Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 8]

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι έγινε ρε κορίτσια; Τέλειωσε η ιστορία;

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εκείνη την ώρα έτυχε να περνάει η Σταυρούλα η καμαριέρα τους απέξω από το δωμάτιο και η καρδιά της ράγισε όταν είδε το Φίλιππο και την Άννα αγκαλιασμένους μαζί.
Το συναίσθημα του πόνου κράτησε λίγο για να αντικατασταθεί με εκείνο της ζήλιας και στην συνέχεια το μυαλό της να της παίζει παιχνίδια και να ζητάει εκδίκηση.
Όχι δεν θα άφηνε κανένα να της πάρει τον Φίλιππο...

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
(να σημειώσω εδώ ότι Φίλιππο λένε τον γιο μου και Ιουλία την μαμά μου χα, χα)

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τα προβλήματα για τους δύο νέους δεν είχαν τελειώσει... Απο τη μια ο Φίλιππος είχε να ανακαλύψει το οικονομικό σκάνδαλο που συνέβαινε στο εργοστάσιο και από την άλλη η Αννα είχε παντευτεί ήδη με τον Παύλο Κομνηνό. Φυσικά υπήρχε και ο Φράγκος... Δεν είχε συγχωρέσει ούτε την κόρη του που τον εξευτέλισε, ούτε όμως τον Φιλιππο που του πήρε την μονακριβή του.

Ο Φίλιππος και η Αννα όμως ήταν μαζί και παρά τα προβλήματα που είχαν να αντιμετωπίσουν, ο ερωτάς τους ζούσε.
Τώρα που ξαναβρεθήκαν αποφάσισαν να περάσουν λίγες στιγμές οι δυο τους. Να αναπολήσουν το καλοκαίρι που πέρασαν μαζί. Έτσι άφησαν για λίγο στην άκρη τα προβλήματα τους και έφυγαν για λίγες μέρες στο Λονδίνο.

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
desT έγραψε:(να σημειώσω εδώ ότι Φίλιππο λένε τον γιο μου και Ιουλία την μαμά μου χα, χα)

χαχαχαχα...


*στο Λονδινο ο καιρος οπως παντα ητανε βροχερος και μουντος και δεν τους εκανε καρδια να βγουνε εξω αλλωστε ηθελαν να χορτασουν ο ενας τον αλλον οσο πιο πολυ γινεται.. κανανε ερωτα ολη μερα και για το μονο πραγμα που σταματαγανε ηταν για να φανε... σε καποιο πρωινο ειπε ο Φιλιππος στην Αννα..
-πρεπει να δουμε τι θα κανουμε με τον πατερα σου δεν θα το βαλει κατω ετσι ευκολα...
-ουτε εγω ειπε η Αννα αποφασισμενη..
-ναι αγαπη μου μα πρεπει να του μιλησω να δει πως σε αγαπω πως θα κανω τα παντα για σενα...
-ενταξει του ειπε γυρνωντας πισω θα παμε να του μιλησουμε...μαζι ομως..
ο Φιλιππος την αρπαξε και τη φιλησε ριχνοντας την ξανα στο κρεβατι......

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειδες το αρλεκιν τι σου ειναι?

πολυ καλο κοριτσια μπραβο σας και συγνωμη για την διακοπη.

την εριξε στο κρεβατι ,εκει ειχατε μεινει.Very Happy

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
desT έγραψε:(να σημειώσω εδώ ότι Φίλιππο λένε τον γιο μου και Ιουλία την μαμά μου χα, χα)

χαχαχαχα...


*στο Λονδινο ο καιρος οπως παντα ητανε βροχερος και μουντος και δεν τους εκανε καρδια να βγουνε εξω αλλωστε ηθελαν να χορτασουν ο ενας τον αλλον οσο πιο πολυ γινεται.. κανανε ερωτα ολη μερα και για το μονο πραγμα που σταματαγανε ηταν για να φανε... σε καποιο πρωινο ειπε ο Φιλιππος στην Αννα..
-πρεπει να δουμε τι θα κανουμε με τον πατερα σου δεν θα το βαλει κατω ετσι ευκολα...
-ουτε εγω ειπε η Αννα αποφασισμενη..
-ναι αγαπη μου μα πρεπει να του μιλησω να δει πως σε αγαπω πως θα κανω τα παντα για σενα...
-ενταξει του ειπε γυρνωντας πισω θα παμε να του μιλησουμε...μαζι ομως..
ο Φιλιππος την αρπαξε και τη φιλησε ριχνοντας την ξανα στο κρεβατι......



Φιλησε το αλαβαστρινο δερμα της ,μυρισε τον χυμο των μαλλιων της,ανασανε απο την δερμα της..

Αννα ψελλισε....

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:

κανανε ερωτα ολη μερα και για το μονο πραγμα που σταματαγανε ηταν για να φανε...


Τάσο ακούς;;; Όλη μέρα!!! Σταματάγανε μόνο για να φάνε...!! Ακούς;;; Ακούω να λες!

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:
mama katerina έγραψε:

κανανε ερωτα ολη μερα και για το μονο πραγμα που σταματαγανε ηταν για να φανε...


Τάσο ακούς;;; Όλη μέρα!!! Σταματάγανε μόνο για να φάνε...!! Ακούς;;; Ακούω να λες!

τι θυμηθηκα τωρα ρε ελενα.τα ιδια ελεγα στον αντρα μου οταν διαβαζα αρλεκιν και μου ελεγε..να πεις σε αυτον τον τζεισον να ερθει να μου το πει στα μουτρα ..ακου ολη μερα ...πολυ γελαγα ...σορυ κοριτσια για την επεμβαση!

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
... φίλιππε του είπε ... θέλω να ξέρεις ποτέ μέχρι τη στιγμή που σε ξαναείδα δεν πήγα με άλλον άντρα ..σε περίμενα ..
Ο φίλιππος την έπιασε στην αγκαλά του και με πάθος μπήκε μέσα της την έκανε δικιά του ξανά και ξανά ...
Ωστόσο απ έξω η Σταυρούλα κατάστρωνε το σχέδιο της ... πήρε τηλέφωνο την υπηρέτρια του Παύλου είχε στο μυαλό της ένα σχέδιο πολύ καλό...

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τα σχεδια της ομως δεν πηγαν πως τα περιμενε...αντι για την υπηρετρια του Παυλου βρεθηκε μπροστα της ο ιδιος... η Σταυρουλα τα χασε!
-κυριε Παυλο τι θελετε εδω εσεις?
-Σταυρουλα ξερω τι θες να κανεις μου τα ειπε ολα η Βασω (υπηρετρια του) και ειναι ματαιο...τα παιδια αγαπιουνται κι εγω πονεσα πολυ μα πρεπει να το δεχτουμε..ελα παμε για εναν καφε να τα πουμε καλυτερα... ξαφνικα η Σταυρουλα ειδε τον Παυλο με αλλο ματι..
-ναι παμε του ειπε...

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παρ΄όλη την αμνησία, ορισμένα πράγματα ο Φίλιππος δεν ξέχασε να τα κάνει με μαεστρία. Το χτύπημα στο καφάλι ήταν δυνατό, αλλά τα υπόλοιπα μέλη λειτουργούσαν περίφημα... Laughing

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mama katerina έγραψε:τα σχεδια της ομως δεν πηγαν πως τα περιμενε...αντι για την υπηρετρια του Παυλου βρεθηκε μπροστα της ο ιδιος... η Σταυρουλα τα χασε!
-κυριε Παυλο τι θελετε εδω εσεις?
-Σταυρουλα ξερω τι θες να κανεις μου τα ειπε ολα η Βασω (υπηρετρια του) και ειναι ματαιο...τα παιδια αγαπιουνται κι εγω πονεσα πολυ μα πρεπει να το δεχτουμε..ελα παμε για εναν καφε να τα πουμε καλυτερα... ξαφνικα η Σταυρουλα ειδε τον Παυλο με αλλο ματι..
-ναι παμε του ειπε...

Η Σταυρούλα τον ακολούθησε..

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εκει στο καφε ειπανε παρα πολλα η Σταυρουλα επνιξε τη διψα της για εκδικηση και τωρα απολαμβανε την παρεα του Παυλου...
-ξερεις Σταυρουλα εισαι πολυ ομορφο κοριτσι της ειπε
-κι εσυ δεν πας πισω Παυλο ...
η παρεα που κανανε ητανε πολυ ευχαριστη ειπανε πολλα γελασανε και κανονισανε να το ξανα επαναλαβουν...

πισω στο νησι ο Φραγκος...

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ο Φράγκος σκεφτόταν με ποιούς τρόπους θα εξουδετερώσει τη σχέση αυτή , δεν μπορούσε να δεχτεί ότι θα έχάνε για άλλη μια φορά απο την οικογένεια του Φίλιππου . Ακόμα θυμάται την ημέρα που είχε γνωρίσει την Ιουλία την μητέρα του Φίλιππου ήταν μόλις 18 και είχε καταγοητευτεί με την ομορφιά της .Όλα όσα ήθελε τα είχε αλλά αυτή τη γυναίκα περισσότερο εκείνη όμως αγαπούσε τον Αλέξανδρο τον πατέρα του Φίλιππου και στεκόταν εμπόδιο.
Μια νύχτα εκείνος την ακολούθησε και την ενοχλούσε , η Ιουλία του εξηγήσε ότι αγαπάει τον Αλέξανδρο εκείνος όμως δνε άκουγε το πάθος του του είχε γίνει εμμονή και τότε την βίασε ...
"Τώρα της είπε μετά την πράξη του ο ΄'αλλος δεν θα σε θέλει ... έπεσε έξω όμως η Ιουλία είπε την αλήθεια στον Αλέξανδρο και πάντρευτηκαν παρόλο που εκείνη ήταν έγκυος από τον βιασμό στην Μελίνα ...

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
o Φραγκος δεν μπορουσε να πιστεψει οτι παρ'ολα αυτα η Ιουλια καταφερε να παντρευτει τον αγαπημενο της Αλεξανδρο και να ειναι εγκυος....ετσι αποφασισε να βγαλει απο τη μεση τον Αλεξανδρο...και τα καταφερε οταν βρεθηκαν οι δυο τους "τυχαια" στο ετησιο κυνηγι αλεπους....ετσι η Ιουλια ηταν και παλι μονη!

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πωπω καλα και εγω κοριτσια νομιζα ωρες ωρες οτι τα διαβαζετε απο βιβλιο,τοσο καλα τα γραφετε!Οι δε λεπτομερειες που γραφετε σε κανουν να νομιζεις πως διαβαζεις αληθινο βιβλιο και μαλιστα ερχονται και εικονες στα ματια σου!Μπραβο,λες και ειστε συνενοημενες,η μια συμπληρωνει την συνεχεια της αλλης επαξια!(συγγνωμη για την διακοπη)

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
black beauty έγραψε:πωπω καλα και εγω κοριτσια νομιζα ωρες ωρες οτι τα διαβαζετε απο βιβλιο,τοσο καλα τα γραφετε!Οι δε λεπτομερειες που γραφετε σε κανουν να νομιζεις πως διαβαζεις αληθινο βιβλιο και μαλιστα ερχονται και εικονες στα ματια σου!Μπραβο,λες και ειστε συνενοημενες,η μια συμπληρωνει την συνεχεια της αλλης επαξια!(συγγνωμη για την διακοπη)
ναι κι εγω ετσι νιωθω τρελες και ομορφες ιστοριουλες γραμμενες απο εμας..  - Σελίδα 5 654316


**********************************
3 μηνες μετα....

η Αννα καθοταν αμεριμνη στη βεραντα του σπιτιου του Φιλιππου ξαφνικα ενιωσε μια αδιαθεσια εντονη ετρεξε κατευθειαν στο μπανιο και εκανε εμετο οτι ειχε φαει.. η Μελινα που την ειδε να τρεχει χτυπησε δειλα την πορτα και της ειπε
-εισαι καλα κοριτσακι μου?
-καλα ειμαι κατι θα με πειραξε..
η Αννα σκεφτηκε πως μερες τωρα δεν αισθανοτανε καλα αλλα σημερα θυμηθηκε πως ειχε και καθυστερηση..
-δεν παει αλλο πρεπει να παω στον γιατρο..μονολογησε.. ντυθηκε αμεσως και πηγε στον κυριο Σωτηριαδη που ηταν ο γιατρος της Μελινας..
-συγχαρητηρια κυρια Φραγκου ειστε εγκυος 2 μηνων...
η Αννα τα εχασε χαρηκε τοσο πολυ ομως μεσα της ηξερε πως αυτο το παιδι θα φερει αντιδρασεις...γυρισε πισω στο σπιτι και σκεφτοταν πως θα το ανακοινωσει στον αγαπημενο της Φιλιππο......

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ετοιμασε ενα ομορφο δειπνο για τον αγαπημενο της και τον περιμενε σκεπτικη....μολις την ειδε καταλαβε οτι κατι την απασχολουσε....η Αννα ολο χαρα του ανακοινωσε...-Φιλλιπε ειμια εγκυος!!!-Αγαπημενη μου...με κανεις τοσο ευτυχισμενο....Τωρα ομως ηρθε η ωρα να αντιμετωπισουμε μαζι τον πατερα σου!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ο Φραγκος τους περιμενε στο τεραστιο σαλονι με τα παλια και βαρια επιπλα.. καθοταν στη αγαπημενη του πολυθρονα οταν μπηκανε μεσα τα 2 παιδια..
-πατερα ετρεξε η Αννα και τον αγκαλιασε τωρα πια ειχε συνειδητοποιησει ποσο της ειχε λειψει...
ο Φραγκος της κατεβασε τα χερια ψυχρα και της ειπε..
-τι θελετε αρκετα δεν με ξεφτιλισατε?
-κυριε Φραγκο..τωρα μιλαγε ο Φιλιππος.. γιατι ειστε τοσο αρνητικος την κορη σας την λατρευω θα την κανω τοσο ευτυχισμενη οσο δεν μπορειτε να φανταστειτε..
-οχι!!!! ειπε ο Φραγκος εξαλλος δεν μπορω να το δεχτω αυτο!!!
-πατερα δεν μπορεις να κανεις αλλιως του ειπε η Αννα ..περιμενουμε παιδι...το εγγονι σου...

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ο Φράγκος κοιταξε την Αννα στα μάτια...
- Αλήθεια κορίτσι μου; Έχεις τον εγγονό μου; Αυτόν που θα συνεχίσει το ονομά μου;
- Ναι πατέρα είμαι έγκυος, είπε η Αννα και έβαλε το χέρι του πατέρα της στην κοιλιά της.
-Κορη μου σε συγχωρω, μπορείς όποτε θέλεις να επιστρέψεις στο σπίτι μας, τώρα που είσαι έγκυος να είσαι δίπλα στην οικογενειά σου.
- Δεν είμαι μόνη πατέρα, είναι και ο Φίλιππος.
Τότε ο Φράγκος γύρισε και κοίταξε με μίσος τον Φιλιππο και είπε:
- Εσύ και το εγγονι μου είστε καλοδεχούμενοι. Αυτος ο άθλιος ΠΟΤΕ!

vasiakalou

vasiakalou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κυριε, ειπε τοτε ο Φιλιππος αποφασιτικα ορθωνοντας το εντυπωσιακο του παραστημα. Ειναι δικαιωμα σας η οποια άποψή σας για μένα, αλλά αγαπώ την Αννα και ασφαλώς αγαπώ και τον καρπο του ερωτά μας που μεγαλωνει μεσα της.Σεβομαι το γεγονος οτι ειστε πατερας της αλλά δε θα σας επιτρεψω να μας χωρισετε, να μπειτε εμποδιο αναμεσα σε μένα τη γυναικα και το παιδί μου. Θα σας πολεμησω να το ξερετε. Οπλο μου δεν ειναι τα χρηματα αλλά η αγάπη κι η αξιοπρέπειά μου. Κάποια πράγματα σε αυτη τη ζωή ουτε πουλιούνται ουτε αγοραζονται και θα σας το αποδειξω...

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
-Άκου να σου πω νεαρε, τη ζωή την ξέρω καλύτερα από σένα και έχω μεγαλύτερη πείρα. Σε αυτή τη ζωή όλα πουλιούνται και αγοράζονται. Για ένα πείσμα όμως δεν θα αφήσω τη κόρη και το εγγόνι μου να μεγαλώσουν έξω από το κόσμο που έχω φτιάξει και που μπορώ να τους προσφέρω τα παντα... Και για να τελειώνουμε μια για πάντα εμείς οι δύο, εδώ μπροστά στην Αννα λέγε πόσα θες για να μας αφήσεις ήσυχους;
- Μπαμπά τι είναι αυτά που λες, είπε η Αννα μην πιστεύοντας στα αυτιά της.
- Μην ανακατεύεσαι εσυ.. Λέγε πόσα θες. Φωναξε ο Φράγκος υψώνοντας τον ήχο της φωνής του.

Ο Φίλιππος γύρισε και κοιταξε την Αννα στα μάτια και μετά είπε στον Φραγκο.
-Δεν εχετε καταλάβει πόσο αγαπώ την κόρη σας. Λυπάμαι που για ακόμη μια φορά τη βλέπεται σαν εμπορευμα.
Γυρνώντας στην Αννα λέει:
- Φεύγω θα έρθεις.
Η κοπέλα κουνησε το κεφάλι της καταφατικά, έπιασε το χέρι του Φιλιππου και έκλεισε πίσω της μια για πάντα την πόρτα της οικογένειας Φράγκου.

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
6 μήνες αργότερα, παραμονή Χριστουγέννων η Άννα έφερε στον κόσμο ένα υγειέστατο αγοράκι. Ο τοκετός αρκετά δύσκολος,όμως η Άννα τα κατάφερε!
Ένα πρωινό του Ιανουαρίου και ενω η Άννα περιποιόταν το βρέφος, χτύπησε το κουδούνι. Ήταν ο πατέρας της!

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πατερα!!!!εσυ εδω??
ναι κορη μου!περιμενα να γεννησεις το μοναδικο μου εγγονι και να σας παρω πισω μαζι μου!!!Δεν γινετε η κορη και ο εγγονος του Φραγκου να ζουν εδω περα....τοτε ξαφνικα....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις