Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
12 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 12 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1Υποκοριστικό για Ελένη? Empty Υποκοριστικό για Ελένη? Τρι Φεβ 12, 2013 4:21 am

bettoulina

bettoulina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα μανουλες!!σε λιγο καιρο θα εχουμε τα βαπτισια μας και θα πουμε το λουλουδι μας Ελενη.(αν και δεν θελω,αλλα ειναι τς πεθερας και ξερετε τωρα!!!)....σκεφτηκα να την φωναζω Ελινα!!...πεστε καμια γνωμη και σεις!

2Υποκοριστικό για Ελένη? Empty Απ: Υποκοριστικό για Ελένη? Τρι Φεβ 12, 2013 4:25 am

just_Annoula

just_Annoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Με το καλο να βαφτησετε το μωρακι σας!! Να σας ζησει..!!!

Δε θα σου πω καποιο περιεργο ονομα αλλα θεωρω πως το Έλενα ειναι εξαιρετικο! Μ'αρεσει παρα πολυ!

Οπως και να το πειτε να ειναι καλοφωτισμενο!

3Υποκοριστικό για Ελένη? Empty Απ: Υποκοριστικό για Ελένη? Τρι Φεβ 12, 2013 4:32 am

φραουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πολυ ομορφο το Ελενα και επισης το Λενια....ή Λενη

4Υποκοριστικό για Ελένη? Empty Απ: Υποκοριστικό για Ελένη? Τρι Φεβ 12, 2013 4:57 am

manoylita

manoylita
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ειναι μια γνωστη μου που την λενε ελινα απο ελενη.αλλα το ελενη μ'αρεσει πολυ σαν ονομα ωραιο και το λενη!

5Υποκοριστικό για Ελένη? Empty Απ: Υποκοριστικό για Ελένη? Τρι Φεβ 12, 2013 5:39 am

bettoulina

bettoulina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
επειδη αυτουσιο παραπεμπει στν πεθερα....θελω κατι αλλο!!αλλα μαλλον με το Ελενη δεν κανεις και πολλα!
ελινα
ελενα
λενια
λενη......αλλο??

6Υποκοριστικό για Ελένη? Empty Απ: Υποκοριστικό για Ελένη? Τρι Φεβ 12, 2013 9:40 am

elfoula

elfoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Έλενα, Λένα , Έλλη!!!Είναι φοβερο το Έλλη μου αρεσει πολύ!! Ελίνα??
Εγω ασχολουμαι με γαμους και βαπτισεις, μπορω να σε βοηθησω με στολισμο, μπομπονιέρες, προσκλητήρια, οτιδήποτε...ευχαριστώ! Υποκοριστικό για Ελένη? 531909

https://www.facebook.com/MyFairyland.gr

7Υποκοριστικό για Ελένη? Empty Απ: Υποκοριστικό για Ελένη? Τρι Φεβ 12, 2013 9:53 am

ΕΦΑΚΙ

ΕΦΑΚΙ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μια γνωστη που εχω απο Ελενη την φωναζουν Ενη.Αν και εμενα μου αρεσει πολυ το Ελενα.

8Υποκοριστικό για Ελένη? Empty Απ: Υποκοριστικό για Ελένη? Τρι Φεβ 12, 2013 9:54 am

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΙ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟ 'ΕΛΙΑ? Very Happy ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΒΑΠΤΙΣΕΤΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΑΣ! Υποκοριστικό για Ελένη? 215994

9Υποκοριστικό για Ελένη? Empty Απ: Υποκοριστικό για Ελένη? Τρι Φεβ 12, 2013 11:05 am

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το Ελένη απο μόνο του είναι ωραιότατο!

10Υποκοριστικό για Ελένη? Empty Απ: Υποκοριστικό για Ελένη? Τρι Φεβ 12, 2013 12:25 pm

bettoulina

bettoulina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ευχαριστω πολυ κοριτσια μου!!...παραμενω στο Ελινα εγω!!...
κατι πιο προτοτυπο δεν βγαινει τελικα!

11Υποκοριστικό για Ελένη? Empty Απ: Υποκοριστικό για Ελένη? Τρι Φεβ 12, 2013 12:26 pm

bettoulina

bettoulina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
elfoula έγραψε:Έλενα, Λένα , Έλλη!!!Είναι φοβερο το Έλλη μου αρεσει πολύ!! Ελίνα??
Εγω ασχολουμαι με γαμους και βαπτισεις, μπορω να σε βοηθησω με στολισμο, μπομπονιέρες, προσκλητήρια, οτιδήποτε...ευχαριστώ! Υποκοριστικό για Ελένη? 531909

ναι το ελλη το ειχα ξεχασει....
θα σε χω υπ οψην μου ...ευχαριστω!

12Υποκοριστικό για Ελένη? Empty Απ: Υποκοριστικό για Ελένη? Τρι Φεβ 12, 2013 1:45 pm

cleo!

cleo!
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Νέλη???

13Υποκοριστικό για Ελένη? Empty Απ: Υποκοριστικό για Ελένη? Τρι Φεβ 12, 2013 11:35 pm

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και μενα μαρεσει τρελλα το ''Έλενα''!! το αλλαζεις και διακριτικα. τα υπολοιπα δεν μαρεσουν...

14Υποκοριστικό για Ελένη? Empty Απ: Υποκοριστικό για Ελένη? Τετ Φεβ 13, 2013 12:40 am

ΠΙΝΟΚΙΟ


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κι εγώ συμφωνώ με το Έλενα. Την ανηψιά μου τη λένε Ελίνα, αλλά από Παντελία

15Υποκοριστικό για Ελένη? Empty Απ: Υποκοριστικό για Ελένη? Τετ Φεβ 13, 2013 1:08 am

????????


Επισκέπτης
Λιλή

16Υποκοριστικό για Ελένη? Empty Απ: Υποκοριστικό για Ελένη? Τετ Φεβ 13, 2013 1:19 am

agnes65ker


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
//mipos Lena ? /

17Υποκοριστικό για Ελένη? Empty Απ: Υποκοριστικό για Ελένη? Τετ Φεβ 13, 2013 1:21 am

twinsmom


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα, αν θες να σου πω και μια άλλη άποψη....τα ονόματα τα χριστιανικά είναι των Αγίων, εκεί παραπέμπουν και όχι της πεθεράς ή του πεθερού. Αν δε σου αρέσει η΄διαφωνείς καλύτερα να βγάλεις άλλο όνομα γιατί φαίνεται σαν να τους κοροιδεύεις και φοβάμαι ότι θα στραφούν εναντίον σου. Το συγκεκριμένο όνομα είναι όμορφο και από τα πλεόν ελληνικά. Αν πάλι θέλεις να το αλλάξεις υπάρχει το Νένα, Λένα, Νανά, Νένη, Λένια, Λένη, Ελένα, Ελεάννα, Λενιώ κτλ. Μη με παρεξηγήσεις ε? δεν σου κάνω επίθεση, δικό σας είναι το παιδάκι εσείς επιλέγετε. Με το καλό η βάπτισή σας και να τη χαίρεστε!

18Υποκοριστικό για Ελένη? Empty Απ: Υποκοριστικό για Ελένη? Τετ Φεβ 13, 2013 1:25 am

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
twinsmom έγραψε:Καλημέρα, αν θες να σου πω και μια άλλη άποψη....τα ονόματα τα χριστιανικά είναι των Αγίων, εκεί παραπέμπουν και όχι της πεθεράς ή του πεθερού. Αν δε σου αρέσει η΄διαφωνείς καλύτερα να βγάλεις άλλο όνομα γιατί φαίνεται σαν να τους κοροιδεύεις και φοβάμαι ότι θα στραφούν εναντίον σου. Το συγκεκριμένο όνομα είναι όμορφο και από τα πλεόν ελληνικά. Αν πάλι θέλεις να το αλλάξεις υπάρχει το Νένα, Λένα, Νανά, Νένη, Λένια, Λένη, Ελένα, Ελεάννα, Λενιώ κτλ. Μη με παρεξηγήσεις ε? δεν σου κάνω επίθεση, δικό σας είναι το παιδάκι εσείς επιλέγετε. Με το καλό η βάπτισή σας και να τη χαίρεστε!
ΠΕΣΤΑ ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΑΠΟ ΕΧΘΕΣ ΚΑΙ ΓΕΛΑΩ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΣΤΟ ΕΛΕΝΗ ??? ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΟΝΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΛΕΝΑ Η ΛΕΝΗ Η ΕΛΕΝΑ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΨΑΧΝΕΙΣ ?? ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΕΣΕΝΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ?? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

19Υποκοριστικό για Ελένη? Empty Απ: Υποκοριστικό για Ελένη? Τετ Φεβ 13, 2013 1:40 am

bettoulina

bettoulina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mariloy έγραψε:
twinsmom έγραψε:Καλημέρα, αν θες να σου πω και μια άλλη άποψη....τα ονόματα τα χριστιανικά είναι των Αγίων, εκεί παραπέμπουν και όχι της πεθεράς ή του πεθερού. Αν δε σου αρέσει η΄διαφωνείς καλύτερα να βγάλεις άλλο όνομα γιατί φαίνεται σαν να τους κοροιδεύεις και φοβάμαι ότι θα στραφούν εναντίον σου. Το συγκεκριμένο όνομα είναι όμορφο και από τα πλεόν ελληνικά. Αν πάλι θέλεις να το αλλάξεις υπάρχει το Νένα, Λένα, Νανά, Νένη, Λένια, Λένη, Ελένα, Ελεάννα, Λενιώ κτλ. Μη με παρεξηγήσεις ε? δεν σου κάνω επίθεση, δικό σας είναι το παιδάκι εσείς επιλέγετε. Με το καλό η βάπτισή σας και να τη χαίρεστε!
ΠΕΣΤΑ ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΑΠΟ ΕΧΘΕΣ ΚΑΙ ΓΕΛΑΩ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΣΤΟ ΕΛΕΝΗ ??? ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΟΝΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΛΕΝΑ Η ΛΕΝΗ Η ΕΛΕΝΑ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΨΑΧΝΕΙΣ ?? ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΕΣΕΝΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ?? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

ναι βρε κοπελα μου πεσ τα...γιατι η μαριλου...απτο πολυ γελιο που ριχνει απο χθες δεν μπορεσε να τα πει η ιδια!!βρε κοριτσι μου,μηπως να σου πω και κανα ανεκδοτο ή το ποστ μου φτανει,μιας και εισαι γελαδερο κοριτσι!!!
το αστειο που ειναι δεν ξερω!!!
τελοσπαντων δεστο σαν ενα ποστ για να σου φτιαξω την διαθεση,αφου ειναι τοσο αστειο!!!παντως εδω μεσα βλεπω εχουν ισοπεδωθει τα παντα!!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την bettoulina στις Τετ Φεβ 13, 2013 1:49 am, 1 φορά

20Υποκοριστικό για Ελένη? Empty Απ: Υποκοριστικό για Ελένη? Τετ Φεβ 13, 2013 1:43 am

bettoulina

bettoulina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
twinsmom έγραψε:Καλημέρα, αν θες να σου πω και μια άλλη άποψη....τα ονόματα τα χριστιανικά είναι των Αγίων, εκεί παραπέμπουν και όχι της πεθεράς ή του πεθερού. Αν δε σου αρέσει η΄διαφωνείς καλύτερα να βγάλεις άλλο όνομα γιατί φαίνεται σαν να τους κοροιδεύεις και φοβάμαι ότι θα στραφούν εναντίον σου. Το συγκεκριμένο όνομα είναι όμορφο και από τα πλεόν ελληνικά. Αν πάλι θέλεις να το αλλάξεις υπάρχει το Νένα, Λένα, Νανά, Νένη, Λένια, Λένη, Ελένα, Ελεάννα, Λενιώ κτλ. Μη με παρεξηγήσεις ε? δεν σου κάνω επίθεση, δικό σας είναι το παιδάκι εσείς επιλέγετε. Με το καλό η βάπτισή σας και να τη χαίρεστε!

καταλαβαινω πολυ καλα τι λες!!!εγω ηθελα Νεφελη....ελα ομως ο αντρας μου που λεει οτι δεν φυτρωσε θελει το ονομα της μανας του!!!εμενα δεν μου αρεσει τι να κανουμε!!!οκ.λοιπον ελενη..αλλα ψαχνω καπως αλλιως να την φωναζω!!!σ ευχαριστω πολυ παντως!

21Υποκοριστικό για Ελένη? Empty Απ: Υποκοριστικό για Ελένη? Τετ Φεβ 13, 2013 1:51 am

twinsmom


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κοπέλα μου ειλικρινά συγγνώμη, στο έγραψα κιόλας ότι δε σε κατηγορώ,απλά είπα μια άποψη για να μη σκέφτεσαι ότι φωνάζεις την πεθερά, δεν της ανήκει το όνομα και ότι είναι πανέμορφο και εύηχο το Ελένη. Είπα μετά ότι ίσως τα πεθερικά θεωρήσουν ότι τους κοροιδεύεις, μπορεί και να είναι νορμάλ και να τους αρέσει. Ασχέτως αν πιστεύω ότι λόγος δεν πέφτει σε κανέναν, δικό σου είναι το παιδάκι και το βγάζεις όπως θες!

22Υποκοριστικό για Ελένη? Empty Απ: Υποκοριστικό για Ελένη? Τετ Φεβ 13, 2013 1:56 am

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bettoulina έγραψε:
mariloy έγραψε:
twinsmom έγραψε:Καλημέρα, αν θες να σου πω και μια άλλη άποψη....τα ονόματα τα χριστιανικά είναι των Αγίων, εκεί παραπέμπουν και όχι της πεθεράς ή του πεθερού. Αν δε σου αρέσει η΄διαφωνείς καλύτερα να βγάλεις άλλο όνομα γιατί φαίνεται σαν να τους κοροιδεύεις και φοβάμαι ότι θα στραφούν εναντίον σου. Το συγκεκριμένο όνομα είναι όμορφο και από τα πλεόν ελληνικά. Αν πάλι θέλεις να το αλλάξεις υπάρχει το Νένα, Λένα, Νανά, Νένη, Λένια, Λένη, Ελένα, Ελεάννα, Λενιώ κτλ. Μη με παρεξηγήσεις ε? δεν σου κάνω επίθεση, δικό σας είναι το παιδάκι εσείς επιλέγετε. Με το καλό η βάπτισή σας και να τη χαίρεστε!
ΠΕΣΤΑ ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΑΠΟ ΕΧΘΕΣ ΚΑΙ ΓΕΛΑΩ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΣΤΟ ΕΛΕΝΗ ??? ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΟΝΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΛΕΝΑ Η ΛΕΝΗ Η ΕΛΕΝΑ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΨΑΧΝΕΙΣ ?? ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΕΣΕΝΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ?? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

ναι βρε κοπελα μου πεσ τα...γιατι η μαριλου...απτο πολυ γελιο που ριχνει απο χθες δεν μπορεσε να τα πει η ιδια!!βρε κοριτσι μου,μηπως να σου πω και κανα ανεκδοτο ή το ποστ μου φτανει,μιας και εισαι γελαδερο κοριτσι!!!
το αστειο που ειναι δεν ξερω!!!
τελοσπαντων δεστο σαν ενα ποστ για να σου φτιαξω την διαθεση,αφου ειναι τοσο αστειο!!!παντως εδω μεσα βλεπω εχουν ισοπεδωθει τα παντα!!!!
ΜΠΕΤΟΥΛΙΝΗ Η ΟΠΩΣ ΑΛΛΙΩΣ ΣΕ ΛΕΝΕ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΑΣΗ ΓΙΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ Η ΚΟΠΕΛΑ ΠΡΙΝ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΠΟΛΛΗ ΑΠΛΑ ΠΩΣ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟ ΝΟΗΜΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΒΑΠΤΙΣΤΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑΣΕΙΣ ΤΟ ΕΛΕΝΗ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΥΠΟΚΟΡΙΣΤΙΚΑ ΔΕΝ ΓΕΛΑΣΑ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΡΩΤΑΣ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ !!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΒΑΦΤΙΣΗ !

23Υποκοριστικό για Ελένη? Empty Απ: Υποκοριστικό για Ελένη? Τετ Φεβ 13, 2013 1:57 am

bettoulina

bettoulina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
twinsmom έγραψε:κοπέλα μου ειλικρινά συγγνώμη, στο έγραψα κιόλας ότι δε σε κατηγορώ,απλά είπα μια άποψη για να μη σκέφτεσαι ότι φωνάζεις την πεθερά, δεν της ανήκει το όνομα και ότι είναι πανέμορφο και εύηχο το Ελένη. Είπα μετά ότι ίσως τα πεθερικά θεωρήσουν ότι τους κοροιδεύεις, μπορεί και να είναι νορμάλ και να τους αρέσει. Ασχέτως αν πιστεύω ότι λόγος δεν πέφτει σε κανέναν, δικό σου είναι το παιδάκι και το βγάζεις όπως θες!
οχι κοπελα μου δεν τα εβαλα μαζι ου....η μαριλου με εκνευρισε! Twisted Evil
εχεις δικιο οπως το θετεις!!!

24Υποκοριστικό για Ελένη? Empty Απ: Υποκοριστικό για Ελένη? Τετ Φεβ 13, 2013 2:01 am

bettoulina

bettoulina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mariloy έγραψε:
bettoulina έγραψε:
mariloy έγραψε:
twinsmom έγραψε:Καλημέρα, αν θες να σου πω και μια άλλη άποψη....τα ονόματα τα χριστιανικά είναι των Αγίων, εκεί παραπέμπουν και όχι της πεθεράς ή του πεθερού. Αν δε σου αρέσει η΄διαφωνείς καλύτερα να βγάλεις άλλο όνομα γιατί φαίνεται σαν να τους κοροιδεύεις και φοβάμαι ότι θα στραφούν εναντίον σου. Το συγκεκριμένο όνομα είναι όμορφο και από τα πλεόν ελληνικά. Αν πάλι θέλεις να το αλλάξεις υπάρχει το Νένα, Λένα, Νανά, Νένη, Λένια, Λένη, Ελένα, Ελεάννα, Λενιώ κτλ. Μη με παρεξηγήσεις ε? δεν σου κάνω επίθεση, δικό σας είναι το παιδάκι εσείς επιλέγετε. Με το καλό η βάπτισή σας και να τη χαίρεστε!
ΠΕΣΤΑ ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΑΠΟ ΕΧΘΕΣ ΚΑΙ ΓΕΛΑΩ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΣΤΟ ΕΛΕΝΗ ??? ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΟΝΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΛΕΝΑ Η ΛΕΝΗ Η ΕΛΕΝΑ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΨΑΧΝΕΙΣ ?? ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΕΣΕΝΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ?? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

ναι βρε κοπελα μου πεσ τα...γιατι η μαριλου...απτο πολυ γελιο που ριχνει απο χθες δεν μπορεσε να τα πει η ιδια!!βρε κοριτσι μου,μηπως να σου πω και κανα ανεκδοτο ή το ποστ μου φτανει,μιας και εισαι γελαδερο κοριτσι!!!
το αστειο που ειναι δεν ξερω!!!
τελοσπαντων δεστο σαν ενα ποστ για να σου φτιαξω την διαθεση,αφου ειναι τοσο αστειο!!!παντως εδω μεσα βλεπω εχουν ισοπεδωθει τα παντα!!!!
ΜΠΕΤΟΥΛΙΝΗ Η ΟΠΩΣ ΑΛΛΙΩΣ ΣΕ ΛΕΝΕ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΑΣΗ ΓΙΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ Η ΚΟΠΕΛΑ ΠΡΙΝ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΠΟΛΛΗ ΑΠΛΑ ΠΩΣ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟ ΝΟΗΜΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΒΑΠΤΙΣΤΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑΣΕΙΣ ΤΟ ΕΛΕΝΗ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΥΠΟΚΟΡΙΣΤΙΚΑ ΔΕΝ ΓΕΛΑΣΑ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΡΩΤΑΣ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ !!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΒΑΦΤΙΣΗ !

την ταση για παρεξηγιση που την ειδες μαρουλια??εσυ δεν γελασ απο χθεσ που ειδες το ποστ???
δηλαδη πρεπει να δημοσιευουμε τι φαγαμε σημερα για να ειμαστε οκ?? ηθελα γνωμες και ευχαριστω τα κοριτσια που απαντησαν....με την συμπεριφορα σου δεν προσβαλεις μονο εμενα αλλα και αυτες

25Υποκοριστικό για Ελένη? Empty Απ: Υποκοριστικό για Ελένη? Τετ Φεβ 13, 2013 2:06 am

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bettoulina έγραψε:
mariloy έγραψε:
bettoulina έγραψε:
mariloy έγραψε:
twinsmom έγραψε:Καλημέρα, αν θες να σου πω και μια άλλη άποψη....τα ονόματα τα χριστιανικά είναι των Αγίων, εκεί παραπέμπουν και όχι της πεθεράς ή του πεθερού. Αν δε σου αρέσει η΄διαφωνείς καλύτερα να βγάλεις άλλο όνομα γιατί φαίνεται σαν να τους κοροιδεύεις και φοβάμαι ότι θα στραφούν εναντίον σου. Το συγκεκριμένο όνομα είναι όμορφο και από τα πλεόν ελληνικά. Αν πάλι θέλεις να το αλλάξεις υπάρχει το Νένα, Λένα, Νανά, Νένη, Λένια, Λένη, Ελένα, Ελεάννα, Λενιώ κτλ. Μη με παρεξηγήσεις ε? δεν σου κάνω επίθεση, δικό σας είναι το παιδάκι εσείς επιλέγετε. Με το καλό η βάπτισή σας και να τη χαίρεστε!
ΠΕΣΤΑ ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΑΠΟ ΕΧΘΕΣ ΚΑΙ ΓΕΛΑΩ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΣΤΟ ΕΛΕΝΗ ??? ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΟΝΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΛΕΝΑ Η ΛΕΝΗ Η ΕΛΕΝΑ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΨΑΧΝΕΙΣ ?? ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΕΣΕΝΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ?? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

ναι βρε κοπελα μου πεσ τα...γιατι η μαριλου...απτο πολυ γελιο που ριχνει απο χθες δεν μπορεσε να τα πει η ιδια!!βρε κοριτσι μου,μηπως να σου πω και κανα ανεκδοτο ή το ποστ μου φτανει,μιας και εισαι γελαδερο κοριτσι!!!
το αστειο που ειναι δεν ξερω!!!
τελοσπαντων δεστο σαν ενα ποστ για να σου φτιαξω την διαθεση,αφου ειναι τοσο αστειο!!!παντως εδω μεσα βλεπω εχουν ισοπεδωθει τα παντα!!!!
ΜΠΕΤΟΥΛΙΝΗ Η ΟΠΩΣ ΑΛΛΙΩΣ ΣΕ ΛΕΝΕ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΑΣΗ ΓΙΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ Η ΚΟΠΕΛΑ ΠΡΙΝ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΠΟΛΛΗ ΑΠΛΑ ΠΩΣ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟ ΝΟΗΜΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΒΑΠΤΙΣΤΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑΣΕΙΣ ΤΟ ΕΛΕΝΗ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΥΠΟΚΟΡΙΣΤΙΚΑ ΔΕΝ ΓΕΛΑΣΑ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΡΩΤΑΣ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ !!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΒΑΦΤΙΣΗ !

την ταση για παρεξηγιση που την ειδες μαρουλια??εσυ δεν γελασ απο χθεσ που ειδες το ποστ???
δηλαδη πρεπει να δημοσιευουμε τι φαγαμε σημερα για να ειμαστε οκ?? ηθελα γνωμες και ευχαριστω τα κοριτσια που απαντησαν....με την συμπεριφορα σου δεν προσβαλεις μονο εμενα αλλα και αυτες
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΘΥΜΩΝΕΙΣ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΘΕΣ ΚΑΙ ΓΝΩΜΕΣ ΑΛΛΩΝ Shocked Shocked ΔΕΝ ΣΕ ΞΕΡΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΜΠΕΝΩ 1,5 ΧΡΟΝΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ????? Shocked Shocked Shocked Shocked

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις