Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
314 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 314 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 41]

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μεχρι χθες το βραδυ ξυπνουσε μονο μια φορα κατα τις 4.απο χθες το βραδυ μου κανει νουμερα

http://stefxon@gmail.com

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ??ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ..ΤΑ ΑΒΑΤΑΡ ΚΑΙ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΑΣ ΠΕΦΤΟΥΝ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΚΕΙΜΕΝΑ..ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΓΙΑΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ??

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tattooed_snowhite έγραψε:Μακαρι να παρω και την αλλη εβδομαδα θα δουμε! Εχω και γαλατακι παντως, στεφανια το ριχνεις στο ξενυχτι;;;
Λαμπρουλητα μου μαζι θα γεννησουμε τα κανονισαμε αυτα!

πιεζεις το στηθος και βγαινει γαλα η' τρεχει απο μονο του?Ρε συ θηριο πως τα καταφερες και ξυριστηκες εγω προχθες που ηταν να παω στο γιατρο πετσοκοφτηκα και τρεχαν αιματα.Με πηρε τηλ το απογευμα και ο γιατρος θα σου πω αυριο τι μου ειπε!Με βλεπω να γενναω εγω τελευταια.Ε ρε γλεντια!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευτηχως αραιωσαν οι συσπασεις αλλα δε με βλεπω να κοιμαμαι ανετα αποψε... Λαμπρουλητα ασε πανευκολο μου φαινετε το ξυρισμα γιατι προπερσυ ημουν + 65 κιλα και βαλε , και τωρα ολα ευκολα μου φαινονται ,εσυ πως εισαι απο ενοχλησεις;

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οχι πριν λιγο εσταξε χωρις να το πιεσω , απ τον 7ο οταν το πιεζα εβγαζα υγρακι διαφανο , και εσυ;;

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefaniandreas έγραψε:εγω με ματιαξα.απο εκει που κοιμοταν 4ωρα μετα το θηλασμο ξαφνικα σαν να ελατωθηκε το γαλα μου.σημερα ολη μερα γκρινιαζει και τρωει 30-40μλ μετα απο καθε θηλασμο.αντε να δουμε πως θα παει...

ναμαι!!!! τι κανετε??? Τατου μου!!!! μακαρι!!!! CARRIE κοψε αμεσως τον αερα της μαμας!!!! με τιποτα μη δεχεσαι αυτη τη φαση! θα μαθεις εσυ απτο μωρο και αυτο αποσενα! κανενας ενδιαμεσως!!!!!
οσο για σενα stefani αποτι βλεπω ειστε 2 εβδομαδων περιπου αρα ειναι φυσιολογικο αυτο που λες να νομιζεις ελατωνει το γαλα. ειναι ενα μεταβατικο σταδιο. μην ανησυχεις. υπομονη θελει και πολλους θηλασμους!
εμενα παντως τωρα στις 40 μερες περιπου βλεπω σαν να σταθεροποιηθηκε το γαλα και οι ωρες μας που τρωμε!! Very Happy

σημερα ηρθαν ο κουνιαδος μου απο Λαρισα να δουν τον μπεμπη. τους παω πολυ και περασαμε ομορφα. πριν ειχα φωναξει μια φιλη για κρασακι και τωρα εφυγε. το αμορε θαρθει σε καμια ωρα απο δουλεια και θα μου φερει και γκουντις!!!ο μπεμπης κοιματε! τελεια!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 28 328109

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tattooed_snowhite έγραψε:Ευτηχως αραιωσαν οι συσπασεις αλλα δε με βλεπω να κοιμαμαι ανετα αποψε... Λαμπρουλητα ασε πανευκολο μου φαινετε το ξυρισμα γιατι προπερσυ ημουν + 65 κιλα και βαλε , και τωρα ολα ευκολα μου φαινονται ,εσυ πως εισαι απο ενοχλησεις;


εχω και εγω κατι ψιλοσυσπασουλες τωρα που εχω ξαπλωσει συχνουτσικες αλλα χωρις πονο μονο σφιξιμο.Εγω χθες το πιεσα λιγο και εβγαλε ενα υγρο, μονο του δεν εχει βγαλει κατι τουλαχιστον δεν εχω δει κατι.Ηρεμησες εσυ λιγο?

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι Λαμπρουλητα μου ευτηχως! Αχ κοντευουμε και μεις....

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χιονατουλινι παω να ξαπλαρω θα τα πουμε αυριο εμεις μην ανησυχεις για τιποτα,χαλαρωσε τωρα καληνυχτα! Sleep Sleep Sleep

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλη ξεκουραση κοκονα μου! Ελπιζω να τα πουμε το πρωι με καφεδακι

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερουδια κοκονελιτες μου!!

Σορυ για την απουσια αλλα μεχρι να συνηθισω κοριτσακια μου να ξενυχταω διχως ανταλλαγμα αλκοολ στο αιμα ειδα και επαθα!!
Τι νυχτοπουλι τι νυχτογατος τι νυχτοψαρο ..all together κοριτσια..ματι δεν κλεινω.Τωρα κοιμαται λιγο πανω στον μπαμπα της και λεω κατσε να γραψω στις φιλεναδες μου.
εκανα και ενα καφεδακι, οχι για να ξυπνησω- γιατι δεν εχω κοιμηθει- αλλα ετσι..
Περα απο το τρελο ξενυχτι παντως κοριτσια ειναι μοναδικο το αισθημα..
Α!! και για να μην ταραζεστε εγω γεννησα με 72 κιλα και την προηγουμενη παρασκευη και χωρις καμια μαι καμια το τονιζω προσπαθεια την τεταρτη ημουν 63. Αλλα 13 εχω να χασω δηλαδη. αλλα αν ειναι να φευγουν ετσι, μαι χαρα.
Θηλαζω αλλα πειναει και δινω και μπουκαλι, εμαθα και αλλαζω και πανες, την εκανα και μονη μου μπανιο- ο αντρας μου φοβαται.
Για το μπανιο με εσωσε ενα αφρολεξ που το βαζεις κατω στον πατο της μπανιεριτσας του και δεν γλυστραει οπως το πιανεις, οσες εχετε προβλημα το συστηνω..

Λογοδιαρροια ε?Χιονατη μου?? ωρη σορυ που δεν επηρα αλλα ουτε να #εσω δεν προλαβαινα με τουτο το παιδι. θα σε παρω σημερα μεσημερακι!

οι αλλες τι κανετε? ολες καλα?
ποια ειναι η επομενη?

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mamita έγραψε:καλημερουδια κοκονελιτες μου!!

Σορυ για την απουσια αλλα μεχρι να συνηθισω κοριτσακια μου να ξενυχταω διχως ανταλλαγμα αλκοολ στο αιμα ειδα και επαθα!!
Τι νυχτοπουλι τι νυχτογατος τι νυχτοψαρο ..all together κοριτσια..ματι δεν κλεινω.Τωρα κοιμαται λιγο πανω στον μπαμπα της και λεω κατσε να γραψω στις φιλεναδες μου.
εκανα και ενα καφεδακι, οχι για να ξυπνησω- γιατι δεν εχω κοιμηθει- αλλα ετσι..
Περα απο το τρελο ξενυχτι παντως κοριτσια ειναι μοναδικο το αισθημα..
Α!! και για να μην ταραζεστε εγω γεννησα με 72 κιλα και την προηγουμενη παρασκευη και χωρις καμια μαι καμια το τονιζω προσπαθεια την τεταρτη ημουν 63. Αλλα 13 εχω να χασω δηλαδη. αλλα αν ειναι να φευγουν ετσι, μαι χαρα.
Θηλαζω αλλα πειναει και δινω και μπουκαλι, εμαθα και αλλαζω και πανες, την εκανα και μονη μου μπανιο- ο αντρας μου φοβαται.
Για το μπανιο με εσωσε ενα αφρολεξ που το βαζεις κατω στον πατο της μπανιεριτσας του και δεν γλυστραει οπως το πιανεις, οσες εχετε προβλημα το συστηνω..

Λογοδιαρροια ε?Χιονατη μου?? ωρη σορυ που δεν επηρα αλλα ουτε να #εσω δεν προλαβαινα με τουτο το παιδι. θα σε παρω σημερα μεσημερακι!

οι αλλες τι κανετε? ολες καλα?
ποια ειναι η επομενη?

που εισαι ωρη μαμιτα μαυρα ματια καναμε να σε δουμε,αλλα χαλαλι της μπουμπους σου.Χθες κοντεψε να μας γεννησει το χιονατουλινι αλλα τελικα την γλιτωσε.Τωρα εχουμε μεινει στην ουρα εγω,η Πηνελοπη,η Mαριαννα και η χιονατη που μπορει να μας κανει καμια εκπληξη αυτη την εβδομαδα,θα δουμε,αναμενουμε ολες.Αντε μαθε διαφορα για το μωρο να μας τα πεις και εμας μετα που θα θελουμε βοηθεια.Αυτες τις μερες νιωθω λες και εχω φαει μπουνιες απο μπροστα χαμηλα και κατω,καταλαβαινεις που,και θυμαμαι εσενα που το ελεγες το τελευταιο διαστημα οτι αισθανοσουν ετσι!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα και από εμάς!Χιονατούλα δεν γέννησες ε?

Τελικά χθες τα είπα ένα χεράκι στην μητέρα ,για την ακρίβεια μας άκουσε όλη η πολυκατοικία!Εμένα δηλαδή!! Crying or Very sad Crying or Very sad Πάτησα και ένα ξεγυρισμένο κλάμα και ήρθα και στάνιαρα!Σήμερα το πρωί σηκώθηκα με το στήθος πετρωμένο πάλι και για 2 ώρες προσπαθούσα να θηλασώ αλλά ο μικρός δεν έπιανε την θηλή και όταν την έπιανε δεν θήλαζε!! Shocked Shocked Το αποτέλεσμα ήτανε να τρέχει πρωι πρωι ο καλός μου να βρει φαρμακείο και πήρε θήλαστρο και γάλα σκόνη!Τελικά ο μπέμπης έπεσε ξερός από την εξάντληση αφού είχε να φάει από τη 1.30 το βράδυ και είχε πάει 8 το πρωί (προσπαθούσα να τον θηλάσω από τις 6παρά) και έτσι πρόλαβα και έβγαλα με το θήλαστρο και έφαγε..Σήμερα περιμένουμε και τον αδερφό μου για 4 μέρες,τα πράγματα είναι καλύτερα στο σπίτι από χθες..να δούμε πως θα πάει.. Rolling Eyes Rolling Eyes

mariannemam

mariannemam
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ταλαιπωρηθηκες κοριτσαρα μου με το γαλατάκι σου αλλα τουλαχιστον με την μαμα σου εβγαλες μια ακρη προς το παρων.Υπομονη και θα ερθει η στιγμη που θα εισαι με τους αντρες σου μονο μεσα στο σπιτι.
Πιστεψε με σε καταλαβαινω απολυτα γιατι εχω κι εγω τους δικους μου και τουλαχιστον μεχρι τον Γεναρη θα ειναι εδω....
Δυστυχως οσο και να εκτιμαμε την βοηθεια τους πρεπει να βαζουμε καμια φωνη που και που...
Καλη σου μερα Carrie μου και κοιτα να απολαυσεις την σημερινη καινουρια μερα με τον αντρουλη σου και τον μπεμπακο σου.
Χιονατουλα μου τι εγινε πας να μας φας στην στροφη?Μαζι ειπαμε θα ξεφυσαμε βρε!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 28 328109 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 28 328109 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 28 328109
Γειτόνισσα μου τι κανεις σημερα?Πως παμε απο συσπασουλες?
Εγω ρε κοριτσια μου μια φουντωση το βραδυ μαζι με την συχνοουρια υπνο δεν μπορω να κανω.....Αντε να ερθει το μπεμπε μπας και κοιμηθω σαν ανθρωπος εστω και για μια ωρα!!!!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια μου τι κανετε?

μαμιτουλα τι λες ωρη κοκονα δεν πειραζει καταλαβαινω οτι τωρα προσπαθεις να προσαρμοστεις με το μπεμπιδιο οπως ολες οι μανουλες, εμεις εχουμε καιρο για να τα πουμε δεν χανομαστε Very Happy

Λαμπρουλητα μου καλη σου μερα! Νατασσα ξεκαθαρισε απο νωρις τη θεση σου για να εισαι καλυμενη , δεν μπορουμε να ειμαστε με ολους χρυσες!
και στο κατω κατω εσυ τωρα πρεπει να εισαι καλα και ο μπεμπης! αμα λαχει βαλε και καμια φωνη

λοιπον κοριτσια χθες τρελλαθηκα στις συσπασεις και στους πονους, η μικρη μου κανει καψονια ολα ετοιμα τα ειχα, σημερα εχω ακομα αλλα πιο ηπιες...
αυτο που με απασχολει ειναι οτι εχουμε μεινει ταπι και ψυχραιμοι που λενε. στην κυριολεξια ομως , με 1μιση ευρω στο πορτοφολι μεχρι τις 20 που θα παρει ο αντρας ανεργια (460) για να περασουμε το μηνα που ερχετε και το μωρο μας, βοηθεια απο πουθενα δυστηχως, το ψυγειο αδειασε , προσπαθω να βρω μια λυση , να κανω κανενα τατουαζ με την κοιλια τουρλα ???

σας πριζω τωρα αλλα παλι καλα που εχω να τα πω και καπου Laughing

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαριανακι καλημερα! τωρα ειδα το μυνημα σου και πολυ ωραια φωτο!
μαζι θα γεννησουμε καψονια μου κανει η ανταρτισσα!

mariannemam

mariannemam
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ταπι και ψυχραιμοι οπως τα λες με ταμειο και ο δικος μου και η εγκριση θα βγει μεσα Γεναρη...Υγεια να εχουμε λεμε αλλα ετσι που μας εχουν κανει και μας τα περνουν απο παντου δεν προλαβαινουμε!!
Πως εισαι σημερα Χιονατουλα μου?

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
υπομονη βρε Μαριαννα και σεις τα ιδια ε και αλλος τοσος κοσμος!

η μαλακια ειναι οτι ολα μονοι μας τα καναμε κουτσα στραβα ουτε ενα μωρομαντηλο δεν μας πηρανε , τουλαχιστον να παρουμε και μεις μια ανασα, αμα ζητησει κανεις και ονομα αργοτερα , ε ρε γλεντια θα πεσουνε φαπες τρελλες! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ειμαι καλητερα σημερα αραιωσαν οι συσπασεις ευτηχως οσες μερες παρει ακομα , ειπε η μαια τοσο το καλητερο

εσυ τι κανεις? πρωινο?????

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερουδια κοριτσια!Χτες η μερα ηταν ψιλοεφιαλτικη!Η μπεμπα ειχε σεληνιαστει,εκλαιγε χωρις κανενα λογο,μια πειναγε,μια δεν πειναγε,μια την θηλαζα,μια βαζαμε μπιμπερο,εμεινε ξαγρυπνη 6-7 ωρες και ευτυχως στις 9.30 το βραδυ επεσε ξερη και αυτη και εμεις.Μεσα στη νυχτα ξυπνησε δυο φορες ανα 4ωρο και εφαγε μονο στηθος και μπορεσαμε κι εμεις και συνηλθαμε.εχω την εντυπωση οτι εχει αυξηθει το γαλα μου γιατι πλεον το συμπληρωμα το φτυνει.Δεν ξερω ομως ποση ποσοτητα παιρνει τωρα.Σημερα θα δοκιμασω να βγαλω με το θηλαστρο γιατι ειμαι περιεργη αν τρεφεται επαρκως ή οχι ή αν ειναι λιγοφαγη.Ελπιζω να μην ειναι σαν και μενα μωρο,που δεν ετρωγα και εκαναν ταμα για να φαω.

Carrie μου,ψυχραιμια!και εμενα μου γυρισε το ματι χτες ασχημα!Εγω εχω και τις 2 μαμαδες εδω,και τη δικη μου και την πεθερα μου!ευτυχως δεν μενουν μαζι μας -αν και η δικη μου το προτεινε χτες αλλα της ειπα οχι γιατι φοβαμαι οτι θα σκοτωθουμε αν γινει αυτο- αλλα ερχονται συνεχεια.Και στη μεν μανα μου εχω το θαρρος να βριστουμε,στην πεθερα?ευτυχως πλακωνονται με το γιο της και ισορροπει η κατασταση!Χτες το βραδυ που η μπεμπα δεν κοιμοταν και δεν ετρωγε,φρικαρα τελειως,δεν ειχα κοιμηθει καθολου,βαρεσα συναγερμο και 9-9.30 εκλαιγα συνεχως παρεα με την μπεμπα... Sad Sad Sad και μου ελεγε ο αντρας μου "τι να κανω?τι να κανω?" και εμενα με ειχε πιασει αρνηση και του ελεγα "δεν με νοιαζει,ασε με!"...τωρα που τα σκεφτομαι,ΑΣΕ!
ΨΥΧΡΑΙΜΙΑΑΑΑ!!!

mariannemam

mariannemam
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Σήμερα δεν έφαγα πρωινό δεν είχα ιδιαίτερη όρεξη αγαπη μου.Μόνο καφεδάκι.Μετά θα έχουμε ψήσιμο και θα φαει καλα το μωρουδελι μου.
Οσο για αυτό που λες οτι μονοι σας ολα να σου πω κατι?Ειναι δυσκολο μεν να τα βγαζεις περα μονος σου αλλα τουλαχιστον θα εχεις το δικαιωμα να μην σηκωσεις μυγα στο σπαθι σου.Ουτε πολλα πολλα,ουτε απαιτησεις ουτα και να νιωθεις και υποχρεωμενη.
Ειστε αξιοι και τα καταφερνετε.
Εμας μας σταθηκανε σε ολα την εγκυμοσυνη οι δικοι μας και απο τις δυο πλευρες δεν εχω κανενα παραπονο.
Ποτε πριν δεν ζηταγαμε ουτε περιμεναμε ολα μονοι μας.Απλα τωρα με το μωρο εκατσε και η ανεργια και μας @@@@@@@@!!
Anyway ας ερθουνε τα μωρακια μας στον κοσμο και ολα θα μοιαζουν λιγα μπροστα τους!!!
Που 'σαι ωρη Λαμπρουλα?Βολτουλες στην παραλια εεε? Cool Cool

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχεις δικιο βρε Μαριανακι αλλα μεχρι να τα καταφερουμε , καναμε το σκ@4ο μας παξιμαδι που λενε Laughing
αλλα οκ αυτο.. ναι... μετα οποιος πει μα, μου, δεν εχει πολλα πολλα Smile

ψησιματακια ακουω ε! ε ρε μανα μου !
η Λαμπρουλα μου φαινετε πηγε να παρει την πρωινη της παστα! Razz Razz

χαμομηλου καλημερα

παω να ξυπνησω τον αντρα να με παρει καμια βολτα, αν και βροχερη μερα σημερα να ξελαμπικαρουμε, και τα λεμε σε λιγο, ελπιζω να μην γεννησω στο αυτοκινητο σε καμια λακουβα
γαμ#$ τον δημο Κερκυραιων Laughing Laughing Laughing

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Goodmorning!!! εχω 1-2 μερες να μπω και "ξεφύγατε" πάλι....
δεν μου πηγαινε η καρδια να κάθομαι στο κομπιούτερ ενω έξω έχει τόσο καλό καιρό!!!
Χθες που καθόμουν στον ήλιο στην αυλή και απολάμβανα τον καφέ μου σκεφτόμουν ότι αν είχα τον μπέμπη θα τον ειχα βγάλει κι αυτον με το καροτσάκι του... 1 εβδομαδα ακόμα!!! που θα πάει???
Χιονατούλα ειδα ξυρίσματα κτλ ε???? σε λακτάρησε η μικρή ε? εγω 2 φορές έχω ξυριστει, αλλα την πρώτη που είχε γίνει Αμαζόνιος δεν θέλω να σας την περιγράψω ούτε να το θυμάμαι...δια της αφής όλα!!! Embarassed Embarassed Embarassed Χαλαιποί καιροί κοπέλα μου ...υπομονή ...τι άλλο να κάνεις! Δωράκι απο γιαγιάδες δεν "έπεσε"? μπορεί τότε να σας δώσουν κάποια χρήματα για την γέννα ... δεν μπορεί να πέζουν κότες και τότε!!!
Λαμπρούλα κι εγω χθες ως εκ του θαύματος ειχα 2-3 συσπάσεις αλλά έντονες!!! Ημουν και ολομοναχη γιατι ο άντρας μου είχε νυχτερινή υπηρεσία κι έλεγα του μπέμπη: "Μη μου κάνεις καμια έκπληξη...να ερθει ο μπαμπάς και μετά" αλλα τώρα όλα οκ...

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

mariannemam

mariannemam
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Πηνελοπάκι καλημέρα πως ειναι ο καιρος στην ομορφη μας Κρητη sunny ?Απο Κερκυρα μαθαμε βροχουλα σημερα!!
Τα αγορια μας αγαπη ειναι συννενοημενα τα κοβω να ερχονται Σαββατογεννημενα μαζι με της Λαμπρουλας!!
Την αλλη βδομαδα ετσι οπως παει πλεον να μιλαμε και εμεις για θηλασμο και αυπνιες και το ονομα του γκρουπακιου μας θα μετονομαστει πλεον σε μανουλες Νοεμβριου-Δεκεμβριου (και λιγο απο Οκτωμβρη!!) αφου ερθει και η μικρη ανταρτισσα της Σωτηριας μας!!!!

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ!!!
ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ; ΒΛΕΠΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙΑ ΜΕ ΤΑ ΜΙΚΡΑ.ΥΠΟΜΟΝΗ 40 ΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ. ΘΑ ΜΠΗΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΙ ΑΥΤΑ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ.
ΕΜΕΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ ΑΝ ΚΑΙ ΕΧΕΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΔΙΝΩ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΦΤΑΝΕΙ.... ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΡΑΤΗΘΗΤΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ Η ΑΡΧΗ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ.
Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΑΣΚΗΣΗ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΕ 3 ΑΓΟΡΙΑ.ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΤΙΣ ΠΡΟΣΕΥΧΕΣ. ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ, ΚΙ ΕΥΤΗΧΩΣ Η ΝΟΝΑ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΑΝΕΛΑΒΕ ΝΑ ΤΟΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΠΑΙΔΙΚΟ! ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΙ ΦΙΛΕΣ! ΛΙΓΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ!
ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΑΝ ΜΠΟΡΕΣΩ ΘΑ ΜΠΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ!

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
να μαι και εγω.Ξεσκηστηκα στις δουλειες εξω και τωρα εχω κλαταρει!επλυνα βεραντες,κουρεψα τριανταφυλλιες,σκουπισα εξω την αυλη,εβαλα πλυντηριο και απλωσα μπουφαν,πηγα για εφημεριδες,επλυνα και τις σκαλες και τωρα νομιζω οτι τα εχω παιξει.Τωρα θα παμε στην πεθερα για φαι!Α ρε χιονατουλι κανε οσο υπομονη μπορεις μπας και φτιαξουν τα οικονομικα,δεν πειρες και επιδοματα εσυ και σε καταλαβαινω,οι γονεις δεν δινουν τιποτα?Πηνελοπη σε εψαχνα το πρωι στο facebook γιατι νομιζα οτι γεννησες και πηγα να δω για ευχες!Δινε το παρων να ξερουμε!Γειτονισσα τι ωραιες μερες μας κανει ας τις εκμεταλλευτουμε γιατι μετα θα τον πιουμε!εκανα και ομοιοκαταληξια ωριστε!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις