Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
387 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 387 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 41]

mariannemam

mariannemam
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Βρε Λαμπρούλα μου τα ξερει αυτα ο γιατρος σου που κανεις??Να μου πεις ποιος θα τα κανει?Ποτε πας γιατρο παλι?

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κ απο μας!!Τι κανετε???δεν μπαινω σχεδον καθολου γιατι δεν προλαβαινω,,ΟΤΑΝ κοιμαται ο μπεμπης προσπαθω να κανω καμια δουλεια κατα τ''αλλα ολοι μερα ημαστε στο στηθος...ΔΕΝ δινω ξενο γαλα με αποτελεσμα να τρωει λιγο να κουραζετε να κοιμαται πανω στο στηθος κ να ξυπναει συχνα...ελπιζω κ ευχομαι μεχρι να σαραντησουμε να μπουμε σ''ενα προγραμμα...Εχω χασει ολα τα νεα ΠΟΙΑ γεννησε ???ποια εχει ΣΕΙΡΑ???

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οχι κοριτσια οταν λεμε βοηθεια 0 βοηθεια 0! και νταξει πες παει στο διαολο να μην βοηθησουν οικονομικα η να παρουν εστω ενα πραγματακι για το μωρο αλλα ουτε διπλα μας ψυχολογικα, τιποτα.
αν δεν ειχα τον αντρα μου θα τα ειχα παιξει
τελοςπαντων...

Λαμπρουλα μου καλημερα γιατι μας κουραζεσαι τοσο πολυ??? υπερκοπωση επαθα και μονο που σε διαβασα!
να μου ξεκουραστεις τωρα!
Μαριαννακι επιασες τη μπριζολα η ακομα? Laughing

γεια σου βρε τατιανα με τον ομορφο γιοκα!

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δουλειες κανω σε ολη την εγκυμοσυνη, δεν σου ειπα οτι δεν βαζω τον π....ο μου κατω,απλα σημερα το παραεκανα.Και δεν θα φαω και γλυκο σημερα,ελπιζω να τα καταφερω.Να βαλεις πεισμα χιονατι να τα καταφερετε μονη σας για να καταλαβουν οτι δεν εχετε κανεναν αναγκη,και οσο για το ονομα μην τολμησουν και περιμενουν κατι.Μαριαννα την τριτη εχω γιατρο παλι!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λαμπρουλητα και γω εχω κωλοκαψιδες αλλα δεν κανει να το παρακανουμε τωρα Shocked
τι να κανω? πεισμα εχω οσο μπορω οσο για το ονομα ειπαμε θα πεσουνε φαπες χαχαχα
Τριτη λοιπον ενα βημα ακομα πιο κοντα!
Παρασκευη σειρα μου, με κολπικη εξεταση απο τα χερια βαρκες του γιατρου - ο ημε- !

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
δεν θα καταλαβεις τιποτα να εισαι σιγουρη

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λες;;;; Χαχαχα

mariannemam

mariannemam
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κι εγω την Τριτη θα παω στον γιατρο.Αρα το απογευματακι θα εχουμε νεα!!Αγαπες μου ωραια η μπριζολιτσα με την σαλατιτσα και αφου κατεβηκε λιγο το φαι λεω να παω να την πεσω να ισιωσω γιατι ο μικρος εξολοθρευτης αρχισε να παλευει μεσα στην κοιλια μου..
Σας φιλω για την ωρα!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 29 850933

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΑΝΤΕ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Η ΩΡΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ..
CARRIE ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΗΡΘΕ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΚΑΙΡΟ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕΙ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΓΙΑΓΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΜΑΜΑ.ΜΗΝ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΤΑΣΗ ΟΙ ΜΑΝΑΔΕΣ.ΣΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ.ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ.ΕΚΑΤΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΕΧΤΕΣ ΠΕΡΑΣΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ(ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ)..
ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ ΤΟ ΕΧΑΣΑ.ΕΧΤΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΧΑΠΙΑ ΓΙΑ ΑΠΟΓΑΛΑΚΤΙΣΜΟ(ΤΑ 20ΓΡ ΠΟΥ ΕΒΓΑΖΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ 2).ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ.ΤΟ ΠΑΛΕΨΑ ΑΡΚΕΤΑ,ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ,ΕΚΛΑΨΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΤΙΠΟΤΑ..

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
afroditi1006 έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΑΝΤΕ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Η ΩΡΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ..
CARRIE ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΗΡΘΕ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΚΑΙΡΟ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕΙ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΓΙΑΓΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΜΑΜΑ.ΜΗΝ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΤΑΣΗ ΟΙ ΜΑΝΑΔΕΣ.ΣΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ.ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ.ΕΚΑΤΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΕΧΤΕΣ ΠΕΡΑΣΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ(ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ)..
ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ ΤΟ ΕΧΑΣΑ.ΕΧΤΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΧΑΠΙΑ ΓΙΑ ΑΠΟΓΑΛΑΚΤΙΣΜΟ(ΤΑ 20ΓΡ ΠΟΥ ΕΒΓΑΖΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ 2).ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ.ΤΟ ΠΑΛΕΨΑ ΑΡΚΕΤΑ,ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ,ΕΚΛΑΨΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΤΙΠΟΤΑ..



Αφροδιτη μην στεναχωριεσαι που δεν μπορεσες να θηλασεις,,Σιγουρα ειναι καλο κ για το μωρο κ για την μαμα το μητρικο γαλα ΑΛΛΑ πανω απ''ολα πρεπει να εισαι ηρεμη κ να απολαμβανεις αυτο που κανεις...Αφου προσπαθησες κ ηθελες φτανει αυτο ,,τι να κανουμε τελικα δεν ειναι τοσο ευκολο οσο νομιζαμε...Και''γω μια μερα εριξα το κλαμα λιγο η ορμονες λιγο που νομιζα οτι δεν εχω αρκετο γαλα για να χορτασει το παιδι κ πηραμε συμπληρωμα τον ταισα την νυχτα κ απ''την επομενη δεν τον ξαναεβγαλα απ΄το στηθος κ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ακομα θηλαζω ομως ωρες ωρες ιδικα της νυχτες ειναι παρα πολυ κουραστικο κ χρονοβορο...

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσουδια που ειστε?Αφροδιτη και Τατιανα εχετε super bebe .Να σας ζησουν!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Παρουσα!!!
Λαμπρουλα μου πως εισαι; Εγω καλητερα ευτηχως! Αλλα η κυρια κανει παρτυ χιχιχι

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΛΑΜΠΡΟΥΛΑ..
ΤΑΤΙΑΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ.ΟΝΤΩΣ Ο ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ
ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΠΡΑΓΜΑ..ΞΥΠΝΗΣΕ Η ΜΙΚΡΗ..ΕΙΝΑΙ Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΦΑΓΗΤΟΥ..

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χιονατουλινι μου εχω ξαπλαρει στον καναπε με το τζακι!Και εμενα η κοιλουμπα παει περα δωθε με τον μικρο μιλαμε ολη μερα χορευει το πιτσουνακι μου και σκαβει να βρει την εξοδο!εσυ τι κανεις,καλυτερα απο εχθες?ετσι ειναι και εμενα μια φορα εγινε ενα βραδυ και μετα πιο αραια.Εφαγες βραδυνο?Εγω κοτοπουλακι παιδακια και σαλατα,αλλα τωρα πειναω παλι λιγο.Θ α δεις το πατιναζ

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και γω καναπεδατη ειμαι βλεπουμε εργακια με τον αντρα, χθεσινη σουπιτσα και αντε καμια φρυγανια με βουτυρο και γαλατακι , στην διαιτα! χαχαχ ωστε ετσι σου κανει κολπα ο μπεμπουλης ε; Εδω να δεις παρεα με τη δικια μου ανταρτισσα να κανουνε χεχεχε. Εχω ακομα συσπασεις καλες η μαια εχει ενθουσιαστει λεει αυτο ειναι καλο αλλα πιο αραιες εχω.. Ειμαι σε ετοιμοτητα παντως... Να σου πω εσυ νιωθεις ολα τα κοκκαλα απο κατω πιασιμο και πονο;; Εγω πολυ απαπα Razz

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα!εγω σημερα εκανα το μεγαλο βημα και αφησα το αυτοκολλητακι μου 4 ωρες στην πεθερα και πηγα στη γιορτη κρασιου να πιω 2-3 ποτηρακια!ειχα λιγο αγχος αλλα ολα καλα/
αθηνα σ'ευχαριστω για τις συμβουλες.η αληθεια ειναι οτι μεσα στη μερα το παλευω αλλα το βραδυ δεν αντεχω καθε 1 ωρα να θηλαζω και του δινω ξενο.
τατιανουλα καλωσηρθες ξανα!
χιονατουλα δε μας την εκανες την εκπληξη τελικα?μη στεναχωριεσαι το ξερω οτι ειναι δυσκολα τα πραγματα αλλα ολα θα πανε καλα.θα ειναι τυχερη η μπουμπου σου και ολα θα φτιαξουν.η γιαγια μου λεει οτι καθε παιδακι γενιεται με την τυχη του και τα δικα μας θα ειναι πολυ τυχερα!

http://stefxon@gmail.com

elpisrex

elpisrex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπέρα σε όλες. παιδευόμαστε λίγο βλέπω με τα νινάκια μας, είτε βγήκαν είτε είναι ακόμη μέσα. η δικιά μας σήμερα έχει λυσσάξει για αγκαλιά και μάλιστα να είμαι και όρθια Shocked . η μέση μου μ έχει πεθάνει και έχω αρχίσει να μη νιώθω τα χέρια μου. ευτυχώς κοιμήθηκε πριν λίγο, και ελπίζω να παραμείνει έτσι για κανένα μισάωρο, να προλάβω να κάνω ένα ντους Rolling Eyes

χιονατούλα δεν ξέρεις πόσο σε καταλαβαίνω. από την παρασκευή ανακοίνωσαν στο σύζυγο μείωση 20% κι εγώ έχω να πληρωθώ από τη δουλειά μου 6 μήνες. και τα δάνειο για το σπίτι και οι λογαριασμοί φυσικά τρέχουν. αλλά δεν το βάζω κάτω. την υγεία μας να έχουμε και θα βρεθεί η άκρη.

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΚΑΡΡΥ ΜΟΥ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΠΟΣΟ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ!!!
ΧΘΕΣ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΠΙΑΣΕΙ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΥΣΤΕΡΙΑ!! ΟΛΟΙ ΕΙΧΑΝ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΟΥΝ ΚΑΙ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ!!! ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΙΑ ΚΡΙΣΗ ΤΟΥΣ @@@@@@@ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΗΣΥΧΑΣΑΝ.

ΣΗΜΕΡΑ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΛΕΝΕ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΜΟΙΑΖΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ (ΟΠΩΣ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΝ) ΚΑΙ ΜΕ ΞΑΝΑΠΙΑΝΕΙ ΜΙΑ ΥΣΤΕΡΙΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΜΟΙΑΖΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!!! ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΤΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΟΥΝ.ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΗΝ ΞΥΠΝΗΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ!!!!

ΧΙΟΝΑΤΗ ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΕΚΠΛΗΞΗ????

ΤΑ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΞΑΛΑΦΡΩΣΑ ΚΑΠΩΣ!!! ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στεφανια ξεσκασες λιγακι τουλαχιστον??? η ψυχολογια ειναι το αλφα και το ωμεγα! μην νιωθεις τυψεις πρεπει και συ καπως να φορτιζεις τις μπαταριες σου!
Αληθεια πως με βρισκεις με τις συσπασεις? για πες τη γνωμη σου μιας που εισαι και του επαγγελματος? Laughing

Ελπιδα και μορα καλησπερα, το ξερω υπομονη και την υγεια μας να εχουμε , αλλα ειναι το γαμωτο που σου μενει και λες γιατι μου φεροντε ετσι τι να εκανα???

Μορα πες τα να ξεσκασεις , ακου εκει λες και ειναι το μωρο παιχνιδι να παιξουν??
ουφ.. εγω θα τα ξεκοψω παντως αυτα και μονο που το σκεφτομαι γινομαι μωβ Laughing

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tattooed_snowhite έγραψε:Και γω καναπεδατη ειμαι βλεπουμε εργακια με τον αντρα, χθεσινη σουπιτσα και αντε καμια φρυγανια με βουτυρο και γαλατακι , στην διαιτα! χαχαχ ωστε ετσι σου κανει κολπα ο μπεμπουλης ε; Εδω να δεις παρεα με τη δικια μου ανταρτισσα να κανουνε χεχεχε. Εχω ακομα συσπασεις καλες η μαια εχει ενθουσιαστει λεει αυτο ειναι καλο αλλα πιο αραιες εχω.. Ειμαι σε ετοιμοτητα παντως... Να σου πω εσυ νιωθεις ολα τα κοκκαλα απο κατω πιασιμο και πονο;; Εγω πολυ απαπα Razz


νιωθω εδω και μερικες μερες λες και με εχουν πλακωσει στο ξυλο απο κατω και απο μπροστα πολυ χαμηλα!Ανοιγει εκει το σημειο

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχαχα μπραβο κατι τετοιο! πωπω....
η σαν να εχω κανει 48576774838 ωρες γυμναστικη σε εκεινο το μηχανημα για τα ποδια που τα ανοιγοκλεινεις και σηκωνεις βαρη

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μορα και μενα το ιδιο λενε ολοι.δεν κανει τιποτα...τι να κανει δηλαδη???κολοτουμπες???
χιονατη καλες ειναι αυτες οι συσπασεις.προετοιμαζουν τον τραχηλο.
οντως ξεσκασα.ειδα ολους τους φιλους μου και πολυ το χαρηκα
σημερα μου φερανε δωρο το μαρσιπο mei tai και μου φαινεται πολυ βολικος.θα τον δοκιμασω αυριο με το αυτοκολλητακι μου.παντως λεει σε ενα φυλαδιο που ειχε μεσα οτι ερευνες στην αμερικη εδειξαν οτι οι κολικοι δεν οφειλονται αποκλειστικα στο εντερακι τους.αλλα πολλες φορες επειδη το νευρικο τους συστημα ειναι ανωριμο δεν μπορουν να επεξεργαστουν τις πληροφοριες και απο την υπερενταση κλαινε.για αυτο και εκνευριζονται οταν πανω απο το κεφαλι τους ειναι πολλα ατομα η οταν οι γονεις ειναι εκνευρισμενοι.και εκει βοηθαει ο μαρσιπος υποτιθεται για να νοιωθει ασφαλεια πανω σου.αντε να δουμε!

http://stefxon@gmail.com

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πρεπει να ειναι πολυ βολικο και να σε φερνει πολυ κοντα με το νινι οταν το δοκιμασεις θελω να μου πεις εντυπωσεις εχω μπανισει και εγω ενα για αργοτερα

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
θα το πλυνω αυριο και θα σας πω

http://stefxon@gmail.com

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ηρθααα! αντε ναδω για ποσο. με το ενα χερι δινω γαλα στον μπεμπη με μπιμπερο και με το αλλο γραφω Laughing το τι πινει αυτο το μωρο!ολη μερα ειναι στηθος και τωρα μπιμπερο. προχθες το βραδυ τον εδωσα 200μλ!!! Shocked ειναι πολλα... μου λενε καποιοι δεπιεραζει! μωρακι ειναι αλλα εγω δεθελω. ειναι πολλα για τοσο μικρο, αν μαθει ετσι θα γινει μπουμπουκος! δε λεω να τον αφηνω νηστικο αλλα τα 150 που πινει νομιζω ειναι οκ. συν στηθος ε!150 τον κανω μεσα στη νυχτα που δινω μπιμπερο μια φορα.
σημερα απο το απογευμα εχω ενοχληση απο κατω.. Embarassed ελαφρυ τσουξιμο. θυμαστε ενα θεμα που ειχα? τι τριχομοναδες? ειπε η γιατρος μου να μου δωσει υποθετα παλι επειδη θηλαζω καιδεν μπορω να παρω αντιβιωση.τα υποθετα βασικα λεει δε θακανουν κατι απλα θατο κρατησουμε ναμην γινει χειροτερα μεχρι να παρωαντιβιωση.το σιγκεκριμενο θαπρεπε να εχω πολυ τσουξιμο φαγουρα κτλ. εγω δεν εχω τιποτα. μεχρι σημερα δηλ. αν ομως αρχιζω ναεχω θα παρω αντιβιωση. δεπαλευετε. το απογευμα δεμπορουσα να κατσω να ταισω το μωρο. πηγα πλυθηκα καλα και ηρεμησα. οπωςοταν εχεις ουρολημωξη...
ελπιζω να μη χρειαστει ακομα να παρω χαπια. ας φαμε και αυτο το μηνα με θηλασμο και μετα μωρε..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις