Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
79 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 79 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!! Empty ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!! Παρ Νοε 18, 2011 1:29 pm

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κοριτσια αν μπορειτε να μου πειτε πως γινεται αν ξερετε!!!η γιατρος μου εγραψε για καμπυλη ζαχαρου κ πρεπει να την κανω τον επομενο μηνα μεχρι της 20 δεκεμβρη!!πως θα γινει αν την κανω στο ικα τι διαδικασι χρειαζεται να κανω,πρεπι να το αγορασω εγω δεν εχω ιδεα ευχαριστω !!φιλια

2ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!! Empty Απ: ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!! Παρ Νοε 18, 2011 10:31 pm

karkinaki77


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Μην αγχωνεσαι καλη δεν ειναι κατι σπουδαιο αν σου γραψει την καμπυλη γλυκοζης των 50 θα πας σε οποιοδηποτε γιατρο του Ικα η στο Κεντρο Μανας και Παιδιου ανηκει στο Ικα υπαρχει σε ολες τις πολεις θα σου την γραψει απο εκει θα πας στο Ικα να την κανεις χωρις να πληρωσεις .Το πρωι πριν πας θα σταματησεις σε ενα φαρμακειο και θα πεις να σου την φτιαξουν.Δεν ειναι κατι σπουδαιο .Θα πας στο Ικα νηστικη πρωτα να σου παρουν αιματακι νηστικη μετα θα την πιεις θα περιμενεις μια ωριτα θα σε ξαναμετρησουν και εφυγες.Εγω για μεγα λυτερη αξιοπιστια επειδη ηταν λιγο οριακι με εβαλε και εκανα πρωτα τον 50γλυκοζης και μετα απο 10 μερες των 100.Απλα των 100 δεν γινεται στο Ικα στοιχιζει 20 ευρω αλλα το κακο ειναι οτι πρεπει να κατσεις στο μικροβιολογικο 3 ωρες γιανα σου κανεις 4 ληψεις εγω την εκανα χθες και ευτυχως βγηκε καλη.Ελπιζω να σε καλυψα καλη μου .Μην αγχωνεσαι ολα θα πανε καλα Very Happy

3ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!! Empty Απ: ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!! Σαβ Νοε 19, 2011 12:10 pm

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
karkinaki77 έγραψε:Μην αγχωνεσαι καλη δεν ειναι κατι σπουδαιο αν σου γραψει την καμπυλη γλυκοζης των 50 θα πας σε οποιοδηποτε γιατρο του Ικα η στο Κεντρο Μανας και Παιδιου ανηκει στο Ικα υπαρχει σε ολες τις πολεις θα σου την γραψει απο εκει θα πας στο Ικα να την κανεις χωρις να πληρωσεις .Το πρωι πριν πας θα σταματησεις σε ενα φαρμακειο και θα πεις να σου την φτιαξουν.Δεν ειναι κατι σπουδαιο .Θα πας στο Ικα νηστικη πρωτα να σου παρουν αιματακι νηστικη μετα θα την πιεις θα περιμενεις μια ωριτα θα σε ξαναμετρησουν και εφυγες.Εγω για μεγα λυτερη αξιοπιστια επειδη ηταν λιγο οριακι με εβαλε και εκανα πρωτα τον 50γλυκοζης και μετα απο 10 μερες των 100.Απλα των 100 δεν γινεται στο Ικα στοιχιζει 20 ευρω αλλα το κακο ειναι οτι πρεπει να κατσεις στο μικροβιολογικο 3 ωρες γιανα σου κανεις 4 ληψεις εγω την εκανα χθες και ευτυχως βγηκε καλη.Ελπιζω να σε καλυψα καλη μου .Μην αγχωνεσαι ολα θα πανε καλα Very Happy
ναι με καλυψες αρκετα!!ναι εχω διπλα στο σπιτι μου μανας κ παιδιου!1να σε ρωτησω αν παω απο την προηγουμενη μερα να παρω την γλυκοζει πειραζει ας πουμε !!τον 75γρ μου εγραψε ευχαριστω αχ δεν θα μπορεσω να το πιω θα το κανω εμετο μου ειπαν ειναι αιδια

4ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!! Empty Απ: ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!! Σαβ Νοε 19, 2011 12:13 pm

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βρε Μαρινάκι μου, γιατί αγχώνεσαι τόσο πολύ καλή μου;

5ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!! Empty Απ: ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!! Σαβ Νοε 19, 2011 12:15 pm

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Βρε Μαρινάκι μου, γιατί αγχώνεσαι τόσο πολύ καλή μου;
τι κανεις ελενακη μου!!αχ δεν ξερω μου εχουν πει οτι ειναι καπως,αλλα εχω θεμα αμ τα σιροπια με το που το δω η το βαλω στο στομα το κανω εμμετο δεν θα τα καταφερω κ δεν κανει να πιο ουτε λιγο νερο!!!!ετσι για να μου φυγει απο το στομα!!

6ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!! Empty Απ: ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!! Σαβ Νοε 19, 2011 12:18 pm

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νεράκι με ζαχαρίτσα είναι βρε Μαρινάκι...γιατί να μην μπορέσεις να το πιείς????

7ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!! Empty Απ: ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!! Σαβ Νοε 19, 2011 12:22 pm

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλικακι έγραψε:Νεράκι με ζαχαρίτσα είναι βρε Μαρινάκι...γιατί να μην μπορέσεις να το πιείς????
αχ δεν ξερω γτ μου ειπαν οτι ειναι πολυ γλυκο κ πολυ αιδια ,,,,καλα αν δεν το δω μονη μου συγουρα δεν ξερω,απλα αρχισα να πανικοβαλομαι!!

8ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!! Empty Απ: ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!! Σαβ Νοε 19, 2011 12:34 pm

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marinaki <3 <3 έγραψε:
αλικακι έγραψε:Νεράκι με ζαχαρίτσα είναι βρε Μαρινάκι...γιατί να μην μπορέσεις να το πιείς????


αχ δεν ξερω γτ μου ειπαν οτι ειναι πολυ γλυκο κ πολυ αιδια ,,,,καλα αν δεν το δω μονη μου συγουρα δεν ξερω,απλα αρχισα να πανικοβαλομαι!!


Πανικοβάλλεσαι χωρίς λόγο,νομίζω...εμένα μου άρεσε Very Happy !!!!

9ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!! Empty Απ: ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!! Σαβ Νοε 19, 2011 12:38 pm

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεν είναι τίποτα η συγκεκριμένη εξέταση, απλά εγώ επειδή άργησα να την κάνω στην εγκυμοσύνη σχετικά μετά από 20 λεπτά που ήπια το ποτήρι αυτό το έβγαλα κιόλας. Μετά είπα στον γυναικολόγο μου ότι δεν την ξανακάνω. Εμένα προσωπικά για να πω την αλήθεια μου προκάλεσε αηδία το συγκεκριμένο 'ποτό'.

Την αδερφή μου δεν τη πείραξε καθόλου που την έκανε...

10ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!! Empty Απ: ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!! Σαβ Νοε 19, 2011 12:39 pm

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειναι πολύ γλυκο και ισως να μη σου αρεσει, αλλα ειναι νερο με γλυκοζη, τίποτα ιδιαιτερο.
Μπορεις να εχεις διπλα σου μια φετα λεμονι, αν νιωθεις οτι στην πρωτη γουλια δεν μπορεις και αηδιαζεις. Βοηθάει στο να παρει την υπερβολική γλύκα απο τη γλωσσα, και δεν επηρεάζει το αποτέλεσμα. Οποτε, πινεις μια γουλια, ρουφας λιγο τη φετουλα λεμόνι, πινεις μι ακομα γουλια, ξανα το λεμονακι, κ.ο.κ.
Και μην αγνωνεσαι καλε για την καμπύλη! Σιγα την εξέταση!!

11ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!! Empty Απ: ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!! Σαβ Νοε 19, 2011 1:15 pm

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαρινακι ποσο σε νιωθω δε φανταζεσαι!εγω πηγα σε ιδιωτη μικροβιολογο, δε θυμαμαι ποσα πληρωσα αλλα αυτο που μου εδωσε να πιω ηταν με γευση πορτοκαλι κ δε με πειραξε καθολου.μπορεσα το ηπια μονοκοπανια, μετα περιμενα για τις αιματοληψιες αλλα ειχα παρει κ παρεα γιατι φοβομουν μη ζαλιστω κ τετοια. τελικα δε με πειραξε καθολου!μη φοβασαι!

12ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!! Empty Απ: ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!! Σαβ Νοε 19, 2011 1:21 pm

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλικακι έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:
αλικακι έγραψε:Νεράκι με ζαχαρίτσα είναι βρε Μαρινάκι...γιατί να μην μπορέσεις να το πιείς????


αχ δεν ξερω γτ μου ειπαν οτι ειναι πολυ γλυκο κ πολυ αιδια ,,,,καλα αν δεν το δω μονη μου συγουρα δεν ξερω,απλα αρχισα να πανικοβαλομαι!!


Πανικοβάλλεσαι χωρίς λόγο,νομίζω...εμένα μου άρεσε Very Happy !!!!

Κι εμενα! Very Happy

13ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!! Empty Απ: ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!! Κυρ Νοε 20, 2011 1:14 pm

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγγελικημαρια έγραψε:μαρινακι ποσο σε νιωθω δε φανταζεσαι!εγω πηγα σε ιδιωτη μικροβιολογο, δε θυμαμαι ποσα πληρωσα αλλα αυτο που μου εδωσε να πιω ηταν με γευση πορτοκαλι κ δε με πειραξε καθολου.μπορεσα το ηπια μονοκοπανια, μετα περιμενα για τις αιματοληψιες αλλα ειχα παρει κ παρεα γιατι φοβομουν μη ζαλιστω κ τετοια. τελικα δε με πειραξε καθολου!μη φοβασαι!
τι κανεις!!γιατι υπαρχει περιπτωσει ας πουμε να ζαλιστο η κατι τετοιο,να ξερω να μν παω μονη μου γτ αν παω στο ικα θα παω 7'30 ωρα το πρωη,πανικοβαλομαι γτ δεν μπορω να πιω οτι εχει σχεση με σιροπια τα βγαζω απο μικρη το εχω το προβλημα αυτο κ ολες τησ βιταμινες της περνω σε χαπι ουτε το ασβσετιο δεν μπορω να παρω που ειναι μασομενο εχω μεγαλο θεμα δεν ξερω τι θα κανω αν τα καταφερω,αυτο με το λεμονη θα το κανω κ μ αρεσει το λεμονη δεν επιρεαζει ομως στην εξετασει!!κοριτσια χιλια ευχαριστω για της απαντησεις σας σας φιλω ολες

14ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!! Empty Απ: ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!! Κυρ Νοε 20, 2011 1:23 pm

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marinaki απλά θα νιώσεις ξαφνικά μια τρελή υπνηλία, τρελή όμως, λες είχα πάρει υπνωτικό ήταν... είναι από την γλυκόζη! Εγώ είχα πάρει την μητέρα μου μαζί, άσχετα αν δε κατάφερα να την κάνω σωστά την εξέταση, ήθελα παρέα.

Την υπνηλία εγώ την ένιωσα ε, δεν ξέρω για άλλες κοπέλες να μην πουν οτι θέλω να σε τρομάξω και τέτοια..Φιλιά

15ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!! Empty Απ: ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!! Κυρ Νοε 20, 2011 10:13 pm

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marinaki <3 <3 έγραψε:
αγγελικημαρια έγραψε:μαρινακι ποσο σε νιωθω δε φανταζεσαι!εγω πηγα σε ιδιωτη μικροβιολογο, δε θυμαμαι ποσα πληρωσα αλλα αυτο που μου εδωσε να πιω ηταν με γευση πορτοκαλι κ δε με πειραξε καθολου.μπορεσα το ηπια μονοκοπανια, μετα περιμενα για τις αιματοληψιες αλλα ειχα παρει κ παρεα γιατι φοβομουν μη ζαλιστω κ τετοια. τελικα δε με πειραξε καθολου!μη φοβασαι!
τι κανεις!!γιατι υπαρχει περιπτωσει ας πουμε να ζαλιστο η κατι τετοιο,να ξερω να μν παω μονη μου γτ αν παω στο ικα θα παω 7'30 ωρα το πρωη,πανικοβαλομαι γτ δεν μπορω να πιω οτι εχει σχεση με σιροπια τα βγαζω απο μικρη το εχω το προβλημα αυτο κ ολες τησ βιταμινες της περνω σε χαπι ουτε το ασβσετιο δεν μπορω να παρω που ειναι μασομενο εχω μεγαλο θεμα δεν ξερω τι θα κανω αν τα καταφερω,αυτο με το λεμονη θα το κανω κ μ αρεσει το λεμονη δεν επιρεαζει ομως στην εξετασει!!κοριτσια χιλια ευχαριστω για της απαντησεις σας σας φιλω ολες

εγω ουτε αναβραζον μπορω να πιω. καταπινω οσα χαπια θελεις αλλα οχι σιροπια κ τετοια.εμενα με ειχαν τρομαξει αλλες κοπελες κ παρεα πηρα γιατι κραταει πολυ ωρα κ θα βαριομουν.γενικα εκεινο το διαστημα ειχα ζαλαδες κ για παν ενδεχομενο ηθελα καποιον μαζι μου. να δεις που δε θα καταλαβεις τιποτα...μη φοβασαι.

16ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!! Empty Απ: ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!! Κυρ Νοε 20, 2011 10:30 pm

karkinaki77


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Kαλημερα και ακλη εβδομαδα σε ολες τις εγκυουλες και μη .Συγνωμη που αρχησα να απαντησω .Εγω πηγα και πηρα την γλυκοζη με γευση και δεν με αφησε ο μικροβιολογος να την πιω δεν ειναι το ιδιο σωστη μου ανεφερε.Ζαλαδες οχι δεν ειχα .Το ειπια μονοκοπανια και με αηδιασε στο τελος .Παρολο πουτο στομαχι μου ειναι χαλια τελευταιες μερες δεν μου ηρθε αηδια.Το μονο που μου την εδωσε ειναι οτι δεν ειχα τι νακανω στο μικροβιολογικο τοσες ωρες δεν επιτρεπεται μου ειπαν μετα να περπατησεις για να μην αλιωθει η μετρηση.Αυτα κουκλιτσα μην σε νοιαζει η εξεταση το αποτελεσμα της μετραει και περιμενουμε νεα σου.Φιλακια

17ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!! Empty Απ: ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!! Δευ Νοε 21, 2011 12:00 am

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KALHMERA EKANA TIN KAMPYLH ZAXAROY OTAN HMOYN EGKYOS ,TIN EKANA STIN EYRVDIAGNVSH KAI EPEIDH EIXA IKA PLHRWSA ME EKPTWSH 50 TIS EKATO DHLHDH GYRW STA 6 E KAI TO DEIALYMA POY MOY EDVSAN NA PIW HTAN NERO ME ZAXARH NYSTIKH .....EIXA ZALADES KAI ANAGOYLES EKEINH TIN STIGMH,MOLIS TELIVSE H EXETASEI KAI EFAGAENIWSA KALHTERA.DEN EINAI TIPOTA,APLH EXETASH

18ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!! Empty Απ: ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!! Δευ Νοε 21, 2011 11:51 am

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zoyzoynitsa moy έγραψε:KALHMERA EKANA TIN KAMPYLH ZAXAROY OTAN HMOYN EGKYOS ,TIN EKANA STIN EYRVDIAGNVSH KAI EPEIDH EIXA IKA PLHRWSA ME EKPTWSH 50 TIS EKATO DHLHDH GYRW STA 6 E KAI TO DEIALYMA POY MOY EDVSAN NA PIW HTAN NERO ME ZAXARH NYSTIKH .....EIXA ZALADES KAI ANAGOYLES EKEINH TIN STIGMH,MOLIS TELIVSE H EXETASEI KAI EFAGAENIWSA KALHTERA.DEN EINAI TIPOTA,APLH EXETASH
καλησπερα σε ολες,δηλ στην εβρωδιαγνωση ειναι συγουρο με εκπτωση αν ειναι να παω εκει!!να μν περιμενω στην ουρα στο ικα τοσες ωρες,αχ κοριτσια αρχιζω κ την φοβαμαι δεν θα τα καταφερω ουτε καν να το βαλω στο στομα,θα παρω τον αντρα μου μαζη μου για παν ενδεχομενο!!ευχαριστω κοριτσια,ειναι τον αλλο μηνα που θα την κανω θα σας πω νεα!!

19ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!! Empty Απ: ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!! Δευ Νοε 21, 2011 12:12 pm

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρινάκι,στο ΙΚΑ δεν περιμένεις ουρά.Μόλις πεις ότι είσαι έγκυος θα περάσεις πρώτη.Πρεπει,όμως,να είσαι πολύ νωρίς εκεί.Να ρωτήσεις και θα σου πουν τι ώρα.

20ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!! Empty Απ: ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!! Δευ Νοε 21, 2011 12:28 pm

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλικακι έγραψε:Μαρινάκι,στο ΙΚΑ δεν περιμένεις ουρά.Μόλις πεις ότι είσαι έγκυος θα περάσεις πρώτη.Πρεπει,όμως,να είσαι πολύ νωρίς εκεί.Να ρωτήσεις και θα σου πουν τι ώρα.
αχ αληκακη μου δυστηχως ειμαστε στην ελλαδα πηγα την αλλη φορα παω συνηθως 7'30 ωρα χωρις ραντεβου κ ειναι κατι κολογερη δεν σε αφηνουν φωναζουν!!κ ρωτησε μια εγκυος εκει στης βλαμενες οτι η εγκυμονουσες δεν εχουν προτερεοτητα κ λεει οχι θα πατε με την ουρα ασε ΕΛΛΑΔΑ σου λεει ο αλλος αλλα αν παω τελικα ικα θα παω εννοειτε μπρωστα!

21ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!! Empty Απ: ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!! Δευ Νοε 21, 2011 12:38 pm

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
5 φορες την εχω κανει.σε αναγουλιαζει καπως αλλα ενταξει ειναι υποφερτη εξεταση τελικα.κανε αυτο με το λεμονι, θα σε βοηθησει πιστευω αν και μπορει να σου αρεσει κιολας Very Happy που ξερεις?

22ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!! Empty Απ: ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!! Δευ Νοε 21, 2011 1:16 pm

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="ksapphire"]5 φορες την εχω κανει.σε αναγουλιαζει καπως αλλα ενταξει ειναι υποφερτη εξεταση τελικα.κανε αυτο με το λεμονι, θα σε βοηθησει πιστευω αν και μπορει να σου αρεσει κιολας Very Happy που ξερεις?
[/quote μακαρηηηηηηηηηη λες θα παρω λεμονη μαζη μου

23ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!! Empty Απ: ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!! Δευ Νοε 21, 2011 10:45 pm

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marinaki <3 <3 έγραψε:
αλικακι έγραψε:Μαρινάκι,στο ΙΚΑ δεν περιμένεις ουρά.Μόλις πεις ότι είσαι έγκυος θα περάσεις πρώτη.Πρεπει,όμως,να είσαι πολύ νωρίς εκεί.Να ρωτήσεις και θα σου πουν τι ώρα.


αχ αληκακη μου δυστηχως ειμαστε στην ελλαδα πηγα την αλλη φορα παω συνηθως 7'30 ωρα χωρις ραντεβου κ ειναι κατι κολογερη δεν σε αφηνουν φωναζουν!!κ ρωτησε μια εγκυος εκει στης βλαμενες οτι η εγκυμονουσες δεν εχουν προτερεοτητα κ λεει οχι θα πατε με την ουρα ασε ΕΛΛΑΔΑ σου λεει ο αλλος αλλα αν παω τελικα ικα θα παω εννοειτε μπρωστα!


Να ζητήσεις την προισταμένη ή τον διευθυντή!!Δεν γίνονται αυτά τα πράματα!!!
Το δικό μας το ΙΚΑ μέχρι και στις ειδήσεις έχει βγει,αλλά σ'αυτό το θέμα δεν έχω παράπονα...
Πριν αρχίσουν τις αιμοληψίες,πάντα,ρωτάγανε αν υπάρχουν έγκυες.Αλλά κι εγώ με το που πήγαινα ενημέρωνα ότι είμαι έγκυος.
Να πας με τον άντρα σου ,αν μπορεί,και εν ανάγκη να βάλει και καμιά φωνή.
Έχεις προτεραιότητα.Τέλος!!!

24ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!! Empty Απ: ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!! Τρι Νοε 22, 2011 1:51 am

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
παρε και το λεμονακι, δεν χανεις τιποτα. Καλη επιτυχια Laughing

25ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!! Empty Απ: ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!! Τρι Νοε 22, 2011 12:11 pm

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλικακι έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:
αλικακι έγραψε:Μαρινάκι,στο ΙΚΑ δεν περιμένεις ουρά.Μόλις πεις ότι είσαι έγκυος θα περάσεις πρώτη.Πρεπει,όμως,να είσαι πολύ νωρίς εκεί.Να ρωτήσεις και θα σου πουν τι ώρα.


αχ αληκακη μου δυστηχως ειμαστε στην ελλαδα πηγα την αλλη φορα παω συνηθως 7'30 ωρα χωρις ραντεβου κ ειναι κατι κολογερη δεν σε αφηνουν φωναζουν!!κ ρωτησε μια εγκυος εκει στης βλαμενες οτι η εγκυμονουσες δεν εχουν προτερεοτητα κ λεει οχι θα πατε με την ουρα ασε ΕΛΛΑΔΑ σου λεει ο αλλος αλλα αν παω τελικα ικα θα παω εννοειτε μπρωστα!


Να ζητήσεις την προισταμένη ή τον διευθυντή!!Δεν γίνονται αυτά τα πράματα!!!
Το δικό μας το ΙΚΑ μέχρι και στις ειδήσεις έχει βγει,αλλά σ'αυτό το θέμα δεν έχω παράπονα...
Πριν αρχίσουν τις αιμοληψίες,πάντα,ρωτάγανε αν υπάρχουν έγκυες.Αλλά κι εγώ με το που πήγαινα ενημέρωνα ότι είμαι έγκυος.
Να πας με τον άντρα σου ,αν μπορεί,και εν ανάγκη να βάλει και καμιά φωνή.
Έχεις προτεραιότητα.Τέλος!!!
αχ αλικακη μου ναι επειδη μου εχουν πει οτι μπωρει να ζαλιστο θα παμε μαζη αλλα ναι αλλη φορα θα το κανω αν παω κ πει παλι τα ιδια!!δεν το ηξερα οτι μπορω να παω στον διευθηντη!!αλλα ναι τους χρειαζεται βλακεια που δεν τους εβαλα της φονες καμια φορα αλλα θα μπενω μπρωστα κ ας μου πει καποιος κατι,εδω που παω εγω δεν φωναζουν αν πουνε ξερω εγω αν ειναι καποια εγκυος,ευχαριστω που μου το ειπες!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις