Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
474 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 474 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 41]

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
carrie μου λυπαμαι που θα στο πω αλλα οχι No δε θαπρεπε να ειναι ετσι.για αισθητικους κυριως λογους.. γιατι στην εκανε ετι? ηταν τιποτα παραξενη θεση το μωρο? η ηταν επειγουσα η καισαρικη?
εμενα τριτη τωρα καισαρικη και ειναι 9εκ(απο προηγουμενη μετρηση).οσο ειναι το...***ακριβως πανω που ξεκιναν οι τριχες. αυτη τωρα η τομη εχω την εντυπωση οτι ειναι και πιο μικρη..
ειναι κυριολεκτικα σαν μια τριχα. μια μολυβια και τιποτα αλλο. και στο εξωτερικο τμημα της κοιλιας ειναι πανω στην αλλη ωστε να μην εχω πολλα σημαδια Wink
δοξα τον θεο η γιατρος μου στην καισαρικη κενταει!!!

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλέ πού είστε όλες; είστε καλά κοριτσάρες; τα φρέσκα μπεμπέ πώς είναι; τα ..."εκκολαπτόμενα"; Very Happy Very Happy

Εμείς πήγαμε τσάρκα στον Πειραιά σήμερα, να δω τους παππούδες μου.Η σεξομπουμπού έριξε τρελλούς υπνους στο αμάξι, όπως κάθε φορά.Το προγραμματάκι της αρχίζει και στρώνει, οπότε κοιμόμαστε όλοι 5ωρο το βράδυ και μετά ένα 4ωράκι!!χιχιι!ελπίζω να συνεχιστεί....

Τώρα που κοιμάται βρίσκω ευκαιρία για μπανάκι-σερφάρισμα-καλλωπισμό!Τρέχω!!!φιλιά! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 18 875502

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα...δεν την έχω μετρήσει την τομή αλλά μικρούλα είναι και το μωρό να φανταστείτε ήταν σε λοξή προβολή.όσο για τον πόνο το τσούξιμο μου είχε πεί ο γιατρός πως οφειλόταν σε κάποιο ίσως σπασμένο αγγείο...

πάντως ακόμη έχω το μούδιασμα στην περιοχή της τομής...και θα υπάρχει εκει για περίπου 3 μήνες απ'όσο γνωρίζω!

εμείς καλά σε γενικές γραμμές...εχω χάσει επισόδεια να μας ζήσουν τα νέα μωράκια και καλώς ήρθατε πίσω καινούργιες μανούλες Τατιανούλα μας και Χαμομηλίνο!!!

Ελενάκι περιττό να πω πως η Μυρτούλα είναι μικρογραφία του Θάνου...χιχιχι

Τατιανούλα βάλλε καμιά φωτο του γαμπρούλη μου να τον καμαρώσω...

Πάντως κορίτσια σας χαίρομαι που είστε χαλαρές κλπ κλπ...εγώ ας πούμε αναρωτιέμαι πότε θα ξανακοιμηθώ σαν άνθρωπος,και διάφορες ερωτησούλες τέτοια φύσεως...τις προάλλες μιλούσα στο τηλ με μια γνωστή μου-συμφοιτήτριες έιμασταν...η οποία είχε την τέλεια εγκυμοσύνη, την τέλεια γέννα, την τέλεια περίοδο λοχείας, κλπ κλπ...και αναρωτιέμαι είμαι άλιεν ή οι άνθρωποι έχουν αρχίσει και λειτουργούν σαν ρομπότ χωρίς συναισθήματα ή όλοι ζουν την τέλεια ευτυχία μόλις έρχετε το μωράκι?όχι γιατί είναι δύσκολο πράγμα να ανταποκρίνεσαι στα αινούργια ζητούμενα ενας ανθρώπου που εσύ ο ίδιος δημιούργησες ... τουλάχιστον για μένα

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
aylin έγραψε:Καλημέρα...δεν την έχω μετρήσει την τομή αλλά μικρούλα είναι και το μωρό να φανταστείτε ήταν σε λοξή προβολή.όσο για τον πόνο το τσούξιμο μου είχε πεί ο γιατρός πως οφειλόταν σε κάποιο ίσως σπασμένο αγγείο...

πάντως ακόμη έχω το μούδιασμα στην περιοχή της τομής...και θα υπάρχει εκει για περίπου 3 μήνες απ'όσο γνωρίζω!

εμείς καλά σε γενικές γραμμές...εχω χάσει επισόδεια να μας ζήσουν τα νέα μωράκια και καλώς ήρθατε πίσω καινούργιες μανούλες Τατιανούλα μας και Χαμομηλίνο!!!

Ελενάκι περιττό να πω πως η Μυρτούλα είναι μικρογραφία του Θάνου...χιχιχι

Τατιανούλα βάλλε καμιά φωτο του γαμπρούλη μου να τον καμαρώσω...

Πάντως κορίτσια σας χαίρομαι που είστε χαλαρές κλπ κλπ...εγώ ας πούμε αναρωτιέμαι πότε θα ξανακοιμηθώ σαν άνθρωπος,και διάφορες ερωτησούλες τέτοια φύσεως...τις προάλλες μιλούσα στο τηλ με μια γνωστή μου-συμφοιτήτριες έιμασταν...η οποία είχε την τέλεια εγκυμοσύνη, την τέλεια γέννα, την τέλεια περίοδο λοχείας, κλπ κλπ...και αναρωτιέμαι είμαι άλιεν ή οι άνθρωποι έχουν αρχίσει και λειτουργούν σαν ρομπότ χωρίς συναισθήματα ή όλοι ζουν την τέλεια ευτυχία μόλις έρχετε το μωράκι?όχι γιατί είναι δύσκολο πράγμα να ανταποκρίνεσαι στα αινούργια ζητούμενα ενας ανθρώπου που εσύ ο ίδιος δημιούργησες ... τουλάχιστον για μένα
αυτα τα τελεια οταν τα ακουω νομιζω και γω οτι ζω σε αλλο πλανητη.δηλαδη τι τελειο?κοιμοταν στη λοχεια τα 10ωρα και τα 12ωρα?δεν ξυπνουσε το παιδι καθε 3-4 ωρες?και γω αναρωτιεμαι ολα αυτα που αναρωτιεσαι εσυ και στην αρχη ειχα τυψεις οταν ελεγα ποτε θα ξανακοιμηθω η ποτε θα ξενυχτησω και θα κανω ολα αυτα που εκανα?οταν παει πανεπιστημιο?αλλα νομιζω οτι ειναι λογικες αποριες...

http://stefxon@gmail.com

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Στελλίνα μου τα έχουμε ξανασυζητήσει εμείς.Ολες οι φρεσκομανούλες (κυρίως) έχουμε αγωνίες και σκέψεις. πχ."τί να θέλει τώρα;", "πώς να τη χειριστώ;", "την κακομαθαίνω με την αγκαλιά;", "τρεφεται σωστά;" (ιδίως όσες θηλάζουν έχουν χίλιες δυο απορίες-αγωνίες), "τί σπυράκια είναι αυτά στο πρόσωπο;", "γιατί κλαίει;", "πότε θα φτιάξει πρόγραμμμα;", "πότε θα χάσω τα κιλάκια μου;", "τα κάνω όλα σωστά;", "μήπως η γειτόνισσα η κυρα-Μαριγώ είχε δικιο και έπρεπε να κάνω το -τάδε- γιατροσόφι;" Very Happy Very Happy ....και πολλά πολλά άλλα.
Είναι στο πρόγραμμα.Θα περάσουν όμως, όπως ήδη έχουμε λύσει πολλές απορίες και έχρουμε αρχίσει να βρίσκουμε κώδικες επικοινωνίας με τα μωράκια μας.Κάθε μέρα και καλύτερα....Χωρίς υστερίες και υπερβολές, αλλά με ταπεινότητα, αγάπη και ενσυναίσθηση, ολα βρίσκουν το δρόμο τους.Τόσα εκκατομύρια γυναίκες τα πέρασαν και επέζησαν, έτσι και εμείς (γνώμη μου πάντα) Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 18 228222

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαμομηλακι έγραψε:
και μενα με ενοχλει Sad και μου τη σπαει γιατι ποναω ποτε-ποτε...μερικες φορες νιωθω και ενα καψιμο οταν κανω καποια αποτομη κινησεις.Απο χτες εχω κοψει τα υποθετα που μου εδιναν για να μην ποναω και πονεσα λιγο

καλα σοβαρα μιλατε? Crying or Very sad γιατι ρε σεις? μηπως εγω ειμαι αναισθητη? εγω την Πεμπτη μερα που βγαινω απο την κλινικη ειμαι περδικη. το πρωτο βραδυ οταν σηκωνομαι απτο κρεβατι μου επειδη ειναι χαμηλο σε σχεση με της κλινικης σηκωνομαι προσεχτικα αν και πιο πολυ ψυχολογικο ειναι. αλλα απο κει και μετα σαν να μην εκανα ποτε καμια εγχειρηση νιωθω

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
supermama έγραψε:
χαμομηλακι έγραψε:
και μενα με ενοχλει Sad και μου τη σπαει γιατι ποναω ποτε-ποτε...μερικες φορες νιωθω και ενα καψιμο οταν κανω καποια αποτομη κινησεις.Απο χτες εχω κοψει τα υποθετα που μου εδιναν για να μην ποναω και πονεσα λιγο

καλα σοβαρα μιλατε? Crying or Very sad γιατι ρε σεις? μηπως εγω ειμαι αναισθητη? εγω την Πεμπτη μερα που βγαινω απο την κλινικη ειμαι περδικη. το πρωτο βραδυ οταν σηκωνομαι απτο κρεβατι μου επειδη ειναι χαμηλο σε σχεση με της κλινικης σηκωνομαι προσεχτικα αν και πιο πολυ ψυχολογικο ειναι. αλλα απο κει και μετα σαν να μην εκανα ποτε καμια εγχειρηση νιωθω
και γω μια απο τα ιδια.φαντασου οτι σε 5 ωρες απο το χειρουργειο σηκωθηκα και εβγαλα καθετηρα και ορο.μαλλον στον οργανισμο ειναι

http://stefxon@gmail.com

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μανουλες επειδη σημερα ειστε ολες μαζεμενες εδω.Να σας ρωτησω,αν χρειαστουμε θηλαστρο πιο να προτημησουμε?οπως και πια κρεμουλα προτεινετε για το στηθος μετα για το θηλασμο για να μη κανουμε πληγουλα?

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αρετουλα η οποια αλλη κοπελα ξερει το επειδομα τοκετου τα 1007 ευρω τα παιρνουμε σχετικα γρηγορα μετα τη γεννα?

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
lamproula έγραψε:αρετουλα η οποια αλλη κοπελα ξερει το επειδομα τοκετου τα 1007 ευρω τα παιρνουμε σχετικα γρηγορα μετα τη γεννα?
εγω τα εκανα τα χαρτια μου σημερα και μου ειπαν στις 15/12

http://stefxon@gmail.com

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Όχι το μωρό δεν είχε περιέργη θέση..Και μου έκανε και εμένα εντύπωση που είναι τόσο μεγάλη η τομή γιατί και εγώ πολύ μικρή την περίμενα. Τουλάχιστον δεν έχω ράμματα εξωτερικά,φαντάζομαι ούτε και εσείς..Τι να πω,μου είπε ο γιατρός ότι το μωρό ίσα που χώρεσε να περάσει το κεφαλάκι του αλλά εμένα δεν μου φάνηκε και τόοοσο μεγάλο πια!34εκ ήτανε το κεφαλάκι του Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Τι να πω..

Σήμερα τον ζυγίσαμε που μας έφεραν την ζυγαριά και είναι ήδη 3440!!Πριν 10 μέρες ακριβώς που βγήκαμε από την κλινική ήτανε 3090!Το μαμίσιο γάλα είναι θρεπτικό τελικά Razz Razz Very Happy Very Happy

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
stefaniandreas έγραψε:
lamproula έγραψε:αρετουλα η οποια αλλη κοπελα ξερει το επειδομα τοκετου τα 1007 ευρω τα παιρνουμε σχετικα γρηγορα μετα τη γεννα?
εγω τα εκανα τα χαρτια μου σημερα και μου ειπαν στις 15/12



α ωραια τακα τακα!Πηγε ο αντρας σου με εξουσιοδοτηση η' εσυ?

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
lamproula έγραψε:
stefaniandreas έγραψε:
lamproula έγραψε:αρετουλα η οποια αλλη κοπελα ξερει το επειδομα τοκετου τα 1007 ευρω τα παιρνουμε σχετικα γρηγορα μετα τη γεννα?
εγω τα εκανα τα χαρτια μου σημερα και μου ειπαν στις 15/12



α ωραια τακα τακα!Πηγε ο αντρας σου με εξουσιοδοτηση η' εσυ?
βασικα πηγε η πεθερα μου με εξουσιοδοτηση.το χαρτι γραφει οτι καθε 1 και 15 πληρωνουν.και μπαινουν το πολυ σε 1 μηνα

http://stefxon@gmail.com

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lamproula έγραψε:Μανουλες επειδη σημερα ειστε ολες μαζεμενες εδω.Να σας ρωτησω,αν χρειαστουμε θηλαστρο πιο να προτημησουμε?οπως και πια κρεμουλα προτεινετε για το στηθος μετα για το θηλασμο για να μη κανουμε πληγουλα?

πριν εδραιωθει (πρωτες 60 μερες περιπου)ο θηλασμος το ηλεκτρικο της medela κατα προτιμηση διπλης αντλησης!-εχει λιγο τσιμπημενη τιμη ομως..-
και κρεμα για το στηθος παλι της medela την purelan!
ειναι best!!! Very Happy
επισης για το στηθος που θα τεντονετε αποτομα το δερμα με την ξαφνικη παραγωγη γαλακτος εγω πηρα την simulcium g3 Wink

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα σε μανουλες και εγκυουλες I love you

Αθηνουλα σαραντησες κιολλας ε? πως περασε ο καιρος!
Λαμπρουλητα μου τι κανεις? συνγκαστρουλα? χεχεχ

Αρετουλα Στελλινο φιλια στα νινακια
Νατασσα που γεννησες??? και γω την θεωρω απαραδεκτη την τοσο μεγαλη τομη δεν ξερω γιατι το εκανε αυτο , εγω ξερω απ το γιατρο μου οτι τις κανει περιπου σαν τον δεικτη του χεριου, και εχω δει φιλες και συγγενης δηλαδη affraid

εγω χθες ξυπναγα συνεχεια απο πονακια περιοδου τελικα και η κοιλια πετρα σχεδον ολο το ξημερωμα, αυτα τιποτα το φοβερο θα δουμε την Παρασκευη στο ραντεβου...

κατα τ'α΄λλα τζακι καστανα, χαλαρα, παω να σας διαβασω alien

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και εγώ σήμερα έστειλα τον άνδρα μου και έκανε τα χαρτιά στο ΙΚΑ για τα επιδόματα.Στις 15/12 θα μπούνε..

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σωτηρία μου στο Ρέα γέννησα!Δεν ξέρω τι να πω.. Rolling Eyes Rolling Eyes Πόσο μικρόσωμη να είμαι πια?? scratch scratch

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν ξερω αν παιζει ρολο αυτο διοτι η ξαδερφη μου που ειναι 42 κιλα -αρκετα μικροσωμη- εχει μικρη τομουλα
ο μπεμπουλης τι κανει κοιματε? Smile

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια ευχαριστω για τη βοηθεια!

χιονατουλινι μολις εφυγε η πεθερα μου απο εδω και νιωθω οτι η πιεση μου εχει φτασει 200.Αυτη νομιζει οτι ολες τις γιορτες θα της περασουμε μαζι τους λες και δεν υπαρχουν και οι δικοι μου γονεις,η εγω εχω την ορεξη να βλεπω τη φατσα της να μπαινοβγαινει σπιτι μου που θα εχω και το μωρο μου και δεν θα θελω πολλα πολλα απο κουραση.Νομιζω οτι θα εκραγω.Τα νευρα μουυυυυυυυυυυ!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αααααααααααααα μη μου ταραζεσαι γιατι θα την στηλω στα ταρταρα μαζι με τον δικο μου το χαρο!
να φυγει να παει αλλου παρακαλω και να αφησει τη μανουλα με το νινι ησυχους Very Happy

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Na τις πακεταρουμε να βαλουμε ωρολογιακη βομβα και...ΜΠΑΜ.

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ειναι που ειναι τα νευρα μου τσιτα,αυτη με κανει και κλαιω απο τα νευρα μου!Πως κρατηθηκα και δεν την εβρισα,καμια ωρα θα ανοιξω το στομα μου και δεν την γλυτωνει τιποτα!Παραπονεθηκε κιολας που ο αντρας μου θα παρει ρεπο την παρασκευη και αυτη δεν θα ειναι εδω για να ερθει σπιτι μας.Να το ξερουμε να παιρνει ρεπο οταν μπορει και αυτη για να παιρναμε ολοι μαζι παρεα.Μπουρλοτοοοοοοοοοοοοοοο

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τελικα εχουμε απ ολα τα ειδη εδω μεσα ε? χαχαχαχαχα
α ρε τι τραβαμε!
μην μου σκας Λαμπρουλα μου να κοιτας τον εαυτο σου και το νινι σου!
το ιδιο υσχιει και για σενα συμπεθερα Razz

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κοριτσια γυρισαν οι καινουργιες μανουλες?

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αντε τατιανα και μαμιτα σας περιμενουμε..
tattooed_snowhite φιλακια πολλα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις