Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
56 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 56 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

ρουλα

ρουλα
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
δεν ειδα πουθενα θεμα για τα παιδακια μας που γεννηθηκαν το 2006 και για να μην μεινουν παραπονιαρικα ανοιξα αυτο το θεμα.εχω και εγω μια κορη που γεννηθηκε τον οκτωμβριο του 2006 και μια αλλη μικροτερη.φετος αρχιζουμε και προνηπιο και ηδη εχουμε ξεκινησει να φτιαχνουμε τα χαρτια μας εσεις;

manoula3

manoula3
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ρουλα μου καλα εκανες κ ανοιξες αυτο το θεματακι!!
το πρωτο μου παιδακι,ο νικος,γεννηθηκε στις 15/11/06!!!!!!!κ εχω κ αλλα δυο πιο μικρα!!!
να τα χαιρεσαι τα παιδακια σου κ θα χαρω να τα λεμε!!

κ μεις τωρα απο ιουνιο θα φτιαξουμε τα χαρτια για το προνηπιο....αλλα δεν ειναι σιγουρο οτι θα τον παρουν γιατι δινουν προτεραιοτητα στα παιδακια 2005...αλλα θα δουμε! Rolling Eyes

3μαμαδες με παιδακια γεννημενα το 2006 Empty To idio Τρι Μάης 25, 2010 11:18 am

EviK

EviK
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
......Kai ego Roula mou exo dio koroules i Mia einai genimeni ton Aigousto tou 2006 kai etoimazomaste kai emeis gia to Pronipio an kai pige kai dio xronies paidiko me poli kala apotelesmata!!!!!!

ρουλα

ρουλα
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
manoula3 και evikokori χαρηκα που που θα εχω καποιες μανουλες να μιλαμε αν και manoula3 πρεπει να πω οτι σε θαυμαζω με τρια παιδια σε αυτες τις ηλικιες μπραβο που τα καταφερνεις.εμενα δυστηχως αν και ειναι κοινωνικη και της αρεσει οτι εχει να κανει με ζωγραφικη παραμυθια και να ειναι με αλλα παιδακια το παιδικο δεν το ηθελε με τιποτα.ισως φταιει το γεγονος οτι σπιτι μας επαιζε με την αδελφη της και την ξαδελφη της που εχουν μονο κατι μηνες διαφορα και αισθανοταν ασχημα αυτη να φευγει και οι μικροτερες να μενουν πισω.εκανε και ενα χειρουργειο στο ματι της ουτε μηνα πριν ξεκινησει το σχολειο και μπορει να ειχε φοβηθει.παντως δεν την πιεσα γιατι εμενα δεν μου πολυαρεσαν οι δασκαλες της και απο φετος που θα ειναι σε αλλο χωρο ελπιζω να το παρει καλυτερα

manoula3

manoula3
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ευη μου να τα χαιρεσαι τα παιδακια σου!!!
ρουλα σ'ευχαριστω για τα καλα σου λογια....η αληθεια ειναι οτι ωρες ωρες κανω σαν υστερικη,το παλευω,αλλα.... Rolling Eyes
εμενα περσι που ηταν 3 ο νικος,μου ελεγαν οι γυρω μου να τον παω παιδικο να κοινωνικοποιηθει κ να μαθει με αλλα παιδακια,αλλα εγω δεν ηθελα με τιποτα!μολις ειχα γεννησει κ δεν ηθελα να πηγαινει παιδικο κ να μενουν τα αλλα 2 σπιτι....ενιωθα οτι θα στεναχωρηθει κ θα νιωσει μειονεκτικα...οτι μολις γεννηθηκε το μικρουλι,τον παραμερισαμε...καπως ετσι σκεφτομουν,αλλα δεν εχω μετανιωσει καθολου που δεν πηγε!!δεν δουλευω κ αφου ημουν ολη μερα σπιτι ηθελα κ τα 3 να τα χαιρομαι!!! Very Happy
κ γω πιστευω η μικρη σου να μην ηθελε περσι ν'αλλαξει περιβαλλον,ηθελε την καθημερινη της,γνωστη παρεουλα!!!την αδερφουλα κ την ξαδερφουλα της!!
κ η εγχειρηση στο ματακι της θα την εκανε να θελει ακομα περισσοτερο να ειναι στο οικειο,ζεστο περιβαλλον του σπιτιου σας κ να νιωθει ασφαλεια!!μπορει ετσι να το ειχε παρει!

STAUROSZOO

STAUROSZOO
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
γεια σας κοριτσια.και εγώ εχω ενα μικρο αγορακι που γεννηθηκε τον νοεμβριο του 2006.πηγαινουμε παιδικο ιδιωτικο απο τα 2.φετος ειμασταν για προνηπια αλλα δεν το διακυνδυνευω μηπως και δεν παρουν παιδακια και τον εγραψα παλι στον παιδικο.αυτην την φορα ομωσ στου δημου τον παιδικο που στεγαζεται στο ιδιο συγκροτημα με τα νηπια που θα παει του χρονου.σκεφτηκα οτι θα ειναι πιο ευκολη η μεταβαση μετα στα νηπια.παντως ανγχωνομαι πολυ πως θα το παρει γιατι οσο να πεις εχει συνηθησει εκει που ειναι τωρα εχει φιλους κτλ.και ξαφνικα θα βρεθει σε εναν καινουργιο χωρο.ασε που εκεινη την περιοδο αρχες σεπτεμβρη περιμενω και το 2ο.ελπιζω να τα καταφερουμε.παντως του μιλαω εδω και μηνες οτι οταν θα ερθει το μωρακι εκεινος σα μεγαλος θα παει σε αλλο σχολειο και δειχνει να καταλαβαινει.οχ τι με περιμενει.....

Mama Maria

Mama Maria
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Manoules gia sas!!!!!!!
Exw kai egw dyo zouzounia (agoria)o megalos mou o Nikolas einai gennhmenos ton Dekembri tou 2001 kai o mikros mou to Dekembrio tou 2006exoun difora 5 xronia kai mia mera paraligo na ta kanw thn idia mera.O antras mou kai egw thelame kialo ena den mas eniaze to filo tou pediou alla distixos mpika se klimaktirio sta 35 mou kai etsi h epithimia ayth nayagise .Den pirazei omos na mou ta exei kala ta agoria mou o theos kai na eimai eygnomon pou yparxoun sthn zwh mou.Manoules hthela apla na sistithw kai egw....

manoula3

manoula3
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mamma maria k stauroszoo καλωσηρθατεεεε!!!!να τα χαιρεστε τα ζουζουνακια σας!!! Laughing

ρουλα

ρουλα
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
χαιρετω τις νεες μαμαδες που ηρθαν στην παρεα μας.δεν ηξερα αν πρεπει να ανοιξω θεμα αλλα ρωταω εσας που τα παιδακια μας εχουν την ιδια ηλικια.τι κανετε με την βραδυνη πανα; την εχετε κοψει;εμεις δυστηχως οχι Sad βαζουμε μονο στον βραδυνο υπνο και το πρωι ειναι γεματη.μεχρι ποτε νομιζετε οτι θα πρεπει να χρησιμοποιουμε βραδινη πανα;

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ανήκουμε και εμείς στην ίδια κατηγορία! το μικρό μου αγγελούδι το λένε Νίκο και γεννήθηκε στις 20 Αυγούστου του 2006,με το ζόρι δηλαδή τον βγάλανε, είχε βολευτεί εκεί μέσα!

Ρούλα μου εμείς ακόμα δεν έχουμε βγάλει την πάνα ούτε τη μέρα οπότε μην αγχώνεσαι! Very Happy

ρουλα

ρουλα
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
απο οτι βλεπω μαρια ειμαστε και συντοπιτισες και εγω απο κορινθο.δυστηχως πρεπει να φυγω αλλα θα επανελθω συντομα

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ρουλα έγραψε:απο οτι βλεπω μαρια ειμαστε και συντοπιτισες και εγω απο κορινθο.δυστηχως πρεπει να φυγω αλλα θα επανελθω συντομα

αλήθεια! επιτέλους και μια συντοπίτισσα!!! Laughing Laughing

ωραία θα ψάξω να σε βρω όταν δω ότι επέστρεψες!

manoula3

manoula3
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ρουλα μου ο γιος μου περιπου 2 χρονων κ κατι καταφεραμε κ κοψαμε την πανα την ημερα...χωρις ατυχηματα!! Rolling Eyes
κ τωρα που ειναι 3 την κοψαμε κ τη νυχτα,αλλα αρκετες φορες ξεχνιεται κ τα κανει πανω του!!το παλευουμε ομως!!εγω για να την κοψει τη νυχτα του ελεγα οτι θα παει σχολειο κ ολα τα παιδακια κανουν τσια στην τουαλετα κ πρεπει να μαθεις κ συ για να παρουμε τηλεφωνο τη δασκαλα κ να της πουμε οτι εμαθες κ να σου πει να πας!!!
κ οταν καμια φορα τα κανει πανω του,μου λεει:<<καταλαθος μαμα μου,μπερδευτηκα,δεν προλαβα>>!!!!!χαχαχααχαχα!!! rabbit

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχω και εγω το εβελινακι μου που ειναι γεννημενο τον αυγουστο του 2006 !! και αυριο πρωι πρωι θα παμε να κανουμε εγγραφη στο προνηπιο !! πως περασε ο καιρος ;;;; το λουκουμακι μου !!

ioanna

ioanna
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑΔΕΣ.ΕΜΕΝΑ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΝ ΜΑΙΟ ΤΟΥ 2006.

antwna

antwna
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σας μανούλες κι' από δω
Η Χρύσα μου είναι γεννημένη 24.11.2006 και φέτος θα πάμε προνήπια στο παιδικό που πηγαίναμε τα τελευταία 2 χρόνια γιατί είμαι ευχαριστημένη και δεν θέλω να μπω στη διαδικασία να ψάξω τώρα για άλλο προνήπιο μιας και έχω κρατημένη την θέση και επίσης δεν υπάρχουν πολλά ολοήμερα προνήπια.
Εκτός αυτού εκεί είναι και θα είναι του χρόνου η παρέα της.
Όταν έρθει με το καλό η ώρα για τα νήπια τότε θα δούμε Wink

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω κοριτσια μου φοβαμαι παρα πολυ τις ψειρες τωρα που θα παει το παιδακι μου στο προνηπιο !!! δεν θελω να κολησει και η μικρη αλλα ουυτε και εμεις με τιποτα ομως !! εχετε καμια καλη ιδεα για προληψη ;;; εκτος απο τα σηκωμενα μαλλια γιατι τα θελει οπως διποτε κατω να ανεμιζουν χαχαχα ηθελα να ηξερα δεν ζεστενεται ;;;

ioanna

ioanna
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΙΔΙΚΑ ΣΠΡΕΥ ΚΑΙ ΣΑΜΠΟΥΑΝ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ.ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΚΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΧΗΜΙΚΑ ΠΡΟΣΘΕΤΑ.

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κοριτσια.εχω και εγω κοριτσακι του '06.συγκεκριμενα νοεμβριο.αυτες τις μερες θα την γραψω στο προνηπιο.ανυπομονω,γτ η καημενη δν εχει φιλες ουτε ξαδερφακια εδω μονο ενα κατα 3 χρονια μεγαλυτερο και παλι δν το πολυβλεπει.οσο αφορα την πανα,την 2ρη ανοιξη της ζωης της δλδ οταν ηταν 16-18 μηνων περιπου ξεκινησαμε και βγαλαμε την πανα.μια και καλη και μερα και νυχτα.εκανε 2-3 φορες πανω της της πηρα ενα ωραιο καθισματακι για την λεκανη,την επαιρνα μαζι μου και της εδειξα,η εκπαιδευση κρατησε περιπου 2-3 μηνες,με ελαχιστα ατυχηματα.μολις μπηκε ο χειμωνας δεν χρειαζοταν τιποτα,της εχω και ενα σκαλοπατακι γτ δν εφτανε την λεκανη,και δεν μπορουσε να βαλει το καθισμα.ηταν και μωρακι ουτε 2 ετων.τωρα πια κυρια,καθεται και παιρνει και το περιοδικο της!βεβαια εχουμε κ τετοιο κολλημα!το μονο που ακομα δν εχουμε καταφερει ειναι να σκουπιζεται σωστα.αλλα δν εχω παραπονο.α και τωρα μια στο τοσο τα κανει πανω της αλλα απο αμελεια,γτ παιζει και δν θελει να διακοψει και κρατιεται μεχρι που οταν παει μεχρι να κατεβασει σορτσακι βρακακι της φευγουνε.τωρα δν το αμελει τοσο προλαβαινει τουλαχιστον.

ρουλα

ρουλα
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
τυχερη εισαι πολυ ευκολα την εκοψε την πανα μπραβο.εμεις ακομα το βραδυ την χρησιμοποιουμε γιατι ενω την παω τουαλετα πριν τον υπνο παντα θα κανει και το βραδυ.και εμεις ξεκιναμε προνηπια φετος και απο οτι φαινεται θελει πολυ αλλα στην πραξη θα δειξει
οσο για τις ψειρες και εγω εχω ακουσει οτι υοαρχουν σπρευ για τα μαλλια που ειναι προληπτικα,τα εβαζε και μια νηπιαγωγος γνωστη μουVery Happy

Mamma El

Mamma El
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τώρα βρήκα αυτό το θέμα.
Και η μικρή μου είναι γεννημένη το 2006 αλλά στις πολύ αρχές του. Τον Ιανουάριο!!!
Φέτος θα πάμε και εμείς προνήπιο. Θα συνεχίσει στον παιδικό σταθμό του Δήμου μας όπου είναι και φέτος γιατί στο νηπιαγωγείο που πήγαινε η μεγάλη μου δεν δέχονται προνήπια!

Επίσης να πω σε μια κοπέλα που είπε για τη βραδινή πάνα να μην αγχώνεται. Δεν είναι η μόνη. Και η δικιά μου φοράει ακόμα πάνα τα βράδια. Είμαστε βέβαια στο σημείο που πλέον σηκωνόμαστε κάποια βράδια και πηγαίνουμε τουαλέτα αλλά ακόμα δεν ξυπνάμε με την πάνα μας τελείως στεγνή. Θα έρθει και η δική της ώρα. Που θα πάει; Laughing

Για τις ψείρες ρωτήστε σε φαρμακείο να σας συστήσουν φυτικά προϊόντα πρόληψης. Μπορείτε επίσης να λούζετε τα παιδάκια σας και με προληπτικό σαμπουαν 1-2 φορές την εβδομάδα!

http://mammael.blogspot.com/

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευτυχως ρε κοριτσια εμενα την ιδια μερα εκοψε την πρωινη και την βραδυνη πανα !! μηπως να τους δινατε τα γαλατα τους πιο νωρις ; ετσι ωστε πριν κοιμηθουν να πανε για τσισακια ;;;

Mamma El

Mamma El
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Το έχω δοκιμάσει και αυτό!!!
Τίποτα δεν έγινε. Την αφήνω και εγώ.
Ήδη τώρα τα περισσότερα πρωινά που ξυπνάει η πάνα της είναι στεγνή και αμέσως πηγαίνει τουαλέτα. Νομίζω ότι είναι θέμα χρόνου να την κόψουμε!

http://mammael.blogspot.com/

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αυτο ειναι !! τοτε μην της ξαναβαλεις !! και εγω της εβαλα 1 2 μερες και αφου ηταν στεγνη δεν της ξαναφορεσα !!

Mamma El

Mamma El
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Επειδή μετακομίσαμε εδώ και λίγες μέρες περιμένω να τακτοποιηθούμε πρώτα, να συνηθίσει και η μικρή το σπίτι και μετά θα τη σταματήσω!

http://mammael.blogspot.com/

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις