Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
241 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 241 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 40]

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:Μαρία μου επειδή θηλάζεις δν μπορώ να πω με σιγουριά αλλά το εύχομαι!! Very Happy

Καλημέρα!! Δεν πειράζει, boubou, το ξέρω. Δεν είμαι έγκυος... Crying or Very sad Ελπίζω μόνο να έρθει η ακατανόμαστη για να μπορώ να υπολογίσω και εγώ τον κύκλο μου...
Μη στενοχωριέσαι. Πολλές γυναίκες μένουν έγκυος και ας μην έχουν κάνει ζουζουνιά τις γόνιμες μέρες. Εάν θέλει ο Θεός, θα έχεις και εσύ το χριστουγεννιάτικο δωράκι σου!

siren έγραψε:Κοριτσακια μου, καθομαι στο σαλονακι με τον αντρουλη μου!

Επαθε σοκ!!!! Shocked Shocked Shocked

Ηρθα απο την δουλεια και το στολισα πανω στο δεντρο, πηγαινε ερχοτανε εφτιαξε τοστ εκανε το γαλα του παιδιου περα δωθε περα δωθε δεν το εβλεπε για πολλη ωρα...

Ωσπου περναει το βλεπει και μου λεει: τι ειναι αυτο? με πιανουν τα γελια...συνεχισε να λεει τι ειναι αυτο? και του λεω: τι τι ειναι αυτο τεστ εγκυμοσυνης ειναι και μου λεει και τι λεει? Λεει οτι ειμαι εγκυος γουρλωνει τα ματια σκαει ενα χαμογελο και μου λεει πλακα κανεις, δεν μπορει, και τωρα???? τι κανουμε???? δηλαδη θα γινουμε 4? ναι του λεω!!!

Μετα αρχισε να μου λεει οτι με αγαπαει και οτι την κατσαμε γιατι δεν εχουμε λεφτα Razz Razz Razz

Μετα ηρθε με πηρε αγκαλια μου κατεβασε το παντελονι μου φιλαγε την κοιλια και ελεγε: σπορακο ο μπαμπας ειμαι!!!!!!!

Σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας περιμενω να ανοιξουμε καινουργιο θεματακι με μωρακια Αυγουστου και ευχομαι σε ολες συντομα μανουλες!!!!!!


Τέλειο!!! Ελευθερία μου, είδες; Ο άντρας σου χάρηκε πολύ-πολύ!!! Είμαι πολύ χαρούμενη για εσάς!
Να μου φιλήσεις τη Βιολέττα σου!


Deb έγραψε:
siren έγραψε:Γεια σας κοριτσακια μου, σας γραφω απο την δουλεια!!!!!!

Δεν κρατηθηκα που το ειχα μαζι μου και μπηκα στον πειρασμο και το εκανα!!!!!!

Ειμαι ΕΓΚΥΟΣ και ειστε οι πρωτες που το μαθαινετε!!!!!!

Θα τρελαθω δεν μπορω να το πιστεψω εκλεισα και ραντεβου στον γυναικολογο την Πεμπτη.

Ειστε οι τυχερες μου νεραιδες, σας αγαπω πολυ κοριτσακια μου! Ειστε το καλυτερο και το πιο γουρλιδικο παρεακι.


ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ Ελευθερία!!!!!!Συγχαρητήρια!!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 7 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 7 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 7 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 7 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 7 50580 Είδες τελικά;Δεν υπήρχε λόγος ανησυχίας,το σποράκι σου ήταν που προσπαθούσε να σου δείξει οτι υπάρχει!!!Πολύ ωραίος ο τρόπος που το είπες στον αντρούλη σου!!! Very Happy Σου εύχομαι να έχεις μία τελειομάνη εγκυμοσύνη και σε 9 μήνες να έχεις στην αγκαλιά σου ένα πανέμορφο και υγιέστατο μπεμπάκι!!!! Άντε να παίρνουμε σειρά και οι υπόλοιπες!! Very Happy
Κορίτσια έχω τρομερό πόνο σήμερα από την ώρα που ξύπνησα και αισθάνομαι βαρύ το στομάχι μου με αποτέλεσμα να ανακατεύομαι λιγάκι!!!Σαν να μου έρχεται η περίοδος αλλά είναι λίγο δύσκολο μιας και είμαι στην 15η μέρα του κύκλου μου!!Πφφφ...τί να πω;Θα δείξει...
Υ.Γ Καλημέρα σε όλες!!!!!!!!!!!! Very Happy (Από την χαρά μου για τα νέα της Ελευθερίας ξέχασα να γράψω καλημέρα η γαιδούρα) Razz

Καλημέρα, Deb! Η περίοδος σου είχε έρθει κανονικά τον προηγούμενο μήνα; Είχες κάνει τεστ εγκυμοσύνης πριν έρθει; Έχω ακούσει για κοπέλες που ήταν έγκυος και η περίοδος ήρθε την πρώτη φορά (σε μερικές και άλλες φορές).

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
To ελπιζω Μαρια μου, γιατι αν τραβηξει πολυ μεχρι να τα καταφερουμε βλεπω να μας χαλαει την σχεση!Θυμωσα τοσο πολυ σημερα που του ειπα οτι δν ξανακανουμε ελευθερα μεχρι να αποφασησει κι αυτος οτι θελει παιδι ΤΩΡΑ κι οχι κανουμε ελευθερα κι οποτε γινει...γιατι αυτο εμενα δν μου αρκει!!και αυτη τη φορα θα το τηρήσω αυτο γιατι δν ειμαι για πολλες στεναχωριες .. στο τελος θα με τρεχουν στους γιατρους..τωρα σε γαστρεντερολογο θα ειναι?σε ψυχιατρο θα ειναι?δν ξερω!!

Δν με πειραζει το να μη μενω εγκυος, αλλα με πειραζει να βλεπω οτι μονο εγω προσπαθω γι αυτο!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
(Εχω πολυ χαλια διαθεση! Συγνωμη!Χαλαω και το ευχαριστο τοπικ μας!)

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έχεις δίκιο, Έλλη! Όταν κάποιος από τους δύο δεν ξέρει τι θέλει, τότε δημιουργούνται προβλήματα στη σχέση. Μαζί δεν είχατε αποφασίσει για ένα μωράκι;

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα σε όλες. Ελευθερία συγχαρητήρια σου εύχομαι μια καλή εγκυμοσύνη και με ένα γερο μωράκι.Το καλύτερο δώρο που θα μπορούσες να έχεις αυτές τις άγιες ημέρες.ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ. άντε και οι υπόλοιπες να παίρνουμε σειρά Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 7 536304 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 7 536304 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 7 536304 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 7 536304 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 7 536304 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 7 536304 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 7 536304 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 7 536304 .

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Του ειχα αναφερει οτι εγω ειμαι ετοιμη και οποτε θελει κι αυτος να ξεκινησουμε...τοτε αρχισαμε να κανουμε χωρις σκουφι αλλα να τραβιεται..και μετα απο κανα 2μηνο καποια στιγμη δν τραβηχτηκε, και ειπε να κανουμε ετσι και οποτε γινει, ουτε μετρηματα ουτε μερες ουτε τπτ.. κι εγω cool στην αρχη αλλα ελα που επειδη ειχα σταθερο κυκλο ηξερα ποτε ειναι η ωορρηξια μου στο περιπου και μετα απο 3 μηνες που δν εγινε κατι αρχισα να το σκεφτομαι περισσοτερο και να με πειραζει που δν πετυχαίνουμε τις μερες, γιατι ηξερα οτι δν τις πετυχαινουμε!Φανταζομαι οτι τον αγχωνει το οτι ντε και καλα σημερα πρεπει να κανουμε και δν θελει, το βλεπει με το ζορι.. αντι να λεει σημερα αν το κανω ισως πετυχει, που αν το ηθελε οσο εγω θα σκεφτοταν ετσι!!Το γελειο ειναι οτι καθε μηνα που αδιαθετω και στεναχωριεμαι, μοιαζει να το καταλαβαινει ποσο το θελω,αλλα οταν ερχονται οι μερες παλι τον κυνηγαω.. ε, βαρεθηκα!!ας με κυνηγήσει κι αυτος λιγο.. στο κατω κατω αυτος ειναι ο αντρας!!

156Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 7 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Δευ Δεκ 12, 2011 11:57 pm

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΒΟΥΒΟΥ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΟΠΩΣ ΕΜΕΙΣ.ΓΙΑΥΤΟΥΣ ΤΟ ΣΕΞ ΕΙΝΑΙ ΣΕΞ,ΜΠΛΟΚΑΡΟΥΝ ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΣΚΟΠΟ.ΜΗΝ ΑΠΟΚΛΕΙΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΛΥ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕ ΝΑ ΤΡΑΒΙΕΤΑΙ.ΤΩΡΑ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΗ ΓΙΑΥΤΟ ΤΑ ΛΕΣ ΑΥΤΑ.ΜΗΝ ΤΟΥ ΛΕΣ ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΓΟΝΙΜΕΣ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΝΤΕ ΣΕΞ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΣΑΝ ΑΓΓΑΡΕΙΑ.

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οσο δν του ελεγα βρε Κριστι μου παντα τις χαναμε τις γονιμες... ο αντρας μου δν ειναι σαν τους αλλους μαλλον... δν εχει το μυαλο του μονο στο σεξ κι ετσι αν δν θελει αυτος οτι και να κανω δν πεφτει, κι αν το προσπαθησω παραπανω..καταλαβαινει η θεωρει οτι το κανω με σκοπο και μετα εχουμε αυτα!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα, μπήκα για λίγο....

η φάση αυτή τις προσπάθειας είναι δύσκολη για ένα ζευγάρι,
θα ακούτε 5 θα λέτε 2 και θα κάνετε 10. Ο άντρας σκέφτεται διαφορετικά απο εμάς, δεν μπορούμε να τον αλλάξουμε ούτε και θέλουμε γιατί με αυτή την λογική θα έπρεπε να αλλάξουμε τρόπο σκέψεις και εμείς.
Δεν είναι οτι δεν θέλουν αλλά λειτουργούν διαφορετικά απο εμάς.
Αν δεν θέλει τότε σίγουρα θα το πει ξεκάθαρα.

τις καλημέρες μου τις είπα ; Razz
σας αφήνω, τα λέμε το βράδυ
φιλιά σε όλες σας!!



159Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 7 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Τρι Δεκ 13, 2011 12:07 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ..ΓΙΑΥΤΟ ΠΕΙΣΜΩΣΕΣ ΚΑΙ ΛΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥ ΞΑΝΑΚΑΤΣΕΙΣ ΟΤΑΝ ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΣΕΞ!Ε ΚΑΝΤΟ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΝ ΑΥΤΟ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ.ΠΑΝΤΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΜΙΑ ΧΡΥΣΗ ΤΟΜΗ.ΑΦΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΠΑΙΔΙ.

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα κι απο μένα κορίτσια!μετά την Ελευθερία μας ελπίζω να έχουμε πολλά θετικά αποτελέσματα!!

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Συμφωνώ με τα κορίτσια. Και επειδή ο άντρας σκέφτεται διαφορετικά από εμάς, δεν πρέπει με τίποτα να καταλάβει ότι το θέλεις επειδή είναι γόνιμες μέρες. Αλλά, Έλλη, μην αγχώνεσαι. Τα σπερματοζωάρια μένουν ζωντανά μέσα μας πάνω από δυο μέρες. Οπότε δε χρειάζεται να κάνετε ζουζουνιά ακριβώς στις γόνιμες μέρες.

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Οσο δν του ελεγα βρε Κριστι μου παντα τις χαναμε τις γονιμες... ο αντρας μου δν ειναι σαν τους αλλους μαλλον... δν εχει το μυαλο του μονο στο σεξ κι ετσι αν δν θελει αυτος οτι και να κανω δν πεφτει, κι αν το προσπαθησω παραπανω..καταλαβαινει η θεωρει οτι το κανω με σκοπο και μετα εχουμε αυτα!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Έλλη μου δεν ξέρεις πόσο σε καταλαβαίνω!ο άντρας σου μάλλον μοιάζει με τον δικό μου!πολλές φορές τον κυνηγάω ακουσον ακουσον!!και καποιες που δεν θέλει "τρώω πόρτα"...αλλά όταν θέλει αυτός εώ πρέπει πάντα να λέω ναι!κατάλαβες?πφφφ...κι όταν του λέω πάει τις χάσαμε τις καλές μέρες μου λεει ε καλά βρε μωρό μου γιατί δεν μου το είπες να κάνουμε κάτι?δλδ έπρεπε να του το πω ωμά..με χαδάκια δεν καταλαβαίνει!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευη μου εσενα τουλαχιστον θελει να ξερει... εμενα μαλλον ουτε αυτο! Razz Razz

mariabel έγραψε:Αλλά, Έλλη, μην αγχώνεσαι. Τα σπερματοζωάρια μένουν ζωντανά μέσα μας πάνω από δυο μέρες. Οπότε δε χρειάζεται να κάνετε ζουζουνιά ακριβώς στις γόνιμες μέρες.

Αυτο ειναι σχετικο γιατι δν εχουμε κανει και καμια εξεταση να το ξερουμε στα σιγουρα!...Το ιδανικο θα ηταν να κανουμε καθε μερα μια μερα πριν , την μερα της ωορρηξιας και μια μερα μετα για σιγουρια οτι δν το χασαμε το τρενο, αλλα εγω δν μπορω να πετυχω ουτε το μερα παρα μερα μου φαινεται.... αρκετα με μενα και την μιζέρια μου ομως!

Για να ανασυγκροτηθουμε λιγο.. ποιες κοπελες εκτος απο την Μαρια που θυμαμαι Embarassed ΔΝ περιμενουν αυτες τις μερες? γιατι εχασα λιγο τον λογαριασμο!!

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια, σας αφήνω! Μάλλον θα ξαναμπώ το βράδυ.
Φιλιά πολλά σε όλες!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariabel έγραψε:Κορίτσια, σας αφήνω! Μάλλον θα ξαναμπώ το βράδυ.
Φιλιά πολλά σε όλες!

γεια σου Μαράκι!!!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
που πήγατε καλε??? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 7 215994

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσακια μου, πειραζει που δεν θελω να φυγω απο το παρεακι αυτο?

Σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας, ειλικρινα ειμαι πολυ ευτυχισμενη που τα μοιραστηκα ολα αυτα μαζι σας και ευχομαι μεχρι να ξεστολισουμε τα δεντρακια μας και αφου σας αρεσε η ιδεα μου(που εκανα 5 ωρες να αποφασισω τον τροπο Embarassed ) να κρεμασετε ολες θετικα τεστακια πανω τους!!!!!!

Σας σκεφτομαι συνεχεια ολες...

Ελλη μου σε παρακαλω το καταλαβαινω οτι εχεις νευρα τωρα και ειναι λογικο αλλα κοριτσακι μου αφου τους ξερεις δεν σκεφτομαι ουτε νιωθουν το ιδιο με εμας, ειναι μια ζωη στην κοσμαρα τους μην αφησεις να χαλασει η σχεση σας για αυτο κανε τωρα εσυ την ζορικη αστον ησυχο και ισως να το καταλαβει μονος του....τι να πω...

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
siren έγραψε:Καλημερα κοριτσακια μου, πειραζει που δεν θελω να φυγω απο το παρεακι αυτο?

Σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας, ειλικρινα ειμαι πολυ ευτυχισμενη που τα μοιραστηκα ολα αυτα μαζι σας και ευχομαι μεχρι να ξεστολισουμε τα δεντρακια μας και αφου σας αρεσε η ιδεα μου(που εκανα 5 ωρες να αποφασισω τον τροπο Embarassed ) να κρεμασετε ολες θετικα τεστακια πανω τους!!!!!!

Σας σκεφτομαι συνεχεια ολες...

Ελλη μου σε παρακαλω το καταλαβαινω οτι εχεις νευρα τωρα και ειναι λογικο αλλα κοριτσακι μου αφου τους ξερεις δεν σκεφτομαι ουτε νιωθουν το ιδιο με εμας, ειναι μια ζωη στην κοσμαρα τους μην αφησεις να χαλασει η σχεση σας για αυτο κανε τωρα εσυ την ζορικη αστον ησυχο και ισως να το καταλαβει μονος του....τι να πω...

καλημέρα Ελευθερία μου!!τι να πειράζει καλέ??είσαι το γούρι μας!! Wink

felicitaki

felicitaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 7 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 7 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 7 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 7 893968
Αυτά για την Ελευθερία μας!!!!!!!!!!! Με το καλό , να σου πάνε όλα,καλά!!!!!!!!! Έλλη μου, πίστεψε με μοιάζουν οι άντρες μας όπως και με πολλούς άλλους πιστεύω.Συμφωνών με το Λεμονάκι, αν δεν κάνω λάθος, μη του λες πότε είναι οι γόνιμες.Βέβαια και εγώ που καμιά φορά δε το λέω το καταλαβαίνει από την πολύ αυξημένη όρεξή μου αλλα οκ, αρκετές φορές ανταποκρίνεται!!!!!
Φιλιά σε όλες

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eλευθεριαααααααααααααααααα μη φυγεις!!!!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 7 215994 εισαι το γουρι μας καλεεεε!!! Χριστουγεννιατικα μπεμπε ερχομαστεεεεεεεεε!!
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 7 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 7 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 7 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 7 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 7 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 7 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 7 654316

κοριτσακια μου, βρηκα στο facebook τον αντρουλη του τα εσειρα..μετα τον κοροιδεψα και λιγο, μετα με κοροιδεψε κι αυτος και μετα τα βρηκαμε..αλλα δν υποχωρω, θα συνεχισω να κανω την δυσκολη για οσο κρατηθω...χαχαα

Με κανατε να νιωσω πολυ καλυτερα!!!Σας ευχαριστω ολες! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 7 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 7 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 7 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 7 379767

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!!
Να μαι και εγώ τελευταία και καταιδρωμένη!!!! Laughing Laughing

Ελευθερία don't go we love you!!!! Και δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει όσες μένουν εγκυούλες να ρίχνουν μαύρη πέτρα...χιχι!!! Αφου είμαστε παρεάκι!!!! Απλά δεν έχουμε πείρα σε εγκυμοσύνη και δεν θα ξέρουμε να σου απαντήσουμε σε απορίες σου Crying or Very sad
Κάνε όμως ένα θεματάκι εγκυούλες Αυγούστου- Σεπτεμβρίου και που ξέρεις μπορεί να σου στείλουμε καμία!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ελλη μου μην αγχώνεσαι!!!! Έτσι είναι οι άνδρες... Εμένα χθες με νευρίασε τόσο μα τόσο πολύ... Γιατί το τελευταίο διάστημα είμαι πολύ χαλαρή και δεν έχω καθόλου άγχος, και μου λέει χθες (αφού του είπα ότι έχουμε άλλη μια εγκυούλα από το παρεάκι την Ελευθερίτσα δηλαδή) "Εμείς πως πάμε σε αυτό το θέμα";;;;;;; ΕΛΕΟΣ... Και του απαντάω "Κάτσε να μοιρίσω τα δαχτυλά μου να σου πώ"!!!!!!!

Στοκοι εντελώς!!!!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχααχχα αχ βρε Ευαγγελιτσα..νομιζω οτι εχει κι αυτο τι χαρη του και γι αυτο τους αγαπαμε!!! Very Happy Very Happy Σε αυτο το πραγμα ιστερουν..σε αλλα υπερτερουν.. τι να τους κανουμε?? I love you I love you I love you

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι, έχει τη χάρη του Ελλη μου δεν αντιλέγω... Αλλα δεν είναι κακό να σκέφτονται λίγο πριν μιλήσουν!!!! Την ψυχολογία μας λίγο να την σκέφτονται.. Ευτυχώς εγώ δεν είμαι απο τους ανθρώπους που τα κρατάω μέσα μου και τα επισημαίνω εκείνη την ώρα και δείχνει να τα καταλαβαίνει!!!!

Τώρα έχω ένα άλλο θέμα... Σκεφτόμουν κορίτσια φέτος τα Χριστούγεννα να πάω εκκλησία, για δεύτερη φορά στη ζωή μου (τη συγκεκριμένη μέρα) αλλα και να κοινωνήσω.... Υστερά από αρκετά χρόνια και πάλι.... Αφου νηστέψω φυσικά... Νιωθω ότι το έχω ανάγκη...
Δυστυχώς όμως διαπίστωσα ότι περιμένω την ακατανόμαστη στις 22 του μήνα οπότε δεν θα μπορέσω να το κάνω... Αν και το ήθελα πολύ... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα Ευαγγελίτσα μου!!μα τι γίνεται βε κορίτσια αυτές τις μέρες??κι εγώ του έχω κάτι νεύρα του δικού μου άστα να πάνε!!για άσχετο θέμα βέβαια!!άλλα μου έρχεται να τον κοπανήσω!! Mad τι στο καλό δεν πέρασε η έκλειψη?? Rolling Eyes

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Ναι, έχει τη χάρη του Ελλη μου δεν αντιλέγω... Αλλα δεν είναι κακό να σκέφτονται λίγο πριν μιλήσουν!!!! Την ψυχολογία μας λίγο να την σκέφτονται.. Ευτυχώς εγώ δεν είμαι απο τους ανθρώπους που τα κρατάω μέσα μου και τα επισημαίνω εκείνη την ώρα και δείχνει να τα καταλαβαίνει!!!!

Τώρα έχω ένα άλλο θέμα... Σκεφτόμουν κορίτσια φέτος τα Χριστούγεννα να πάω εκκλησία, για δεύτερη φορά στη ζωή μου (τη συγκεκριμένη μέρα) αλλα και να κοινωνήσω.... Υστερά από αρκετά χρόνια και πάλι.... Αφου νηστέψω φυσικά... Νιωθω ότι το έχω ανάγκη...
Δυστυχώς όμως διαπίστωσα ότι περιμένω την ακατανόμαστη στις 22 του μήνα οπότε δεν θα μπορέσω να το κάνω... Αν και το ήθελα πολύ... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

μπορεί όμως και να μην έρθει που ξέρεις Wink κι αν έρθει μπορείς να πάς την πρωτοχρονιά εκκλησία Smile

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις