Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
610 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 610 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

katia76

katia76
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Να σας ζησουν τα μωρακια σας!!!
Εγω περιμενω τη μπουμπουκα μου λιγο πριν τα Χριστουγεννα, ενα ομορφο δωρακι κατω απο το δεντρο!!!
Εννοειται οτι τις τελευταιες μερες αρχιζω και κουραζομαι πολυ, δεν εχει χωρο η καημενη, οποτε με πιεζει και ποναω...τα κλωτσομπουνιδια της πολυ εντονα, ειδικα οταν ακουει τη γατα μας να γουργουριζει κοντα στην κοιλια μου!!!χαχαχαχα
Θα τα ξαναπουμε συντομα, πολλα φιλια και καλη συνεχεια σε ολες...

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νατάσα μου γλύκας ο μικρός...τελικά τα δικά σου χρώματα έχει ε?

Κοιτούσα τώρα την λίστα μας...πέρνουμε βραβείο μινιατούρας 2150 και 45cm...χιχιχι...

Το ωραίο θα ήταν μια φωτο της δικιάς μου μαζί με την μπουμπού της Μόρας...θα είχε γέλιο...χιχιχι

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαμομηλακι μας να σου ζησει η κοπελιτσα σου και καλη λοχεια!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 4 417472

Μορα μου ηταν να ξεκινησω σημερα αλλα εβρεξε! για σεξ δεν ρωτησα ουτε μου ειπε.... μωρε λες???? Laughing
παρεπιπτοντως τρελλενομαι με τη μπουμπου σου!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 4 215994

Στελλινακι φανταζεσαι το μαριζακι διπλα απ τη μπουμπου της μορας?? χιχιχιχι τα ζουζουνελια! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 4 328109

Κατια μου με το καλο και συ να δεχτεις το νινι σου και γω στις 28/12 εχω ΠΗΤ για να δουμε ποτε θα σκασει μυτη????? Very Happy

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα κοριτσουδια!Να του ζησει και του χαμομηλου το μωρακι του.Ολα τα μωρακια μας ειναι κουκλακια! Very Happy Very Happy Very Happy χιονατοπουλο το κεικ με μερεντα το κανεις οπως μου ειπες αλλα οπου ειναι να βαλεις καρυδα βαζεις μερεντα!Σημερα πηγα για nst και με ειχαν βαλει σε αιθουσα που μπαινουν οι εγκυουλες πριν γεννησουν και κανουν κλισμα και ξυρισμα.Σκιαχτηκα λιγο δεν μπορω να πω! Shocked Shocked Shocked

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλως τη Λαμπρουλιτα! πως πηγε το no stress??? γιατι σκιαχτηκες παιδι μου? Laughing

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
να ρωτησω εγω κατι.το βραδυ οταν σηκωνεται το μωρο για φαγητο το αλλαζετε?μετα δεν ξυπναει?μου ειπε η παιδιατρος να τον αλλαζω πανα αναμεσα στα 2 στηθη για να ξυπναει αλλα μετα παλι λερωνεται μεχρι να τελειωσουμε το ταισμα

http://stefxon@gmail.com

mariannemam

mariannemam
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Λοιπόν αγάπες ρωτησα στο Ικα και ακομη δεν εχει καταργηθει το επιδομα τοκετου και ρωτησα και στο Ελενα και οι τιμες ειναι οπως εχουν...Τι να πω "Ελλαδα η χωρα της παραπληροφορησης"!!!Να σας ζησουν κοριτσια μου τα μπεμπουλινια σας!!!!!
Σε ποια να πρωτοευχηθω εχω χασει την μπαλα!!! Shocked Shocked Shocked
Εχουμε παρει φορα και δεν σταματαμε!!!Εμεις πηγαμε σημερα στον γιατρο και ειμαστε 3600kg!!Το κεφαλακι μας εχει παρκαρει στο "τετοιο" της μαμας και γι'αυτο περπαταει σαν την παπια!!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Απο μερα σε μερα λοιπον θα εχουμε και νεες αφιξεις!!!(Αχ ποσο ανυπομονω δεν περιγραφεται....)

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μόρα εμάς ο αφαλός του έπεσεπριν βγούμε από την κλινική οπότε δεν ξέρω να σου πω ακριβώς..

Στεφανία μου τι να σου πω..εμείς τυχαίνει να τον αλλάζουμε μεταξύ των στηθών αλλά και πάλι να θέλει αλλαγή μετά οπότε δεν υπάρχει σωτηρία.. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Σήμερα έφαγα και το πρώτο κατούρημα από τον γιο μου την ώρα που του έκανα μπάνιο και του έλουζα το κεφαλάκι του.Συγκεκριμένα μου κατούρησε ΟΛΗ τη πιτζάμα μου!!! Shocked Shocked Άνδρες!!!!Τώρα περιμένουμε τον παιδίατρο να έρθει να μας δει για να μπούμε και σε μία σειρά με αυτό..

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tattooed_snowhite έγραψε:καλως τη Λαμπρουλιτα! πως πηγε το no stress??? γιατι σκιαχτηκες παιδι μου? Laughing

το μικρο χορευε σε ολη τη διαρκεια του τεστ!σκιαχτηκα γιατι ειδα που θα ειμαι και εγω σε λιγες μερες και αγχωθηκα!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κορτσουδια γυρισαμε απο τον γιατρο ΟΛΑ ΚΑΛΑ...εχει κατεβει κ αλλο το αγορακι μου ,,κ πεμπτη κανουμε εισαγωγη κ γενναμε μου ειπε ΑΝ δεν σπασουν τα νερα θα μου προκαλεσουν πονους κ.τ.λ. Αυριο εχω να κανω εξετασεις γενικη αιματος κ τετοια κ Πεμπτη 8η ωρα πρεπει να ειμαι στο νοσοκομειο...

Μου ειπε να κανουμε ΣΕΞ σημερα κ αυριο για να βοηθησουμε τον τραχηλο να ανοιξει αλλα εγω δεν θελω με τιποτα Embarassed Mad ''φοβαμαι'' μετα απο τοσο καιρο χαχαχαχαχ νιωθο σαν παρθεναLaughing Laughing !!!

επισης μου ειπε Μην ανχωνεσε ολα θα πανε καλα μεχρι το μεσημερι θα εχεις γεννησει Very Happy

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tatianoula έγραψε:κορτσουδια γυρισαμε απο τον γιατρο ΟΛΑ ΚΑΛΑ...εχει κατεβει κ αλλο το αγορακι μου ,,κ πεμπτη κανουμε εισαγωγη κ γενναμε μου ειπε ΑΝ δεν σπασουν τα νερα θα μου προκαλεσουν πονους κ.τ.λ. Αυριο εχω να κανω εξετασεις γενικη αιματος κ τετοια κ Πεμπτη 8η ωρα πρεπει να ειμαι στο νοσοκομειο...

Μου ειπε να κανουμε ΣΕΞ σημερα κ αυριο για να βοηθησουμε τον τραχηλο να ανοιξει αλλα εγω δεν θελω με τιποτα Embarassed Mad ''φοβαμαι'' μετα απο τοσο καιρο χαχαχαχαχ νιωθο σαν παρθεναLaughing Laughing !!!

επισης μου ειπε Μην ανχωνεσε ολα θα πανε καλα μεχρι το μεσημερι θα εχεις γεννησει Very Happy


αντε με το καλο την πεμπτη,ηρθε η μεγαλη ωρα!οσο για αποψε ποιος στη χαρη σου!!! cyclops cyclops cyclops

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Με το καλό Τατιάνα μου !!!


katia76 έγραψε:Να σας ζησουν τα μωρακια σας!!!
Εγω περιμενω τη μπουμπουκα μου λιγο πριν τα Χριστουγεννα, ενα ομορφο δωρακι κατω απο το δεντρο!!!
Εννοειται οτι τις τελευταιες μερες αρχιζω και κουραζομαι πολυ, δεν εχει χωρο η καημενη, οποτε με πιεζει και ποναω...τα κλωτσομπουνιδια της πολυ εντονα, ειδικα οταν ακουει τη γατα μας να γουργουριζει κοντα στην κοιλια μου!!!χαχαχαχα
Θα τα ξαναπουμε συντομα, πολλα φιλια και καλη συνεχεια σε ολες...

Γεια σου Κάτια, με το καλό να δεχτείς την κορούλα σου.

elpisrex

elpisrex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tatianoula έγραψε:κορτσουδια γυρισαμε απο τον γιατρο ΟΛΑ ΚΑΛΑ...εχει κατεβει κ αλλο το αγορακι μου ,,κ πεμπτη κανουμε εισαγωγη κ γενναμε μου ειπε ΑΝ δεν σπασουν τα νερα θα μου προκαλεσουν πονους κ.τ.λ. Αυριο εχω να κανω εξετασεις γενικη αιματος κ τετοια κ Πεμπτη 8η ωρα πρεπει να ειμαι στο νοσοκομειο...

Μου ειπε να κανουμε ΣΕΞ σημερα κ αυριο για να βοηθησουμε τον τραχηλο να ανοιξει αλλα εγω δεν θελω με τιποτα Embarassed Mad ''φοβαμαι'' μετα απο τοσο καιρο χαχαχαχαχ νιωθο σαν παρθεναLaughing Laughing !!!

επισης μου ειπε Μην ανχωνεσε ολα θα πανε καλα μεχρι το μεσημερι θα εχεις γεννησει Very Happy

good luck απόψε! κάνε όλο το κάμα σούτρα γιατί μετά και να θες (που δε θα θες στην αρχή) δε θα γίνεται. οπότε κοίτα να βγάλεις τα σπασμένα, αφού είναι και με συνταγή γιατρού Wink Laughing

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαριάννα κάθε φορά που γράφεις, σκέφτομαι τι τυχερή που είσαι που θα πας να γεννήσεις στην αίθουσα που ήμουν και εγώ πριν απο μερικές εβδομάδες...τα θυμάμαι όλα πολύ έντονα και έχω πολύ καλή ανάμνηση...

Μαριάννα φαντάζεσαι αν σε βάλλουν στο ίδιο δωμάτιο που είχαν και εμένα?

Όσων αφορά τον οφαλό, έπεσε ενώ ήταν στη μονάδα και τα ΖΩΑ οι νοσκόμες οι ΗΛΙΘΙΕΣ πήγαν και το πέταξαν, γιατί σου λέει δεν τους το είπα!!!τρέχα γήρευε...η παιδίατρος όμως μας είπε καλό θα ήταν μέχρι να σαραντήσουμε να μην βραχεί και μετά απο κάθε μπάνιο, να καθαρίζουμε τοπικά την περιοχή με οινόπνευμα και με γάζουλα

Τατιανούλι μου, my little tiger όρμαααααααα και τίποτε δεν θα γίνει, θα βοηθήσεις πολύ στην εξέλιξη, καιρός να έρθει και ο γαμπρουλίνος μουυυυυυ!!!!Γιούυυυυυπιιιιιιιιι!!!Με το καλό κουκλίτσα μου!!!

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τατιάνα και Κολοκυθού πλησιάζει η όμορφη καιγλυκιά ώρα!!!Άντε βρε κορίτσια, να μετονομάσουμε το γκρουπάκι μας σε "μανούλια Νοέμβρη-Δεκέμβρη" κι εμείς!! Very Happy Very Happy

Εμάς ο αφαλός της έπεσε στην βδομάδα περίπου.Από τότε την κάνουμε κανονικά μπάνιο στο μπανάκι της!

Καλό βραδάκι σε ολες!!

mariannemam

mariannemam
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
aylin έγραψε:Μαριάννα κάθε φορά που γράφεις, σκέφτομαι τι τυχερή που είσαι που θα πας να γεννήσεις στην αίθουσα που ήμουν και εγώ πριν απο μερικές εβδομάδες...τα θυμάμαι όλα πολύ έντονα και έχω πολύ καλή ανάμνηση...

Μαριάννα φαντάζεσαι αν σε βάλλουν στο ίδιο δωμάτιο που είχαν και εμένα?

Ανέβηκα και είδα τον 6ο....τι ησυχία και τι υπέροχη μυρωδιά.Μωρουδίλα και λουλούδια στους διαδρόμους και τα δωματια πολυ ωραια για δημόσιο 50 ετων..Δεν εχει πραγματικα τιποτα να ζηλεψει απο τα ιδιωτικα.Αχ Στελλίτσα μου άντε να σκάσει μυτη ο μικρούλης μου......(αυτη η ουρα πια!!!!)

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σας ευχαριστω πολυ κοριτσια για της ευχες σας!!!Οσο για την συνταγη γιατρου ΜΠΑ δεν νομιζω δεν θελω με τιποτα Αφηστε που στο σαλονι θα κοιμουνται οι γονεις μου που Ορεξη!!

αχ αντε να ερθει η Πεμπτη τωρα αρχισα να ανυπομονο........

vasoulaki

vasoulaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tatiana mou ipokratio gennas e?ekei na fadasteis exo gennithei k ego prin 29 xronia!!!
sou efxome me ena pono k na ksereis oti tha perimeno k ego nea sou.me to kalo na ton kratiseis stin agalitsa sou ton mpempako sou I love you I love you I love you

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoulaki έγραψε:tatiana mou ipokratio gennas e?ekei na fadasteis exo gennithei k ego prin 29 xronia!!!
sou efxome me ena pono k na ksereis oti tha perimeno k ego nea sou.me to kalo na ton kratiseis stin agalitsa sou ton mpempako sou I love you I love you I love you



σ''ευχαριστω πολυ κουκλα μου!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]ναι Ιπποκρατειο θα γεννησω!!!!

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Xaμομελο να σου ζησει η μικρη μπουμπου σου!!

Τατιανα συγχαρητηρια!! αντε εφτασε ο καιρος!!!
εγω αυριο ξαναπαω στο γιατρουλη, ελπιζω να γενναω και εγω στη βδομαδα..
Χιονατηηηηηηηηηηηηηηηηηηη.. τι σεξοβομβα..για αυτο ο Πασχαλιτσος σου λεει ciao bella καθε φορα που σε βλεπει..

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ..
ΧΑΜΟΜΗΛΑΚΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ..
ΤΑΤΙΑΝΟΥΛΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ..
ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ???
ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΑΣ..ΜΠΗΚΑΜΕ ΤΗ ΝΔΕΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ,ΜΕ ΕΤΟΙΜΑΣΑΝΕ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ.ΚΑΤΑ ΤΙΣ 10 ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΑΛΑΝΕ ΥΠΟΘΕΤΟ ΝΑ ΜΑΛΑΚΩΣΕΙ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ..ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΩΡΕΣ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΑΛΑΝΕ ΟΡΟ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΝΙΣΧΥΣΟΥΝ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ..ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΑΛΛΑ ΑΝΟΙΓΑ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕ.ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 5 ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ 5 ΔΙΑΣΤΟΛΗ ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΨΗΛΑ(ΣΤΟ ΕΝΔΙΑΜΕΣΟ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΠΟΝΑΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΝΑΝΕ ΕΠΙΣΚΛΥΡΙΔΙΟ).ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΜΠΑΙΝΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΙΑ ΜΕ ΕΞΕΤΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΕΙ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ(ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΛΕΩ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΠΑΩ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ).ΛΕΕΙ Η ΜΑΙΑ ΤΗ ΝΟΣΟΚΟΜΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΕ ΕΝΑ ΣΕΤ.ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ..ΜΟΥ ΔΕΝΟΥΝ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Η ΜΑΙΑ ΣΠΡΩΞΕ..ΣΕ 10 ΛΕΠΤΑ ΕΙΧΑ ΤΗΝΜΙΚΡΗ ΑΓΚΑΛΙΑ.ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙΠΟΤΑ..ΜΟΥ ΚΑΝΑΝΕ 7 ΡΑΜΜΑΤΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΠΟΝΑΩ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ..ΑΦΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΟΛΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΩΣ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ ΓΙΑΤΙ Η ΜΙΚΡΗ ΒΓΗΚΕ ΜΠΛΕΓΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΛΩΡΟ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ..ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΠΗΡΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΡΩΓΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ.ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΥΠΝΑΡΟΥ.ΑΠΟ ΤΙΣ 1 ΠΟΥ ΕΦΑΓΕ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΤΗΝ ΞΥΠΝΗΣΩ ΣΤΙΣ 8 ΠΑΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΕΙ.ΑΥΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ..
ΕΥΧΟΜΑΟ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ..ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
afroditi1006 έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ..
ΧΑΜΟΜΗΛΑΚΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ..
ΤΑΤΙΑΝΟΥΛΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ..
ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ???
ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΑΣ..ΜΠΗΚΑΜΕ ΤΗ ΝΔΕΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ,ΜΕ ΕΤΟΙΜΑΣΑΝΕ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ.ΚΑΤΑ ΤΙΣ 10 ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΑΛΑΝΕ ΥΠΟΘΕΤΟ ΝΑ ΜΑΛΑΚΩΣΕΙ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ..ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΩΡΕΣ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΑΛΑΝΕ ΟΡΟ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΝΙΣΧΥΣΟΥΝ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ..ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΑΛΛΑ ΑΝΟΙΓΑ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕ.ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 5 ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ 5 ΔΙΑΣΤΟΛΗ ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΨΗΛΑ(ΣΤΟ ΕΝΔΙΑΜΕΣΟ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΠΟΝΑΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΝΑΝΕ ΕΠΙΣΚΛΥΡΙΔΙΟ).ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΜΠΑΙΝΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΙΑ ΜΕ ΕΞΕΤΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΕΙ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ(ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΛΕΩ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΠΑΩ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ).ΛΕΕΙ Η ΜΑΙΑ ΤΗ ΝΟΣΟΚΟΜΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΕ ΕΝΑ ΣΕΤ.ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ..ΜΟΥ ΔΕΝΟΥΝ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Η ΜΑΙΑ ΣΠΡΩΞΕ..ΣΕ 10 ΛΕΠΤΑ ΕΙΧΑ ΤΗΝΜΙΚΡΗ ΑΓΚΑΛΙΑ.ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙΠΟΤΑ..ΜΟΥ ΚΑΝΑΝΕ 7 ΡΑΜΜΑΤΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΠΟΝΑΩ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ..ΑΦΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΟΛΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΩΣ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ ΓΙΑΤΙ Η ΜΙΚΡΗ ΒΓΗΚΕ ΜΠΛΕΓΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΛΩΡΟ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ..ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΠΗΡΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΡΩΓΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ.ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΥΠΝΑΡΟΥ.ΑΠΟ ΤΙΣ 1 ΠΟΥ ΕΦΑΓΕ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΤΗΝ ΞΥΠΝΗΣΩ ΣΤΙΣ 8 ΠΑΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΕΙ.ΑΥΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ..
ΕΥΧΟΜΑΟ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ..ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ


να σου ζησει Αφροδιτακι μου!!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαμιτα μου στο ευχομαι με ολη μου την καρδια να σου πει κ εσενα ο γιατρος να πας να γεννησεις!!!!!

αντε φτανει σε λιγο θα κλεισουμε τον 10μηνα χαχαχαχα...

καιρος ειναι να γνωρισουμε τα αγγελουδια μας!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφροδιτη να σου ζησει [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] δηλαδη δεν καταλαβες κ πολλα ε???Την ωρα της γεννας εννωο περα απο τα πρωτα πονακια!!!!

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatianoula έγραψε:μαμιτα μου στο ευχομαι με ολη μου την καρδια να σου πει κ εσενα ο γιατρος να πας να γεννησεις!!!!!

αντε φτανει σε λιγο θα κλεισουμε τον 10μηνα χαχαχαχα...

καιρος ειναι να γνωρισουμε τα αγγελουδια μας!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ευχαριστω κοριτσι μου, και εγω μεσα απο την καρδια μου μ΄ενα πονο σου ευχομαι!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις