Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
458 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 458 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

RANIAASIKIDOY

RANIAASIKIDOY
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Very Happy ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΜΑΡΕΣΕΙ ΟΜΩΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΥΤΗ Η ΓΥΝΑΙΚΑ!ΣΕ ΟΛΑ! ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΟ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΗΣΗ! ΤΗ ΣΥΜΠΑΘΩ ΠΟΛΥ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΛΛΕΣ

MAJA

MAJA
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
χμμμ,και εγω τα λεφτα της να τα ειχαα,θα ημουνα το ιδιο συμπαθες και χαμογιελαστη,πολυυ ομως Laughing

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
MAJA έγραψε:χμμμ,και εγω τα λεφτα της να τα ειχαα,θα ημουνα το ιδιο συμπαθες και χαμογιελαστη,πολυυ ομως Laughing

συμφωνω χεχεχε εγω παλι δεν την παω και πολυ..
ειναι βεβαια κουκλα,την εχω δει και απο κοντα και ειναι πολυ ομορφη ΕΛΕΝΗ ΜΕΝΕΓΑΚΗ.. ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ! 328109

maraki85

maraki85
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Την παω με χιλια!!!

????????


Επισκέπτης
Ειναι πολυ ομορφη, αλλα νομιζω πολυυυ ψεμα στη συμπεριφορα!! Ειδικα οταν κανει τη χαζη και πεταει ατακες που ολοι γελουν νομιζοντας οτι τις πεταξε αυθορμητα....

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ την συμπαθώ πάρα πολύ! Αλλά δε μαρεσει που το γύρισε σε μεσημεριανό! Είναι το μόνο από τα πρωινά που όταν πετύχαινα πάντα καθόμουν και το έβλεπα, ειδικά όταν ήταν με τη Ζαρείφη, είχαν πολύ πλάκα!

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλάμε για τη Μενεγάκη πως ήταν πριν βγει στο γυαλί; εποχή που έπαιρνε μέρος στα βιντεοκλίπ; ερχόταν και έπαιρνε βιντεοκασέτες απο ένα video club ακριβώς δίπλα στο κατάστημα που δούλευα . Τότε ήταν περίπου στο 1,60 πολύ αδύνατη άβυζη και με ένα μαλλί αφάνα . Λίγο αργότερα έγινε το ρεσουτάρισμα .
Ξεκίνησε στα 20+ και τώρα είναι 41 σαν εμφάνιση καλά στέκεται αλλά δεν είναι και η μόνη ξέρω πολλές γυναίκες που είναι στην ηλικία της και κρατιούνται μια χαρά χωρίς τις επεμβάσεις που γίνονται.
Τη πούλαγε η Ελένη τόσα χρόνια ; την καλή μάνα -την σωστή σύζυγο και γενικά ήταν το υπόδειγμα μιας γυναίκας υποστήριζε το θεσμό της οικογένειας . Επειδή όμως χώρισε και εντάξει ούτε η πρώτη είναι ούτε η τελευταία και καλά κάνει και έχει μια άλλη σχέση αλλά ξαφνικά να το προβάλλει ; εμένα δεν με χαλάει δεν έχω την 'αποψη ότι πρέπει να σταματήσει να ζει αλλά θα μπορούσε με λίγη διακριτικότητα . δεν μπορεί απο τη μια να λεει ο "Γιαννης μου ... και στο καπάκι χεράκι χεράκι με τον Ματέο .
Τώρα όσο για την αλλαγή στη ζώνη ναι αν ήταν πρωι θα πάτωνε για άλλη μια φορά τώρα εμένα με κουράζει να βλέπω τα ίδια πρόσωπα πρέπει να μένει χώρος και για νέα πρόσωπα .Ο χρόνος είναι αυτός που δείχνει αν τραβάει κάποιος η όχι σαν επαγγελματίας η Ελένη είναι πολύ καλή

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΡΕΛΛΑ ! ΕΙΝΑΙ ΘΥΛΥΚΟ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΧΑΔΑΚΙΑ ΤΗΣ ΚΑΝΕΙ ΝΑΖΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΤΗΝ ΒΛΕΠΟΥΝ ΘΕΛΟΥΝΕ ΝΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΩΡΑΙΑ !! ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΗΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Ο ΜΑΤΕΟ !

RANIAASIKIDOY

RANIAASIKIDOY
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΝΤΑΞΕΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ.ΕΜΕΝΑ ΜΑΡΕΣΕΙ ΟΣΟ ΤΗ ΔΙΧΝΟΥΝ.ΔΕΝ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΔΙΑΦΗΜΙΖΕΤΕ!ΤΟ ΟΤΙ ΧΟΡΗΣΕ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΑΛΛΗ ΣΧΕΣΗ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ..ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΝΑΙ.ΤΑ ΛΕΥΤΑ ΜΑΓΚΙΑ ΤΗΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΡΝΕΙ ΧΟΝΤΡΑ! ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΕΙΧΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΑΥΘΟΡΜΗΤΙΣΜΟ...ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ..ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΨΕΥΤΙΚΟ..

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η γνώμη μου για τη Μενεγάκη;
τη σιχαίνομαι! αυτό που προβάλει είναι επιεικώς απαράδεκτο για μένα.
πρέπει κάποιος να της πει οτι το να είσαι χαζός δεν είναι επίτευμα!

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Όμορφη γυναίκα, πετυχημένη επαγγελματίας, αλλά δεν μου αρέσει αυτο που περνάει στα παιδια και στις γυναίκες γενικότερα. Ότι πρέπει να εισαι μια χαζοχαρουμενη για να εχεις πέραση. Ότι το μόνο για το οποίο ενδιαφέρονται οι γυναίκες ειναι το μαλλί, το νύχι και τα εσωρουχα. Δε σας κάνει εντυπωση το οτι όσες εκπομπες απευθυνονται σε γυναίκες ειναι κατα βάση κουτσομπολίστικες, με θέματα ομορφιάς και σεξ? Για μένα αυτο είναι υποβιβασμός. Δε λέω, και αυτα μας νοιάζουν (εξαιρω το κουτσομπολιο ανωνυμων κι επωνυμων, πραγματικα ΔΕΝ με ενδιαφερει τι μαρκα σερβιέτα χρησιμοποιεί η Βίσση), αλλά βρείτε μου μια γυναικεια εκπομπή που να ασχολειται με σοβαρα θέματα. Δεν κατακρίνω τα πρωιναδικομεσημεριανα, στο κάτω κάτω οταν εισαι σπίτι όλη μερα δεν θες να ακους πολιτικές συζητησεις, αλλά αυτο παραπάει!

Δε μιλάω μόνο για τη Μενεγάκη, η οποία προφανως εχει ένα κάποιο νιονιο για να μπρεσει να κρτηθει τόσα χρόνια στην κορυφη. Το να εισαι χαζός και να το παιζεις χαζος, οκ ειναι φυσικό. Αλλα, να εισαι έξυπνος και να το παιζεις χαζος, τι μηνυματα δινει????? Εκτός κι αν αυτο ειναι το όνειρό μας για τις κόρες μας..

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η απόλυτη προσωποποίηση της κοινωνικά αμόρφωτης- βαριεται που ζει- δεν την ενδιαφερει να 'μαθει' τι συμβαινει στον κόσμο γυρω της- κ οταν παριστανει οτι την νοιάζει πεταει κοτσανες.
δεν ειναι ουτε χαζη αλλα ουτε και έξυπνη...ειναι κwλόφαρδη.

ενα τιποτα με μπόλικο καθόλου....
boring.....

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
etoile! έγραψε:Ειναι πολυ ομορφη, αλλα νομιζω πολυυυ ψεμα στη συμπεριφορα!! Ειδικα οταν κανει τη χαζη και πεταει ατακες που ολοι γελουν νομιζοντας οτι τις πεταξε αυθορμητα....
συμφωνω μαζι σου και εγω στην αρχη νομιζα οτι ήταν πολυ καλή αλλα ειναι ψευτικη και μετανιωνω και εγω που την εβλεπα τοσα χρονια , οσα λεει ειναι καλα προμελετημενα απο πριν, ειναι πολυ πονηρη και δεν εφτασε με τοην αξια της εκει που ειναι.εχει περασει απο μεγαλοστελεχη του αντ1 αν καταλαβαινεται τι εννοω. επισης μου ειχε πει η αδερφη μου ότι καποιες κοπελες πηγαν να τις μιλησουν όταν ειχε επισκεφθει ένα μερος σε καποια επαρχιακη πολη και ήταν πολυ σνομπαρια δεν τους μιλησε καθολου και απο την αλλη θελει ανεβασμενα νουμερα , βρε ουστ

http://hawk-girl.blogspot.com/

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ολοι οι τυποι στην σοουμπιζ μηδενος εξαιρουμενου ειναι τοσο δηθεν και ολα ειναι τοσο στημενα που και κατι να ειναι οντως αληθεια δεν το πιστευει και κανεις.παντρευονται και χωριζουν για πλακα οι αντρες οι περισσοτεροι ειναι gay οποτε η μενεγακη και καθε μενεγακη κανει το κομματι της και παιρνει τα λεφτακια της .

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
grammatiki έγραψε:ολοι οι τυποι στην σοουμπιζ μηδενος εξαιρουμενου ειναι τοσο δηθεν και ολα ειναι τοσο στημενα που και κατι να ειναι οντως αληθεια δεν το πιστευει και κανεις.παντρευονται και χωριζουν για πλακα οι αντρες οι περισσοτεροι ειναι gay οποτε η μενεγακη και καθε μενεγακη κανει το κομματι της και παιρνει τα λεφτακια της .
θυμαστε τον απιστευτο διαλογο με τον βολανη , όταν ήταν στον ant1 ?

http://hawk-girl.blogspot.com/

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ξεχνιεται αυτο το σοου; Laughing

katia19

katia19
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Λόγω του ότι η δουλειά μου είναι πρωινή (διδάσκω σε σχολείο) λίγες φορές την έχω παρακολουθήσει (δεν είμαι και πολύ φαν αυτών των εκπομπών), δεν μου άρεσε καθόλου, από αυτό το λίγο που την είδα. Παλαιότερα έβλεπα την Ρούλα την Κορομηλά και νομίζω πως είχε μια διαφορετική ποιότητα. Κάτι πιο αξιόλογο μου έβγαζε. Πάντως είναι ανοησία να πιστεύει κανείς πως αν φορέσει όσο το δυνατόν λιγότερα ρούχα και πει περισσότερες βλακείες, κάνει κάτι σπουδαίο. Απ' την άλλη, να σε πληρώνουν γι' αυτό, δεν είναι και τόσο κακό...... Rolling Eyes



Έχει επεξεργασθεί από τον/την katia19 στις Πεμ Νοε 03, 2011 2:25 am, 2 φορές συνολικά

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πέρσι που και που έβαζα το κανάλι και ψηλοπαρακολουθούσα, φέτος καθόλου ίσως και λόγο ώρας.
Μια χαρά τα καταφέρνει, επέλεξε να κάνει αυτή την δουλειά και να φτάσει εδώ που είναι με όποιον τρόπο και αν ήταν αυτός.
Δεν ξέρω αν είναι ψεύτικη ή όχι αν το παίζει χαζή-αθώα γιατί δεν με ενδιαφέρει, αλλάζω το κανάλι και τέλος...
τόσο απλά.

dolfin


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
συμφωνω με κουκιδα.

moroulou

moroulou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ειναι ηληθια και δεν το ξερει οποτε ειναι ακομα πιο ηληθια!της δινουμε αξια και μονο που συζηταμε για αυτη...αγραμματη,αμορφωτη,χαζοκοκετα,χαζογκομενα και το χειροτερο παλιοψωναρα του κερατα.ακουστε,η ξαδερφη μου δουλευε στα χοντος κηφησιας, εκει που ψωνιζει η κυρια.παει λοιπον με τη μανα της και κοιταγανε τα σουτιεν.η κυρια τα ειχε ανακατεψει κ πεταξει ολα κατω κ φευγωντας λεει στη μανα της,θα τα μεζεψουν οι πωλητριες γιατι πληρωνονται αλλωστε...!!!(αληθηνη ιστορια,το ακουσε η ξαδερφη μου).και ερχομαι εγω και ρωτω,εσυ μωρη ψ..λα γιατι πληρωνεσαι????για το τιποτα που διαθετεις και περιφερεις?????αλλα ετσι ειναι η ελλαδα τα λεφτα τα δινει στις κοτες και κοκοτες.τελος παντων αυτη το μελλον της το εχει εξασφαλισει,εμεις????ας κατσουμε να την παρακολουθουμε....

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
moroulou έγραψε:ειναι ηληθια και δεν το ξερει οποτε ειναι ακομα πιο ηληθια!της δινουμε αξια και μονο που συζηταμε για αυτη...αγραμματη,αμορφωτη,χαζοκοκετα,χαζογκομενα και το χειροτερο παλιοψωναρα του κερατα.ακουστε,η ξαδερφη μου δουλευε στα χοντος κηφησιας, εκει που ψωνιζει η κυρια.παει λοιπον με τη μανα της και κοιταγανε τα σουτιεν.η κυρια τα ειχε ανακατεψει κ πεταξει ολα κατω κ φευγωντας λεει στη μανα της,θα τα μεζεψουν οι πωλητριες γιατι πληρωνονται αλλωστε...!!!(αληθηνη ιστορια,το ακουσε η ξαδερφη μου).και ερχομαι εγω και ρωτω,εσυ μωρη ψ..λα γιατι πληρωνεσαι????για το τιποτα που διαθετεις και περιφερεις?????αλλα ετσι ειναι η ελλαδα τα λεφτα τα δινει στις κοτες και κοκοτες.τελος παντων αυτη το μελλον της το εχει εξασφαλισει,εμεις????ας κατσουμε να την παρακολουθουμε....

Δεν θέλω να κάνω το δικηγορο του διαβολου αλλά αυτό θα μπορούσε να το πει η καθεμία έτσι δεν είναι, χωρίς να είναι μενεγάκη...λέω εγώ τώρα,απλά αν το λέει η μενεγάκη και η κάθε μενεγάκη ακούγεται χειρότερο?? scratch scratch scratch

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
moroulou έγραψε:ειναι ηληθια και δεν το ξερει οποτε ειναι ακομα πιο ηληθια!της δινουμε αξια και μονο που συζηταμε για αυτη...αγραμματη,αμορφωτη,χαζοκοκετα,χαζογκομενα και το χειροτερο παλιοψωναρα του κερατα.ακουστε,η ξαδερφη μου δουλευε στα χοντος κηφησιας, εκει που ψωνιζει η κυρια.παει λοιπον με τη μανα της και κοιταγανε τα σουτιεν.η κυρια τα ειχε ανακατεψει κ πεταξει ολα κατω κ φευγωντας λεει στη μανα της,θα τα μεζεψουν οι πωλητριες γιατι πληρωνονται αλλωστε...!!!(αληθηνη ιστορια,το ακουσε η ξαδερφη μου).και ερχομαι εγω και ρωτω,εσυ μωρη ψ..λα γιατι πληρωνεσαι????για το τιποτα που διαθετεις και περιφερεις?????αλλα ετσι ειναι η ελλαδα τα λεφτα τα δινει στις κοτες και κοκοτες.τελος παντων αυτη το μελλον της το εχει εξασφαλισει,εμεις????ας κατσουμε να την παρακολουθουμε....
χαχαχα σε απόλαυσα! Laughing

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
etoile! έγραψε:Ειναι πολυ ομορφη, αλλα νομιζω πολυυυ ψεμα στη συμπεριφορα!! Ειδικα οταν κανει τη χαζη και πεταει ατακες που ολοι γελουν νομιζοντας οτι τις πεταξε αυθορμητα....


συμφωνω απολυτα καλη, χρυση δε λεω και πολυ ομορφη!! αλλα για το χαζη δε νομιζω καθολου οτι ειναι ισα ισα ειναι παρα πολυ εξυπνη αλλιως δε θα ειχε φτασει εδω

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
moroulou έγραψε:ειναι ηληθια και δεν το ξερει οποτε ειναι ακομα πιο ηληθια!της δινουμε αξια και μονο που συζηταμε για αυτη...αγραμματη,αμορφωτη,χαζοκοκετα,χαζογκομενα και το χειροτερο παλιοψωναρα του κερατα.ακουστε,η ξαδερφη μου δουλευε στα χοντος κηφησιας, εκει που ψωνιζει η κυρια.παει λοιπον με τη μανα της και κοιταγανε τα σουτιεν.η κυρια τα ειχε ανακατεψει κ πεταξει ολα κατω κ φευγωντας λεει στη μανα της,θα τα μεζεψουν οι πωλητριες γιατι πληρωνονται αλλωστε...!!!(αληθηνη ιστορια,το ακουσε η ξαδερφη μου).και ερχομαι εγω και ρωτω,εσυ μωρη ψ..λα γιατι πληρωνεσαι????για το τιποτα που διαθετεις και περιφερεις?????αλλα ετσι ειναι η ελλαδα τα λεφτα τα δινει στις κοτες και κοκοτες.τελος παντων αυτη το μελλον της το εχει εξασφαλισει,εμεις????ας κατσουμε να την παρακολουθουμε....



Respect Respect

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mommy12585 έγραψε:
moroulou έγραψε:ειναι ηληθια και δεν το ξερει οποτε ειναι ακομα πιο ηληθια!της δινουμε αξια και μονο που συζηταμε για αυτη...αγραμματη,αμορφωτη,χαζοκοκετα,χαζογκομενα και το χειροτερο παλιοψωναρα του κερατα.ακουστε,η ξαδερφη μου δουλευε στα χοντος κηφησιας, εκει που ψωνιζει η κυρια.παει λοιπον με τη μανα της και κοιταγανε τα σουτιεν.η κυρια τα ειχε ανακατεψει κ πεταξει ολα κατω κ φευγωντας λεει στη μανα της,θα τα μεζεψουν οι πωλητριες γιατι πληρωνονται αλλωστε...!!!(αληθηνη ιστορια,το ακουσε η ξαδερφη μου).και ερχομαι εγω και ρωτω,εσυ μωρη ψ..λα γιατι πληρωνεσαι????για το τιποτα που διαθετεις και περιφερεις?????αλλα ετσι ειναι η ελλαδα τα λεφτα τα δινει στις κοτες και κοκοτες.τελος παντων αυτη το μελλον της το εχει εξασφαλισει,εμεις????ας κατσουμε να την παρακολουθουμε....

Δεν θέλω να κάνω το δικηγορο του διαβολου αλλά αυτό θα μπορούσε να το πει η καθεμία έτσι δεν είναι, χωρίς να είναι μενεγάκη...λέω εγώ τώρα,απλά αν το λέει η μενεγάκη και η κάθε μενεγάκη ακούγεται χειρότερο?? scratch scratch scratch
Σαφώς, αλλά αυτή η καθεμια που λές δεν εχει θεοποιηθει απο ορισμένες λες και ειναι το απόλυτο παράδειγμα προς μίμηση... Και η όλη συμπεριφορά αυτή δηλώνει ψωνισμένο άτομο, άσχημο έτσι κι αλλιώς, αλλά χειρότερο όταν προέρχεται απο "διάσημο" πρόσωπο.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις