Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
443 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 443 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Το είδατε τι έγινε με το 2 χρονο κοριτσάκι στην Κίνα? Που ξέφυγε από την προσοχή της μάνας της σε ένα κατάστημα και βγήκε έξω και το πατήσε ένα φορτηγό?? Και πέρασαν 18 άτομα και κανείς δεν έδωσε σημασία?????

Που ζούμε??Πόσο άγριος είναι ο κόσμος μας? Έχω συγκλονιστεί πραγματικά...έχω στεναχωρεθεί πάρα πολύ..που ζούμε επιτέλους δλδ?Δεν υπάρχει ανθρωπιά ?? Δεν υπάρχει τίποτα??????

Πίστευα ότι ήταν ψέμματα το video, αλλά σήμερα επιβεβαίωσα ότι είναι αληθινό.

Το κοριτσάκι είναι σε κώμα...Το τραγικό είναι ότι το χτύπησε το πρωτο φορτηγό και ούτε που κατάλαβε..και το πέρασε για εμπόδιο και το πάτησε και με τις πίσω ρόδες και έφυγε...μετά από ώρα πέρασε και άλλο φορτηγό..και το πέρασε και αυτό....

Προσεύχομαι από την ψυχή μου να γίνει καλά, να φυλάει ο θεός όλα τα παιδάκια του κόσμου...

love


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
πω!!πω!!!
μα κανενας να μη δωσει σημασια??
κ ουτε καν να σταματησει το φορτηγακι?
δεν μπορω να το διανοηθω οτι καποιος ειναι χτυπημενος στον δρομο κατω ποσο μαλλον ενα παιδακι και να μη σταματησει ΚΑΝΕΙΣ??????????? δεν το δεχομαι...προτιμω να πιστευω οτι ειναι ψεμα!!
μου τυχε ενα τροχαιο μια κοπελα επεσε με το μηχανακι κ ηταν χαλια...
εννοειτε πως δεν την αφησα λεπτο κ της μιλουσα συνεχεια μεχρι να ερθει το ασθενοφορο!!
οχι να περασω και να μη δωσω σημασια!!
ποσο ψυχροι μπορει να ειναι μερικοι!!!

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
love έγραψε:πω!!πω!!!
μα κανενας να μη δωσει σημασια??
κ ουτε καν να σταματησει το φορτηγακι?
δεν μπορω να το διανοηθω οτι καποιος ειναι χτυπημενος στον δρομο κατω ποσο μαλλον ενα παιδακι και να μη σταματησει ΚΑΝΕΙΣ??????????? δεν το δεχομαι...προτιμω να πιστευω οτι ειναι ψεμα!!
μου τυχε ενα τροχαιο μια κοπελα επεσε με το μηχανακι κ ηταν χαλια...
εννοειτε πως δεν την αφησα λεπτο κ της μιλουσα συνεχεια μεχρι να ερθει το ασθενοφορο!!
οχι να περασω και να μη δωσω σημασια!!
ποσο ψυχροι μπορει να ειναι μερικοι!!!

Και γω ψέμματα ήθελα να πιστέψω ότι είναι αλλά τελικά είναι αλήθεια, το κοριτσάκι δε τα κατάφερε διάβασα σήμερα... Από τόσο μικρή ηλικία γνώρισε την αγριότητα του κόσμου στην χειρότερη μορφή της..

Δε μπορώ να το βγάλω από το μυαλό μου και μέχρι χθες βράδυ έκλαιγα, δε μπορεί ο νους μου να διανοηθεί τέτοια αδιαφορία προς ένα αγγελούδι που είναι αιμόφυρτο...τι να πω.......

bonheur


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Νομίζω ότι αυτά είναι "σημεία των καιρών". Η απανθρωπιά και η αδιαφορία. θα έρθει μέρα που αυτά θα είναι καθημερινές καταστάσεις και δεν θα τα συζητάμε. Το βίντεο δεν το είδα, μου αρκούσε η περιγραφή και προτείνω να μην το δουν κοπέλες που είναι σε ευαίσθητη φάση.

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω επειδη ξερω οτι δν θα το αντεχα δεν το ειδα αλλα διαβασα το τι συνεβει κ πραγματικα δεν το πιστευα!!! αν ειναι δυνατων δλδ ενα μωρο κ να μην συγκινουνται καθολου.εδω την αλλη φορα ετυχε να δω ενα βιντεο για τα παιδια που πεθαινουν απο ασυτια στην αφρικη κ το εβλεπα μπροστα στα ματια μου να πεθαινει κ εκλαιγα 2 ωρες και δεν μπορουσα να συνελθω επαθα κανονικη κριση και κοντεψα να μεινω

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ τρομεροοοοοοοοοοοοοοο κοριτσια πρωτα το ειδα εδω,αλλα μολλις το ειδα αστο alter τι ειναι αυτα ελεος κριμααα

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν το πιστεύω, δεν μπορώ να το πιστέψω ρε κορίτσια !!
πως καταντήσαμε έτσι ; τι γίναμε ;

RANIAASIKIDOY

RANIAASIKIDOY
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΑ ΣΕ ΤΙ ΚΟΣΜΟ ΖΟΥΜΕ ΠΛΕΟΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΜΕ ΑΝ ΨΑΧΤΗΤΕ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΟΧΙ!!!

annou

annou
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Εγω δυστυχως το είδα πριν απο λίγο και δεν μπορώ να ηρεμήσω.Εχω συγκλονιστεί!Πραγματικά όποια κοπέλα δεν το είδε να μην το δεί!Τι να πω?Τι κόσμος τι ανθρωποι....περνούσαν απο δίπλα ακριβώς....

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
annou έγραψε:Εγω δυστυχως το είδα πριν απο λίγο και δεν μπορώ να ηρεμήσω.Εχω συγκλονιστεί!Πραγματικά όποια κοπέλα δεν το είδε να μην το δεί!Τι να πω?Τι κόσμος τι ανθρωποι....περνούσαν απο δίπλα ακριβώς....

Ναι συμφωνώ, να μην το δουν οι κοπέλες, εγώ δε μπορώ να το βγάλω από το μυαλό μου, έκλαιγα χτες το βράδυ, δε μπορούσα να κοιμηθώ... Και πόσες τύψεις θα έχει αυτή η μάνα...Σκεφτόμουν αυτα τα straps σαν λουράκια που είναι για μικρά παιδάκια, τα είχα δει στο Λητώ και έλεγα ότι είναι υπερβολή..αλλά στον κόσμο που ζούμε πλέον έτσι θα πρέπει να κυκλοφορούμε για να είναι ασφαλή τα μωρά μας....

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τρομερό! κρίμα! Έχω συγκλονιστεί και σοκαριστεί με το κοριτσάκι 2 ετών στην Κίνα  534787 Έχω συγκλονιστεί και σοκαριστεί με το κοριτσάκι 2 ετών στην Κίνα  534787

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
όντως κρίμα κι άδικο για το κοριτσάκι.

θα ήθελα όμως να ρωτήσω γιατί ανοίγετε θέματα τόσο θλιβερά για όλους μας; τι θέμα συζήτησης μπορεί να προκύψει από αυτό το τραγικό γεγονός;

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καμια συζητηση δεν μπορει να προκυψει απο αυτο το θεμα και μην ξεχναμε οτι υπαρχουν και εγκυουλες που τα διαβαζουν αυτα.

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
grammatiki έγραψε:καμια συζητηση δεν μπορει να προκυψει απο αυτο το θεμα και μην ξεχναμε οτι υπαρχουν και εγκυουλες που τα διαβαζουν αυτα.

Δεν ανέβασα κανένα βίντεο κοπέλα μου... για να χαλάσω τη διάθεση καμιάς εγκύου και μη.Απλά το ανέφερα γιατί είναι κάτι που με σόκαρε και με στεναχώρησε..Αυτό είναι λογοκρισία η κάνω λάθος?! Δεν καταλαβαίνω....Σε αυτό τον κόσμο δεν υπάρχουν μόνο πράσινα λειβάδια, πεταλουδίτσες να πετάνε ανέμελα και λουλουδάκια, υπάρχουν και άσχημα πράματα, δυστυχώς...πολύ δυστυχώς!! Αν σε ενόχλησε το συγκεκριμένο μη κάνεις τον κόπο να το διαβάσεις ή να σχολιάσεις είναι απλό..Αν δε με ενδιαφέρει και δε με αφορά κατι εδώ, αυτό κάνω...είναι απλό!!

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειναι αυτα που ελεγα χτες και σε ενα αλλο θεμα.υπαρχουν πολλες εδω που με μια προταση που διαβαζουν αμεσως παιρνει φορα το στομα τους και λενε κυριολεκτικα ασυναρτησιες.λυπαμαι.... αυτο εχω μονο να πω.

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mommy12585 έγραψε:
grammatiki έγραψε:καμια συζητηση δεν μπορει να προκυψει απο αυτο το θεμα και μην ξεχναμε οτι υπαρχουν και εγκυουλες που τα διαβαζουν αυτα.

Δεν ανέβασα κανένα βίντεο κοπέλα μου... για να χαλάσω τη διάθεση καμιάς εγκύου και μη.Απλά το ανέφερα γιατί είναι κάτι που με σόκαρε και με στεναχώρησε..Αυτό είναι λογοκρισία η κάνω λάθος?! Δεν καταλαβαίνω....Σε αυτό τον κόσμο δεν υπάρχουν μόνο πράσινα λειβάδια, πεταλουδίτσες να πετάνε ανέμελα και λουλουδάκια, υπάρχουν και άσχημα πράματα, δυστυχώς...πολύ δυστυχώς!! Αν σε ενόχλησε το συγκεκριμένο μη κάνεις τον κόπο να το διαβάσεις ή να σχολιάσεις είναι απλό..Αν δε με ενδιαφέρει και δε με αφορά κατι εδώ, αυτό κάνω...είναι απλό!!





χωρίς παρεξήγηση υπάρχει ήδη θέμα για τις ειδήσεις

http://forum.eimaimama.gr/t1519p820-topic#229163

δεν χρειάζεται να ανοίγουμε καινούργια θέματα συνέχεια

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
florentiab έγραψε:
mommy12585 έγραψε:
grammatiki έγραψε:καμια συζητηση δεν μπορει να προκυψει απο αυτο το θεμα και μην ξεχναμε οτι υπαρχουν και εγκυουλες που τα διαβαζουν αυτα.

Δεν ανέβασα κανένα βίντεο κοπέλα μου... για να χαλάσω τη διάθεση καμιάς εγκύου και μη.Απλά το ανέφερα γιατί είναι κάτι που με σόκαρε και με στεναχώρησε..Αυτό είναι λογοκρισία η κάνω λάθος?! Δεν καταλαβαίνω....Σε αυτό τον κόσμο δεν υπάρχουν μόνο πράσινα λειβάδια, πεταλουδίτσες να πετάνε ανέμελα και λουλουδάκια, υπάρχουν και άσχημα πράματα, δυστυχώς...πολύ δυστυχώς!! Αν σε ενόχλησε το συγκεκριμένο μη κάνεις τον κόπο να το διαβάσεις ή να σχολιάσεις είναι απλό..Αν δε με ενδιαφέρει και δε με αφορά κατι εδώ, αυτό κάνω...είναι απλό!!





χωρίς παρεξήγηση υπάρχει ήδη θέμα για τις ειδήσεις

http://forum.eimaimama.gr/t1519p820-topic#229163

δεν χρειάζεται να ανοίγουμε καινούργια θέματα συνέχεια

Δεν ξέρω πολύ καλά να χειρίζομαι το φόρουμ για να το ανέφερα στις ειδήσεις..το έψαχνα αλλά δεν το βρήκα...


Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:χωρίς παρεξήγηση υπάρχει ήδη θέμα για τις ειδήσεις

http://forum.eimaimama.gr/t1519p820-topic#229163

δεν χρειάζεται να ανοίγουμε καινούργια θέματα συνέχεια

Κι εγω ακριβως αυτο σκεφτηκα μολις το ειδα. Ας μη γινουμε σαν τα καναλια, που δειχνουν τα τραγικα και αποτροπαια θεάματα μονο για να σοκάρουν.
Το ιδιο θα νιωθαμε αν η ειδηση εμπαινε στο θεμα ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ/ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ. Δεν χρειαζεται να αφιερωθει ειδικη εκπομπη σε αυτο.
Χωρις παρεξηγηση, πάντα.

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
grammatiki έγραψε:ειναι αυτα που ελεγα χτες και σε ενα αλλο θεμα.υπαρχουν πολλες εδω που με μια προταση που διαβαζουν αμεσως παιρνει φορα το στομα τους και λενε κυριολεκτικα ασυναρτησιες.λυπαμαι.... αυτο εχω μονο να πω.

Πρώτον δεν είναι σωστό να λες σε κάποιον που δε γνωρίζεις, ότι λέει ασυναρτησίες, είναι κάπως προσβλητικό, δεν νομίζεις? και δεύτερον είναι εκνευριστικό να γράφεις ένα θέμα είτε το θεωρείς λάθος είτε σωστό, και να στο λογοκρίνουν..Δεν έχω καμία τέτοια διάθεση πίστεψε με.. και δεν ξαναναφέρω τίποτα σχετικό. Αφού έτσι θέλουν κάποιοι να λειτουργεί, ας είναι έτσι...ελεος....

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παρεξηγεισαι πολυ ευκολα και δεν εινια οτι καλυτερο αυτο.το ασυναρτησιες το ειπα γιατι εγω απλα σου ειπα οτι καλο θα ηταν να μην βαζουμε τετοια θεματα στο φορουμ και εσυ πηρες φορα και ελεγες χοντραδες.

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
grammatiki έγραψε:παρεξηγεισαι πολυ ευκολα και δεν εινια οτι καλυτερο αυτο.το ασυναρτησιες το ειπα γιατι εγω απλα σου ειπα οτι καλο θα ηταν να μην βαζουμε τετοια θεματα στο φορουμ και εσυ πηρες φορα και ελεγες χοντραδες.

Δεν παρεξηγούμαι εύκολα, απλά με αυτό που έγραψες, είναι σαν να απορρίπτεις εξαρχής το θέμα μου και σου εξήγησα ότι αν θεωρείς οτι δε σε αφορά, ή δεν σε ενδιαφέρει, ας μην το σχολιάσεις τότε, όπως κάνω και γω...Δεν θέλω να θεωρεί κανείς ότι παίρνω φόρα με το παραμικρό ή ότι ψάχνω για καυγά..δεν είμαι τρελή ούτε κατίναρα για να θέλω να δημιουργώ έριδες από το πουθενά.

Ο καθένας μπορεί να ανεβάσει ότι θέμα σκέφτεται και τον απασχολεί..και εμένα αυτό ήταν κάτι που μου έκανε τρομερή εντύπωση και με στεναχώρησε γιαυτό και ήθελα να το μοιραστώ..αν στεναχώρεσα ή προσέβαλλα κανέναν ανεβάζοντας το...τι να πω Συγνώμη! δεν είχα τέτοιο σκοπό...

Αλλά θεωρώ λογοκρισία το να μη σεβόμαστε κάτι που λέει κάποια κοπέλα και να λέμε ότι δεν είναι θέμα για συζήτηση....έχω τόσο λαθος σε αυτό??

Ούτε έβρισα κανέναν ούτε τίποτα... Rolling Eyes

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το θεμα θεωρειται απο εμενα οτι εχει ληξει γιατι οσο και να κανουμε διαλογο γραπτως ακρη δε θα βγει . Very Happy

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
grammatiki έγραψε:το θεμα θεωρειται απο εμενα οτι εχει ληξει γιατι οσο και να κανουμε διαλογο γραπτως ακρη δε θα βγει . Very Happy

Οκ.. συμφωνώ και γώ! να σαι καλά! Wink

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το βίντεο δεν κοίταξα να το δω από επιλογή , βασικά εγώ από το τίτλο του θέματος καταλαβαίνω αν είναι κάτι που θα αντέξω να το δω η όχι και αν δώ βιντεάκι δεν το ανοίγω . Απο εκεί και πέρα δεν το είχα δει καν σαν θέμα και το ότι ενημερώθηκα απο εδώ δεν με χάλασε .
Η αγριότητα του κόσμου και η αδιαφορία είναι μεγάλη και σκληρή .
Περιστατικό που έγινε χτες εδώ στην Αθήνα . Κάτω απο το σπίτι της αδερφης μου μένει ένα αγοράκι 13 χρονών και είχε φρικτούς πόνους στην κοιλιά . Ο παιδίατρος τους είπε να πάνε στο νοσοκομείο μάλλον σκουλικοειδήτης και ξεκίνησαν για το παίδων . Στο δρόμο έπεσαν στην διαδήλωση και ζήτησαν απο αστυνομικό να τους ανοίγει το δρόμο εκείνος απλά αδιαφόρησε , προχώρησαν και βλέπουν μια κόκκινη κορδέλα που είχαν κλείσει το δρόμο βγαίνει η μαμά του έξω πιάνει ένα αλλο αστυνομικό του εξηγεί την κατάσταση του λεει να ανοίξει τη κορδέλα να περάσουν και να την ξαναβάλει και η απάντηση του ήταν:σιγά κυρά μου με σένα και το πρόβλημα σου θα ασχολούμαι;
Αυτή είναι η Ελλάδα του 2011 να αφήσουν ένα παιδάκι να χάσει τη ζωή του απο σκουλικοηδήτη ; μόνο στην κατοχή γινόταν αυτό. Γύρισαν πίσω και τελικά πήγαν στην παιδιατρική του Τζάνειου και ευτυχώς πρόλαβαν

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
.....Αντε παλιιιιιι..
Έχω συγκλονιστεί και σοκαριστεί με το κοριτσάκι 2 ετών στην Κίνα  215994 προ των πυλων..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις