Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
317 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 317 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 15 ... 19  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 19]

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:

αυτές που έβγαλε η Ελενα επειδή δεν βγήκα και πολύ καλή τις διέγραψα! χαχαχαχαχαχ

Wink Wink Wink Wink

Αφησες καμία?[/quote]


την έβαλα και μας ξανατράβηξε, ενέκρινα και την άφησα να τις κρατήσει μουαχαχαχαχαχαχα

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stefy έγραψε:Ναι ναι μου μοιαζει το κοριτσακι μου. Ειδικα οταν ημουν κι εγω στην ίδια ηλικία... Φλωρα μου δεν σε πειραζει που πήρα πρωτοβουλία και σημοσιευσα τις Photo σας αλλωστε εχετε βγει κουκλες!

Σοφάκι μου η μπεμπα μπυ οταν την ειχες δει αν θυμαμαι καλά πρεπει να ήταν 3 μηνων και τωρα ειναι 6. Να δεις για πότε θα μεγαλώσει κι η δικιά σου .... και δεν θα το πιστευεις πόσο γρήγορα μεγάλωσε!


α...ηταν 3 μηνων,ε...???εμενα τωρα ειναι σχεον 2,5....ναι μωρε ξεπεταγονατι γρηγορα εσενα πια φαινεται παιδακι εχει φυγει αυτο το βρεφικο.... Very Happy

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:μπραβο κοριτσια! τι ωραια που βρεθηκατε τοσες πολλες μαζι!!
Λιτσα κ Φλώρα ειστε κουκλες! περιμενουμε κ φωτο απο τα υπολοιπα κοριτσια.
στεφη η μπουμπου ειναι τρελα! Very Happy

ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 12 417472

Εσυ κουκιδα μου μένεις μακρυα?

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειστε όλες πολυ ομορφες!!! Όσες μπορω να δω βεβαια. Λιτσα/Φλω, βγηκατε πολυ ωραιες. Φλωρα ξεκουνησου και βαλε και τις δικες σου καλε! αντε! Να δουμε κι εμεις τι χασαμε!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
mama katerina έγραψε:

florentiab έγραψε:
stefy έγραψε:Δυστυχως απο τη μαμαδοσυναντηση εγω δεν εχω άλλες...


εχω εγώ αλλά βαριεμαι λιγουλάκι τώρα να βγάζω καλώδια για τις φορτώσω στο πισι.



thank god!!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes


κι αύριο μέρα είναι Κατερινιώ! Very Happy

εγω που σε αγαπαω σλουρπ και εισαι φανταστικη? σλουρπ και δεν λεω πως πηρες μια υγιεινη σοκολατα?? Very Happy


γεια σου κουκι μου!!!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την mama katerina στις Κυρ Νοε 13, 2011 12:07 pm, 1 φορά

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:
koukida έγραψε:μπραβο κοριτσια! τι ωραια που βρεθηκατε τοσες πολλες μαζι!!
Λιτσα κ Φλώρα ειστε κουκλες! περιμενουμε κ φωτο απο τα υπολοιπα κοριτσια.
στεφη η μπουμπου ειναι τρελα! Very Happy

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Εσυ κουκιδα μου μένεις μακρυα?
εγω ειμαι πολυ μακρυα Στεφ- Καβαλα! Embarassed

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:

αυτές που έβγαλε η Ελενα επειδή δεν βγήκα και πολύ καλή τις διέγραψα! χαχαχαχαχαχ


Έτσι σε άφησα να πιστεύεις... μπουαχαχαχαχαχα!

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α...ηταν 3 μηνων,ε...???εμενα τωρα ειναι σχεον 2,5....ναι μωρε ξεπεταγονατι γρηγορα εσενα πια φαινεται παιδακι εχει φυγει αυτο το βρεφικο.... Very Happy [/quote]

Καλά η δικια μου μεγαλοδείχνει κιόλας.... αφου δεν με πιστευουν οτι ειναι 6 μηνων. Εδω εφτασε η δικια σου 2,5!!!! Απισετυτο μου φαίνεται!!! Σαν χθες ειναι που γεννησες και σου ευχομασταν!

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κριμα βρε Κουκίδα.... που να κουβαληθεις μεχρι εδω κατω να ρθεις να μας βρεις... Παντως αν καποια στιγμη σε βγάλει ο δρομος σου... εχεις καποια δουλεια στην Αθηνα... σφυριξε να κανονισουμε να βρεθουμε.

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:
florentiab έγραψε:

αυτές που έβγαλε η Ελενα επειδή δεν βγήκα και πολύ καλή τις διέγραψα! χαχαχαχαχαχ


Έτσι σε άφησα να πιστεύεις... μπουαχαχαχαχαχα!

αχαχαχχαχαχχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχα επεσα παλι

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stefy έγραψε:Κι αφου δεν την εφερα μαζί παρτε και μια νέα photo της μπεμπούλας μου που μόλις ειχε ξυπνήσει και ήταν αναμαλλιασμένη...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



χι χι!!!


ψυχη μου ειναι τελειααα!!!πρεπει να τη δω απο κοντα!!!

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stefy έγραψε:α...ηταν 3 μηνων,ε...???εμενα τωρα ειναι σχεον 2,5....ναι μωρε ξεπεταγονατι γρηγορα εσενα πια φαινεται παιδακι εχει φυγει αυτο το βρεφικο.... Very Happy

Καλά η δικια μου μεγαλοδείχνει κιόλας.... αφου δεν με πιστευουν οτι ειναι 6 μηνων. Εδω εφτασε η δικια σου 2,5!!!! Απισετυτο μου φαίνεται!!! Σαν χθες ειναι που γεννησες και σου ευχομασταν![/quote]


ναι βρε στεφυ μου πωπω οταν ειχαμε βρεθει τοτε οτι ειχα μπει στον μηνα μου και τωρα σε 2 βδομαδουλες η μικρη μου θα ειναι 3 μηνων....!!!ναι μεγαλοδειχνει καλε σε καταλαβαινω κι εμεις αυτο το θεμα εχουμε τι για εξι μηνων εδω για 5 κανουν την δικη μας την ψιλεγκω...η μικρη σου φαινεται τουλαχιστον για 8 μηνων...

mama rias

mama rias
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΗΡΘΑ ΝΑ ΔΩΣΩ Κ ΕΓΩ ΤΟ ΠΑΡΟΝ!!!!
ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 12 654316 ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 12 654316 ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 12 654316
ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΦΕΡΟΥΜΕ Κ ΤΑ ΜΙΚΡΑΚΙΑ ΜΑΣ,ΣΕ ΕΝΑ ΠΙΟ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΟ ΧΩΡΟ ΝΑ ΧΩΡΑΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΟΧΗΜΑΤΑ ΜΑΣ('ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 12 429657')

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια περασαμε τελειααα!!!αντε συντομα και για την επομενη!!!και αυτη τη φορα να ειναι και ο αντρας μου γιατι μου εσπασαν τα δικα μου τα νευρα!!!

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναυσικα μου σ ευχαριστω! Στην επομενη μαμαδοσυναντηση σίγουρα!!! Να χαιρεσαι τις ομορφιές σου!

Σοφακι ειναι ψηλό το κοριτσακι σου για την ηλικί ατου ε? Στην Photo δεν μπορω να καταλάβω αλλα η φωτογραφί απου εχεις βάλει ειναι τέλεια. Ειστε και οι δύο κούκλες!

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θα κανονισουμε να βρεθουμε σε κανενα παιδότοπο καλύετα την επόμενη φορα. Απλα mall βολευει πολυ το μέρος λογω τρένου και προαστιακου. Πρεπει αντιστοιχα να βρουμε ενα παιδότοπο που να βολευει... Την επομενη φορα και μπαμπάδες μαζι λέω εγω!!!!! Μαρεσε σημερα που ειχαμε και μπαμπαδες στην παρεα. Αν ηταν κι αλλοι θα ηταν ακομη καλύτερα!!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
naysika έγραψε:κοριτσια περασαμε τελειααα!!!αντε συντομα και για την επομενη!!!και αυτη τη φορα να ειναι και ο αντρας μου γιατι μου εσπασαν τα δικα μου τα νευρα!!!

κι εγω θελω να ειναι ο δικος μου γιατι θα κλαταρω και με τα 2!!!!!!


ναι κουμπι ετσι οπως το πες να μαστε λιγο πιο ανοιχτα για τα καροτσια αλλα να μπορουμε να κανουμε και κανα τσιγαρακι!!!!! Embarassed

αμαν μαρη Στεφυ με τον αναπτηρα 3 ωρες να αναψεις Cool Cool Cool

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stefy έγραψε:Ναυσικα μου σ ευχαριστω! Στην επομενη μαμαδοσυναντηση σίγουρα!!! Να χαιρεσαι τις ομορφιές σου!

Σοφακι ειναι ψηλό το κοριτσακι σου για την ηλικί ατου ε? Στην Photo δεν μπορω να καταλάβω αλλα η φωτογραφί απου εχεις βάλει ειναι τέλεια. Ειστε και οι δύο κούκλες!



ευχαριστω στεφυ μου...αυτες ειναι παλιες....φαντασου αυτη που ειναι το προσωπακι της κοντινο με ροζ κορδελα που κοιταει την καμερα ειναι 21 ημερων....θελω να βαλω προσφατες καποια στιγμη...ναι ειμαστε ψηλες γεννηθηκαμε 55 εκατοστα και τελευταια φορα που πηγαμε στην παιδιατρο την περασμενη δευτερα,ειμασταν 63....η παιδιατρος λεει ειμαστε απο τα ψηλοτερα παιδακια...αλλο ενα μετρο να παρει παει με περασε την ερμη τη μανα τι να σου κανει ενα ταπεινο 1,60...???ευτυχως πηρε του μπαμπακα της...!!! Very Happy

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Την επομενη φορα Κατερινακι θα φερω 2 να στον κανω τον εναν δωρο για να μην με ΠΡΗΖΕΙΣ!!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:Την επομενη φορα Κατερινακι θα φερω 2 να στον κανω τον εναν δωρο για να μην με ΠΡΗΖΕΙΣ!!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz

αχαχαχαχαχχαχα το ξερα πως θα το πεις αυτο!!!!!!! Laughing

ε η Λιτσα φταιει που πηρε τον δικο μου!!!!! ατιμο κοκο γκερλ Mad

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
spapastamou έγραψε:
stefy έγραψε:Ναυσικα μου σ ευχαριστω! Στην επομενη μαμαδοσυναντηση σίγουρα!!! Να χαιρεσαι τις ομορφιές σου!

Σοφακι ειναι ψηλό το κοριτσακι σου για την ηλικί ατου ε? Στην Photo δεν μπορω να καταλάβω αλλα η φωτογραφί απου εχεις βάλει ειναι τέλεια. Ειστε και οι δύο κούκλες!



ευχαριστω στεφυ μου...αυτες ειναι παλιες....φαντασου αυτη που ειναι το προσωπακι της κοντινο με ροζ κορδελα που κοιταει την καμερα ειναι 21 ημερων....θελω να βαλω προσφατες καποια στιγμη...ναι ειμαστε ψηλες γεννηθηκαμε 55 εκατοστα και τελευταια φορα που πηγαμε στην παιδιατρο την περασμενη δευτερα,ειμασταν 63....η παιδιατρος λεει ειμαστε απο τα ψηλοτερα παιδακια...αλλο ενα μετρο να παρει παει με περασε την ερμη τη μανα τι να σου κανει ενα ταπεινο 1,60...???ευτυχως πηρε του μπαμπακα της...!!! Very Happy

Χαχαχαχαχαχχαχαχαχαχ!!! Θα της λές "κατέβα να φάμε"!!!! Χαχαχαχ! παντως οντως πολυ ψηλή φτου φτου! Ετσι κι η δική μου.Ειναι πάνω απο τις καμπύλες αναπ[τυξης και σε υψος και σε βαρος... Αλλα η αναλογία της ειναι καλη. Δηλαδη για το υχος της εχει σωστο βάρος.

Kαι βαλε μας καμια πρόσφατη photo!!!

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stefy έγραψε:
spapastamou έγραψε:
stefy έγραψε:Ναυσικα μου σ ευχαριστω! Στην επομενη μαμαδοσυναντηση σίγουρα!!! Να χαιρεσαι τις ομορφιές σου!

Σοφακι ειναι ψηλό το κοριτσακι σου για την ηλικί ατου ε? Στην Photo δεν μπορω να καταλάβω αλλα η φωτογραφί απου εχεις βάλει ειναι τέλεια. Ειστε και οι δύο κούκλες!



ευχαριστω στεφυ μου...αυτες ειναι παλιες....φαντασου αυτη που ειναι το προσωπακι της κοντινο με ροζ κορδελα που κοιταει την καμερα ειναι 21 ημερων....θελω να βαλω προσφατες καποια στιγμη...ναι ειμαστε ψηλες γεννηθηκαμε 55 εκατοστα και τελευταια φορα που πηγαμε στην παιδιατρο την περασμενη δευτερα,ειμασταν 63....η παιδιατρος λεει ειμαστε απο τα ψηλοτερα παιδακια...αλλο ενα μετρο να παρει παει με περασε την ερμη τη μανα τι να σου κανει ενα ταπεινο 1,60...???ευτυχως πηρε του μπαμπακα της...!!! Very Happy

Χαχαχαχαχαχχαχαχαχαχ!!! Θα της λές "κατέβα να φάμε"!!!! Χαχαχαχ! παντως οντως πολυ ψηλή φτου φτου! Ετσι κι η δική μου.Ειναι πάνω απο τις καμπύλες αναπ[τυξης και σε υψος και σε βαρος... Αλλα η αναλογία της ειναι καλη. Δηλαδη για το υχος της εχει σωστο βάρος.

Kαι βαλε μας καμια πρόσφατη photo!!!


στεφακι μου να χαιρομαστε της νταρντανογυναικαρες μας....εσυ μην μιλας καθολου γιατι απ'οτι θυμαμαι εισαι και πιο ψηλη απο μενα....χαχαχαχα....θα βαλω.... Very Happy

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stefy έγραψε:Ναυσικα μου σ ευχαριστω! Στην επομενη μαμαδοσυναντηση σίγουρα!!! Να χαιρεσαι τις ομορφιές σου!

Σοφακι ειναι ψηλό το κοριτσακι σου για την ηλικί ατου ε? Στην Photo δεν μπορω να καταλάβω αλλα η φωτογραφί απου εχεις βάλει ειναι τέλεια. Ειστε και οι δύο κούκλες!


να εισαι καλα Στεφυ μου!!!και εσυ να χαιρεσαι την ομορφια σου και ας μην ειδαμε απο κοντα!!!αλλα ειπαμε εμεις θα τα πουμε και αλλη φορα αφου μενουμε και κοντα!!!

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
1,70 ειμαι αλλα αν παρει απο τον πατερα της που ειναι 1,90.... θα το χρειαστώ το τακουνάκι μου!

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
naysika έγραψε:
stefy έγραψε:Κι αφου δεν την εφερα μαζί παρτε και μια νέα photo της μπεμπούλας μου που μόλις ειχε ξυπνήσει και ήταν αναμαλλιασμένη...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



χι χι!!!
εγω εκτος απο οτι ειναι πολυ γλυκεια και ομορφη,θα σχολιασω το μαλλι.ειναι 6 μηνων και εχει τοοοοσο μαλλι?η δικια μου ειναι 17 μηνων και εχει το μισο.φτου φτου.


ψυχη μου ειναι τελειααα!!!πρεπει να τη δω απο κοντα!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 19]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 15 ... 19  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις