Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
65 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 65 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

26ΠΩΣ ΘΑ ΑΥΞΗΣΩ ΤΙΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΣΥΛΛΗΨΗΣ.... - Σελίδα 2 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Σαβ Νοε 12, 2011 12:44 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΩ ΦΥΛΛΙΚΟ ΟΞΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΤΟ ΦΑΙ.ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΡΝΩ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΩ.ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΠΑΙΡΝΩ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ.

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν παιζει κανενα ρολο και συνδυαζεται με οποιοδηποτε αλλο φαρμακο αν χρειαστει να παρεις. Μην το φοβασαι καθόλου. Εγω το ξεκινησα Ιουλιο και Σεπτεμβριο βγηκε το θετικο τεστάκι!!! Σου ευχομαι να εχεις κι εσυ συντομα ευχαριστα νεα να μας πεις. Με το καλό κοριτσακι μου.



Αααααα! Φυσικα και μετα την επαφη... μην πας καπακι καμια τουαλέτα!!! Αν μπορεις κατσε και με λίγο πιο πάνω τα ποδαρακια σου. Βαλε ενα μαξιλαρακια να ειναι λίγο πιο ψηλα απο το σωμά σου!


Καλα νέα!

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:Και για να επανελθω στο θεμα. Επειδη μια κοπελα ειπε παραπανω να μην ακους αυτο που λενε για το μερα παρα μερα να ερχεστε σε επαφη εγω εχω να πω οτι αυτο δεν βγηκε τυχαια. Εγω πιστευω το να ερχεσαι σε επαφη μερα παρα μερα και μαλιστα ξεκινωντας απο τι μερα ακριβως μετα την περιοδο σου ειναι οτι καλυτερο. Ετσι δεν θα χασεις την ημερα της ωορηξιας και επισης το σπερμα του αντρα σου θα ειναι πιο δυνατο. ΑΝ το ακνετε καθημερινα θα ειναι πιο αδυναμο. Οκ συμφωνω οτι τις μερες που ειναι πιο κοντα στην πιθανη ημερομηνια ωορηξιας να εντινεται (το σκοτωσα) τις προσπαθειες αλλα μεχρι τοτε το μερα παρα μερα ειναι το πιο σωστο και αυτο συμβουλευουν και οι περισσοτεροι γυναικολογοι. Και ο δικος μου και πολλων αλλων γυναικων απο οτι εχω διαβασει και σε παλιοτερα θέματα.


εγω το ειπα ..αλλα δεν το έβγαλα απο το μυαλό μου..ο γιατρός μου είπε πως δεν αδυνατιζει το σπερμα ..αυτα ειναι μύθοι...απλα επειδη με τις υποχρεωσεις πολλοι δεν αντεχουν καθεμερα ..λενε ετσι..

διαβασε και αυτο:

.-ερωτηση-- Έχω ακούσει ότι αν δεν κάνουμε σεξ με τον σύντροφό μου, παρά μόνο στις γόνιμες μέρες, το σπέρμα του είναι πιο δυνατό και πλούσιο, άρα οι πιθανότητες να συλλάβω αυξάνονται, ισχύει;
απαντηση----Η παραπάνω θεωρία ταλαιπώρησε αρκετά τις προηγούμενες γενιές, όμως νεώτερες έρευνες έδειξαν πώς όχι μόνο δεν ισχύει, αλλά η τακτική αυτή της αποχής φέρνει τα αντίθετα αποτελέσματα. Η παραμονή των σπεραματοζωαρίων μέσα στο ανδρικό σώμα έχει ως αποτέλεσμα να μειώνεται τόσο η ποιότητα όσο και η κινητικότητά τους, άρα η αποχή επηρεάζει αρνητικά την γονιμότητα του ζευγαριού.


. Η συχνότητα των επαφών σχετίζεται με την σύλληψη;
Πράγματι, η συχνότητα των επαφών είναι πολύ σημαντικός παράγοντας. Γι τη σύλληψη χρειάζεται να έχετε τουλάχιστον 3 επαφές την εβδομάδα και σίγουρα την εβδομάδα που υποψιάζεστε πως συμβαίνει η ωορρηξία. Δεν στέκει ο μύθος πως το πολύ σεξ μειώνει τη γονιμότητα.



και το λινκ για ολο το αρθρο

http://www.babyspace.gr/Article/fertility-sex-conception/87-774.html

sota81


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
stefy έγραψε:Δεν παιζει κανενα ρολο και συνδυαζεται με οποιοδηποτε αλλο φαρμακο αν χρειαστει να παρεις. Μην το φοβασαι καθόλου. Εγω το ξεκινησα Ιουλιο και Σεπτεμβριο βγηκε το θετικο τεστάκι!!! Σου ευχομαι να εχεις κι εσυ συντομα ευχαριστα νεα να μας πεις. Με το καλό κοριτσακι μου.



Αααααα! Φυσικα και μετα την επαφη... μην πας καπακι καμια τουαλέτα!!! Αν μπορεις κατσε και με λίγο πιο πάνω τα ποδαρακια σου. Βαλε ενα μαξιλαρακια να ειναι λίγο πιο ψηλα απο το σωμά σου!


Καλα νέα!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...ΚΑΛΕ ΚΑΙ ΚΑΤΑΚΟΡΥΦΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ...ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΑΝΑ 15ΛΕΠΤΟ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΝΩ ΝΤΟΥΖ....!!ΝΑΙ ΘΑ ΠΕΡΝΩ ΕΝΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ....

sota81


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
bou-boukitsa έγραψε:
stefy έγραψε:Και για να επανελθω στο θεμα. Επειδη μια κοπελα ειπε παραπανω να μην ακους αυτο που λενε για το μερα παρα μερα να ερχεστε σε επαφη εγω εχω να πω οτι αυτο δεν βγηκε τυχαια. Εγω πιστευω το να ερχεσαι σε επαφη μερα παρα μερα και μαλιστα ξεκινωντας απο τι μερα ακριβως μετα την περιοδο σου ειναι οτι καλυτερο. Ετσι δεν θα χασεις την ημερα της ωορηξιας και επισης το σπερμα του αντρα σου θα ειναι πιο δυνατο. ΑΝ το ακνετε καθημερινα θα ειναι πιο αδυναμο. Οκ συμφωνω οτι τις μερες που ειναι πιο κοντα στην πιθανη ημερομηνια ωορηξιας να εντινεται (το σκοτωσα) τις προσπαθειες αλλα μεχρι τοτε το μερα παρα μερα ειναι το πιο σωστο και αυτο συμβουλευουν και οι περισσοτεροι γυναικολογοι. Και ο δικος μου και πολλων αλλων γυναικων απο οτι εχω διαβασει και σε παλιοτερα θέματα.


εγω το ειπα ..αλλα δεν το έβγαλα απο το μυαλό μου..ο γιατρός μου είπε πως δεν αδυνατιζει το σπερμα ..αυτα ειναι μύθοι...απλα επειδη με τις υποχρεωσεις πολλοι δεν αντεχουν καθεμερα ..λενε ετσι..

διαβασε και αυτο:

.-ερωτηση-- Έχω ακούσει ότι αν δεν κάνουμε σεξ με τον σύντροφό μου, παρά μόνο στις γόνιμες μέρες, το σπέρμα του είναι πιο δυνατό και πλούσιο, άρα οι πιθανότητες να συλλάβω αυξάνονται, ισχύει;
απαντηση----Η παραπάνω θεωρία ταλαιπώρησε αρκετά τις προηγούμενες γενιές, όμως νεώτερες έρευνες έδειξαν πώς όχι μόνο δεν ισχύει, αλλά η τακτική αυτή της αποχής φέρνει τα αντίθετα αποτελέσματα. Η παραμονή των σπεραματοζωαρίων μέσα στο ανδρικό σώμα έχει ως αποτέλεσμα να μειώνεται τόσο η ποιότητα όσο και η κινητικότητά τους, άρα η αποχή επηρεάζει αρνητικά την γονιμότητα του ζευγαριού.


. Η συχνότητα των επαφών σχετίζεται με την σύλληψη;
Πράγματι, η συχνότητα των επαφών είναι πολύ σημαντικός παράγοντας. Γι τη σύλληψη χρειάζεται να έχετε τουλάχιστον 3 επαφές την εβδομάδα και σίγουρα την εβδομάδα που υποψιάζεστε πως συμβαίνει η ωορρηξία. Δεν στέκει ο μύθος πως το πολύ σεξ μειώνει τη γονιμότητα.



και το λινκ για ολο το αρθρο

http://www.babyspace.gr/Article/fertility-sex-conception/87-774.html
ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΚΑΘΕ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑΜΕ ΕΠΑΦΗ ΝΑ ΜΗΝ ΕΞΑΣΘΕΝΗΣΕΙ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ, ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΕΙΠΑΜΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, Ε ΤΩΡΑ ΑΝ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΔΕ ΘΑ ΣΚΑΣΟΥΜΕ...ΑΛΛΑ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΡΕΞΗ...ΒΟΥΡ....ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΚΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΕΣΩΡΟΥΧΑ ΝΑ ΤΟΥ ΤΡΑΒΑΩ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ, ΜΗ ΤΟ ΔΕΙ ΚΑΙ ΣΑΝ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ...ΧΑΧΑΧΑ!!!

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Bou boykitsa επετρεψε μου να διαφωνησω. Μερα παρα μερα ειναι το ιδανικο... Κι εγω αυτο ακολουθησα. Τωρα πραγματικα βαριεμαι να ψαχνω κι εγω Link που υποστηριζουν αυτο που λεω εγω αλλα εκτος απο το γιατρο μου το εχω ακουσει απειρες φορες απο απειρες πηγες. Δεν πειραζει ομως... Η ενδιαφερομενη ειναι καλο να διαβασει και τις δυο αποψεις και εκεινη θα αποφασισει. No heard feelings ε? ΠΩΣ ΘΑ ΑΥΞΗΣΩ ΤΙΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΣΥΛΛΗΨΗΣ.... - Σελίδα 2 417472


Και κατακόρυφο και κωλοτουμπα ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧ!!!

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:Bou boykitsa επετρεψε μου να διαφωνησω. Μερα παρα μερα ειναι το ιδανικο... Κι εγω αυτο ακολουθησα. Τωρα πραγματικα βαριεμαι να ψαχνω κι εγω Link που υποστηριζουν αυτο που λεω εγω αλλα εκτος απο το γιατρο μου το εχω ακουσει απειρες φορες απο απειρες πηγες. Δεν πειραζει ομως... Η ενδιαφερομενη ειναι καλο να διαβασει και τις δυο αποψεις και εκεινη θα αποφασισει. No heard feelings ε? ΠΩΣ ΘΑ ΑΥΞΗΣΩ ΤΙΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΣΥΛΛΗΨΗΣ.... - Σελίδα 2 417472


Και κατακόρυφο και κωλοτουμπα ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧ!!!



δεν υπαρχει θεμα....
εμενα η γιατρος μου ηταν λιγο προχωρημενη για τα ελληνικα δεδομενα...
αλλα ενω ειχα γεννησει 7 βδομαδες πριν και με καισαρικη με τις συμβουλες της γεννησα 40 και μαλιστα φυσιολογικα...
οποτε οπως καταλαβαινεις ειναι φυσικο να την εμπιστευομαι τυφλα πλεον!!

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμείς κάναμε ελεύθερα 8 μήνες...Στην αρχή κι εγώ αγχώθηκα,κάναμε σχεδόν κάθε μέρα, μετά έφαγα ένα ξεγυρισμένο στράβωμα και είπα δε θα κάτσω να σκάσω αμα δεν πιάσει, μετά κάναμε όποτε γουστάραμε και σταματήσαμε να το συζητάμε, και κάποια στιγμή το μήνα που έμεινα πήρα εγώ φολλικό οξύ και βιταμίνη ε και έδωσα και στον άντρα μου. Δεν τα πήραμε πολύ, καμιά βδομάδα, γιατί όπως σου είπα ήμουν αρκετά χαλαρή και βαρέθηκα. Δεν ξέρω αν έτυχε ή αν βοήθησε πραγματικά άλλα αυτό τον μήνα που πήραμε τις βιταμίνες και οι δύο, έμεινα έγκυος.

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Bou-boukitsa να σε ρωτησω κατι? Μπορω να εχω πληροφοριες για την γυναικολογο σου?

sota81


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
markella01 έγραψε:Εμείς κάναμε ελεύθερα 8 μήνες...Στην αρχή κι εγώ αγχώθηκα,κάναμε σχεδόν κάθε μέρα, μετά έφαγα ένα ξεγυρισμένο στράβωμα και είπα δε θα κάτσω να σκάσω αμα δεν πιάσει, μετά κάναμε όποτε γουστάραμε και σταματήσαμε να το συζητάμε, και κάποια στιγμή το μήνα που έμεινα πήρα εγώ φολλικό οξύ και βιταμίνη ε και έδωσα και στον άντρα μου. Δεν τα πήραμε πολύ, καμιά βδομάδα, γιατί όπως σου είπα ήμουν αρκετά χαλαρή και βαρέθηκα. Δεν ξέρω αν έτυχε ή αν βοήθησε πραγματικά άλλα αυτό τον μήνα που πήραμε τις βιταμίνες και οι δύο, έμεινα έγκυος.
ΒΙΤΑΜ Ε?ΠΟΙΑ?Ε ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ...ΒΙΤΑΜΙΝΟΥΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΚΑΝΟΥΝ....ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΟΥ....!!

sota81


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
siren έγραψε:Bou-boukitsa να σε ρωτησω κατι? Μπορω να εχω πληροφοριες για την γυναικολογο σου?

ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ.... Laughing

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
siren έγραψε:Bou-boukitsa να σε ρωτησω κατι? Μπορω να εχω πληροφοριες για την γυναικολογο σου?

σου εστειλα π.μ.

sota81


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
[quote="bou-boukitsa"]
siren έγραψε:Bou-boukitsa να σε ρωτησω κατι? Μπορω να εχω πληροφοριες για την γυναικολογο σου?

ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ......

stavas


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Η γυναικολόγος μου είχε πει ξάπλα, ανάσκελα και τα πόδια ψηλά για όσο περισσότερη ώρα μπορείς. Αν αντέχεις 20-30 λεπτά είναι το ιδανικό. Εγώ έτσι έμεινα έγκυος μετά από ένα χρόνο προσπαθειών.

http://istoriestismamas.blogspot.com

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
stavas έγραψε:Η γυναικολόγος μου είχε πει ξάπλα, ανάσκελα και τα πόδια ψηλά για όσο περισσότερη ώρα μπορείς. Αν αντέχεις 20-30 λεπτά είναι το ιδανικό. Εγώ έτσι έμεινα έγκυος μετά από ένα χρόνο προσπαθειών.

ο αντρας μου ειναι γιατρος(οχι γυναικολογος)αλλα συμφωνει στην αποψη του μερα παρα μερα γιατι καθε μερα το σπερμα ειναι ανεπαρκες κ αδυναμο.οσο για το κατακορυφο εχω διαβασει οτι ειναι ενας μυθος

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΝΟΙΞΑ Κ ΕΓΩ ΕΝΑ ΑΛΛΟ "ΕΡΩΤΗΣΗ!!" ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΟΠΩΣ ΤΟ ΦΥΛΛΙΚΟ ΟΞΥ FILICINE ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sota81 έγραψε:
markella01 έγραψε:Εμείς κάναμε ελεύθερα 8 μήνες...Στην αρχή κι εγώ αγχώθηκα,κάναμε σχεδόν κάθε μέρα, μετά έφαγα ένα ξεγυρισμένο στράβωμα και είπα δε θα κάτσω να σκάσω αμα δεν πιάσει, μετά κάναμε όποτε γουστάραμε και σταματήσαμε να το συζητάμε, και κάποια στιγμή το μήνα που έμεινα πήρα εγώ φολλικό οξύ και βιταμίνη ε και έδωσα και στον άντρα μου. Δεν τα πήραμε πολύ, καμιά βδομάδα, γιατί όπως σου είπα ήμουν αρκετά χαλαρή και βαρέθηκα. Δεν ξέρω αν έτυχε ή αν βοήθησε πραγματικά άλλα αυτό τον μήνα που πήραμε τις βιταμίνες και οι δύο, έμεινα έγκυος.
ΒΙΤΑΜ Ε?ΠΟΙΑ?Ε ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ...ΒΙΤΑΜΙΝΟΥΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΚΑΝΟΥΝ....ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΟΥ....!!

Eviol E λέγονται και παίρναμε και οι 2...Δοσολογία μέχρι 4 την ημέρα λέει άλλα εμείς παίρναμε από 1...χαλαρά πολύ...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις