Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
75 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 75 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1οικογενειακο ζητημα Empty οικογενειακο ζητημα Πεμ Νοε 24, 2011 1:22 am

marthafy


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλημερα, κοριτσια!!!
ειμαι 17 βδομαδων εγκυος και 1 1/2 μηνα παντρεμενη. εχω καποιο προβληματακι-βασανο που δεν λεει να με αφησει να ηρεμησω και θα ηθελα αν θελετε και εσεις την δικη σας γνωμη.
μερες τωρα διαβαζω τις ιστοριες με κοπελες που περιγραφουν την γεννα τους και αναφερουν μεσα σε αυτες ο μπαμπας μου εκανε αυτο, ο μπαμπας εκανε εκεινο κτλ.... και συγκινουμαι.
το προβλημα λοιπον οπως καταλαβαινεται ειναι αυτο Ο ΜΠΑΜΠΑΣ!
με τον μπαμπα μου δεν εχω επαφη εδω και ενα χρονο ειναι σε διασταση με την μαμα και εχουν συμβει διαφορα που εμπαινα αναγκαστηκα στη μεση για να βοηθησω τη μαμα μου που δεν φταιει σε τιποτα και ετσι δεν μιλαω ουτε εγω μαζι του.βλεπεις οταν λες σε καποιον την αληθεια πονανε και σου γυριζουν την πλατη που δεν εισαι με το μερος τους.εγω με τους συγγενεις του μιλαω κανονικα, και με αυτον στον ενα χρονο να εχω μιλησει 2-3 φορες κατα τυχη παντα μεσω τηλεφωνου.φτανουμε λοιπον ενα μηνα πριν το γαμο: μιλαμε καταλαθος στο τηλεφωνο και του λεω θα ερθεις στο γαμο? η απαντηση του:ΕΧΕΙΣ ΜΕΓΑΛΟ ΘΡΑΣΟΣ.μεσα στα νευρα εγω κλεινω το τηλ και λεω της μανας μου ηταν η τελευταια προσπαθεια τελος δεν ξαναμιλαω μαζι του.βρισκομαστε λιγες βδομαδες πριν το γαμο η μαμα του και γιαγια μου ενω τα πηγαιναμε μια χαρα και δηλωνε οτι εχω δικιο τοσο καιρο μου λεει το εξης:ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΣΟΥ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΝΕΙΣ.να σημειωσω οτι ημουν ενος μηνων εγκυος και δεν το ειχα πει σε αυτους και τον πατερα μου για να μην σχολιαζουν εγκυος πριν το γαμο τα γνωστα...
τελος παντων οταν μου ειπε ετσι αρχιζω να φουντωνω κλεινω το τηλ ηρεμη με ενα απλο οτι νομεζετε.. και λεω της μαμας μου:ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΝΑ ΔΩ ΘΑ ΤΟ ΣΗΚΩΣΕΙ?γιατι ενα χρονο οταν τον επαιρνα δεν το σηκωνε και ελεγε του αδελφου μου οτι δεν εχω τιποτα να της πω.και την τελευταια ομιλια που αναφερω παραπανω εγινε μεσω του κιν το πατερα του.
φτανουμε στο γαμο!!!δεν ηρθε κανεις απο την δικη του μερια(γονεις αδελφια ξαδελφια μου).Ημουν μονο εγω ο αδελφος μου η μαμα μου και οι συγγενεις της μαμας μου, ηρθαν ομωςς αδελφια της γιαγια και του παππου που αυτο σημαινει οτι με τιμουν και δεν δεχονται αυτα που κανει ο πατερας μου και οι γονεις του.
για να μην σας κουραζω εδω και ενα μιση μηνα δεν με εχουν παρει ουτε τα ξαδελφια μου να μου πουν να ζησετε!!
και φτανω στο ερωτημα: η μαμα μου σαν χαζη και κολλημενη ακομα στον πατερα μου, μου ειπε χτες:εεε οταν γεννησεις με το καλο θα ερθει και ο πατερας σου στο μαιευτηριο, θα τον αφησεις φυσικα!!!και αρχισα να ουρλιαζω οικογενειακο ζητημα 311356 γιατι βρε κοριτσια να ερθει εχει εξαφανιστει εδω και ενα χρονο δεν ηρθε στο γαμο μου εμαθε οτι ειμαι εγκυος και τιποτα γιατι να ερθει σαν τι να ερθει???ο αντρας μου λεει θα τον πεταξει εξω και εγω συμφωνω μαζι του δεν θελω πλεον ουτε να τον βλεπω αλλα η μαμα χαζη ακομα τον θελει και με ζαλιζει καθε μερα με τα ιδια και τα ιδια. εσεις τι λετε???

2οικογενειακο ζητημα Empty Απ: οικογενειακο ζητημα Πεμ Νοε 24, 2011 1:27 am

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα ελεγα να ηρεμησεις κατα αρχην .

για να καταλαβω ειχαν αντιδικια με την μαμα σου και εσυ επαιρνες το μερος της?

εσενα ο μπαμπας σου σου φεροτανε καλα ,ασχετα απο το θεμα της μαμας σου?

και διαλεξες την μαμα και φουντωσε ο μπαμπας?ξεκαθαρισετο λιγο

3οικογενειακο ζητημα Empty Απ: οικογενειακο ζητημα Πεμ Νοε 24, 2011 1:36 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:θα ελεγα να ηρεμησεις κατα αρχην .

για να καταλαβω ειχαν αντιδικια με την μαμα σου και εσυ επαιρνες το μερος της?

εσενα ο μπαμπας σου σου φεροτανε καλα ,ασχετα απο το θεμα της μαμας σου?

και διαλεξες την μαμα και φουντωσε ο μπαμπας?ξεκαθαρισετο λιγο



και εγώ αυτό θα ρωτούσα

4οικογενειακο ζητημα Empty Απ: οικογενειακο ζητημα Πεμ Νοε 24, 2011 1:49 am

marthafy


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ο μπαμπας με την μαμα δεν μιλιουνται λογω γκομενας που παρεπιπτωντος ειναι γυναικα ξαδελφου του και κολλητη της μαμας μου.εγω με τον αδελφο μου μπηκαμε στην μεση γιατι συνεχεια μαλωναν και τους λεγαμε χωριστε δεν παει αλλο και αυτος ελεγε οχι.αυτος εδεινε συνεχεια δικαιωματα μπροστα μας σκεφτειτε οτι εγω μενω εδω κ 2 χρονια στο νησι και οι γονεις μου εμεναν αθηνα. και ερχοταν στο νησι να δει την γκομενα και αυτος ελεγε πως ερχοταν για μενα..ολοι τον καταλαβαιναν. στην αθηνα οταν πια εμεινε μονος κ την εδιωξε την μαμα οταν πηγαινα εγω και τα ειχα καλα μαζι του εβλεπα πραγματα της γκομενας στο σπιτι και δεν του ειχα πει τιποτα ολα του τα ειπα στο γραμμα που του εγραψα.οταν καποιος κανει πραγματα μπροστα σου και εσυ το καταλαβαινεις ενω αυτος σε παιρναει για μακακα ειναι δυνατον να μην μαλωσεις μαζι του??

5οικογενειακο ζητημα Empty Απ: οικογενειακο ζητημα Πεμ Νοε 24, 2011 1:53 am

marthafy


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ηξερε οτι ημουν με τον αντρα μου 5 χρονια τον ηξερε και απο κοντα. συνεζεια τον ειρωνευοταν φανταστειτε ηξερε οτι παμε για γαμο και μου ειχε πει πριν 3 χρονια περιπου..εγω θα ερθω στο γαμο σου γιατι ειμαι πατερας σου αλλα θα νιωθω οτι πηγαινω την κορη μου στην κηδεια της.κοριτσια τρελαθηκα οταν μου το ειχε πει και φανταστειτε ο αντρας μου με εχει στα οπα οπα οτι θελω το εχω μου εκανε ολα τα εξοδα του γαμου και ηταν οπως τον ειχα φανταστει απλα τελειος παρολο που δεν ηταν ο πατερας μου.

6οικογενειακο ζητημα Empty Απ: οικογενειακο ζητημα Πεμ Νοε 24, 2011 4:08 am

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΠΛΕΟΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΣΤΟ ΜΑΙΕΤΥΡΙΟ,ΕΑΝ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ,ΟΣΟ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΙΝ ΜΗΤΕΡΑ ΣΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΜΕΡΙΑ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΣΕ ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΑ ΜΕ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΣΟΥ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΑΣ ,ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΤΕΡΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΜΑΛΟΝΝΑ ΤΟΝ ΜΙΣΙΣΕΤΕ,ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΕΙΔΗ ΝΙΩΘΕΙΣ ΑΣΧΗΜΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ .ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΕΑΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟ ΜΑΙΕΤΥΡΙΟ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΧΤΕΙΣ,ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΛ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ,ΑΣΤΟΝ ΝΑ ΔΕΙΣ ΘΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΘΕΙ ΓΙΑ ΤΙΝ ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΕΓΓΟΝΙ?ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ...ΜΗΝ ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΣ ΚΑΚΙΑ ΝΑΙ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΤΕΡΑΣ ΣΟΥ ΜΗΝ ΠΕΡΝΕΙΣ ΑΜΑΡΤΙΑ ΠΑΝΩ ΣΟΥ,ΑΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΤΑ ΚΡΙΝΕΙ Ο ΘΕΟΣ,ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ ΤΩΡΑ ΤΙΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ,ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΣΕ ΤΗΛ.ΜΙΛΑΤΟΥ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΕΑΝ ΤΥΧΕΙ ΝΑ ΡΘΕΙ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΒΑΛΤΟΝ,ΑΣΧΕΤΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ.

7οικογενειακο ζητημα Empty Απ: οικογενειακο ζητημα Πεμ Νοε 24, 2011 4:33 am

marthafy


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
zoyzoynitsa moy έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΠΛΕΟΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΣΤΟ ΜΑΙΕΤΥΡΙΟ,ΕΑΝ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ,ΟΣΟ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΙΝ ΜΗΤΕΡΑ ΣΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΜΕΡΙΑ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΣΕ ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΑ ΜΕ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΣΟΥ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΑΣ ,ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΤΕΡΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΜΑΛΟΝΝΑ ΤΟΝ ΜΙΣΙΣΕΤΕ,ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΕΙΔΗ ΝΙΩΘΕΙΣ ΑΣΧΗΜΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ .ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΕΑΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟ ΜΑΙΕΤΥΡΙΟ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΧΤΕΙΣ,ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΛ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ,ΑΣΤΟΝ ΝΑ ΔΕΙΣ ΘΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΘΕΙ ΓΙΑ ΤΙΝ ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΕΓΓΟΝΙ?ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ...ΜΗΝ ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΣ ΚΑΚΙΑ ΝΑΙ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΤΕΡΑΣ ΣΟΥ ΜΗΝ ΠΕΡΝΕΙΣ ΑΜΑΡΤΙΑ ΠΑΝΩ ΣΟΥ,ΑΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΤΑ ΚΡΙΝΕΙ Ο ΘΕΟΣ,ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ ΤΩΡΑ ΤΙΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ,ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΣΕ ΤΗΛ.ΜΙΛΑΤΟΥ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΕΑΝ ΤΥΧΕΙ ΝΑ ΡΘΕΙ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΒΑΛΤΟΝ,ΑΣΧΕΤΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ.
ναι η μαμα απ'οτι καταλαβαινω αυτο κανει αλλα δεν μπορω να την βλεπω να ειναι τοσο κοροιδο τρελαινομαι...αλλα ενα παιδι θελει τον πατερα του σε ολα οχι μονο στο τελος.εννοω δεν γινεται να μην εχει ενδιαφερθει σε ολο το διαστημα εγκυμοσυνης και να μου ερθει συναμενος κουναμενος να δει το εγγονι του. ασε που δεν νομιζω να ερθει αλλα τσαντιζομαι γιατι η μανα μου λεει θα τον παρω τηλ οταν γεννησεις με το καλο να του πω να ερθει.με αυτο τρελαινομαι

8οικογενειακο ζητημα Empty Απ: οικογενειακο ζητημα Πεμ Νοε 24, 2011 4:42 am

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
EXEIΣ ΔΙΚΙΟ KAI ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΝΙΩΘΑ ,ΜΗΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΣΟΥ ΟΤΙ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΘΕΛΕΤΕ?ΚΑΙ ΝΤΡΕΠΕΤΑΙ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΣ?Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΤΙΝ ΚΑΡΔΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΠΡΑΞΕΙΣ....ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΓΟΝΕΙΣ ΘΑ ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΥΣ ΟΠΩΣ ΕΓΙΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΣΚΕΥΤΟΜΑΙ ΕΑΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΠΙΟ ΛΑΘΟΣ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΕΤΣΙ...ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΑΝΑΛΟΓΑ ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ,ΑΣΤΟ ΜΩΡΕ ΕΑΝ ΘΕΛΕΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙ ΑΣΤΟΝ ΠΑΡΕΙ,ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΣΑΝ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ,ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΠΕΡΝΕΙΣ ΑΜΑΡΤΙΑ.ΚΟΙΤΑ ΤΙΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΣΟΥ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΥΓΕΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ.ΠΟΣΟ ΜΗΝΩΝ ΕΙΣΑΙ? Very Happy

9οικογενειακο ζητημα Empty Απ: οικογενειακο ζητημα Πεμ Νοε 24, 2011 5:28 am

marthafy


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
zoyzoynitsa moy έγραψε:EXEIΣ ΔΙΚΙΟ KAI ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΝΙΩΘΑ ,ΜΗΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΣΟΥ ΟΤΙ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΘΕΛΕΤΕ?ΚΑΙ ΝΤΡΕΠΕΤΑΙ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΣ?Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΤΙΝ ΚΑΡΔΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΠΡΑΞΕΙΣ....ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΓΟΝΕΙΣ ΘΑ ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΥΣ ΟΠΩΣ ΕΓΙΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΣΚΕΥΤΟΜΑΙ ΕΑΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΠΙΟ ΛΑΘΟΣ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΕΤΣΙ...ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΑΝΑΛΟΓΑ ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ,ΑΣΤΟ ΜΩΡΕ ΕΑΝ ΘΕΛΕΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙ ΑΣΤΟΝ ΠΑΡΕΙ,ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΣΑΝ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ,ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΠΕΡΝΕΙΣ ΑΜΑΡΤΙΑ.ΚΟΙΤΑ ΤΙΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΣΟΥ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΥΓΕΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ.ΠΟΣΟ ΜΗΝΩΝ ΕΙΣΑΙ? Very Happy

eimai peripou 17 ebdomadon

10οικογενειακο ζητημα Empty Απ: οικογενειακο ζητημα Πεμ Νοε 24, 2011 5:33 am

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΟΥΟΥ ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΤΟΤΕ ΘΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΤΕΛΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ. Laughing ΚΑΙ ΜΗΝ ΧΑΛΑΣΤΙΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΣΟΥ ΤΩΡΑ ΣΤΙΣ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΙΣ ΖΩΗ ΣΟΥ.................

11οικογενειακο ζητημα Empty Απ: οικογενειακο ζητημα Πεμ Νοε 24, 2011 6:00 am

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοιταξε για μενα ευθυς εξαρχης και μεγα λαθος ηταν το οτι μπλεχτηκατε στα θεματα των γονιων σας.ειναι μεγαλοι ανθρωποι και ξερουν τι πρεπει να γινει.απο κει και περα εαν ντρεποταν ο πατερας σου εστω λιγο δεν θα ειχε κανει τπτ κ ποσο μαλλον μπροστα σας,ενας γονιος πρεπει παντα να δινει ενα σωστο παραδηγμα στα παιδια του ακομα κ οταν μεγαλωσουν.απο κει και περα κανε πισω.μην ανακατευτεις αλλο ουτε εσυ ουτε ο αδερφος σου.δν εχετε καμια δουλεια κ ποσο μαλλον εσυ εγκυος κοπελα να συγχηζεσαι.αν και οταν θελει θα ερθει εκεινος σε σενα μην πιεζεις καταστασεις

12οικογενειακο ζητημα Empty Απ: οικογενειακο ζητημα Πεμ Νοε 24, 2011 8:31 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θα μπορουσες να του πεις,στον ιδιο,οτι εσυ σαν παιδι του εχεις πληγωθει απο την σταση του κ οτι θα μπορουσες να τον δεχτεις στο μαιευτηριο αλλα επειδη ο αντρας σου προσβληθηκε με την συμπεριφορα του αναγκαστηκα θα πρεπει να υπερασπιστεις τον αντρα σου γιατι ειναι πλεον οικογενεια σου.Και οπως οι δικοι του συγγενεις δεν ηρθαν στον γαμο εξαιτιας του πατερα σου,ετσι κ εσυ θα πρεπει να σταθεις στο πλευρο του αντρα σου κ να δεχτεις την δικη του επιθυμια -να μην ερθει ο πατερας σου δλδ. Φανταζομαι δεν θα εχει κατι να πει γι αυτο,αφου εκανε κ ο ιδιος το ιδιο ετσι?

Βεβαια ετσι δεν ηρεμουν τα πραγματα.. Rolling Eyes αλλα αφου εισαι τοσο πληγωμενη (απολυτα κατανοητο!)

13οικογενειακο ζητημα Empty Απ: οικογενειακο ζητημα Πεμ Νοε 24, 2011 11:26 pm

marthafy


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΑΤΕ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις