Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
394 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 394 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 41]

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαμομηλακι καλως ορισατε σπιτακι σας! η Μυρτουλα ειναι φανταστικη! και μελαχροινακι ε? Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 16 328109

εγω παντως εχω δροοοοοοοοοομο ακομα η τελευταια ειμαι Embarassed

Πηνελοπακι Λαμπρουλητα καλημερα! και γω εχω που και που καμια συσπασουλα ανωδυνη Rolling Eyes
κατα τ'αλλα κοιμαμε καλα , αλλα με ζοριζει λιγο η μεση

Νατασσα σου ξυπναει στανταρ καθε χ ωρες ας πουμε?

ωραιο τικεριδιο στεφανια Razz εστηλα μυν. και στο μαμιτακι αλλα δεν! ελπιζω ολα καλα

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσακια μου τι κανετε???Μου εχετε λειψει πολυ ομως ο μικρος δεν μου αφηνει πολυ ελευθερο χρονο...
Σωτηριακι μου τι κανεις,πως εισαι..?Ελπιζω να εισαι καλυτερα σημερα,δεν θελω τετοια ψυχολογια...
Πηνελοπακι τι εγινε...?Ζηλεψαμε την "αντιβιωση" ? χα χα χα χα χα χα !!!!! Οχι τιποτα αλλο,να δειτε τι περνουσα η δολια....
Πολακι,μην αγχωνεσαι με τον θηλασμο...εγω δεν καταφερα να θηλασω μετα που γυρισαμε σπιτι,κ ομως με επιμονη κ υπομονη σημερα ο μπεμπης ξαναθηλασε μετα απο 18 μερες!!!! Ειμαι πολυ χαρουμενη γιαυτο..!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 16 215994 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 16 215994 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 16 215994
Κολοκυθακι,ακομε βρε θηριο να γεννησεις....?

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα καλως το Αλεξακι!!! και μας μας ελειψες βρε κοκονα αλλα, με τετοιο νινι στο σπιτι λογικο ειναι να μην υπαρχει χρονος οπως πριν!
βλεπω οτι με επιμονη και υπομονη πηρες παλι τα πανω σου με το θηλασμο χιλια μπραβο κοκονα μου!
οσο για μενα απο ψυχολογια αστο να παει.. ελπιζω να περασει οσο περναει και ο καιρος...

το κολοκυθακι μας ακολουθει τα χναρια σου μαλλον!
προβλεπετε εμεις οι τελευταιες να ακολουθησουμε την αντιβιωση σου Αλεξια μου χαχαχα

φιλια στον μπεμπαρο!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαμομηλάκι να σας ζήσει!!Εμένα ο παιδίατρος που ήρθε πριν μία βδομάδα μου είπε σε κάθε γεύμα από ένα μόνο στήθος αλλά με τόσο γάλα που ήρθε στην αρχή δεν μπορούσα να το κάνω. Τώρα όσο πάει και πίνει περισσότερο από το ένα και μόλις το αφήσει τον βάζω λίγο και από το άλλο για "συντήρηση" Razz Συνήθως πίνει όμως 20' και 15' ή 30' και 10' κάπως έτσι.

Σωτηρία μου μου είπε ο γιατρός το βράδυ να μην τον ξυπνάω αν δεν ξυπνάει για φαγητό αλλά έχει ψιλοστάνταρ ωράριο πλέον περίπου 3-4 ώρες είναι ξύπνιος για τάισμαSmile Νομίζω πως όλα τα μωράκια είναι κάπως έτσι στην αρχή και ειδικά αν θηλάζεις που το μητρικό γάλα είναι και πιο εύπεπτο και δεν σε κρατάει όπως πχ το ξένο..

elpisrex

elpisrex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χαμομηλακι έγραψε:κοριτσια μου,γεια σας!πρωτη μερα μονη στο σπιτι με την μπεμπα σημερα αλλα ειμαι ακομα ψυχραιμη! Cool ειναι πολυ ησυχο μωρακι,μην το ματιασω,τρωει και κοιμαται,δεν γκρινιαζει και δεν μας ξυπναει στην μεση της νυχτας εκτος ελαχιστων εξαιρεσεων.Ειναι πολυ καλοβολο,και τρωει ευτυχως. Very Happy Της δινω και δικο μου γαλα και ξενο για να ειμαι σιγουρη οτι τρεφεται σωστα.Ελπιζω δλδ να τρεφεται σωστα...Εχω γαλατακι στο στηθος απο χτες περισσοτερο και μαλλον χορταινει καλυτερα γιατι δεν τρωει τοσο απο το ξενο.Η παιδιατρος μου ειπε να την βαζω 15-20 λεπτα σε καθε στηθος και μετα να της δινω ξενο οσο θελει.Αποκλειστικο θηλασμο δεν μπορω να κανω γιατι μολις σαραντισω θα παω για δουλεια και το ολο θεμα με αγχωνει αρκετα. Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 16 534787


εσεις ποση ωρα βαζετε το μωρο στο στηθος?

εχουμε πολλα κοριτσακι ακομα που δεν εχουν γεννησει?πηνελοπακι,χιονατουλα,κολοκυθου,πως πατε?κοντευετε?


χαμομηλάκι η μπουμπού σου είναι για φάγωμα! απίστευτη φατσούλα! να τη χαίρεστε και φτου να μη σας ματιάσω! I love you

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Carrie έγραψε:Χαμομηλάκι να σας ζήσει!!Εμένα ο παιδίατρος που ήρθε πριν μία βδομάδα μου είπε σε κάθε γεύμα από ένα μόνο στήθος αλλά με τόσο γάλα που ήρθε στην αρχή δεν μπορούσα να το κάνω. Τώρα όσο πάει και πίνει περισσότερο από το ένα και μόλις το αφήσει τον βάζω λίγο και από το άλλο για "συντήρηση" Razz Συνήθως πίνει όμως 20' και 15' ή 30' και 10' κάπως έτσι.

Σωτηρία μου μου είπε ο γιατρός το βράδυ να μην τον ξυπνάω αν δεν ξυπνάει για φαγητό αλλά έχει ψιλοστάνταρ ωράριο πλέον περίπου 3-4 ώρες είναι ξύπνιος για τάισμαSmile Νομίζω πως όλα τα μωράκια είναι κάπως έτσι στην αρχή και ειδικά αν θηλάζεις που το μητρικό γάλα είναι και πιο εύπεπτο και δεν σε κρατάει όπως πχ το ξένο..
και μενα καπως ετσι ειναι ο μικρος αλλα οταν του δινω ξενο το τρωει λαιμαργα φουσκωνει αμεσως και τελικα ξυπναει πιο γρηγορα.ασε που εχει και πολυ λοξυγκα.απο την κοιλια ακομα και συνεχιζεται!!

http://stefxon@gmail.com

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμενα παλι βρε κοριτσια ο δικος μου την ημερα καθε 2.30-3 ωρες θελει να φαει...στην αρχη ομως τα βραδια δεν ξυπνουσε η ξυπνουσε μετα απο 5.30-6 ωρες με αποτελεσμα να χανει ενα γευμα...ετσι κ εγω βαζω αναγκαστικα το ξυπνητηρι τα βραδια για να τον ταισω....

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
alexia-marinos έγραψε:εμενα παλι βρε κοριτσια ο δικος μου την ημερα καθε 2.30-3 ωρες θελει να φαει...στην αρχη ομως τα βραδια δεν ξυπνουσε η ξυπνουσε μετα απο 5.30-6 ωρες με αποτελεσμα να χανει ενα γευμα...ετσι κ εγω βαζω αναγκαστικα το ξυπνητηρι τα βραδια για να τον ταισω....
εμενα τα βραδια μου ειπε να μην τον ξυπναω.βεβαια το πιο πολυ που εχει κοιμηθει ειναι 4,5 ωρες

http://stefxon@gmail.com

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:καλημερα καλως το Αλεξακι!!! και μας μας ελειψες βρε κοκονα αλλα, με τετοιο νινι στο σπιτι λογικο ειναι να μην υπαρχει χρονος οπως πριν!
βλεπω οτι με επιμονη και υπομονη πηρες παλι τα πανω σου με το θηλασμο χιλια μπραβο κοκονα μου!
οσο για μενα απο ψυχολογια αστο να παει.. ελπιζω να περασει οσο περναει και ο καιρος...

το κολοκυθακι μας ακολουθει τα χναρια σου μαλλον!
προβλεπετε εμεις οι τελευταιες να ακολουθησουμε την αντιβιωση σου Αλεξια μου χαχαχα

φιλια στον μπεμπαρο!



Ελα να παρουμε τα πανω μας,δεν θελω τετοια....εγω αφου γλυτωσα (τουλαχιστον μεχρι στιγμης) την επιλοχιο καταθλιψη ειμαι τυχερη....ημουν στα προθυρα...τωρα ομως θελω να πιστευω οτι ειμαι καλα....

οσο για την αντιβιωση,την συστηνω ανεπιφυλακτα!!!!! ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ !!!!! Τωρα βεβαια που εγω εχω φουλ ορεξη,πρεπει να περιμενω μεχρι να ξαναπαω στον γιατρο να μας πει,δηλαδη οταν σαραντισω Mad Mad Mad

Α ρε κ να ζουσα τις εποχες της αντιβιωσης..... Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 16 215994 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 16 215994 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 16 215994

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stefaniandreas έγραψε:
alexia-marinos έγραψε:εμενα παλι βρε κοριτσια ο δικος μου την ημερα καθε 2.30-3 ωρες θελει να φαει...στην αρχη ομως τα βραδια δεν ξυπνουσε η ξυπνουσε μετα απο 5.30-6 ωρες με αποτελεσμα να χανει ενα γευμα...ετσι κ εγω βαζω αναγκαστικα το ξυπνητηρι τα βραδια για να τον ταισω....
εμενα τα βραδια μου ειπε να μην τον ξυπναω.βεβαια το πιο πολυ που εχει κοιμηθει ειναι 4,5 ωρες


και εμενα Στεφανια μου αυτο μου ειπε..να μην τον ξυπναω ΟΜΩΣ να μην τον αφηνω πανω απο 4-4.30 ωρες νηστικο...οποτε αναγκαστικα τον ξυπναω....

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κουκλες!!!να'μαστε κ εμεις ,,μολις γυρισαμε σπιτακι μας!!Γεννησα 24/11 στις 12.15 τελικα με καισαρικη ενα παιδαρο 3.870

λεπτομεριες θα σας γραψω οταν προλαβω..μολις ταισα τον μικρο κ λεω να ξεκουραστω λιγο...

σας ευχαριστω για της ευχες σας κ να μας ζησουν τα νεα μωρακια του γκρουπ!!!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatianoula έγραψε:γεια σας κουκλες!!!να'μαστε κ εμεις ,,μολις γυρισαμε σπιτακι μας!!Γεννησα 24/11 στις 12.15 τελικα με καισαρικη ενα παιδαρο 3.870

λεπτομεριες θα σας γραψω οταν προλαβω..μολις ταισα τον μικρο κ λεω να ξεκουραστω λιγο...

σας ευχαριστω για της ευχες σας κ να μας ζησουν τα νεα μωρακια του γκρουπ!!!



Τατιανα μου γλυκια να χαιρεσαι τον μπεμπη σου!!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 16 50580 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 16 50580 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 16 50580 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 16 50580 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 16 50580 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 16 50580 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 16 50580

πως εισαι?πως νιωθεις?ειχες ευκολη γεννα? καλωσορισες κ εσυ στο κλαμπ των μαμαδων!!!!!! περιμενουμε νεα σου!!! φιλια πολλα στον παιδαρο!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 16 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 16 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 16 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 16 417472

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τατιανα μου καλως ηρθες και παλι να σου ζησει ο μπεμπουλης και καλη λοχεια να εχεις!!!

Αλεξακι το παλευω αλλα δεν ξερω τι με επιασε, που θα παει θα γυρισει!
εσυ κοιτα το νινι σου και ολα καλα θα πανε!
αληθεια σου ηρθε η ορεξη μετα τη γεννα? Embarassed
γιατι αυτο το αντικουκου πολυ το φοβαμαι Embarassed

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τατιανα καλωσορισες!!!

http://stefxon@gmail.com

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ασχετο αλλα απ τις 2 περιπου εχω κατι πονακια περιοδου δεν εδωσα σημασια αλλα συνεχιζονται μεχρι τωρα, το ειχε καμια σας?

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:ασχετο αλλα απ τις 2 περιπου εχω κατι πονακια περιοδου δεν εδωσα σημασια αλλα συνεχιζονται μεχρι τωρα, το ειχε καμια σας?
μια μερα τα ειχα και γω τοσο εντονα που δεν μπορουσα να σηκωθω απο το κρεβατι.ηταν ειπε φυσιολογικα εμπεδωσεως αλλα ειχα μπει και στο μηνα μου.παρε ενα τηλεφωνο το γιατρο σου καλου κακου

http://stefxon@gmail.com

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμπεδωσεως? δηλαδη τι εννοεις?

ειναι το κεφαλακι της πολυ χαμηλα ισως παιζει ρολο? αν συνεχιστει λεω να παρω...

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:εμπεδωσεως? δηλαδη τι εννοεις?

ειναι το κεφαλακι της πολυ χαμηλα ισως παιζει ρολο? αν συνεχιστει λεω να παρω...
εμενα ηταν ψηλα και προσπαθουσε να κατεβει.αν ειναι χαμηλα ισως σε πιεζει.να τον παρεις για να εισαι σιγουρη

http://stefxon@gmail.com

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θενξ στεφανακι!

ειχαμε κανενα εο απο μαμιτα? εγω οχι λετε να παρω τηλ? Rolling Eyes

πρεπει να ανανεωσουμε και την λιστα μας Smile

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και γω τη σκεφτομουνα.λογικα σημερα αυριο θα βγει.οποτε μαλλον θα μας δωσει σημεια ζωης

http://stefxon@gmail.com

dimitrabasilis

dimitrabasilis
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλησπερα κοριτσια μου!Χιονατη λες και σημερα ημασταν συνδεμενες.Εγω ξυπνησα απο πονους περιοδου,στην κοιλια και στην μεση.Μου θυμησε τοτε πριν μεινω εγκυος.Κανονικους πονους περιοδου.Ειμαι στην 38η εβδομαδα και την αλλη παρασκευη γενναω.Θυμησε μου, εσυ σε ποια εβδομαδα εισαι?Μηπως να παρουμε τον γιατρο??εμενα δεν με ξαναεπιασε πονος απο τοτε και εγινε στις 6 το πρωι.

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στεφανια λεω να την περιμενω λιγο ακομα μην ενοχλησω ξερω γω? βλεπουμε αυριο..

Δημητρουλα καλησπερα! εγω να σου πω την αληθεια υποφερτα πονακια εχω, ΑΛΛΑ ειμαι σχεδον στην 36 σχετικα νωρις, δεν νομιζω...
αν νιωθεις εντονα γνωμη μου να παρεις το γιατρο σου Smile

dimitrabasilis

dimitrabasilis
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Τατιανουλα να σας ζησει,τα καταφερες τελεια,θα μας δειξεις φωτογραφιες του μωρου σου?μεχρι τα χριστουγεννα θα εχεις μπει σε σειρα και θα απολαυσεις τις γιορτες με το μικρο δωρακι σου,αν και οχι τοσο μικρο.... με 3870 του χρονου στο δημοτικο,μπραβο σας.

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα!Τατιανα να σου ζησει ο αγοραρος!
χιονατουλινι και εγω εχω τετοια πονακια συχνα και ο γιατρος μου λεει οτι δεν ειναι κατι!Νομιζω σημερα μπαινεις στο μηνα σου χιονατουλι μου!Αντε με το καλο!
Δημητρα και εγω ειμαι στην 38 εβδομαδα μαζι ειμαστε εμεις με πηνελοπη και Μαριαννα

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλως την Λαμπρουλητα! τι κανεις??
και γω πιστευω δεν θα ειναι κατι μιας που ειναι και υποφερτα οκ. !
στον μηνα μας δεν μπαινουμε στην 36 εβδομαδα ? αν ναι τοτε μπαινω σε 3 μερες χεχεχε.

εσυ πως εισαι? τι παστουλα τσακισαμε σημερα??? Razz Razz Razz
εγω καστανακια κλασσικα!
ειναι και πολυ θρεπτικα τα ατιμα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις