Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
314 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 314 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 25 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 41]

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:τωρα εαν σου πω οτι εισαι γουρουνα θα παρεξηγηθεις και θα μου πεις οτι σε χαραχτηριζω!!!!!! pig pig pig pig pig pig pig pig pig


αχ να χαρείς. όχι άλλους χαρακτηρισμούς για σήμερα Cool

κερνάω γλυκάκι όποτε θες Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 9 9664

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Με το καλό εγκυούλες... αχ, να ήμουνα και εγώ έγκυος... σε κοριτσάκι!!!! Πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται.
Απλά σκέφτομαι ότι αν η τελευταία μου εγκυμοσύνη είχε πάει καλά τώρα θα έπαιρνα μισό σαραντισμό περίπου.
Anyway, ας είναι καλά τα ζουζούνια που τα χαίρομαι πάρα πολύ τελευταία (ίσως γιατί δε βγαίνουμε πια στην παιδική και μένουμε μαζί στο σπίτι).

Σχετικά με τον αρτοπαρασκευαστή (όπως πολύ σωστά διόρθωσε η γυναίκα του φούρναρη), εγώ προσωπικά σώθηκα. Σε γενικές γραμμές δεν τρώμε πολύ ψωμί σαν οικογένεια και πάντα ξεχνούσαμε να πάρουμε ή την βγάζαμε με το ψωμί του τοστ. Ενώ με το ψωμί που φτιάχνουμε και το τρώμε επειδή είναι πιο νόστιμο και όταν μένουμε μπορούμε ανά πάσα στιγμή να κάνουμε.

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefanakos έγραψε:] και εγω θα φαω την καρμποναρα που εφτιαξα χιχιχιχι

εσενα δεν σε ζηλευω γιατι και εγω για βραδυ εχω προγραμματισει καρμποναρα!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Καλά είμαι!
Εσείς?
Πώς πάει η κοιλίτσα?
Σε ταλαιπωρεί? χαχαχαχαχα!!!
Ήθελα να σε ρωτήσω, η φωτό στο άβαταρ είναι από το γάμο μου? χαχαχαχα!!!
Ρε γμτ, το έλεγα και στις άλλες, ήταν το κεφάλι μου τόσο κουδουνιασμένο εκείνη τη μέρα να τρέξω να τα προλάβω όλα, που δε μπόρεσα να έρθω να κάτσω λίγο μαζί σας...
Μία φωτό βγάλαμε κι αυτή με τα χίλια ζόρια... Sad
Είμαι πολύ στεναχωρημένη...
Και μόνο η Αθηνά χόρεψε... Σας το χρεώνω να ξέρετε! Razz Razz

Θέλω καφεδάκι!!
Είπα και στη Δήμητρα. Κανονίστε ρε κορίτσια μια μέρα! Είδα και τις φωτό από τα γενέθλια της Λυδίας που δε μπόρεσα να έρθω και ΖΗΛΕΨΑ Mad
Θέλω κι εγώ!!
Άντε να τα πούμε πριν γεννήσεις γιατί μετά θα τρέχεις και πού ευκαιρία!

Ναιι απο τον γαμο σου ειναιιιιι!!!!
Εγω δεν χορεψα αλλα ο γιος μου ξεβιδωθηκε δεν εχεις παραπονο χαχαχα!!!

Οποτε θελεις να πιουμε καφε αν και σιγουρα θα τα πουμε πριν γεννησω!!! Wink Wink Wink Θα σε παρω για λεπτομεριες μεσα στην βδομαδα!!!!

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:
stefanakos έγραψε:] και εγω θα φαω την καρμποναρα που εφτιαξα χιχιχιχι

εσενα δεν σε ζηλευω γιατι και εγω για βραδυ εχω προγραμματισει καρμποναρα!


μόνο με μένα τα βάζεις μαρή? Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 9 215994 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 9 215994

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
desT έγραψε:Με το καλό εγκυούλες... αχ, να ήμουνα και εγώ έγκυος... σε κοριτσάκι!!!! Πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται.
Απλά σκέφτομαι ότι αν η τελευταία μου εγκυμοσύνη είχε πάει καλά τώρα θα έπαιρνα μισό σαραντισμό περίπου.
Anyway, ας είναι καλά τα ζουζούνια που τα χαίρομαι πάρα πολύ τελευταία (ίσως γιατί δε βγαίνουμε πια στην παιδική και μένουμε μαζί στο σπίτι).

Σχετικά με τον αρτοπαρασκευαστή (όπως πολύ σωστά διόρθωσε η γυναίκα του φούρναρη), εγώ προσωπικά σώθηκα. Σε γενικές γραμμές δεν τρώμε πολύ ψωμί σαν οικογένεια και πάντα ξεχνούσαμε να πάρουμε ή την βγάζαμε με το ψωμί του τοστ. Ενώ με το ψωμί που φτιάχνουμε και το τρώμε επειδή είναι πιο νόστιμο και όταν μένουμε μπορούμε ανά πάσα στιγμή να κάνουμε.


και εγώ δεν είμαι πολύ του ψωμιού. ο σύζυγος πάλι είναι. δεν τον νοιάζει να έχει φαγητό στο τσουκάλι. το μόνο που τον νοιάζει είναι να έχουμε πάντα ψωμί.
είναι εύκολος ο αρτοπαρασκευαστής; γιατί εγώ είμαι και γνωστή ακαμάτρα με την κουζίνα Embarassed

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοπελια εσυ χτυπησες ευαισθητο σημειο!!!!τη σοκολατα!!
οσο για την διορθωση του αρτοπαρασκευαστη....δεν εγινε επιτηδες δεν ειδα καν πως ειχε γραφτει πιο πριν....τωρα που το τονισες το ειδα!δεν ηθελα να φανω "εξυπνη"....ουτε που το ειχα δει!για να μην υπαρχουν και παρεξηγησεις! Very Happy Very Happy

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:κοπελια εσυ χτυπησες ευαισθητο σημειο!!!!τη σοκολατα!!
οσο για την διορθωση του αρτοπαρασκευαστη....δεν εγινε επιτηδες δεν ειδα καν πως ειχε γραφτει πιο πριν....τωρα που το τονισες το ειδα!δεν ηθελα να φανω "εξυπνη"....ουτε που το ειχα δει!για να μην υπαρχουν και παρεξηγησεις! Very Happy Very Happy


άντε καλέ που θα υπάρξουν παρεξηγήσεις!!! που συμβαίνουν αυτά;
Shocked Shocked Shocked

όποτε θες κερνάω γλυκάκι σπίτι μου ή σπίτι σου ή και κάπου αλλού Very Happy

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αυτο το καπου αλλου ακουγετε καπως......θα το κανονισουμε!συντομα!

οσο για τις παρεξηγησεις ειμαι σιγουρη οτι ολα αυτα δεν συμβαινουν σε αυτο το φορουμ που ολα ειναι σε ροζ συννεφακι και ολες ειμαστε αγαπημενες,χωρις προστριβες και πανω απο ολα πολιτισμενες!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:Ναιι απο τον γαμο σου ειναιιιιι!!!!
Εγω δεν χορεψα αλλα ο γιος μου ξεβιδωθηκε δεν εχεις παραπονο χαχαχα!!!

Οποτε θελεις να πιουμε καφε αν και σιγουρα θα τα πουμε πριν γεννησω!!! Wink Wink Wink Θα σε παρω για λεπτομεριες μεσα στην βδομαδα!!!!

Ε εντάξει, εσύ είσαι δικαιολογημένη...
Αλλά κάτι άλλες -σαν την Αθηνά24 λόγου χάρη- δε σηκώθηκαν από την καρέκλα τους! χαχαχαχα!!
Το γιο σου τον έχω φωτό με το Φριφρί.
Όλο τη χάιδευε!

Ωπ! Τι έχουμε? Θα περιμένω με ανυπομονησία το τηλεφώνημα!

Εσείς οι υπόλοιπες, ε, με ακούτε?? (διαβάζετε).
Σταματήστε να λέτε για φαί γιατί θα φάω τα πόδια μου σε λίγο από την πείνα! Η άτιμη η πίτσα φαν θέλει 30λεπτά να έρθει... αχχχχχχ αχχχχχ....

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:
οσο για τις παρεξηγησεις ειμαι σιγουρη οτι ολα αυτα δεν συμβαινουν σε αυτο το φορουμ που ολα ειναι σε ροζ συννεφακι και ολες ειμαστε αγαπημενες,χωρις προστριβες και πανω απο ολα πολιτισμενες!

Και ομως καποτε ετσι ειμασταν!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
desT έγραψε:Με το καλό εγκυούλες... αχ, να ήμουνα και εγώ έγκυος... σε κοριτσάκι!!!! Πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται.
Απλά σκέφτομαι ότι αν η τελευταία μου εγκυμοσύνη είχε πάει καλά τώρα θα έπαιρνα μισό σαραντισμό περίπου.
Anyway, ας είναι καλά τα ζουζούνια που τα χαίρομαι πάρα πολύ τελευταία (ίσως γιατί δε βγαίνουμε πια στην παιδική και μένουμε μαζί στο σπίτι).

Σχετικά με τον αρτοπαρασκευαστή (όπως πολύ σωστά διόρθωσε η γυναίκα του φούρναρη), εγώ προσωπικά σώθηκα. Σε γενικές γραμμές δεν τρώμε πολύ ψωμί σαν οικογένεια και πάντα ξεχνούσαμε να πάρουμε ή την βγάζαμε με το ψωμί του τοστ. Ενώ με το ψωμί που φτιάχνουμε και το τρώμε επειδή είναι πιο νόστιμο και όταν μένουμε μπορούμε ανά πάσα στιγμή να κάνουμε.


και εγώ δεν είμαι πολύ του ψωμιού. ο σύζυγος πάλι είναι. δεν τον νοιάζει να έχει φαγητό στο τσουκάλι. το μόνο που τον νοιάζει είναι να έχουμε πάντα ψωμί.
είναι εύκολος ο αρτοπαρασκευαστής; γιατί εγώ είμαι και γνωστή ακαμάτρα με την κουζίνα Embarassed

Δεν υπάρχει πιο εύκολο πράγμα.
Βάζεις χύμα το νερό, τη μαγιά (ξερή), το αλεύρι, λίγο αλάτι και ζάχαρη και αν θέλεις και μια κουταλιά λαδάκι (γιαμι, γιαμι) και τον βάζεις μπρος.
Εσύ πάλι που είσαι ακαμάτα, πάρε έτοιμο μείγμα για ψωμί από το μάρκετ που το βάζεις με νερό στο κουβαδάκι και γίνεται μόνο του (τέλειο στη γεύση είναι το ciabbata του lidl).
Στην αρχή υπάρχει ένα θέμα με τις ποσότητες των υλικών, αλλά θα βρεις τις σωστές μετά από λίγη χρήση.
Γκάγκατιν; Very Happy

athina24 έγραψε:κοπελια εσυ χτυπησες ευαισθητο σημειο!!!!τη σοκολατα!!
οσο για την διορθωση του αρτοπαρασκευαστη....δεν εγινε επιτηδες δεν ειδα καν πως ειχε γραφτει πιο πριν....τωρα που το τονισες το ειδα!δεν ηθελα να φανω "εξυπνη"....ουτε που το ειχα δει!για να μην υπαρχουν και παρεξηγησεις! Very Happy Very Happy

Αααααα, όχι ... τι λες τώρα... να υπάρξουν γιατί να μην υπάρξουν.
Μόνο οι άλλες θα παρεξηγούνται; Εγώ δηλαδή στο πηγάδι κατούρησα; Cool

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
όλα καλά ρε Δεσποινάκι, αλλά το γκαγκατιν τι είναι;
πάλι ξένες γλώσσες μιλάτε που δεν κατέχω

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:
Το γιο σου τον έχω φωτό με το Φριφρί.
Όλο τη χάιδευε!

Το παιδι μου το τρυφερο!!!

Ωπ! Τι έχουμε? Θα περιμένω με ανυπομονησία το τηλεφώνημα!

Ναι, ναι να περιμενεις!!!! I love you I love you I love you I love you I love you

Εσείς οι υπόλοιπες, ε, με ακούτε?? (διαβάζετε).
Σταματήστε να λέτε για φαί γιατί θα φάω τα πόδια μου σε λίγο από την πείνα! Η άτιμη η πίτσα φαν θέλει 30λεπτά να έρθει... αχχχχχχ αχχχχχ....

Ντροπη σας!!!!!! pig pig pig pig pig pig pig

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kalliopitsa έγραψε:εγώ τα πήρα λίγο με το ευάκι που έφαγε λαχανοντολμάδες γιατί ξέρω ποιος τους έκανε..... μένουμε πιο μακριά, τί να γίνει; δε σημαίνει ότι θα μας γράφετε και δε θα παρεξηγούμαστε όμως.......

Κατά τ' άλλα σκέφτομαι ότι τελειώνει η διπλωματική μου και Νένα θα σου την στείλω να μου πεις αν εσύ θα την έκανες τόσο όμορφη!!!!!! Razz Razz Razz

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ελα ρε χαμενο εχω κι αλλους!!!!!!!!

βανια έγραψε:
έτσι να γελάσουμε

για να γελασουμε ή για να συχεχιστει το κλιμα του 9??? Rolling Eyes

valerakievelinaki έγραψε:ρε σεις για το νυχι τι χρωμα να βαλω με το μαυρο ;;;;; εκτος απο ασπρο για πεστε !!!

ασημι!!!!!

valerakievelinaki έγραψε:
Σούλα έγραψε:Αμάν καλέ με τα νύχια σας!!!!! Sad


Εμείς δηλαδής οι μανικιουρίστριες το θα απογίνουμε?? κλεφτρούδες??? scratch

κοιτα εγω εδω το ειδα αυτες με παρεσυραν δεν εφταιξα εγω !!!

αυτες ειμαι εγω?!?!?!?εγω μια πρωταγωνιστρια?!?!?! Razz Razz Razz Razz

spapastamou έγραψε:
valerakievelinaki έγραψε:ρε παιδια τωρα που λεμε για νυχια μου ειχε μπει στο δαχτυλο του ποδιου το νυχι και δεν μπορουσα να κοιμηθω να περπατησω μιλαμε υπεφερα ε ; να ναι καλα η πεντικιουριστρια που μου το εβγαλε !! δεν ηξερα οτι πονουσε τοσο πολυ !


ειδες βαρβαρα...???λειτουργημα κανουμε....!!! Very Happy

τι τραβατε κι εσεις με τα χαλια της καθε μιας?! Rolling Eyes μπραβο σας δε θα μπορουσα ποτε να ασχοληθω με κατι τετοιο...

elena25 έγραψε:
florentiab έγραψε:
elena25 έγραψε:Πολύ με στενοχωρήσατε σήμερα κορίτσια... Αμάν πια με τα υπονοούμενα... Νόμισα ότι εννοούσατε εμένα και ψαχνόμουν! Δε μου απαντούσατε κιόλας και λέω τώρα τι έγινε;


άντε καλέ που στεναχωριέσαι κιόλας!


Αλήθεια στενοχωρήθηκα, λέω "τι έγινε ρε παιδιά, τι έκανα και δεν το κατάλαβα;" Δεν μου απαντούσαν κιόλας οι άλλες οι προκομμένες... Πολύ θέλει ο άνθρωπος;

Μαρινάκι, περαστικά!

εγω μαρη σε απαντησα σε ρωτησα και για το αβαταρ σου και δε μου εριξες ουτε μια ματια!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

elena25 έγραψε:Βρε κορίτσια, τι λόγια είναι αυτά;;

Μπήκε... Αχ δεν μπαίνει...

Ντροπή βραδιάτικά...Embarassed Embarassed Embarassed

πονηρουλικο!!!!!!!! Razz Razz Razz Razz

βανια έγραψε:Λοιπόν κουκίδα εγω όταν απάντησα στο θέμα της Νόπη είπα απλά την γνώμη μου και είπα ότι πρέπει να προσέχουμε πως μιλάμε απευθύνθηκα στην chiken κάτι που το έκανε και το Ευάκι γιατί λοιπόν την λες σε μένα και όχι και εκεί; άρα το πια θέλει καβγά φαίνεται.
Από την άλλη δεν ήξερα ότι εδώ πρέπει μόνο να λέμε "Ναι Βίβιαν μου έχεις δίκιο" δηλαδή το να εκφράσουμε μια άλλη γνώμη; και αν εσένα σε ενοχλεί γιατί το παίρνεις προσωπικά ; Είναι η γνώμη μου και μερικές φορές η σκληρή κριτική μπορεί να είναι και πιο ειλικρινής , εμένα δεν μου αρέσει το γλύψιμο σε αντίθεση με αρκετά μέλη που το κάνουν σύστημα .
Όσο για το αν ξέρω να χειρίζομαι το ίντερνετ αλήθεια δεν ξέρω θα με μάθεις εσύ;

το ευακι για να θυμηθεις δλδ και να μη στρεβλωνεις την αληθεια δεν επιτεθηκε στην τσικεν για κατι που δεν εκανε αλλα το εκανε η σουπερμομ...εσυ κατευθειαν επιτεθηκες στην τσικεν,της απεδωσες το εντονο διορθωτικο μηνυμα και της ειπες εμμεσως πλην σαφως οτι παντου το παιζει καποια επειδη ειχε διορθωσει την φιλη σου και την ειπε ασυντακτη...που μεταξυ μας δλδ πολλες φορες η αννα γραφει κατι και μετα εξηγειται γιατι οντως ειναι παρεξηγησιμο οταν το διαβαζει καποιος αλλος που δε ξερει το σκεπτικο της οπως εσυ...αλλα εσεις δεν ειστε κλικα ετσι???? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Nena έγραψε:Μη σας πω και το μαστιγωμα ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ της συνουσιας... Razz Razz Razz Razz

απαπα Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Nena έγραψε:Εγώ προσωπικά δεν ειδα επίθεση στη Νοπή. Είδα μόνο διαφορά απόψεων, πολύ ωραία τοποθετημένη, ομολογουμένως. Πιθανόν να περεξηγήθηκε με κάποια φράση, κι εχει κάθε δικαίωμα να νιώσει παρεξηγημένη, όμως αντί να πει "ρε κοριτσια, αυτο που λέτε με προσβάλλει" είπε "Βαρεθηκα να με κατηγορείτε". Κανεις δεν την κατηγορησε, αυτο θέλω να πω.

Όταν όμως μπαίνει κάποια κοπέλα και πεφτει πάνω στο ποστ της Νόπης, και δεν διαβαζει τα προηγουμενα, ειναι λογικο να νομίζει οτι όλες επιτέθηκαν στη Νόπη επειδη δεν θήλασε! Που δεν έγινε κάτι τέτοιο!! Ούτε καν σχολιάστηκε το γεγονός οτι δεν θήλασε οσο θα ήθελε!!! Και απο εκει ξεφεύγει περισσότερο. Κι οσο δεν δινονται συγκεκριμένες εξηγήσεις για το τι ηταν αυτο που πρόσβαλλε (ήταν λέξη? ηταν φράση? ήταν παραγραφος??? τι ηταν οεο???) αυτος ο οποίος αθελά του προσέβαλλε, δεν προκειται να καταλάβει!

Αν σε προσέβαλλα κάπου, θελω να μου το δείξεις με συγκεκριμένο ποστ. να μου πεις "αυτη η λέξη" ή "αυτο που εγω καταλαβαινω απο αυτην τη φράση". Πού ξκέρεις, μπορει και να μην εννοώ αυτο που καταλαβαινεις εσυ τελικα! Και να αποφυγουμε στην τελική τον καυγα, διοτι άλλα θελω να πω, άλλα λεω, άλλα διαβαζεις, άλλα εννοεις, κι άλλα απαντας...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

koukida έγραψε:Καλημέρα σε ολες
---------------------------------
εχεις φαγωθεί πραγματικά ρε Βανια- αν δεν σ'αρεσει- ανοιξε ενα φορουμ ΔΙΚΟ σου να κανεις όοοοοοοτι θελες- να διώχνεις όποιον θέλεις να κανεις κλικες με όσες θέλεις- να σε γλύφουν να το ευχαριστιέσαι- να γινεις μια πρωταγωνίστρια βρε αδερφε- να λάμψεις λίγο (έχω ξεσηκώσει αγαπημένο ΣΟΥ λεξιλόγιο).


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
με καλυψες..........αντε γιατι πολυ καιρο δε μιλαω αλλα να μου προσαπτουν οτι πρωτη εγω δημιουργησα κλιμα ειναι πολυ.......

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:
Ε εντάξει, εσύ είσαι δικαιολογημένη...
Αλλά κάτι άλλες -σαν την Αθηνά24 λόγου χάρη- δε σηκώθηκαν από την καρέκλα τους! χαχαχαχα!!

Ωπ! Τι έχουμε? Θα περιμένω με ανυπομονησία το τηλεφώνημα!

που να χορεψω η γυναικα?που ειχα ν ακηνυγω το ερωτοχτυπημενο παιδι μου πισω απο το Νικολα και το αλλο το τρελλο παιδι πηγαινε και χορευε σε ξενα τραπεζια....?(καθοντουσαν μπροστα μας και ειχαν και μικρα)!!

α!κυρα Βιβιαν περιμενω και εγω τηλ!

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Very Happy Very Happy !!!Τι κάνετε Very Happy Very Happy ?

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:όλα καλά ρε Δεσποινάκι, αλλά το γκαγκατιν τι είναι;
πάλι ξένες γλώσσες μιλάτε που δεν κατέχω

Χα, χα, χα......
Γεια σου ρε Φλώρα εσύ και οι απορίες σου!
Σοβαρά, δηλαδή, κανείς δε σου είπε ποτέ "γκαγκαντιν";
Το λέμε στο τέλος όταν εξηγούμε σε κάποιον κάτι κάπως αστειευτικά. Αντικαθιστά το "κατάλαβες;".
ΓΚΑΓΚΑΝΤΙΝ;

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
natali-maria έγραψε:Καλημέρα Very Happy Very Happy !!!Τι κάνετε Very Happy Very Happy ?




καλημερα ναταλακι μου ομορφο...!!!εγω εδω κραταω την ζουζουνα μου και την παρηγορω που εχει λοξυγγακι και εχει τσαντιστει...!!! Very Happy

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οκ desT εισαι ετοιμη για μαχη?να παρεξηγηθουμε και να κανουμε και παλι το φορουμ ανω κατω!!!!!?περιμενω!!!!!!

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
απαπαπα!!!ουτε να γεννησει δεν μπορει κανεις με εσας!! Razz Razz Razz καλε τι εχει γινει παλι???αφηστε δεν θελω να ξερω γιατι μπορει να με παρει καμια ξωφαλτση και ειμαι και ετοιμογεννη γυναικα!! Rolling Eyes Rolling Eyes !!

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:οκ desT εισαι ετοιμη για μαχη?να παρεξηγηθουμε και να κανουμε και παλι το φορουμ ανω κατω!!!!!?περιμενω!!!!!!


Εγώ τώρα παρεξηγήθηκα! Mad
Χα, χα...
Συνεχίζεις εσύ τώρα...


Μα πραγματικά δεν το έχω...!
Δεν μπορώ να διαβάσω πίσω από τις γραμμές... Laughing
Πως μπορούν και παρέξηγούν;

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
athina24 έγραψε:
οσο για τις παρεξηγησεις ειμαι σιγουρη οτι ολα αυτα δεν συμβαινουν σε αυτο το φορουμ που ολα ειναι σε ροζ συννεφακι και ολες ειμαστε αγαπημενες,χωρις προστριβες και πανω απο ολα πολιτισμενες!

Και ομως καποτε ετσι ειμασταν!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

και ομως!οντως στις αρχες αρχες ετσι ειμασταν......! Very Happy Very Happy !και τωρα ομως με καλη διαθεση και παλι ετσι θα ξαναγινουμε!

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη 25 έγραψε:απαπαπα!!!ουτε να γεννησει δεν μπορει κανεις με εσας!! Razz Razz Razz καλε τι εχει γινει παλι???αφηστε δεν θελω να ξερω γιατι μπορει να με παρει καμια ξωφαλτση και ειμαι και ετοιμογεννη γυναικα!! Rolling Eyes Rolling Eyes !!

Αγάπη εσύ δεν γέννησες ακόμη;
Αυτό σηκώνει παρεξήγηση. Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #10!! - Σελίδα 9 311356

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λοιπον desT δεν μου αρεσει καθολου η φωτο που εχεις στο avatar σου!ειναι δεν ξερω και εγω τι να πω....
(τωρα μπορεις να παρεξηγηθεις)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 25 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις