Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
117 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 117 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δειλά δειλά μπαίνω κι εγώ στο κλαμπ των εγκύων.Μόλις σήμερα ανακάλυψα ότι είμαι έγκυος με θετικό τεστ και υπέρηχο από το γιατρό...

Η εγκυμοσύνη μου φυσικά είναι καλοδεχούμενη , άλλωστε κάναμε ελεύθερα εδώ και 8 μήνες, απλά λίγο με ζορίζει το θέμα το οικονομικό όπως τις περισσότερες απο εμάς πιστεύω...

Είμαι ήδη μητέρα ενός κοριτσιού 10 ετών άλλα νιώθω σαν πρωτάρα μια και τότε ήμουν πολύ μικρή και φυσικά είναι αρκετά τα χρόνια....

Σε δύο βδομάδες περιμένουμε να ακούσουμε καρδιά και ως τότε είμαι λίγο στην τσίτα, ελπίζω να πάνε όλα καλά και εύχομαι σε όλα τα κορίτσια που θέλουν μωράκι σύντομα να το αποκτήσουν.

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
markella01 έγραψε:Δειλά δειλά μπαίνω κι εγώ στο κλαμπ των εγκύων.Μόλις σήμερα ανακάλυψα ότι είμαι έγκυος με θετικό τεστ και υπέρηχο από το γιατρό...

Η εγκυμοσύνη μου φυσικά είναι καλοδεχούμενη , άλλωστε κάναμε ελεύθερα εδώ και 8 μήνες, απλά λίγο με ζορίζει το θέμα το οικονομικό όπως τις περισσότερες απο εμάς πιστεύω...

Είμαι ήδη μητέρα ενός κοριτσιού 10 ετών άλλα νιώθω σαν πρωτάρα μια και τότε ήμουν πολύ μικρή και φυσικά είναι αρκετά τα χρόνια....

Σε δύο βδομάδες περιμένουμε να ακούσουμε καρδιά και ως τότε είμαι λίγο στην τσίτα, ελπίζω να πάνε όλα καλά και εύχομαι σε όλα τα κορίτσια που θέλουν μωράκι σύντομα να το αποκτήσουν.

ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΛΗ ΜΟΥ!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!1 Ξανά μαμά μετά από 10 χρόνια!  215994

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:

ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΛΗ ΜΟΥ!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!1 Ξανά μαμά μετά από 10 χρόνια!  215994

Ευχαριστώ...Είμαι από μουδιασμένη εώς πανικοβλημένη....Δεν το περίμενα καθόλου γιατί ο γιατρός μου το είχε αποκλείσει....Να σου ζήσει η κοράκλα!

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
markella01 έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:

ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΛΗ ΜΟΥ!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!1 Ξανά μαμά μετά από 10 χρόνια!  215994

Ευχαριστώ...Είμαι από μουδιασμένη εώς πανικοβλημένη....Δεν το περίμενα καθόλου γιατί ο γιατρός μου το είχε αποκλείσει....Να σου ζήσει η κοράκλα!

ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΗ ΧΑΡΑ ΣΟΥ..ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ..ΠΟΤΕ ΜΗ ΛΕΣ ΠΟΤΕ.Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! Ξανά μαμά μετά από 10 χρόνια!  990599 Ξανά μαμά μετά από 10 χρόνια!  612298 Ξανά μαμά μετά από 10 χρόνια!  834918 Ξανά μαμά μετά από 10 χρόνια!  429657 Ξανά μαμά μετά από 10 χρόνια!  325318 ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΓΙΑ ΟΟΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΑΛΙ!!!!

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Συγχαρητήρια! Να έχεις μια όμορφη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!
cheers

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστώ κορίτσια....Είναι παράλογο που νιώθω τόσο περίεργα? Δηλαδή από τη μία ενθουσιασμό (συγκρατημένο , πολύ θα έλεγα) και απο την άλλη μια παγωμάρα, ένα άγχος, μια ανησυχία....

Δε θα έπρεπε να είμαι τρελή από ευτυχία?

newagemama

newagemama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
markella01 έγραψε:Ευχαριστώ κορίτσια....Είναι παράλογο που νιώθω τόσο περίεργα? Δηλαδή από τη μία ενθουσιασμό (συγκρατημένο , πολύ θα έλεγα) και απο την άλλη μια παγωμάρα, ένα άγχος, μια ανησυχία....

Δε θα έπρεπε να είμαι τρελή από ευτυχία?


Δεν υπάρχει "πρέπει" οταν μιλάμε για συναισθήματα. Μπορεί να συνυπάρχουν τα πιο αντιφατικά. Ενα παιδί φέρνει μεγάλη χαρά και αλλάζει τη ζωή προς άγνωστη κατεύθυνση, κι αυτό είναι αρκετό για να σε ανησυχεί. Ενα είναι σίγουρο; ΘΑ ΞΑΝΑΝΙΩΣΕΙΣ!
Πολλά φιλια, θα τα λέμε!

http://newagemama.wordpress.com

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πλακα κανεις?Εγω που λεω οτι θελω να κανω 2ο,απο την μια το θελω πολυ κι απο την αλλη φοβαμαι υπερβολικα....Σημερα μου ειπε ο αντρας μου που να τελειωσω?Πανικοβληθηκα.....[σορυ για τις λεπτομερειες]
Ολα θα πανε υπεροχα και να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη.Θα τα καταφερουμε και οικονομικα και απο ολα....
Φιλια πολλα κοριτσαρα..

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
συγχαρητηρια...!!!τι τελεια...!!!να χαιρεσαι και την κορουλα σου που θα της χαρισεις ενα αδερφακι...!!!με το καλο κουκλιτσα μου....!!! Ξανά μαμά μετά από 10 χρόνια!  215994

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χρύσα μου, συγχαρητήρια και από εδώ! Να έχεις μια υπέροχη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τουλάχιστον εδω μέσα υπάρχει αλληλεγγύη και συμπαράσταση...Ευχαριστώ κορίτσια, ίσως ακούγεται χαζό άλλα νιώθω καλύτερα ξέροντας ότι έχω να ανατρέξω σε τόσες πολλές γυναίκες που ενδεχομένως έχουν τις ίδιες αγωνίες με μένα!

Τατιάνα...Ωραίος πανικός αυτός όμως, ε???

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elena25 έγραψε:Χρύσα μου, συγχαρητήρια και από εδώ! Να έχεις μια υπέροχη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

Γρήγορα και στα δικά σου εύχομαι! I love you

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markella01 έγραψε:
elena25 έγραψε:Χρύσα μου, συγχαρητήρια και από εδώ! Να έχεις μια υπέροχη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

Γρήγορα και στα δικά σου εύχομαι! I love you


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markella01 έγραψε:Τουλάχιστον εδω μέσα υπάρχει αλληλεγγύη και συμπαράσταση...Ευχαριστώ κορίτσια, ίσως ακούγεται χαζό άλλα νιώθω καλύτερα ξέροντας ότι έχω να ανατρέξω σε τόσες πολλές γυναίκες που ενδεχομένως έχουν τις ίδιες αγωνίες με μένα!

Τατιάνα...Ωραίος πανικός αυτός όμως, ε???

Ναι ειναι η αληθεια ειναι....Αλλα εκεινη την ωρα....Χαχαχα..Και τιποτα δεν ειναι χαζο...
Θα σου πω αυτο που ειχα ακουσει απο τη μανα μου οταν μετα απο 10 χρονια εμεινε εγκυος στην αδερφη μου....Ειναι σα να μενεις πρωτη φορα εγκυος...Το κορμι εχει "ξεχασει" οτι καποτε ειχες περασει εγκυμοσυνη...Απολαυσε την,θα εχεις και την κορακλα για βοηθεια αλλα μη της στερησεις την παιδικοτητα και την εφηβεια της μεθαυριο για να σου κραταει το παιδι για να πας εσυ πχ καπου....Να το θυμασαι αυτο.

Φιλια πολλα και ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!

Λατρευω τις κοπελες που μενουν εγκυος,ανυπομονω κι εγω....Εγω ποτε θα [ξανα]γινω μανα?Χαχαχαχ

RANIAASIKIDOY

RANIAASIKIDOY
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ.. ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ Ν ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΑΚΟΜΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΜΕΓΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΤΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΧΕΙΣ ΠΑΛΙ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ... ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟΥΛΗ ΜΟΥ ΕΧΟΥΜΕ 14 ΧΡΟΝΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ.ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΞΑΝΑ ΜΩΡΟ ΜΕΤΑ ΠΟ 16 ΧΡΟΝΙΑ! ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ.. Wink

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
markella01 έγραψε:Δειλά δειλά μπαίνω κι εγώ στο κλαμπ των εγκύων.Μόλις σήμερα ανακάλυψα ότι είμαι έγκυος με θετικό τεστ και υπέρηχο από το γιατρό...

Η εγκυμοσύνη μου φυσικά είναι καλοδεχούμενη , άλλωστε κάναμε ελεύθερα εδώ και 8 μήνες, απλά λίγο με ζορίζει το θέμα το οικονομικό όπως τις περισσότερες απο εμάς πιστεύω...

Είμαι ήδη μητέρα ενός κοριτσιού 10 ετών άλλα νιώθω σαν πρωτάρα μια και τότε ήμουν πολύ μικρή και φυσικά είναι αρκετά τα χρόνια....

Σε δύο βδομάδες περιμένουμε να ακούσουμε καρδιά και ως τότε είμαι λίγο στην τσίτα, ελπίζω να πάνε όλα καλά και εύχομαι σε όλα τα κορίτσια που θέλουν μωράκι σύντομα να το αποκτήσουν.

ευχομαι να πανε ολα καλα! ειναι το καλυτερο δωρο που μπορεις να κανεις στη κορη σου!!!θα τα θυμηθεις ολα!

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
συγχαρητηρια!τελειο!Ξανα μαμα μετα απο 10 χρονια! Να μην ανησυχεις ολα θα τα καταφερεις κ εσυ κ ολοι μας.Παλια μεγαλωναν τα παιδια κ δν υπηρχαν,μην κολωνετε!ολα θα τα καταφερουμε!με το καλο!!!!!

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
με το καλό σου εύχομαι!!!

να πω την αλήθεια μόλις είδα τον τίτλο περίμενα πολύ μεγαλύτερη μανούλα..και μετά είδα 31...και έχεις ήδη 10 χρονών παιδί!!...μην έχεις κανένα άγχος!!! άλλες στην ηλικία σου ξεκινάνε να κάνουν το πρώτο...
όλα θα πάνε τέλεια!!! Ξανά μαμά μετά από 10 χρόνια!  50580 Ξανά μαμά μετά από 10 χρόνια!  50580 Ξανά μαμά μετά από 10 χρόνια!  50580 Ξανά μαμά μετά από 10 χρόνια!  50580 Ξανά μαμά μετά από 10 χρόνια!  50580

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
συγχαρητηρια!!!!με το καλο σου ευχομαι!!!!!

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Με το καλό κοπέλα μου! Μπορώ απόλυτα να καταλάβω την αγωνία σου που θα ξαναγίνεις μαμά ύστερα από τόσα χρόνια! Εγω ξαναέγινα μαμά πριν 3 μήνες μετά από 8,5 χρόνια!
Νιώθεις πράγματι σαν πρωτάρα και νομίζεις πως δεν ξέρεις τίποτα! Εγώ στην αρχή ρωτούσα συνεχώς διάφορα τη φίλη μου που τώρα έγινε πρώτη φορά μαμά και ένιώθα άσχετη εντελώς! Όταν ξεπεράσεις το πρώτο σοκ (με την καλή έννοια) με ένα μωρό αγκαλιά μετά από τόσα χρόνια, θα το ευχαριστηθείς τρελλά!!! Έτσι τουλάχιστον νιώθω εγώ! Τα θυμήθηκα όλα όσα ήξερα από την πρώτη φορά και τώρα νομίζω πως τα εφαρμόζω καλύτερα! Άσε που τώρα έχουμε και internet και μαθαίνουμε τα πάντα και μοιραζόμαστε εμπειρίες και απορίες με άλλες μαμάδες! Τότε εγώ τουλάχιστον είχα σύνδεση dial up και ο θεός βοηθός! Τί να ψάξεις και τί να βρεις!
Το οικονομικό που αναφέρεις σαφώς και είναι θέμα αλλά τα έξοδα είναι πολύ λιγότερα σε σχέση με την πρώτη φορά, αν έχεις κρατήσει κούνια, καρότσι και τα σχετικά.
Με το καλό!!! Very Happy

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Με το καλό να ακούσετε την καρδούλα του κοπέλα μου και όταν έρθει η ώρα να το κρατήσετε στην αγκαλιά σας!!!!!

xazomammy

xazomammy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Με το καλό μανούλα!!! Σου εύχομαι μια υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!
Εγω εχω 10 κ 12 χρόνια διαφορά με τις αδερφές μου κ πέρασα υπέροχα με τους γονεις μου!!! Ειχαν μια γνωση, μια ηρεμία κ μια ωριμότητα που δεν ειχαν με τις αδερφές μου κ σίγουρα είχαν ξανανιώσει πολυ!!!
Θα εχεις κ αρκετη βοήθεια απο την κορούλα σου κ ολα θα είναι πολυ όμορφα. Σιγουρα θα εχεις αγωνίες, αλλωστε απο την στιγμή που βγαίνει το τεστ θετικο νιώθουμε την μητρότητα κ αυτο συνοδευετε απο πολλές αγωνίες κ αγχοι. Εχεις τις καλύτερες ευχές μου!!!

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια έχετε όλες πάρα πολύ δίκιο...
Όντως είμαι σαν πρωτάρα, τότε ήμουν 20 χρονών και ούτε καν καταλάβαινα καλά καλά τι συμβαίνει...Τότε ήμουν μόνη μου , τώρα έχω το παιδί μου και τον καλό μου κοντά μου...
Δεν υπάρχουν λόγια να σας ευχαριστήσω για τη συμπαράστασή σας!

cretanvenus

cretanvenus
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
να χαιρεσαι την κορουλα σου κ με το καλο να κρατησεις στην αγκαλια σου το μωρακι σου! Ξανά μαμά μετά από 10 χρόνια!  50580 Θετικό τεστ!!

https://www.youtube.com/cretanvenus

shineon

shineon
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Και γώ τέτοια μαμά είμαι!!!Έκανα το πρώτο μου παιδάκι στα 33 και το δεύτερο στα 43.Σου εύχομαι να πας πολύ καλά και η ώρα η καλή να είναι για σένα και για την οικογένειά σου!!!Όλα καλά θα πάνε και με τη διαφορά ηλικίας και με το οικονομικό!Μην αγχώνεσαι και να το χαρείς όσο μπορείς!!!Κι αν θελήσεις συμπαράσταση εδώ είμαστε!!!! cheers cheers cheers Ομοιοπαθείς βλέπεις!!!!

http://shineon-n-on.blogspot.com

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις