Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
464 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 464 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 29 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 42]

376Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 16 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 15, 2011 3:00 am

Sof


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
dora. έγραψε: Καλημέρα!!
Καλως ήρθατε κορίτσια! Σόφη κουκλί ο γίος!! Να τον χαίρεσαι!
Τσίπη να χαίρεσαι τον άντρα σου!

Κορίτσια, μεχρι πότε αποστειρώνουμε?! Εσείς που ξεκινήσατε κρέμες, αποστειρώνετε?

καλημερα Δωρα!!!!ευχαριστω πολυ!!!!ολα τα μωρακια μας κουκλια ειναι υγεια κ τυχη να εχουν!!!!
εμεις τελος η αποστειρωση απο τη στιγμη που ξεκιναμε κρεμες ή φρουτα!!!τωρα μολις μαζεψα τον αποστειρωτη!!!μου ειπε τελος κ το βρασμενο νερο!!!!!δεν μπορεις να φανταστεις τι ευκολια!!!!!!!βεβαια δεν του δινω ακομα νερο απο τη βρυση!!!!μετα το χρονο!!!!ετσι λεω!!!!!

377Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 16 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 15, 2011 3:01 am

Sof


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αγγελικημαρια έγραψε:
Sof έγραψε:Τσιπη μου χρονια πολλα για τον αντρα σου!!!!παντα γερος!!!!αν δεν κανω λαθος Ανθη σε λενε ε???σημερα γιορταζεις??????οχι???κανω λαθος????

μαλλον Ξανθή αλλα δε παιρνω κ ορκο!


χαχαχααααααααααααα!!!!!εχεις δικιο!!!!!!α καλα ο ταρζαν μου μου εχει παρει τα μυαλα!!!!!

378Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 16 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 15, 2011 3:11 am

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ!μεγαλώνουν τα μπουμπούκια μας! Κορίτσια όσο περνάει ο καιρός τόσο χειροτερεύει η κατάσταση μου! Χθες το απόγευμα την είχα αγκαλιά και τέντωσε τα χέρια της κ έπιανε το πρόσωπο μου και άρχισε τις κουβεντούλες της (τους ήχους,δεν μίλησε ακόμα αν και της λέω πες μα-μα , έστω μπα-μπα χεχεχε!.Έτοιμη ήμουν να κατουρήσω καναπέ και χαλί μαζί! ααχ..και δούλευα τον άντρα μου!

379Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 16 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 15, 2011 3:16 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ δωρα ετσι ακριβως ειμαστε ολες !αφου ωρες ωρες σκεφτομαι τοση ευτυχια ειναι δυνατον???
ρε σοφια τι κουκλα νυφη εισαι!!!!!φτου!τελειο κ το νυφικο!

380Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 16 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 15, 2011 3:18 am

Sof


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
dora. έγραψε: Αχ!μεγαλώνουν τα μπουμπούκια μας! Κορίτσια όσο περνάει ο καιρός τόσο χειροτερεύει η κατάσταση μου! Χθες το απόγευμα την είχα αγκαλιά και τέντωσε τα χέρια της κ έπιανε το πρόσωπο μου και άρχισε τις κουβεντούλες της (τους ήχους,δεν μίλησε ακόμα αν και της λέω πες μα-μα , έστω μπα-μπα χεχεχε!.Έτοιμη ήμουν να κατουρήσω καναπέ και χαλί μαζί! ααχ..και δούλευα τον άντρα μου!
ααααχ μια απ΄τα ιδια!!!!!!ολο φωναζει γελαει λεει κατι δικα του κ μολις του κανω κι εγω τα ιδια πεθαινει στα γελια!!!!!!μου ρχεται να τον φαω!!!!!!

381Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 16 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 15, 2011 3:27 am

Sof


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αγγελικημαρια έγραψε:αχ δωρα ετσι ακριβως ειμαστε ολες !αφου ωρες ωρες σκεφτομαι τοση ευτυχια ειναι δυνατον???
ρε σοφια τι κουκλα νυφη εισαι!!!!!φτου!τελειο κ το νυφικο!

σε ευχαριστω παρα παρα πολυ!!!!!ολες οι νυφες κουκλες ειναι!!!! Smile

382Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 16 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 15, 2011 3:28 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sof έγραψε:
αγγελικημαρια έγραψε:αχ δωρα ετσι ακριβως ειμαστε ολες !αφου ωρες ωρες σκεφτομαι τοση ευτυχια ειναι δυνατον???
ρε σοφια τι κουκλα νυφη εισαι!!!!!φτου!τελειο κ το νυφικο!

σε ευχαριστω παρα παρα πολυ!!!!!ολες οι νυφες κουκλες ειναι!!!! Smile

μπα μη το λες!!! εχουν δει τα ματια μου!! Very Happy Very Happy
αυτο για το νερο δε το καταλαβα, δε το βραζεις οκ αλλα το ζεσταινεις ε??

383Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 16 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 15, 2011 3:30 am

Sof


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αγγελικημαρια έγραψε:
Sof έγραψε:
αγγελικημαρια έγραψε:αχ δωρα ετσι ακριβως ειμαστε ολες !αφου ωρες ωρες σκεφτομαι τοση ευτυχια ειναι δυνατον???
ρε σοφια τι κουκλα νυφη εισαι!!!!!φτου!τελειο κ το νυφικο!

σε ευχαριστω παρα παρα πολυ!!!!!ολες οι νυφες κουκλες ειναι!!!! Smile

μπα μη το λες!!! εχουν δει τα ματια μου!! Very Happy Very Happy
αυτο για το νερο δε το καταλαβα, δε το βραζεις οκ αλλα το ζεσταινεις ε??

ναι το βαζω στο θερμαντηρα!!!!αν δεν εχεις τοτε βαλτο κανονικα σε μπρικακι μεχρι να εχει την σωστη θερμοκρασια!!!!!

384Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 16 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 15, 2011 3:33 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μεγαλη υποθεση ομως να μην αποστειρωνεις!!μια χαρα!!!σας αφηνω κουκλες! καλο μεσημερι να χετε! τσιπη κουραγιο σημερα κοπελα μου!



ΚΑΙ ΜΗ ΞΕΧΝΑΤΕ! 10 ΜΕΡΕΣ ΕΜΕΙΝΑΝ!!!!!!

385Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 16 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 15, 2011 3:35 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ακουστε κ καλαντα να μπειτε στο κλιμα!!!(εμενα αυτα θα λεει η κορη μου γιατι ειναι πιο κεφατα!!!!)


https://www.youtube.com/watch?v=ED7JVpI66zk

386Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 16 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 15, 2011 3:36 am

Sof


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αγγελικημαρια έγραψε:μεγαλη υποθεση ομως να μην αποστειρωνεις!!μια χαρα!!!σας αφηνω κουκλες! καλο μεσημερι να χετε! τσιπη κουραγιο σημερα κοπελα μου!



ΚΑΙ ΜΗ ΞΕΧΝΑΤΕ! 10 ΜΕΡΕΣ ΕΜΕΙΝΑΝ!!!!!!


καλο μεσημεριιιιιιιιι!!!!!φιλιαααααααααααααααα!!!!!

387Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 16 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 15, 2011 3:37 am

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Α!εγώ δαγκώνω!!χαχα! μπούτια,γάμπες ό,τι βρω!! Razz

Ναι ρε παιδί μου, δεν σε νοιάζει τίποτα άλλο!Μόνο, την υγεία του να έχει το παιδάκι σου και να είναι καλά! Κ εμείς βέβαια σαν γονείς να είμαστε γεροί να του προσφέρουμε όσα μπορούμε και πολλές αγκαλιές και άπειρη αγάπη!
Χθες άκουσα το All i want for christmass is you και συγκινήθηκα τόσο πολύ! Θυμήθηκα πέρυσι που όταν το άκουγα χάιδευα την κοιλία και ανυπομονούσα και φέτος περιμένουμε το Αγιο Βασίλη!! Κ πάλι αχ! Όντως!Τα πιο ευτυχισμένα Χριστούγεννα!!

Πάω τώρα να την αλλάξω πάνα και να την ταίσω!! Very Happy

388Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 16 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 15, 2011 3:40 am

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλό μεσημέρι κούκλες!
Με μουσική υπόκρουση τα κάλαντα!Όντως, Πολύ κεφάτα αγγελική!! Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 16 654316

389Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 16 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 15, 2011 3:46 am

Sof


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
dora. έγραψε: Α!εγώ δαγκώνω!!χαχα! μπούτια,γάμπες ό,τι βρω!! Razz

Ναι ρε παιδί μου, δεν σε νοιάζει τίποτα άλλο!Μόνο, την υγεία του να έχει το παιδάκι σου και να είναι καλά! Κ εμείς βέβαια σαν γονείς να είμαστε γεροί να του προσφέρουμε όσα μπορούμε και πολλές αγκαλιές και άπειρη αγάπη!
Χθες άκουσα το All i want for christmass is you και συγκινήθηκα τόσο πολύ! Θυμήθηκα πέρυσι που όταν το άκουγα χάιδευα την κοιλία και ανυπομονούσα και φέτος περιμένουμε το Αγιο Βασίλη!! Κ πάλι αχ! Όντως!Τα πιο ευτυχισμένα Χριστούγεννα!!

Πάω τώρα να την αλλάξω πάνα και να την ταίσω!! Very Happy

δεν το πιστευω κι εγω αυτο ακουγα κ μολις ετοιμαζομουν να το βαλω facebook!!!!

390Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 16 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 15, 2011 4:12 am

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια δείτε αυτό!! Ενθουσιάστηκα!! Θα πάρω και χρώμα ζαχαροπλαστικής να γίνουν χρωματιστά!!
http://www.eimaimama.gr/2011/12/apotupwma-apo-to-patousaki-tou-sto-dentro.html

391Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 16 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 15, 2011 4:30 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sof έγραψε:καλημεραααααα!!!!!!αλως ηλθατε κοριτσια!!!!!!!2η μερα αποπειρας με το πορτοκαλι κ δεν το θελει με τιποτα το πουλακι μου!!!!!!θα δουμε στη συνεχεια!!!!λοιπον ζηλεψα που ολες εχετε τα μωρακια σας φωτογραφιες κι εγω οχι!!!!λοιπον θα την βαλω κρυφα απο τον αντρα μου ο οποιος ειναι κατα!!!!!θα την βαλω για 2 μερουλες μωρε!!!!!!! Laughing

Σοφακι τι κουκλο εχεις! Και απο ντυσιμο δεν πατε πισω ομως! Φοβερο τυπακι, φτουφτου μην σας ματιαξω (θειτσα καταντησα)!
ΓΑΤΑ έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΙΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!! Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 16 654316

ΜΑΡΙΑ ΧΡΥΣΟΧΕΡΑ ΜΠΡΑΒΟ!!! ΜΑΡΙΑ ΓΡΑΨΑΤΕ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΒΑΣΙΛΗ ΓΡΑΜΜΑ? ΕΜΕΙΣ ΧΘΕΣ...ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΦΕΡΕΙ ΕΝΑ ΠΟΝΥ....ΚΑΝΟΝΙΚΟ.... Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΤΗΣ ΤΟ ΦΕΡΕΙ... Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 16 966307(ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ(

...



Ελπιζω ο αγιος να κρατησει την υποσχεση του γιατι δεν θα τον εχει σε μεγαλη εκτιμηση μετα! Χαχαχα! Ο δικος μου θελει τζιπ να το καβαλαει! Παραγγειλαμε ενα με πεταλια που τρομαξαμε να το βρουμε! Ολα τα τζιπ ειναι ηλεκτρικα! Καλη τυχη και σ εσας με το πονυ... κουνηστο ψευτικο δεν το θελει;

αγγελικημαρια έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΤΣΙΠΗ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ!!!ΓΕΡΟΣ Κ ΔΥΝΑΤΟΣ!

sof τι κουκλος ειναι αυτος!!!!μοιαζει για πιο μεγαλος, αντρακι! σασσα υπομονη κοπελα ευχομαι να κοιμηθει μεσα στη μερα! φωφη μου που εισαι??βγηκες λαικη τελικα?εγω την εβγαλα σημερα σημερα μια βολτα κ βαρεθηκα να μου λενε ολες οι θειες οτι δεν πρεπει γιατι εχει κρυο,ουφ!κοριτσια εσεις αγορακια ή κοριτσακια εχετε???

Μιλας για τις αδιακριτες γριες στο δρομο ε; Να σου πω τι ειχε πει ο αντρας μου σε 2; Ειχε βγαλει το παιδι τον περασμενο μαιο βολτα με το καροτσι 8 το πρωι. Συνανταει 2 γριες και του λενε "που το πας πρωι-πρωι;" Και τους απανταει: "εσεις που πατε πρωι πρωι στην ηλικια σας;" Χαχαχαχα! Τουμπεκι!
Sof έγραψε:
αγγελικημαρια έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΤΣΙΠΗ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ!!!ΓΕΡΟΣ Κ ΔΥΝΑΤΟΣ!

sof τι κουκλος ειναι αυτος!!!!μοιαζει για πιο μεγαλος, αντρακι! σασσα υπομονη κοπελα ευχομαι να κοιμηθει μεσα στη μερα! φωφη μου που εισαι??βγηκες λαικη τελικα?εγω την εβγαλα σημερα σημερα μια βολτα κ βαρεθηκα να μου λενε ολες οι θειες οτι δεν πρεπει γιατι εχει κρυο,ουφ!κοριτσια εσεις αγορακια ή κοριτσακια εχετε???

σε ευχαριστω πολυ!!!!καλα κανεις κ την βγαζεις!!!ασε τις θειες να λενε!!!εμενα ο παιδιατρος μου λεει να τον βγαζω απλα να του φοραω σκουφακι κ ενα κασκολακι να του καλυπτει μυτουλα κ στοματακι για το 1ο 10λεπτο!!!!!!

Καλο αυτο! Του κανεις προσαρμογη ομαλη στο κρυο επριβαλλον!
dora. έγραψε: Καλημέρα!!
Καλως ήρθατε κορίτσια! Σόφη κουκλί ο γίος!! Να τον χαίρεσαι!
Τσίπη να χαίρεσαι τον άντρα σου!

Κορίτσια, μεχρι πότε αποστειρώνουμε?! Εσείς που ξεκινήσατε κρέμες, αποστειρώνετε?
Εγω ντορα μου με το που μπηκε στον 5ο σταματησα.

αγγελικημαρια έγραψε:
Sof έγραψε:
αγγελικημαρια έγραψε:αχ δωρα ετσι ακριβως ειμαστε ολες !αφου ωρες ωρες σκεφτομαι τοση ευτυχια ειναι δυνατον???
ρε σοφια τι κουκλα νυφη εισαι!!!!!φτου!τελειο κ το νυφικο!

σε ευχαριστω παρα παρα πολυ!!!!!ολες οι νυφες κουκλες ειναι!!!! Smile

μπα μη το λες!!! εχουν δει τα ματια μου!! Very Happy Very Happy

Αχ και τα δικα μου!!! Καντε το εικονα: παχουλουλα αρκετα κοπελιτσα. Σκουρο δερμα, κιτρινο μαλλι μπουκλα πρβοατισια ως τον ωμο σαν καρε, ροζ εντονο κραγιον, στηθος τουμπανο και κορσες νυφικου 2 νουμερα μικροτερος γεματος στρας! Εκανε μπαμ απο ολες τις αποψεις. Πολυ κατινα εγινα μεσημεριατικα αλλα ειναι η ωρα των μεσημεριανων εκπομπων,χαχα!

Σοφακι ησουν πραγματικα πανεμορφη νυφη! Και αν οι περισσοτερες ειναι ωραιες εσυ ησουν απο τις τοπ!

392Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 16 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 15, 2011 4:32 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dora. έγραψε: Κορίτσια δείτε αυτό!! Ενθουσιάστηκα!! Θα πάρω και χρώμα ζαχαροπλαστικής να γίνουν χρωματιστά!!
http://www.eimaimama.gr/2011/12/apotupwma-apo-to-patousaki-tou-sto-dentro.html
Τελειο!!! Φτιαξε και με πυλο να σου μεινει ενθυμιο!!!

393Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 16 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 15, 2011 5:14 am

fofi

fofi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ειρηνη καλως ηρθες!
Ανανεωνεται η παρεα.
Δεν πηγα λαικη γιατι καθαριζω το σπιτι το Σαββατο γιορταζει ο αντρας μου.
Τσιπη να χαιρεσαι τον συζηγο. Σοφ κουκλα κ εσυ κ το νινι τι παιδι ειναι αυτο;

394Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 16 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 15, 2011 5:17 am

Sof


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
MariaM έγραψε:
Sof έγραψε:καλημεραααααα!!!!!!αλως ηλθατε κοριτσια!!!!!!!2η μερα αποπειρας με το πορτοκαλι κ δεν το θελει με τιποτα το πουλακι μου!!!!!!θα δουμε στη συνεχεια!!!!λοιπον ζηλεψα που ολες εχετε τα μωρακια σας φωτογραφιες κι εγω οχι!!!!λοιπον θα την βαλω κρυφα απο τον αντρα μου ο οποιος ειναι κατα!!!!!θα την βαλω για 2 μερουλες μωρε!!!!!!! Laughing

Σοφακι τι κουκλο εχεις! Και απο ντυσιμο δεν πατε πισω ομως! Φοβερο τυπακι, φτουφτου μην σας ματιαξω (θειτσα καταντησα)!
ΓΑΤΑ έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΙΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!! Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 16 654316

ΜΑΡΙΑ ΧΡΥΣΟΧΕΡΑ ΜΠΡΑΒΟ!!! ΜΑΡΙΑ ΓΡΑΨΑΤΕ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΒΑΣΙΛΗ ΓΡΑΜΜΑ? ΕΜΕΙΣ ΧΘΕΣ...ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΦΕΡΕΙ ΕΝΑ ΠΟΝΥ....ΚΑΝΟΝΙΚΟ.... Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΤΗΣ ΤΟ ΦΕΡΕΙ... Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 16 966307(ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ(

...



Ελπιζω ο αγιος να κρατησει την υποσχεση του γιατι δεν θα τον εχει σε μεγαλη εκτιμηση μετα! Χαχαχα! Ο δικος μου θελει τζιπ να το καβαλαει! Παραγγειλαμε ενα με πεταλια που τρομαξαμε να το βρουμε! Ολα τα τζιπ ειναι ηλεκτρικα! Καλη τυχη και σ εσας με το πονυ... κουνηστο ψευτικο δεν το θελει;

αγγελικημαρια έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΤΣΙΠΗ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ!!!ΓΕΡΟΣ Κ ΔΥΝΑΤΟΣ!

sof τι κουκλος ειναι αυτος!!!!μοιαζει για πιο μεγαλος, αντρακι! σασσα υπομονη κοπελα ευχομαι να κοιμηθει μεσα στη μερα! φωφη μου που εισαι??βγηκες λαικη τελικα?εγω την εβγαλα σημερα σημερα μια βολτα κ βαρεθηκα να μου λενε ολες οι θειες οτι δεν πρεπει γιατι εχει κρυο,ουφ!κοριτσια εσεις αγορακια ή κοριτσακια εχετε???

Μιλας για τις αδιακριτες γριες στο δρομο ε; Να σου πω τι ειχε πει ο αντρας μου σε 2; Ειχε βγαλει το παιδι τον περασμενο μαιο βολτα με το καροτσι 8 το πρωι. Συνανταει 2 γριες και του λενε "που το πας πρωι-πρωι;" Και τους απανταει: "εσεις που πατε πρωι πρωι στην ηλικια σας;" Χαχαχαχα! Τουμπεκι!
Sof έγραψε:
αγγελικημαρια έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΤΣΙΠΗ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ!!!ΓΕΡΟΣ Κ ΔΥΝΑΤΟΣ!

sof τι κουκλος ειναι αυτος!!!!μοιαζει για πιο μεγαλος, αντρακι! σασσα υπομονη κοπελα ευχομαι να κοιμηθει μεσα στη μερα! φωφη μου που εισαι??βγηκες λαικη τελικα?εγω την εβγαλα σημερα σημερα μια βολτα κ βαρεθηκα να μου λενε ολες οι θειες οτι δεν πρεπει γιατι εχει κρυο,ουφ!κοριτσια εσεις αγορακια ή κοριτσακια εχετε???

σε ευχαριστω πολυ!!!!καλα κανεις κ την βγαζεις!!!ασε τις θειες να λενε!!!εμενα ο παιδιατρος μου λεει να τον βγαζω απλα να του φοραω σκουφακι κ ενα κασκολακι να του καλυπτει μυτουλα κ στοματακι για το 1ο 10λεπτο!!!!!!

Καλο αυτο! Του κανεις προσαρμογη ομαλη στο κρυο επριβαλλον!
dora. έγραψε: Καλημέρα!!
Καλως ήρθατε κορίτσια! Σόφη κουκλί ο γίος!! Να τον χαίρεσαι!
Τσίπη να χαίρεσαι τον άντρα σου!

Κορίτσια, μεχρι πότε αποστειρώνουμε?! Εσείς που ξεκινήσατε κρέμες, αποστειρώνετε?
Εγω ντορα μου με το που μπηκε στον 5ο σταματησα.

αγγελικημαρια έγραψε:
Sof έγραψε:
αγγελικημαρια έγραψε:αχ δωρα ετσι ακριβως ειμαστε ολες !αφου ωρες ωρες σκεφτομαι τοση ευτυχια ειναι δυνατον???
ρε σοφια τι κουκλα νυφη εισαι!!!!!φτου!τελειο κ το νυφικο!

σε ευχαριστω παρα παρα πολυ!!!!!ολες οι νυφες κουκλες ειναι!!!! Smile

μπα μη το λες!!! εχουν δει τα ματια μου!! Very Happy Very Happy

Αχ και τα δικα μου!!! Καντε το εικονα: παχουλουλα αρκετα κοπελιτσα. Σκουρο δερμα, κιτρινο μαλλι μπουκλα πρβοατισια ως τον ωμο σαν καρε, ροζ εντονο κραγιον, στηθος τουμπανο και κορσες νυφικου 2 νουμερα μικροτερος γεματος στρας! Εκανε μπαμ απο ολες τις αποψεις. Πολυ κατινα εγινα μεσημεριατικα αλλα ειναι η ωρα των μεσημεριανων εκπομπων,χαχα!

Σοφακι ησουν πραγματικα πανεμορφη νυφη! Και αν οι περισσοτερες ειναι ωραιες εσυ ησουν απο τις τοπ!

Μαρια μου σε ευχαριστω πολυ!!!!!!!τωρα να με δειτε σαν βαρελι με ποδια!!!! χαχαχαχα!!!!δεν μπορω να χασω γραμμαριο!!!!!!

θελω κι εγωωωω τα πατουσακια του στο δεντρο!!!!!

395Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 16 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 15, 2011 5:41 am

Sof


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
fofi έγραψε:Ειρηνη καλως ηρθες!
Ανανεωνεται η παρεα.
Δεν πηγα λαικη γιατι καθαριζω το σπιτι το Σαββατο γιορταζει ο αντρας μου.
Τσιπη να χαιρεσαι τον συζηγο. Σοφ κουκλα κ εσυ κ το νινι τι παιδι ειναι αυτο;


σε ευχαριστω φοφη μου!!!!τι ειναι το Σαββατο???εμεις το Σαββατο εχουμε επετειο γνωριμιας κλεινουμε 13 χρονια!!!!

396Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 16 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 15, 2011 5:42 am

fofi

fofi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Eμας μς ειπε θα κοψουμε την αποστειρωση με το που θα αρχισουμε το ρυζαλευρο.

397Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 16 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 15, 2011 5:44 am

fofi

fofi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Sof έγραψε:
fofi έγραψε:Ειρηνη καλως ηρθες!
Ανανεωνεται η παρεα.
Δεν πηγα λαικη γιατι καθαριζω το σπιτι το Σαββατο γιορταζει ο αντρας μου.
Τσιπη να χαιρεσαι τον συζηγο. Σοφ κουκλα κ εσυ κ το νινι τι παιδι ειναι αυτο;


σε ευχαριστω φοφη μου!!!!τι ειναι το Σαββατο???εμεις το Σαββατο εχουμε επετειο γνωριμιας κλεινουμε 13 χρονια!!!!

του Αγιου Διονυσιου. 13 χρονια ε; εμεις τον ιουνιο θα τα κλεισουμε τα 13.
Να ειστε γεροι κ ευτυχισμενοι.

398Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 16 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 15, 2011 6:37 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fofi έγραψε:
Sof έγραψε:
fofi έγραψε:Ειρηνη καλως ηρθες!
Ανανεωνεται η παρεα.
Δεν πηγα λαικη γιατι καθαριζω το σπιτι το Σαββατο γιορταζει ο αντρας μου.
Τσιπη να χαιρεσαι τον συζηγο. Σοφ κουκλα κ εσυ κ το νινι τι παιδι ειναι αυτο;


σε ευχαριστω φοφη μου!!!!τι ειναι το Σαββατο???εμεις το Σαββατο εχουμε επετειο γνωριμιας κλεινουμε 13 χρονια!!!!

του Αγιου Διονυσιου. 13 χρονια ε; εμεις τον ιουνιο θα τα κλεισουμε τα 13.
Να ειστε γεροι κ ευτυχισμενοι.

Να τον χαιρεσαι Φωφη μου! Διονυση ελεγα τον παππου μου κι ενα ξαδερφο μου!

Σοφακι 13 χρονια ε; Τη μιση ζωη σου σχεδον! Να τα εκατοστησετε!

399Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 16 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 15, 2011 6:52 am

Sof


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
MariaM έγραψε:
fofi έγραψε:
Sof έγραψε:
fofi έγραψε:Ειρηνη καλως ηρθες!
Ανανεωνεται η παρεα.
Δεν πηγα λαικη γιατι καθαριζω το σπιτι το Σαββατο γιορταζει ο αντρας μου.
Τσιπη να χαιρεσαι τον συζηγο. Σοφ κουκλα κ εσυ κ το νινι τι παιδι ειναι αυτο;


σε ευχαριστω φοφη μου!!!!τι ειναι το Σαββατο???εμεις το Σαββατο εχουμε επετειο γνωριμιας κλεινουμε 13 χρονια!!!!

του Αγιου Διονυσιου. 13 χρονια ε; εμεις τον ιουνιο θα τα κλεισουμε τα 13.
Να ειστε γεροι κ ευτυχισμενοι.

Να τον χαιρεσαι Φωφη μου! Διονυση ελεγα τον παππου μου κι ενα ξαδερφο μου!

Σοφακι 13 χρονια ε; Τη μιση ζωη σου σχεδον! Να τα εκατοστησετε!

σας ευχαριστω πολυ κοριτσια!!!!κι εσεις να στε ευτυχισμενοι!!!!
Φωφη να τον χαιρεσαι!!!!

400Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 16 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 15, 2011 10:52 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κ απο μενα...!επεσα σε κομμα αγκαλια με τη μικρη μετα τη δουλεια εφοσον ημουν αγρυπνη ολο το βραδυ,ελπιζω αποψε να κοιμηθει!

Εμας η γιατρος μας εκοψε την αποστειρωση απο τον 3ο μηνα!μεγαλη ευκολια...

Σοφη ουτε εμενα ο αντρας μου θελει να ανεβαζω φωτο με τη μικρη...αλλα...

Ειρηνη καλωσορισες και εσυ!!! Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 29 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις