Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
20 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 20 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
baby-m έγραψε:Σας εχω νεα και πολυ ευχαριστα.. προς το παρον τουλαχιστον.
Μιλησα με τη φιλη μου και μου ειπε πως θα το αναφερει στο γραφειο που εργαζεται και θα το αναλλαβουν (ει) προσωπικα.Βασικα ηρθε και το ειδε σημερα με τα ματακια της οποτε ξερει..τι περιπου συμβαινει.Θελω να πιστευω πως εκανα κατι για το καλο του...μου ειπε πως εχει τον τροπο της και να το αφησω πανω της..για να δουμε..

να και καλα νεα!!!!!!!!

baby-m

baby-m
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
για να δουμε ....τι να πω...μακαρι το ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να βγει κατι καλο και να μην μου γυρισει μπουμερανγκ παλι.Καποιοι παντως μου ειπαν οτι κακως ανακατευτηκα σε ξενη υποθεση και με επηρεασαν με πολλα βασιμα επιχειρηματα αλλα δεν μπορω η σιωπη ειναι συνενοχη λεω.... βλεπεις στις μερες μας και καλο να κανεις ο αλλος θα βρει τροπο να σε βγαλει σκαρτο.

28Βασανίζουν το μωράκι τους.. - Σελίδα 2 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Κυρ Δεκ 11, 2011 7:06 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!ΕΚΑΝΕΣ ΤΟ ΣΩΣΤΟ!!ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ!ΑΝΤΟΝΙΑ32 ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ!ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ!ΕΙΜΑΙ 10 ΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΣΤΡΟΓΓΥΛΕΨΕΙ,ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑ!

baby-m

baby-m
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εχω καει πολλακης ...γιαυτο και φυσαω τα παντα απο γιαουρτι εως και το παγωτο πια..ευχαριστω παντως για τον καλο το λογο I love you I love you I love you σου ευχομαι κριστι μου να εχεις μια γλυκητατη εγκυμοσυνη !!!

30Βασανίζουν το μωράκι τους.. - Σελίδα 2 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Κυρ Δεκ 11, 2011 7:17 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!ΞΑΝΑΛΕΩ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ.ΕΣΥ ΑΠΛΑ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΡΜΟΔΙΟ.ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΚΑΙ ΘΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΩΣΤΟ.

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μπραβο ρε κριστι!! πολυ χαιρομαι! περιμενω νεα σου συντομα! κοντευει και το α΄επιπεδου λογιικα ε; γραφεμας πως τα πας με την εγκυμοσυνη γιατι σε σκεφτομαι συχνα. υγιες κ γερο να ναι το μπεμπακιι σου!!

http://stardustwork.blogspot.com

32Βασανίζουν το μωράκι τους.. - Σελίδα 2 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Κυρ Δεκ 11, 2011 7:26 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΙ ΤΕΛΗ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ!ΘΑ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ...ΣΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΟΥ!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KRISTI 1 έγραψε:ΝΑΙ ΤΕΛΗ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ!ΘΑ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ...ΣΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΟΥ!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!
Βασανίζουν το μωράκι τους.. - Σελίδα 2 417472 Βασανίζουν το μωράκι τους.. - Σελίδα 2 417472 Βασανίζουν το μωράκι τους.. - Σελίδα 2 417472 Βασανίζουν το μωράκι τους.. - Σελίδα 2 417472 Βασανίζουν το μωράκι τους.. - Σελίδα 2 417472 Βασανίζουν το μωράκι τους.. - Σελίδα 2 417472 Βασανίζουν το μωράκι τους.. - Σελίδα 2 417472 Βασανίζουν το μωράκι τους.. - Σελίδα 2 417472 Βασανίζουν το μωράκι τους.. - Σελίδα 2 417472 Βασανίζουν το μωράκι τους.. - Σελίδα 2 417472 Βασανίζουν το μωράκι τους.. - Σελίδα 2 417472 Βασανίζουν το μωράκι τους.. - Σελίδα 2 417472 Βασανίζουν το μωράκι τους.. - Σελίδα 2 417472 Βασανίζουν το μωράκι τους.. - Σελίδα 2 417472 Βασανίζουν το μωράκι τους.. - Σελίδα 2 417472 Βασανίζουν το μωράκι τους.. - Σελίδα 2 417472 Βασανίζουν το μωράκι τους.. - Σελίδα 2 417472

http://stardustwork.blogspot.com

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
baby-m έγραψε:για να δουμε ....τι να πω...μακαρι το ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να βγει κατι καλο και να μην μου γυρισει μπουμερανγκ παλι.Καποιοι παντως μου ειπαν οτι κακως ανακατευτηκα σε ξενη υποθεση και με επηρεασαν με πολλα βασιμα επιχειρηματα αλλα δεν μπορω η σιωπη ειναι συνενοχη λεω.... βλεπεις στις μερες μας και καλο να κανεις ο αλλος θα βρει τροπο να σε βγαλει σκαρτο.

Όπως και οι άλλες κοπέλες πιστεύω ότι έκανες καλά. Λένε να μην ανακατευόμαστε στις υποθέσεις των άλλων και στη ζωή των άλλων, αλλά μερικές φορές δεν πρέπει να σιωπούμε. Έχουμε καταντήσει να ζούμε για τον εαυτό μας και κανένα ενδιαφέρον για τους άλλους ανθρώπους. Γύρω μας, στις γειτονιές μας, στο διπλανό σπίτι, άνθρωποι υποφέρουν και εμείς κοιτάμε μόνο τη δική μας βολή.
Καλά έκανες. Μπράβο σου που ενδιαφέρθηκες!

maria2010

maria2010
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μπραβο, πολυ καλά έκανες. Οσο για αυτους που σου είπαν ότι κακώς ανακατεύτηκες τι να πω, δυστυχώς υπάρχουν πολλοί αναίσθητοι άνθρωποι στον κόσμο. Είναι δυνατόν να μην λυπήθηκαν το κακόμοιρο το μωράκι.. Εγώ στη θέση σου θα πήγαινα κατευθείαν να τους χτυπήσω την πόρτα και να τους ρωτήσω γιατί το κάνουν αυτό στο παιδί. Εσύ όμως νομίζω ότι έπραξες σωστότερο, απλά εγώ είμαι λίγο παρορμητική σε κάτι τέτοια. Μέχρι ξύλο κόντευα να παίξω μια μέρα σε μία ταβέρνα γιατί ένας μ.. έδωσε μία σφαλιάρα στο γιο του (γυρω στα οκτώ) και τον πέταξε από την καρέκλα γιατί δεν έτρωγε κολοκυθάκια Mad Mad

baby-m

baby-m
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια σας ευχαριστω ειλικρινα για την συμπαρασταση και τα καλα σας λογια γιατι οσο καλα και να το αποδωσω στα γραπτα ειναι τελειως διαφορετικο απο το να το ζεις....Και θα συμφωνησω πως πλεον ολοι για την παρτυ τους νοιαζονται...γιατι πολυ απλα ουτε ενας δεν νοιαστηκε ως τωρα να της χτυπησει την πορτα...εαν ειχε γινει δεν θα συνεχειζε μεχρι σημερα ολο αυτο το βασανο? ΜΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ ΕΛΕΟΣ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΑΚΟΥΕΙ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ?? ΤΑ ΑΚΟΥΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΜΕΝΩ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΣΥΝΕΝΟΙΚΟΙ?
και το καλοκαιρι ηταν χειροτερο τωρα τα εχουν κλειστα αλλα παλι ακουγεται και φαινεται απο τις λεπτες κουτρινες
τι να πω δεν ξερω ...εχουν κλειστει ολοι στα κομπλεξ και στα προβληματα τους και ετσι απλα ζουν χωρις συναισθημα χωρις συνειδηση!
Θελω να πιστευω πως συντομα θα τελειωσουν ολα!

baby-m

baby-m
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλσπερα..πριν λιγο με πηρε τηλεφωνο η κοπελα η οποια επισκευτηκε το σπιτι με το παιδακι!
Η υποθεση εξελιχθηκε σε θριλερ...
οι ανθρωποι ειναι θεομουρλοι.Καταρχας δεν την αφησαν να περασει ουτε καν το κατωφλι της πορτας!!! Μολις εμαθαν οτι ειναι κοινωνικη λειτουργος και οτι εχουν αναφερθει καποια παραπονα για συνεχωμενα κλαματα απο τους γειτωνες
τους αρχισαν να ουρλιαζουν σαν τρελοι να την σπρωχνουν και να τη διωχνουν,εβριζαν στην γλωσσα τους και αλλα τετοια φρικαλεα! Το μονο που ειπαν ειναι οτι οποιος τους ξαναενοχλησει θα τον σκοτωσουν! Δεν εχουν λεει προβληματα και να τους παρατησουν ησυχους.Φυσικα ολα αυτα σε σπαστα ελληνικα.Η κοπελα εφυγε φυσικα αλλα θα επανελθει με εισαγγελικη εντολη πλεον γιατι την εσπρωξαν και την εβρισαν.Παντως εμαθε απο τα διπλανα διαμερισματα πως δεν ειναι νορμαλ και πως το ακουνε συνεχεια το μωρακι να κλαει.
Δεν μιλανε με κανεναν απο την πολυκατοικια.Αλλα πολλες φορες εχει γινει καυγας με τους εντος ενοικους γιατι κανουν απιστευτη φασαρια μες το μεσημερι ουρλιαζουν λεει κλπ κλπ και μαζευουν υπογραφες για να τους διωξουν! κοριτσια αυτα εμαθα και αυτα σας λεω ... Λυπαμαι το μωρο απο την ψυχη μου που δυστυχως θα ειναι αλλο ενα απο τα πολλα μωρακια που μεγαλωνουν σε ψυχικα ανθυγιηνο περιβαλλον. Rolling Eyes

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ;;; ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΗΓΕΣ ΕΣΥ… ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΛΥΠΑΜΑΙ; ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ ΕΚΕΙΝΟ; ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ; ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ …


αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΩ ΠΩΩΩ ΚΡΙΜΑ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΠΕΜΒΕΙ Η ΠΡΟΝΟΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ ΠΑΡΕ ΤΗΛ. ΤΗΝ ΠΡΟΝΟΙΑ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝΩΝΥΜΑ

baby-m

baby-m
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω οτι ηταν να κανω το εκανα!!
Δεν ασχολουμαι με ψυχακιδες ελεος!!
Ως εκει που μπορουσα βοηθησα απο εκει και περα σαφως και θα αναλαβουν αλλες αρχες..γιατι οταν βγαινει μες την πολυκατοικια ο πασα ενας και κραζει οτι οποιος με ξαναενοχλησει θα τον σκοτωσω τοτε τα πραγματα δεν ειναι και τοσο απλα...λιγα ακουμε??
Ας αναλαβουν οι αρμοδιοι η Μαρθα θα κανει αυτο που πρεπει και απο εκει και περα ολα θα παρουν το δρομο τους.
Το θρασσος πληρωνεται κι αυτο οπως ολα σε αυτη τη ζωη για να δουμε τωρα που θα παρει αλλη τροπη τα πραμα θα τους αρεσει? Αν και κατι μου λεει πως θα φυγουν νυχτα..κριμα το παιδι μονο αυτο!
Να γιατι ο κοσμος δεν ασχολιοταν εως τωρα......

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
baby-m έγραψε:εγω οτι ηταν να κανω το εκανα!!
Δεν ασχολουμαι με ψυχακιδες ελεος!!
Ως εκει που μπορουσα βοηθησα απο εκει και περα σαφως και θα αναλαβουν αλλες αρχες..γιατι οταν βγαινει μες την πολυκατοικια ο πασα ενας και κραζει οτι οποιος με ξαναενοχλησει θα τον σκοτωσω τοτε τα πραγματα δεν ειναι και τοσο απλα...λιγα ακουμε??
Ας αναλαβουν οι αρμοδιοι η Μαρθα θα κανει αυτο που πρεπει και απο εκει και περα ολα θα παρουν το δρομο τους.

ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ ΤΕΛΙΚΑ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΛΑΘΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΧΟΥΝ ΑΓΡΙΕΨΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΞΩ ΦΟΒΑΣΕ ΚΑΙ ΤΗ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΠΛΕΟΝ

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
baby-m έγραψε:εγω οτι ηταν να κανω το εκανα!!
Δεν ασχολουμαι με ψυχακιδες ελεος!!
Ως εκει που μπορουσα βοηθησα απο εκει και περα σαφως και θα αναλαβουν αλλες αρχες..γιατι οταν βγαινει μες την πολυκατοικια ο πασα ενας και κραζει οτι οποιος με ξαναενοχλησει θα τον σκοτωσω τοτε τα πραγματα δεν ειναι και τοσο απλα...λιγα ακουμε??
Ας αναλαβουν οι αρμοδιοι η Μαρθα θα κανει αυτο που πρεπει και απο εκει και περα ολα θα παρουν το δρομο τους.
Το θρασσος πληρωνεται κι αυτο οπως ολα σε αυτη τη ζωη για να δουμε τωρα που θα παρει αλλη τροπη τα πραμα θα τους αρεσει? Αν και κατι μου λεει πως θα φυγουν νυχτα..κριμα το παιδι μονο αυτο!
Να γιατι ο κοσμος δεν ασχολιοταν εως τωρα......

Ναι εννοειτε εσυ δεν εχεις να κανεις τιποτα άλλο. Ελπιζω μονο να καταφερουν κατι. Αν μαθεις τιποτα ενημερωσε μας και εμας αν θελεις


baby-m

baby-m
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ακριβως αγαπη μου οπως τα λες...καποτε λεγαμε ο κοσμος ειναι κακος τωρα πια λεμε ο κοσμος ειναι τρελος,κομπλεξικος,προβληματικος κ άλλα τετοια! Φοβασαι πια να μιλησεις βλεπεις το κακο και κανεις την παπια γιατι αλλιως που ξερεις που θα βρεθεις..τι να πω πιστευα πως θα εβγαινε κατι καλο αλλα για αλλη μια φορα επιβεβαιώθηκε το ασμα ας το τρελο στην τρελα του!! Αλλα τπ μωρο τι φταιει ...εμενα αυτο με ποναγε και με ποναει ακομα κι αν μεχρι χθες ελεγα οτι δεν θελω να παει σε ιδρυμα σημερα θεωρω πως ισως θα ηταν το ιδανικοτερό αυτο!! Γλυκιες μου μανούλες δυστυχως καποιοι ειναι γονεις στη καρδια και καποιοι αλλοι στα χαρτια! Κι αλλες μανουλες παρακαλανε για ενα παιδακι δυστυχως!

Προς το παρον σας χαιρετω γιατι πρεπει να φυγουμε και θα τα πουμε συντομα.

baby-m

baby-m
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[/quote]

Ναι εννοειτε εσυ δεν εχεις να κανεις τιποτα άλλο. Ελπιζω μονο να καταφερουν κατι. Αν μαθεις τιποτα ενημερωσε μας και εμας αν θελεις


[/quote]

και βεβαια Ελενα μου γιατι να μην θελω!!!

baby-m

baby-m
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
.. εδώ και δυό μερες τα πατζουρια ειναι κλειστά ....ισως να εφυγαν για χριστουγγενα..δεν ξερω τι συμβαινει.
Ευχομαι το παιδακι να ειναι καλα!!

Θα κλειθουν για συστασεις απο τον εισαγγελεα πάντως ,εαν δεν εχουν κληθει ήδη και φυσικα εαν δεν συμορφωθουν το παιδακι θα παει σε αναδοχη οικογενεια!!

Αυτα τα ολίγα νεα που ειχα σημερα!!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
απο το ολοτελα καλη κ η παναγιωτενα.κ εγω ευχομαι να ειναι καλα το μωρακι Sad

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις