Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
511 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 511 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tattooed_snowhite έγραψε:Μακαρι Στελλακι!!!!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 2 328109 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 2 328109 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 2 328109 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 2 328109

Μαμιτα καλημερα ωρη τσαπερδονα , δεν πας για περπατημα? λιγο σεξακι κατι?
ταξε της και συ κατι για να βγει ρε παιδι μου Laughing

φιλη χθες ρωτησα τον πασχαλιτσο πως θα καταλαβω οτι γενναω και μου ειπε ''μολις δεις το κεφαλακι'' Laughing Laughing Laughing Laughing

ναι ρε πηρε και απο μενα κατι , το φυλο Laughing (οχι κρουστας)


κανει και χουμορ ο Πασχαλιτσος!!παναθεματονε !!
κανω δουλειες ωρη χιονατη, ο δικος μου ο πασχαλιτσος Vol 2 υποστηριζει οτι τριχες κατεβαινει με το περπατημα, σεξ δε μ΄αφηνει ο ανοργασμικος, να τονε φαει η φαουσα.

κατινα

κατινα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
tattooed_snowhite έγραψε:Μαριαννα πηγες στο ΙΚΑ και στο ειπαν??? Shocked
εγω ετοιμαζα τα χαρτια σαν την κυρια και μετα απο 2 μερες ταλαιπωριας μου ειπαν οτι πρεπει να κανω χαρτια στο Τ.Α.ΞΥ (ξενοδοχουππαληλων) εντελως ΑΑΑΑΛΛΗ διαδηκασια εκει! λεφτα περνεις ΑΦΟΥ γεννησεις κλπ κλπ κλπ.

ρωτησετο παντως μην σε τρεχουν τζαμπα οι γυφτοι ελεος!


Στελλινακι μου εχεις λιωσει περηφανη μαουλιτσα ε??? Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 2 215994 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 2 215994
σε χαιρομαι τοσο πολυ που δεν φανταζεσαι!

mamax καλα εκανες και πηγες βολτα με τον μπεμπαρο .. το βρισκω υπερβολικο ρε κοριτσια αυτο το 40αρισμα, και το θεωρω χειροτερο αμα δε βγεις και λιγο εξω να παρεις αερα να περπατησεις να κανεις πραγματα και εισαι σε καραντινα 40 μερες με το που θα σκασεις μυτη εξω ειναι πιθανοτερο να κρυωσεις και να κολλησεις κατι

στην Αγγλια οι παιδιατροι λενε να βγαζεις το παιδι στο χιονι
αμα το πεις εδω θα σε παρουν με τις πετρες Razz Razz



καλημερα κι απο μενα .....
τι κανετε κοριτσια?
οσον αφορα το 40ημερο εμενα και ο γιατρος μου και ο παιδιατρος στο μαιευτηριο και η παιδιατρος που ηρθε εχθες να τη δει μου ειπανε οτι μπορουμε να βγουμε εξω για μια βολτα,εξω ομως,ΟΧΙ σε καφε ή φιλικο σπιτι ή τελος παντων σε καποιο κλειστο χωρο.αν πας μια βολτουλα εξω χωρις να ειναι πανω απο το κεφαλι του μωρου κοσμος,δεν υπαρχει κανενα προβλημα,ισα ισα που κανει καλο γιατι αλλαζει παραστασεις το ματι του μωρου και εννοειτε και το δικο μας!!!
τωρα οσον αφορα το επιδομα του ικα τελικα δεν θα το παρουμε ??????????
αν ειναι να μην τρεχω αδικα!!!!!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamita έγραψε:
tattooed_snowhite έγραψε:Μακαρι Στελλακι!!!!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 2 328109 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 2 328109 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 2 328109 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 2 328109

Μαμιτα καλημερα ωρη τσαπερδονα , δεν πας για περπατημα? λιγο σεξακι κατι?
ταξε της και συ κατι για να βγει ρε παιδι μου Laughing

φιλη χθες ρωτησα τον πασχαλιτσο πως θα καταλαβω οτι γενναω και μου ειπε ''μολις δεις το κεφαλακι'' Laughing Laughing Laughing Laughing

ναι ρε πηρε και απο μενα κατι , το φυλο Laughing (οχι κρουστας)


κανει και χουμορ ο Πασχαλιτσος!!παναθεματονε !!
κανω δουλειες ωρη χιονατη, ο δικος μου ο πασχαλιτσος Vol 2 υποστηριζει οτι τριχες κατεβαινει με το περπατημα, σεξ δε μ΄αφηνει ο ανοργασμικος, να τονε φαει η φαουσα.



χαχαχαχαχαχ ναι ο νιοραντης ! ειναι αφασια παντως! γιατι δεν σε αφηνει ο μοροζος σεξ? μπα που να μη σιφτακει χαχαχα
εμενα για το περπατημα μου ειπε , οχι χαλαρο ΖΩΗΡΟ! και να νιωθεις οτι θα βγει το κεφαλι εσυ θα συνεχιζεις!
ΕΒΟΥΡΛΙΣΤΗΚΕΣ ΓΙΑΤΡΕ ΜΟΥ? πηγα να του πω

και οταν σε πιασουν οι πονοι μην ερθεις στην κλινικη... κανε ενα μπανιο φαε δες καμια ταινια πηγαινε καμια βολτα Shocked

ωρε μπας και θελει να γεννησω στο λιστον αυτος? Laughing Laughing

Αρετουλα καλα εκανες!!!! αμαν πια αυτα τα πρεπει και η κλεισουρα! με αυτα και με κεινα υπαρχει ταση επειλοχειας καταθλιψης! -μακρυα απο μας-

Κατινα καλημερα! Very Happy

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα και από μένα!!Χαμομηλάκι και Ζιζί με το καλό τα μωράκια σας σήμερα!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 2 215994 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 2 215994 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 2 215994 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 2 215994 Κατίνα και Αφροδίτη να σας ζήσουν!!!!!!!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 2 50580 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 2 50580 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 2 50580 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 2 50580 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 2 50580 Χαίρομαι που πήγαν όλα καλάSmile Μαριάννα μου εγώ λέω να το τηρήσω το 40ημερο όχι για κανέναν άλλο λόγο αλλά γιατί πραγματικά δεν έχω κουράγιο ούτε μέχρι την είσοδο της πολυκατοικίας να κατέβω από την κούραση Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Χθες το βράδυ ταίσαμε 9-11 (μας παίρνεις 2 ώρες ο θηλασμός γιατί στο ενδιάμεσο κοιμάται πάνω στο στήθος και δεν ξυπνάει με τίποτα χώρια που σε αυτές τις 2 ώρες τον αλλάζουμε 2 φορές!! Shocked Shocked Shocked Shocked Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 2 612298 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 2 612298 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 2 612298 Δεν προλαβαίνω να αλλάζω φορμάκια και εσώρουχα για να μην μιλήσω για τις πάνες!!!) 2-4 (γερμανική σκοπιά) και 7-9!!!Από τις 9 κοιμάται ακόμη και λογικά τον περιμένω να ξυπνήσει όπου να'ναι γιατί κοντεύει 3ωρο και εμένα το στήθος μου έχει γίνει τούμπανο!! Shocked Shocked Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 2 401147 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 2 401147 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 2 401147 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 2 136747

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
να μας ζησουν τα νεα μωρακια μας!!!και με το καλο στο χαμεμηλο και τη ζιζι!!

χιονατη μου ειναι αγγελοκρουσμενο το γιατρουδελι ωρη!!
περπατα και να νιωθεις οτι σου σπανε τα νερα, βγαινει το μωρο ολα..κι αμα δε μπορεις αλλο, ελα στου Ζησιμου να σε ξεγεννησω, μην αφηκει και το εσπρεσσακι του ο νιοραντες..
Εμενα ολο υπομονη μου λεει και με εχει κανει να θελω να του βαλω βομβα στο ιατρειο του..
Η τελευταια πητ μου ειναι 30/11 οπως λεει και στον καταλογο απλα εχω μαμισει-για αυτο και το μαμιτα αλλωστε- το τικεριδιο.

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οντος tattooed_snowhite
η παιδιατρος μου ειπε να βγω...
συγκεκριμενα μου ειπε οτι αυτες που καθοντε 40 μερες ειναι φυσικο να παθουν καταθλιψη...
αρκει να ειναι καταληλος ο καιρος να μπορεις να βγαλεις το μωρουλη ή αν μπορεις καπου να το αφησεις.
εγω θα μπορουσα να το αφησω αλλα δεν αντεχω να το αποχοριστω λεπτο.

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamax έγραψε:οντος tattooed_snowhite
η παιδιατρος μου ειπε να βγω...
συγκεκριμενα μου ειπε οτι αυτες που καθοντε 40 μερες ειναι φυσικο να παθουν καταθλιψη...
αρκει να ειναι καταληλος ο καιρος να μπορεις να βγαλεις το μωρουλη ή αν μπορεις καπου να το αφησεις.
εγω θα μπορουσα να το αφησω αλλα δεν αντεχω να το αποχοριστω λεπτο.

καλημερααα!!!!τι κανετε??
Μαμιτα να σου ζησει!!!!! χαμομηλακι μετο καλο!!

οσο για σενα mamax σα δε ντρεπεσαι λεχωνα να βγαινεις εξω Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 2 654655
ουτε καν μιση ευχη δε πηρες!!!!τσ τσ τσ Razz

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα και απο μενα!εμεις εχουμε μπερδεψει τη νυχτα με τη μερα.τη μερα τρωμε και κοιμομαστε 4ωρο μονο στηθος, το βραδυ ειτε στηθος ειτε ξενο πανω απο 2ωρο δεν κοιμαται.παντως δεν αισθανομαι εξαντληση ακομα.
40ισμο δεν κρατησα.μολις βγηκα απο την κλινικη ειχε τοσο τελειο καιρο που ειπιαμε τον πρωτο μας καφε ολοι μαζι.
και 20μερο δε θα παρω.χθες πετυχα τον παπα της εκκλησιας μας και αφου με κοιταξε σαν ουφο που μετα απο 3 μερες καισαρικη περπαταω κανονικα,μου ειπε οτι ο μισος 40μος δεν ισχυει(αλλα δεν σκοπευα και να το κανω)
αντε κοριτσια καντε ενα κουραγιο ακομα και κοντευετε ολες.φιλακια!!!

http://stefxon@gmail.com

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωρη μοροζα λες να ειναι αδερφια οι γιατροι μας??
και μενα ολο χαλαρα μου λεει, μην αγχωνεσαι ολα οκ, τσαο μπελα και ξυστα ... με γκαζμα Laughing Laughing Laughing
να σου πω καλητερα παρα να ειχα κανεναν υστερικο Razz

σημερα θα πας? οταν μιλησετε πες μου ε

καλημερα Αθηνα Στεφανακι και Νατασσα! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 2 417472

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια!
Πήγα και εγώ χτες γιατρό, τα ίδια + χοντρός ο τράχηλος..
ΕΚΤΟΣ οτι έχω κουραστεί γενικά, δεν αντέχω άλλο το σοϊ ρε κορίτσια....
ΚΑΘΕ 2-3 ώρες έχω τηλέφωνο απο θεία, πεθερά, μπαμπά, μητριά, γειτόνισσα για το ΑΝ γεννάω και ΤΙ νέο έχω..ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ καταλαβαίνουν??
ΕΤΣΙ και κάνω οτι δεν σηκώνω το τηλ αφηνιάζουν ακόμα πιο πολύ και υποθέτουν οτι γεννάω και δεν τους το λέω.....

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefaniandreas έγραψε:.χθες πετυχα τον παπα της εκκλησιας μας και αφου με κοιταξε σαν ουφο που μετα απο 3 μερες καισαρικη περπαταω κανονικα,μου ειπε οτι ο μισος 40μος δεν ισχυει(αλλα δεν σκοπευα και να το κανω)
καλε ναι!μας κοιτανε λες και κατεβηκαμε απο αλλο πλανητη! ματι νομιζουν οτι ειναι η καισαρικη?οκ ειναι χερουργιο μεγαλο αλλα επανερχεσαι αμεσως σχεδον. με το ζορι πρεπει να ποναμε δηλ?
οσο για τις 20 μερες..αυτο λεω καιγω. εγω πριν τις 20 ετυχε να βγω αναγκαστικα.. τωρα..μισο σαραντισμο και ενα τεταρτο...σιγα! οκ το μωρο δεν το εβγαλα γιατ φοβαμαι γιατον καιρο για ιωσεις κλ..οχι τιποτα αλλο.οσο για στις 40 οκ θαπαρω την ευχη καλο ειναι..αλλα ως εκει

PoLaKi

PoLaKi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ Μ'ΕΝΑ...ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ???
ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΤΟ CLUΒ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ'ΝΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΑ ΚΑΙ ΓΕΡΑ!!!!
ΤΩΡΑ ΒΡΗΚΑ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ....
ΤΟ ΛΟΙΠΟΝ...ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΤΙΣ 16 ΤΟΥ ΜΗΝΟΣ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΓΙΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΟΚΕΤΟ ΜΕ ΒΑΖΑΝΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ NST ΚΑΙ ΜΕ ΕΞΕΤΑΖΑΝ ΚΑΙ ΜΕ ΧΕΡΙ ΑΛΛΑ Ο ΜΙΚΟΣ ΤΙΠΟΤΑ ΕΙΧΕ ΑΡΑΞΕΙ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ,ΗΡΘΑΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΑΝ ΟΤΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΘΕΣΗ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΕΚΑΝΗ ΜΟΥ ΩΣΤΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ,Ο ΤΡΑΧΥΛΟΣ ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΚΑΙ ΣΚΛΗΡΟΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΒΑΖΑΝΕ ΧΕΡΙ ΑΥΤΟΣ ΠΗΓΑΙΝΕ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙΣ ΠΑΛΙ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΘΕΣΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ,ΕΤΣΙ ΠΗΡΑΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ,ΑΠΛΑ ΕΓΩ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΜΕ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΓΙΑΤΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΚΟΥΣΩ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΒΓΑΙΝΕ,ΗΡΘΕ Η ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΟΛΟΓΟΣ (ΝΑ'ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΟΛΥ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ)ΜΕ ΚΑΘΗΣΥΧΑΣΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...ΠΗΓΑΜΕ, ΜΕ ΕΤΟΙΜΑΣΑΝ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΩ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ,ΣΤΙΣ 4:20 ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΟΥ,ΕΝΑ ΚΟΥΚΛΙΙΙ (ΚΛΑΜΑ Η ΜΑΝΟΥΛΑ)ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΧΑΣΩ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΚΟΥΜΠΗΣΑΝ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΑΜΕΣΩΣ ΤΟ ΚΛΑΜΑ.... Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
ΑΥΤΗ ΗΤΑΝ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΟΚΕΤΟ...
ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ''ΠΡΟΒΛΗΜΑ'' ΔΥΣΤΙΧΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΘΥΛΑΣΩ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΑΡΩ ΧΑΠΙΑ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΗ...ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΣΚΛΗΡΑ ΜΗΠΩΣ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΓΑΛΑ ΑΛΛΑ ΜΑΤΑΙΑ...ΤΙΠΟΤΑ Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΕ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΕΚΛΕΓΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΝΕΥΡΑ ΕΡΧΟΤΑΝ ΕΚΕΙ Η ΜΑΙΑ ΜΕ ΗΡΕΜΟΥΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ '' ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΤΕΛΕΙΚΑ ΝΑ ΘΥΛΑΣΕΙΣ ΔΕΝ ΣΕ ΜΕΙΩΝΕΙ ΣΑΝ ΜΑΝΑ ΑΥΤΟ''ΚΑΝΑΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΙΕΣ ΜΑΣΑΖ,ΚΟΜΠΡΕΣΕΣ,ΘΥΛΑΣΤΡΟ ΚΑΙ ΜΩΡΟ ΗΡΘΑΝ Η ΘΥΛΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΑΤΩΣΑΝ ΚΑΙ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΙΜΑ...ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΧΘΕΣ ΝΑ ΔΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΜΑΣΤΙΤΙΔΑ...
ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΜΕΣΣΗΜΕΡΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΕΙ ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ....
ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΠΙΟ ΠΡΙΝ...
ΦΙΛΙΑ!!!!

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να σας ζήσει και πάλι Πόλυ!
Πραγματικά είναι κούκλος!Τι ροδαλό μαγουλάκι είναι αυτό!
Μην στεναχωριέσαι κούκλα μου για τον θηλασμό, φυσικά και δεν σε μειώνει σαν μητέρα το οτι δεν κατάφερες, μην τρελαθούμε κ ολας!Κοίτα να τον χαρείς και ξέχνα το!
Πάνε όμως σε γιατρό για το στήθος σου, κρίμα να πάθεις μαστίτιδα!

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
supermama έγραψε:
mamax έγραψε:οντος tattooed_snowhite
η παιδιατρος μου ειπε να βγω...
συγκεκριμενα μου ειπε οτι αυτες που καθοντε 40 μερες ειναι φυσικο να παθουν καταθλιψη...
αρκει να ειναι καταληλος ο καιρος να μπορεις να βγαλεις το μωρουλη ή αν μπορεις καπου να το αφησεις.
εγω θα μπορουσα να το αφησω αλλα δεν αντεχω να το αποχοριστω λεπτο.

καλημερααα!!!!τι κανετε??
Μαμιτα να σου ζησει!!!!! χαμομηλακι μετο καλο!!

οσο για σενα mamax σα δε ντρεπεσαι λεχωνα να βγαινεις εξω Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 2 654655
ουτε καν μιση ευχη δε πηρες!!!!τσ τσ τσ Razz


καλε δε γεννησα..

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ Πολάκι σε καταλαβαίνω..Εγώ δεν είχα μαία και αυτές τις κλινικής δεν ασχολιόταν καθόλου αλλά αν δεν είχα την μαμά μου δεν ξέρω τι θα έκανα.Μαστίτιδα δεν έκανα γιατί μου έκανε συνέχεια μασάζ και βγάζαμε το γάλα με το χέρι αλλά έκανα όμως 2 μέρες πυρετό από το στήθος.Ευτυχώς ούτε αίμα είδα αλλά όταν θηλάζω θέλω να βάλω τις φωνές από τον πόνο.Δεν είναι τελικά τόσο εύκολο πράγμα και όσα βιντέακια και αν είχα δει και όσο και αν είχα διαβάσει πάνω στο θέμα νομίζω πως αν δεν το ζήσεις δεν μπορείς να καταλάβεις..

elpisrex

elpisrex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερούδια κορίτσια! Πολάκι καλωσήρθες και να σου ζήσει το μωρουδέλι Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 2 50580 Μη στενοχωριέσαι για το θηλασμό, τα παιδιά πρώτα απ όλα τρέφονται με αγάπη και μετά με γάλα.

Εγώ κορίτσια έχω ξεπορτίσει χωρίς ευχές και λοιπές μλκίες 3 φορές έως τώρα. Μια με τη μπέμπα και 2 χωρίς. Όμως, από προχθές με πονάνε τόσο πολύ τα ράματα που δεν μπορώ ούτε να κάτσω. Ούτε να ταϊσω το μωρό μου και να το κρατήσω όρθιο αγκαλιά δεν μπορώ Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 2 534787 . Ευτυχώς με αναπληρώνει στο τάισμα ο μπαμπάς και τις αντλήσεις τις κάνω όρθια. Απ ότι μου είπε ο γιατρός, πονάω επειδή δεν ξεκουράζομαι αρκετά. Άρα, μη βιάζεστε για βόλτες και δουλειές, έχουμε χρόνο μπροστά μας. Καλή ξεκούραση όταν κοιμάται το μικρό, καλό φαϊ και προπάντων ηρεμία Wink

maraki-baby


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ardo έγραψε:Εγώ στόλισα !!!!!Εβαλα Frank Sinatra και στόλιζα!Είναι η "χριστουγεννιάτικη ρουτίνα" μου!Εχω την καλαθούνα της σεξομπουμπούς διπλα στο δέντρο, είναι σαν αγγελούδι!

Μαράκι εγώ θηλάζω και το βράδυ (για να γλιτώνω το αγουροξύπνημα)της δίνω ένα γεύμα Νοβαλάκ 1.Καλά πάει ως τώρα....

αρετουλα,ποσα ml της δινεις? αυτο το γαλα μου ειπε κ η παιδιατρος μου να της δωσω γιατι τωρα 4 μερες δεν εχω πολυ γαλα (ετσι νιωθω τουλαχιστον...μεχει πιασει κ αγχος κ η κουραση κ ψυχολογια μηδεν) κ το μωρο πειναει ανα μια ωρα στην καλυτερη...χτες βραδυ της εδωσα 30ml ηπιε ομως κ λιγο απο το στηθος κ κοιμηθηκε για ενα 3ωρο ησυχη!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
PoLaKi έγραψε:ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΧΘΕΣ ΝΑ ΔΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΜΑΣΤΙΤΙΔΑ...
ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΜΕΣΣΗΜΕΡΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΕΙ ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ....

ισως χαζη ερωτηση αλλα τελικα δε τοπιασα...εχεις γαλα??γιατι αν δεν εχεις πως θα παθεις μαστιτιδα?

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχχχ εμενα κοριτσια αν δωσω ξενο πινει 120μλ!!!

elpisrex

elpisrex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
supermama έγραψε:αχχχ εμενα κοριτσια αν δωσω ξενο πινει 120μλ!!!

εδώ πίνει η δικιά μου που είναι μικρούλα ακόμη 90ml δικό μου στην καθισιά, δεν θα πιεί 120 ο δικός σου που κοντεύει να πάει φαντάρος; Laughing

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kalispera koritsia ...gurisame spiti thilazw apokleirtika kai eimai paneutuwxhs me to neo melos .Ante me tn kalo kai oi upolupes ta sunais ghimata monadika

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πολακι μου να σου ευχηθω και απο εδω να σου ζησει ο κουκλινος ο κορφιατης! γερος και δυνατος να ειναι παντα και συ μια χαρουμενη μανουλα, και να μην στεναχωριεσαι! ολα καλα θα πανε


Μαιρουλα μπραβο να σου ζησει η κοριτσαρα και λαως γυρισατε σπιτακι σας! πολλες ευχες!!!

αντε και στα δικα μας!

νομιζω πρεπει να μετακομισω στο επομενο γκρουπ Shocked

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να σου ζήσει Μαιρούλα η κόρη!Περιμένουμε φωτο ε! Very Happy
Τα αγόρια σου πως την υποδέχτηκαν?

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαιρομαι που βγεντετε και εσεις και για εσας και για να μην νιωθω τυψεις και εγω χαχα
εγω στης 5μερες πηρα μισο σαραντισμο και εχθες ξανα πηρα αδεια απο τον παπα...
απλα ειπε να μην παω στα μπουζουκια και να μην βγαλω το μωρο βραδι.
εχω τα μεσα ειναι γνοστος ο παπας.
Στεφανια γεννησεςςςςςςςςςςςςςςςςςςς???????????????????????????????

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamax έγραψε:χαιρομαι που βγεντετε και εσεις και για εσας και για να μην νιωθω τυψεις και εγω χαχα
εγω στης 5μερες πηρα μισο σαραντισμο και εχθες ξανα πηρα αδεια απο τον παπα...
απλα ειπε να μην παω στα μπουζουκια και να μην βγαλω το μωρο βραδι.
εχω τα μεσα ειναι γνοστος ο παπας.
Στεφανια γεννησεςςςςςςςςςςςςςςςςςςς???????????????????????????????
ναι 17/11.ο νεος κουφοντινας!και επειδη ειναι και κουκλος(τι θα ελεγα?)θα γραφει ωραια στο γυαλι οταν τον καταζητουν

http://stefxon@gmail.com

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις