Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
86 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 86 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
shineon έγραψε:Και γώ τέτοια μαμά είμαι!!!Έκανα το πρώτο μου παιδάκι στα 33 και το δεύτερο στα 43.Σου εύχομαι να πας πολύ καλά και η ώρα η καλή να είναι για σένα και για την οικογένειά σου!!!Όλα καλά θα πάνε και με τη διαφορά ηλικίας και με το οικονομικό!Μην αγχώνεσαι και να το χαρείς όσο μπορείς!!!Κι αν θελήσεις συμπαράσταση εδώ είμαστε!!!! cheers cheers cheers Ομοιοπαθείς βλέπεις!!!!

Το πρώτο παιδάκι σου πώς το αντιμετωπίζει? Πώς του το είπες? Εμείς έχουμε μια ιδιαιτερότητα γιατί η μικρή μου έχει άλλον πατέρα. Δεν της το έχω πει ακόμα, και ψιλοαγχώνομαι....Μου έλεγε εδώ και χρόνια ότι θέλει αδερφάκι, άλλα τώρα που ήρθε η ώρα, δεν ξέρω πώς θα το πάρει. Με τον αρραβωνιαστικό μου τα πάνε μια χαρά, και ο μπαμπάς της επίσης.

shineon

shineon
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
markella01 έγραψε:
shineon έγραψε:Και γώ τέτοια μαμά είμαι!!!Έκανα το πρώτο μου παιδάκι στα 33 και το δεύτερο στα 43.Σου εύχομαι να πας πολύ καλά και η ώρα η καλή να είναι για σένα και για την οικογένειά σου!!!Όλα καλά θα πάνε και με τη διαφορά ηλικίας και με το οικονομικό!Μην αγχώνεσαι και να το χαρείς όσο μπορείς!!!Κι αν θελήσεις συμπαράσταση εδώ είμαστε!!!! cheers cheers cheers Ομοιοπαθείς βλέπεις!!!!

Το πρώτο παιδάκι σου πώς το αντιμετωπίζει? Πώς του το είπες? Εμείς έχουμε μια ιδιαιτερότητα γιατί η μικρή μου έχει άλλον πατέρα. Δεν της το έχω πει ακόμα, και ψιλοαγχώνομαι....Μου έλεγε εδώ και χρόνια ότι θέλει αδερφάκι, άλλα τώρα που ήρθε η ώρα, δεν ξέρω πώς θα το πάρει. Με τον αρραβωνιαστικό μου τα πάνε μια χαρά, και ο μπαμπάς της επίσης.
Ακριβώς ίδια περίπτωση!!!Και μένα η μεγάλη μου έχει άλλο μπαμπά!!!Και μάλιστα εγω αγχωθηκα αρχικά γιατί νόμιζα ότι θα λέει ότι την "παρατάω" κάπως.Πήγα σε παιδοψυχολόγο και μου είπε να της πω στην αρχή ότι ίσως είμαι έγκυος...και αναλόγως πως θα το πάρει να της πω μετά από δύο βδομάδες ότι τελικά ναι είμαι εγκυος και ότι θα έχει αδερφάκι.Φυσικά της είπα ότι θα είναι πάντα η μεγαλύτερη μου αγάπη και ότι θα με βοηθάει αν θέλει και ότι θα της μάθει διάφορα πράγματα.Στην αρχή δεν το πήρε και πολύ καλά αλλά μετά απο δύο εβδομάδες που της το έκανα σίγουρο μάλλον το είχε ξανασκεφτεί και ήταν θετική.Τώρα δεν ξεκολλάει απο το μωρό.Γενικά το κλιμα είναι πολύ καλό πια.Ελπίζω να βοήθησα!!!Και πάλι με το καλό!!! Laughing

http://shineon-n-on.blogspot.com

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
shineon έγραψε:
Ακριβώς ίδια περίπτωση!!!Και μένα η μεγάλη μου έχει άλλο μπαμπά!!!Και μάλιστα εγω αγχωθηκα αρχικά γιατί νόμιζα ότι θα λέει ότι την "παρατάω" κάπως.Πήγα σε παιδοψυχολόγο και μου είπε να της πω στην αρχή ότι ίσως είμαι έγκυος...και αναλόγως πως θα το πάρει να της πω μετά από δύο βδομάδες ότι τελικά ναι είμαι εγκυος και ότι θα έχει αδερφάκι.Φυσικά της είπα ότι θα είναι πάντα η μεγαλύτερη μου αγάπη και ότι θα με βοηθάει αν θέλει και ότι θα της μάθει διάφορα πράγματα.Στην αρχή δεν το πήρε και πολύ καλά αλλά μετά απο δύο εβδομάδες που της το έκανα σίγουρο μάλλον το είχε ξανασκεφτεί και ήταν θετική.Τώρα δεν ξεκολλάει απο το μωρό.Γενικά το κλιμα είναι πολύ καλό πια.Ελπίζω να βοήθησα!!!Και πάλι με το καλό!!! Laughing

Μου έδωσες πολύ κουράγιο...νομίζω όμως πως θα της το πω μια και καλή...απλά μάλλον σε λίγες μέρες, να το πω πρώτα στους γονείς μου και μετά....Έχω μεγάλη οικογένεια και πιστεύω επειδή όλοι θα το αναφέρουν θα καταλάβει η μικρή ότι δεν πρόκειται για "ίσως" άλλα για "ναι" και φοβάμαι μήπως νομίσει ότι της είπα ψέμματα....Ευχαριστώ και πάλι...

shineon

shineon
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Η αλήθεια είναι πως εγώ για τον ίδιο λόγο δεν το είχα πει ούτε στους γονείς μου παρα μόνο όταν έφτασα στον 3ο μήνα.Βλέπεις δεν ήξερα κι αν θα πάει καλά η εγκυμοσύνη γενικότερα και δε θαθελα να απογοητευτουν.Φοβόμουν γενικότερα ακόμα και για τη γνώμη των τρίτων τι θα πουν σχετικά!!!Φαντάσου τι σκεφτόμουν!!Εσύ ελπίζω να είσαι πιο σοφή και πιο θαραλέα απο μένα!!!Πάντως ότι κι αν θελήσεις εδώ είμαι!!! Ξανά μαμά μετά από 10 χρόνια!  - Σελίδα 2 417472

http://shineon-n-on.blogspot.com

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Της το είπα τελικά κορίτσια σήμερα το πρωί, το έγραψα και σε άλλο θέμα θα το γράψω και εδώ...

Σιδέρωνα και η μικρή τακτοποιούσε το δωμάτιό της, της λέω στο άσχετο, μαρκέλλα, θυμάσαι που ήθελες να πάρουμε σκυλάκι στο σπίτι? κατευθείαν με κοιτάει με ανοιχτό το στόμα, νόμισε ότι της είχαμε πάρει σκυλί. Της λέω θα έχουμε κάτι πολύ καλύτερο στο σπίτι μας και το κατάλαβε κατευθείαν η σκατού, μου λέει μωρό??? και έπεσε πάνω μου, αγκαλιές, φιλιά...

Έδειξε να το χαίρεται πραγματικά, ξέρω πως στην πορεία τα πράγματα δε θα είναι τόσο ιδανικά, άλλα θα το παλέψουμε.

antzelinino

antzelinino
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αντε με το καλο... να πανε ολα τελεια στην εγκυμοσυνη σου... και μην σκας για την κορουλα σου... ειμαι σιγουρη πως θα συμετεχει και θα σε βοηθαει πολυ με το καινουριο μελος... α... και οσο μπορεις να την παιρνεις μαζι σου στον γυναικολογο... νοιωθουν καλυτερα... εχω 13 χρονια διαφορα με την αδερφη μου και 15 χρονια με τον αδερφο μου... απο αλλον μπαμπα... ειμαστε τοσο αγαπημενοι, οσο δεν φανταζεσαι...

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Το πρώτο βήμα έγινε! Της το είπες και χάρηκε με τα νέα! Είναι πολύ σημαντικό αυτό! Έχετε χρόνο μέχρι να γεννηθεί με το καλό το μωράκι, να το συζητήσετε και να της εξηγήσεις ότι θέλεις. Να της λύσεις απορίες και ερωτήματα που ίσως έχει η μικρή ! Όλα καλά εύχομαι να σας πάνε! Έχω την εντύπωση πως η κόρη σου λίγο θα νοιαστεί που θα έχουν δισαφορετικό πατέρα. Πάνω από όλα θα είναι το αδερφάκι της

katia19

katia19
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
markella01 έγραψε:Δειλά δειλά μπαίνω κι εγώ στο κλαμπ των εγκύων.Μόλις σήμερα ανακάλυψα ότι είμαι έγκυος με θετικό τεστ και υπέρηχο από το γιατρό...

Η εγκυμοσύνη μου φυσικά είναι καλοδεχούμενη , άλλωστε κάναμε ελεύθερα εδώ και 8 μήνες, απλά λίγο με ζορίζει το θέμα το οικονομικό όπως τις περισσότερες απο εμάς πιστεύω...

Είμαι ήδη μητέρα ενός κοριτσιού 10 ετών άλλα νιώθω σαν πρωτάρα μια και τότε ήμουν πολύ μικρή και φυσικά είναι αρκετά τα χρόνια....

Σε δύο βδομάδες περιμένουμε να ακούσουμε καρδιά και ως τότε είμαι λίγο στην τσίτα, ελπίζω να πάνε όλα καλά και εύχομαι σε όλα τα κορίτσια που θέλουν μωράκι σύντομα να το αποκτήσουν.

Με το καλό σου εύχομαι. Έτσι θα αποκτήσει το κοριτσάκι σου αδελφάκι. Δεν υπάρχει τίποτα πιο όμορφο..... sunny

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Με το καλό να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και ενα υγιές μωρό Ξανά μαμά μετά από 10 χρόνια!  - Σελίδα 2 50580 Ξανά μαμά μετά από 10 χρόνια!  - Σελίδα 2 50580

http://changedyourlife.blogspot.com/

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σόρρυ βρε Χρύσα που στο χαλάω το θέμα αλλά θα το πω...
Να δω πως θα χωρέσεις στο νυφικό (πολύ που σε νοιάζει δηλαδή, αλλά λέμε τώρα).
Μήπως να παντρευόσασταν κατά τα Χριστούγεννα; Να προλάβεις να το βάλεις και το νυφικό βρε αδερφέ και να μην έχεις τρεχάματα με την κοιλιά στο στόμα.

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
desT έγραψε:Σόρρυ βρε Χρύσα που στο χαλάω το θέμα αλλά θα το πω...
Να δω πως θα χωρέσεις στο νυφικό (πολύ που σε νοιάζει δηλαδή, αλλά λέμε τώρα).
Μήπως να παντρευόσασταν κατά τα Χριστούγεννα; Να προλάβεις να το βάλεις και το νυφικό βρε αδερφέ και να μην έχεις τρεχάματα με την κοιλιά στο στόμα.

Αχ κοριτσάρα μου εσύ...Τώρα γαμοβαφτίσια αναγκαστικά Δέσποινα...Εννοείται κάπου μέσα στο 2013 θρησκευτικός γιατί πολιτικός θα γίνει αναγκαστικά αν και δε μου αρέσει καθόλου, απλά να ξεμπερδεύουμε με πατρότητες και επίθετα για το παιδί...
Το νυφικούλι μου μπαίνει στο ντουλάπι προς το παρόν....

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια, ευχαριστώ πολύ όλες σας για τις απαντήσεις σας! Η αλήθεια είναι ότι ξέρω πάρα πολύ καλά από αδελφική "ζήλια" ...είμαι η μεγαλύτερη από 5 αδέρφια και θυμάμαι πάντα να κανακεύουν κάποιον άλλο και ποτέ εμένα...
Παρόλα αυτά δεν υπάρχει καλύτερο πράγμα από αυτό , βλέπω πως τώρα που μεγαλώσαμε κι ο καθένας πήρε το δρόμο του πως υποστηρίζουμε ο ένας τον άλλο, τι γέλια κάνουμε. Αφού πρώτα στα αδέρφια μου ήθελα να το πω για την εγκυμοσύνη.
Ελπίζω , αν και με αρκετή διαφορά ηλικίας τα παιδιά μου να είναι το ίδιο αγαπημένα, αν και νομίζω ότι και μόνο το παράδειγμά μας να πάρουν θα είναι αυτονόητο!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αρχικα σου ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και ενα υγιεστατο μπεμπε!!!!

Εχω μεγαλη διαφορα ηλικιας απο τον αδερφο...το καμαρι μου...το αντρακι μου!!!Οταν η μαμα μου γεννησε ηταν 32 ετων και εγω πηγαινα δευτερα λυκειου...!!!!Αρχικα επαθα ενα σοκ αλλα το ξεπερασα και απο την μερα που τον κρατησα στην αγκαλια μου με εριξε στην ατελειωτη και βαθεια καψουρα!!!

Ειναι λογικο να εχεις διαφορα συναισθηματα ειδικοτερα με τις εξελιξεις στη χωρα αλλα να θυμασαι πως ο Θεος σου εστειλε ενα παιδακι και σιγουρα εχει το λογο του! Smile

Ολα θα πανε σουπερ!!!!

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sophia έγραψε:Αρχικα σου ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και ενα υγιεστατο μπεμπε!!!!

Εχω μεγαλη διαφορα ηλικιας απο τον αδερφο...το καμαρι μου...το αντρακι μου!!!Οταν η μαμα μου γεννησε ηταν 32 ετων και εγω πηγαινα δευτερα λυκειου...!!!!Αρχικα επαθα ενα σοκ αλλα το ξεπερασα και απο την μερα που τον κρατησα στην αγκαλια μου με εριξε στην ατελειωτη και βαθεια καψουρα!!!

Ειναι λογικο να εχεις διαφορα συναισθηματα ειδικοτερα με τις εξελιξεις στη χωρα αλλα να θυμασαι πως ο Θεος σου εστειλε ενα παιδακι και σιγουρα εχει το λογο του! Smile

Ολα θα πανε σουπερ!!!!


Έτσι είναι γλυκιά μου! Σ ευχαριστώ!

shineon

shineon
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Με τις καλύτερες ευχές μου για την εγκυμοσύνη και για το γάμο σου!!!'Ολα να σας πάνε όπως τα ονειρεύεστε!!! Ξανά μαμά μετά από 10 χρόνια!  - Σελίδα 2 50580 Ξανά μαμά μετά από 10 χρόνια!  - Σελίδα 2 50580 Ξανά μαμά μετά από 10 χρόνια!  - Σελίδα 2 50580

http://shineon-n-on.blogspot.com

basilikaki

basilikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ! Ξανά μαμά μετά από 10 χρόνια!  - Σελίδα 2 50580 Ξανά μαμά μετά από 10 χρόνια!  - Σελίδα 2 50580 Ξανά μαμά μετά από 10 χρόνια!  - Σελίδα 2 50580
ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ, ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΣΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΦΡΟΝΤΙΖΕΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ. Ξανά μαμά μετά από 10 χρόνια!  - Σελίδα 2 567772 Η Ξανά μαμά μετά από 10 χρόνια!  - Σελίδα 2 49454
ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΗ!!!
ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΣΟΥ.

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
basilikaki έγραψε:ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ! Ξανά μαμά μετά από 10 χρόνια!  - Σελίδα 2 50580 Ξανά μαμά μετά από 10 χρόνια!  - Σελίδα 2 50580 Ξανά μαμά μετά από 10 χρόνια!  - Σελίδα 2 50580
ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ, ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΣΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΦΡΟΝΤΙΖΕΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ. Ξανά μαμά μετά από 10 χρόνια!  - Σελίδα 2 567772 Η Ξανά μαμά μετά από 10 χρόνια!  - Σελίδα 2 49454
ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΗ!!!
ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΣΟΥ.

Καλά κορίτσια η κόρη μου δεν υπάρχει....Έχει τώρα μερικές μέρες που όταν σηκώνομαι να πάω στη δουλειά (η μικρή σηκώνεται μια ώρα πριν από μένα ΜΟΝΗ ΤΗΣ - φέτος είπαμε να την αφήσουμε να δοκιμάσει - και πριν φύγει κάνει τοστάκι για να πάρει μαζί της στο σχολείο, και κάνει και σε μένα να το βρω έτοιμο να το πάρω να το φάω στη δουλειά....

Και κλάμα η μαμά....

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bou-boukitsa έγραψε:με το καλό σου εύχομαι!!!

να πω την αλήθεια μόλις είδα τον τίτλο περίμενα πολύ μεγαλύτερη μανούλα..και μετά είδα 31...και έχεις ήδη 10 χρονών παιδί!!...μην έχεις κανένα άγχος!!! άλλες στην ηλικία σου ξεκινάνε να κάνουν το πρώτο...
όλα θα πάνε τέλεια!!! Ξανά μαμά μετά από 10 χρόνια!  - Σελίδα 2 50580 Ξανά μαμά μετά από 10 χρόνια!  - Σελίδα 2 50580 Ξανά μαμά μετά από 10 χρόνια!  - Σελίδα 2 50580 Ξανά μαμά μετά από 10 χρόνια!  - Σελίδα 2 50580 Ξανά μαμά μετά από 10 χρόνια!  - Σελίδα 2 50580

markella01 σου εύχομαι ότι καλύτερο καθώς και μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη. Όπως είπε και η bou-boukitsa, άλλες όπως εγώ, στην ηλικία σου κάνουμε το πρώτο Very Happy

http://www.something-special.gr

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mariameint έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:με το καλό σου εύχομαι!!!

να πω την αλήθεια μόλις είδα τον τίτλο περίμενα πολύ μεγαλύτερη μανούλα..και μετά είδα 31...και έχεις ήδη 10 χρονών παιδί!!...μην έχεις κανένα άγχος!!! άλλες στην ηλικία σου ξεκινάνε να κάνουν το πρώτο...
όλα θα πάνε τέλεια!!! Ξανά μαμά μετά από 10 χρόνια!  - Σελίδα 2 50580 Ξανά μαμά μετά από 10 χρόνια!  - Σελίδα 2 50580 Ξανά μαμά μετά από 10 χρόνια!  - Σελίδα 2 50580 Ξανά μαμά μετά από 10 χρόνια!  - Σελίδα 2 50580 Ξανά μαμά μετά από 10 χρόνια!  - Σελίδα 2 50580

markella01 σου εύχομαι ότι καλύτερο καθώς και μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη. Όπως είπε και η bou-boukitsa, άλλες όπως εγώ, στην ηλικία σου κάνουμε το πρώτο Very Happy

Ευχαριστώ κορίτσι μου! Ότι επιθυμείς σου εύχομαι!

MARIA 1984

MARIA 1984
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
με το καλο το μωρακι σου να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!!!!!!

tsipita!!


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μ το καλό εύχομαι κι εγώ να αποκτήσεις το μωράκι σου!! Είναι λογικό να νιώθεις άγχος και ανασφάλεια αλλά πιστεύω πώς μόλις έρθει το μωράκι θα τα θυμηθείς όλα και θα πάρουν όλα το δρόμο τους Wink
Θα έχεις και βοήθεια από τη μεγάλη σου κόρη η οποία θα βλέπει το μωράκι σαν δικό της και θα θέλει να το φροντίζει και να το προστατεύει. Κι εμένα η θεία μου έκανε μωρό μετά από δέκα χρόνια και η δεκάχρονη τότε ξαδέρφη μου είχε ξετρελαθεί με το μικρό της αδερφάκι!! Κι η θεία μου φυσικά ξανάνιωσε!! Wink

????????


Επισκέπτης
Με το καλό κοπέλα μου.Όλα να σου πάνε καλά και να έχεις μία τελειόμηνη και όμορφη εγκυμοσύνη!!!

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια να είστε όλες καλά, με γεμίζετε καλή διάθεση με τις ευχές σας. Η εγκυμοσύνη μου είναι εντελώς διαφορετική από την πρώτη (αρκετά πιο δύσκολη), και κάθετι μου φαίνεται πρωτόγνωρο. Η κόρη μου εξακολουθεί να με φροντίζει σα μικρή μανούλα. Είμαι πολύ περήφανη!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις