Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
403 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 403 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 41]

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tattooed_snowhite έγραψε:σε επιασε υπερενταση Λαμπρουλητα μου? σε καταλαβαινω πολυ!
τι θα μπορουσε να σε βοηθησει τωρα?
να μιλησεις σε καποια μαια ισως? σε καποια φιλη?
αυτες οι τελευταιες μερες ειναι βουνο! Mad


Ξερεις αυτες τις στιγμες μαλλον συνειδητοποιουμε το ολο θεμα!Σε μαια χλωμο να μιλησω,καποια φιλη που να το μοιραστω και να με καταλαβει δεν εχω και δεν θελω να μοιραστω τα εσωψυχα μου.Μου φτανει που τα μοιραζομαι με εσας και να σου πω θα προσπαθησω να μην σκεφτομαι και πολλα!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lamproula έγραψε:
tattooed_snowhite έγραψε:σε επιασε υπερενταση Λαμπρουλητα μου? σε καταλαβαινω πολυ!
τι θα μπορουσε να σε βοηθησει τωρα?
να μιλησεις σε καποια μαια ισως? σε καποια φιλη?
αυτες οι τελευταιες μερες ειναι βουνο! Mad


Ξερεις αυτες τις στιγμες μαλλον συνειδητοποιουμε το ολο θεμα!Σε μαια χλωμο να μιλησω,καποια φιλη που να το μοιραστω και να με καταλαβει δεν εχω και δεν θελω να μοιραστω τα εσωψυχα μου.Μου φτανει που τα μοιραζομαι με εσας και να σου πω θα προσπαθησω να μην σκεφτομαι και πολλα!



να σου πω την αληθεια μου Λαμπρουλητα δεν εχεις και αδικο... εδω μεσα πολλες φορες εχω και γω βοηθηθει ψυχολογικα γιατι ξερω οτι περναμε τις ιδιες καταστασεις, και απο φιλιες,,, αστα . τα εχουμε ξαναπει...
οποτε θελεις παρεουλα απο εδω προσφερομαι το ξερεις, ξερω ακριβως σε τι φαση εισαι τα ξαναειπαμε και μεταξυ μας...
ειναι ολο αυτο το ''περιμενε''
εκεινη τη στιγμη μανουλιτσα θα εισαι πολυ καλα! και θα δεις ολα θα ειναι καλα και θα ερθει επιτελους το νινακι ε? Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 35 417472

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γενικα σε ολα στη ζωη η αναμονη ειναι που σε τρελαινει,και οταν ειχαμε εξετασεις παλια ετσι δεν νιωθαμε πριν τις εξετασεις?Οπως ειπαμε νομιζω εκεινη την ωρα μας πιανει μια τεραστια ψυχραιμια,ουτος η αλλος παμε να γνωρισουμε το παιδακι μας!Νομιζεις υπαρχει κανεις φιλος που να του μιλησεις και να σε καταλαβει!ο καθενας εχει τα προβληματα του και οι περισσοτεροι σε κοιτουν με μισο ματι η' σε ζηλευουν!τουλαχιστον εδω που μιλαμε η μια καταλαβαινει την αλλη και δεν εχουμε κακο σκοπο η καποια ζηλεια,για ολες μας ο προορισμος και το ταξιδι ειναι το ιδιο!

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
παω για ξαπλα,καληνυχτα τα λεμε το πρωι με το καθιερωμενο μας ραντεβου! Sleep Sleep Sleep Sleep

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σωτηριάκη μου τι ωραία κοιλίτσα είναι αυτή? κούκλα είσαι μάτια μου

Καλημέρα μανούλες

Χθες δραματική η κατάσταση, έκλαιγε απο τις 7,30 το απογευμα μέχρι τις 10,00 μέχρι που την ηρέμησε ο μπαμπάς της...της έδωσα και λίγο χαμομήλι,...

φιλιά

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!τι βλεπω?πεσαμε ψυχολογικα???αντε να παρουμε τα πανω μας!!!
εμεις περναμε τη φαση της γκρινιας.ολα μας φταινε.ευτυχως απο τις 8 το πρωι μεχρι την ωρα του μπανιου.το βραδυ ειναι ησυχος.το καλυτερο ειναι οτι ηρεμει λιγο οταν ακουει ρεγκε!!!

http://stefxon@gmail.com

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aylin έγραψε:Σωτηριάκη μου τι ωραία κοιλίτσα είναι αυτή? κούκλα είσαι μάτια μου

Καλημέρα μανούλες

Χθες δραματική η κατάσταση, έκλαιγε απο τις 7,30 το απογευμα μέχρι τις 10,00 μέχρι που την ηρέμησε ο μπαμπάς της...της έδωσα και λίγο χαμομήλι,...

φιλιά


Στελλίτσα μου αυτό δεν είναι τίποτα!Φαντάσου να κλαίει από τις 6 το απόγευμα ως τις 3 το βράδυ!! Shocked Shocked Shocked Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 35 679259 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 35 679259 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 35 679259 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 35 911307 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 35 911307 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 35 585182 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 35 585182 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 35 585182 Και εμάς μας είχε πει να του δώσουμε χαμομήλι αλλά δεν το δοκιμάσαμε να πω την αλήθεια..

Χθες του δώσαμε για πρώτη φορά μετά από την κλινική ξένο.Δεν ξέρω τι έχει γίνει αλλά από εχθές νομίζω πως δεν έχω γάλα Shocked Shocked Shocked Που πήγε το γάλα μου?Ένας φίλος παιδίατρος βέβαια με είχε προειδοποιήσει ότι εκεί γύρω στις 3 βδομάδες θα δω το γάλα μου να μειώνεται και ότι αυτό είναι φυσιολογικό αλλά σοκαρίστηκα λίγο..Τι να κάνεις όταν έχεις ένα μωρό να κλαίει σπαρακτικά και βγάζεις μόνο 20μλ με το θήλαστρο??? Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 35 534787 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 35 534787 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 35 534787 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 35 534787

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ !!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??? ΚΑΛΕ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΡΕΓΓΕ ΤΟΥ ΒΑΖΕΙΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΒΓΕΙ ΜΠΟΜΠ ΜΑΡΛΕΥ afro afro afro afro ?????
ΕΙΔΑ ΚΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑΚΙΑ... ΛΑΜΠΡΟΥΛΙΤΑ ΜΙΑ ΑΠ' ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΚΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΝΤΟΚΤΟΡ Ε??? ΜΑΡΙΑΝΝΕΜΑΜ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ Ε???? ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΣΑΒ/ΚΟ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΑΛΛΙΩΣ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ??? scratch
ΧΙΟΝΑΤΗ ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΣ ΚΙ ΕΣΥ ΣΤΟΝ ΝΤΟΚΤΟΡ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ...
ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΒΛΕΠΩ ΣΑΣ ΕΧΟΥΝ ΣΕ ΣΚΟΤΣΕΖΙΚΟ ΝΤΟΥΖ ΤΑ ΒΛΑΣΤΑΡΑΚΙΑ ΣΑΣ Ε??? ΑΝΤΕ ΑΠΟ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ ΑΠΟΨΗ...
ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟ ΕΧΩ ΣΥΝΗΔΕΙΤΟΠΟΙΗΣΕΙ ΟΤΙ ΓΕΝΝΑΩ ΚΑΙ ΑΠ' ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΕΧΩ ΜΩΡΟ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΚΙ ΟΛΑΣ , ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ "ΟΤΙ ΒΡΕΞΕΙ ΑΣ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ"... "ΤΟΣΕΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝΕ, ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ" ΚΤΛ ΚΤΛ ΚΤΛ
ΕΛΙΖΩ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΤΑΣΗ ΜΕΤΑ...ΜΗ ΜΕ ΠΙΑΣΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΟΡΜΟΝΙΚΑ... ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΚΗ ΣΥΝΗΘΕΙΑ... ΟΤΑΝ ΠΟΝΑΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΟΥ...ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΠΕΡΙΒΑΛΕΙ ΚΟΣΜΟΣ!!!! ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΟΛΟΜΟΝΑΧΗ ΑΠ' ΟΤΙ ΝΑ ΕΧΩ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΠΑΝΩ ΑΠ' ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ... ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΛΕΨΩ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ...ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΣΤΗΡΟΙ ΣΤΟ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΡΙΟ!!

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!
ΠΗΓΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΙΩΣΗ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΩ ΤΕΛΙΚΑ...
ΛΟΙΠΟΝ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΤΗΥΝ ΣΥΝΤΑΓΗ
4 ΑΒΓΑ, 1/2 ΒΙΤΑΜ, 1 ΠΟΤ.ΖΑΧΑΡΗ, 1/2 ΠΟΤ.ΓΑΛΑ,1 1/2 ΠΟΤ.ΖΑΧΑΡΗ, 1/2 ΠΟΤ. ΤΡΟΥΦΑ, 1 ΣΟΤΟ
ΣΙΡΟΠΙ:1 1/2 ΠΟΤ.ΖΑΧΑΡΗ, 2 ΠΟΤ.ΝΕΡΟ.
ΨΗΝΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΤΟ ΚΕΙΚ ΓΙΑ 40-45 ΛΕΠΤΑ.
ΧΛΙΑΡΟ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΡΙΧΝΟΥΜΕ ΖΕΣΤΟ ΤΟ ΣΙΡΟΠΙ.ΑΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΤΕΚΟΡ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΣΠΑΛΙΣΟΥΜΕ ΜΕ ΤΡΟΥΦΑ.

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΙΚΙΤΣΟ ΜΕ ΤΙΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΣΟΥ!!
ΙΩΣΟΥΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΜΙΚΡΑΚΙ Ε????
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ...

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ti kanete koritsia mphkame sth telikh ey8eia kai oi ypoloipes? kapoia na kanei ena update to pinakaki na doume!Xionath polu wraia koilitsa kai xamhla xamhla ftou ftou..egw akoma me pyreto prospa8w na sunel8w parola ayta zoume stigmes apoluths eytyxias.H mikrh polu yshxh afou kamia fora tn afhnw na gkriniazei mhpws kai klapsei ligo parapanw na akousw th fwnh ths !filakia se oles

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΒΑΣΟΥΛΑΚΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΞΕΡΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΓΛΥΚΑ. ΕΧΕΙΣ ΕΡΘΕΙ ΣΕΡΡΕΣ; ΣΟΥ ΑΡΕΣΕ;

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
penelope26 έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΙΚΙΤΣΟ ΜΕ ΤΙΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΣΟΥ!!
ΙΩΣΟΥΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΜΙΚΡΑΚΙ Ε????
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ...

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΜΟΥ!!!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εαν θυμαμαι καλα η Σοφία-Τοτούλα μου είχε πει πως εαν νομιζω πως με το τελος της εγκυμοσύνης τελειώνουν οι ανησυχίες και οι αγωνίες κάνω λάθος...ΠΟΣΟ ΔΙΚΙΟ ΕΙΧΕ...Περιττό να σας πω πως δεν θυμάμαι την εγκυμοσύνη μου-βέβαια δεν ήταν και ότι καλύτερο...αλλά δεν θυμάμαι ούτε τα προβλήματα που αντιμετωπίσαμε ούτε τίποτα, σαν κάποιος δια μαγείας διέγραψε το πως αισθανόμουν τότε...

ΟΙ ανησυχίες μου περιορίζονται στο αν τρώει καλά η μικρή αν παίρνει το βάρος που πρέπει κλπ κλπ...Βασικά την ζωή μου ρπιν την εγκυμοσύνη δεν την θυμάμαι καν...κάθομαι και σκέφτομαι πως ασχολούμουν με Μ@@@@@ς...

Σκωτσέζικο ντους δεν λες τίποτα Πηνελοπάκι μου...Καταραμένοι κολικοί.

Φιλιά

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Περαστικά Κική μου στον κουκλο,

το γλυκό ποιό είναι?

φιλιά πολλά

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαιρούλα μου περαστικά, ευχομαι να πέσει ο πυρετός γρήγορα Smile Smile Smile

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
aylin έγραψε:Περαστικά Κική μου στον κουκλο,

το γλυκό ποιό είναι?

φιλιά πολλά

ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΛΕΓΕΤΑΙ ΤΡΟΥΦΑ

mariannemam

mariannemam
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κορίτσια μου!!Το βράδυ τα χρειάστηκα....
Κάθε 3 ώρες τουαλέτα και τρέχωντας,διαρροές τρελλές...
Δεν ήξερα αν μου είχαν σπάσει τα νέρα ή απλά ήταν ακράτεια.Είπα να περιμένω μην πάρω τον γιατρό αν δεν νιώσω πόνους.Τελικά τον ενημέρωσα και μεχρι τωρα δεν εχω συσπασεις απλα συχνοουρια.Μου είπε βεβαια αν συνεχιστει να τον ξαναπαρω...Λες ο μικρος εξολοθρευτης να μας την κανει νωριτερα?Νιώθω χαζή που δεν ξέρω αν μπορώ να ξεχωρίσω τα "νερα" από τα ούρα.....Ουφ τα ασχημα της 1ης εγκυμοσυνης......
Κοιλιτσες μου τι κανετε?
Ωρη Χιονατη μονο κοιλια και τιποτις αλλο!!Μπράβο κοριτσι μου!!!
Γειτονισσα μου εσυ πως εισαι απο εχτες?Πεσ'μου οτι περνας τα ιδια με εμενα να ηρεμησω οτι ολα ειναι νορμαλ αφου εμεις παμε μαζι....
Πηνελοπάκι μου κι εσυ κοντοζυγωνεις μαζι μας.Ποτε εχεις γιατρο?
Μαμαδούλες ο θηλασμος μαγικό αλλά δύσκολο πράγμα εεε?Θέλω πολύ κι ευχομαι να μην δυσκολευτω.....

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
marianna mhn anxwnesai duskola na spasoun ta nera pio pi8anon einai na deis vlenna h na exeis taktikes syspaseis ante konteyeis ..o 8hlasmos gia mena einai eykolo kai sta 3 einai pio 3ekourastos kai synh8ws kanei ta mwra pio yshxa .8elei ypomonh kai opws se ola h arxh einai dyskolh

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
aylin έγραψε:Μαιρούλα μου περαστικά, ευχομαι να πέσει ο πυρετός γρήγορα Smile Smile Smile

eyxaristwwwwwwwww exw liwsei kai 8hlazw kiolas pros to paron exoume apofygei thn antiviwsh elpixw na kanei to kuklio tou gt alliws 8a prepei na stamathsw ton 8hlasmo

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
MARIANNEMAM ΛΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΦΑΣ ΣΤΗΝ ΣΤΡΟΦΗ?????? ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΓΩ ΕΧΩ ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ...ΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ...ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΑΠΟ 5:30 ΤΟ ΠΡΩΙ...ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΗΠΙΑΜΕ ΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΖΗΓΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΩΙΝΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ!!! ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΥΠΝΙΕΣ??? ΤΙ ΧΑΛΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ Shocked ??? ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ, ΤΕΛΙΚΑ Η "ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ"ΚΑΙ ΟΙ ΑΣΚΗΣΟΥΛΕΣ ΑΠΕΔΩΣΑΝ ΚΑΙ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΡΟΟΔΟ, ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΑΣΚΗΣΟΥΛΕΣ ΕΧΩ ΞΑΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, Ο ΝΤΟΚΤΟΡ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΞΕΜΥΤΗΣΕΙ ΤΟ ΚΑΛΛΙΚΑΝΤΖΑΡΑΚΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΤΕ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΔΕΥΤΕΡΑ!!!
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΙΣ ΑΡΡΩΣΤΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ, ΘΗΛΑΖΕΤΕ Κ ΟΛΑΣ!!! ΧΑΡΑ ΣΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΑΣ!!!

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aylin έγραψε:εαν θυμαμαι καλα η Σοφία-Τοτούλα μου είχε πει πως εαν νομιζω πως με το τελος της εγκυμοσύνης τελειώνουν οι ανησυχίες και οι αγωνίες κάνω λάθος...ΠΟΣΟ ΔΙΚΙΟ ΕΙΧΕ...Περιττό να σας πω πως δεν θυμάμαι την εγκυμοσύνη μου-βέβαια δεν ήταν και ότι καλύτερο...αλλά δεν θυμάμαι ούτε τα προβλήματα που αντιμετωπίσαμε ούτε τίποτα, σαν κάποιος δια μαγείας διέγραψε το πως αισθανόμουν τότε...

ΟΙ ανησυχίες μου περιορίζονται στο αν τρώει καλά η μικρή αν παίρνει το βάρος που πρέπει κλπ κλπ...Βασικά την ζωή μου ρπιν την εγκυμοσύνη δεν την θυμάμαι καν...κάθομαι και σκέφτομαι πως ασχολούμουν με Μ@@@@@ς...

Πόσο πολύ θα συμφωνήσω μαζί σου!!!

elpisrex

elpisrex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Carrie έγραψε:
aylin έγραψε:εαν θυμαμαι καλα η Σοφία-Τοτούλα μου είχε πει πως εαν νομιζω πως με το τελος της εγκυμοσύνης τελειώνουν οι ανησυχίες και οι αγωνίες κάνω λάθος...ΠΟΣΟ ΔΙΚΙΟ ΕΙΧΕ...Περιττό να σας πω πως δεν θυμάμαι την εγκυμοσύνη μου-βέβαια δεν ήταν και ότι καλύτερο...αλλά δεν θυμάμαι ούτε τα προβλήματα που αντιμετωπίσαμε ούτε τίποτα, σαν κάποιος δια μαγείας διέγραψε το πως αισθανόμουν τότε...

ΟΙ ανησυχίες μου περιορίζονται στο αν τρώει καλά η μικρή αν παίρνει το βάρος που πρέπει κλπ κλπ...Βασικά την ζωή μου ρπιν την εγκυμοσύνη δεν την θυμάμαι καν...κάθομαι και σκέφτομαι πως ασχολούμουν με Μ@@@@@ς...

Πόσο πολύ θα συμφωνήσω μαζί σου!!!

συμφωνώ και επαυξάνω. καλημέρα btw! Very Happy

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα και απο εμενα πηνελοπη απο εχθες εχω και εγω αυπνια,και τωρα επεσα να κοιμηθω και δεν μπορεσα!Μαριαννα προχθες ειχα το ιδιο θεμα βραδυατικα με επιασε τρελη συχνοουρια και δεν ειχα πιει κατι ιδιαιτερο,πηγαινα τουαλετα και πολλα τσι@@ και μετα αν κοθομουν λιγο ακομα μου ξαναβγαινανε αφου τα χρειαστηκα και εγω,αλλα ορθια δεν ετρεχε τιποτα και ετσι ειπα και εγω ας περιμενω αν ειναι θα με πιασουν πονοι,αλλα τελικα δεν ηταν τιποτα με ειδε και χθες ο γιατρος και ολα ηταν ενταξει,οπως ειπε και η σουπερ μαμα αυτα τα υγρα μυριζουν σαν αντρικο σπ@@@α,εμενα ηταν αοσμα και μου ειπε ο γιατρος οτι αν σπασουν θα το καταλαβω σιγουρα και οτι αυτο προχθες συναιβει επειδη το μωρο ειναι υπερκινητικο και μας πιεζει την κυστη,μαλλον τα ιδια περναμε,εχω και εγω αρκετο αγχος ρε γαμωτο,το χιονατουλινι μου που ειναι?Τωρα μπορω να πω οτι καταλαβαινω τις αλλες κοπελες πως ενιωθαν πριν τη γεννα και αυτα που εγραφαν

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Carrie έγραψε:
aylin έγραψε:Σωτηριάκη μου τι ωραία κοιλίτσα είναι αυτή? κούκλα είσαι μάτια μου

Καλημέρα μανούλες

Χθες δραματική η κατάσταση, έκλαιγε απο τις 7,30 το απογευμα μέχρι τις 10,00 μέχρι που την ηρέμησε ο μπαμπάς της...της έδωσα και λίγο χαμομήλι,...

φιλιά


Στελλίτσα μου αυτό δεν είναι τίποτα!Φαντάσου να κλαίει από τις 6 το απόγευμα ως τις 3 το βράδυ!! Shocked Shocked Shocked Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 35 679259 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 35 679259 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 35 679259 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 35 911307 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 35 911307 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 35 585182 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 35 585182 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 35 585182 Και εμάς μας είχε πει να του δώσουμε χαμομήλι αλλά δεν το δοκιμάσαμε να πω την αλήθεια..

Χθες του δώσαμε για πρώτη φορά μετά από την κλινική ξένο.Δεν ξέρω τι έχει γίνει αλλά από εχθές νομίζω πως δεν έχω γάλα Shocked Shocked Shocked Που πήγε το γάλα μου?Ένας φίλος παιδίατρος βέβαια με είχε προειδοποιήσει ότι εκεί γύρω στις 3 βδομάδες θα δω το γάλα μου να μειώνεται και ότι αυτό είναι φυσιολογικό αλλά σοκαρίστηκα λίγο..Τι να κάνεις όταν έχεις ένα μωρό να κλαίει σπαρακτικά και βγάζεις μόνο 20μλ με το θήλαστρο??? Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 35 534787 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 35 534787 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 35 534787 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 35 534787
και γω ετσι αισθανομαι απο χθες.μετα επανερχεται?τι σου ειπε?γιατι εχω ψιλοαπογοητευτει και σκεφτομαι να του δινω μονο ξενο τουλαχιστον να ξερω ποσο τρωει

http://stefxon@gmail.com

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις