Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
234 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 234 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 41]

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωχ μαλλον το δευτερο κ σε βλεπω πυραυλο μετα!!!!!!!!

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σε συζητηση που ειχαμε με την μανα μου για διακοπες της λεω οτι σκεφτομαι να παω Μυτιληνη οικογενειακως να προσκυνησω και τον Αγιο Ραφαηλ,μεγαλη η χαρη του, που εχω χρονια να παω..
..γουρλωνει τα ματια και μου λεει'αμα παρεις τα παιδια τοσο μακρια,θα σε παω μεχρι τον αριο παγο και θα σου παρω την κηδεμονια!!μου λεει Shocked Shocked ..και εντελως φυσικα και επειδη ειμαι και αυθορμητο ατομο 'θα μου κλασεις' της λεω.. Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 27 606100 ...εεεε δεν υποφερετε με τιποτα ομως...με τιποτα!!

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anthaki έγραψε:Σε συζητηση που ειχαμε με την μανα μου για διακοπες της λεω οτι σκεφτομαι να παω Μυτιληνη οικογενειακως να προσκυνησω και τον Αγιο Ραφαηλ,μεγαλη η χαρη του, που εχω χρονια να παω..
..γουρλωνει τα ματια και μου λεει'αμα παρεις τα παιδια τοσο μακρια,θα σε παω μεχρι τον αριο παγο και θα σου παρω την κηδεμονια!!μου λεει Shocked Shocked ..και εντελως φυσικα και επειδη ειμαι και αυθορμητο ατομο 'θα μου κλασεις' της λεω.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ...εεεε δεν υποφερετε με τιποτα ομως...με τιποτα!!


Shocked Shocked Shocked Θα σου πάρει την κηδεμονία επειδή θα πας διακοπές με τα παιδιά σου;;;;

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
anthaki έγραψε:Σε συζητηση που ειχαμε με την μανα μου για διακοπες της λεω οτι σκεφτομαι να παω Μυτιληνη οικογενειακως να προσκυνησω και τον Αγιο Ραφαηλ,μεγαλη η χαρη του, που εχω χρονια να παω..
..γουρλωνει τα ματια και μου λεει'αμα παρεις τα παιδια τοσο μακρια,θα σε παω μεχρι τον αριο παγο και θα σου παρω την κηδεμονια!!μου λεει Shocked Shocked ..και εντελως φυσικα και επειδη ειμαι και αυθορμητο ατομο 'θα μου κλασεις' της λεω.. Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 27 606100 ...εεεε δεν υποφερετε με τιποτα ομως...με τιποτα!!


χαχαχαχαχαχαχαχαχ έλιωσα!!!
γεια σου ρε anthaki!!!!
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχα

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:
anthaki έγραψε:Σε συζητηση που ειχαμε με την μανα μου για διακοπες της λεω οτι σκεφτομαι να παω Μυτιληνη οικογενειακως να προσκυνησω και τον Αγιο Ραφαηλ,μεγαλη η χαρη του, που εχω χρονια να παω..
..γουρλωνει τα ματια και μου λεει'αμα παρεις τα παιδια τοσο μακρια,θα σε παω μεχρι τον αριο παγο και θα σου παρω την κηδεμονια!!μου λεει Shocked Shocked ..και εντελως φυσικα και επειδη ειμαι και αυθορμητο ατομο 'θα μου κλασεις' της λεω.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ...εεεε δεν υποφερετε με τιποτα ομως...με τιποτα!!


Shocked Shocked Shocked Θα σου πάρει την κηδεμονία επειδή θα πας διακοπές με τα παιδιά σου;;;;



μας κουφανες ολιγον τωρα.τι δουλεια εχει η μανα σου και που θα πας εσυ?

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Ειμαι στην μανα μου ο δικος μου πηγε στην καργια με την αδερφουλα του...Αντε να δω τι σκατα και πως θα μου γυρισει...Θα πουν τιποτα?Γιατι της ειπε θα τα πουμε ολα μολις ηρεμησεις...Για να δουμε,θα εχει τα αρχι: να της μιλησει η θα παει και θα φυγει μες στην καλη χαρα?

Ξεκόλα Τάτι!!!!
Έχει αρχίσει να σου γίνεται εμμονή.
Σταμάτα να δίνεις πλέον σημασία στην πεθερά σου.
Λογικό είναι να πάει στη μάνα του. Σκέψου να μεγαλώσει ο γιος σου και να μη γουστάρεις τη νύφη. Τουλάχιστον, θα ήθελες να τον βλέπεις μόνο του.

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Bιβη ανακατευετε στα ΠΑΝΤΑ και αυτος ειναι ο λογος που της ειχα κοψει την καλημερα 3 χρονια, εδωσα τοπο στην οργη ομως...αλλα δεν βλεπω χαιρι και προκοπη... Mad

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κορίτσια έχετε δει τη μαθηματικά δίνουν σε παιδάκια της β δημοτικού ;
Λοιπόν σας παραθέτω απο κάτω μια άσκηση και σας παρακαλώ δώστε τα φώτα σας ... Ένα θα σας πω έβαλα τον νονό του Σταύρου να το δει και δεν έβγαλε άκρη .
Λοιπόν η εκφώνηση λέει :Ποιο στοιχείο συμπληρώνει το μοτίβο ; Αντιστοιχίζω :
όπου σας γράφω αριθμούς φανταστείτε ότι είναι ένα ζάρι και είναι η ζαριά που φέρνει : αντιστοιχίες

4 2 6 3 8
2 4 6 3 4
3 5 4 6 7
9 7 8 6 5
να σκεφτείτε ότι είναι ζευγάρια των δύο και είναι μόνο του το ένα και πρέπει να βάλουμε αυτό που πρέπει
και από δίπλα πρέπει να τα αντιστοιχίσουμε με τις ακόλουθες ζαριές :8-4-3-9
αν μπορεί κάποια να δώσει τα φώτα της θα χαρώ . Βρήκα κάτι αλλά δεν είμαι σίγουρη ότι είναι έτσι και το θέμα είναι να του δώσω να το καταλάβει



Έχει επεξεργασθεί από τον/την βανια στις Δευ Νοε 21, 2011 5:16 am, 1 φορά

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anthaki έγραψε:Bιβη ανακατευετε στα ΠΑΝΤΑ και αυτος ειναι ο λογος που της ειχα κοψει την καλημερα 3 χρονια, εδωσα τοπο στην οργη ομως...αλλα δεν βλεπω χαιρι και προκοπη... Mad

καμαρι μην στεναχωριεσαι..μπενακις -βγαινακις ..καλα πες της αν δεν κανει τιποτα ο Αρειος υπαρχει και το Ευρωπαικο πες της.Σου τυχε και σενα λαχειοπ βρε παιδι μου...μην αγχω καθολου.

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
cassiani έγραψε:τι επαθε ο σκυλος;

Δεν μπορεί να σηκώσει το κεφάλι του πονάει,Τρέχαμε Κυριακάτικα χτές στο νοσοκομείο.Του δίνουμε αντιβίωση γιατί έχει μια φλεγμονή αλλά κάναμε και μια εξέταση για καλαζάρ και φοβόμαστε να μην βγεί θετική.[/quote]

Υποθέτω ότι είναι πολύ κακό αν βγει θετική ε???Καλά αποτελέσματα να έχετε!!



mommy12585 έγραψε:Κορίτσια έχω αγχωθεί πολύ..η μάνα μου έκανε ακτινογραφία θώρακος, τυπικά όχι για κάποιο λόγο και πήγε να την πάρει σήμερα το πρωί και της είπαν να περάσει αργότερα να μιλήσει με τον γιατρό...έχουν περάσει χίλιες δυο άσχημες σκέψεις από το μυαλό μου έχω τρελαθεί...

Περιμένω να μου πουνε όταν γυρίσουν...θα πεθάνω αν έχει κάτι η μαμά μου pale pale


Άντε καλέ!!Όλα καλά θα είναι!!Έτσι λένε σε όλους!!!!Κι η μαμά μου που κάνει εξετάσεις στην Διάγνωση,το ίδιο της λένε,να μιλήσει με τον γιατρό.Καλά αποτελέσματα και να μας ενημερώσεις.


blackrose έγραψε:Καλημερα!Κοριτσια δεν ειμαι καλα...ειδα ονειρο οτι πηγα τουαλετα να κατουρησω και ταχα ειδα το μωρο να βγαινει κομματια...Τρελαθηκα!και στον υπνο μου και στο ξυπνητο μου!!! Εφιαλτης!
Δεν θελω να παθει κατι το μωρο μου θα τρελαθω! Sad


Έχεις απόλυτο δίκιο που αγχώθηκες αλλά τέτοια όνειρα είναι απολύτως φυσιολογικά.Με όσες εγκυούλες έχω μιλήσει,όλες έχουν δει κι από ένα τέτοιο όνειρο.Εγώ έβλεπα και αφού γέννησα.Είναι το υποσεινήδητο που κάνει την ζημιά αφού κατά κύριο λόγο έχουμε στο μυαλό μας να είναι το νινάκι μας καλά.Ηρέμησε και μην το σκέφτεσαι.

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anthaki έγραψε:Σε συζητηση που ειχαμε με την μανα μου για διακοπες της λεω οτι σκεφτομαι να παω Μυτιληνη οικογενειακως να προσκυνησω και τον Αγιο Ραφαηλ,μεγαλη η χαρη του, που εχω χρονια να παω..
..γουρλωνει τα ματια και μου λεει'αμα παρεις τα παιδια τοσο μακρια,θα σε παω μεχρι τον αριο παγο και θα σου παρω την κηδεμονια!!μου λεει Shocked Shocked ..και εντελως φυσικα και επειδη ειμαι και αυθορμητο ατομο 'θα μου κλασεις' της λεω.. Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 27 606100 ...εεεε δεν υποφερετε με τιποτα ομως...με τιποτα!!

Γμτ έτσι θα γίνουμε και εμείς;
Εγώ βλέπω την μάνα μου και μερικές φορές δεν την αναγνωρίζω.
Όσο περνάνε τα χρόνια γίνεται πιο πεισματάρα και ισχυρογνώμων. Ό,τι είναι να πει το λέει χωρίς να σκεφτεί πρώτα αν πληγώνει κανεναν ή αν είναι ευγενική. Πραγματικά, άλλος άνθρωπος.

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
desT έγραψε:
tatijana έγραψε:Ειμαι στην μανα μου ο δικος μου πηγε στην καργια με την αδερφουλα του...Αντε να δω τι σκατα και πως θα μου γυρισει...Θα πουν τιποτα?Γιατι της ειπε θα τα πουμε ολα μολις ηρεμησεις...Για να δουμε,θα εχει τα αρχι: να της μιλησει η θα παει και θα φυγει μες στην καλη χαρα?

Ξεκόλα Τάτι!!!!
Έχει αρχίσει να σου γίνεται εμμονή.
Σταμάτα να δίνεις πλέον σημασία στην πεθερά σου.
Λογικό είναι να πάει στη μάνα του. Σκέψου να μεγαλώσει ο γιος σου και να μη γουστάρεις τη νύφη. Τουλάχιστον, θα ήθελες να τον βλέπεις μόνο του.

Συμφωνώ και εγώ έτσι θα ήθελα να μου φερθεί η κόρη μου & αυτό θα ήταν και το σωστό.
Όμως αν ήμουν σκατοκαργ@@λα του κερατά και δεν την άφηνα στην ησυχία της και δηλητηρίαζα την σχέση της, θα περίμενα να με κλείσει σε γηροκομείο και να ξεχάσει πως υπάρχω.
Είναι τουλάχιστον άδικο να ζητάμε απο τα παιδιά μας να υπομένουν ότι και να τους κάνουμε απλά και μόνο γιατί είναι παιδιά μας...

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
cassiani έγραψε:Ερώτηση: ετοιμάζομαι να κάνω μόνη μου diapercakes. Έχει κάνει ποτέ κάποια; Αναρωτιέμαι για ένα "κέικ" πόσες πάνες χρειάζονται περίπου; Μία συσκευασία απλή φτάνει;
[Έχω κάνει εγώ τρείς φορες αλλά παίζει ρόλο πόσο μεγάλη θέλεις να την κάνεις.Για μία φισιολόγκή τρεία πατώματα φτάνει η μεγάλη συσκευασία.αλλα αν δεις πως δεν σου φτάνουν μπορείς να βάλεις σε μεσα μεσα θέσεις αντί για πάνες τα ρολά απο τα χαρτιά υγείας και αν θες μπορείς να τα τυλίξεις με τα πανάκια που είναι για τα μωρά και να τα βαλεεις σε σημεία που φαίνονται.έχω φωτόνα σου δείξω αν θες.

Κασσιανή, χίλια ευχαριστώ!
Ωραία η ιδέα σου!
Έχω μαζέψει πάρα πολλά ρολά από χαρτιά υγειας για να κάνουμε χειροτεχνίες με τα μικρά, έτσι μάλλον θα χρησιμοποιήσω την ιδέα σου.

Many, many thanks!

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mamavivo έγραψε:
anthaki έγραψε:Bιβη ανακατευετε στα ΠΑΝΤΑ και αυτος ειναι ο λογος που της ειχα κοψει την καλημερα 3 χρονια, εδωσα τοπο στην οργη ομως...αλλα δεν βλεπω χαιρι και προκοπη... Mad

καμαρι μην στεναχωριεσαι..μπενακις -βγαινακις ..καλα πες της αν δεν κανει τιποτα ο Αρειος υπαρχει και το Ευρωπαικο πες της.Σου τυχε και σενα λαχειοπ βρε παιδι μου...μην αγχω καθολου.

Wink Wink Wink Wink

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
desT έγραψε:
anthaki έγραψε:Σε συζητηση που ειχαμε με την μανα μου για διακοπες της λεω οτι σκεφτομαι να παω Μυτιληνη οικογενειακως να προσκυνησω και τον Αγιο Ραφαηλ,μεγαλη η χαρη του, που εχω χρονια να παω..
..γουρλωνει τα ματια και μου λεει'αμα παρεις τα παιδια τοσο μακρια,θα σε παω μεχρι τον αριο παγο και θα σου παρω την κηδεμονια!!μου λεει Shocked Shocked ..και εντελως φυσικα και επειδη ειμαι και αυθορμητο ατομο 'θα μου κλασεις' της λεω.. Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 27 606100 ...εεεε δεν υποφερετε με τιποτα ομως...με τιποτα!!

Γμτ έτσι θα γίνουμε και εμείς;
Εγώ βλέπω την μάνα μου και μερικές φορές δεν την αναγνωρίζω.
Όσο περνάνε τα χρόνια γίνεται πιο πεισματάρα και ισχυρογνώμων. Ό,τι είναι να πει το λέει χωρίς να σκεφτεί πρώτα αν πληγώνει κανεναν ή αν είναι ευγενική. Πραγματικά, άλλος άνθρωπος.

...να σου πω κατι?...απλα εχω σηκωσει τα χερια ψηλα-μαζι με την επιστημη-...δεν παλευω αλλο! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 27 911307

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
chicken έγραψε:
desT έγραψε:
tatijana έγραψε:
να με κλείσει σε γηροκομείο και να ξεχάσει πως υπάρχω.

Τσίκεν, το γηροκομείο σ' αυτήν την περίπτωσή θα είναι η αισιόδοξη λύση, ... αλλιώς σαν το σκυλί στ' αμπέλι θα πάμε. Razz

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κασσιανή, χίλια ευχαριστώ!
Ωραία η ιδέα σου!
Έχω μαζέψει πάρα πολλά ρολά από χαρτιά υγειας για να κάνουμε χειροτεχνίες με τα μικρά, έτσι μάλλον θα χρησιμοποιήσω την ιδέα σου.

Many, many thanks! [/quote]

Τίποτα !!Καλή επιτυχία!!!!!

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anthaki έγραψε:

...να σου πω κατι?...απλα εχω σηκωσει τα χερια ψηλα-μαζι με την επιστημη-...δεν παλευω αλλο! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Δεν ξέρεις πόσο σε καταλαβαίνω...

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
desT έγραψε:
Τσίκεν, το γηροκομείο σ' αυτήν την περίπτωσή θα είναι η αισιόδοξη λύση, ... αλλιώς σαν το σκυλί στ' αμπέλι θα πάμε. Razz

ρε συ, αν τους κάνουμε τη ζωή ποδήλατο, δίκιο δεν θα έχουν?
Πωπω, είναι μερικές παράδειγμα προς αποφυγή (σε όλες τους τις ηλικίες... Rolling Eyes )

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anthaki έγραψε:Σε συζητηση που ειχαμε με την μανα μου για διακοπες της λεω οτι σκεφτομαι να παω Μυτιληνη οικογενειακως να προσκυνησω και τον Αγιο Ραφαηλ,μεγαλη η χαρη του, που εχω χρονια να παω..
..γουρλωνει τα ματια και μου λεει'αμα παρεις τα παιδια τοσο μακρια,θα σε παω μεχρι τον αριο παγο και θα σου παρω την κηδεμονια!!μου λεει Shocked Shocked ..και εντελως φυσικα και επειδη ειμαι και αυθορμητο ατομο 'θα μου κλασεις' της λεω.. Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #14!! - Σελίδα 27 606100 ...εεεε δεν υποφερετε με τιποτα ομως...με τιποτα!!

χαχαχαχ,γαματη!!!

desT έγραψε:
tatijana έγραψε:Ειμαι στην μανα μου ο δικος μου πηγε στην καργια με την αδερφουλα του...Αντε να δω τι σκατα και πως θα μου γυρισει...Θα πουν τιποτα?Γιατι της ειπε θα τα πουμε ολα μολις ηρεμησεις...Για να δουμε,θα εχει τα αρχι: να της μιλησει η θα παει και θα φυγει μες στην καλη χαρα?

Ξεκόλα Τάτι!!!!
Έχει αρχίσει να σου γίνεται εμμονή.
Σταμάτα να δίνεις πλέον σημασία στην πεθερά σου.
Λογικό είναι να πάει στη μάνα του. Σκέψου να μεγαλώσει ο γιος σου και να μη γουστάρεις τη νύφη. Τουλάχιστον, θα ήθελες να τον βλέπεις μόνο του.

Ναι δεν αντιλεγω οτι μου εχει μαλλον γινει εμμονη,αλλα αυτο γιατι δεν μπορω να ηρεμησω απο το τελευταιο συμβαν.Να παει,αλλωστε εγω του ειπα να παει τοσο συντομα γιανα μη λεει το ξεκωλο.Αν και παλι κατι αλλο θα βρει.Και ναι ειμαι ορεξατη για "χαβαλε" σημερα..Εγω δε θα εκανα αυτα τα αισχη που εκανε αυτη σε μενα...Και θελω να ξεσπασω...Περιμενω λοιπον να γυρισει οπως γυρισει..

Γιατι οπως ειπε κ ο αδερφος μου δεν ηρθε ο χθεσινος για να μου σκισει την ψυχολογια..

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βανια δεν πολυκαταλαβα τι εννοεις αλλα προσεξα οτι σε καθε σειρα εχει το εξι,στην τελευταια που δινεις εσυ και ειναι τεσσερις αριθμοι λειπει το εξι!

μα τι μαθανε και τους εβαλε τετοια ασκηση να μπω στο κλιμα?

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
που εισαι μαρη Ελενα μου απαντησες για αυτο που ειπαμε? scratch

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα σε ολες!

ξερει καμια αν μπορω να κολλησω οργαντζα πανω σε καθρεφτη? με LOGO. θα κατσει? Rolling Eyes

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
spapastamou έγραψε:
elenalamprini έγραψε:Καλημέρα!
Για όποια ενδιαφέρεται έχει προσφορά τα libero την οικονομικη συσκευασία στα ΑΒ.


οντως μολις πηραμε!!! Very Happy

συμπεθεραααααααα τι κανεις????
η νυφη μου τι κανει? ελπιζω να την εχετε στα οπα οπα!! γτ ο γιος μου λεει θα ερθει να την κλεψει

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:καλησπερα σε ολες!

ξερει καμια αν μπορω να κολλησω οργαντζα πανω σε καθρεφτη? με LOGO. θα κατσει? Rolling Eyes

δε γνωριζω αλλα πιστευω πως δε θα κολλησει και θα ποτισει και το πανι και θα φενετε καπως σαν βρεγμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις