Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
458 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 458 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 19]

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:
florentiab έγραψε:
elena25 έγραψε:
florentiab έγραψε:

ναι μαρή υγιεινή ήταν!!!! δεν είχε σαντιγύ. είχε;


Πόσα μου δίνεις για να πω ότι δεν είχε;


γιάφκα κακοποιών στοιχείων έχει καταντήσει το φόρουμ!
όλο απειλές και εκβιασμούς. τς τς τς

Μμμμμμμμ! Παρθενοπιπιτσα εσυ!!! Τα σιγανα ποταμια να φοβασαι....


εμένα τις βρωμοδουλειές μου τις κάνουν άλλοι Laughing Laughing Laughing
εγώ δίνω απλά την εντολή!
my name is Corleone, Flora Corleone

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοπελια ... Ε ψιτ Κατερίνα...σε σένα μιλάω....ΜΑΣ ΕΠΡΗΞΕΣ!!! Τι φοβάσαι? Μην σε ματιάσουμε? Στην επομενη συνάντηση θα σε βγάλω και θα σε κανω wall post!!! Ολοκληρη οθονη για πάρτη σου!

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
stefy έγραψε:
florentiab έγραψε:
elena25 έγραψε:
florentiab έγραψε:

ναι μαρή υγιεινή ήταν!!!! δεν είχε σαντιγύ. είχε;


Πόσα μου δίνεις για να πω ότι δεν είχε;


γιάφκα κακοποιών στοιχείων έχει καταντήσει το φόρουμ!
όλο απειλές και εκβιασμούς. τς τς τς

Μμμμμμμμ! Παρθενοπιπιτσα εσυ!!! Τα σιγανα ποταμια να φοβασαι....


εμένα τις βρωμοδουλειές μου τις κάνουν άλλοι Laughing Laughing Laughing
εγώ δίνω απλά την εντολή!
my name is Corleone, Flora Corleone

Ασχετο ... Το σκυλακι μου το εχω βγάλει Βιτο Κορλεόνε γιατι είναι μαφία...[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σας αφήνω κοκόνες! Έχω να ξεπληρώσω το τάξιμο του Τάσου! Χαχαχαχαχαχαχα!

mama rias

mama rias
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
stefy έγραψε:
florentiab έγραψε:
stefy έγραψε:
florentiab έγραψε:
elena25 έγραψε:
florentiab έγραψε:

ναι μαρή υγιεινή ήταν!!!! δεν είχε σαντιγύ. είχε;


Πόσα μου δίνεις για να πω ότι δεν είχε;


γιάφκα κακοποιών στοιχείων έχει καταντήσει το φόρουμ!
όλο απειλές και εκβιασμούς. τς τς τς

Μμμμμμμμ! Παρθενοπιπιτσα εσυ!!! Τα σιγανα ποταμια να φοβασαι....


εμένα τις βρωμοδουλειές μου τις κάνουν άλλοι Laughing Laughing Laughing
εγώ δίνω απλά την εντολή!
my name is Corleone, Flora Corleone

Ασχετο ... Το σκυλακι μου το εχω βγάλει Βιτο Κορλεόνε γιατι είναι μαφία...[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΟΤΙ ΠΙΟ ΜΑΛΛΙΑΡΟ ΕΧΕΙΣ ΒΑΖΕΙΣ STEFY Η΄ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ;;;;;;;;
ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΟΥ Ε;;;;;;;;;;;;

mama rias

mama rias
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
florentiab έγραψε:
mama rias έγραψε:
florentiab έγραψε:
mama rias έγραψε:ΗΡΘΑ ΝΑ ΔΩΣΩ Κ ΕΓΩ ΤΟ ΠΑΡΟΝ!!!!
ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 14 654316 ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 14 654316 ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 14 654316
ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΦΕΡΟΥΜΕ Κ ΤΑ ΜΙΚΡΑΚΙΑ ΜΑΣ,ΣΕ ΕΝΑ ΠΙΟ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΟ ΧΩΡΟ ΝΑ ΧΩΡΑΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΟΧΗΜΑΤΑ ΜΑΣ('ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 14 429657')


έχεις facebook Μίνα;

εχω ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΜΙΝΑ ψαξε με....κ οποια αλλη θελει!!


σε έκανα! έχουμε γενέθλια με 2 ημέρες διαφορά. Παρθενάκι κι εσύ. γι αυτό σε συμπάθησα με τη μία

ΠΑΡΘΕΝΑΚΙ Κ ΕΣΥ..ΕΤΣΙ ΕΞΗΓΕΙΤΕ Very Happy Η ΔΑΝΑΗ ΣΟΥ ΤΙ ΖΩΔΙΟ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΛΛΗΛΟΣΥΜΠΑΘΗΘΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ;

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
stefy έγραψε:
florentiab έγραψε:
elena25 έγραψε:
florentiab έγραψε:

ναι μαρή υγιεινή ήταν!!!! δεν είχε σαντιγύ. είχε;


Πόσα μου δίνεις για να πω ότι δεν είχε;


γιάφκα κακοποιών στοιχείων έχει καταντήσει το φόρουμ!
όλο απειλές και εκβιασμούς. τς τς τς

Μμμμμμμμ! Παρθενοπιπιτσα εσυ!!! Τα σιγανα ποταμια να φοβασαι....


εμένα τις βρωμοδουλειές μου τις κάνουν άλλοι Laughing Laughing Laughing
εγώ δίνω απλά την εντολή!
my name is Corleone, Flora Corleone

αχχααχχαχαχαχαχχα

stefy έγραψε:Κοπελια ... Ε ψιτ Κατερίνα...σε σένα μιλάω....ΜΑΣ ΕΠΡΗΞΕΣ!!! Τι φοβάσαι? Μην σε ματιάσουμε? Στην επομενη συνάντηση θα σε βγάλω και θα σε κανω wall post!!! Ολοκληρη οθονη για πάρτη σου!


Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

elena25 έγραψε:Σας αφήνω κοκόνες! Έχω να ξεπληρώσω το τάξιμο του Τάσου! Χαχαχαχαχαχαχα!


αχχαχαχαχαχαχαχα σα δεν ντρεπεσαι μαρη τρελη! αντε πηγαινε!!!!!!!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:Κι αφου δεν την εφερα μαζί παρτε και μια νέα photo της μπεμπούλας μου που μόλις ειχε ξυπνήσει και ήταν αναμαλλιασμένη...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



χι χι!!!

Στεφυ η μικρη σου μοιαζει! ρε τι ωραιο μαλλι εχειιιιι!!!!!
Εβαλες κ φωτο εεε? Twisted Evil αλλα αφου μας βρισκεις γλυκυτατες...παω πασο Razz σαν την μαγισσα κλοκλο ειμαι!!!να καουν!να αυτοκαταστραφουν!

mama katerina έγραψε:
stefy έγραψε:Την επομενη φορα Κατερινακι θα φερω 2 να στον κανω τον εναν δωρο για να μην με ΠΡΗΖΕΙΣ!!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz

αχαχαχαχαχχαχα το ξερα πως θα το πεις αυτο!!!!!!! Laughing

ε η Λιτσα φταιει που πηρε τον δικο μου!!!!! ατιμο κοκο γκερλ Mad

!!!!! εγω???!!!! ειχα δικο μου κυρια μου!bic γαλαζιο!αλλα τον ειχα κρυφο μην μου τον φατε!δεν βρισκονται κ ευκολα τετοιοι αναπτηρες!!!

elena25 έγραψε:Σας αφήνω κοκόνες! Έχω να ξεπληρώσω το τάξιμο του Τάσου! Χαχαχαχαχαχαχα!

πωπωπωπω....κ να σκεφτεις οτι ησουν μακρια απο την Αθηνα!κ σε κολλησε!που να κατσεις κ διπλα της!!!μεταδιδει σεξ η Αθηνα,θελει προσοχη!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:μπραβο κοριτσια! τι ωραια που βρεθηκατε τοσες πολλες μαζι!!
Λιτσα κ Φλώρα ειστε κουκλες! Very Happy


Cool affraid afro afro afro

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:Περασαμεεεεεεεε τελειαααααααααααααααα!!!!!!!!!

Τατιαννα και Κλειω μας λειπατε πολύυυυυυυυυυ!!!


Ειστε ολες τοσο γλυκες!!!! Χαρα μου που σας ειδα!!!!!!!!


Το αγαπωωω το φορουμ με εκανε να γνωρισω σπουδαια κοριτσια!!!!!!!!!!!!

ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 14 417472 ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 14 417472
we love you! ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 14 883208

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια πολύ χάρηκα που σας γνώρισα κι εγώ με τη σειρά μου!!! Και μακάρι να μ' άφηνε περισσότερο η μικρή μου -που είχε άγριες διαθέσεις- να τα πούμε περισσότερο!!!
Επίσης, έχω να επισημάνω τα εξής points της βραδυάς:
1) Η μικρή μου δίκαια πήρε τον τίτλο της πιο ζωηρής και... φευγάτης μικρής, τουλάχιστον αναλογικά με την ηλικία της Shocked
2) Ναι, εμείς είχαμε και τον μπαμπά μας στην παρέα σήμερα, ο οποίος πέρασε καλύτερα απ' ότι φανταζόμουν αρχικά
3) Naysika εντυπωσιάστηκα από το πώς τα βγάζεις πέρα με τα 4!!! Μακάρι να αντέχω εγώ έτσι με 2 (για αργότερα λέμε καλέ, άμα μάθω κάτι θα σας πω! Laughing ) Και δεν πειράζει που η μικρούλα σου έσπασε τα νεύρα μετά, ήταν αξιολάτρευτη στο τραπέζι τουλάχιστον
4) Τον κάναμε χάλια τελικά τον καναπέ με τα υπέροχα μπισκοτάκια σου!!! Embarassed
5) Γέλασα πολύ με τις... ανταλλαγές πιτσιρικιών της Βίβιαν... Ευτυχώς που είναι έτσι αδυνατούτσικα (και κουκλάκια εεεε!) και διευκόλυναν με αυτό τον τρόπο την εναέρια μεταφορά τους από τον ένα γονιό στον άλλο!
6) Προσωπικά έκανα αρκετή παρέα στις... μικρές της Αθηνάς Μαρία και Αλεξάνδρα (αν δεν κάνω λάθος!) οι οποίες παρεμπιπτόντως έκαναν και το παρκέ για χάρη του μαγαζίου (Αθηνά βάλε πλυντήριο επειγόντως!!!! )
7) Ωωωω ναι! Όλες σας ήσασταν κουκλίτσες! Και είδα και υπέροχα παιδάκια και.. θαρραλέους μπαμπάδες! Razz
Cool Τι άλλο; Να το ξανακάνουμε!!!! ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 14 215994

ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 14 417472

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
crazymommy έγραψε:Κορίτσια πολύ χάρηκα που σας γνώρισα κι εγώ με τη σειρά μου!!! Και μακάρι να μ' άφηνε περισσότερο η μικρή μου -που είχε άγριες διαθέσεις- να τα πούμε περισσότερο!!!
Επίσης, έχω να επισημάνω τα εξής points της βραδυάς:
1) Η μικρή μου δίκαια πήρε τον τίτλο της πιο ζωηρής και... φευγάτης μικρής, τουλάχιστον αναλογικά με την ηλικία της Shocked
2) Ναι, εμείς είχαμε και τον μπαμπά μας στην παρέα σήμερα, ο οποίος πέρασε καλύτερα απ' ότι φανταζόμουν αρχικά
3) Naysika εντυπωσιάστηκα από το πώς τα βγάζεις πέρα με τα 4!!! Μακάρι να αντέχω εγώ έτσι με 2 (για αργότερα λέμε καλέ, άμα μάθω κάτι θα σας πω! Laughing ) Και δεν πειράζει που η μικρούλα σου έσπασε τα νεύρα μετά, ήταν αξιολάτρευτη στο τραπέζι τουλάχιστον
4) Τον κάναμε χάλια τελικά τον καναπέ με τα υπέροχα μπισκοτάκια σου!!! Embarassed
5) Γέλασα πολύ με τις... ανταλλαγές πιτσιρικιών της Βίβιαν... Ευτυχώς που είναι έτσι αδυνατούτσικα (και κουκλάκια εεεε!) και διευκόλυναν με αυτό τον τρόπο την εναέρια μεταφορά τους από τον ένα γονιό στον άλλο!
6) Προσωπικά έκανα αρκετή παρέα στις... μικρές της Αθηνάς Μαρία και Αλεξάνδρα (αν δεν κάνω λάθος!) οι οποίες παρεμπιπτόντως έκαναν και το παρκέ για χάρη του μαγαζίου (Αθηνά βάλε πλυντήριο επειγόντως!!!! )
7) Ωωωω ναι! Όλες σας ήσασταν κουκλίτσες! Και είδα και υπέροχα παιδάκια και.. θαρραλέους μπαμπάδες! Razz
Cool Τι άλλο; Να το ξανακάνουμε!!!! ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 14 215994

ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 14 417472

αν κ μιλησαμε λιγο εσυ εισαι πολυ συμπαθητικη τελικα Very Happy

bettyd

bettyd
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΚΟΥΚΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ!!!!ΠΕΡΑΣΑ ΤΕΛΕΙΑ
ΕΧΤΕΣ, ΓΕΛΑΣΑΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!ΧΑΡΗΚΑ
ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΑ Κ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΟΛΕΣ
ΤΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ, ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΤΑΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ.ΑΥΤΟ ΙΣΧΥΕΙ Κ ΓΙΑ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΡΕΒΡΕΘΗΣΑΝ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ. ΝΑ ΤΟ
ΞΑΝΑΚΑΝΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ Κ ΝΑ
ΕΡΘΟΥΝ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥΣ, ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ
Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΔΕ ΠΑΡΑΠΟΝΕΘΗΚΕ ΠΟΥ ΕΛΕΙΨΑ ΑΡΚΕΤΕΣ ΩΡΙΤΣΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΣΤΙΑ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ
ΝΑ ΤΟΥ ΦΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΤΣΙΓΑΡΑ. ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ
ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΣΙΓΑΡΑ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΗΛ Κ ΜΕ
ΡΩΤΑ Η ΚΟΡΑΚΛΑ ΜΟΥ: ΜΑΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ
ΠΟΠ ΚΟΡΝ???ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΟΥΤΕ ΠΟΤΕ
ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ!!Κ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΑ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕ
ΕΝΑ ΓΕΜΑΤΟ ΜΠΟΛ ΚΑΤΑ ΔΙΚΟ ΜΟΥ!!!ΠΟΠ ΚΟΡΝ!!!ΒΕΒΑΙΑ ΜΟΥ ΚΑΝΑΝ ΕΝΑ ΣΑΛΟΝΙ Κ ΜΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΝΕΙΡΟ!!!ΑΛΛΑ ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ...PROZAK, ΜΕ ΒΟΥΤΥΡΑΚΙ ΟΧΙ
ΜΕ ΛΙΑΣΤΗ.ΧΙΧΙ!!ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΠΟΚΟΜΙΣΑ
ΑΠΟ ΤΗ ΧΤΕΣΙΝΗ ΒΡΑΔΥΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΓΝΩΡΙΜΙΕΣ Κ ΕΝΑ ΔΙΠΛΑ ΠΟΝΕΜΕΝΟ ΑΥΤΙ!!ANYWAY... ΦΕΥΓΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΓΑΛΑ ΣΤΗ ΜΙΚΡΗ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άντε κοριτσάκια,πολύ μπλα μπλα και στην ουσία τίποτα....ΑΝΕΒΑΣΤΕ ΦΩΤΟ,ΛΕΜΕ!!!!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ
Χαίρομαι,πολύ, που περάσατε τέλεια!!!!
Λίτσα και Φλώρα,ναι,καλέ, κούκλες είστε!!!Φτου σας!!!!
Στέφυ,κι η κορούλα σου...τι να πω...αστέρι!!!Να την χαίρεστε!!!
Περιμένω φωτογραφίες,ακούς Κατερινιώ,ε????????? ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 14 417472

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mama Rias , litsakos kai Alikaki ευχαριστουμε πολυ! Mama rias εχει και το πολυ τα δικα του disadvantages μην νομιζεις. . . Ολη την ωρα κόμπος ειναι το μαλλι κι ολη την ώρα χτένισμα θέλει! Litsakos η μπεμπουλα μου οντως μοιαζει με μενα περιοσοτερο αλλα εχει και στοιχεια απο το μπαμπα της/. Κυριως καποιες εκφρασεις του παρνει.

Ανυπομονω για την επομενη φορα.... Αρκει να το οργανωσουμε σε ενα πιο καταλληλο χωρο ωστε όλες οι μαμαδες να παρουν κι όλα τα παιδακια μαζι να γίνει ΧΑΜΟΣ!

mpougatsoula24

mpougatsoula24
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μπραβο κοριτσια μπραβο ....σας ζηλευω πολυ θα ηθελα να ημουν κ γω εκει αλλα ειναι μακρυα για μενα , ελπιζω καποια στιγμη να κονονισετε προς πειραια - κερατσινι πλευρα Very Happy Laughing ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 14 215994

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
crazymommy έγραψε:Κορίτσια πολύ χάρηκα που σας γνώρισα κι εγώ με τη σειρά μου!!! Και μακάρι να μ' άφηνε περισσότερο η μικρή μου -που είχε άγριες διαθέσεις- να τα πούμε περισσότερο!!!
Επίσης, έχω να επισημάνω τα εξής points της βραδυάς:
1) Η μικρή μου δίκαια πήρε τον τίτλο της πιο ζωηρής και... φευγάτης μικρής, τουλάχιστον αναλογικά με την ηλικία της Shocked
2) Ναι, εμείς είχαμε και τον μπαμπά μας στην παρέα σήμερα, ο οποίος πέρασε καλύτερα απ' ότι φανταζόμουν αρχικά
3) Naysika εντυπωσιάστηκα από το πώς τα βγάζεις πέρα με τα 4!!! Μακάρι να αντέχω εγώ έτσι με 2 (για αργότερα λέμε καλέ, άμα μάθω κάτι θα σας πω! Laughing ) Και δεν πειράζει που η μικρούλα σου έσπασε τα νεύρα μετά, ήταν αξιολάτρευτη στο τραπέζι τουλάχιστον
4) Τον κάναμε χάλια τελικά τον καναπέ με τα υπέροχα μπισκοτάκια σου!!! Embarassed
5) Γέλασα πολύ με τις... ανταλλαγές πιτσιρικιών της Βίβιαν... Ευτυχώς που είναι έτσι αδυνατούτσικα (και κουκλάκια εεεε!) και διευκόλυναν με αυτό τον τρόπο την εναέρια μεταφορά τους από τον ένα γονιό στον άλλο!
6) Προσωπικά έκανα αρκετή παρέα στις... μικρές της Αθηνάς Μαρία και Αλεξάνδρα (αν δεν κάνω λάθος!) οι οποίες παρεμπιπτόντως έκαναν και το παρκέ για χάρη του μαγαζίου (Αθηνά βάλε πλυντήριο επειγόντως!!!! )
7) Ωωωω ναι! Όλες σας ήσασταν κουκλίτσες! Και είδα και υπέροχα παιδάκια και.. θαρραλέους μπαμπάδες! Razz
Cool Τι άλλο; Να το ξανακάνουμε!!!! ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 14 215994

ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 14 417472

εισαι μια πολυ γλυκια κοπελα και η μικρη σου μια κουκλα!!! ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 14 417472

bettyd έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΚΟΥΚΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ!!!!ΠΕΡΑΣΑ ΤΕΛΕΙΑ
ΕΧΤΕΣ, ΓΕΛΑΣΑΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!ΧΑΡΗΚΑ
ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΑ Κ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΟΛΕΣ
ΤΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ, ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΤΑΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ.ΑΥΤΟ ΙΣΧΥΕΙ Κ ΓΙΑ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΡΕΒΡΕΘΗΣΑΝ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ. ΝΑ ΤΟ
ΞΑΝΑΚΑΝΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ Κ ΝΑ
ΕΡΘΟΥΝ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥΣ, ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ
Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΔΕ ΠΑΡΑΠΟΝΕΘΗΚΕ ΠΟΥ ΕΛΕΙΨΑ ΑΡΚΕΤΕΣ ΩΡΙΤΣΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΣΤΙΑ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ
ΝΑ ΤΟΥ ΦΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΤΣΙΓΑΡΑ. ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ
ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΣΙΓΑΡΑ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΗΛ Κ ΜΕ
ΡΩΤΑ Η ΚΟΡΑΚΛΑ ΜΟΥ: ΜΑΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ
ΠΟΠ ΚΟΡΝ???ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΟΥΤΕ ΠΟΤΕ
ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ!!Κ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΑ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕ
ΕΝΑ ΓΕΜΑΤΟ ΜΠΟΛ ΚΑΤΑ ΔΙΚΟ ΜΟΥ!!!ΠΟΠ ΚΟΡΝ!!!ΒΕΒΑΙΑ ΜΟΥ ΚΑΝΑΝ ΕΝΑ ΣΑΛΟΝΙ Κ ΜΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΝΕΙΡΟ!!!ΑΛΛΑ ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ...PROZAK, ΜΕ ΒΟΥΤΥΡΑΚΙ ΟΧΙ
ΜΕ ΛΙΑΣΤΗ.ΧΙΧΙ!!ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΠΟΚΟΜΙΣΑ
ΑΠΟ ΤΗ ΧΤΕΣΙΝΗ ΒΡΑΔΥΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΓΝΩΡΙΜΙΕΣ Κ ΕΝΑ ΔΙΠΛΑ ΠΟΝΕΜΕΝΟ ΑΥΤΙ!!ANYWAY... ΦΕΥΓΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΓΑΛΑ ΣΤΗ ΜΙΚΡΗ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Μπετουλα δεν εχω λογια χαρηκα παρα πολυ που σε γνωρισα ευχομαι να γνωρισω και τη μικρη σου την επομενη φορα! τυχερουλα εφαγες τελικα ποπ-κορν ε? αυτο με τη λιαστη ντοματα νομιζω μαζι το λεγαμε!!!! σε φιλω ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 14 417472

αλικακι έγραψε:Άντε κοριτσάκια,πολύ μπλα μπλα και στην ουσία τίποτα....ΑΝΕΒΑΣΤΕ ΦΩΤΟ,ΛΕΜΕ!!!!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ
Χαίρομαι,πολύ, που περάσατε τέλεια!!!!
Λίτσα και Φλώρα,ναι,καλέ, κούκλες είστε!!!Φτου σας!!!!
Στέφυ,κι η κορούλα σου...τι να πω...αστέρι!!!Να την χαίρεστε!!!
Περιμένω φωτογραφίες,ακούς Κατερινιώ,ε????????? ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 14 417472

Αλικακι την επομενη κι εσυ να μας δεις live ..εγω δεν βγηκα πολλες φωτο ημουν τερμα γωνια!!!!!! θα σε περιμενουμε εεε? ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 14 417472

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα girls!!!
Λοιπόν, ούτε κι εγώ πρέπει να έχω βγει πολλές φωτογραφίες, λόγω θέσης! Είχα και τόσες κούκλες γύρω μου, λογικό να μωνοπωλούσαν το ενδιαφέρον των παπαράτσι! Razz Ο μπαμπάς μας πάντως βγήκε περισσότερες από μένα, χαχαχ!
Litsako και mama katerina σας ευχαριστώ, είστε γλυκύτατες! Smile Την επόμενη φορά ελπίζω να καθόμαστε πιο κοντά, να γνωριστούμε καλύτερα! Very Happy
Πάω τώρα να ετοιμαστώ για να μην αργήσω στη δουλειά! Σας φιλώ γλυκά και μένω με τις χτεσινές αναμνήσεις...! ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 14 417472

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κατερινάκι,μακάρι να μπορέσω την επόμενη...αλλά είναι μακριά το mall, και με το ζουζούνι μου καθόλου εύκολο...εγώ δεν θέλω,νομίζεις????Ζήλεψαααααααα(με την καλή έννοια,πάντα)!!!!!!!!!!!!

Βάλτε κι άλλες φωτογραφίες!!!!!!!!!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλικακι έγραψε:Κατερινάκι,μακάρι να μπορέσω την επόμενη...αλλά είναι μακριά το mall, και με το ζουζούνι μου καθόλου εύκολο...εγώ δεν θέλω,νομίζεις????Ζήλεψαααααααα(με την καλή έννοια,πάντα)!!!!!!!!!!!!

Βάλτε κι άλλες φωτογραφίες!!!!!!!!!

τωρα θα το ψαξει η Στεφυ για παιδοτοπο ... ελα η Τατιανα θα ερθει απο Θεσσαλονικη κι εσυ που εισαι Αθηνα??? θα τα καταφερουμε να ερθεις τι στο καλο??? να γνωριστουμε! Wink

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
αλικακι έγραψε:Κατερινάκι,μακάρι να μπορέσω την επόμενη...αλλά είναι μακριά το mall, και με το ζουζούνι μου καθόλου εύκολο...εγώ δεν θέλω,νομίζεις????Ζήλεψαααααααα(με την καλή έννοια,πάντα)!!!!!!!!!!!!

Βάλτε κι άλλες φωτογραφίες!!!!!!!!!

τωρα θα το ψαξει η Στεφυ για παιδοτοπο ... ελα η Τατιανα θα ερθει απο Θεσσαλονικη κι εσυ που εισαι Αθηνα??? θα τα καταφερουμε να ερθεις τι στο καλο??? να γνωριστουμε! Wink


Μακάρι να τα καταφέρουμε!!!!!!!!!! ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 14 417472

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια καλά να είστε και μπράβο που περάσατε όμορφα. Αν και ήθελα να έρθω ένα βήμα απο το σπίτι είμαι με ίωση και με τόσες μαμάδες και νινάκια θεώρησα να μην το επιχειρήσω . Κάποια άλλη στιγμή . Πολύ καλό παιδότοπο υπάρχει στο Αιγάλεω είναι το έλα να παίξουμε έχει κοντά και το σταθμό του μετρού και έχει και ειδικά διαμορφωμένο χώρο εξωτερικά για όσες καπνίζουν αν και εκεί είναι καλύτερα για άνοιξη και μετά .
http://www.paidotopoi.com/aegaleo-playground-gr.html
δείτε να πάρετε μια ιδέα

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια καλημερα ήταν πολυ ωραια εχθες, ευτυχως βρήκαμε τραπεζια για να κάτσουμε, γιατι ειμασταν παρα πολλα άτομα,μονο που επειδη είμασταν αρκετοι με πολλους δεν μιλησα, δεν πειραζει όμως την άλλη φορά ελπιζω.vivian να σου ζησουν τα κουκλια σου και με το καλο το τρίτο...

http://hawk-girl.blogspot.com/

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mama katerina έγραψε:
crazymommy έγραψε:Κορίτσια πολύ χάρηκα που σας γνώρισα κι εγώ με τη σειρά μου!!! Και μακάρι να μ' άφηνε περισσότερο η μικρή μου -που είχε άγριες διαθέσεις- να τα πούμε περισσότερο!!!
Επίσης, έχω να επισημάνω τα εξής points της βραδυάς:
1) Η μικρή μου δίκαια πήρε τον τίτλο της πιο ζωηρής και... φευγάτης μικρής, τουλάχιστον αναλογικά με την ηλικία της Shocked
2) Ναι, εμείς είχαμε και τον μπαμπά μας στην παρέα σήμερα, ο οποίος πέρασε καλύτερα απ' ότι φανταζόμουν αρχικά
3) Naysika εντυπωσιάστηκα από το πώς τα βγάζεις πέρα με τα 4!!! Μακάρι να αντέχω εγώ έτσι με 2 (για αργότερα λέμε καλέ, άμα μάθω κάτι θα σας πω! Laughing ) Και δεν πειράζει που η μικρούλα σου έσπασε τα νεύρα μετά, ήταν αξιολάτρευτη στο τραπέζι τουλάχιστον
4) Τον κάναμε χάλια τελικά τον καναπέ με τα υπέροχα μπισκοτάκια σου!!! Embarassed
5) Γέλασα πολύ με τις... ανταλλαγές πιτσιρικιών της Βίβιαν... Ευτυχώς που είναι έτσι αδυνατούτσικα (και κουκλάκια εεεε!) και διευκόλυναν με αυτό τον τρόπο την εναέρια μεταφορά τους από τον ένα γονιό στον άλλο!
6) Προσωπικά έκανα αρκετή παρέα στις... μικρές της Αθηνάς Μαρία και Αλεξάνδρα (αν δεν κάνω λάθος!) οι οποίες παρεμπιπτόντως έκαναν και το παρκέ για χάρη του μαγαζίου (Αθηνά βάλε πλυντήριο επειγόντως!!!! )
7) Ωωωω ναι! Όλες σας ήσασταν κουκλίτσες! Και είδα και υπέροχα παιδάκια και.. θαρραλέους μπαμπάδες! Razz
Cool Τι άλλο; Να το ξανακάνουμε!!!! ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 14 215994

ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 14 417472

εισαι μια πολυ γλυκια κοπελα και η μικρη σου μια κουκλα!!! ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 14 417472

bettyd έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΚΟΥΚΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ!!!!ΠΕΡΑΣΑ ΤΕΛΕΙΑ
ΕΧΤΕΣ, ΓΕΛΑΣΑΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!ΧΑΡΗΚΑ
ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΑ Κ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΟΛΕΣ
ΤΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ, ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΤΑΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ.ΑΥΤΟ ΙΣΧΥΕΙ Κ ΓΙΑ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΡΕΒΡΕΘΗΣΑΝ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ. ΝΑ ΤΟ
ΞΑΝΑΚΑΝΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ Κ ΝΑ
ΕΡΘΟΥΝ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥΣ, ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ
Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΔΕ ΠΑΡΑΠΟΝΕΘΗΚΕ ΠΟΥ ΕΛΕΙΨΑ ΑΡΚΕΤΕΣ ΩΡΙΤΣΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΣΤΙΑ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ
ΝΑ ΤΟΥ ΦΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΤΣΙΓΑΡΑ. ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ
ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΣΙΓΑΡΑ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΗΛ Κ ΜΕ
ΡΩΤΑ Η ΚΟΡΑΚΛΑ ΜΟΥ: ΜΑΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ
ΠΟΠ ΚΟΡΝ???ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΟΥΤΕ ΠΟΤΕ
ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ!!Κ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΑ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕ
ΕΝΑ ΓΕΜΑΤΟ ΜΠΟΛ ΚΑΤΑ ΔΙΚΟ ΜΟΥ!!!ΠΟΠ ΚΟΡΝ!!!ΒΕΒΑΙΑ ΜΟΥ ΚΑΝΑΝ ΕΝΑ ΣΑΛΟΝΙ Κ ΜΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΝΕΙΡΟ!!!ΑΛΛΑ ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ...PROZAK, ΜΕ ΒΟΥΤΥΡΑΚΙ ΟΧΙ
ΜΕ ΛΙΑΣΤΗ.ΧΙΧΙ!!ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΠΟΚΟΜΙΣΑ
ΑΠΟ ΤΗ ΧΤΕΣΙΝΗ ΒΡΑΔΥΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΓΝΩΡΙΜΙΕΣ Κ ΕΝΑ ΔΙΠΛΑ ΠΟΝΕΜΕΝΟ ΑΥΤΙ!!ANYWAY... ΦΕΥΓΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΓΑΛΑ ΣΤΗ ΜΙΚΡΗ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Μπετουλα δεν εχω λογια χαρηκα παρα πολυ που σε γνωρισα ευχομαι να γνωρισω και τη μικρη σου την επομενη φορα! τυχερουλα εφαγες τελικα ποπ-κορν ε? αυτο με τη λιαστη ντοματα νομιζω μαζι το λεγαμε!!!! σε φιλω ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 14 417472

αλικακι έγραψε:Άντε κοριτσάκια,πολύ μπλα μπλα και στην ουσία τίποτα....ΑΝΕΒΑΣΤΕ ΦΩΤΟ,ΛΕΜΕ!!!!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ
Χαίρομαι,πολύ, που περάσατε τέλεια!!!!
Λίτσα και Φλώρα,ναι,καλέ, κούκλες είστε!!!Φτου σας!!!!
Στέφυ,κι η κορούλα σου...τι να πω...αστέρι!!!Να την χαίρεστε!!!
Περιμένω φωτογραφίες,ακούς Κατερινιώ,ε????????? ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 14 417472

Αλικακι την επομενη κι εσυ να μας δεις live ..εγω δεν βγηκα πολλες φωτο ημουν τερμα γωνια!!!!!! θα σε περιμενουμε εεε? ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 14 417472
μπετουλα καλημερα χαρηκα πολυ που σε γνωρισα, αν θες παρε τηλ να τα ξαναπουμε φιλια να χαιρεσαι την μικρουλα σου

http://hawk-girl.blogspot.com/

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="mama rias"]
florentiab έγραψε:
mama rias έγραψε:ΗΡΘΑ ΝΑ ΔΩΣΩ Κ ΕΓΩ ΤΟ ΠΑΡΟΝ!!!!
ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 14 654316 ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 14 654316 ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 14 654316
ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΦΕΡΟΥΜΕ Κ ΤΑ ΜΙΚΡΑΚΙΑ ΜΑΣ,ΣΕ ΕΝΑ ΠΙΟ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΟ ΧΩΡΟ ΝΑ ΧΩΡΑΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΟΧΗΜΑΤΑ ΜΑΣ('ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!! - Σελίδα 14 429657')


έχεις facebook Μίνα;

εχω ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΜΙΝΑ ψαξε με....κ οποια αλλη θελει!![/quote καλημερα δεν σε βρηκα

http://hawk-girl.blogspot.com/

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 19]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις