Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
11 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 11 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΕΓΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΠΑΘΑ ΑΡΧΗ ΜΑΣΤΙΤΙΔΑΣ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΑΔΕΙΑΖΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΠΑΝΤΑ, ΜΑΛΛΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΠΙΛΑ ΕΡΕΘΗΣΕ ΤΟΝ ΑΔΕΝΑ.

ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΕΝΑ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥΣ ΣΤΗΘΟΥΣ ΗΤΑΝ ΠΡΙΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΚΟΚΚΟΝΟ ΚΑΙ ΠΟΝΟΥΣΕ, ΕΚΑΝΑ ΜΑΣΑΖ , ΖΕΣΤΕΣ ΚΟΜΠΡΕΣΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΓΟΝΙ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΟΤΑΝ ΕΠΙΝΕ ΗΤΑΝ ΣΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΚΑΙ ΚΑΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΨΑΝ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ.

ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΣ 9 ΚΑΙ Μ ΙΣΗ ΞΥΠΝΗΣΕ ΣΤΙΣ 2 ΜΕΤΑ 5 ΚΑΙ ΜΕΤΑ 7.

ΠΑΡΤΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙ

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
HLIANA έγραψε:Κοριτσια μου εχουν λειψει παρα πολυ τα θαλασσινα και οι ψαρομεζεδες! Γεωργια εσυ νομιζω δεν ειχες γραψει οτι φαγατε προσφατα? Είναι πουθενα κοντα μας?- γιατι με τη μικρουλα είναι δυσκολο εως ακοτορθωτο προς το παρον να απομακρυνθουμε πολύ!

ΦΑΓΑΜΕ ΣΤΗΝ ΠΑΧΗ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΘΡΗΑΣΙΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ .

ΕΔΩ ΚΟΝΤΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ, ΣΥΗΝ ΚΥΜΗΣ ΣΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΑΒ


http://www.psariston.gr/site/

ΠΗΓΑΙΝΑ ΕΚΕΙ ΠΡΟ ΠΑΙΔΙΩΝ, ΕΧΕΙ ΚΑΛΟ ΦΑΓΗΤΟ ΑΠΛΑ ΤΑ ΤΡΑΠΕΖΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΑ ΚΑΠΩΣ

katerinarv

katerinarv
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
γεωργία περαστικά...
κορίτσια απο χτες κατεβάζουμε και ακούμε συνέχεια χριστουγεννιάτικα τραγούδια... μπαίνουμε στο κλίμα!
Και ο παιδίατρος μας είπε να βάλουμε το μωρό στο πνεύμα! χιχι!

katerinarv

katerinarv
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ρανού μην ανησυχείς... Και μας ξυπνάει πιο πολύ το βράδυ απ ότι τη μέρα! ΛΟΛ!
Ο παιδίατρος είπε ότι είναι πολυ μικρός ακόμα για να του κόψουμε τα βραδυνά γεύματα, εφόσον τα ζητάει... λέει στον 4ο 5ο.. και έπαθα σοκ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΛΙΤΣΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ; ΑΑΑΧΧΧ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΙΝΑΝΕ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ, ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΤΟΛΙΣΕΙ ΔΕΝΤΡΟ…. ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!!  #2 - Σελίδα 3 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!!  #2 - Σελίδα 3 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!!  #2 - Σελίδα 3 534787 ΣΤΗΣ 18/12 ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΚΟΥΝΙΑΔΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΦΕΡΕΙ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ… ΠΩ ΠΩ ΠΩ ΠΩΣ ΤΟ ΞΕΧΑΣΑ Η ΧΑΖΗ… ΘΑ ΤΟ ΣΤΟΛΙΣΩ ΤΟΤΕ ΟΜΩΣ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΦΥΓΕΙ ΓΙΑ ΞΑΝΘΗ, ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΠΟΤΕ ΑΚΡΙΒΟΣ ΞΕΚΙΝΑΕΙ Η ΑΔΕΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ. ΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΦΥΓΕΙ, ΘΑ ΤΟ ΣΤΟΛΙΣΩ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ, ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ… ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΤΟΛΙΣΩ… ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.
ΤΩΡΑ ΠΙΝΩ ΚΑΦΕΔΑΚΙ, ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΡΕΞΗ…
ΑΑΑΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ, ΜΕΧΡΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΣΗ; ΑΛΛΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ 3Ο ΚΑΙ ΑΛΛΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ 6Ο ΚΑΙ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ.

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!!  #2 - Σελίδα 3 654316

katerinarv

katerinarv
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
γεια σου Έλενα!
ΕΜΕίς δεν έχει χρειαστεί να αποστειρώσουμε ως τώρα, αλλά ρώτησα τον παιδίατρο και μου είπε καλό πλύσιμο και οκ.. αποστείρωση, το είπε λίγο απαξιωτικά! Άρα νομίζω σε λίγο θα μπορείς να σταματήσεις..! Μέχρι τον 6ο μου φαίνεται ελαφρώς υπερβολικό!

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΝΑΙ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ 6 ΜΗΝΩΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ… ΟΥΤΟΣ Η ΑΛΛΟΣ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΤΗΣ ΤΑ ΕΧΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ, ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΑ ΔΕΝ ΤΑ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΝΩ… ΧΑΧΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΤΗΣ ΠΙΠΙΛΕΣ ΔΕΝ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΝΩ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΥΣΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ… ΚΑΘ ΛΕΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΞΑΝΘΗ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΥΒΑΛΑΩ ΚΑΙ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗ..
ΘΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ...

Ranou

Ranou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
katerinarv έγραψε:γεωργία περαστικά...
κορίτσια απο χτες κατεβάζουμε και ακούμε συνέχεια χριστουγεννιάτικα τραγούδια... μπαίνουμε στο κλίμα!
Και ο παιδίατρος μας είπε να βάλουμε το μωρό στο πνεύμα! χιχι!

Ελπιζω να στρωσει ο υπνος του γιατι δεν εχω καμια βοηθεια και θα μου σαλεψει και ο ταλαιπωρος ο αντρας μου παρολο που ξυπναει στις 7 για να παει δουλεια ξυπναει και στις 5 να τον κανει βολτιτσα..Πες μου απο που κατεβαζεις τραγουδακια να κατεβασω και εγω που θελω santa santa santa santa santa santa santa santa santa santa santa santa santa

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tzef έγραψε:
HLIANA έγραψε:Κοριτσια μου εχουν λειψει παρα πολυ τα θαλασσινα και οι ψαρομεζεδες! Γεωργια εσυ νομιζω δεν ειχες γραψει οτι φαγατε προσφατα? Είναι πουθενα κοντα μας?- γιατι με τη μικρουλα είναι δυσκολο εως ακοτορθωτο προς το παρον να απομακρυνθουμε πολύ!

ΦΑΓΑΜΕ ΣΤΗΝ ΠΑΧΗ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΘΡΗΑΣΙΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ .

ΕΔΩ ΚΟΝΤΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ, ΣΥΗΝ ΚΥΜΗΣ ΣΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΑΒ


http://www.psariston.gr/site/

ΠΗΓΑΙΝΑ ΕΚΕΙ ΠΡΟ ΠΑΙΔΙΩΝ, ΕΧΕΙ ΚΑΛΟ ΦΑΓΗΤΟ ΑΠΛΑ ΤΑ ΤΡΑΠΕΖΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΑ ΚΑΠΩΣ

ευχαριστώ πολύ Γεωργία μου για τις πληροφορίες!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!!  #2 - Σελίδα 3 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!!  #2 - Σελίδα 3 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!!  #2 - Σελίδα 3 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!!  #2 - Σελίδα 3 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!!  #2 - Σελίδα 3 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!!  #2 - Σελίδα 3 417472

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tzef έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΕΓΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΠΑΘΑ ΑΡΧΗ ΜΑΣΤΙΤΙΔΑΣ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΑΔΕΙΑΖΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΠΑΝΤΑ, ΜΑΛΛΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΠΙΛΑ ΕΡΕΘΗΣΕ ΤΟΝ ΑΔΕΝΑ.

ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΕΝΑ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥΣ ΣΤΗΘΟΥΣ ΗΤΑΝ ΠΡΙΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΚΟΚΚΟΝΟ ΚΑΙ ΠΟΝΟΥΣΕ, ΕΚΑΝΑ ΜΑΣΑΖ , ΖΕΣΤΕΣ ΚΟΜΠΡΕΣΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΓΟΝΙ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΟΤΑΝ ΕΠΙΝΕ ΗΤΑΝ ΣΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΚΑΙ ΚΑΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΨΑΝ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ.

ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΣ 9 ΚΑΙ Μ ΙΣΗ ΞΥΠΝΗΣΕ ΣΤΙΣ 2 ΜΕΤΑ 5 ΚΑΙ ΜΕΤΑ 7.

Γεωργια αν είναι μαστιτιδα ανεβαζεις και πυρετο! Προφανως είσαι στα προθυρα και εκλεισε και κανενας πορος, κανε μασαζακι! Βοηθάει πολύ η κεραλοιφή και να πας τα χερια αποι εξω προς τα μεσα--προς τη θηλη!

Εγω εχω βγαλει κατι κοκκινιλες σαν εκζεματακι στη θηλαια αλω και στα 2στηθη, μάλλον απο υπερχρηση ή δαγκωματιες!Θα τα δειξω την Τεταρτη και στην παιδιατρο που ειναι συμβουλος θηλασμου να δουμε τι ειναι...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την HLIANA στις Τετ Δεκ 07, 2011 2:30 am, 1 φορά

Ranou

Ranou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Να ρωτησω και κατι αλλο αν ξερετε?Θελει συνεχεια να ειναι στο καροτσι και να κανουμε βολτιτσες μεσα στο σπιτι ειναι σωστο για την πλατουλα του?ανυσηχω να τον εχω εκει συνεχεια αν και μονο εκει ηρεμει...Επισης θελουμε να αγορασουμε ενα ριλαξ και ειδα ενα της fisher price που ειναι για παιδια εως και 3 χρονων αξιζει τον κοπο?εχει μονο δονηση...
http://www.toys-shop.gr/product_info.php?products_id=7262 Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ranou έγραψε:Να ρωτησω και κατι αλλο αν ξερετε?Θελει συνεχεια να ειναι στο καροτσι και να κανουμε βολτιτσες μεσα στο σπιτι ειναι σωστο για την πλατουλα του?ανυσηχω να τον εχω εκει συνεχεια αν και μονο εκει ηρεμει...Επισης θελουμε να αγορασουμε ενα ριλαξ και ειδα ενα της fisher price που ειναι για παιδια εως και 3 χρονων αξιζει τον κοπο?εχει μονο δονηση...
http://www.toys-shop.gr/product_info.php?products_id=7262 Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Εμείς Ranou εχουμε αυτό το ρηλαξ :
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


που είναι χωρις δονηση, όταν θελουμε να ειναι σε ορθια σταση για την παλινδρομηση μετα το φαγακι της..τη στηριζει πάρα πολύ καλα -κεφαλακι και κορμακι--καμιά φορα κοιμαται και εκει, αλλά όχι παραπάνω από 1,5-2 ώρες!
Αυτο που της αρεσει τελευταία και ηρεμει απιστευτα, (την κουνάει και εχει απαλη μουσικούλα)- και κοιμαται και εκεί -είναι η κούνια της, που στην αρχη δεν εστρωνε καλά και δεν της εκανε και ιδαιτερη εντυπωση. Είναι αυτή :
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
RANOY ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΡΙΛΑΞ, ΣΑΝ ΤΗΣ ΗΛΙΑΝΑΣ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ, ΑΛΛΑ ΤΟ ΡΙΛΑΞ. ΚΑΙ ΒΟΛΕΨΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ. ΕΧΕΙ ΔΟΝΗΣΗ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕ.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕΤΕ…;; ΠΟΤΕ ΕΙΠΑΤΕ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΒΑΦΤΙΣΗ; ΕΜΕΙΣ Η ΤΕΛΗ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ Η ΜΕΤΑ ΤΕΛΗ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ… ΣΤΗΣ 30 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΓΙΝΕΤΕ 1 ΧΡΟΝΩΝ . ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ; ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΒΟΛΕΥΕΙ ΑΛΛΙΩΣ ΓΙΑΤΙ Η ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟΤΕ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ. Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΝΟΝΑ….

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμεις Ελενα μάλλον Ιουνιο! Δεν εχω αρχισει καθολου να το σκεφτομαι ακόμη! Και θα θέλει ψαξιμο..εκκλησία..πού θα γίνει το τραπέζι..αντε πάλι ώρες στο internet για να κατεβασουμε ιδέες κλπ! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!!  #2 - Σελίδα 3 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!!  #2 - Σελίδα 3 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!!  #2 - Σελίδα 3 215994
Αν σας βολεύει τότε μωρε δεν πειραζει! Κι εγώ 1 ετους βαφτιστηκα λόγω πένθους και επειδη περπατουσα έκανα αντισταση στην κολυμπήθρα και όλοι το θυμούνται και γελάνε ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!!  #2 - Σελίδα 3 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!!  #2 - Σελίδα 3 654316

Sevi

Sevi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας μανουλες!!!
Απο οτι προλαβαινω να διαβασω,ειστε καλα.....
Εμεις ηρεμησαμε απο κολικους κ τα μικρα κοιμουντε ολο το βραδυ εδω κ μια εβδ....γυρω στο 8ωρο!!!
Κανουμε 5 γευματα,ο μικρος πινει 210ml κ ο μεγαλος 240ml....τα δικα σας ποσο πινουν;;;;γιατι μερικες φορες δειχνουν οτι πεινανε!!!

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΑ ΚΑΚΑΚΙΑ ΜΑΣ.ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΟΝ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΩ ΣΤΟ ΠΑΛΙΟ ΓΑΛΑ,ΑΦΟΥ ΜΕ ΕΚΕΙΝΟ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΞΕΙ ΠΟΛΥ Η ΟΡΕΞΗ ΚΑΙ ΤΡΩΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.
ΣΕΒΗ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΤΑΝΤΑΡ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ 90,ΑΛΛΕΣ 120 ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΦΤΑΣΕΙ ΚΑΙ 150 ΚΑΙ 180.

Α ΞΕΧΑΣΑ ΣΗΜΕΡΑ 2 ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ 11-8.15

ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ,ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΓΑΛΑ.ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΒΡΕ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ;

ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΜΟΝΟ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΞΥΠΝΑΕΙ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ. Crying or Very sad

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tzef έγραψε:ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΒΡΕ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ;

ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΜΟΝΟ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΞΥΠΝΑΕΙ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ. Crying or Very sad

ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΩΡΙΑΣΗ.ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ,ΥΠΟΦΕΡΩ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΟΜΑΙ ΧΩΡΙΣ ΡΟΥΧΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΟΝΑΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΦΑΓΟΥΡΑ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ.ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΑΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ

antzelinino

antzelinino
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσακια μου...
Μετα απο 3 ωρες σιδερο ειπα να μπω λιγο να δω τι κανετε...
Σταυρουλα μου μην στεναχωριεσαι... Αφου ετσι πρεπει να γινει θα το κανεις... Δεν εισαι ουτε η πρωτη ουτε η τελευταια... Σκεψου αλλες μανουλες που δεν θηλασαν καθολου...
Γεωργια μου κι εμενα ξυπναει το βραδυ... Μια φορα μονο, αλλα ειναι αρκετη, ωστε να μου χαλαει το χουζουρι...
Τωρα που κοιμηθηκε, λεω να την πεσω κι εγω για λιγο...
Φιλακια, τα λεμε μετα...

katerinarv

katerinarv
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ρανού από το pirate bay κατεβάζω!
relax εμείς έχουμε ένα τελείως απλό που μας έδωσαν και την κάνει τη δουλειά του, για να παρατηρεί κλπ...
Έλενα τα χέρια μες στη βρώμα είναι συνέχεια.. πού μαζεύονται όλα αυτά τα χνούδια????? Wink Wink Wink Wink

katerinarv

katerinarv
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεωργία πλάκα κάνεις? Εμάς οι δύο φορές είναι και λίγες!!!!!!!!!!!!!!!!
Μόνο 3-4 βράδια έχει ξυπνήσει 1-2!!!!!!!!!!!!!!

Mpogos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Στολίσαμεεεεεε!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!!  #2 - Σελίδα 3 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!!  #2 - Σελίδα 3 536304 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!!  #2 - Σελίδα 3 875502 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!!  #2 - Σελίδα 3 536304



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

candy

candy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stav2007 έγραψε:
tzef έγραψε:ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΒΡΕ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ;

ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΜΟΝΟ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΞΥΠΝΑΕΙ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ. Crying or Very sad

ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΩΡΙΑΣΗ.ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ,ΥΠΟΦΕΡΩ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΟΜΑΙ ΧΩΡΙΣ ΡΟΥΧΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΟΝΑΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΦΑΓΟΥΡΑ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ.ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΑΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ
γιατί δεν πας και στον ομοιοπαθητικό να πάρεις μια δεύτερη γνώμη?

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΥΡΟΥΛΑ ΜΟΥ!

Sevi

Sevi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σταυρουλα μου εμενα ολα τα γευματα τους ειναι τοσο πολυ!!! εδω ζητανε κ αλλο!!!
Οσο για την φαγουρα σε καταλαβαινω,ειχα βγαλει εξανθηματα πριν γεννησω κ δεν αντεχα τον πονο κ την φαγουρα ολη μερα!!!!
Το κακο ειναι οτι εχεις πολυ γαλα γιατι ουτε κ εγω θηλασα,οτι εβγαζα με το θηλαστρο στον 1ο μηνα,μετα κοπηκε.....ζιζι δεν πιασανε ποτε γιατι ηταν μικρουληδες κ δεν μπορουσαν!!!
Mpogos,Δεσποινα κ Ηλιανα μου τι ωραια δεντρα φτιαξατε...!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις