Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
403 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 403 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 15]

cretanvenus

cretanvenus
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
περιμενω με αγωνια να συνεχισετε την ιστοριουλα σας! Very Happy

https://www.youtube.com/cretanvenus

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elena25 έγραψε:Λοιπόν, θα το πάρω από εκεί που είδε μια γυναίκα μέσα στο σκοτάδι.

-Ποια είσαι; ρώτησε η Ελπίδα.

-Φυσικά και δε με ξέρεις, της απάντησε η γυναίκα. Το όνομά μου είναι Ανατολή, σου λέει κάτι αυτό;


το κοριτσι ξεσπασε σε λυγμους....ηταν μπερδεμενη και πνιγμενη....
-δεν αντεχω αλλο...!!!ποια εισαι...???δεν θελω να ακουσω αλλα ψεμματα,φτανει πια..αρκετα...!!!αν δεν εχεις να μου πεις κατι ουσιαστικο καλυτερα αφηστε με να φυγω....

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
...σε λίγο όμως ηρέμησε...
θυμήθηκε πως η γιαγιά της είχε αναφέρει πολλές φορές αυτό το όνομα...

ωστε είσαι η Ανατολή ??..επανέλαβε δειλά....

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
-σε παρακαλω καταλαβε με δεν αντεχω αλλο εχω μεγαλωσει μεσα στα ψεμματα...η ιδια μου η ζωη ειναι ενα τεραστιο ψεμα...αν γνωριζεις κατι για τους γονεις μου σε παρακαλω πες το μου....

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
-Εγώ να πω σε σένα; Εσύ πρέπει να μου πεις τα πάντα και μην κάνεις την ανήξερη! Είσαι κόρη της Ευλαμπίας, είμαι σίγουρη πως ξέρεις πού βρίσκεται το διαμάντι! Γι' αυτό σε έκρυψε εκείνη η παλιόγρια μετά το θάνατο της Ευλαμπίας! Τώρα σε βρήκαμε όμως και αν δε μας δώσεις τις πληροφορίες που θέλουμε θα έχεις την ίδια κατάληξη με τη μάνα σου!

-Δεν έχω ιδέα για τι πράγμα μιλάς! Και πού ξέρεις εσύ τη μάνα μου;

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
....το διαμαντι...???σκεφτηκε αμεσως μετα η Ελπιδα....αυτο που φαινεται στο δαχτυλιδι στην φωτογραφια που υπηρχε στο μπαουλο μαζι με το ημερολογιο....μα τι στο καλο συμβαινει πια...ποιο ειναι αυτο το μεγαλο μυστικο πια...αναρωτηθηκε η κοπελα...

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
...και τοτε θυμήθηκε πως μεσα στο μπαουλο, υπηρχε κι ενα στρογγυλο μεταλλικο κουτι , παλιο και σκουριασμενο.... μηπως εκει μεσα υπαρχουν τα στοιχεια που ψαχνει??? ετρεξε αμεσως στην σοφιτα κι ανοιξε το μπαουλο...μα...που ειναι? ήταν σιγουρη πως ειδε αυτο το κουτι...αρχισε να ψαχνει καλυτερα το περιεχομενο του μπαούλου ώσπου βρηκε το κουτι... προσπαθησε να το ανοιξει αλλα ειχε κολλησει απο την σκουρια. Λιγο πιο περα ειδε ένα κατσαβιδι..το πήρε κι αρχισε να πιεζει το καπακι γυρω γυρω ωσπου καταφερε και το ανοιξε. Οταν αντικρυσε το περιεχομενο δεν πιστευε στα ματια της! Ειδε...

vasiakalou

vasiakalou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
...αποκομματα εφημεριδων που αναφερονταν στις επιχειρηματικες συμφωνιες του Αγγελου, πατερα του Πασχάλη και σε ένα πυρηνικό ατυχημα που ειχε συμβει το 1990. Η κοπέλα άρχισε να βαζει τα αποκομματα σε μια σειρά. Ολοι ήξεραν τη δραση του πατερα του Πασχάλη ο οποιος ηταν ένας από τους μεγαλυτερους επιχειρηματιες της χώρας και ανηκε στην ελίτ των 5-6 κροισσων που κυβερνουσαν για χρονια την Ελλαδα. Ολοι ηξεραν επίσης για το μεγαλο πυρηνικο ατυχημα που έγινε το 1990 στο Κυριακι ενα χωριο έξω από τους Φιλιππους της Καβαλας . Δεκαδες ανθρωποι ειχαν πεθανει επι τοπου και αλλοι τοσοι ειχαν μολυνθει θανασιμα και οι ιδιοι και τα παιδιά τος, γενιες ολόκληρες. Τι σχεση ομως υπήρχε μεταξύ της οικογενειας του Πασχάλη και του ατυχηματος?

Η κοπέλα ένοιωθε πως ηταν πολύ κοντα στην αποκάλυψη του τρομερου μυστικού. Τότε πιάνει στα χέρια της ένα κλειστο φακελλο. Με προσοχή τον άνοιξε και βλέπει ένα απόκομμα εφημεριδας που αναφεροταν στο λαθρεμποριο διαμανιων και το ξέπλυμα βρωμικου χρηματος που εκανε ο πατερας του Πασχαλη. Μεσα στον ιδιο φακελλο υπήρχαν σχετικα αποκομματα και από ξενες εφημεριδες που η Ελπίδα μπορεσε να καταλαβει ότι αναφεροταν στο ιδιο θεμα.
Τοτε καταλαβε...

Ο πατερας του Πασχάλη βρισκοταν πισω από το ατυχημα,θέλησε με το θανατο δεκάδων ανθρωπων να σβησει τα ιχνη από τις δραστηριοτητες του και οσοι επέζησαν συντομα θα εφευγαν κι αυτοι μαζί με το μεγαλο μυστικο.

(μακρυγορησα επιτηδες επειδη βλεπω οτι πολλες εξ ημων βιαζονται για το τελος και δρομολογησα ενα ευκολως εννοουμενο τελος
Αν δε σας αρεσει η πλοκή να την αλλαξουμε... Wink )

LARA@

LARA@
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
TI EΓΙΝΕ ΚΑΛΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ? ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ?

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εδώ! αλλά εγώ έγραψα πολλά στην καινούρια ιστορία! Κουράστηκα!

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έφυγε τρέχοντας και πήγε στον Πασχάλη. Ήθελα να τα μάθει όλα τώρα πια. Και ο Πασχάλης βλεποντας πως δεν είχε άλλη επιλογή της τα είπε όλα.

Ο πατέρας του Πασχάλη και ο πατέρας του Ανδρέα Βαγγέλη ήταν καλοί φίλοι και συνεργάτες. Όταν ο πατέρας του Πασχάλη άρχισε να ασχολείται με παράνομες δραστηριότητες ο πατέρας του Ανδρέα-Βαγγέλη αποφάσισε να διακόψει τη συνεργασία τους. Αυτό βόλευε τον πατέρα του Πασχάλη γιατί έτσι όλα τα κέρδη θα έμεναν για τον εαυτό του.

Στο διάστημα που έμεινε άνεργος ήρθε κοντά με τη μητέρα του Πασχάλη και κάνανε δεσμό. Από αυτή την παράνομη σχέση ήρθε στον κόσμο η Ευλαμπία. Ο πατέρας του Πασχάλη, όντας τρομερός εγωιστής δεν ήθελε να χάσει τη γυναίκα του. Για να την εκδικηθεί όμως πήρε το παιδί της και το έδωσε σε μια άλλη οικογένεια. Έτσι η Ευλαμπία μεγάλωσε με θετούς γονείς.

Ο πατέρας της για να εκδικηθεί τον πατέρα του Πασχάλη για αυτό που τους έκανε έκλεψε το πιο πολύτιμο διαμάντι της συλλογής του και το έκρυψε πολύ καλά. Μόνο στον Πασχάλη είχε μιλήσει γι' αυτό μιας και εκείνος δεν ήθελε να δει στα μάτια του τον πατέρα του επειδή είχε καταλάβει την κακία που έκρυβε μέσα του.

Όταν μεγάλωσε και η Ευλαμπία, εντελώς τυχαία γνωρίστηκε με τον Ανδρέα-Βαγγέλη. Οι οικογένειές τους θέλησαν να τους τα φτιάξουν. Η Ευλαμπία καλοείδε τον Ανδρέα-Βαγγέλη και ήταν έτοιμη να πει το ναι αλλά μετά από λίγες μέρες τη βρήκε η μητέρα του, η οποία είχε μάθει την αλήθεια και λέγοντάς της ένα ψέμα, ότι δήθεν ο Ανδρέας-Βαγγέλης είχε κοπέλα και αυτή ήταν έγκυος, χάλασε τα σχέδιά τους.

Μετά από χρόνια, όταν πια η Ευλαμπία ήταν παντρεμένη με τον Πασχάλη και περίμενε παιδί, έμαθε αυτή την απαίσια αλήθεια και έπεσε σε κατάθλιψη. Γέννησε πρόωρα και πέθανε στη γέννα.

Και τώρα πια ήταν η σειρά της Ελπίδας. Μαθαίνοντας την αλήθεια, δεν άντεξε να ξέρει ότι ήταν το παιδί δύο αδερφών, δεν άντεξε την κατακραυγή του κόσμου και αυτοκτόνησε. Μετά από λίγα χρόνια πέθανε και ο Πασχάλης από καρδιά. Η Ανατολή δεν έμαθε ποτέ πού είναι το διαμάντι. Ο Ανδρέας-Βαγγέλης αγνοείται από το θάνατο της Ευλαμπίας.

Σας άρεσε;

Αν θέλετε τώρα αρχίστε καινούριο.

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:

Αν θέλετε τώρα αρχίστε καινούριο.

μπραβο βρε έλενα!!


αντε να δούμε τώρα τα νεα ταλέντα που ΄΄χάθηκαν΄΄ στην πρώτη ιστορία..

...χοχ μεγάλη η χάρη τους που το τελειώσαμε άρον άρον....!

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elena25 έγραψε:Έφυγε τρέχοντας και πήγε στον Πασχάλη. Ήθελα να τα μάθει όλα τώρα πια. Και ο Πασχάλης βλεποντας πως δεν είχε άλλη επιλογή της τα είπε όλα.

Ο πατέρας του Πασχάλη και ο πατέρας του Ανδρέα Βαγγέλη ήταν καλοί φίλοι και συνεργάτες. Όταν ο πατέρας του Πασχάλη άρχισε να ασχολείται με παράνομες δραστηριότητες ο πατέρας του Ανδρέα-Βαγγέλη αποφάσισε να διακόψει τη συνεργασία τους. Αυτό βόλευε τον πατέρα του Πασχάλη γιατί έτσι όλα τα κέρδη θα έμεναν για τον εαυτό του.

Στο διάστημα που έμεινε άνεργος ήρθε κοντά με τη μητέρα του Πασχάλη και κάνανε δεσμό. Από αυτή την παράνομη σχέση ήρθε στον κόσμο η Ευλαμπία. Ο πατέρας του Πασχάλη, όντας τρομερός εγωιστής δεν ήθελε να χάσει τη γυναίκα του. Για να την εκδικηθεί όμως πήρε το παιδί της και το έδωσε σε μια άλλη οικογένεια. Έτσι η Ευλαμπία μεγάλωσε με θετούς γονείς.

Ο πατέρας της για να εκδικηθεί τον πατέρα του Πασχάλη για αυτό που τους έκανε έκλεψε το πιο πολύτιμο διαμάντι της συλλογής του και το έκρυψε πολύ καλά. Μόνο στον Πασχάλη είχε μιλήσει γι' αυτό μιας και εκείνος δεν ήθελε να δει στα μάτια του τον πατέρα του επειδή είχε καταλάβει την κακία που έκρυβε μέσα του.

Όταν μεγάλωσε και η Ευλαμπία, εντελώς τυχαία γνωρίστηκε με τον Ανδρέα-Βαγγέλη. Οι οικογένειές τους θέλησαν να τους τα φτιάξουν. Η Ευλαμπία καλοείδε τον Ανδρέα-Βαγγέλη και ήταν έτοιμη να πει το ναι αλλά μετά από λίγες μέρες τη βρήκε η μητέρα του, η οποία είχε μάθει την αλήθεια και λέγοντάς της ένα ψέμα, ότι δήθεν ο Ανδρέας-Βαγγέλης είχε κοπέλα και αυτή ήταν έγκυος, χάλασε τα σχέδιά τους.

Μετά από χρόνια, όταν πια η Ευλαμπία ήταν παντρεμένη με τον Πασχάλη και περίμενε παιδί, έμαθε αυτή την απαίσια αλήθεια και έπεσε σε κατάθλιψη. Γέννησε πρόωρα και πέθανε στη γέννα.

Και τώρα πια ήταν η σειρά της Ελπίδας. Μαθαίνοντας την αλήθεια, δεν άντεξε να ξέρει ότι ήταν το παιδί δύο αδερφών, δεν άντεξε την κατακραυγή του κόσμου και αυτοκτόνησε. Μετά από λίγα χρόνια πέθανε και ο Πασχάλης από καρδιά. Η Ανατολή δεν έμαθε ποτέ πού είναι το διαμάντι. Ο Ανδρέας-Βαγγέλης αγνοείται από το θάνατο της Ευλαμπίας.

Σας άρεσε;

Αν θέλετε τώρα αρχίστε καινούριο.


πολυ καλο τελος Ελενα...μπραβο σου...!!! Θέλετε να παίξουμε ένα παιχνίδι; - Σελίδα 12 215994

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:
elena25 έγραψε:

Αν θέλετε τώρα αρχίστε καινούριο.

μπραβο βρε έλενα!!


αντε να δούμε τώρα τα νεα ταλέντα που ΄΄χάθηκαν΄΄ στην πρώτη ιστορία..

...χοχ μεγάλη η χάρη τους που το τελειώσαμε άρον άρον....!


το ταλεντο μπουμπουκιτσα μου εισαι εσυ!!!! εσυ τα κανεις ολα καλα και τελεια και να σου πω χαραμιζεσαι κι ολας!
εγω μπηκα να παιξω δεν πηρα στα σοβαρα την ιστορια ουτε χρειαστηκε να την λεω σε κανεναν!!!! το διασκεδασα με τα υπολοιπα κοριτσια... δεν ηξερα πως ειμαι υποχρεωμενη να δινω το παρον ...επαιξα οσο ηθελα ... ας κανουμε και μια αυτοκριτικη πριν μιλησουμε για τους αλλους.. και οταν ενα παιχνιδι γινεται ανταγωνιστικο και φτανει να πορωνει καποιους απλα εγω αποχωρω...

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mama katerina έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
elena25 έγραψε:

Αν θέλετε τώρα αρχίστε καινούριο.

μπραβο βρε έλενα!!


αντε να δούμε τώρα τα νεα ταλέντα που ΄΄χάθηκαν΄΄ στην πρώτη ιστορία..

...χοχ μεγάλη η χάρη τους που το τελειώσαμε άρον άρον....!


το ταλεντο μπουμπουκιτσα μου εισαι εσυ!!!! εσυ τα κανεις ολα καλα και τελεια και να σου πω χαραμιζεσαι κι ολας!
εγω μπηκα να παιξω δεν πηρα στα σοβαρα την ιστορια ουτε χρειαστηκε να την λεω σε κανεναν!!!! το διασκεδασα με τα υπολοιπα κοριτσια... δεν ηξερα πως ειμαι υποχρεωμενη να δινω το παρον ...επαιξα οσο ηθελα ... ας κανουμε και μια αυτοκριτικη πριν μιλησουμε για τους αλλους.. και οταν ενα παιχνιδι γινεται ανταγωνιστικο και φτανει να πορωνει καποιους απλα εγω αποχωρω...



ακριβως κατερινακι μου κι εγω ειλικρινα ξενερωσα αλλα εμεινα για την ελενα και μονο και δεν εδωσα συνεχεια...αντε ελα να φτιαξουμε καινουρια ιστοριουλα...για την πλακα μας τελειως και σε οποιον δεν αρεσει ας μην συνεχισει... Very Happy

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
spapastamou έγραψε:
mama katerina έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
elena25 έγραψε:

Αν θέλετε τώρα αρχίστε καινούριο.

μπραβο βρε έλενα!!


αντε να δούμε τώρα τα νεα ταλέντα που ΄΄χάθηκαν΄΄ στην πρώτη ιστορία..

...χοχ μεγάλη η χάρη τους που το τελειώσαμε άρον άρον....!


το ταλεντο μπουμπουκιτσα μου εισαι εσυ!!!! εσυ τα κανεις ολα καλα και τελεια και να σου πω χαραμιζεσαι κι ολας!
εγω μπηκα να παιξω δεν πηρα στα σοβαρα την ιστορια ουτε χρειαστηκε να την λεω σε κανεναν!!!! το διασκεδασα με τα υπολοιπα κοριτσια... δεν ηξερα πως ειμαι υποχρεωμενη να δινω το παρον ...επαιξα οσο ηθελα ... ας κανουμε και μια αυτοκριτικη πριν μιλησουμε για τους αλλους.. και οταν ενα παιχνιδι γινεται ανταγωνιστικο και φτανει να πορωνει καποιους απλα εγω αποχωρω...



ακριβως κατερινακι μου κι εγω ειλικρινα ξενερωσα αλλα εμεινα για την ελενα και μονο και δεν εδωσα συνεχεια...αντε ελα να φτιαξουμε καινουρια ιστοριουλα...για την πλακα μας τελειως και σε οποιον δεν αρεσει ας μην συνεχισει... Very Happy

αν ειναι για να γελασουμε και να περασουμε καλα εγω ειμαι μεσα... αν ειναι ομως να μου την λενε γιατι δεν παω την ιστορια οπως θελουνε αυτοι να μου λειπει!!!! ελεοςςςςςςς παιχνιδι ειναιιιιιιιιι

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!

ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΑΜΝΗΣΙΑ




mama katerina έγραψε:ενα Αυγουστιατικο πρωι η Μελινα σκεφτηκε να παρει το πρωινο της στη Θαλασσ που τοσο λατρευε! πηρε λοιπον το δισκο της και κατεβηκε απο τη βεραντα του σπιτου για να κατσει ξυπολητη στην αμμουδια...συντροφια λοιπον με τον σκυλο της τον Τιτο καθησε στην αμμουδια..ειχε υπεροχη μερα δεν ειχε πολυ ζεστη και ετσι το ευχαριστηθηκε...αφου απολαυσε το πρωινο της σηκωθηκε να παει μεσα και ξαφνικα ειδε στη θαλασσα κατι να γυαλιζει..πλησιασε τοτε αδιαφορωντας αν θα βρεξει τη λευκη φουστα της και ειδε ενα μπουκαλι με ενα χαρτι μεσα ...ηταν γραμμα ..μπηκε λοιπον στον πειρασμο και το ανοιξε....


Evaggelitsa 26 έγραψε:Το γράμμα φαινόταν να είναι αρκετό καιρό κλεισμένο στο μπουκάλι... Η Μελίνα ξεκίνησε να διαβάζει τις πρώτες γραμμές..
"Αγαπημένε μου,
Εχω απελπιστεί. Δεν ξερω αν είσαι ζωντανός ή όχι. Δεν ξέρω καν που βρίσκεσαι. Αύριο είναι ο γάμος μου. Η καρδιά μπαίνει στην άκρη και για τους γονείς μου μετράει μόνο το συμφέρον. Πως θα κοιμάμαι με ένα άνδρα που δεν αγαπώ, έχοντας εσένα στην καρδιά μου...


bell έγραψε:...πήρε από το δίσκο ένα λαχταριστό κρουασάν με μαρμελάδα βύσσινο και το δάσκωσε. Μια σταγόνα μαρμρελάδας έπεσε πάνω στην κατάλευκη φούστα της, αφήνοντας έναν πορφυρό λεκέ. "Θα το πλύνει η Σταυρούλα " σκέφτηκε.
Η Σταυρούλα δούλευε εδώ και 4 χρόνια στο αρχοντικό τους σαν παραδουλεύτρα. Ήταν 26 χρονών, μελαχρινή, με πλούσια μακριά μαλιά.
Τα ρούχα της δουλειάς δεν έκρυβαν την καλίγραμμη σιλουέτα της. Μπορεί να ήταν άχαρα, αλλά αναδείκνυαν την λεπτή της μέση και τη λυγερή της κορμοστασιά.
Το δέρμα του προσώπου της, σαν από περσελάνη, δεν μαρτυρούσε με τίποτα ότι δούλευε σκληρά. Ήταν πάντα ευδιάθετη και καλοκαρδη, ενώ όταν χαμογελούσε μια τέλεια λευκή οδοντοστοιχία ξεπρόβαλε πίσω από τα σαρκώδη χείλη της.
Ξαφνικά ακούστηκε καλπασμός αλόγου. Σηκωσε το κεφάλι της να δει... ήταν ο αδελφός της. Ένας γοητευτικός άνδρας 28 χρονών. Τίποτα δεν μαρτυρούσε ότι 2 χρόνια πριν το παλικάρι αυτό παρα λίγο να ¨φυγει".
Ήταν και αυτός εκεί στο ατύχημα του εργοστασίου. Η έκρηξη μπορεί να ήταν δυνατή, το χτύπημα στο κεφάλι επίσης, αλλά δεν άφησε τίποτα άλλο παρά μόνο μια μικρή αμνησία... Ένα κομμάτι της ζωής του χάθηκε τελέιως από τη μνύμη του... δεν γνωρίζει καν τους καρδιακούς του φίλους... δεν θυμάται καν την Άννα΄ τον κρυφό δεσμό του με την κόρη του Φράγκου... Κανείς άλλωστε δεν ήξερε για τη σχέση τους...
[center]



Έχει επεξεργασθεί από τον/την bell στις Τρι Νοε 15, 2011 5:10 am, 2 φορές συνολικά

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mama katerina έγραψε:
spapastamou έγραψε:
mama katerina έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
elena25 έγραψε:

Αν θέλετε τώρα αρχίστε καινούριο.

μπραβο βρε έλενα!!


αντε να δούμε τώρα τα νεα ταλέντα που ΄΄χάθηκαν΄΄ στην πρώτη ιστορία..

...χοχ μεγάλη η χάρη τους που το τελειώσαμε άρον άρον....!


το ταλεντο μπουμπουκιτσα μου εισαι εσυ!!!! εσυ τα κανεις ολα καλα και τελεια και να σου πω χαραμιζεσαι κι ολας!
εγω μπηκα να παιξω δεν πηρα στα σοβαρα την ιστορια ουτε χρειαστηκε να την λεω σε κανεναν!!!! το διασκεδασα με τα υπολοιπα κοριτσια... δεν ηξερα πως ειμαι υποχρεωμενη να δινω το παρον ...επαιξα οσο ηθελα ... ας κανουμε και μια αυτοκριτικη πριν μιλησουμε για τους αλλους.. και οταν ενα παιχνιδι γινεται ανταγωνιστικο και φτανει να πορωνει καποιους απλα εγω αποχωρω...



ακριβως κατερινακι μου κι εγω ειλικρινα ξενερωσα αλλα εμεινα για την ελενα και μονο και δεν εδωσα συνεχεια...αντε ελα να φτιαξουμε καινουρια ιστοριουλα...για την πλακα μας τελειως και σε οποιον δεν αρεσει ας μην συνεχισει... Very Happy

αν ειναι για να γελασουμε και να περασουμε καλα εγω ειμαι μεσα... αν ειναι ομως να μου την λενε γιατι δεν παω την ιστορια οπως θελουνε αυτοι να μου λειπει!!!! ελεοςςςςςςς παιχνιδι ειναιιιιιιιιι


το ξερω κατερινακι μου...ας ανοιξουμε θεματακι γελοιες δικες μας ιστοριες και τελειωσε το θεμα...ε,τι λες....???ανοιξε αν θες και ξεκινα εγω πρεπει να αποχωρησω τωρα θα κανω μπανιο και μετα θα παω στο ικα να γραψω εμβολιο της μικρης και μετα στην μανα μου μεχρι μεθαυριο μαλλον(στο λεω για να μην νομιζεις οτι βγαζω την ουρα μου απ'εξω...)δηλαδη αν φτιαξουμε τετοιο θεματακι εγω απο μεθαυριο θα μπαινω να γραφω σιγουρα...ξεκινηστε ταλενταρες μου εσεις...οκ...???και οι σοβαροι αν θελουν ας ανοιξουν θεμα με σοβαρες ιστοριες και μολις μαζεψουν καμμια δεκαρια ασ τις στειλουν στον αντ1...οποιος θελει να γελασει ας ερθει στις αστειες ιστοριουλες μας.... Θέλετε να παίξουμε ένα παιχνίδι; - Σελίδα 12 215994

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κΑΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΑΔΕΙΤΕ ΠΙΟ ΠΆΝΩ! ΑΡΧΊΣΑΜΕ ΜΙΆ ΧΤΕς!

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bell έγραψε:
ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΑΜΝΗΣΙΑ




mama katerina έγραψε:ενα Αυγουστιατικο πρωι η Μελινα σκεφτηκε να παρει το πρωινο της στη Θαλασσ που τοσο λατρευε! πηρε λοιπον το δισκο της και κατεβηκε απο τη βεραντα του σπιτου για να κατσει ξυπολητη στην αμμουδια...συντροφια λοιπον με τον σκυλο της τον Τιτο καθησε στην αμμουδια..ειχε υπεροχη μερα δεν ειχε πολυ ζεστη και ετσι το ευχαριστηθηκε...αφου απολαυσε το πρωινο της σηκωθηκε να παει μεσα και ξαφνικα ειδε στη θαλασσα κατι να γυαλιζει..πλησιασε τοτε αδιαφορωντας αν θα βρεξει τη λευκη φουστα της και ειδε ενα μπουκαλι με ενα χαρτι μεσα ...ηταν γραμμα ..μπηκε λοιπον στον πειρασμο και το ανοιξε....


Evaggelitsa 26 έγραψε:Το γράμμα φαινόταν να είναι αρκετό καιρό κλεισμένο στο μπουκάλι... Η Μελίνα ξεκίνησε να διαβάζει τις πρώτες γραμμές..
"Αγαπημένε μου,
Εχω απελπιστεί. Δεν ξερω αν είσαι ζωντανός ή όχι. Δεν ξέρω καν που βρίσκεσαι. Αύριο είναι ο γάμος μου. Η καρδιά μπαίνει στην άκρη και για τους γονείς μου μετράει μόνο το συμφέρον. Πως θα κοιμάμαι με ένα άνδρα που δεν αγαπώ, έχοντας εσένα στην καρδιά μου...


bell έγραψε:...πήρε από το δίσκο ένα λαχταριστό κρουασάν με μαρμελάδα βύσσινο και το δάσκωσε. Μια σταγόνα μαρμρελάδας έπεσε πάνω στην κατάλευκη φούστα της, αφήνοντας έναν πορφυρό λεκέ. "Θα το πλύνει η Σταυρούλα " σκέφτηκε.
Η Σταυρούλα δούλευε εδώ και 4 χρόνια στο αρχοντικό τους σαν παραδουλεύτρα. Ήταν 26 χρονών, μελαχρινή, με πλούσια μακριά μαλιά.
Τα ρούχα της δουλειάς δεν έκρυβαν την καλίγραμμη σιλουέτα της. Μπορεί να ήταν άχαρα, αλλά αναδείκνυαν την λεπτή της μέση και τη λυγερή της κορμοστασιά.
Το δέρμα του προσώπου της, σαν από περσελάνη, δεν μαρτυρούσε με τίποτα ότι δούλευε σκληρά. Ήταν πάντα ευδιάθετη και καλοκαρδη, ενώ όταν χαμογελούσε μια τέλεια λευκή οδοντοστοιχία ξεπρόβαλε πίσω από τα σαρκώδη χείλη της.
Ξαφνικά ακούστηκε καλπασμός αλόγου. Σηκωσε το κεφάλι της να δει... ήταν ο αδελφός της. Ένας γοητευτικός άνδρας 28 χρονών. Τίποτα δεν μαρτυρούσε ότι 2 χρόνια πριν το παλικάρι αυτό παρα λίγο να ¨φυγει".
Ήταν και αυτός εκεί στο ατύχημα του εργοστασίου. Η έκρηξη μπορεί να ήταν δυνατή, το χτύπημα στο κεφάλι επίσης, αλλά δεν άφησε τίποτα άλλο παρά μόνο μια μικρή αμνησία... Ένα κομμάτι της ζωής του χάθηκε τελέιως από τη μνύμη του... δεν γνωρίζει καν τους καρδιακούς του φίλους... δεν θυμάται καν την Άννα΄ τον κρυφό δεσμό του με την κόρη του Φράγκου... Κανείς άλλωστε δεν ήξερε για τη σχέση τους...
[center]





αχαχχαχαχχαχαχαχχαχχα ΤΡΕΛΟΣ ΤΙΤΛΟΣ χαχαχαχαχχα[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΠΑΡΑΚΑΛΕΙΣΘΕ ΟΠΩΣ ΣΥΝΕΧΙΣΕΤΕ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ

ΠΑΡΑΚΑΛΕΙΣΘΕ ΟΠΩΣ ΣΥΝΕΧΙΣΕΤΕ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ



Έχει επεξεργασθεί από τον/την bell στις Τρι Νοε 15, 2011 5:19 am, 1 φορά

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bell έγραψε:ΠΑΡΑΚΑΛΕΙΣΘΕ ΟΠΩΣ ΣΥΝΕΧΙΣΕΤΕ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ

ανοιγω καινουργιο bell και συνεχιζουμε εκει... Very Happy

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια ελατε στο τρελες ιστουριουλες!!!!!!! αντε μαρη Ελενα που εισαι?

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
θελουμε κι αλλο ρε κοριτσια ειστε τελειες!!!!!!!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ifigeniaboz έγραψε:θελουμε κι αλλο ρε κοριτσια ειστε τελειες!!!!!!!

ελα στο τρελες ιστοριουλες και παιξε μαζι μας... Wink

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 15]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις