Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
83 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 83 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 26 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 42]

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Κ ΜΕΝΑ CANDY Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ..ΕΜΕΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ 2 ΠΑΝΩ Κ ΜΕ ΓΡΑΤΖΟΥΝΑΝΕ ΤΑ 2 ΚΑΤΩ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΞΕΧΟΥΝ ΑΠ ΤΑ ΟΥΛΑ.ΤΑ ΙΔΙΑ ΤΡΩΩ ΒΡΕ ΜΙΝΑ ΤΟΣΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΑ ΤΠΤ.ΚΟΛΙΚΟΙ ΕΙΝΑΙ Ή ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ Ή ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!

angel-1

angel-1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
panta έγραψε:Τα περισσότερα μωρά βγάζουν δόντια εκεί που λες 4-5 μηνών και μετά. Υπάρχει όμως περίπτωση να βγάλουν και νωρίτερα. Η δική μου 2,5 μηνών και έσκασε το πρώτο! Μη φανταστείς ολόκληρο δόντι αλλά μια μυτούλα. Ίσα ίσα που σου ξύνει το δάχτυλο.
Όσο για τα σάλια που ρωτάς minubaki, από ότι διάβαζα σε άλλο θέμα εδώ στο forum, κάποιες μαμάδες έλεγαν ότι δεν έχουν σχέση με τα δόντια! Εμένα για παράδειγμα δεν έχει σάλια, πολύ λίγα, παρ' όλα αυτά δοντάκι έχουμε!


ΔΟΝΤΙΙΙΙ???ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΝΤΙΛΗΦΘΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ..ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΚΟΛΠΟ ΕΙΝΑΙΠΑΜΕ ΝΑ ΦΑΜΕ ΑΠΟ Τ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΑΛΛΑ Μ ΤΟ ΠΟΥ ΒΑΖΩ Τ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ ΤΑ ΓΕΛΟΙΑ Κ Τ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ..ΠΙΝΟΥΜΕ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΠΕΡΝΑΕΙ Η ΩΡΑ ΧΑΛΑΕΙ Τ ΓΑΛΑ..Κ ΣΕ 10 ΛΕΠΤΑ ΚΛΑΙΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΙΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΓΑΛΑΤΑΚΙ Κ ΜΕΤΑ Τ ΠΙΝΕΙ ΟΛΟ..ΤΙ Ν ΠΩ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ??

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα χθες ηρθε ο παιδιατρος μας φτασαμε τα 6 κιλα και τους 61 ποντους, βαλαμε 900 γρ. σε ενα μηνα. μου ειπε να μην αγχωνομαι αν μια μερα δεν εφαγε 1000 και εφαγε 800 και εμεις δεν πειναμε το ιδιο καθα μερα. μινα χαλαρωσε παλι θα ερθει η παιδιατρος και θα σου πει οτι ολα ειναι μια χαρα!!!!!! τα λεω σε σενα να τ' ακουω εγω.

http://www.worldjamboree.gr

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dimitra37 έγραψε:καλημερα χθες ηρθε ο παιδιατρος μας φτασαμε τα 6 κιλα και τους 61 ποντους, βαλαμε 900 γρ. σε ενα μηνα. μου ειπε να μην αγχωνομαι αν μια μερα δεν εφαγε 1000 και εφαγε 800 και εμεις δεν πειναμε το ιδιο καθα μερα. μινα χαλαρωσε παλι θα ερθει η παιδιατρος και θα σου πει οτι ολα ειναι μια χαρα!!!!!! τα λεω σε σενα να τ' ακουω εγω.

Μ ΑΦΗΝΕΙ ΒΡΕ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΩ ΔΕ Μ ΑΦΗΝΕΙ.ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΤΡΩΕΙ ΜΟΝΟ ΑΠ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΟΧΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ Κ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΔΩΣΑ ΓΙΑΤΙ ΠΕΙΝΑΓΕ ΤΣΙΡΙΖΕ ΔΙΠΛΩΝΟΤΑΝ ΑΠ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΜΑΛΛΟΝ ΞΑΝΑ ΚΟΛΙΚΟΙ ΕΙΝΑΙ Ή ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΑΛΛςΡΓΙΑ ΝΑ ΤΗΣ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ?ΘΑ ΡΘΕΙ Κ ΟΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΠΑΜΕ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟ.ΙΔΡΩΣΕ ΑΠ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ Κ ΜΠΑΝΙΟ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΝΤΑΑΑΝΤΕΥΩ Κ ΘΑ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑΕΙ Θ ΑΡΡΓΗΣΟΥΜΕ.ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΖΩΟΝ ΕΙΜΑΙ Κ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΤΕ ΦΕΤΟΣ Ή ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ?ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΓΙΝΑΤΕ.

ANGEL ΔΕ ΜΟΥ ΧΕΙ ΤΥΧΕΙ..ΟΛΑ Τ ΑΛΛΑ ΝΑΙ ΟΜΩΣ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΥΧΕΙ.

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
candycandy έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
panta έγραψε:



ΕΙΝΑΙ ΑΝΗΣΥΧΗΤΗΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΟ ΓΑΛΑ Κ ΑΛΛΕΣ ΤΟ ΠΙΝΕΙ ΑΛΛΕΣ ΟΧΙΚ ΣΕ 2 ΩΡΕΣ ΠΕΙΝΑΕΙ ΜΕΤΑ Κ ΜΟΥ ΧΕΙ ΠΕΙ ΠΡΙΝ ΤΟ 3ΩΡΟ Ν ΜΗΝ ΤΗΝ ΤΑΙΖΩ.Κ ΜΠΕΡΔΕΥΟΜΑΙ ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ.Κ ΜΕΝΑ ΤΟΣΑ ΓΕΥΜΑΤΑ ΚΑΝΕΙ.ΕΤΟΣ Κ ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Η ΜΙΝ Κ ΤΟ ΓΑΛΑ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ ΜΕΣ ΤΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ?/Κ ΤΟ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΙΝΕΙ ΑΝ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ ΣΤΟ 5ΛΕΠΤΟ?ΤΩΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 4 5 ΩΡΕΣ ΕΦΤΙΑΞΑ ΜΟΝΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΠΟΣΟ ΘΑ ΠΙΕΙ Κ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΗΠΙΕ?100 ΓΡ!!ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ.ΚΑΤΙ ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ.



sorry κιολας, δε σε ξέρω, αλλά χωρίς παρεξήγηση: μη λες χαζά!! Smile τίποτα δεν έχει το παιδάκι σου!
Απλά από οτι κατάλαβα περνάν διάφορες φάσεις με το φαγητό. Άλλες φορές τρώνε παραπάνω άλλες φορές λιγότερο! Δεν μπορώ να σου πω τί να κάνεις το γάλα από το στήθος όταν δεν τρώει πολύ το μωρό Crying or Very sad
Εγώ πάντως δεν το κάνω κάτι και δεν έχει αλλάξει κάτι στην παραγωγή!! Ίσως να είναι λάθος αυτό. Άσε που δεν τα πάω καλά με το θήλαστρο, δηλαδή όσες φορές προσπάθησα να βγάλω, δεν κατάφερα τίποτα.
Κι εμένα ο παιδίατρος μου είπε στην αρχή ότι αν το παιδί τρώει συχνά σημαίνει πως δεν χορταίνει και τέτοια αλλά δεν του έδωσα και πολλή σημασία και θήλαζα ελεύθερα χωρίς ωράρια και τρίωρα. Αποζημειώθηκα για την επιλογή μου γιατί η μπεμπούλα έγινε μπεμπάρα και τώρα μου δίνει συχγαρητήρια!!

ΙΣΩΣ ΦΤΑΙΕΙ ΟΤΙ ΒΓΑΖΕΙ 2 ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΠΑΝΩ Κ ΣΚΙΖΟΥΝ ΤΟ ΟΥΛΟ Κ ΤΑ ΚΑΤΩ Κ ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕ ΤΡΩΕΙ..ΘΑ ΔΩ ΑΥΡΙΟ

ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΜΙΝΑ?ΑΠΟ ΤΩΡΑ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ? ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΑ ΜΕΤΑ ΤΟΝ 4-5ΒΓΑΖΟΥΝ?[/quote]


δεν ειναι απαραιτητο...
ο αντρας μου και ο αδερφος του εβγαλαν πολυ νωρις δοντακια οταν ηταν μωρα... και του αδερφου του το παιδι 3μιση μηνων ειχε ηδη βγαλει δοντακια...!!!

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
panta έγραψε:Τα περισσότερα μωρά βγάζουν δόντια εκεί που λες 4-5 μηνών και μετά. Υπάρχει όμως περίπτωση να βγάλουν και νωρίτερα. Η δική μου 2,5 μηνών και έσκασε το πρώτο! Μη φανταστείς ολόκληρο δόντι αλλά μια μυτούλα. Ίσα ίσα που σου ξύνει το δάχτυλο.
Όσο για τα σάλια που ρωτάς minubaki, από ότι διάβαζα σε άλλο θέμα εδώ στο forum, κάποιες μαμάδες έλεγαν ότι δεν έχουν σχέση με τα δόντια! Εμένα για παράδειγμα δεν έχει σάλια, πολύ λίγα, παρ' όλα αυτά δοντάκι έχουμε!


ναι ε?
εγω το συνδιασα αφου τοσα πολλα σαλια κ ολη η χουφτιτσα μας στο στομα οτι βγαζουμε δοντακι...
μιας κ απο το σοι του αντρα μου εχουν ιστορικο να βγαζουν πολυ νωρις δοντακια, φανταστηκα οτι αυτο συμβαινει...
και γιατι τοσα πολλα σαλια γνωριζεις??? αφου πολλες φορες πνιγετε κ την πιανει βηχας απο τα σαλια... Rolling Eyes

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
angel-1 έγραψε:
panta έγραψε:Τα περισσότερα μωρά βγάζουν δόντια εκεί που λες 4-5 μηνών και μετά. Υπάρχει όμως περίπτωση να βγάλουν και νωρίτερα. Η δική μου 2,5 μηνών και έσκασε το πρώτο! Μη φανταστείς ολόκληρο δόντι αλλά μια μυτούλα. Ίσα ίσα που σου ξύνει το δάχτυλο.
Όσο για τα σάλια που ρωτάς minubaki, από ότι διάβαζα σε άλλο θέμα εδώ στο forum, κάποιες μαμάδες έλεγαν ότι δεν έχουν σχέση με τα δόντια! Εμένα για παράδειγμα δεν έχει σάλια, πολύ λίγα, παρ' όλα αυτά δοντάκι έχουμε!


ΔΟΝΤΙΙΙΙ???ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΝΤΙΛΗΦΘΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ..ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΚΟΛΠΟ ΕΙΝΑΙΠΑΜΕ ΝΑ ΦΑΜΕ ΑΠΟ Τ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΑΛΛΑ Μ ΤΟ ΠΟΥ ΒΑΖΩ Τ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ ΤΑ ΓΕΛΟΙΑ Κ Τ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ..ΠΙΝΟΥΜΕ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΠΕΡΝΑΕΙ Η ΩΡΑ ΧΑΛΑΕΙ Τ ΓΑΛΑ..Κ ΣΕ 10 ΛΕΠΤΑ ΚΛΑΙΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΙΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΓΑΛΑΤΑΚΙ Κ ΜΕΤΑ Τ ΠΙΝΕΙ ΟΛΟ..ΤΙ Ν ΠΩ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ??


χαχα... εγω δεν δινω μπουκαλι θηλαζω αποκλειστικα αλλα μερικες φορες εχει κ μενα ορεξη για παιχνιδια... εκει που τη βαζω να φαει παιζει με το στηθος μου, το αφηνει και κανει γελακια... την αφηνω λιγο,μετα την σηκωνω την κραταω λιγο ορθια και μετα που την βαζω τρωει κανονικα!!!

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dimitra37 έγραψε:καλημερα χθες ηρθε ο παιδιατρος μας φτασαμε τα 6 κιλα και τους 61 ποντους, βαλαμε 900 γρ. σε ενα μηνα. μου ειπε να μην αγχωνομαι αν μια μερα δεν εφαγε 1000 και εφαγε 800 και εμεις δεν πειναμε το ιδιο καθα μερα. μινα χαλαρωσε παλι θα ερθει η παιδιατρος και θα σου πει οτι ολα ειναι μια χαρα!!!!!! τα λεω σε σενα να τ' ακουω εγω.


μεγαλωνετε γρηγορα ε???
δημητρα να σε ρωτησω κατι...εσυ ειχες πει οτι αγοραζεις πραγματα απο τη σελιδα αμαζον???

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
minubaki έγραψε:
angel-1 έγραψε:
panta έγραψε:Τα περισσότερα μωρά βγάζουν δόντια εκεί που λες 4-5 μηνών και μετά. Υπάρχει όμως περίπτωση να βγάλουν και νωρίτερα. Η δική μου 2,5 μηνών και έσκασε το πρώτο! Μη φανταστείς ολόκληρο δόντι αλλά μια μυτούλα. Ίσα ίσα που σου ξύνει το δάχτυλο.
Όσο για τα σάλια που ρωτάς minubaki, από ότι διάβαζα σε άλλο θέμα εδώ στο forum, κάποιες μαμάδες έλεγαν ότι δεν έχουν σχέση με τα δόντια! Εμένα για παράδειγμα δεν έχει σάλια, πολύ λίγα, παρ' όλα αυτά δοντάκι έχουμε!


ΔΟΝΤΙΙΙΙ???ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΝΤΙΛΗΦΘΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ..ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΚΟΛΠΟ ΕΙΝΑΙΠΑΜΕ ΝΑ ΦΑΜΕ ΑΠΟ Τ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΑΛΛΑ Μ ΤΟ ΠΟΥ ΒΑΖΩ Τ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ ΤΑ ΓΕΛΟΙΑ Κ Τ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ..ΠΙΝΟΥΜΕ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΠΕΡΝΑΕΙ Η ΩΡΑ ΧΑΛΑΕΙ Τ ΓΑΛΑ..Κ ΣΕ 10 ΛΕΠΤΑ ΚΛΑΙΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΙΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΓΑΛΑΤΑΚΙ Κ ΜΕΤΑ Τ ΠΙΝΕΙ ΟΛΟ..ΤΙ Ν ΠΩ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ??


χαχα... εγω δεν δινω μπουκαλι θηλαζω αποκλειστικα αλλα μερικες φορες εχει κ μενα ορεξη για παιχνιδια... εκει που τη βαζω να φαει παιζει με το στηθος μου, το αφηνει και κανει γελακια... την αφηνω λιγο,μετα την σηκωνω την κραταω λιγο ορθια και μετα που την βαζω τρωει κανονικα!!!



angel φαντάζομαι στην αρχή είχε πλάκα με το μπιμπερό και τα γελάκια αλλά αν το κάνει συνέχεια είναι κουραστικό .......άσε που θες και τα διπλα γάλατα μιας και το πρώτο χαλάει και της ξανακάνεις...

minubaki και εμένα έτσι κάνει καμιά φορά γελάκια όταν τη θυλάζω αλλά ευτυχώς όχι για πολύ....

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
panta έγραψε:
minubaki έγραψε:
angel-1 έγραψε:
panta έγραψε:Τα περισσότερα μωρά βγάζουν δόντια εκεί που λες 4-5 μηνών και μετά. Υπάρχει όμως περίπτωση να βγάλουν και νωρίτερα. Η δική μου 2,5 μηνών και έσκασε το πρώτο! Μη φανταστείς ολόκληρο δόντι αλλά μια μυτούλα. Ίσα ίσα που σου ξύνει το δάχτυλο.
Όσο για τα σάλια που ρωτάς minubaki, από ότι διάβαζα σε άλλο θέμα εδώ στο forum, κάποιες μαμάδες έλεγαν ότι δεν έχουν σχέση με τα δόντια! Εμένα για παράδειγμα δεν έχει σάλια, πολύ λίγα, παρ' όλα αυτά δοντάκι έχουμε!


ΔΟΝΤΙΙΙΙ???ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΝΤΙΛΗΦΘΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ..ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΚΟΛΠΟ ΕΙΝΑΙΠΑΜΕ ΝΑ ΦΑΜΕ ΑΠΟ Τ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΑΛΛΑ Μ ΤΟ ΠΟΥ ΒΑΖΩ Τ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ ΤΑ ΓΕΛΟΙΑ Κ Τ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ..ΠΙΝΟΥΜΕ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΠΕΡΝΑΕΙ Η ΩΡΑ ΧΑΛΑΕΙ Τ ΓΑΛΑ..Κ ΣΕ 10 ΛΕΠΤΑ ΚΛΑΙΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΙΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΓΑΛΑΤΑΚΙ Κ ΜΕΤΑ Τ ΠΙΝΕΙ ΟΛΟ..ΤΙ Ν ΠΩ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ??


χαχα... εγω δεν δινω μπουκαλι θηλαζω αποκλειστικα αλλα μερικες φορες εχει κ μενα ορεξη για παιχνιδια... εκει που τη βαζω να φαει παιζει με το στηθος μου, το αφηνει και κανει γελακια... την αφηνω λιγο,μετα την σηκωνω την κραταω λιγο ορθια και μετα που την βαζω τρωει κανονικα!!!



angel φαντάζομαι στην αρχή είχε πλάκα με το μπιμπερό και τα γελάκια αλλά αν το κάνει συνέχεια είναι κουραστικό .......άσε που θες και τα διπλα γάλατα μιας και το πρώτο χαλάει και της ξανακάνεις...

minubaki και εμένα έτσι κάνει καμιά φορά γελάκια όταν τη θυλάζω αλλά ευτυχώς όχι για πολύ....


και εμενα δεν το κανει καθε μερα αλλα εχει πολυ πλακα οταν το κανει...!!!
σαν αλεπουδιτσα, το αφηνει με κοιταει λοξα να δει τι θα κανω και δωστου γελιο...!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

angel-1

angel-1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
minubaki έγραψε:
panta έγραψε:
minubaki έγραψε:
angel-1 έγραψε:
panta έγραψε:Τα περισσότερα μωρά βγάζουν δόντια εκεί που λες 4-5 μηνών και μετά. Υπάρχει όμως περίπτωση να βγάλουν και νωρίτερα. Η δική μου 2,5 μηνών και έσκασε το πρώτο! Μη φανταστείς ολόκληρο δόντι αλλά μια μυτούλα. Ίσα ίσα που σου ξύνει το δάχτυλο.
Όσο για τα σάλια που ρωτάς minubaki, από ότι διάβαζα σε άλλο θέμα εδώ στο forum, κάποιες μαμάδες έλεγαν ότι δεν έχουν σχέση με τα δόντια! Εμένα για παράδειγμα δεν έχει σάλια, πολύ λίγα,



παρ' όλα αυτά δοντάκι έχουμε!


ΔΟΝΤΙΙΙΙ???ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΝΤΙΛΗΦΘΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ..ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΚΟΛΠΟ ΕΙΝΑΙΠΑΜΕ ΝΑ ΦΑΜΕ ΑΠΟ Τ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΑΛΛΑ Μ ΤΟ ΠΟΥ ΒΑΖΩ Τ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ ΤΑ ΓΕΛΟΙΑ Κ Τ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ..ΠΙΝΟΥΜΕ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΠΕΡΝΑΕΙ Η ΩΡΑ ΧΑΛΑΕΙ Τ ΓΑΛΑ..Κ ΣΕ 10 ΛΕΠΤΑ ΚΛΑΙΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΙΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΓΑΛΑΤΑΚΙ Κ ΜΕΤΑ Τ ΠΙΝΕΙ ΟΛΟ..ΤΙ Ν ΠΩ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ??


χαχα... εγω δεν δινω μπουκαλι θηλαζω αποκλειστικα αλλα μερικες φορες εχει κ μενα ορεξη για παιχνιδια... εκει που τη βαζω να φαει παιζει με το στηθος μου, το αφηνει και κανει γελακια... την αφηνω λιγο,μετα την σηκωνω την κραταω λιγο ορθια και μετα που την βαζω τρωει κανονικα!!!



angel φαντάζομαι στην αρχή είχε πλάκα με το μπιμπερό και τα γελάκια αλλά αν το κάνει συνέχεια είναι κουραστικό .......άσε που θες και τα διπλα γάλατα μιας και το πρώτο χαλάει και της ξανακάνεις...

minubaki και εμένα έτσι κάνει καμιά φορά γελάκια όταν τη θυλάζω αλλά ευτυχώς όχι για πολύ....


και εμενα δεν το κανει καθε μερα αλλα εχει πολυ πλακα οταν το κανει...!!!
σαν αλεπουδιτσα, το αφηνει με κοιταει λοξα να δει τι θα κανω και δωστου γελιο...!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz




mpa panta exei polu plaka einai glukoulissssss!!xeretai pou irthe i wra na faei kai den katalabainei oti to gala xalaei kai meta bazei ta klamata μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 11 837218 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 11 361490

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας μανουλιτσες μου εχω μερες να μπω μεναμε στην μαμα μου...εμεις την δευτερα πηγαμε παιδιατρο και η μικρη μας ηταν 2 μηνων και 5 ημερων....λοιπον αυτο το μηνα πηραμε 880 γραμμαρια και 5 ποντους...!!!ειμαστε δηλαδη 5.200 και 63 ποντους...!!!απο τα ψηλοτερα παιδακια που εχει δει η παιδιατρος μας ειπε....!!! μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 11 215994 απο κιλα καλα ειμαστε...???μηπως πηρε λιγα βρε κοριτσια...???την περασμενη φορα ειχε παρει 900 γραμμαρια σε 20 μερες και τωρα 880 γραμμαρια σε σχεδον 35 μερες....αλλα μαλλον απ'οτι καταλαβαμε το παιρνει σε μποι...τι λετε κι εσεις...???

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα οσα περναει ο καιρος τα μωρα βαζουν ολο και λιγοτερο γιατι αν βαζαν οσο βαζαν στην αρχη θα γινοταν μοσχρακια!!!!!!!!! η δικια μου επειδη γεννηθκε μικρη τον πρωτο μηνα εβαλε 1800 γρ και τωρα τον τριτο 900γρ αλλα αυτο εχει σχεση με τις αναγκες του μωρου ολα ειναι φυσιολογικα. minubaki εγω ψωνιζω απο το amazon και συνεχιζω κανονικα ολα τα αναλωσιμα εκτος απο πανες συνεχιζω να τα παιρνω απο εκει.

http://www.worldjamboree.gr

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
spapastamou έγραψε:γεια σας μανουλιτσες μου εχω μερες να μπω μεναμε στην μαμα μου...εμεις την δευτερα πηγαμε παιδιατρο και η μικρη μας ηταν 2 μηνων και 5 ημερων....λοιπον αυτο το μηνα πηραμε 880 γραμμαρια και 5 ποντους...!!!ειμαστε δηλαδη 5.200 και 63 ποντους...!!!απο τα ψηλοτερα παιδακια που εχει δει η παιδιατρος μας ειπε....!!! μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 11 215994 απο κιλα καλα ειμαστε...???μηπως πηρε λιγα βρε κοριτσια...???την περασμενη φορα ειχε παρει 900 γραμμαρια σε 20 μερες και τωρα 880 γραμμαρια σε σχεδον 35 μερες....αλλα μαλλον απ'οτι καταλαβαμε το παιρνει σε μποι...τι λετε κι εσεις...???


και εγω ειχα αυτο το θεμα αλλα η παιδιτρος δεν μου ειπε κατι αρνητικο αλλα εγω ανησυχησα... εριπου οσο εισασταν κ εσεις στης 28οκτωμβριου ειμασταν 64ποντους κ 5200 βαρος και το βαρος μας πριν 12 μερες ηταν 5110...
εγω τρελαθηκα,βεβαια αλλαξα παιδιατρο κ ισως χασαμε λιγο εκει στης μετρησεις αλλα εμενα μου φανηκε παλι λιγο... τωρα σε 7 μερες που εχω ραντεβου θα δουμε παλι

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dimitra37 έγραψε:καλησπερα οσα περναει ο καιρος τα μωρα βαζουν ολο και λιγοτερο γιατι αν βαζαν οσο βαζαν στην αρχη θα γινοταν μοσχρακια!!!!!!!!! η δικια μου επειδη γεννηθκε μικρη τον πρωτο μηνα εβαλε 1800 γρ και τωρα τον τριτο 900γρ αλλα αυτο εχει σχεση με τις αναγκες του μωρου ολα ειναι φυσιολογικα. minubaki εγω ψωνιζω απο το amazon και συνεχιζω κανονικα ολα τα αναλωσιμα εκτος απο πανες συνεχιζω να τα παιρνω απο εκει.

στο amazon.uk ετσι?
και να σε ρωτησω πως τα παιρνεις με πιστωτικη? στα στελνουν ελλαδα?
εχω ακουσει οτι συμφερει πολυ...
εξοδα αποστολης τι σου χρεωνουν?

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
minubaki έγραψε:
spapastamou έγραψε:γεια σας μανουλιτσες μου εχω μερες να μπω μεναμε στην μαμα μου...εμεις την δευτερα πηγαμε παιδιατρο και η μικρη μας ηταν 2 μηνων και 5 ημερων....λοιπον αυτο το μηνα πηραμε 880 γραμμαρια και 5 ποντους...!!!ειμαστε δηλαδη 5.200 και 63 ποντους...!!!απο τα ψηλοτερα παιδακια που εχει δει η παιδιατρος μας ειπε....!!! μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 11 215994 απο κιλα καλα ειμαστε...???μηπως πηρε λιγα βρε κοριτσια...???την περασμενη φορα ειχε παρει 900 γραμμαρια σε 20 μερες και τωρα 880 γραμμαρια σε σχεδον 35 μερες....αλλα μαλλον απ'οτι καταλαβαμε το παιρνει σε μποι...τι λετε κι εσεις...???


και εγω ειχα αυτο το θεμα αλλα η παιδιτρος δεν μου ειπε κατι αρνητικο αλλα εγω ανησυχησα... εριπου οσο εισασταν κ εσεις στης 28οκτωμβριου ειμασταν 64ποντους κ 5200 βαρος και το βαρος μας πριν 12 μερες ηταν 5110...
εγω τρελαθηκα,βεβαια αλλαξα παιδιατρο κ ισως χασαμε λιγο εκει στης μετρησεις αλλα εμενα μου φανηκε παλι λιγο... τωρα σε 7 μερες που εχω ραντεβου θα δουμε παλι


μαλλον θα ειχαν και διαφορα οι ζυγαριες τους μινακι...

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Απο το amazon μονο με πιστωτικη και απο 25 λιρες και πανω δεν εχει καθολου μεταφορικα απο εκει εχω παρει ολα της avent,medela,relax babybjiorn, καθισματακι φαγητου, παρκοκρεβατο και τα μωρομαντηλα τα παντα. Διαλεγεις search baby πληκτρολογεις τη ψαχνεις και το μονο που πρεπει να προσεχεις ειναι αριστερα στον πωλητη (seller) να επιλεγεις παντα amazon για να μην εχεις μεταφορικα.

http://www.worldjamboree.gr

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dimitra37 έγραψε:Απο το amazon μονο με πιστωτικη και απο 25 λιρες και πανω δεν εχει καθολου μεταφορικα απο εκει εχω παρει ολα της avent,medela,relax babybjiorn, καθισματακι φαγητου, παρκοκρεβατο και τα μωρομαντηλα τα παντα. Διαλεγεις search baby πληκτρολογεις τη ψαχνεις και το μονο που πρεπει να προσεχεις ειναι αριστερα στον πωλητη (seller) να επιλεγεις παντα amazon για να μην εχεις μεταφορικα.

καλημερα....
και σε ποσο καιρο στα στελνουν σπιτι σου?

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ...ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΝΕΙΣ ΠΑΝΕΣ?ΚΑΠΟΥ ΕΙΔΑ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΜΠΕΡΣ ΔΕΝ ΣΤΕΛΝΟΝΤΑΙ ΕΚΤΟΣ ΗΝ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ..ΙΣΧΥΕΙ ΑΥΤΟ ?Ή ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ?

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!ΛΟΙΠΟΝ ΠΗΓΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ Η ΜΙΚΡΗ ΤΑ ΕΙΔΕ ΟΛΑ ΜΕ 2 ΕΝΒΟΛΙΑ ΕΓΩ ΑΥΠΝΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ Κ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΛΙΓΟ ΠΥΡΕΤΟ..ΕΙΜΑΣΤΕ 60 ΠΟΝΤΟΥΣ Κ 5500 ΚΙΛΑ.Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ Κ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΑΜΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ 800 ΩΣ 900 ΓΡ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΔΕ ΜΑΣ ΧΡΕΙΖΑΟΝΤΑΙ ΑΚΟΜΑ..ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΤΟ ΤΡΙΜΗΝΟ 700 800 ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΘΕ ΛΙΓΟ ΜΕΙΩΝΟΝΤΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΝ ΤΗΣ ΕΔΙΝΑ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΙΝΕΙ ΣΥΝΟΛΙΚΑ 600 ΓΡ Κ ΟΧΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ..ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ..Α!ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΤΑ ΕΙΔΕ Κ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΤΗΝ ΑΛΟΙΦΗ ΓΙΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ Κ ΕΝΑ ΜΑΣΗΤΙΚΟ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΗΣ ΒΓΑΖΩ ΤΗ ΜΠΟΥΝΙΤΣΑ ΑΠ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΗ ΜΑΘΕΙ ΔΕΧΤΥΛΟ..Η ΓΚΡΙΝΙΑ Κ Η ΑΦΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ 3 ΜΕΡΕΣ ΜΟΝΟ ΘΗΛΑΖΩ..ΧΕΧΕ

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!ΛΟΙΠΟΝ ΠΗΓΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ Η ΜΙΚΡΗ ΤΑ ΕΙΔΕ ΟΛΑ ΜΕ 2 ΕΝΒΟΛΙΑ ΕΓΩ ΑΥΠΝΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ Κ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΛΙΓΟ ΠΥΡΕΤΟ..ΕΙΜΑΣΤΕ 60 ΠΟΝΤΟΥΣ Κ 5500 ΚΙΛΑ.Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ Κ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΑΜΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ 800 ΩΣ 900 ΓΡ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΔΕ ΜΑΣ ΧΡΕΙΖΑΟΝΤΑΙ ΑΚΟΜΑ..ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΤΟ ΤΡΙΜΗΝΟ 700 800 ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΘΕ ΛΙΓΟ ΜΕΙΩΝΟΝΤΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΝ ΤΗΣ ΕΔΙΝΑ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΙΝΕΙ ΣΥΝΟΛΙΚΑ 600 ΓΡ Κ ΟΧΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ..ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ..Α!ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΤΑ ΕΙΔΕ Κ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΤΗΝ ΑΛΟΙΦΗ ΓΙΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ Κ ΕΝΑ ΜΑΣΗΤΙΚΟ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΗΣ ΒΓΑΖΩ ΤΗ ΜΠΟΥΝΙΤΣΑ ΑΠ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΗ ΜΑΘΕΙ ΔΕΧΤΥΛΟ..Η ΓΚΡΙΝΙΑ Κ Η ΑΦΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ 3 ΜΕΡΕΣ ΜΟΝΟ ΘΗΛΑΖΩ..ΧΕΧΕ


ΜΠΡΑΒΟ ΜΙΝΑ ΕΙΔΕΣ,ΑΔΙΚΑ ΑΝΗΣΥΧΟΥΣΕΣ ΧΑΖΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΒΑΖΕΣ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ...ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΚΙ ΣΟΥ ΑΝΑΠΤΥΣΕΤΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ...
ΤΙ ΜΑΣΗΤΙΚΟ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ?

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
candycandy έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!ΛΟΙΠΟΝ ΠΗΓΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ Η ΜΙΚΡΗ ΤΑ ΕΙΔΕ ΟΛΑ ΜΕ 2 ΕΝΒΟΛΙΑ ΕΓΩ ΑΥΠΝΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ Κ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΛΙΓΟ ΠΥΡΕΤΟ..ΕΙΜΑΣΤΕ 60 ΠΟΝΤΟΥΣ Κ 5500 ΚΙΛΑ.Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ Κ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΑΜΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ 800 ΩΣ 900 ΓΡ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΔΕ ΜΑΣ ΧΡΕΙΖΑΟΝΤΑΙ ΑΚΟΜΑ..ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΤΟ ΤΡΙΜΗΝΟ 700 800 ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΘΕ ΛΙΓΟ ΜΕΙΩΝΟΝΤΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΝ ΤΗΣ ΕΔΙΝΑ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΙΝΕΙ ΣΥΝΟΛΙΚΑ 600 ΓΡ Κ ΟΧΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ..ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ..Α!ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΤΑ ΕΙΔΕ Κ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΤΗΝ ΑΛΟΙΦΗ ΓΙΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ Κ ΕΝΑ ΜΑΣΗΤΙΚΟ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΗΣ ΒΓΑΖΩ ΤΗ ΜΠΟΥΝΙΤΣΑ ΑΠ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΗ ΜΑΘΕΙ ΔΕΧΤΥΛΟ..Η ΓΚΡΙΝΙΑ Κ Η ΑΦΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ 3 ΜΕΡΕΣ ΜΟΝΟ ΘΗΛΑΖΩ..ΧΕΧΕ


ΜΠΡΑΒΟ ΜΙΝΑ ΕΙΔΕΣ,ΑΔΙΚΑ ΑΝΗΣΥΧΟΥΣΕΣ ΧΑΖΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΒΑΖΕΣ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ...ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΚΙ ΣΟΥ ΑΝΑΠΤΥΣΕΤΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ...
ΤΙ ΜΑΣΗΤΙΚΟ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ?

ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΨΥΓΕΙΟΥ ΝΑ ΔΡΟΣΙΖΕΤΑΙ Ή ΕΚΤΟΣ ΨΥΓΕΙΟΥ.ΕΙΧΑ ΠΑΡΙ ΤΗΣ ΚΙΚΟ ΚΑΤΙ ΡΟΖ ΣΤΡΟΓΓΥΛΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΔΕ ΤΗ ΒΟΛΕΥΟΥΝ ΑΚΟΜΑ Κ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΦΑΡΜΑΚΙΟ ΕΙΧΕ ΤΟ ΚΕΡΑΣΙ ΤΗΣ ΚΙΚΟ ΑΛΛΑ ΑΠΟ 4 Κ ΤΗΣ ΝΥΚ ΚΑΤΙ ΚΡΙΚΟΥΣ Κ ΠΗΡΑ ΑΥΤΟ.ΜΠΑΙΝΕΙ Κ ΕΝΤΟΣ ΨΤΓΕΙΟΥ Κ ΕΚΤΟΣ.ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΣ ΒΑΖΩ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ ΑΠ ΤΟ ΨΥΓΕΙΟ Κ ΠΑΓΩΝΕΙ.ΝΑΙ ΗΣΥΧΑΣΑ ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΠΗΡΕ 100 ΓΡ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΦΟΣΟΝ ΤΗΝ ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΩΕΙ ΠΟΛΥ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΧΑΝΕΙ ΓΕΥΜΑΤΑ ΠΕΡΑΝ 4 ΩΡΟΥ.

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
candycandy έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!ΛΟΙΠΟΝ ΠΗΓΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ Η ΜΙΚΡΗ ΤΑ ΕΙΔΕ ΟΛΑ ΜΕ 2 ΕΝΒΟΛΙΑ ΕΓΩ ΑΥΠΝΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ Κ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΛΙΓΟ ΠΥΡΕΤΟ..ΕΙΜΑΣΤΕ 60 ΠΟΝΤΟΥΣ Κ 5500 ΚΙΛΑ.Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ Κ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΑΜΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ 800 ΩΣ 900 ΓΡ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΔΕ ΜΑΣ ΧΡΕΙΖΑΟΝΤΑΙ ΑΚΟΜΑ..ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΤΟ ΤΡΙΜΗΝΟ 700 800 ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΘΕ ΛΙΓΟ ΜΕΙΩΝΟΝΤΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΝ ΤΗΣ ΕΔΙΝΑ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΙΝΕΙ ΣΥΝΟΛΙΚΑ 600 ΓΡ Κ ΟΧΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ..ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ..Α!ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΤΑ ΕΙΔΕ Κ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΤΗΝ ΑΛΟΙΦΗ ΓΙΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ Κ ΕΝΑ ΜΑΣΗΤΙΚΟ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΗΣ ΒΓΑΖΩ ΤΗ ΜΠΟΥΝΙΤΣΑ ΑΠ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΗ ΜΑΘΕΙ ΔΕΧΤΥΛΟ..Η ΓΚΡΙΝΙΑ Κ Η ΑΦΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ 3 ΜΕΡΕΣ ΜΟΝΟ ΘΗΛΑΖΩ..ΧΕΧΕ


ΜΠΡΑΒΟ ΜΙΝΑ ΕΙΔΕΣ,ΑΔΙΚΑ ΑΝΗΣΥΧΟΥΣΕΣ ΧΑΖΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΒΑΖΕΣ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ...ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΚΙ ΣΟΥ ΑΝΑΠΤΥΣΕΤΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ...
ΤΙ ΜΑΣΗΤΙΚΟ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ?

ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΨΥΓΕΙΟΥ ΝΑ ΔΡΟΣΙΖΕΤΑΙ Ή ΕΚΤΟΣ ΨΥΓΕΙΟΥ.ΕΙΧΑ ΠΑΡΙ ΤΗΣ ΚΙΚΟ ΚΑΤΙ ΡΟΖ ΣΤΡΟΓΓΥΛΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΔΕ ΤΗ ΒΟΛΕΥΟΥΝ ΑΚΟΜΑ Κ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΦΑΡΜΑΚΙΟ ΕΙΧΕ ΤΟ ΚΕΡΑΣΙ ΤΗΣ ΚΙΚΟ ΑΛΛΑ ΑΠΟ 4 Κ ΤΗΣ ΝΥΚ ΚΑΤΙ ΚΡΙΚΟΥΣ Κ ΠΗΡΑ ΑΥΤΟ.ΜΠΑΙΝΕΙ Κ ΕΝΤΟΣ ΨΤΓΕΙΟΥ Κ ΕΚΤΟΣ.ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΣ ΒΑΖΩ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ ΑΠ ΤΟ ΨΥΓΕΙΟ Κ ΠΑΓΩΝΕΙ.ΝΑΙ ΗΣΥΧΑΣΑ ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΠΗΡΕ 100 ΓΡ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΦΟΣΟΝ ΤΗΝ ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΩΕΙ ΠΟΛΥ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΧΑΝΕΙ ΓΕΥΜΑΤΑ ΠΕΡΑΝ 4 ΩΡΟΥ.


καλημερα μινακι μου...!!!
ολα καλα η μπουμπουκα σου,κοιτα που βγαζει κ δοντακια... τουλαχιστον ηρεμησες που ξερεις απο τι ηταν ολα αυτα... οταν σου ειπε να μην χανεις γευματα περα 4ωρου,δηλ? θα την ξυπνας? και νυχτα?

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
minubaki έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
candycandy έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!ΛΟΙΠΟΝ ΠΗΓΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ Η ΜΙΚΡΗ ΤΑ ΕΙΔΕ ΟΛΑ ΜΕ 2 ΕΝΒΟΛΙΑ ΕΓΩ ΑΥΠΝΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ Κ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΛΙΓΟ ΠΥΡΕΤΟ..ΕΙΜΑΣΤΕ 60 ΠΟΝΤΟΥΣ Κ 5500 ΚΙΛΑ.Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ Κ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΑΜΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ 800 ΩΣ 900 ΓΡ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΔΕ ΜΑΣ ΧΡΕΙΖΑΟΝΤΑΙ ΑΚΟΜΑ..ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΤΟ ΤΡΙΜΗΝΟ 700 800 ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΘΕ ΛΙΓΟ ΜΕΙΩΝΟΝΤΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΝ ΤΗΣ ΕΔΙΝΑ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΙΝΕΙ ΣΥΝΟΛΙΚΑ 600 ΓΡ Κ ΟΧΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ..ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ..Α!ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΤΑ ΕΙΔΕ Κ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΤΗΝ ΑΛΟΙΦΗ ΓΙΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ Κ ΕΝΑ ΜΑΣΗΤΙΚΟ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΗΣ ΒΓΑΖΩ ΤΗ ΜΠΟΥΝΙΤΣΑ ΑΠ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΗ ΜΑΘΕΙ ΔΕΧΤΥΛΟ..Η ΓΚΡΙΝΙΑ Κ Η ΑΦΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ 3 ΜΕΡΕΣ ΜΟΝΟ ΘΗΛΑΖΩ..ΧΕΧΕ


ΜΠΡΑΒΟ ΜΙΝΑ ΕΙΔΕΣ,ΑΔΙΚΑ ΑΝΗΣΥΧΟΥΣΕΣ ΧΑΖΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΒΑΖΕΣ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ...ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΚΙ ΣΟΥ ΑΝΑΠΤΥΣΕΤΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ...
ΤΙ ΜΑΣΗΤΙΚΟ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ?

ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΨΥΓΕΙΟΥ ΝΑ ΔΡΟΣΙΖΕΤΑΙ Ή ΕΚΤΟΣ ΨΥΓΕΙΟΥ.ΕΙΧΑ ΠΑΡΙ ΤΗΣ ΚΙΚΟ ΚΑΤΙ ΡΟΖ ΣΤΡΟΓΓΥΛΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΔΕ ΤΗ ΒΟΛΕΥΟΥΝ ΑΚΟΜΑ Κ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΦΑΡΜΑΚΙΟ ΕΙΧΕ ΤΟ ΚΕΡΑΣΙ ΤΗΣ ΚΙΚΟ ΑΛΛΑ ΑΠΟ 4 Κ ΤΗΣ ΝΥΚ ΚΑΤΙ ΚΡΙΚΟΥΣ Κ ΠΗΡΑ ΑΥΤΟ.ΜΠΑΙΝΕΙ Κ ΕΝΤΟΣ ΨΤΓΕΙΟΥ Κ ΕΚΤΟΣ.ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΣ ΒΑΖΩ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ ΑΠ ΤΟ ΨΥΓΕΙΟ Κ ΠΑΓΩΝΕΙ.ΝΑΙ ΗΣΥΧΑΣΑ ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΠΗΡΕ 100 ΓΡ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΦΟΣΟΝ ΤΗΝ ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΩΕΙ ΠΟΛΥ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΧΑΝΕΙ ΓΕΥΜΑΤΑ ΠΕΡΑΝ 4 ΩΡΟΥ.


καλημερα μινακι μου...!!!
ολα καλα η μπουμπουκα σου,κοιτα που βγαζει κ δοντακια... τουλαχιστον ηρεμησες που ξερεις απο τι ηταν ολα αυτα... οταν σου ειπε να μην χανεις γευματα περα 4ωρου,δηλ? θα την ξυπνας? και νυχτα?

ΚΟΙΤΑ ΜΙΝΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙ ΕΤΣΙΚ ΑΛΛΙΩΣ ΞΥΠΝΑΕΙ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙ Η ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΔΕ ΤΟ ΚΑΝΕΙ?Κ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ Κ 20 ΜΗΝΩΝ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΞΥΠΝΑΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙ.ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΔΕ ΤΟ ΞΥΠΝΑΓΣ ΤΟΠΑΙΔΙ ΤΟ ΤΑΙΖΑ ΚΟΙΜΗΣΜΕΝΟ ΠΑΝΤΑ ΑΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ 5 6 ΩΡΕΣ ΔΕ ΤΗ ΣΗΚΩΝΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΝΑΙ ΑΝ Κ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ.ΤΩΡΑ ΕΜΕΝΑ ΕΙΧΕ ΜΑΘΕΙ ΠΡΙΝ 3 ΒΔΟΜΑΔΕΣ Κ ΕΠΙΝΕ ΑΠΟ 69 ΩΣ 129 ΓΡ ΞΕΝΟ ΜΕΤΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ Κ ΕΛΕΓΑ ΔΕΧΟΡΤΑΙΝΕΙ ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑΜΕ ΚΟΨΕΙ..ΛΟΙΠΟΝ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΤΑ ΜΕΙΩΝΕΙ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ 10 ΜΕΡΕΣ Κ ΛΟΓΙΚΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΓΙΑΥΤΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΝΕΙ ΓΕΥΜΑΤΑ.ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΟΤΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΕΙΝΑΙ Η 3Η ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝΠΙΝΕΙ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΚΟΨΩ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ Κ Ν ΑΡΧΙΣΩ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΧΥΝΕΙ Κ ΜΟΥ ΕΘΠΕ ΟΧΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΓΑΛΑ ΘΑ ΔΙΝΕΙΣ Κ ΑΝ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΣΤΑ 5 ΛΕΠΤΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΧΟΡΤΑΣΕ.ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ Κ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝ ΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΤΟ ΔΗΛΩΣΑ Κ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.ΒΕΒΑΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ Κ ΕΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΙ ΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ.

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
minubaki έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
candycandy έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!ΛΟΙΠΟΝ ΠΗΓΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ Η ΜΙΚΡΗ ΤΑ ΕΙΔΕ ΟΛΑ ΜΕ 2 ΕΝΒΟΛΙΑ ΕΓΩ ΑΥΠΝΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ Κ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΛΙΓΟ ΠΥΡΕΤΟ..ΕΙΜΑΣΤΕ 60 ΠΟΝΤΟΥΣ Κ 5500 ΚΙΛΑ.Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ Κ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΑΜΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ 800 ΩΣ 900 ΓΡ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΔΕ ΜΑΣ ΧΡΕΙΖΑΟΝΤΑΙ ΑΚΟΜΑ..ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΤΟ ΤΡΙΜΗΝΟ 700 800 ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΘΕ ΛΙΓΟ ΜΕΙΩΝΟΝΤΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΝ ΤΗΣ ΕΔΙΝΑ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΙΝΕΙ ΣΥΝΟΛΙΚΑ 600 ΓΡ Κ ΟΧΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ..ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ..Α!ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΤΑ ΕΙΔΕ Κ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΤΗΝ ΑΛΟΙΦΗ ΓΙΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ Κ ΕΝΑ ΜΑΣΗΤΙΚΟ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΗΣ ΒΓΑΖΩ ΤΗ ΜΠΟΥΝΙΤΣΑ ΑΠ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΗ ΜΑΘΕΙ ΔΕΧΤΥΛΟ..Η ΓΚΡΙΝΙΑ Κ Η ΑΦΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ 3 ΜΕΡΕΣ ΜΟΝΟ ΘΗΛΑΖΩ..ΧΕΧΕ


ΜΠΡΑΒΟ ΜΙΝΑ ΕΙΔΕΣ,ΑΔΙΚΑ ΑΝΗΣΥΧΟΥΣΕΣ ΧΑΖΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΒΑΖΕΣ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ...ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΚΙ ΣΟΥ ΑΝΑΠΤΥΣΕΤΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ...
ΤΙ ΜΑΣΗΤΙΚΟ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ?

ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΨΥΓΕΙΟΥ ΝΑ ΔΡΟΣΙΖΕΤΑΙ Ή ΕΚΤΟΣ ΨΥΓΕΙΟΥ.ΕΙΧΑ ΠΑΡΙ ΤΗΣ ΚΙΚΟ ΚΑΤΙ ΡΟΖ ΣΤΡΟΓΓΥΛΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΔΕ ΤΗ ΒΟΛΕΥΟΥΝ ΑΚΟΜΑ Κ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΦΑΡΜΑΚΙΟ ΕΙΧΕ ΤΟ ΚΕΡΑΣΙ ΤΗΣ ΚΙΚΟ ΑΛΛΑ ΑΠΟ 4 Κ ΤΗΣ ΝΥΚ ΚΑΤΙ ΚΡΙΚΟΥΣ Κ ΠΗΡΑ ΑΥΤΟ.ΜΠΑΙΝΕΙ Κ ΕΝΤΟΣ ΨΤΓΕΙΟΥ Κ ΕΚΤΟΣ.ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΣ ΒΑΖΩ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ ΑΠ ΤΟ ΨΥΓΕΙΟ Κ ΠΑΓΩΝΕΙ.ΝΑΙ ΗΣΥΧΑΣΑ ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΠΗΡΕ 100 ΓΡ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΦΟΣΟΝ ΤΗΝ ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΩΕΙ ΠΟΛΥ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΧΑΝΕΙ ΓΕΥΜΑΤΑ ΠΕΡΑΝ 4 ΩΡΟΥ.


καλημερα μινακι μου...!!!
ολα καλα η μπουμπουκα σου,κοιτα που βγαζει κ δοντακια... τουλαχιστον ηρεμησες που ξερεις απο τι ηταν ολα αυτα... οταν σου ειπε να μην χανεις γευματα περα 4ωρου,δηλ? θα την ξυπνας? και νυχτα?

ΚΟΙΤΑ ΜΙΝΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙ ΕΤΣΙΚ ΑΛΛΙΩΣ ΞΥΠΝΑΕΙ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙ Η ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΔΕ ΤΟ ΚΑΝΕΙ?Κ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ Κ 20 ΜΗΝΩΝ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΞΥΠΝΑΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙ.ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΔΕ ΤΟ ΞΥΠΝΑΓΣ ΤΟΠΑΙΔΙ ΤΟ ΤΑΙΖΑ ΚΟΙΜΗΣΜΕΝΟ ΠΑΝΤΑ ΑΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ 5 6 ΩΡΕΣ ΔΕ ΤΗ ΣΗΚΩΝΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΝΑΙ ΑΝ Κ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ.ΤΩΡΑ ΕΜΕΝΑ ΕΙΧΕ ΜΑΘΕΙ ΠΡΙΝ 3 ΒΔΟΜΑΔΕΣ Κ ΕΠΙΝΕ ΑΠΟ 69 ΩΣ 129 ΓΡ ΞΕΝΟ ΜΕΤΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ Κ ΕΛΕΓΑ ΔΕΧΟΡΤΑΙΝΕΙ ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑΜΕ ΚΟΨΕΙ..ΛΟΙΠΟΝ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΤΑ ΜΕΙΩΝΕΙ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ 10 ΜΕΡΕΣ Κ ΛΟΓΙΚΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΓΙΑΥΤΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΝΕΙ ΓΕΥΜΑΤΑ.ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΟΤΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΕΙΝΑΙ Η 3Η ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝΠΙΝΕΙ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΚΟΨΩ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ Κ Ν ΑΡΧΙΣΩ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΧΥΝΕΙ Κ ΜΟΥ ΕΘΠΕ ΟΧΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΓΑΛΑ ΘΑ ΔΙΝΕΙΣ Κ ΑΝ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΣΤΑ 5 ΛΕΠΤΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΧΟΡΤΑΣΕ.ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ Κ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝ ΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΤΟ ΔΗΛΩΣΑ Κ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.ΒΕΒΑΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ Κ ΕΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΙ ΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ.

ναι ξυπναει αλλα ασ πουμε χθες το βραδυ κοιμηθηκε 6+ ωρες την αφησα...αυτο περιμενω να κοιμαται λιγο...!!! δεν υπαρχει περιπτωση να την σηκωσω απ'τον υπνο να φαει κ να μην ξυπνησει ποτε δεν το καταφερα πιο παλια τουλαχιστον που την ξυπναγα...
και εμενα μινακι δεν ημουν καθολου ικανοποιημενη με το βαρος την προηγουμενη φορα εμενα μου φανηκε πολυ λιγο της παιδιατρου οχι...
τωρα μου φαινεται οτι πηρε αρκετα αλλα την παρασκευη θα δουμε...
εγω ειμαι διατεθημενη να το παλεψω 6μηνο το λιγοτερο με τον αποκλειστικο θηλασμο και μετα θα δω πως θα παει αλλα το 6μηνο ηταν απο την αρχη ο στοχος μου...
θα τα καταφερεις ειμαι σιγουρη... ασε που ειναι πιο ευκολο κυριως τη νυχτα ουτε να ζεστανεις το γαλα ουτε να αποστειρωνεις κ πλενεις μπουκαλια ουτε να κουβαλας χιλια δυο οταν βγαινεις εξω...
μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 11 401147 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 11 401147 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 11 401147 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 11 401147 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 11 401147 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 11 401147 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 11 401147 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 11 401147 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 11 401147 μανούλες αυγούστου...2011 Ν.2!!! - Σελίδα 11 401147

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 26 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις