Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
11 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 11 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσάρες μου ξέρω πως μπορώ να βασιστώ σε σας και να βρώ αυτό που ψάχνω. Very Happy Η μικρή είναι 16 μηνών και μερικές φορές όταν κάθεται στο κάθισμα βγάζει τα χεράκια της απο τις ζώνες με αποτέλεσμα να είναι δεμένη μόνη κάτω.Ψάχνω να βρώ κάτι που είχα δεί σε μια τυχαία φωτό κάποια στιγμή που έδενε τις δύο τιράντες μεταξύ τους και έτσι το παιδί δεν μπορούσε να βγάλει τα χεράκια του. Rolling Eyes Δεν ξέρω πως αλλιώς να το περιγράψω ελπίζω κάποιες να καταλάβατε τι εννοώ και να μου πείτε που μπορώ να το βρώ. Πολλά φιλάκια. Wink

martina2010


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kati tetoio den exw dei gia mikra alla opws to periegrapses mou hrthe sto myallo kati pou isws se bohthish enalaktika an den breis to sygkekrimeno... ta plastika klips pou einai gia na kleinoume tis sakoules polympagk.. einai san tsympidaki dixala pou sthn akrh exei ena epipleon plastiko pou gyrnaei koumponh kai sfragizh.. pernas tis tirantes kai telos.. den exw idea pos ta lene... egw edw ta eixa brei sto ikea... elpizw na bohthisa..... Cool

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εχω δει στο λητω ειναι της εταιρειας besafe

http://www.worldjamboree.gr

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγω το εχω αυτο το καθισματακι που ψαχνεις cassiani.Η μικρη μου ειναι 4μηνων και 17 ημερων και της ειναι τελειο κ θαναι καλο μεχρι και 3 χρονων .Εφαπτεται και στο καροτσι της.Θα εβαζα κατω το link αλλα δεν μπορω πριν κλεισω 7 μερες εδω(μπες στο site perfcttoys.gr
).Ειναι της peg perego.K τα ζωνακια ειναι σαν αγωνιστικου αυτοκινητου.Ελπιζω να βοηθησα και να'ναι αυτο που ψαχνεις.χχχ flower

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kορίτσια ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας.Δυστυχώς ούτε στο σάιτ του Λητώ ούτε στο άλλο βρήκα αυτό που μου είπατε. Mad
Σε αυτό το λίνκ το καθισματάκι έχει αυτό που θέλω για να πάρετε μια γευση.http://www.britaxusa.com/car-seats/boulevard-70
Εμείς αυτής της εταιρίας έχουμε αλλά άλλο μοντέλο. Very Happy

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
cassiani δεν ξερω αν καταλαβα σωστα αυτο ψαχνεις...ελπιζω να προστεθει η φωτο αλλιως δες peg perego Το Primo Viaggio Tri-Fix

ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ

ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αν μπορείτε να βοηθήσετε και μένα...στην πρώτη κόρη πήρα όταν χρόνισε το chicco neptune

http://chicco.skroutzstore.gr/p.KATHISMA-AYTOKINITOU-NEPTUNE-79079.359918.html

δεν είμαι όμως πολύ ευχαριστημένη. ποιό μου προτείνετε για τη 2η? ακόμα την έχω στο peg perego αλλά μόλις χρονίσει...τέλος....όποια μανούλα μπορεί ας μου πει μία γνώμη!

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Το είδα αλλά δεν εχει αυτό στη μέση να ενώνονται οι δύο ζωνούλες.Ευχαριστώ πολύ πάντως για τον κόπο σου και να χαίρεσαι το μωρούλι σου flower

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
οπως μπορω βοηθαω ελπιζω την επομενη φορα να ειμαι πιο χρησιμη,χχχ

martina2010


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
alhtheia... mhpws den sfhgkhs arketa ta lourakia kai etsi xonei ta xerakia tis kai ta bgazh??? ksereis ta loyrakia ta sfigkoume oxi mono gia na kathete to mikro sto kareklaki alla kai gia logoys asfaleias se periptwsh atyxhmatos... (sygnwmh alla den to lew me eironiko yfos opws mporei na diabasth alla den grafete diaforetika)...
se ena taksidi mou sth germania etyxe na me stamathsh sthn ethnikh h astynomia... htan arga to brady kai gyrnagame gia ollandia.. eixa balh tin mikrh mprosta sto kathisma gia na mporesei na ksaplwsh o antras mou ligo pisw giati to prwi doulebe kai eixame akoma 4 wres dromo.. tespa..
mas stamathse h astynomia kai ektos tou oti mou thn eipan gia to kathisma pou to eixa mprosta elenksane kai kata poso to eixa demeno swsta me thn zonh kai thn mikrh... sthn mikrh loipon epidh htan kourasmenh kai eklege giati den bolebotan tis zones tis eixa ligo xalares... ok elega..etsi ki alios kai palh demenh einai.. megalo lathos omws.. mou eksighse o astynomikos oti se ena apla apotomo frenarisma h mikrh mporei na mh fygh apo thn thesh tis alla epeidh exw xalara tis zones to epanw meros tous swmatos tha kanh apotoma mprosta me kindyno na spash o ayxenas ths affraid mias kai se ayth thn hlikia ola ta melh toy swmatos einai poly adynama poso malon o ayxenas....
fysika ayto den to eixa skefth kai tromaksa... E apo tote thn mikrh thn deno toso wste na mhn pathei asfyksia... sthn arxh bebea klaiei ligo alla mprosta sthn asfaleia tis ligo klama den blapth...

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
cassiani έγραψε:Κοριτσάρες μου ξέρω πως μπορώ να βασιστώ σε σας και να βρώ αυτό που ψάχνω. Very Happy Η μικρή είναι 16 μηνών και μερικές φορές όταν κάθεται στο κάθισμα βγάζει τα χεράκια της απο τις ζώνες με αποτέλεσμα να είναι δεμένη μόνη κάτω.Ψάχνω να βρώ κάτι που είχα δεί σε μια τυχαία φωτό κάποια στιγμή που έδενε τις δύο τιράντες μεταξύ τους και έτσι το παιδί δεν μπορούσε να βγάλει τα χεράκια του. Rolling Eyes Δεν ξέρω πως αλλιώς να το περιγράψω ελπίζω κάποιες να καταλάβατε τι εννοώ και να μου πείτε που μπορώ να το βρώ. Πολλά φιλάκια. Wink

μηπως δεν το σφιγγεις αρκετα, γι'αυτο μπορει κ βγαζει τα χερακια της?

veny


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εχω κ εγω ακριβως το ιδιο προβλημα και μαλιστα αγορασα μεσω ιντερνετ εναν ιμαντα που υποτιθεται οτι κραταει τα χερακια μεσα!! στο πρωτο δεκλαεπτο τα κραταγε μετα καταφερε κ τα εβγαλε παλι- βεβαια η δικια μου ειναι λιγο ταλιμπαν σε αυτα χα χα. 8α ψαξω να βρω το σιτε να σου πω αν θελεις δεν ηταν ακριβο παντως δεν χανεις κατι να το δοκιμασεις...αν υπαρχει κ αλλος τροπος θα θελα κ γω να μαθω...

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="martina2010"]alhtheia... mhpws den sfhgkhs arketa ta lourakia kai etsi xonei ta xerakia tis kai ta bgazh??? ksereis ta loyrakia ta sfigkoume oxi mono gia na kathete to mikro sto kareklaki alla kai gia logoys asfaleias se periptwsh atyxhmatos... (sygnwmh alla den to lew me eironiko yfos opws mporei na diabasth alla den grafete diaforetika)...


Μην ανησυχείς δεν παρεξηγώ.Τις σφίγγω πολύ μέχρι κιόλας να κάνει τον κλασικό ήχο που πρέπει να κάνει το συγκεκριμένο καθισματάκι.Έχω δεί το βιντέκαι στο σάιτ τους τόσες πολλές φορές μήπως κάνω κάτι λάθος που το έχω μάθει απ' έξω.Όσο σφιχτά και να είναι μετά απο πολύ προσπάθεια καταφέρνει και τα βγάζει.

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
veny έγραψε:εχω κ εγω ακριβως το ιδιο προβλημα και μαλιστα αγορασα μεσω ιντερνετ εναν ιμαντα που υποτιθεται οτι κραταει τα χερακια μεσα!! στο πρωτο δεκλαεπτο τα κραταγε μετα καταφερε κ τα εβγαλε παλι- βεβαια η δικια μου ειναι λιγο ταλιμπαν σε αυτα χα χα. 8α ψαξω να βρω το σιτε να σου πω αν θελεις δεν ηταν ακριβο παντως δεν χανεις κατι να το δοκιμασεις...αν υπαρχει κ αλλος τροπος θα θελα κ γω να μαθω...

Αν σου είναι εύκολο και βρείς το σάιτ θα με βοηθήσεις πολύ.Να κάνουμε μια προσπάθεια και βλέπουμε. Wink

martina2010


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
prospathontas na brw ayto poy tha se bohthish gia thn eykoloterh asfaleia tou paidiou sou epesa epanw se ayto to xrhsimo thema pou einai ki olas sto blog tou eimai mama

eimaimama.gr/2011/10/megisti-dynati-asfaleia-sto-autokinito.html
(prosthese to WWW mprosta giati den mou ta dexete an den perasoun 7 meres.)

diabazontas parakatw ta sxolia tha breis selides pou mporeis na paraggeilhs to idio "isws" h antistoixo apo ayto pou psaxneis..

martina2010


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="cassiani"]
martina2010 έγραψε:

Μην ανησυχείς δεν παρεξηγώ.Τις σφίγγω πολύ μέχρι κιόλας να κάνει τον κλασικό ήχο που πρέπει να κάνει το συγκεκριμένο καθισματάκι.Έχω δεί το βιντέκαι στο σάιτ τους τόσες πολλές φορές μήπως κάνω κάτι λάθος που το έχω μάθει απ' έξω.Όσο σφιχτά και να είναι μετά απο πολύ προσπάθεια καταφέρνει και τα βγάζει.


e tote exeis kai esy ena mikro talimpan sto spiti sou kai exw thn entypwsh pws oute kai ayto tha se bohthish No giati me thn idia eykolia tha to tentoni mprosta kai ta xeria pali tha einai ston aera...
malon me kapio tropo prepei H na kontimhs ta louria wste na mhn exei perithorio na trabhksh mprosta H na ta komplarhs apo thn pisw meria wste otan paei na ta trabhksh mprosta ayta na komplaroun kai na stamatane... bazontas apo mia paramana as poume akribos pisw apo tis trypes sto shmeio pou h mikrh tha einai arketa kai asfales sfigmenh... (den kserw an katalabeneis ti thelei na pei o poihths.... cyclops )

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Υπάρχουν κάποια κλιπ αλλά ίσως να λύσεις τομ πρόβλημα σφίγγντας περισσότερο τα λουριά. Πρέπει να είναι αρκετα σφιχτά.

Ποιο κάθισμα είναι? πρώτη φορά ακούω για ήχο... μου λες να το δω από περιέργεια?

paparouna

paparouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΑΥΤΟ.ΔΕΣ ΕΔΩ:
http://www.trikiklo.com/On_the_road/Car_accessories/harness_clip.html

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κασιανη το εχει στο λητω γιατι το ειδα στο μαγαζι της θεσσαλονικης, δυστυχως το site τους δεν εχει οτι εχει στο μαγαζι, μπορεις να παρεις τηλ στο καταστημα που σε βολευει και να ρωτησεις αλλιως μπορεις να το παρεις απο το τρικυκλο που σου ειπε η παπαρουνα.

http://www.worldjamboree.gr

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κάσσι μου,από χτες που διάβασα το ποστ σου,αναρωτιέμαι και συμφωνώ με την Μαρτίνα και με την Chrissla..είσαι σίγουρη ότι τα σφίγγεις αρκέτά???
Σε ξαναρωτάω και γω γιατί δεν το καταλαβαίνω..
Ίσως,το καθισματάκι σου δένει διαφορετικά απ'το δικό μας,αλλά τα λουράκια μας δένουν τόσο πολύ σφικτά που για να μπει ο γιος μου,του βγάζω και το μπουφάν!
Δηλαδή,πολύ πολύ σφικτά που δεν χωράει καρφίτσα.
Ισα ίσα να μπορεί να αναπνέει,που λέει ο λόγος.
Τέλος πάντων,εύχομαι να βρεις αυτό που ψάχνεις!!!

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimitra37 έγραψε:εχω δει στο λητω ειναι της εταιρειας besafe


Πόσο με βοήθησες να'ξερες!!!
Μας χάρισε ο ξαδέρφος μου ένα καθισματάκι,που το μόνο που έγραφε,ψάχνοντας να δω τι μάρκα είναι,έγραφε besafe.Έψαξα και στο ίντερνετ και δεν έβρισκα τίποτα.Μάλλον,δεν έψαξα καλά...
Και διαβάζω ότι υπάρχει εταιρεία,ε???
Κοίταξα,καλύτερα και βρήκα και το σάιτ και οι κριτικές είναι καλές!!!!Αν δεν το'λεγες δεν θα τα ξανάψαχνα!!!Σ'ευχαριστώ!!!!!

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αλικακι καλημερα η besafe ειναι απο τις καλυτερς στο κοσμο για να μη πω η καλυτερη και παρα πολυ ακριβη το δικο μας καθισματακι ειναι αυτης της εταιρειας εισαι πολυ τυχερη.

http://www.worldjamboree.gr

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κασιαννη, αν δεν τα καταφερεις τελικα να βρεις αυτο που ψαχνεις- αν και απ'οτι ειδα σε βοηθησαν τα κοριτσια- μπορεις πανω απο το καρεκλακι του μωρου να του βαλεις προσθετα κ την ζωνη ασφαλειας του αυτοκινητου.. ετσι, θα εχεις μεγαλυτερη ασφαλεια!

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
cassiani έγραψε:Το είδα αλλά δεν εχει αυτό στη μέση να ενώνονται οι δύο ζωνούλες.Ευχαριστώ πολύ πάντως για τον κόπο σου και να χαίρεσαι το μωρούλι σου flower

οι ζωνες οπως τις περιγραφεις της εχει η εταιρια besafe και στο λεω με σιγουρια γιατι αυτο εχω αγορασει για την μικρη μου.το λητω εχει σιγουρα γιατι απο εκει το αγορασα.υπαρχει το απλο και υπαρχει και το isofix.

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
cassiani έγραψε:Κοριτσάρες μου ξέρω πως μπορώ να βασιστώ σε σας και να βρώ αυτό που ψάχνω. Very Happy Η μικρή είναι 16 μηνών και μερικές φορές όταν κάθεται στο κάθισμα βγάζει τα χεράκια της απο τις ζώνες με αποτέλεσμα να είναι δεμένη μόνη κάτω.Ψάχνω να βρώ κάτι που είχα δεί σε μια τυχαία φωτό κάποια στιγμή που έδενε τις δύο τιράντες μεταξύ τους και έτσι το παιδί δεν μπορούσε να βγάλει τα χεράκια του. Rolling Eyes Δεν ξέρω πως αλλιώς να το περιγράψω ελπίζω κάποιες να καταλάβατε τι εννοώ και να μου πείτε που μπορώ να το βρώ. Πολλά φιλάκια. Wink

http://www.letoshop.gr/default.asp?pid=40&colID=1803&ct=10402&itmid=3284677
μπες σε αυτο το λινκ και δες.αυτο ειναι με isofix και το ακριβως επομενο ειναι χωρις isofix.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις