Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
147 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 147 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 40]

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγαπη έγραψε:να μαι κεγωωωωωω λοιπον ξυπνησα πολυ ευχαριστα κοριτσια μου ακουστε η κουμπαρα μου ειναι εγκυος στο πρωτο της αααχχχχ θα τρελαθω απο την χαρα μου δεν μπορω να το πιστεψω βρε κοριτσια η χαρα μου ειναι απεριγραπτη [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Αγάπη μου, συγχαρητήρια στην κουμπάρα σου!!!! Αντε και στα δικά σου!!!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Αλα Βουγιουκλάκη αν κατάλαβες Ελενά μου!!!

Συγνωμη αλλά είναι πολλά τα λεφτά Αναστασία!!!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
είναι πολλά τα λεφτά Αρη !!
χαχαχχαχαχαχχααχαχχα
τι μου θύμησες !!!
κόκκινα φανάρια.

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαχαχαχα! Τρελές!

Εύη, θέλω να σε ρωτήσω κάτι. Όταν ο γιατρός ξεβούλωσε το αυτί σου αισθάνθηκες καθόλου ζαλάδα;

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγώ πρέπει να φύγω κορίτσια, ελπίζω να σας βρω όταν γυρίσω !!
φιλάκια !!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χρυσα τι καλα!! Νομιζω οτι ειναι πολυ μοναδικη η στιγμη που αντικρυζεις ανθρωπακι ολοκληρωμενο!! Αποσο ξερω μονο αν ειναι αγορακι φαινεται απο τοσο νωρις, κι αυτο αν εχει σωστη θεση χιχιχι Χαιρομαι που νιωθεις και καλυτερα!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 23 875502

Σωτηρια ας ελπισουμε οτι ειναι για καλο.. υπαρχει περιπτωση να ειναι ουρολοίμωξη? Ετσι για να κανω και το δικηγορο του διαβολου γιατι το αιμα της εμφύτευσης συνηθως ειναι καφε χρωματος! scratch

Ευαγγελιτσα και Λεμονακι πραγματικα εχετε δωσει ρεσιταλ!! Γελαω μονη μου θα με βλεπουν και οι πελατες και θα με περασουν για τρελη ! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 23 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 23 875502
Ευη μου τι σου λενε καλεεεεεεεεεε!!

Ελενα κι εγω εχω ξεβουλωσει το αυτι μου μια φορα και θυμαμαι απλα οτι ακουγα τοσο δυνατα πλεον που με ενοχλουσε..μονο αυτο χαχαχααχ

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:εγώ πρέπει να φύγω κορίτσια, ελπίζω να σας βρω όταν γυρίσω !!
φιλάκια !!


γεια σου Βουγιουκλάκη!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Χρυσα τι καλα!! Νομιζω οτι ειναι πολυ μοναδικη η στιγμη που αντικρυζεις ανθρωπακι ολοκληρωμενο!! Αποσο ξερω μονο αν ειναι αγορακι φαινεται απο τοσο νωρις, κι αυτο αν εχει σωστη θεση χιχιχι Χαιρομαι που νιωθεις και καλυτερα!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 23 875502

Σωτηρια ας ελπισουμε οτι ειναι για καλο.. υπαρχει περιπτωση να ειναι ουρολοίμωξη? Ετσι για να κανω και το δικηγορο του διαβολου γιατι το αιμα της εμφύτευσης συνηθως ειναι καφε χρωματος! scratch

Ευαγγελιτσα και Λεμονακι πραγματικα εχετε δωσει ρεσιταλ!! Γελαω μονη μου θα με βλεπουν και οι πελατες και θα με περασουν για τρελη ! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 23 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 23 875502
Ευη μου τι σου λενε καλεεεεεεεεεε!!

Ελενα κι εγω εχω ξεβουλωσει το αυτι μου μια φορα και θυμαμαι απλα οτι ακουγα τοσο δυνατα πλεον που με ενοχλουσε..μονο αυτο χαχαχααχ

με βρήκαν μικρή και με δουλεύουν!! Very Happy

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:

Ελενα κι εγω εχω ξεβουλωσει το αυτι μου μια φορα και θυμαμαι απλα οτι ακουγα τοσο δυνατα πλεον που με ενοχλουσε..μονο αυτο χαχαχααχ


Αχαχαχα! Καλά αυτό κι εγώ το είχα πάθει. Είχα πάθει όμως και το άλλο: Όταν η γιατρός άρχισε να μου πασπατεύει το αυτί και να το ξεβουλώνει ένιωσα τρομερή ζαλάδα. Τη ρώτησα αν είναι φυσιολογικό και μου είπε πως είναι. Μου είπε μάλιστα πριν βγω από το νοσοκομείο να κάτσω κάπου μέχρι να μου περάσει. Όσους όμως ρώτησα μετά, κανείς δεν είχε πάθει κάτι τέτοιο. Και έχω την εντύπωση πως μου έκανε κάποια ζημιά στο αυτί γιατί από τότε όλο μου βουλώνει. Αυτή τη στιγμή μάλιστα είναι βουλωμένο. Και έχει αρκετό καιρό που είναι έτσι..

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:
με βρήκαν μικρή και με δουλεύουν!! Very Happy

αχ μικρο μου και αθωο κοριτσακι Laughing Laughing Laughing Laughing που να ξεραν?χιχι Twisted Evil Twisted Evil

τρωω το τσουρεκακι μου τωρα ιχιχ.. ερωτηση.. ποσες μερες κρατιουνται εκτος καταψυξης?εκτος ψυγειου γενικως! οχι οτι θα αντεξουν πολυ αλλα λεμε! Rolling Eyes Rolling Eyes Embarassed


Ελενα δν νομιζω να φταιει αυτο.. αλλα μπορεις να ρωτησεις καποιον αλλο ΩΡΛ αν πας να στο ξεβουλωσει!! αλλα πιστευω οτι ηταν τυχαιο γεγονος το ενα με το αλλο....

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:
evi27 έγραψε:
με βρήκαν μικρή και με δουλεύουν!! Very Happy

αχ μικρο μου και αθωο κοριτσακι Laughing Laughing Laughing Laughing που να ξεραν?χιχι Twisted Evil Twisted Evil

τρωω το τσουρεκακι μου τωρα ιχιχ.. ερωτηση.. ποσες μερες κρατιουνται εκτος καταψυξης?εκτος ψυγειου γενικως! οχι οτι θα αντεξουν πολυ αλλα λεμε! Rolling Eyes Rolling Eyes Embarassed


Ελενα δν νομιζω να φταιει αυτο.. αλλα μπορεις να ρωτησεις καποιον αλλο ΩΡΛ αν πας να στο ξεβουλωσει!! αλλα πιστευω οτι ηταν τυχαιο γεγονος το ενα με το αλλο....

αν έκανες την σνταγή μου και 2 εβδομάδες δεν έχουν πρόβλημα!θες να μου πεις δλδ ό,τι δεν θα τα φάτε νωρίτερα???

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νομίζω πως εκτός ψυγείου αντέχουν και μία εβδομάδα. Εγώ τουλάχιστον τα τρώω.

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλα δν υπαρχει περιπτωση να μεινουν ουτε 1 βδομαδα μαλλον..παλι pig θα γινουμε χαχαχαχ απλα ενημερωτικα ηθελα να ξερω!! Embarassed

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αααχχχχ βρε κοριτσια σας εχω πριξει το ξερω αλλα ειμαι τοσο χαρουμενη με την κουμπαρα μου που εμαθε οτι περιμενει το πρωτο της μωρακι κανω λες και ειμαι παιδακι την αγαπω πολυ την κουμπαρα μου ειναι παρα πολυ καλο παιδι και της αξιζουν τα καλυτερα ευχομαι απο καρδιας να πανε ολα καλα στο κοριτσακι μου

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Όλα καλά θα πάνε Αγάπη μου!!! Και που ξέρεις μπορεί να μας πεις και εσύ σύντομα ευχάριστα και να είναι κοντα σε ηλικία τα μωράκια σας!!!

Θα γίνεις νόνα δηλαδή;;; Για τέτοια κουμπάρια μιλάμε;;;

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Όλα καλά θα πάνε Αγάπη μου!!! Και που ξέρεις μπορεί να μας πεις και εσύ σύντομα ευχάριστα και να είναι κοντα σε ηλικία τα μωράκια σας!!!

Θα γίνεις νόνα δηλαδή;;; Για τέτοια κουμπάρια μιλάμε;;;

δεν ξερω αν θα γινω νονα αν και το θελω πολυ τα παιδια μας εχουν παντρεψει ξερει καμμια αν μπορω να βαφτισω το παιδακι τους ???? υπαρχει κανενα "κολλημα" τις εκκλησιας ???? γνωριζετε ???

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:αααχχχχ βρε κοριτσια σας εχω πριξει το ξερω αλλα ειμαι τοσο χαρουμενη με την κουμπαρα μου που εμαθε οτι περιμενει το πρωτο της μωρακι κανω λες και ειμαι παιδακι την αγαπω πολυ την κουμπαρα μου ειναι παρα πολυ καλο παιδι και της αξιζουν τα καλυτερα ευχομαι απο καρδιας να πανε ολα καλα στο κοριτσακι μου

και ημουν σιγουρη οτι κατι ξεχασα εκει που εγραφα σε ολες!! Αγαπη μου σε καταλαβαινω που χαιρεσαι γιατι ετσι χαρηκα κι εγω με την αδερφη του αντρα μου οταν εμεινε εγκυος τον Σεπτεμβρη που μας περασε!! Επειδη ηξερα ποσο πολυ το ηθελε και ποσο το αξιζε να γινει μανουνα!! I love you I love you ολα καλα θα πανε και σε λιγες μερες θα μας πεις και τα δικα σου!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 23 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 23 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 23 654316

υγ. ξερω οτι κανονικα αυτος που σε παντρευει βαφτιζει και το πρωτο σου παιδι..αλλα δν νομιζω να υπαρχει προβλημα και για το αντιστροφο!!Ολα δικες μας παραδοσεις ειναι οχι της εκκλησιας!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια να σας κανω αλλη μια ερωτηση ξερει κανεις περιπου τις τιμες της χωριακης γιατι οπως σας ειπα η κουμπαρα μου σημερα το εμαθε και η χωριακη της για 4 με 5 εβδομαδων νομιζω ειναι αρκετα υψηλη εχει ιστορικο δυδιμων γιατι ειχε δυδιμο αδερφακι ασχετο αν δεν τα καταφερε και στην γεννα πεθανε αλλα εχει καμμια να μου δωσει ενα πινακακι με τις τιμες της χωριακης γιατι καπου τις ειχα βρει αλλα τωρα δεν τις βρισκω μπορειτε να με βοηθησετε??

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αγάπη δε νομίζω να υπάρχει προβλημα, αν θελεις εσύ να γινεις νονά και το θέλει και η κουμπάρα σου... Αλλα από ότι ξέρω αυτός που παντρεύει αυτός βαφτίζει.. Για να "λυθούν" όπως λένε τα χέρια από τα στέφανα...

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγαπη έγραψε:κοριτσια να σας κανω αλλη μια ερωτηση ξερει κανεις περιπου τις τιμες της χωριακης γιατι οπως σας ειπα η κουμπαρα μου σημερα το εμαθε και η χωριακη της για 4 με 5 εβδομαδων νομιζω ειναι αρκετα υψηλη εχει ιστορικο δυδιμων γιατι ειχε δυδιμο αδερφακι ασχετο αν δεν τα καταφερε και στην γεννα πεθανε αλλα εχει καμμια να μου δωσει ενα πινακακι με τις τιμες της χωριακης γιατι καπου τις ειχα βρει αλλα τωρα δεν τις βρισκω μπορειτε να με βοηθησετε??


Για δες εδώ...

http://www.123baby.me/hCG.html

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Χαχαχαχα! Τρελές!

Εύη, θέλω να σε ρωτήσω κάτι. Όταν ο γιατρός ξεβούλωσε το αυτί σου αισθάνθηκες καθόλου ζαλάδα;

τώρα το είδα Έλενα μου!! όχι τπτ!!μόνο θόρυβο έκανε!! Rolling Eyes

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eλενα μαλλον ειναι συνηθισμενο φαινομενο μονο με τον τροπο που ξεβουλωνει τα αυτια ο συγκεκριμενος γιατρος απ οτι φαινεται!! Razz Razz

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Eλενα μαλλον ειναι συνηθισμενο φαινομενο μονο με τον τροπο που ξεβουλωνει τα αυτια ο συγκεκριμενος γιατρος απ οτι φαινεται!! Razz Razz


Μάλλον! Η αλήθεια είναι πως αυτή η συγκεκριμένη πρέπει να ήταν άσχετη! Αφού μου έριξε το νερό, τότε θυμήθηκε να μου κοιτάξει το αυτί με εκείνο το πραγματάκι που έχει φως. Όταν το κοίταξε μου λέει "καλά, δεν πέθανες από τον πόνο όταν σου έριξα το νερό;" "Όχι, θα έπρεπε;" τη ρωτάω. Και μου λέει "ναι γιατί έχεις σπασμένο τύμπανο!". Μου το καθάρισε λίγο ακόμα και μετά το ξανακοίταξε και μου λέει "μπα, λάθος έκανα. Κάποιο σκουπιδάκι πρέπει να ήταν και με μπέρδεψε!". Χαχαχαχα! Από εκεί την ψιλιάστηκα ότι κάποια ζημιά πρέπει να μου έκανε στο καημένο το αυτάκι μου.

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:
boubou έγραψε:Eλενα μαλλον ειναι συνηθισμενο φαινομενο μονο με τον τροπο που ξεβουλωνει τα αυτια ο συγκεκριμενος γιατρος απ οτι φαινεται!! Razz Razz


Μάλλον! Η αλήθεια είναι πως αυτή η συγκεκριμένη πρέπει να ήταν άσχετη! Αφού μου έριξε το νερό, τότε θυμήθηκε να μου κοιτάξει το αυτί με εκείνο το πραγματάκι που έχει φως. Όταν το κοίταξε μου λέει "καλά, δεν πέθανες από τον πόνο όταν σου έριξα το νερό;" "Όχι, θα έπρεπε;" τη ρωτάω. Και μου λέει "ναι γιατί έχεις σπασμένο τύμπανο!". Μου το καθάρισε λίγο ακόμα και μετά το ξανακοίταξε και μου λέει "μπα, λάθος έκανα. Κάποιο σκουπιδάκι πρέπει να ήταν και με μπέρδεψε!". Χαχαχαχα! Από εκεί την ψιλιάστηκα ότι κάποια ζημιά πρέπει να μου έκανε στο καημένο το αυτάκι μου.


που την πέτυχες αυτήν καλέ??

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω απλα θυμαμαι οτι μου σκαλισε με κατι το αυτι..δν εριξε ουτε νερο ουτε τπτ!! Rolling Eyes Rolling Eyes Αλλα εχουν περασει χρονια..ισως να μην θυμαμαι!! Η μονη ζημια κοπελα μου που θα μπορουσε να σου κανει θα ηταν να σου τρυπησει το τυμπανο..δν νομιζω οτι μπορει να παθεις κατι αλλο στο αυτι απο καθαρισμο! Rolling Eyes Rolling Eyes

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:


που την πέτυχες αυτήν καλέ??


Στο νοσοκομείο της Φλώρινας! Οπότε αν βρεθείτε στην ανάγκη να μην την προτιμήσετε! Χαχαχα!

boubou έγραψε:εγω απλα θυμαμαι οτι μου σκαλισε με κατι το αυτι..δν εριξε ουτε νερο ουτε τπτ!! Rolling Eyes Rolling Eyes Αλλα εχουν περασει χρονια..ισως να μην θυμαμαι!! Η μονη ζημια κοπελα μου που θα μπορουσε να σου κανει θα ηταν να σου τρυπησει το τυμπανο..δν νομιζω οτι μπορει να παθεις κατι αλλο στο αυτι απο καθαρισμο! Rolling Eyes Rolling Eyes

Δεν ξέρω... Πάντως εμένα από τότε το αυτί όλο προβλήματα μου παρουσιάζει..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις