 6 ΩΡΕΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΦΑΙ.ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΗΝ ΑΛΛΑΞΩ ΤΟ ΓΑΛΑ Ή ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΦΑΓΗ Κ ΤΗΣ ΦΤΑΙΝΕ Κ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ Ή ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ..ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ Κ ΠΡΙΝ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΗΘΕΛΕ 90 ΓΡ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΔΕ ΞΕΡΩ.ΤΕΣΠΑ ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΩ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΗ ΖΥΓΙΣΕΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ..ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΠΟΥ ΔΕ ΠΗΡΕ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΤΟΣΟ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΦΑΕΙ ΤΙ ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΩ..ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΜΗΝΕΣ Κ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΜΑΘΕΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ?ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ..ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΝ ΠΑΧΥΝΕ..ΟΥΦ..ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΛΑ ΒΡΙΣΕ ΛΙΓΟ ΝΑ ΙΣΙΩΣΩ..

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
spapastamou έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΙΝΟΥΛΑ!ΧΑΧΑ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΑΝ Κ ΑΒΑΠΤΙΣΤΗ..Η ΦΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ..


αχου δεν λεω χρονια της πολλα δεν ξερω αν κανει...αλλα θα σου πω παντα να την καμαρωνεις και παντα να ειναι γερη και ευτιχισμενη αν και με τοσο καλη μανουλα σιγουρα θα ειναι... Wink

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΟΦΑΚΙ Κ ΣΥ ΤΗΝ ΒΑΛΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΗΝΚΑΜΑΡΩΝΕΙΣ..ΚΑΛΗΜΕΡΑ..Α!!ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ Η ΜΠΕΜΠΕ 5Η ΜΕΡΑ ΧΩΡΙΣ ΞΕΝΟ ΓΑΛΑ.ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΠΙΝΕΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ Ή ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΦΑΓΗ.ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΟΜΩΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ 6 ΩΡΕΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΦΑΙ.ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΗΝ ΑΛΛΑΞΩ ΤΟ ΓΑΛΑ Ή ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΦΑΓΗ Κ ΤΗΣ ΦΤΑΙΝΕ Κ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ Ή ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ..ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ Κ ΠΡΙΝ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΗΘΕΛΕ 90 ΓΡ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΔΕ ΞΕΡΩ.ΤΕΣΠΑ ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΩ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΗ ΖΥΓΙΣΕΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ..ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΠΟΥ ΔΕ ΠΗΡΕ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΤΟΣΟ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΦΑΕΙ ΤΙ ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΩ..ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΜΗΝΕΣ Κ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΜΑΘΕΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ?ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ..ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΝ ΠΑΧΥΝΕ..ΟΥΦ..ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΛΑ ΒΡΙΣΕ ΛΙΓΟ ΝΑ ΙΣΙΩΣΩ..


μπραβο κουκλα μου...φυσικα και μπορει να θηλαζει αποκλειστικα ασχετα με το αν επαιρνε πριν κ ξενο...ξεκολλα πια βρε μινα μια χαρα τα πας......!!!

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΙΝΟΥΛΑ!ΧΑΧΑ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΑΝ Κ ΑΒΑΠΤΙΣΤΗ..Η ΦΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ..

Με το καλό λοιπόν να τη βαφτίσετε και να τη χαίρεστε.Να γίνει μεγάλη κοπέλα και γερή!
Ωραίο όνομα διαλέξατε να της δώσετε.
Τί εμβόλιο της έκανες την περασμένη εβδομάδα; Εμείς ήταν να πάμε αύριο για πνευμονιόκοκο αλλά έχει λίγες μυξούλες και το αφήσαμε να δούμε πως θα πάει!
Γιατί να μη μπορεί καλέ να θηλάσει αποκλειστικά από δω και στο εξής; Εξάλλου δεν της έδωσες και πολύ συμπλήρωμα και στο κάτω κάτω 5 μέρες τώρα τρώει από σένα! Οπότε μη σκέφτεσαι αρνητικά και όλα θα πάνε καλά. Μακάρι να βάζεται και όσο βάρος χρειάζεται και να συνεχίσετε έτσι για πολύυυυυ καιρό ακόμα.

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
spapastamou έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
spapastamou έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΙΝΟΥΛΑ!ΧΑΧΑ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΑΝ Κ ΑΒΑΠΤΙΣΤΗ..Η ΦΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ..


αχου δεν λεω χρονια της πολλα δεν ξερω αν κανει...αλλα θα σου πω παντα να την καμαρωνεις και παντα να ειναι γερη και ευτιχισμενη αν και με τοσο καλη μανουλα σιγουρα θα ειναι... Wink

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΟΦΑΚΙ Κ ΣΥ ΤΗΝ ΒΑΛΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΗΝΚΑΜΑΡΩΝΕΙΣ..ΚΑΛΗΜΕΡΑ..Α!!ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ Η ΜΠΕΜΠΕ 5Η ΜΕΡΑ ΧΩΡΙΣ ΞΕΝΟ ΓΑΛΑ.ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΠΙΝΕΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ Ή ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΦΑΓΗ.ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΟΜΩΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ 6 ΩΡΕΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΦΑΙ.ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΗΝ ΑΛΛΑΞΩ ΤΟ ΓΑΛΑ Ή ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΦΑΓΗ Κ ΤΗΣ ΦΤΑΙΝΕ Κ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ Ή ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ..ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ Κ ΠΡΙΝ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΗΘΕΛΕ 90 ΓΡ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΔΕ ΞΕΡΩ.ΤΕΣΠΑ ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΩ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΗ ΖΥΓΙΣΕΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ..ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΠΟΥ ΔΕ ΠΗΡΕ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΤΟΣΟ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΦΑΕΙ ΤΙ ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΩ..ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΜΗΝΕΣ Κ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΜΑΘΕΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ?ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ..ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΝ ΠΑΧΥΝΕ..ΟΥΦ..ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΛΑ ΒΡΙΣΕ ΛΙΓΟ ΝΑ ΙΣΙΩΣΩ..


μπραβο κουκλα μου...φυσικα και μπορει να θηλαζει αποκλειστικα ασχετα με το αν επαιρνε πριν κ ξενο...ξεκολλα πια βρε μινα μια χαρα τα πας......!!!

ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΠΗΡΕ ΛΙΓΑ ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ Κ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΓΧΩΘΗΚΑ ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΘΕΛΕΙ ΤΡΩΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Κ ΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΟΡΕΞΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.Κ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΟΛΩΣΕ ΟΤΑΝ ΤΗ ΖΥΓΙΣΕ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΗΣΩ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΤΠΤ.ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΡΗΞΩ..

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
panta έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΙΝΟΥΛΑ!ΧΑΧΑ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΑΝ Κ ΑΒΑΠΤΙΣΤΗ..Η ΦΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ..

Με το καλό λοιπόν να τη βαφτίσετε και να τη χαίρεστε.Να γίνει μεγάλη κοπέλα και γερή!
Ωραίο όνομα διαλέξατε να της δώσετε.
Τί εμβόλιο της έκανες την περασμένη εβδομάδα; Εμείς ήταν να πάμε αύριο για πνευμονιόκοκο αλλά έχει λίγες μυξούλες και το αφήσαμε να δούμε πως θα πάει!
Γιατί να μη μπορεί καλέ να θηλάσει αποκλειστικά από δω και στο εξής; Εξάλλου δεν της έδωσες και πολύ συμπλήρωμα και στο κάτω κάτω 5 μέρες τώρα τρώει από σένα! Οπότε μη σκέφτεσαι αρνητικά και όλα θα πάνε καλά. Μακάρι να βάζεται και όσο βάρος χρειάζεται και να συνεχίσετε έτσι για πολύυυυυ καιρό ακόμα.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ..ΤΗΣ ΠΕΘΕΡΑΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ.Κ ΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΜΥΞΟΥΛΕΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ 2 ΕΜΒΟΛΙΑ ΜΑΖΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΟΝ 3ο ΠΝΕΥΜΟΝΙΟΚΟΚΟΥ ΜΕ ΜΗΝΙΓΓΙΤΙΔΑΣ ΝΟΜΙΖΩ.ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ Κ 38 ΠΥΡΕΤΟ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ..

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
spapastamou έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
spapastamou έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΙΝΟΥΛΑ!ΧΑΧΑ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΑΝ Κ ΑΒΑΠΤΙΣΤΗ..Η ΦΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ..


αχου δεν λεω χρονια της πολλα δεν ξερω αν κανει...αλλα θα σου πω παντα να την καμαρωνεις και παντα να ειναι γερη και ευτιχισμενη αν και με τοσο καλη μανουλα σιγουρα θα ειναι... Wink

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΟΦΑΚΙ Κ ΣΥ ΤΗΝ ΒΑΛΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΗΝΚΑΜΑΡΩΝΕΙΣ..ΚΑΛΗΜΕΡΑ..Α!!ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ Η ΜΠΕΜΠΕ 5Η ΜΕΡΑ ΧΩΡΙΣ ΞΕΝΟ ΓΑΛΑ.ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΠΙΝΕΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ Ή ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΦΑΓΗ.ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΟΜΩΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ 6 ΩΡΕΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΦΑΙ.ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΗΝ ΑΛΛΑΞΩ ΤΟ ΓΑΛΑ Ή ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΦΑΓΗ Κ ΤΗΣ ΦΤΑΙΝΕ Κ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ Ή ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ..ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ Κ ΠΡΙΝ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΗΘΕΛΕ 90 ΓΡ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΔΕ ΞΕΡΩ.ΤΕΣΠΑ ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΩ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΗ ΖΥΓΙΣΕΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ..ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΠΟΥ ΔΕ ΠΗΡΕ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΤΟΣΟ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΦΑΕΙ ΤΙ ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΩ..ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΜΗΝΕΣ Κ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΜΑΘΕΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ?ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ..ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΝ ΠΑΧΥΝΕ..ΟΥΦ..ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΛΑ ΒΡΙΣΕ ΛΙΓΟ ΝΑ ΙΣΙΩΣΩ..


μπραβο κουκλα μου...φυσικα και μπορει να θηλαζει αποκλειστικα ασχετα με το αν επαιρνε πριν κ ξενο...ξεκολλα πια βρε μινα μια χαρα τα πας......!!!

ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΠΗΡΕ ΛΙΓΑ ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ Κ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΓΧΩΘΗΚΑ ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΘΕΛΕΙ ΤΡΩΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Κ ΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΟΡΕΞΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.Κ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΟΛΩΣΕ ΟΤΑΝ ΤΗ ΖΥΓΙΣΕ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΗΣΩ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΤΠΤ.ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΡΗΞΩ..


να την χαιρεσται μινακι μου....
ναι βεβαιως και μπορεις να την θηλασεις αποκλειστικα...εξαλλου οσο περισσοτερο θηλαζεις τοσο περισσοτερο θα εχεις γαλα αυτο ειναι κανονας...
προσφορα και ζητηση...!!
οσο για το αγχος σου με το βαρος σε καταλαβαινω αλλα μην το βαζεις κατω...
εμενα που εδειξε 120γρ... σε 12 μερες? αφου ολα καλα λεει η γιατρος... την παρασκευη να δω τι καναμε... εχουμε κ το 2ο εμβολιο...
σε αυτο σου ανεβασε 38 πυρετο?

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
minubaki έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
spapastamou έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
spapastamou έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΙΝΟΥΛΑ!ΧΑΧΑ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΑΝ Κ ΑΒΑΠΤΙΣΤΗ..Η ΦΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ..


αχου δεν λεω χρονια της πολλα δεν ξερω αν κανει...αλλα θα σου πω παντα να την καμαρωνεις και παντα να ειναι γερη και ευτιχισμενη αν και με τοσο καλη μανουλα σιγουρα θα ειναι... Wink

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΟΦΑΚΙ Κ ΣΥ ΤΗΝ ΒΑΛΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΗΝΚΑΜΑΡΩΝΕΙΣ..ΚΑΛΗΜΕΡΑ..Α!!ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ Η ΜΠΕΜΠΕ 5Η ΜΕΡΑ ΧΩΡΙΣ ΞΕΝΟ ΓΑΛΑ.ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΠΙΝΕΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ Ή ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΦΑΓΗ.ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΟΜΩΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ 6 ΩΡΕΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΦΑΙ.ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΗΝ ΑΛΛΑΞΩ ΤΟ ΓΑΛΑ Ή ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΦΑΓΗ Κ ΤΗΣ ΦΤΑΙΝΕ Κ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ Ή ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ..ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ Κ ΠΡΙΝ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΗΘΕΛΕ 90 ΓΡ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΔΕ ΞΕΡΩ.ΤΕΣΠΑ ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΩ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΗ ΖΥΓΙΣΕΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ..ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΠΟΥ ΔΕ ΠΗΡΕ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΤΟΣΟ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΦΑΕΙ ΤΙ ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΩ..ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΜΗΝΕΣ Κ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΜΑΘΕΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ?ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ..ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΝ ΠΑΧΥΝΕ..ΟΥΦ..ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΛΑ ΒΡΙΣΕ ΛΙΓΟ ΝΑ ΙΣΙΩΣΩ..


μπραβο κουκλα μου...φυσικα και μπορει να θηλαζει αποκλειστικα ασχετα με το αν επαιρνε πριν κ ξενο...ξεκολλα πια βρε μινα μια χαρα τα πας......!!!

ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΠΗΡΕ ΛΙΓΑ ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ Κ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΓΧΩΘΗΚΑ ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΘΕΛΕΙ ΤΡΩΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Κ ΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΟΡΕΞΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.Κ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΟΛΩΣΕ ΟΤΑΝ ΤΗ ΖΥΓΙΣΕ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΗΣΩ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΤΠΤ.ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΡΗΞΩ..


να την χαιρεσται μινακι μου....
ναι βεβαιως και μπορεις να την θηλασεις αποκλειστικα...εξαλλου οσο περισσοτερο θηλαζεις τοσο περισσοτερο θα εχεις γαλα αυτο ειναι κανονας...
προσφορα και ζητηση...!!
οσο για το αγχος σου με το βαρος σε καταλαβαινω αλλα μην το βαζεις κατω...
εμενα που εδειξε 120γρ... σε 12 μερες? αφου ολα καλα λεει η γιατρος... την παρασκευη να δω τι καναμε... εχουμε κ το 2ο εμβολιο...
σε αυτο σου ανεβασε 38 πυρετο?

ΜΙΝΑ ΤΩΡΑ ΚΑΝΑΜΕ 2 ΕΜΒΟΛΙΑ ΜΑΖΙ.ΠΝΕΥΜΟΝΙΟΚΟΚΟΥ Κ ΜΗΝΙΓΓΙΤΙΔΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΕΤΑΞΑ Κ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΑΛΛΑ 2 ΕΜΒΟΛΙΑ.Κ ΝΑΙ ΕΚΑΝΕ ΠΥΡΕΤΟ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΕΠΕΣΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΗΡΕΜΗ.ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΙΔΙΟ ΟΠΩΣ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΔΟΣΗ..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 27 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις